Diet vegeten! is bij Uw winkelier verkrijgbaar. G. H. ALBLAS G. H. ALBLAS. GEMENGD NIEUWS. UIT DE OMSTREKEN. Protestantsche Kiezers Protestantsche Kiezers BRANDEN. Gistermiddag tegen half een bemerkte een voorbijganger, dat rook te voorschijn kwam oit het geiijkstraatsche gedeelte van perceel Sarphatistraat 2 te Amster- dam, In deze ruimte bevond zich het kantoortje van de vischzaak der firma A. van Witzenburg, de daarachter gelegen winkel komt uit op de Galerij. Onmiddellijk werd de brandweer ge waarschuwd, die het wisse voor het on gewisse nam en met veel materiaal uit rukte Spoedig nadat de brandwachts zich toegang tot het kantoortje verschaft had den, bleek, dat de brand ontstaan was in een kast, welke onder een aan het kantoor grenzende steiloploopende trap is gele gen. In deze kast bevond zich een hoe veelheid papier, boeken en ander brand baar materiaal Het vuur. dat zich dade lijk over de kantoorruimte verspreid had, zoodat het daar lustig vlamde en knetter de, werd met een straal van een motor spuit aangetast; reeds vrij spoedig moest het de overmacht van het water erken nen. Het kantoorvertrek was echter na genoeg uitgebrand. Ook de winkel bleek cenlge brandschade te hebben opgeloo- pen. Na eenen kon de brandweer er zich toe bepalen het nog smeulende hout van de kast te sloopen. Des middags 12 uur was er. naar men ons mededeelde, nog iemand in de zaak geweest. Over de oorzaak van den brand staat niets met zekerheid vast. Verzeke ring dekt de schade. Bij den pluimveehouder Huurneman te Ouden-Eibergen bij Borculo raakte een petroleumkunstmoeder in brand, waardoor een groot kippenhok, bevolkt met 100 kip pen en 100 kuikens een prooi der vlammen werd. In deze omgeving Is dit reeds de derde brand ln twee weken tijds, veroorzaakt door een petroleum-kunstmoeder. Gisteravond zijn te Roermond van het woonhuis van den bakker Theo Theenen uit de Stcegstraat de bovenverdiepingen uitgebrand. De vermoedelijke oorzaak zou kortsluiting zijn De plaatselijke auto-brandspuit was spoedig aanwezig en moest met vijf slan gen het vuur bestrijden. Het vuur leverde groot gevaar op ook voor de omgeving. Ge lukkig was men den brand na enkele uren hard werken meester. De naast gelegen woningen liepen veel waterschade op. Gisteravond om kwart over elf brak een hevige brand uit in een pand aan de Voorstraat te Delft, Het huls, dat door den heer Alserogcest wordt gebruikt als opslagplaats voor vellen en dat ongeveer 600.000 mollenvelden, gedrenkt in nafta- line bevatte, bood gretig voedsel aan het vuur. De politie-brandwecr, die onder lei ding stond van commissaris U. v. d. Zee, en onmiddellijk met veel materiaal ter plaatse was, stond voor een zware taak, aangezien het huis bijna onmiddellijk in lichtelaaie stond. Vanaf het dak van de naastgelegen sociëteit en vanaf brand weerladders werd het vuur met 10 stralen aangetast. Er werden massa's water ln het huis geworpen. Na I1/» uur was men de vlammenzee meester en was het ge vaar voor uitbreiding geweken. Om half drie kon met de nablussching worden be gonnen, welke nog den geheelen nacht werd voortgezet. Omtrent de oorzaak van den brand is nog niets bekend. De politie stelt een on derzoek ln. Verzekering dekt de schade. INBRAKEN. OPLICHTING. GEVAARLIJKE WEGKRUISING TE DE MEERN. Op de gevaarlijke wegkruising te De Meerp nabij Vleuten, zijn gisterochtend verschillende auto-ongelukken gebeurd van meer of minder ernsUgen aard. Om 11 uur werd een motorrijder aangereden door een auto en de dame. die achter op de duo zat, werd er afgesllngerd. Zij bekwam een hersenschudding en moest naar de kli nieken te Utrecht worden vervoerd. Auto en motor werden