AGENDA. FINANCIEN. BUITENLAND. DE STERRENHEMEL IN NEDERLAND IN DE WEEK VA* 11-18 MAART. 20 UUR M.T. 11 HEDEN: Academie: Ver. voor Volkenbond en Vrede, afd. Leiden. Spr. prof. Francois. 8 uur nam. Harmonie: Debatavond Vereen, voor Handeldrijvenden en Industriëelen Mid denstand, 8'/s uur nam. Irene: Jaarfeest Meisjesvereen. „Maria en Martha". 7'/s uur nam. Stadszaal (groote zaal): 7de Volksbijeen komst. 8 uur nam. Katwijksche Ziekenverpleging: .Leden vergadering in het gebouw der Chr. J. V., Voorstraat. 7'/i uur. Donderdag. Breestraat 81: Lezing van mevr. Irish Stephenson. 8 uur nam. Concordia: 8e jaarfeestviering „Leidens Belang". 8 uur nam. Kloksteeg 2325: Leidsche vereeniging voor wetenschappelijke voordrachten. Spr. dr. Heinrich Liparlni (Weenen) 8 uur n.m. Leidsche Schouwburg: Uitvoering Stu- dententooneel. „Douaumont". 8'/i uur. Nederl. Leger des Heils, Lammermarkt: Samenkomst 8 uur nam. Prinsenstr. 74: Samenkomst te 8 u. nam. Rijnsburg (Kerkzaal Brouwerstr.) Uitvoering Chr. Zangver. „Excelsior". Nam. halfacht. Vrijdag. Breestraat 7: Alg. verg. van aandeel houders N.V. Dubbeldeman's Boekhandel. Instituut'Kern: Jaarverg. Ver „Oost en West", afd. Leiden. 4 1/4 uur nam. Prediker: Chr.-Dem. Unie. 8 uur nam. Stadszaal (groote zaal) K. V. A. Solo- pianist Harold Samuel. 8'/, uur nam. Zaterdag. Concordia: Feestavond O. B.K. 8 uur nam. LEO LAUER OVERLEDEN. Naar wij uit Amsterdam vernemen is de sport-journalist Leo Lauer, die Zaterdag het slachtoffer is geworden van een auto- ongeval, hedenmorgen ln het Diacones- senhuis te Haarlem overleden Gisteravond was hem een been geamputeerd doch de operatie heeft niet meer mogen baten. De heer Leo Lauer was 47 jaar oud. De avond-, nacht- en Zondagsdienst der apotheken wordt van Maandag 9 tot en met Zondag 15 Maart a.s. waargenomen door apotheek: M. Boekwijt, Vlschmarkt 8. telef. 552. WERKLOOZENZORG. Een crisisbureau van S. D. A. P. EN N.V.V. De besturen van S.D.A.P. en N.V.V. heb ben besloten gezamenlijk een Crisisbureau te stichten ter behartiging van alles wat met werkloozenzorg in verband staat, zoo meldt het „Volk". De leiding van dit bureau, dat te Am sterdam is gevestigd, berust bij de dage lij ksche besturen der beide organisaties, die daartoe elk twee bestuursleden gede legeerd hebben. VERSPREIDE BERICHTEN, De Duitsche Gezant Graaf von Zech von Burkersroda vergezeld van den Duit- sehen Consul te Amsterdam, den heer B. von Hahn. bracht gisteren een bezoek aan de Jaarbeurs. Zij werden door den voor zitter en secretaris-generaal van de Jaar beurs rondgeleid. Verschillende stands werden bezocht. Bij het gemeentebestuur van Deven ter is bericht ingekomen, dat de minister goedgevonden heeft, dat aan de werk- loozen, tewerkgesteld aan de verbeterings- werken van de Schipbeek, een z.g. trai ningstoeslag wordt gegeven en wel de eerste week van 8 cent per uur de tweede week van 6 cent per uur en de derde week van 4 cent per uur. Voor deze uitkeering geldt ook de ge wone extra betaling van 25 pet. Het 11e retourvliegtuig is gisteren evenals het 13e postvliegtuig te Jodphur geland. ROOFOVERVAL. EEN ORDER VOOR HET NED.-INDISCHE LEGER. Naar wij vernemen heeft de N.V. Maat schappij voor Vliegtuigbouw „Aviolanda" te Papcndrecht, welke sinds 1927 de Dor- nier-Wal vliegbooten vervaardigt voor onze Marine, onlangs eveneens de fabri- catie-rechten verkregen van de Ameri- kaansche Curtiss vliegtuigen. De Lucht- vaartafdeeling van het Ned.