72"*® Jaargang DONDERDAG 23 APRIL 1931 No. 21808 STADSNIEUWS. J Nadat j 1. Zaterdag, uitsluitend voor de ftrien der Leidsche Kunstvereeniging een "Tcndleiding is gehouden langs de tentoon- Jtélling van Hollandsche Prentkunst van ■e XVIe eeuw tot heden in het nieuwe [Rijksprentenkabinet, onder leiding van ïen directeur daarvan, dr. J. J de Gei ler zal de vereeniging haar seizoen be talten met een tentoonstelling in De La kenhal van schilderwerk en grafische tanst van Tinus van Doorn. VIJFTIG JAAR GETROUWD. Het voornaamste Nieuws van heden. BURG. Sim VAN LPWFN LEIDSCH DAGBLAD DAGBLAD VOOR LEIDEN EN OMSTREKEN. PRIJS DER ADVERTENTIEN in Cts per regel voor advertentlën uit Lelden en plaatsen I ,r agentschappen van ons Blad gevestigd zijn Voor alle Tndere advertentièn 35 Cts per regel Kleine Advertentlën I litslultend bij vooruitbetaling Woensdags en Zaterdags 50 Cts. ht een maximum aantal woorden van 30 incasso volgens postrecht Voor eventueele opzending van brieven 10 Cts. porto te betalen. Bewijsnummer 5 Cts. Bureau Noordeindsplein Telefoonnummers voor Directie en Administratie 2500 Redactie 1507. Postchèque- en Girodienst No. 57055 - Postbus No. 54. PRIJS DEZER COURANT:] Voor Leiden per 3 maanden f. 2.35, per weekf. 0.18 Bulten Lelden, waar agenten gevestigd zijn, per week „0.18 Franco per post f. 2.35 4- portokosten. Dit nummer bestaat uit VIER Bladen EERSTE BLAD. leidsche kunstvereeniging. J van Doorn is een jong kunstenaar, die, ia eenige jaren in Oegstgeest te hebben Tevoond. thans in Rotterdam werkt en lort geieden met veel succes heeft ten- joneesteld in den Salon des Artistes in ntwerpen. Vooral in zijn grafisch werk K>nt Van Doom verwantschap met Aans Masereel, een der grootste moderne Irafici. Hij staat ver af van het natura- fsme én hij zoekt dan ook niet naar af- jeelding der dingen, maar naar het sug- Eestlef verbeelden van het zelf doorleefde. _Het is kunst, die van binnen uit komt: die ec 'er gedragen wordt door een opmer kelijk technisch kunnen. De tentoonstel- Ing wordt Zaterdag 25 April a.s. in de lakenhal geopend te 3 uur n.m. en zal ge- Burende twee weken open blijven. BEROEPEN. Ds. W. C. La-nain alhier heeft een be roep ontvangen naar de Geref. Gemeente te Werkendam. gymnastiek-uitvoering op endegeest. Het vorige jaar werd door een aantal hannen-patiënten van Endegeest een Jymnastiek-club „Quick" opgericht. Deze club heeft sedert ijverig geoefend onder leiding van broeder Hoebert. Dinsdag avond gaf de club zijn eerste uitvoering 'In liet gymnastiek-gebouw van Endegeest prcor een honderdtal medepatiënten. Meer belangstellenden kon het gymnastiek- Bocaal helaas niet bevatten. De uitvoering slaagde boven verwachting. Na in een flink tempo binnengemar cheerd te zijn, werd eerst het clublied uit [volle borst gezongen. Daarna werden perschlllende ordeoefeningen uitgevoerd, pervolgens oefeningen aan de ringen en aan de rekstok. Deze werden weer gevolgd door romp- en beenoefeningen volgens de fcweedsche methode en ten slotte werden ecnige zeer mooie standen vertoond. Alle nummers oogstten een welverdiend applaus. Ofschoon vele deelnemers in Tang niet aan gymnastiek gedaan hadden, Verden de oefeningen toch zoo uitgevoerd, pat duidelijk bleek, dat er steeds met ijver Pn animo gewerkt was. De geneesheer- Directeur sprak dan ook welgemeende woorden van waardeering en dank en jood broeder Hoebert een plant aan voor Biens initiatief om een dergelijke club te Ttichten en met toewijding te leiden. Na de pauze, waarin een verfrissching Benuttigd