zwaar beschadigd. Even later botsten twee auto's tegen elkaar De eene kwam uit de richting Montfoort, de andere van Harmeien. Een der auto's werd 100 meter meegesleurd en vloog tegen een paal. De passagiers kwa men wonder boven wonder met den schrik vrij. Ook deze auto's werden zwaar be schadigd en door een kraanwagen uit Utrecht weggesleept. Wij hadden een onderhoud met den lieer Huigen, den eigenaar van het hotel op den hoek van dit gevaarlijke kruispunt, die zich afvroeg, wanneer nu eens een einde gemaakt zal worden aan dezen ge vaarlijken hoek. Eiken dag komen er, al dus onze zegsman, verkeersongevallen voor, doch tot heden toe wordt er maar »iet6 veranderd. „Crt." MOTORONGELUK BIJ ENSCHEDÉ. Een doode en twee gewonden. De motorrijder S. uit Hengelo moest Zaterdagmiddag op den Hengelosciieweg te Ensciiede uitwijken voor een jongen, die links van den weg fietste, cn toen plotse ling den weg overstak. Hij reed den jon gen aan cn kwam daarna tegen een boom terecht. De motorrijder was op slag dood. Zijn duorijder brak een heen en de 12- jarige jongen, afkomstig uit Enschede, die de oorzaak was van liet ongeluk, kreeg een zware hersenschudding Hij is naar liet ziekenhuis gebracht. ONVOORZICHTIG DEN WEG OVERGESTOKEN. Tc Zwijndreclit liepen een drietal meisjes op den Rottcrdamsclien weg. De 9-jarige J, v. N. stak den weg over en werd door een vrachtauto gegrepen. Zij werd bewus teloos opgenomen en per ziekenauto naar liet Diaconessenlniis te Dordrecht overge bracht. Het meisje dat te Hendrik Ido Ambacht woonde is kort daarna aan de gevolgen overleden. Te Rotterdam is Ingebroken in het ge bouw aan den Stationssingcl, waarin de kantoren gevestigd zijn van den Bestuur- dersbond en den bouwvakarbeidersbond. De inbrekers zijn aan de achterzijde door den tuin binnengekomen, nadat zij een kelderraam, waarvoor zich tralies bevon den .hebben geforceerd. Alle kantoorloka len zijn doorzocht. De lessenaars zijn open gebroken, doch daaruit wordt niets ver mist. Een in een van de kantoren staande brandkast werd a la sardine openge scheurd en daaruit wordt een bedrag van f. 2000 aan specie vermist. Dit geld was een gedeelte van het geld, dat diende om de werkloozen uit te betalen. Het papieren geld was 's avonds uit voorzorg meege nomen. Te Heerlen is ingebroken bij den slager Everts. Vermist werd een geldkistje met f. 800. De politie is er evenwel ln geslaagd den dader te arresteeren. Het is een ge wezen knecht van den slager. Het geld werd in zijn bezit gevonden. De dader is ter beschikking van de justitie gesteld. De recherche te Amsterdam heeft aan gehouden een 34-jarlgen koopman uit Utrecht, die verdacht wordt van oplichting van een Bedrag, groot f. 15.000, te Ooster beek gepleegd. Hij is op transport naar Oosterbeek gesteld. DIENSTBODE DOODELIJK GEWOND AAN DEN WEG GEVONDEN. Men meldt uit Doorn aan „De Crt In deerniswekkenden toestand werd al hier een Dultsche dienstbode, nabij den Molenweg gevonden. Nadat geneeskundige hulp was ingeroepen, bleken de levens geesten reeds geweken te zijn. Of hier aan een ongeluk moet worden gedacht, is nog niet bekend. JONGEN IN BRAND. De 15-jarige de K., wonende aan den Wouwschcnweg te Roosendaal, kwam in zijn nieuwsgierigheid te kort bij een ketel inet kokende mastiek, welke daar aan den weg op het vuur stond, waardoor zijn klecderen vlam vatten. Werklieden, die het ongeluk zagen, snelden oogenblikxelijk te hulp en doofden de vlammen Met ernstige brand wonden aan het hoofd werd de knaap per auto naar het ziekenhuis „Charitas" over gebracht. Zijn toestand, hoewel zorgelijk, js thans naar omstandigheden bevredigend te noemen. TRAGISCH EINDE. De familie J. S. te