MARTENS PINKSTER-AANBIEDING Jaargang LEIDSCH DAGBLAD, Woensdag 20 Mei 1931 Vierde Blad No. 21830 mi DE OMSTREKEN. I^RLEMMERMEER. |DE TIJD EISCHT UIT DE RIJNSTREEK. HAARLEMMERSTR. 245 - NIEUWE RIJN 58 Overhemden enz Kousen Ziet onze Kousen-Demonstratie in de Etalage BALLONS VOOR DE KINDEREN! RADIO-PROGRAMMA. AALSMEER. De bloemeuhadel. I ongeveer e€n wee't géleden een l ie 1" kasproducten. vooral J lathyrus, aan de veilingen alhier treden, IS sindsdien de toestand ïnisszins beter geworden wat de Lgetreden, leênigszins - betreft Van de senngen, wier sei- H j0op„n is, verschijnt af en toe nog fy partijtje ter veiling, wat een f .|,s opbrengt. De hoofdzaak is nu Vterwijl daarnaast talrijke soorten r Laar intrede doen. Als het weer Frooals de laatste dagen, werkt dit Feunstig "P de prijzen; de handel L product dan in goede conditie f heeft dus minder risico dan bij |y«r Ook de handel in potUoemen Tjjn'is nu zeer levendig, terwijl het r'dfr perk- en vaste planten ten ■loopt- Occr het algemeen hebben pude producten een uitstekenden ■bracht. Ook boomkweekerij-pro- dit voorjaar veel gevraagd ge luiddag zijn ten raadhuize de a ingediende candidatenlijsten voor (dug van leden van den gemeente er" verklaard. Auto te water. jfourder van een uit de richting Lijmende personen-auto geraakte J&oMweg door onbekend gebleven 1de macht over het stuur kwijt, Jjgerolg. dat het motorrijtuig eerst lilen van den eenen kant naar Vaen kant van den weg slingerde Jdiitte in de Hoofdvaart terecht ÏDe inzittenden konden zich tijdig benarde positie bevrijden. Met feseite kon de beschadigde auto grp den kant worden getrokken. De tulpenvelden. |cen Haarlemmermeerpolder staan tulpenvelden in vollen bloei. Ze j hier en daar met hun mooie hakeeringen een schoonen aanblik (dat men daarvan met de Pinkster - I volop zal kunnen genieten, te raar sommige soorten nog in het |itadium van hun bloeitijd zijn. Rijwieldiefstal. S. beging de onvoorzichtigheid kiel eenlgen tijd tegen een gebouw p Hoofdweg onbeheerd te laten Toen hij weder wilde wegrijden 'j tot de onaangename ontdekking og zoo goed als nieuwe fiets ver- kwas. S. ging direct zelf op onder- doch zonder resultaat onadeele van den arbeider H. na- l'veg alhier, werd een rijwiel en Vld ontvreemd. De politie slaagde fien vermoedelijken dader in Am- t aan te houden. HILLEGOM. lirro-actie-comité opgericht. I een voorloopig comité was gister een vergadering bijeengeroepen om idslagen over de oprichting van een |aie Comité. Na een uiteenzetting van I door den heer D. Mühlmann werd st besloten tot de oprichting over p. Het aanvangend ledental bleek i leden te zijn. 'shiursleden van het comité werden de heeren D. Möhlmann voor- iBakber (Bennebroek), P. Valk, secr., IWoerlee, penningmeester en mej. V' najaar zal een Avro-avond ge- eerd worden. De voorzitter sloot met rerd van dank voor de vruchtbare Kling. prWITK AAN DEN RITN. men aanloopen een rashond. Dob- f-pineher. Inlichtingen bij de I, GOEDKOOP en GEMAKKELIJK te betalen. |faden U aan: Moderne Radio es" (wisselstroom! met inge- plaatstr. app., pick up aansl. 10,331 f. 98.50. 