De Rotterdamsche moordzaak-Lans. I siormwaarscliuwinflsdienst. SPORT. west duitschland. kompetitie van den pochen schaakbond LAATSTE BERICHTEN. inbpaak. een inbreker betrapt. commissie voor werkverruiming in de schoenindustrie (c.w.sa academische examens. SPREEKCEL. de radio-distributie. RECHTZAKEN. haagsch gerechtshof. VISSCHERIJ-BERICHTEN. BEURSOVERZICHT MARKTBERICHTEN. weerbericht. jaromeleistand. JgSfl jUe pijltje See" den stand aan van fldag 3 uur. jnae pijltje geelt den stand aan van Hdi; 3 uur. Biddag 3 uur: 770. middag 3 uur: 764. IGRAF1SCH WEERBERICHT fnaroaning in den morgen van j fetrr., medegedeeld door het ideteorol Instituut te De Bilt. L stand 774.7 te Muenelien. Ie stand 744 3 te Nordoeyan. Bcbting lot den avond van 26 Febr.: I wellicht krachtige, Zuid-Westc- JWestelijke wind. Zwaarbewolkt lol I; lijdelijk regen. Zachter, vooral Bosten Lj van De Bildt lieden om 8.45 uur T posten: op uw hoede." LUCHTTEMPERATUUR. roorm ó'/i gr. C. (42 gr. F.) \[.*t 'smidd. ö'h gr. C. (42 gr. F.). Inam.' 7 gr. C. (43 gr. F.). ^iTER TIJDEN TE KATWIJK a. Z. Toot Donderdag. e stand des voorin, (e 8 u. 5 min. stand des nam. te 8 u. 35 min. OP VOOR FIETSERS e.a. MBda; 6 n.m. tot 6.25 v.m. VOETBAL. NEDERLAND- 1 zitting van den West Duitschen |>r.d heett men ais datum voor den I Oost NederlandWe9t Duitsch- |:;tsteld Zondag 31 Mei a.s' De ont- Iriodt te Arnhem plaats. SCHERMEN. I1ENDSCHAPPELIIKE WEDSTRIJDEN. 1 lading van kapitein E J. Bruins (giteravond de wedstrijden gelrok- lfa L. P. S. V. II, Leiden I en lï. I en een Arena Sludiosorum- leen der leden van L. P. S. V. II Iverhinderd was, moest Ehrenhart Jwat een niet gering? versterking |l S. V beleekende. Hij behaalde in igen wedstrijd dan ook het beste i resultaat door a! zijn partijen Ie I iel 8 ontvangen en 16 gegeven ■Ook Impelmans wist al zijn partijen li De uitslag was een overwinning Itolitie met 97 gewonnen partijen |M—13 treffers. daarop volgde de wedslrijd L P. II-Arena-combinalie. Arena kon "iet 3 man op den looper komon, 1 partijen om 4 treffers werden ge- I. ïoor de L P S. waren het de hee- P"!iart, Rempt en Straathof, voor P'gsma, Liveers en Beers. De eind- P'acht een verrassing, n.l. voor de |8 gegeven en 27 ontvangen tourhé's fnlorenen 4 gewonnen partijen, zoo- 7 -- gasten winnaars werden. o SCHAKEN. DE competitie |DEN ned. schaakbond. J'ond werd alhier in „In den Ver- lurk'1 wederom een compelitiewed- fespeeld, thans in de 2e klasse, iusschen het tweede tiental van het Schaakgenootschap &n het vierde TW hel Haagsche Disc. Disc. Beide :r' waren nog ongeslagen, daarom z? wedstrijd van groot belang. De was de volgende: Disc IV L. S. G II SchravezandeM. Bloem V2Va '"en-G. Schoppen xx 1 PritzelwitzD. de Jong 1—0 "1 Ramshorst—N N0—1 «einers—Dr. J. F. Sirks 1—0 Hoogstraten—J M Volders 0—1 RustingIr H. N. Frangois 1—0 ®Kler—W. B Hofman 0—1 IChei uzooJ Tjalsma 1—0 Ragedoorn Jr.—M. J. Diebén 1—0 Totaal 5V'x3'/jx HHaagsche club de overwinning en '0;|J« hiermede het kampioenschap c eeeep veroverde Par'iJ van den wedstrijd .n,~T 'dor is voor Philidor ge- i, e'slaard, zoodat de eindstand Eu' 11°' ^'Jjdor geworden. Phili- Th- iilis vr'i stevig op de le plaats. Hl Spee" ™sze c,ub tegen E- S. H ,Sl Donderdag speelt Voorscho- -■ aorp tegen de schaakclub aldaar HET BLOED OP BROEK EN VEST KAN NIET ALS BEWIJS TEGEN VERDACHTE GELDEN. (Zitting van heden). Hedenmorgen werd te Den Bosch de be handeling van de moordzaak-Laüs voort gezet. De belangstelling voor deze zaak blijft groot en zoowel de gereserveerde als de publieke tribune waren ook hedenmor gen geheel bezet. Na heropening van de gisteren geschorste zitting vraagt de President: „Mijnheer de verdediger, U hebt gisteren verzocht om de deskundigen tegelijkertijd te hooren?" De verdediger: „Pardon, mijnheer de President, ik verzocht juist niet tegelijk". De President ..Maar U hebt toch geen bezwaar dat de deskundigen in de zaal blijven?" De verdediger geelt hiervoor zijn toe stemming. De verklaringen der deskundigen. Het eer9l wordt als deskundige gehoord dr. Hesseli.uk, scheikundige te Arnhem. Hij legt verklaringen af over het constateeren van de kleine bloedspatjes op de pantalon van verd. en op het vest. Getuige heeft kleine spatjes op de pantalon gevonden. Deze kunnen niet van boven naar beneden zijn gekomen maar moeten van onderen af op de pantalon zijn gespat. De Advocaat-Generaal: ..Dus lT acht het mogelijk, dat de verd. bij hel lijk geknield heelt gezeten?" Getuige: ,.Dit is wel aan te nemen, doch