werd. deden eenige zusters nog Ben drietal aardige voordrachten, die bij net publiek zeer veel succes hadden, zoo dat de aanwezigen een heel genoeglijken ;avond hadden, waarover ln het gesticht nog lang gesproken zal worden. gestoorde trouwpartij. Hedenmorgen te kwart over elf werden de deelnemers aan een trouwpartij on aangenaam verrast, door het feit dat een der volgrijtuigen der bruiloftsstoet plot seling noodgedwongen zijn tocht niet kon vervolgen. Op het einde van de Witte- poortsbrug op het Noordeindsplein kwam een der paarden door de gladheid van het asfalt te vallen, waardoor de disselboom van het rijtuig brak. Het gaf een kleine opschudding en eenig oponthoud van auto's en wagens op dezen drukken ver keersweg, terwijl de bruiloftsgasten wat onthutst uit de raampjes der koetsen keken. Gelukkig liep het geval zonder on gelukken af. De paarden werden uitge spannen en de inzittenden zochten een plaats in de andere rijtuigen. Na korten tijd kon de stoet haar tocht weer vervol gen. in de hoop dat het verder goed zou gaan' GESLAAGDE A.V.R.O.-AVOND. handelsregister kamer van koophandel. Nieuwe Inschrijvingen: Naaml. Venn. Schoen- en Lederfabriek „St. Antoine", fi liaal Donkersteeg 5, Leiden. Hoofdzetel: Markt 16 Eindhoven. N. V. Bouw-Exploitatie Maatschappij „Eigen Woning", Wilhelminapark 15, Oegstgeest. Bijvoegsel Ned Staatscourant van 15 April 1931, No. 989). Directeur J. Th. Kort, Oegstgeest. Commissaris J. C. Kruyt, Oegstgeest. Maatschappelijk kapi taal f. 50.000 geheel geplaatst en volgestorx Wijzigingen: De Leidsche Stoomboot Maatschappij „De Volharding", Haven 1-7, I Leiden. Bovengenoemde N V. is met in gang van 19 Maart 1931 in liquidatie ge treden. Liquidateurs: P. Boot Jr., Leden, J. Chr. Glasius, Amsterdam, mr. G. H. A. Grosheide Jr. Amsterdam, en mr. G. H. E. Nord Thomson, Leiden. Uittredende voorzitter: P. Schoenmakers, Amsterdam. Uittredend lid van het Bestuur: F. O. Parmentier, Leiden. Banketfabriek „De Bij", Roomburger laan, Leiden. Fabricage van alle soorten Banket en verdere koekproducten enz. De statuten zijn gewijzigd. Wijziging handels naam thans: N.V. Banketfabriek „De Bij". J. Moolenaar PzHoofdstraat 127. Sas- senheim, Bloembollenkweekerij en zaad- handel. Wijziging uitgeoefend bedrijf: thans: alleen zaadhandel. „Onderlinge Brandwaarborg-Maatschap pij „St. Pancratius", R. A. veen. wijk B 49. Alkemade. Nieuwe Bestuursleden' A A. Bisschop, Rijpwetering en J. Dobbe, Roe- lofarendsveen. Naaml. Venn. Gebrs. Eggink's Bloem- bollenbedrijf, Veursche weg 18. Voorscho ten. De statuten zijn gewijzigd. Wijziging handelsnaam thans: N.V. Gebroeders Eg- gink. Dr. H. Molhuyzen spreekt over het Rapport Gelukrvenschen aan den heer Vogt. Weer had het actieve Leidsche A.V.R.O.- comité voor zijn luistervinken een propa- ganda-avond belegd, welke gisteravond een groot getal aanhangers in de Gehoor zaal vereenigde Medewerking verleenden het A.V.R.O.-Octet, de violist Boris Lensky, de pianist Egbert Veen en de zanger Henk Viskil. Tevens sprak de voorzitter der A.V.R.O., dr. Molhuyzen, op dezen gedenkwaardigen avond van den. dag, waarop het voor den i heer Vogt zoo gunstig uitgevallen rapport i der Commissie van Onderzoek gepubli ceerd kon worden een rede uit. Van diens woorden willen wij allereerst het een en ander releveeren. Dr. Molhuyzen dan. die onder groot ge juich het podium betrad, wilde liever geen improvisatie houden, omdat de ervaring geleerd heeft dat van het gezegde op A.V.R.O -avonden wel eens een onjuiste voorstelling gegeven wordt Bovendien is hij van meening. dat „des redenaars woordenkeuze" zoodanig rnoet zijn dat de verhoudingen op omroepgebied er niet on- noodig door verscherpt worden. Spr. wijst dan nog eens met nadruk op de diepe verontwaardiging, die er heerscht sinds het zendtljdbesluit van 15 Mei en hoe de A.V R.O.