564° fwirkoop h f. 7.50 per maand. "■Bebouwden luidspreker en console poor bevestiging f, J5Q, "t nog heden Catalogus No. 5 bij GOUW - VOORSTRAAT 64—66 katwijk aan zee. KATWIJK AAN ZEE. Mishandeling. P' Politie kwamen twee klachten in vondeling. Het eerste geval betrof ■Diertje van J. G. uit de Toorop- ®t in den tuin van mevr. B. aan F ard van een tot nu toe nog on- pWfsoon eenige klappen op het liegen heeft. Itrffj geval werd aangegeven door Ik., e Varkevisserstraat. Zijn zoon I; e.rf V3n C. den D. uit de Zuid- V^handeld. r™e gevallen wordt door de politie n°ek ingesteld. badgastenbezoek? Idruk Kt6 komen tegenwoordig bij het r-aat van Vreemdelingenverkeer l-D voor gemeubileerde kamers en ^»onen. Het laat zich aanzien, dat «mi ir iét® badgasten hier zullen |ï-, nu 106 zUn bij het secreta rie'Dasen minder binnengekomen "«en jaar. De afbraak van het Badhotel. De afbraak van het groot-badhotel nadert haar voltooiing. Het gedeelte, dat boven den grond staat is bijna gesloopt. Het zwaarste werk koint nu aan de beurt, n.t. het blootleggen en verwijderen der funda menten. Het puin wordt naar de Zuiderzee werken vervoerd en zal gebruikt worden bij het maken van de afsluitdijk. Het oor spronkelijke gedeelte van het gebouw bestaat nu 99 jaren. De beide vleugels schijnen er in 1870 bijgevoegd te zijn. In den beginne heeft het gebouw als lustoord dienst gedaan. Later werd het voor hotel ingericht. Maar a's zoodanig beeft het den eigenaars nooit veel winst opge leverd Tijdens den wereldoorlog waren er Belgen in gehuisvest. OEGSTGEEST. Rondgang Harmonie „Triumph" Naar aanleiding van het feit, dat de R.K. Muziekver. „Triununp" op het concours te Noordwijk, onder leiding van den lieer Kroon uit Leiden, een prijs heeft behaald, is door het bestuur toestemming gevraagd om een muzikale rondgang te houden. Hierop is gunstig beschikt. Zij is bepaald op hedenavond te 8 uur. De volgende route zal genomen worden. Wilhelminap rk (opstelling), Endegeest ;r- laan langs Witte Huis, Wilhelminapark om het Raadhuis, Rliijngeesterstraatweg, van Assendelftstraat, Rijnzichtweg, lïl.ij ïgeest er- straatweg, Nassaulaan, Koninginnelaan, Willem de Zwijgerlaan, Geversstraat, de Kempenaerstraat, Terweeweg, Geversstraat nSar liet Patronaatsgebouw als eindpunt. RIJNSBURG. De bloemenhandel. Door het koude weer is de aanvoer maar matig en de kwaliteit van veel bloemen, voornamelijk die van den kouden grond, is slecht. Betaald werd voor tulpen per dozijn: Bartigon f.0.100.16; Krelage f. 0.12 0.14; Elisabeth f. 0.12—0.15; William Pitt f.0 070.09: Proff. Rauwenhoff f. 0.16 0.18; Franc. Sanders f. 0.080.10. Narcis sen per 100: Poëticus f. 0.20—0.25. Snij bloemen per 100; Anemonen f. 0.80—0.90; Gele Margrieten f. 0.300.34; Mimi f 0.40 —0 45; Iris f. 1.601.90; Papaver f.0.60 0.70: Trolium f. 0.200 70 Rozen per bos van 20 stuks: Butterfly f. 0.70—0.90; Co lumbia f. 0.650.85; Miss Edith Helen f.0.851.10; Headley f.0.801.05; Landia f. 0.70—0.80. SASSENHEIM. Burgerlijke Stand. Geboren: Johannes Hendricus Adrianus, z. van G Haver en C P. Lieffering. Cor nells. z. v. H. Molenaar en H. Griekspoor. Grietje Eelkjen. d. v. 