Nijmegen werd door een tragisch ongeluk ln droevige omstan digheden gebracht. Mej. J. S., moeder van twee kinderen, viel bij het doen van hulshoudelljken ar beid van de trap en bleef dood ln de gang liggen. De man, een reiziger, die 's avonds thuis kwam vond zijn vrouw met gebroken nek, terwijl de kinderen boven in de kamer den geheelen dag onverzorgd waren gebleven en tevergeefs om moeder geroepen hadden BRUTALE SCHILDERIJENZWENDEL. De politie te Oosterbeek Is er in ge slaagd drie geraffineerde oplichters te ar resteeren die door verkoop van vrijwel waardelooze schilderijen, tegen fabelach tig hooge prijzen den heer V. te Ooster beek voor vele duizenden guldens hebben benadeeld. Zij spiegelden hun slachtoffer voor dat hij de gekochte schilderijen ge makkelijk later met veel winst zou kun nen verkoopen aan een Amerikaan, dien zij kenden en die een Hollandsche kunst verzameling wilde aanleggen. Inderdaad verscheen dezer dagen een „Amerikaan" bij den heer V De „Aemerikaan" bood een ongehoord hoog bedrag voor de schilde rijen. waarop de heer gretig inging. Eenlge dagen later kwamen de oplich ters weer bij hem met het verzoek hun f. 15000 te willen leenen, om daarmee een lastigen schuldeischer te betalen. Hij kon dan de schilderijen als onderpand houden. De verkwistende levenswijze van de hee- ren trok echter de aandacht van de poli tie met het gevolg, dat zij nu tezamen met den pseudo-Amerikaan zijn ingere kend. Het zijn de 34-jarige S.. de 50-jarige K. D en de 30-jarige Q. IN DEN MODDER GESTIKT. Zaterdagmiddag is de 19-jarige jongen A. Z., Hoogstraat te Utrecht, op droeve wijze om het leven gekomen. De jongen, een zenuwlijder, was in den polder van Maartensdijk juist in een sprong om over een sloot te komen, toen hij door een toe val werd getroffen. Hij kwam in het wa ter terecht, zakte in den modder en is daarin gestikt. Toen voorbijgangers hem bemerkten en op het droge brachten, waren de levens geesten reeds geweken. Het droeve gebeu ren wekte groote deelneming. (Mm.) VERDOOVENDE MIDDELEN. De Belgische politie heeft te Yperen, Moeskroen en Maldegem een vijftal per sonen aangehouden, die een ultgebreiden groothandel in cocaine dreven. De verkoop vond voornamelijk plaats te Brussel. Antwerpen. Gent. Luik en de kustplaatsen. Volgens mededeellng van het parket te Yperen, kwam de cocaine uit Nederland. De smokkelaars, die in verbinding blij ken te staan met internationale hande laars in verdoovende middelen, brachten de narcotica voor 70.000 Fr. per K.G. aan den man. terwijl de groothandelsprijs ge middeld 16.000 Fr. bedraagt. ONDER EEN WAGEN GERAAKT. Terwijl een wagen van de Gemeente reiniging de Breede Steeg te Kampen passeerde, raakte een driejarig meisje onder een der wielen, met het gevolg, dat het kind onmiddellijk gedood werd. Gastheer (raadsels opgevend aan zijn gasten) „Het loopt op twee beencn, Is be dekt met veeren en kan blaffen als een hond"? Stem uit het dienluikje: „Ik geef het op" (Passing Show) BUITENLANDSCH GEMENGD, ROOFOVEBVAL. Zaterdag heeft een roofoverval plaats gehad op de villa van den directeur van een juwelierszaak te Frankfurt. Drie onbekende mannen verschaften zich toegang tot de villa, knevelden een huisbediende, en drongen vervolgens door tot de eerste verdieping, waar zich de be woonster bevond. Ook zij werd gebonden en met de re volver bedreigd De roovers, dien het om geld te doen was geweest, vonden slechts enkele siera den, welke zij medenamen. Zij zijn gevlucht met een in de omge ving wachtende auto. OVERSTROOMING IN FRANKRIJK. Aan het Ourcqkanaal, dat een verbin ding vormt tusschen de Seine en de Marne, ls over een afstand van 15 meter een