-actie avonden sindsdien met groote vastberadenheid en met onver- flauwden ijver worden gehouden. Sinds dien dag gevoelt men. dat aan de A.V.R.O. op grond van haar pioniersarbeid onrecht is gedaan en dit gevoel verzacht niet en verdwijnt niet Het gejuich op dezen avond getuigt naast waardeering voor de pres taties der musici, zeker ook van diepe aan- j hankelijkheid voor de A.V.R.O. en het zegt: „A.V.R.O., houdt moedt en versaagt niet!" Het vuur, ontstoken op den grootschen Houtrustdag blijft brandende, men blijft de vereeniging steunen in haar goeden en nobelen strijd om rechtsherstel. „Begeeren wij dien omroepstrijd om den strijd zelve?" vraagt spreker. Neen. wij wenschen vrede! Maar de z.g. gelijkheid is kunstmatig be dacht. de regeering heeft de naam „alge meene omroep" gegeven aan de bijzondere omroepen. De A.V.R.O. is echter de eenige, zuivere en werkelijke „algemeene omroep" en volslagen anders dan de andere, vrij van elk politiek of godsdienstig streven. De andere zijn partij-omroepen, de AVRO kan geen partij kiezen. Zoolang de autoriteiten geen gehoor aan rechtvaar dige verzoeken van tienduizenden Neder landers willen geven, zoolang zij wij wel verplicht om onze verontwaardiging te uiten. De A.V.R.O. is sterker en hechter dan ooit! In dit verband kwam dr. Molhuyzen op het rapport van dr. De Visser c.s. inzake de beschuldigingen aan den heer Vogt van de heeren Van Doorne en Verbiest, dat gisteren gepubliceerd werd. Men heeft ge tracht de A.V.R.O. in discrediet te brengen en het vertrouwen der luistervinken door de z.g. „onthullingen" onwaardig te schok ken. Het vertrouwen in Vogt is echter niet beschaamd (geweldig applaus). De com missie heeft 't als haar plicht beschouwd, eendrachtig vast te stellen, dat van eenige fraude of corruptie, of zelfs een poging daartoe, geen sprake is. Van de beschuldigingen is niets overgebleven en de persoonlijke reputatie van Vogt bleef ongerept. Het bestuur wist dat reeds op 13 September j.l. Het is, na het objectieve onderzoek van hoogstaande mannen ge bleken, dat de A.V.R.O. goed en zuiver wordt beheerd. De giftigste aanval op de A.V.R.O. werd nu gebroken. Zonder onderscheid van partij, stand of godsdienst zullen wij, aldus spr., de A.V.R.O. blijven verdedigen. En uiteinde lijk zal voor ons zeker de overwinning zijn weggelegd, de overwinning, die bestaat uit: „een eigen zender, de geheele week!" demonstreeren. Tenslotte noemen wij den zanger Henk Viskil, die met niet groot, doch vriendelijk getimbreerd geluid eenige „Schlagers" zong en daarmee, als de an deren, een groot succes behaalde. Speciaal willen wij nog noemen het geacheveerde spel van den A.V.R.O -pianist Egbert Veen, die mede door de solisten in het enthou siasme van het publiek betrokken werd en dankwoorden van den heer Beversluis in ontvangst had te nemen. De bekwame lei- I der van het A.V.R.O.-octet ontving een schoone lauwerkrans. 'tWas een vlotverioopende en warmge- stemde A V.R.O.