'J. Hoogeboom en A Woudstra. Catharina Anna Maria, d. v. H. J. A. van der Meij en M. M. Hooger- vorst. Kornelis, z. v. M. Tangeman en A. van der Werf. Overleden: G. Waasdorp. 81 j., echtg. v. N. van Tol. Loop der Bevolking. Gevestigd: C. J. Guldemond en gezin, Zuiderstraat 11, v. Haarl.meer. A. F. W. Uphoff Hoofdstraat 289 v. Noordwijk. M. M van Steijn. Verl. Kerklaan. v Zoe- terwoude. Mej. G. Sluijmer. Zuiderstraat 12. v. Haarlem. Mej. G. D Maas. Hoofd straat 82, v. Breda. Mej. J. H. Th. Bui- ting, Hoofdstr. 82. v Boxmeer. Mej. H. van den Brink, Hoofdstraat 82, v. Box meer. Vertrokken: Me] M J. v. Munsteren, v. woonschip „Petroneila" naar Haarlem Mej. J. v der Wallen, van Rusthofflaan 32. n Leiden. D. van Oostenbrugge, van Hoofdstraat 352. n. Valkenburg (Z.-H.) Mej. G F. Kolkers. v. Hoofdstraat 82, n. Wassenaar. Mej. G. M. Nales. v. Hoofd straat 82, n. Wassenaar. Mej. M. J. G. Davina, v. Hoofdstraat 82. n Wassenaar Groene Veiling. Onder directie van de Hobaho werd op den tuin van den heer G. Haver een groote collectie te veld staande Triumphtulpen en Narcissen geveild. Voor het extra best ge was werden de volgende prijzen besteed' 5 bed Triumphtulp Telescopium voor f. 335 4 bed Tr. t. Kansas f. 134. 10 regels Tr.t. Kornifores f770. 5 regels Tr.t. Nora f 120. 6 regels Mepsuta f75. 15 regels Tr.t. Sithaula f. 104. 10 regels Tr.t. Vergo f. 122. 12 regels Mendeltulp Briand f. 135. 10 re gels Tr.t Coxsa f268. 10 regels Tr.t. Ursa- minor f. 46 9 bed Tr.t. Sagetarlus opge houden voor f 286. 17'/- bed id. f. 490. 40 reg. Tr.t. Pres von Hindenburg f.295, 11 bed Tr.t Zimmerman f 451. 90 reg Tr.t. Thuban f 320 Verg. Holl. Mij. van Landbouw. De afdeeling Oegstgeest van de Holl. Mij. van Landbouw vergaderde in het hotel „Het Bruine Paard" alhier. De voorz de heer J W. Marbus, opende met een woord van welkom, waarna de notulen werden gelezen en goedgekeurd. De rekening en verantwoording van den penningmeester wees een kleine achter uitgang in de financiën. De rekening werd gecontroleerd en in orde bevonden. Van het verslag van den afgevaardigde naar de alg. vergadering werd met belang stelling kennis genomen De agenda voor de te houden alg. ver gadering ïeverde geen stof tot bespre king. Besloten werd geen afgevaardigde te zenden daar zoo goed als alle aanwezigen verhinderd waren. Tijdens de rondvraag ontspon zich een aangename discussie, over de landbouw belangen. Met een dankwoord voor de opkomst sloot de voorzitter hierop de vergadering Gevonden voorwerpen: Een mantel ceintuur en een kleine broche. Inlichtingen bij de politie. WARMOND. Ontslag havenmeester. Door B. en W. is aan den heer J. W. Claassen alhier op zijn verzoek met ingang van 1 Juni a.s. eervol ontslag verleend als havenmeester. Burgerlijke Stand. Geboren: Maria Sophia, D. van J. A. v. Kempen en B. C. Meiman Maria The resa, D. van P. C. J. Heemskerk en H. J. Nijssen Anna Sophia, D. van N. van Schie en G. P. v. d. Poel Maria Henrika, D van L. P. Heemskerk en A. Rotteveel. Getrouwd: J. G. Keyzer 27 j. en A. Slk- king jd. 27 j. Overleden: Rudolf Leonard Jan de Hoog 4 maanden. Vacature Gezondheidscommissie. B. en W. hebben besloten voor deze gemeente geen aanbeveling in te dienen voor de ontstane vacature van een lid der Gezondheidscommissie, doch besloten werd adhaesie te betuigen aan den door B. en W. van Alphen a. d. Rijn gestelden candldaat. De loting voor de nummering van de ingeleverde candidatenlijsten had tot uit slag: Lijst 1: Chr.