-Indische le ger gaf inmiddels Aviolanda een opdracht voor den bouw van zes Curtiss „Hawk" Jachtvliegtuigen, uitgerust met een 600 P K. Curtiss „Conqueror" motor. De „Hawk" of Havik is het standaard jachtvliegtuig van de Amerikaansche Le ger- en Marinevllegdiensten. Msb. ECONOMISCH TECHNOLOGISCH INSTITUUT GESTICHT. In een gisteren te Maastricht onder voorzitterschap van den Commissaris der Koningin in de Provincie Limburg ge houden vergadering van burgemeesters en vertegenwoordigers van Kamers van Koophandel, de Maatschappij van nijver- heid en handel, sociale organisaties en werkgevers en werknemers in Limburg is besloten tot stichting van een N.V. Econo misch Technologisch Instituut ter bevor dering van de industrieele belangen van de provincie Limburg. De Staatsmijnen, welke eveneens ver tegenwoordigd waren, evenals de parti culiere mijnen, hebben verklaard aan de oprichting geen medewerking te kunnen verleenen. De Limburgsche R.-K. werk geversorganisatie heeft eveneens voorbe houd gemaakt. DE HAAGSCHE TORENGARAGE. Gistermiddag heeft in het Venduhuis der notarissen te Den Haag, de gunning plaats gehad van de Torengarage, die in bod stond op f. 202.000. Het perceel werd niet afgemijnd. Koo- per blijft dus J. P. J. Doorschodt voor bovengenoemd bedrag. De heer Doorschodt naar de bestemming van het gekochte gevraagd, deelde mede, dat het garage bedrijf op denzelfden voet zal worden voortgezet. BEGRAFENIS J. F. H. DE VIGNON VANDEVELDE. In allen eenvoud is op de begraafplaats nabij het Groene Kerkje te Oegstgeest de bijzetting geschied in het familiegraf van het stoffelijk overschot van den heer J. F. H. de Vignon Vandevelde, oud-directeur van de Javasche Bank. Op de begraafplaats waren aanwezig de heeren W. R. van Reckow en B. J. Ledeboer, oud-vertegenwoordigers van de Javasche bank. Met den stoet kwamen o.a. mee de weduwe, de heeren W. Lehr en H. C. Flugi van Aspermont en eenige familieleden. Nadat de met vele bloemen en kransen bedekte kist, waaronder een krans van den directeur der Javasche Bank in de groeve was neergelaten, wer den bloemen in het graf gestrooid, waar mede de plechtigheid geëindigd was. DE ALGEMEENE TOESTAND. Dc plaats der ontwapeningsconferentie. Betreffende de plaats van samenkomst der Ontwapeningsconferentie, welke in het jaar 1932 zal worden gehouden, is een heftige strijd ontbrand. Behalve Barcelona hebben nu ook Lausanne, Biarritz. Cannes en Weenen verzocht in aanmerking te komen als conferentiestad. De definitieve beslissing zal genomen worden tijdens de bijeen komst van den Raad van den Volken bond, welke in Mei a.s. zal worden ge houden. BELGIE. Salarisverlaging. De meerderheidspartijen van de Belgi sche Kamer hebben besloten de vergoe dingen der afgevaardigden, die op het oogenblik 42.000 fres. bedragen, jaarlijks met 10 pCt. te verlagen. Deze verminde- 1 ring staat blijkbaar in verband met de verlaging der ambtenarensalarissen met 1 6 pCt. UIT NED. OOST-INDIE. HEUVELVERSCHUIVING. Zes menschen bedolven. BANDOENG, 10 Maart (Aneta). De „Preangerbode" meldt, dat in de dessa Indragiri Zondag vermoedelijk tengevolge van zware regens een heuvel is afgescho ven. Zes menschen werden bedolven. Dr. VAN LONKHUIJZEN. BANDOENG, 10 Maart (Aneta). De „Preangerbode" verneemt dat dr. Van Lonkhuyzen, hoofd van den Dienst van Volksgezondheid met Mei a.s. pensioen zal vragen. KOEPANG, 10 Maart (Anela) Dieven drongen een inlandsche woning te Pa- roes. 14 K.M. van Koepang gelegen, bin nen. Zij sloegen het daar wonend ecni- paar dood en verwondden het 10-jarig zoontje zwaar, waarna zij vluchtten met medeneming van een geldkist terwijl de woning in brand gestoken werd. BIJ EEN ONTPLOFFING GEDOOD. BADJOEBANG, 10 Maart (Aneta) Gistermiddag vond wegens inslaan van den bliksem op het boorterrein Badjoe- bang van de Nederlandsch Indische aard olie-maatschappij een ontploffing in de boorput no. 8 plaats. De