-avond, die tevens door de serieus uitgevoerde muziek op een mooi peil kwam te staan. LEIDSCHE CHR. ORANJEVEREENIGING. De Leidsche Chr. Oranjevereeniglng heeft aan Z. K. H. Prins Hendrik op Zijn verjaardag een telegrafische gelukwensch van den volgenden inhoud verzonden: Aan Zijne Koninklijke Hoogheid den Prins der Nederlanden, 's-Gravenhage. De Leidsche Christelijke Oranjevereeni- ging, op hooge prijs stellend de groote toewijding, waarmede Uwe Koninklijke Hoogheid nationale levensbelangen in zoovele opzichten behartigt, biedt Uwe Koninklijke Hoogheid, en het Koninklijke Huis hare hartelijke gelukwenschen aan met den dag van gisteren, waarop nog vele zulke dagen volgen mogen. (w.g.) Ds. H. Thomas, Voorzitter. L. Boekkooi, Secretaris. Hierop is een dankbetuiging van Z. K. H. binnengekomen. Op den verjaardag van H. K. H. Prinses Juliana Donderdag 30 April a.s. organi seert deze vereeniging, zooals gewoonlijk, een feestavond in de Stadsgehoorzaal. Hierbij zal medewerking worden verleend door een koor onder leiding van den heer Arnold Spoel, den bekenden propagan dist van den volkszang, die komt om ons eens te laten hooren wat zingen is, en om ons gemeenschappelijk te laten zingen. Verleden jaar was het gebouw van Kun sten en Wetenschappen te Den Haag ge heel uitverkocht, laat het de volgende week Donderdagavond hl de Stadszaal ook zoo zijn. Voor bijzonderheden verwijzen wij naar de advertentie in dit Blad. BINNENLAND. De verkiezingen voor de Provinciale Staten (3e en le Blad). De uitvoer van radio-artikelen is ge stegen (Binnenland. 4e Blad). Zware brand te Samarinda op Celebes; verschillende handelskantoren in vlam men (Uit Ned. Oost-Indië, 4e Blad). De opening van de Tweede Schevening- sche Binnenhaven door H.M. de Konin gin. (Laatste Berichten, le Blad.). BUITENLAND. Nieuwe Fransche voorstellen inzake de Vlootbeperking. (Buitenl., le Blad.). Het vonnis tegen den Dnsseldorfschen moordenaar luidt: de doodstraf (Buitenl. Gem., 2e Blad). -- De heer Jac. Smit, onderwijzer aan de Chr. School aan het Noordeinde is be noemd tot hoofd aan de in Augustus te openen school voor Chr. Nat. Onderwijs te Doetinchem. De examen-commissie der Technische Hoogeschool te Delft is door den minis ter van onderwijs, kunsten en weten schappen aangevuld met de navolgende deskundigen: in de af deeling algemeene wetenschappen mevr. dr. B. de Haas Lorentz en mej. ir. A. M. D. Langezaal, al hier: in de afdeeling der weg- en wa terbouwkunde, werktuigbouwkunde en scheepsbouwkunde en electrotechniek, prof. dr. J. Droste alhier en dr. P. Kreuk niet. te Wassenaar en in de afdee ling scheikundige technologie, dr. P. Kreukniet. i Op 22 April 1931 stonden 1058 werk zoekenden bij de Arbeidsbeurs ingeschre- ven tegen 609 op 22 April 1930. Bij de firma Burgersdijk en Nier- j mans. „Templum Salomonus" zal van 11 —21 Mei een gedeelte der bibliotheken worden geveild van wijlen prof. dr. H. G. Groenewegen, mr. I. R. van der Pot. advo caat te Zwolle, W. J. Kernkamp. II. Th. van Steeden. mej. M. de Loos, ds. J. C. II. Scholten, dr. Ph. H. Peyrot en dr. C. te Lintum. weg H. P. Hakkenberg, H. Rijndijk 8 - E. van Holten, dienstbode, Leliestr. 59 I. Hom, dienstbode, Rijnsb.weg 89 J. Jacobs, dir. N.V., Maredijk 29b K. H. Jung en fam., Leliestr. 59 J. Katwijk, zendeling, Oegstgeesterl. 49 C. Kleijne coll. N. L. d. H., Lammermarkt 36 D. Klop, 2e luit. inf., Morschweg 77a L. Hermans-Kok. Levendaal 10 P. J. van LeeuwenKok, H. Morschweg 116 P. H. Kouw, kantoorbediende, Vreewijkst.r. 6 A. Krajewski, dienstbode, Plantsoen 9a J. Kukler, dienstbode, Oranjegr. 22 J. P. C. Kuijs, winkelbediende, Haarl.- straat 37 A. M. H. Lacquet en fam., arts. Witte Singel 8 A. Laskowski, dienstbode, Wasstr. 37 M. van Leeuwen chauffeur, v. d. Helmkade 2 W. P. Vletter—v. d. Linden en fam., Doezastr. 