-Hist. en A.-R. Partij (ge combineerd); Lijst 2: Lijst R.-K. Staats partij. Lijst 3: Vrije lijst Oudshoorn. ALPHEN. Concert. Door de Clir. muziekvereeniging „Arti et Religioni" werd gisteravond in de muziek tent aan de Stationstraat liet le volks- corcert gegeven gedurende dit seizoen. Hoewel de weersgesteldheid niet erg aan lokkelijk was om het concert bij te wonen, ontbrak het toch niet aan belangstellenden. Candidatenlijsten Gemeenteraad. Door het hoofdstembureau werden de voor de a.s. gemeenteraadsverkiezing ingeleverde candidatenlijsten onveranderd vastgesteld. De nummering der lijsten zal nader worden bekend gemaakt. Door den wielrijder J. v. d. L. werd bij de politie aangifte gedaan tegen den autobestuurder W. Br. alhier, die hem gistermorgen op den Steekterweg heeft aangereden. Het zoo goed als nieuwe rijwiel werd bijkans geheel vernield. Door een tweetal jongens werden van hel wijkgebouw „Bethel" in de Emmalaan eenige ruiten vernield. De concierge B. j van het gebouw deed aangifte bij de politie bij wie de belhamels bekend zijn, zoodat proces-verbaal wel zal volgen. o BODEGRAVEN. De komende Kaasdag. De te dezer plaatse gevestigde afdeeling van de Holl. Mij. van Landbouw en de Ver. van Kaashandelaren alhier zullen, in samenwerking met den Rijkszuivelconsu- lent voor Zuid-Holland, ir. W. J. Hulsman en zijn assistent organiseeren een kaas dag. waarvoor reeds groote belangstelling bestaat. Men verwacht, dat er van meer dan 100 boerderijen Inzendingen komen zullen. Candidatenlijsten Gemeenteraad. Het hoofdstembureau heeft in een ver gadering de ingediende candidatenlijsten onderzocht. Van de lijst der A.R. partij werd afgevoerd de heer W. K. van Ravens- waaij, van wien geen bewilliging was in gekomen. Overigens werd tegen geen der lijsten bezwaar gemaakt. In een vergadering op Zaterdag 30 Mei zal over de nummering der lijsten worden geloot. De Oranjevereenigingen. j Het gevolg van de gehouden besprekingen j ten gemeentehuize onder leiding van den Burgemeester is, dat door de besturen der beide Oranjevereenigingen een plan voor cventueele feestviering is opgemaakt, dat echter volgens besluit der vergadering nog niet mag worden gepubliceerd. Beide ver- eenigingen zullen morgenavond in vergade ring bijeen komen ter bespreking van dit plan. Acht men de mogelijkheid op gemeen schappelijke feestviering open, dan zullen daarna verdere stappen kunnen worden gedaan De heer Krüseman 25 jaar notaris. Onder groote belangstelling herdacht de heer B D Krüsemann, dat hij voor 25 jaar werd benoemd tot notaris te Bodegraven. Hoewel aan dit jubileum geen publiciteit was geschonken, was toch de belangstelling zeer groot. Tientallen