assistent-boor meester H. C. I. I. Q. U. K. Wimmers werd gedood. Vier Europeanen werden niet le vensgevaarlijk gewond. De in de boorput ontstane brand is nog niet gebluscht. NEDERLANDSCHE FORD. Aan de op 26 Maart te houden alge- meene vergadering van aandeelhouders zal worden voorgesteld een dividend van 20 pCt. (v. j. 10 pCt.) uit te keeren. MEELFABRIEKEN DER NEDERL. BAKKERIJ. Aan het verslag der N.V. Meelfabrieken der Nederlandsche Bakkerij over 1930 ontleenen wij het volgende: Vingen wij het boekjaar reeds onder zeer ongunstige omstandigheden aan, zoo waren moeilijkheden ook door binnen- en buitenlandsche mededinging als zich gedurende het geheele boekjaar voor deden, toch niet te voorzien, evenmin als- dat de crisis zóó diep in ons economisch leven zou doordringen. De prijzen van onze grondstoffen en producten zijn tot een dusdanig niveau gedaald, als voor tientallen jaren terug nog éénmaal is voorgekomen. De vennootschap wist echter goed aan alle tegenslagen het hoofd te bieden, zoodat de omzet nog werd uitge breid, de resultaten nog gunstiger zijn, en eenzelfde dividend en omzetpremie als het vorig jaar kan worden uitgekeerd, terwijl daarnaast alle reserves intact ble ven .zelfs na ruime afschrijving nog kon den worden versterkt. Ook onze dochter ondernemingen wierpen, de eene meer, de andere minder, gunstige resultaten af. Voor bakkerspatroons onze afnemers was het een moeilijk, over het alge meen slecht jaar door factoren in 't verslag vermeld. De meelprljs speelt voor den broodprijs langzamerhand een onderge schikte rol. Zelfs wanneer den bakkers patroons het meel gratis werd verstrekt, zou althans in de groote plaatsen het brood.noe duurder blijven dan vóór 1914. Wij hebben het noodig geacht, gezien den financieelen achteruitgang onzer af nemers, daarvoor in de balans eenige voorzieningen te treffen. Het nieuwe kontoorgebouw te Rotter dam is in hoofdzaak gereed en de nieuwe schoeiïng te Middelburg is opgeleverd. Wij schreven beide posten uit de vorig jaar gevormde „bouwreserve" geheel af. De toekomst voor de meelindustrie ziet er niet ongunstig uit. Dat wij ook door de uitvoering van de tarwewet voordeden zullen genieten kunnen wij nog niet in- zien. De winst- en verliesrekening vermeldt onder Credit: exploitatie f. 951.724 (f. 1 024146) Debet interest f. 185664 (f. 192.645): afschr. geb. en mach., wo ningen. pakhuizen enz f. 19 865 ff. 14.405)' afschr. op eff. en deeln. f. 217.170 (f 205 785)' afschr. op zakken f. 19.026 f. 18.381); winst f. 509.997 f 392.927): onder deb te res. voor div. belangen f 100.000 'onv.l: te verdeelen voor: aan- deelh. 7"lonvl: res. f. 22117 ff 70 572)' oblig m. winst-aand per f 1000 f. 8 ff. 9): tantièmes f. 39.800 ff. 40.300); om zetpremie f. 0.10 fonv.) per 100 KG. bloem en meel. DUITSCHLAND. De rijksweerbegrooting aanvaard Her denking in Silezie Uitsluiting in Beieren Gevecht in den gemeenteraad v. Munchen. De begrooting van de rijksweerbaarheid is door den Rijksdag aanvaard; heden is de begrooting van marine aan de beurt. Bij deze gelegenheid zal ook de kwestie van den pantserkruiser B ter sprake komen. Ter gelegenheid van den tienden ver jaardag van het plebisciet in Gpper-Silezië f20 Maart 1921) zullc«i in gansch Duitsch Opper-Silezië hoi'denkingsplechtigheden worden gehouden. Rijkskanselier Brüning zal vermoedelijk op 23 Maart in een groote vergadering te Eeuthen het woord voeren. Wellicht zullen ook dr. Wirth, rijksminis ter van Binnenlandsche Zaken en een lid van de Pruisische regeering in deze bij eenkomst als sprekers optreden. De „Vossische Zeitung" beweert dat par tijen van rechts in Opper-Silezië een on- meedoogende actie tegen