dijk doorgebroken. Het water overstroomde het land over een oppervlakte van 3 K M Het dorp Bondy ligt in het water. De meeste huizen moesten ontruimd worden. EEN LYNCHPARTIJ. De menigte heeft te Union City In Ten nessee (V. St.) de plaatselijke gevangenis bestormd, waar een neger was opgesloten, die wegens aanranding gevonnist zou wor den. Men sleepte den neger naar bulten en hing hem op aan een boom voor het ge rechtsgebouw. DE N03EL-STICHTING. De Nobel-prijzen, die dit jaar uitgereikt worden zullen grooter zijn dan ooit te voren. Elke prijs ls dit jaar 173.206.26 Zweedsche kronen of ongeveer 115.470 gul den. Het laagst waren de prijzen in 1923 toen elke winnaar slechts 114 000 kronen kreeg. Het vorige jaar was elke prijs 172.043.94 kronen. Het fonds der Nobel-stichting is in den loop der jaren aangegroeid tot ruim 43'/; millioen kronen. (N. R. Ct.) NOODLANDING IN SNEEUWSTORM. Een Duitsch vliegtuig, dat den geregel- den dienst onderhoudt tusschen Marseille en Genève, is boven de Jura ln een hevi- gen sneeuwstorm geraakt. Aangezien het niet de luchthaven van Genève kon bereiken, heeft de bestuurder in de Fransche Jura een noodlanding ge maakt. waarbij de machine wegens het slechte landingsterrein beschadigd werd. Van de zes inzittenden bekwamen twee lichte verwondingen, terwijl de overige ongedeerd bleven. BRAND IN EEN BIOSCOOP. Zaterdagavond brak na de voorstelling brand uit ln een bioscoop in Prossnltz in Moravië. In korten tijd drongen de vlam men de zaal binnen, waarin zich 400 per sonen bevonden. Er ontstond een paniek, waardoor vele personen in het gedrang gekwetst werden. De operateur Schwab verbrandde. De schade schat men op een kwart mil lioen kronen. HET KÜRTENPROCES. Zaterdag is in 't Dusseldorfsche moord - proces voorlezing gedaan van de verkla ringen, door zijn gescheiden echtgenoote voor den rechtercommissaris afgelegd. Zij had Kürten te Altenburg bij Leipzig lee- ren kennen en zij had van den beginne af een antipathie tegen hem; niettemin is zij in Maart 1923 met hem getrouwd. Reeds te Altenburg, zoo verklaarde zij, had Kürten een groot aantal vrouwelijke kennissen. Zij kon echter goed opschieten met haar man, die steeds werkzaam was. Naar haar oordeel was haar man steeds normaal. Zij wist niets van de straffen af, welke hij vóór zijn huwelijk had onder gaan. Op zekeren dag sprak zij eens met hem over de moordberichten in de krant. Hij zeide toen, dat de beschrijvingen, die van den dader werden gegeven, klopten met zijn uiterlijk, met het onderscheid ech ter, dat er gesproken werd over een der tigjarigen man. Toen Kürten op den dag vóór zijn arrestatie aan zijn vrouw zijn misdaden bekende, voegde hij er aan toe: „Als je mij verraadt, maak ik je precies zoo koud". Op den laatsten dag was hij zeer neerslach tig; hij zeide uit Dusseldorf te willen heengaan. Hij was echter tevens uiterst prikkelbaar. Zijn vrouw hield hpm voor zeer weekhartig, vooral ten opzichte van arme menschen. De zitting werd daarop verdaagd. SCHIP OPGEBLAZEN. Bandieten hebben het Chineesohe pas sagiersschip „Tungki" aan de monding der Siklang in de lucht doen vliegen, om dat zij woedend waren, dat de eigenaar van het schip hen geweigerd had een „protectie-loon" uit te keeren. waarom zy een tijdbom aan boord hadden ge plaatst. Het lot van bemanning en passagiers, in totaal veertig personen, ls onbekend. Het schip was op weg van Kongmoon naar Kanton, RECLAME. 41H B OE NIEUWE MARGARINE - 5? AALSMEER. Chr.-Hist. Unie. Tot bestuursleden van de afdeeling der Chr.-Hist, Unie alhier, werden gekozen de heeren J. J van Dillewijn en M. P. Dwars- huis. In de plaats van den heer G. Kom- mers die als zoodanig had bedankt, is gekozen de heer G. v. Dillewijn als voor zitter. Candidaten gemeenteraad. De camlldatenlijst der R.