bloemstukken van collega's, vrienden en organisaties, waaraan de jubilaris zijn kracht geeft, werden hem aangeboden. Aangehouden. Op telefonisch verzoek van de Woerden- sche politie werd door de politie alhier aangehouden een Belgische auto, die onder Woerden een anderen wagen had aange reden en was doorgereden. Evenzoo werd alhier aangehouden een autobestuurder, die onder Harmeien met groote vaart een motor had aangereden en eveneens was door gereden. De R.K. Turnclub verwierf ter gelegen heid van een turnfeest te Gouda een eersten prijs. De club van het patronaat een tweeden prijs in den marsebwedstrijd. De heer Haanstra, vroeger rijksveld wachter, is benoemd tot Majoor der Rijks- veldwacht te Winschoten. Onze vroegere plaatsgenoot, dr. J. van Andel is benoemd tot inspecteur der Lycea. Tot hoofd van de Da Costaschooi is door het bestuur der Chr. Scholen benoemd de heer P. M. Smit, thans hoofd der Groen van Prinsterer-school (de tweede lagere school van dezelfde vereeniging Tot gemeenteveldwachter (vierde veld wachter) dezer gemeente is benoemd de hee~ H Bergsma, agent van politie te Amsterdam. o HAZERSWOUDE. Een mooie redding. Een knaapje van 8 jaar, die achter een bal aanliep en zijn vaart niet kon stuiten, kwam in de vaart achter het dorp terecht en was reeds zinkende, toen de heer H. die hel gevaar waarin het ventje verkeerde zag, ziel" onmiddellijk gekleed te water begaf. Hij smaakte het genoegen dekjongen van een wissen dood te redden. RECLAME. 6440 Heerenoverhemden, slap boord 1.38 Zijden nonladder Housen 59 Ftjne Percal Overhemden Waschsijden Dameskousen, moderne dessins 1.78 modetinlen 49 Overhemden, Piqué borst 2 25 Mooie Hl d'écosse Kousen 49 Overhemden met zijden borst, Extra zware nonladder Kousen 79 borst en manchetten extra kwal. 3.25 Katoenen Kinderkousen met 4 ct. Zijden Zelfbinders 25 stijging per maat 13 Fantasiesokken 161 Jongenssportkonsen 43 Zijden Sokken, diverse kleuren 29 Heerensportkouscn, reclameprijs 98 Prima Heerenbretelles 48 Wollen Meisjessportkousen met Jongensoverhemdjes 89 49 Gedachtenisrede prof. dr. T. Hoekstra. Prof. dr. T. Hoekstra uit Kampen hield in de Geref. Kerk alhier een gedachtenis rede, in verband met liet feit, dat hij alhier voor 25 jaren geleden in het predik ambt werd bevestigd. Een groote schare vulde het vriendelijke kerkgebouw. Sprreker bepaalde zijn aandachtig gehoor bij de woorden van Joh. 1:16 en wees daarbij op de overvloedige genadebron, welke is Jezus Christus, hetgeen hij ook reeds 25 jaar geleden bij zijn intree-rede verkondigd had, in den gekruisten Heiland, de gemeente voor oogen gesteld. Aan het einde dezer indrukwekkende rede, werd den jubilaris staande toegezonden: „Dat 's Heeren zegen op U daal" enz. Na deze godsdienstoefening kwam in het keurig versierde lokaal achter de kerk een groot aantal personen bijeen, om den oud- leeraar en dienst echtgenoote te complimen teeren. Verschillende personen voerden daar bij het woord, waarbij den Professor een prachtig cadeau werd aangeboden, bestaande uit een afbeelding van het interrieur der Geref. Kerk in een mooie lijst, terwijl