dr. Wirth voe ren. Wirth zou talrijke dreigbrieven uit Opper-Silezië hebben ontvangen. Door het Verbond van Bemrsche metaal- industrieelen in de groote Beiersche ste den is tegen Maandag een uitsluiting aan gekondigd. Deze treft, naar gemeld wordt, c.a. 40 000 arbeiders. De „Kreuzzeitung", het oudste Berlijn- sche orgaan van de rechterzijde, dat ruim 82 jaar bestaat, zal tegen 1 Juli a.s. haar publicatie staken. Op 28 Febr. waren ér 4.972.100 werkloo- zen: een vermindering van 19 100 verge leken bij 15 Februari. De verwording der politiek grijpt meer meer om zich heen. Gistermorgen ont stond in den Gemeenteraad van Miinchen een rumoerig tooneel toen een lid van de Beiersche Volkspartij het nationaal-socia- llstische raadslid Esser toevoegde, dat zijn fractie nog nooit anders dan negatieve dingen had kunnen doen. De Nazi's begon nen te interrumpeeren, de burgemeester trachtte tevergeefs de orde te herstellen en het tumult ontaardde in een vecht partij. waarbij de natioaaal-socialistische raadsleden op de raadsleden van de Volkspartij insloegen en gebruik maakten van de groote, scherp gekante koperen inktkokers, waarmee de Nazi's Esser en Amann naar de leden der Beiersche Volks partij wierpen De voorzitter zag zich ten slotte genoodzaakt de zitting te schorsen. Na de hervatting verklaarden Esser en Amann, dat zij. wanneer zij weer op een dergelijke wijze werden behandeld weer op dezelfde wijze zouden optreden. Ook in de hervatte raadszitting kwam het af en toe tot rumoerige tooneelen. FR A NKRI.IK. Onderwijsdebat in de Kamer. De Kamer heeft met 298 tegen 249 stemmen een amendement verworpen cm het middelbaar onderwijs kosteloos te maken tot en met de 5e klasse en ook voor de volgende klassen voor die leer lingen die met succes een speciaal exa men ondergaan hebben Het kwam bij de behandeling tot een heftig incident, waarbij de radicalen de zaal verlieten. ENGELAND. Dc L,egerbegroolinS. De conservatieven en de 2e Ronde-Tafcl-eonferentie. Mosley uit Labour gezet. Bij de indiening der legerbegrooting zeide de minister van Oorlog, dat het voorbeeld der enorme vermindering van de bewapeningen in Engeland door de andere naties niet is gevolgd. De regeering zal al het mogelijke doen om te komen tot een universeele vermindering van bewa pening bij internationale overeenkomst, maar het is volstrekt onmogelijk thans een ruimere eenzijdige ontwapening voor te stellen; daarom blijven de begrootings- cijfers ongeveer dezelfde als verleden jaar. Conservatieven en liberalen sloten zich daarbij volledig aan. De eersten vreesden zelfs, dat men al te ver was gegaan. Uit den aard der zaak heeft het besluit der conservatieven om niet deel te nemen aan de nieuwe Ronde-Tafel-conferentie in Indië groote verbazing gewekt. Men ziet daarin een bukken van Baldwin voor Churchill. De partij heeft het noodig geoordeeld een verklaring uit te geven, waarin o.a. gezegd wordt: Dit besluit beteekent geen onttrekking van de conservatieven aan de gemeenschappelijke poging om met Indië tot een oplossing te komen. De conserva- teiven blijven gaarne gezind daartoe mede te werken, maar zij beschouwen 'n nieuwe Ronde-Tafel-conferentie als het slechtste middel om die medewerking te verleenen. De jongste conferentie te Londen heeft ©eerste kw. ©volle maan 3 laatste kwartier ©nieuwe maan ZUID venus wö mars jupiter j aturnus Dit is een maanloos kaartje; Selena verlicht onze nanachten nu. In het O. komen de Maagd en de Ossenhoeder boven den horizont. Men dient er rekening mede te houden, dat in werkelijkheid het Oosten rechts en Westen links van den toeschouwer is. wanneer deze met den rug naar 't Zuiden en het gelaat naar 't Noorden