-K. Staatspartij luidt: 1. W. Raadschelders, 2. M. Zeestra ten (beiden aftr.), 3. P. A. M. Oomens, 4. J. Bosman. 5. G. Buskermolen, 6. G. Th. van der Zwaan. HAARLEMMERMEER. Autotocht voor ouden van dagen. Op Donderdag 30 April as. zal de Hoofd- dorpsche Oranjevereenlglng ter gelegen heid van den verjaardag van Prinses Juliana wederom een feestdag bereiden aan de ouden van dagen. 's Middags zal er met een groot aantal auto's een rytoer worden gemaakt, welke ditmaal ook langs het vliegveld Schiphol zal gaan. Gemeenteraadsverkiezing. Voor de a.s. verkiezing van den gemeen teraad in Haarlemmermeer is de uitslag van de stemming over de groslijst van de antirev. candidaten als volgt: 1. P. Ouwer- kerk (aftr.), 2. S. van wyk (aftr.), 3. Joh. Biemond (aftr.), 4. F. II. Bos (aftr.), 5. J. C. Gehrels (aftr.), 6. L. G. Faas, 7. P. Ver- kuijl Johz., 8. M. J. van Nieuwenhuyzen, 9, G. Tensen. RECLAME. Weet ge, dat de schoolwet-de Visser het mogelijk maakt, dat jaarlijks tien millioen Hollandsche guldens in de kloosterkassen kunnen verdwynen? Wenscht ge dit te bestendigen? Zoo neen, steunt dan de HERVORMDE STAATSPARTIJ (Lingbeck) No. 1 van Lijst 4 HILLEGOM. Vergadering „De Vrijheidsbond". De afdeeling Hillegom van de Liberale Staatsparty, „De Vrijheidsbond" heeft een openbare vergadering gehouden in de Nutszaal die vry goed bezet was. Als sprekeT trad op mr. G. A. Boon, lid der Tweede Kamer, met het onderwerp: „het Radiovraagstuk, De vergadering werd geopend door den voorzitter den heer W. D. Oudolf. die een inleidend woord sprak. Mr. Boon constateerde allereerst, dat er in den lande, en ook hier in Hillegom, weer belangstelling voor de verkiezing der Provinciale Staten is dan 4 en 8 jaar ge leden. Voor bepaalde politieke onderwer pen is ook meer belangstelling. Hier is dat onderwerp het radio-vraagstuk; het be sluit over de zendtyd-verdceling is een jaar oud maar nog niet vergeten. In een helder betoog werd aangetoond hoe het vraagstuk ls ontstaan, waar de onblliykheld schuilt, wat ln het buiten land wel kan en wat hier in ons land niet mag. dank zij de enorme verscheidenheid van 42 politieke partyen en ver over de 100 godsdienstige gezindten. De oplossing van het moeiiyke radio-vraagstuk zou zijn verruiming van den zendtijd en een alge- meene omroep over één zender. Deze ge dachte begint by de tegenstanders veld te winnen, met name bij de Chr. Hist. Unie. Volgens spr. is de naam liberaal een eere-naam Hij behandelde vervolgens in vogelvlucht de eenzijdige ontwapening als een foutieve leus, pleitte voor de ge dachte van Genève en den volkerenge meenschap. Tot slot zette spr. de beteeke- nis van de Prov. Staten uiteen benevens het belang der liberalen om goed verte genwoordigd te zijn. De voorteekenen der verkiezing zijn goed, het vertrouwen in de Hillegomsche afdeeling is groot. Een vraag uit de aanwezigen werd be antwoord waarna de voorzitter der Sta ten Centrale Leiden mr. Molenaar te Was senaar nog enkele opwekkende woorden sprak. De voorzitter dankte de beide sprekers. Autotocht Ouden van Dagen. Het comité voor een autotocht met ouden van dagen, zooals verleden jaar hier voor het eerst is gehouden, heeft besloten den oudjes weer een prettigen uitgaansdag aan tr bieden. De datum is bepaald op Woensdag 20 Mei. omdat er dan geen speciale drukte in het bollenbedryf ls. De tocht zal van ongeveer 2 tot 3 uur duren en vermoei lijk in de richting van Wassenaar worjp- gemaakt Dit laatste staat niet geheel v» omdat het comité een en ander nog nut onderzoeken, waarvoor een