mevr. Hoekstra-Lindeboom bloemen werden aangeboden. Een en ander werd dankbaar aanvaard. Het was èn voor gemeente én voor de oud-leeraar een goeden avond, die in aangename herinnering zal blijven voort leven. o LEIMUIDEN. De Raad dezer gemeente vergadert Donderdagmorgen a.s. te 10 uur. De nummering der candidatenlijsten voor de verkiezing van leden van den ge meenteraad heeft als volgt plaats gehad: 1. De Protestantsche lijst; 2. de lijst der R. K. NIEUWVEEN. Verg. TVilhelminavereeniging. De Wilhelminavereeniging hield een leden vergadering in café v. Ëijk. De heer M. Karsemeijer opende de vergadering. De notulen werden goedgekeurd. De rekening sloot met een saldo van f. 63.91. In de bestuursverkiezing werden her- en gekozen de heeren Abr. v. Zoest, H. Ran, C. Ver kerk, C. Hoogervorst, W. Plomp, Adr. Scholij. Van den burgemeester was een advies ingekomen, om dit jaar geen feest te vieren, gezien de slechte tijdsomstandig heden. Het bestuur preadviseerde om wel feest te houden, terwijl de heer P. Spreij speciaal een kinderfeest voldoende achtte. Over deze 3 voorstellen werd stemming gehouden. Besloten werd een beperkt feest te organiseeren. et bestuur besloot nader om dit op den laatsten Woensdag en Don derdag in Augustus te doen plaats vinden. Hierna volgde sluiting. RIINSATERWOUDE. De nummering der candidatenlijsten voor de verkiezing van leden van den ge meenteraad heeft als volgt plaats gehad: 1. De R. K. lijst; 2. de lijst A. v. d. Knijff; 3. de Protestantsche lijst waarin opgeno men linksche groep. TER-AAR. De groentenveiling. Van nu af wordt in plaats van 3 niaa> per week dagelijksch geveild. De aanvoer is nog niet groot, 't Is zeer goed merkbaar dat veel land beteeld wordt met bloem bollen. De officieele opening van de veiling. Naar wij vernemen zal begin Juni onze nieuwe centrale veiling alsnog officieel worden geopend. Verschillende autoriteiten zullen worden uitgenoodigd om deze ge beurtenis bij te wonen. Door de slechte tijden zal een en ander een eenvoudig karakter dragen en niet gepaard gaan met feestelijkheden van eenige beteekënis. Tot kerkvoogd der Ned. Herv. Kerk. is gekozen de heer Jac. Kempenaar. o ZWAMMERDAM. Behaalde prijzen. De R.K. Turnclub alhier, won te Gouda op het feest ter herdenking van den Re- rum Novarum een eersten prijs. De club van het patronaat behaalde met mar- cheeren een tweeden prijs. Adres aan den Raad. In verband met het feit, dat de Open bare Lagere School No. 1 in het dorp al hier in den laatsten tijd sterk in leer lingenaantal is vooruit gegaan, heeft de afdeeling „Volksonderwijs" zich met een adres tot den Raad gewend om bedoelde school met een lokaal uit te breiden en de speelplaats te vergrooten. De collecte, in de Ned. Herv. Kerk alhier gehouden, ten behoeve der Herv. School, bracht op de som van f. 52.80. VOOR DONDERDAG 21 MEI. Hilversum, 298 M. Uitsl. AVRO.-Uit- zending 8.009.50: Gramofoonpl. 10.0010.15: Morgenwijding 10.3011.00 Gramofoonpl. 11.00—12.00: Concert. W. F. Meijer (piano), Mary Schermer (zangi 12.00—1.45: AVRO.kwartet o.l. v. D. Zang door Annie StronckKappel. Vleugel Egb. Veen 1.45—2.30: Max Tak: „Paga- nini". Met Gramofoonpl.