gewend staat; men pleegt echter bij sterrekaarten dit om te keeren, om geen spiegelbeeld van den hemel te krijgen. Wil men nu b.v. de sterre'oeelden aan den Oosthemel opzoeken dan neme men dat deel van den kaarthorizon, waar OOST staat zich, zoo, dat de Poolster (aan het 'e van den Kleinen Beer) van den toescbo wer is afgewend: men zal dan voor NO-lijke vierdepart van de kaart sterrenbeelden zien, juist zoo, als zii j den hemel staan. De sterren in bovenstaand kaartje een gekartelden rand hebben, zijn van le grootte of helderder; de dikke roe stippen zijn sterren van de 2e grootte al de andere, kleinere, stippen zijn stem van de 3e of van een lagere grootte!" van een lagere grootteklasse. reeds zooveel toegegeven aan z.g. linksche Indische eischen, dat een nieuwe confe rentie slechts een gelegenheid zou betee- kenen voor de Indische extremisten om alle waarborgen, die Engeland nog zou willen stellen met één pennestreek uit te wis- schen en zich daarbij te beroepen op het feit, dat Engeland nu niet meer terug kan en aan alle eischen van zelfbestuur en dominion status voetstoots moet voldoen. De conservatieven wenschen daarom eerst een nauwgezet onderzoek naar alle Indi sche toestanden, die door de besluiten der Ronde-Tafel-conferentie en het accoord van Lord Irwin en Gandhi voor wijziging in aanmerking komen en dan kan de Engelsche regeering bepalen, hoe haar standpunt tegenover deze wijzigingen en verlangens is. De conservatieve partij is informeel door de regeering gepolst over haar bereid- wiligheid om afgevaardigden voor een nieuwe conferentie wier plaats van samenkomst nog niet eens vaststond te benoemen en zij heeft toen in bovenge- noemden zin geantwoord, dat een nieuwe conferentie tegen ieder beginsel der con servatieve politiek indruischte Bij Gandhi's terugreis uit Nieuw-Delhi naar zijn woonplaats speelden zich aan bijna elk station buitengewone tooneelen af. Wanneer de trein aan een station aan kwam. trachtten honderden van zijn aan hangers een plaatsje op de treeplanken en zelfs op het dak van het derde klas-rijtuig, waarin hij reisde, te bemachtigen, om hem hulde te kunnen bewijzen. Tal van men schen hebben bij dat gedrang lichte kwetsuren opgeloopen. Zijn bewonderaars wedijveren met elkaar om den kleinen man onder massa's bloe men enz, te bedelven. Een vurig Nationa list stelde hem duizend ropijen ter hand. Jawaharlal Nehroe, de aftredende voor zitter van het congres, heeft op een open bare vergadering na de vrijlating van 1200 politieke gevangenen te Lucknow gezegd, dat de overeenkomst van Delhi een wapen stilstand was en geen vrede. Deze laatste was alleen mogelijk ais Indië Swaradzj verkreeg. Het congres en de regcering waren alleen overeengekomen, aldus Nehroe, dat daden van agressie van weerszijden moes ten worden gestaakt om een kans voor e«n rezeling te geven on een tweede Rood "-Tafel-conferentie. Als het congres dan later zou ervaren, dat er geen hoop was om in wezen onafhankelijkheid te krijgen, moest de strijd opnieuw beginnen. Hü voor zich had niet dé minste hoop op eer welslagen der regeling. Swaradszj be- teekende niet de vervanging van een handvol Britsche officieren door Indiërs. Het bracht mee, dat de Indische aange legenheden zouden komen in hanhen var Indiërs en dit was niet mogelijk voor Groot-Bi'ittannie de macht over het leger. I de financiën en andere levensbelangen afstond. De uitvoerende raad van de arbeiders partij heeft met algemeene stemmen een motie aangenomen, zeggend dat Sir Oswald Mosley ophoudt lid der partij te zijn. ten gevolge van zijn actie om een nieuwe partij te vormen. De uitvoerende raad veroordeelt Mosley's actie als „klaarblijkelijke