9 C. A. Maas, monteur, Groenoord- straat 32 A. Markus, Hooigr. 86a Y. Markus, Hooigracht 86a J. Mulder en fam., colporteur, Morschkade 12a L. M. Nieuwiak, dienstb., Da Costastr. 36 J. Mijland, huisbezoekster ver. t. besch. T. B. C., Leliestr. 59 M. Piwek, dienst bode, Maarsmansst. 14 C. P. W. van Popta, kantoorbediende, Gerecht 10 M. Pret, Oranjegr. 141 G. E. Rietkerk en fam., schipper, Voorstr. 14 M. Rodel, dienstbode, Plantage 9 N. T. Scheer, hulp in de huish., Rijn- en Schiekade 51 H. E. L. Schilling, pianostemmer, Steenstr. 35 a D. Schooneveld en fam., repetitor, Witte Singel 26 J. Spanjersberg, leeraar M. O. Wis en Nat.kunde, Papengr. 12 E. Striemer, dienstbode, Breestr. 49 G. Swienty, dienstbode, de Laat de Kanterstr. 32 W. J. Verhage, chauffeur, Middel stegracht 13 A. Vreeken, timmerman, Lijsterstr. 3 C. L. Wassenburg, Bouwk. opz.. Oude Varkenmarkt 24 C. West- strate, verpleegster, Rijnsb.weg 10 J. E. v. Wtngen, gezelschapsdame, Hoogewoerd 121 F. W. van Wort en fam opperman, Oostdwarsgr. 18 S. van Zeist, coiffeuse, Pr. Hendrikpl. 19 a. VERTROKKEN. Een langdurig applaus volgde op deze woorden van den A.V.R.O.-voorzitter, waarna op voorstel van den heer Bever sluis, w.n. voorzitter van het Leidsche A.V.R.O.-actie-comité, eenparig besloten werd namens de aanwezige luistervinken een felicitatie-telegram te zenden aan den heer Vogt en waarin geuit werd, dat men met buitengewone belangstelling had ken nis genomen van het rapport, dat den heer Vogt volkomen rehabiliteerde. Het telegram eindigde met de woorden „Leve de A.V.R.O! 1' en deze kreet weerklonk door de zaal, terwijl vele A.V.R.O.-vlaggen zich ontplooiden! De heer Beversluis had in den aanvang er nog op gewezen, dat het noodzakelijk is avonden als deze te organiseeren, zoo lang de Radio-minister niet aan een vierde deel van het Nederlandsche volk vergunt, voor eigen geld een eigen zender te bou a -r ^ïeu her(iachten onze stadgenooten n. J. Momberg en mej. Grietje Tuuren- nout, wonende Bloemstraat 9 den dag, ™taroP v°°r vijftig jaar aan het Leid- scne stadhuis aangifte gingen doen van om tol het huwelijksbootje re stappen, welk feit den vierden Mei het wltSCuledde: Alhoewel de zorgen van vpn n'e* bespaard zijn geble- ler hm ?e va„n de zes kinderen ontvie- zich Uftn en dood mogen beiden verhpimor,In een "'tstckende gezondheid ziin dip v,,en ,er zul,en maar weinigen kennend» levens'ust en opgewektheid beider? h« gezegd zouden hibben, dat £eèrd zijn. Z6Ven kruisJes reada De thans 73-jarige bruidegom was niet minder dan 58 jaar werkzaam ln de dekenfabriek der firma Zaalberg, waar hij op 8-jarigen leeftijd in dienst trad en sindsdien behoudens eenige jaren bij de firma Krantz onafgebroken werk zaam bleef; 3'/t jaar geleden werd hij in het genot van een pensioentje gesteld. De buren, die reeds gisteren door het een drachtig uitsteken van de nationale drie kleur, blijk gaven van hun medeleven met dit zeldzaam iubileum, zullen stellig instemmen met onzen wensch, dat dit sympathieke ouderpaar nog vele jaren voor elkaar en voor hun liefhebbende kin deren gespaard moge blijven. wen. Het is de innige wensch der duizen den luistervinken, dat zulks binnen niet te langen tijd zal mogen gelukken. Spr. besloot met een opwekkend woord voor de op 14 Mei te houden A.V.R.O.-vlaggendag door geheel Nederland onder het motto: „Eigen zender, heele week!", waarbij het Leidsch A.V.R.O.-actie Comité" op de fiets zal voorgaan. De redevoeringen werden omlijst door een populair programma muzieknummers, waaraan medewerkte het A.V.R.O.