-illustratie 3.004.00: Naaicursus door Mevr. De Leeuw Van Rees 4.005.00: Ziekenuur- tje 5.006.00: Omroeporkest o. l.v. N. Treep 6.006.30: Sportpraatje door H. Hollander 6.30—7.00: Vervolg Omroep orkest 7.00: Eng. les Fred Fry 7.30 8.00: Prof. Dr. A. A. Nyland spreekt over Christiaan Huygens 8.008.15: Gramo- foonpiaten 8.1510.30: Aansluiting Con certgebouw Amsterdam 10 30: Vaz Dias 10.4512.00: Kovacs Lajos en zijn orkest. Huizen, 1875 M. 8.00: KRO. 10.00— 11.00: NCRV. 11.00—2.00: KRO. Daarna NCRV. 8.009.15: Gramofoonpl 10.00: Zang Dameskoor NCRV. 10.30— 11.00: Ziekendlenst 11.0011.30: Gra- mofoonplaten 11.3012.00: Gods. Half uurtje Pastoor Perquin 12.00: Politieber. 2.151.45: Concert KRO.-Trio o.l.v. P. Lustenhouwer 1.452.15: Gramofoon- platen 2.153.15: Handwerkcursus door Mej. G. Ably 3.153.45: Vrouwenhalf uurtje 4.005.00: Ziekenuurtje 5.00 5.45: Cursus Handenarbeid voor de jeugd 5.456.45: Piano-duetten door Gerard Hengeveld en Georg van Renesse 6.45: Knipcursus 7.00: Vragenhalfuurtje 7.30: Politieber. 7.45: H. Amelink: Cau serie 8.0010.45: Concert Chr. Radio orkest o.l.v. G. Stam 9 009.30: Spre ker 10.10: Vaz Dias 10.45—11.30: Gramofoonplateneoncert. Daventry, 1554.4 M. 10.35: Morgen wijding 11.05: Lezing 12.20: Orgelspel door E. O'Henry 1.202.20: Orkestcon cert 2.25: Uitz. voor scholen 4.05: Dansmuziek 4.50: Orkestconcert 5.35: Kinderuurtje 6.20: Lezing 6.35: Nieuwsber. 7.00: Zang door Mary Ogden en Herbert Heyner 7.20: Lezing 7.45: Lezing 8 05: Concert. A. Catterall (viool) Orkest 9.20: Berichten 9.35: Berich ten 9.40: Toespraak door Z.K. H. de Prins van Wales 10.05: Concert voor 2 piano's door Ethel Bartlett en Rae Robert son 10.4512.20: Dansmuziek 12.20 —12.25: Televisie. Parijs „Radio Paris", 1725 M. 8.05: Gramofoonpl. 12.50: Gramofoonpl. I.25: Gramofoonpl. 6.20: Gramofoonpl. 8.20: Radlo-Tooneel 9.50: Vocaal en Instrumentaal Concert. Langenberg. 473 M. 7.258.20: Gra- mofoonplaten 10.3511.20: Gramofoon- platen 12.30: Gramofoonpl. 1.25 2.50: Orkestconcert en viool-soli 5.20 6.20: Concert. Viool en piano 8.20: Or kestconcert. Solisten 10.20: Berichten. Daarna tot 11.20: Dansmuziek 11.20 12.20: Dansmuziek. Kalundborg. 1153 M. 12.202..20: Orkestconcert 3.303.50: Liederen- voordracht 3.505.20: Orkestconcert 8.208.40: Liederen-voordracht 8.40 9.40: „Ninon", Tooneelspel van H. Hertz 9.4010.40: Beethoven-concert. Orkest en zangeres 10.55—11.20: Trioconcert II.2012.00: Dansmuziek. Brussel, 508.5 en 338.2 M. 508.5 M.: 5.20: Orkestconcert 6.05Kinderuurtje 6.50: Gramofoonpl. 8.20: Orkestcon cert en zang. Causerie 338.2 M.: 5.20: Orkestconcert 6.05: Kinderuurtje 6.50: Gramofoonpl. 8.20: Orkestconcert en zang. Zeesen, 1635 M. 6.50: Gymnastiek en Gramofoonpl. 8.2012.20: Lezingen 12.201.15: Gramofoonpl. 1.151.50: Berichten 2.20—3.20: Gramofoonpl. 3.20—4.50: Lezingen 4.50—5.50: Concert 5.508.20: Lezingen 8.20: „Het Lief desverbod" komische opera van R. Wag ner 9.50: Literaire uitzending 10.35: Berichten. Daarna tot 12.20: Orkestconcert

Leidsch Dagblad | 1931 | | pagina 13