kwade trouw". De motie verklaart tevens, dat toetre ding tot de nieuwe partij onvereenigbaar is met 't lidmaatschap der arbeiderspartij. In het Lagerhuis is een voorstel inge diend voor de oprichting van een nationa- Ien industrieelen raad van 300 leden, om het Lagerhuis tijd te besparen en zich bezig te houden met eventueele stopzet tingen van het werk. Het aantal werkloozen is weer gestegen tot 2.634.574. JAPAN. Geen vrouwenkiesrecht. De Japansche regeering heeft besloten het wetsontwerp tot wijziging van het kiesrecht' in te trekken, omdat daartegen een groot verzet is gerezen in den Raad van State. Het gold o.m. de toekenning van het kiesrecht aan vrouwen. VEREENIGDE STATEN. J. P. Cotton Joseph Potter Cotton, de onder-seci taris van staat (onder-minister van l tenlandsche zaken), is te Baltimo overleden. Cotton zou 22 Juli 56 jaar zijn geworden. Hij heeft te Harvard de rechten gestudeerd en was een kend advocaat te New York. Hij heelt den oorlog deel uitgemaakt van de v dingsdiensten voor de Ver. Staten Europa, is lid geweest van den tin cieelen raad der geallieerden raadsman van de Federal Reserve Sinds 1929 was Cotton ondersta cretaris. TELEGRAM. RUSSISCHE PETROLEUM. SHANGHAI. 11 Maart (V. D.), Tustie de Sovjet Petroleum Trust en de Chine sche Kwangwha Petroleum Maatschap! is een contract tot stand gekomen, wi bij de Chineesche maatschappij Russisd petroleum en benzine koopt en voor distributie in China zorg draagt. He; echter de vraag of de Chineesche i ring haar goedkeuring aan dat contra zal hechten. Zoolang de onderhandeling of de hervatting der handelsbetrekking! tusschen Rusland en China nog hangend zijn, bestaat de mogelijkheid, dat een de gelijk contract onwettig verklaard word Van Engelsche en Amerikaansche rijde worden pogingen in het werk gesteld d Chineesche regeering hiertoe tc bei® vloeden. i de) i bui UIT BRITSCH-1XDIË. BOMBAY, 11 Maart (Re.ter) - Der tionalistische Indische bladen noeme het besluit van Baldwin om niet deel I nemen aan een ronde tafel-conferenti in Indië, een „politiek verraad." De „Bombay Chronicle" het orgaan i het nationale Indische Congres schruj dat Baldwin wel is afgetreden, doch de Indiërs wel weten hoe zij zich moete aanpassen aan den veranderden toestM en hoe zij moeten optreden tegen r™ woordbreuk, van Britsche politici. NEW DELHI. 11 Maart (Ned. Tel, Ag De leider der Indische nationalist) Gandhi 'heeft gisterenavond in een t spraak tot de spinnerij-arbeiders opnieuw aangespoord de boyer' van i tenlandsche weefgoederen vr/'t te ten en geen buitenlandsch linnencoe te koopen, doch zich met zelf geven stoffen te kleeden. Gandhi sprak vervolgens den wens uit dat alle Indiërs zullen deelneme aan den strijd tegen het drankmisw»- Tenslotte spoorde Gandhl zijn toer.oo ders aan de bepalingen van de 'USSI" hem en Lord Irwin gesloten overfe komst nauwkeurig na te komen. LONDEN. 11 Maart (Ned. Tel„f!!vrt De correspondent van de „Times te belhi meldt dat het bericht dat oe gelschen conservatieven niet wille" nemen aan een voortzetting der ko tafel-conferentie in Indië. de hoop atmosfeer, die eerst sedert eenige o heerscht, heeft verstoord. Het overijlde optreden van heeft aan het Indische NationafcW Congres, waarvan de leider reeas maanden gewaarschuwd had voor opreththeid van Engeland, een vol wapen in de hand gegeven. NEW DELHI. 11 Maart (Ned. De Wetgevende Vergadering 66 tegen 43 stemmen beslotenymv drag, uitgetrokken voor de '5;: ^en ting te Verminderen om haar om heid te toonen over de lonezam n-3t dischin" van het leger. Er Is j |f£ti er 500 Indische officieren n ^jj zouden zijn en totnogtoe zi)B 131. j

Leidsch Dagblad | 1931 | | pagina 2