proefrit p maakt zal worden. Het plan is, dat dames met een lijst si len rondgaan. Over de auto's behoeft tig comité zich niet bezorgd te maken, gl zien de groote bereidwilligheid en voldstl ning van verleden jaar. Tentoonstelling Wintcrelubwerk, In het gebouw „Patrimonium" hi de Buurt- en Speeltuinvereeniging trimonium" een tentoonstelling gehoi van Winterclubwerk. Kinderen vat vereenlging hebben in verschillende cli jes onder leiding van bevoegden vein voorwerpen gemaakt, zooals kastjes, tri, pen, banken, handwerken enz. Deze vé den met belangrijke inzendingen J Haarlem, ter bezichtiging gesteld metts doel om te laten zien wat dit clubwrj' beteekent. De voorzitter der vereeniging heette 6 aanwezigen welkom, in het bijzonie Burgemeester Pont, wethouder de Vree;: en de bestuursleden van zuster-verefl gingen te Haarlem. Daarna hield de hee Klaren, voorzitter van den Kennen; Bond van Speeltuinvereenigingen een to spraak over speeltuinen en clubwerk het algemeen. Hierna volgde de bezlcht ging der tentoongestelde voorwerpen, i was fröbelwerk, cartonnage, metaalplaH tiek, houtsnijwerk, breiwerk, vlechtwd® enz. De inzendingen van de Haarlemsthll clubs muntten uit door meer geoefer.il heid: de Hillegomsche clubs echter isr.l dienen lof en waardeering, omdat flf? eerst ongeveer 10 weken bestaan. Burgerlijke Stand. Ondertrouwd: S. Klinkenberg en Et Rusman D. Koelewljn en G. van da Vecht. B. C. Lammens en B. Korsse.-, H. de Mon en M. A. Kieft. Getrouwd: E. J. Ruigrok en J. Ver-I hoeven. Bevallen: M. BroekhofKlinkenberg li G. Buurman—Siebesma z. G. lil Veldhuis—Schaap d. E. J. Hameter- Rovers z. M. W. WytvlietFeyen - C. de WagtDe Graaf d. J. A. Heemsl kerk—Pynacker d. Overleden: H. Zeestraten m. 71 4. i I De agenten van politie Van Hir-J dingsvelt en Van Dam zyn beëedigd ail onbezoldigd rijksveldwachter. Gevonden voorwerpen. - Aanwezige te bevragen aan het bureau van politie t: werkdagen van des nam. 7 tot 8 uur. a volgende gevonden voorwerpen pak vlees! i koffersleuteltje; rozenkrans; zwart geliü I heerenrijwiel: witte zakdoek. KATWITK. Commissie van Plaatselijk Schooltoezictó In het Gemeentehuis alhier vergaderd bovengenoemde commissie. Afwezig w de heer C. van zyst met kennisgeviffi De voorzitter, ds. R. P. A. Rutgers, spul een openingswoord, waarna de heer van den Akker de notulen der vorige ver gadering las. Vervolgens werden de inge komen stukken voorgelezen. Het volgend punt van de agenda betrof de regeW van het schoolbezoek door de leden. Ver der werden eenige aangelegenheden be treffende het onderwys en de scholen behandeld, waarover een onderhouden) debat ontstond. Bij de rondvraag ver) door den heer P. Castcnmiller, hoofd és: R.K. School te Katwijk aan den Rijn d regeling betreffende het verlof van veld arbeid besproken, waarbij bij den uitlss verschil van meening bestond met den Inspecteur van het L. O. te Leiden. Dj heer A. Kuipers deelde mede. dat dit jaar aan de ouders, die leerlingen ge- plaats hadden op de Openbare School, vsa gemeentewege geen briefje was gezondst, als vorige jaren, wanneer zij konden tos gelaten worden. De heer N. Bos vroeg, de onderwyzers niet konden meewerW om ergerlijke dierenmishandeling, door és jeugd gepleegd te voorkomen. Ten slotte werd besloten om de volgende vergaderói in de tweede helft van de maand Juni houden. Daarna volgde sluiting der bij eenkomst door den voorzitter. RECLAME. Hervormde Staatspartij (Lingbeek HEBT GE UW HERVORMDE KERK LIEF zyt ge voor waarlyk protestantsch-clin-1- telyke politiek, ten bate van het geheels volk en tegen de verroomschlng van Neder- land. welnu, kiest dan No. J van lijst 4

Leidsch Dagblad | 1931 | | pagina 6