-octet onder leiding van Louis Schmidt Op de bekende, uiterst beschaafde, daarbij mu zikale en meermalen brillante wijze klon ken de walsen en rfï4rsÈfien telkenmale gevolgd door een spontaan applaus als blijk van waardeering en dank. Boris Lensky toonde zich weer op zijn viool een ras-artist en speelde o.a. twee populaire composities van eigen hand, waarin hij tevens zijn technische vaardigheid kon Behalve de 37-jarige G P. C. van G.. die, zooals wij gisteren nog in een gedeelte van onze oplage konden mededeelen, ter zake van openbare dronkenschap en wederspannigheid door de politie werd gearresteerd is gistermiddag wegens de zelfde overtreding nog aangehouden de 33-iarige H. T. de G. Beiden zulPn ter be schikking van den Officier van Justitie worden gesteld. Gisteravond is een brandje ontstaan in een matras, welke dreef onder de Borstelbrug nabij het Kort-Rapenburg. De politie wist door onderdompeling het vuur te blussohen, zoodat de uitgerukte motor spuit weer terug kon keeren Uit don Nieuwe Rijn is gisteravond een roeibootje ontvreemd, dat nabij de Koornbeursbrug was gemeerd. GEVESTIGD: M. Asard, Rijksklerk. Kontnginnel. 74 - J. KokBakker, Utr. Jaagpad 15 A. van der Bent, dienstbode, J. de Wittstr. 17 J. F. Beckers, winkelbediende, Oude Singel 196a G. Eobkiewicz, dienstbode Breestr. 153 M. Brandes, serveerjuffr. Morschstr. 23 S. W. JungBurger en fam., Leliestr. 59 C MaasDietvorst, Groenoordstr. 32 G. A. Dodewaard. Hooigr. 30a W Doorn. smid. Voorstr. 53 J. van Egmond. dienstbode, van der Helmstr. 10 J. Eijgendaal en fam., zendeling leeraar, Kaiserstr. 47 W. H. Fries, koopman, a. b. woonschip Haarl.- G. M. van Benten, Bodegraven, Spoor straat 46. II. L. du Boeull, Sassenheim, hoofdstraat 324. C. W. Bolderdijk, Voor burg. v. Arembergstraat 19. C. A. J. Borcharding, Den Haag. Gr. Hertoginne- laan 131. C. J. M. Boumans, Heerlen, Oliemolenstraat 20. G. C. Brouwer, Oegstgeest. Regentesselaan 3. W. Cla- sing. Den Haag. Bierkade 13. Chr. M. E. Deisasso, Den Haag. Theresiastraat 223. Th Dongelmans en Fam., Rotterdam. Vee marktstraat 13. C. A. W. Evers en Fam., Den Haag, Weisenbruchstr. 157. C. J. de Geus. Den Haag, Sazarlaan 21. J. de Graaf. Haarlem, Wijde Geldeloozepad 25rd. M. Huisman, Monster, Mariagesticht. G Jonk. Haarlem, Mr. Cornelisstraat 62. P. M. J. de Koek, Den Haag. Stadhou dersplein 47. C. A. Kortekaas. Voor schoten, Leidscheweg 185g. J. M. van Leeuwen. Alkemade, Nieuwe Wetering 6. G Muller—Lievaart. de Werken c.a.. Kille Nieuwcnd'jkW. Lindner Eussum. Ko~- dijklaan 6. P. Mullervan der Marei, Monster, Duinstr. 11. G. Meijer. Wasse naar, v. Zuyien v. Nyenveldstr. 34. G. Rijsdam en Fam.. Zoeterwoude, Rijnegom- merstraat G 23. A. M. HenkesSchutter, Den Haag (Scheveningen). J Kokstr. 110. H. Slegt en Fam Wassenaar, v. Zuvlen v. Nyenveldstr. 34. Soemardi. Den Haag, v. d. Boschstraat 202. W van der Star en Fam.. Veur. Damrstraat 33. - W AG. Welbergenvan der Stel. Weesn Kerk- laan 27. G. Teske, Den Haag. Franklin- straat 203. R. F. van der Velden v. Teijn, Haarlem, Kleverlaan 130 J. Vollenga, Wassenaar, Rijksstraatweg 266. C. v. Leeuwen—Vork. Nieuwkoop, A 380. D. de Vries. Den Haag, Scheperstr. 50. E. M Wagtho. Canelie a. d. IJssel, Dorp straat 34. M. R. Warner. Arnhem. Steen- straat 92a. F G J 'Vennekers. Den Haag. Elsstraat 2. W G. Wess'olo. Rot terdam. Ma ask" te 176'c - W S. Wisrdl P.eekmnn Den Haag J. Mosselstraat 26. G. J Wouters. Amsterdam, Elandstraat 34. W. F. Wijnnobel, Amsterdam, Volta plein 47hs.

Leidsch Dagblad | 1931 | | pagina 1