zekor is het niet". Verder geeft getuige een uiteenzetting van de wijze, waarop bloed kan wegspatten, daarbij het verschil aan- toonende, met welk wapen wordt geslagen en de bloedspatten, die door een slag ont staan. Het hangt geheel van de hoedanigheid van het wapen at' ol' een dader bespat wordt. Getuige verduidelijkt zijn verklaringen met foto's. Hij concludeert tenslotte, dat de manier, waarop in dit geval moet geslagen zijn. bloedspatten onder op de broek van verdachte kunnen gekomen zijn. Ook acht hij het mogelijk, dat met een vijl is geslagen. Mr. Kckosky vraagt, of het nu wel spatjes zijn, daar verd. heeft gezegd, dat best bloeddruppels van zijn kindje, dat een wond aan de wang had, op z\jn broek kunnen zjjn gevallen. De deskundige merkt op, dat het wel toevallig zou zijn, dat deze spatten op beide pijpen van de broek zouden zijn te recht gekomen. Verder merkt de verdediger op, dat vast staat, dat de pantalon afkomstig is van iemand, die aan neusbloedingen lijdt, vast staat ook. dat de man zoo erg daaraan leed, dat hij daarvoor naar den dokter ging. Kan het nu niet gebeuren, dat het bloed uit den neus op de broek is gekomen, waar ook het bloed op het vest is gevonden. Getuige Dr. Hesselink houdt vol, dat hot bioed, dat op de pantalon is geconstateerd, daarop gespat is. Hel bloed dat hij op het vest heeft gevonden, is ouder dan het bloed, gevonden op een hoed van Lans. Prof. Dr. P. van 1 tall ie. hoogleeraar ta Leiden en dr Sleenhauer. assistente van piof. van Ilal lie le Leiden, daarna als des kundigen gehooid, moeien hun meening zeggen over het resultaat van het onder zoek naar de bloedspatten. zooals dat door dr. Hesselink is ingesteld. Uil de toelichting der drie scheikundigen bleek, als conclusie, dat aan de bloedspatten op den broek door dr. Hesselink wel waarde wordt gehecht voor bewijs, maar dr. van Itallie was van oor deel. dat de vlekjes op den broek moeten worden voorbijgezien. De President trok hierop de conclusie, dat op die spatjes geen veroordeeling kan wor den gebaseerd. Dr. Hulsl uit Leiden, gevraagd naar diens meening over de spatjes op den broek, ver klaart dat hij had geconstateerd, dal de vlekjes oud bloed waren. Dr. Hulst hecht er in deze zaak geen waarde aan. Na uitvoerige bespreking met de vier deskundigen wordt vervolgens op nieuw de conclusie getrokken dat het bloed op broek en vest niet als bewijs legen ver dachte kon gelden Dr. Gerhard, scheikun dige te Rotterdam geeft eveneens zijn toe lichting over het bloed van het vest. Een zekere conclusie is er volgens hem niet. Hierna is het thema „vest" afgeleopen en volgen de schoenen Daaraan is bloed ont dekt; doch zonder le kunnen vaststellen of het menschenbloed was. Aan het mes van verd. zat geen bloed. Mr. Kokosky vraagt of het mogelijk is, dat met dat mes Lans den hals is doorge sneden. Wat er tenslotte gebeurd is, daar hecht ik tenslotte geen waaide aan. aldus de pres. Een feit is, dal den verslagene de hals is doorgesneden. Daarna volgt de handdoek, die bevlekt was met blo?d van Lans. Hiermede is het getuigenverhoor ge ëindigd. Verdachte Van Oudheusden opnieuw verhoord. De pres. memoreert de bekentenissen van verdachte nopens de fraude gepleegd om dat verd. niet kon leven van zijn salaris. Verd. bekent opnieuw de fraude alsmede het feit dat de patroon niet tevreden over hem was en voorts in de kasboeken te heb ben geknoeid en dat hij begreep, dat toen de heer Lans deze wilde laten nazien de fraude moest uitlekken. Hij bekent te we ten dat het zoover gekomen was. dat Lans voornemens was de kasboeken te doen on derzoeken. „U bent den avond van den moord heengegaan met een bruine tasch" vraagt de pres. „Ja." antwoordt verd ..En door welk hek? Door het rhterhek?" „Neen, door het voorhek," alleen Zaterdags ging ik door het achterhek. Ik ben langs den Oostzeedijk gegaan en nam de eleclri- sche tram naar Den Haag. Mijn broek scheurde verder bij het instappen. Hij was reeds gescheurd Verd. vertelt verder, dat hij zich later heeft bezig gehouden met muzieklessen en vervolgens naar zijn schoonzuster is gegaan waar hij werd op gebeld over den moord. 1-Iij is naar kan toor gegaan, waar hij alles overhoop ge haald vond. Hij heeft direct gezocht naar het boekje. Verder bekent verdachte, dat hij na den dood van Lans zoo spoedig mogelijk heeft getracht de zaak over te nemen. Hij her kende het tafelmesje en den sleutel van het achterhek, welke \oorwerpen als overtui- gingsslukken aanwezicr zijn Hij bekende verder den sleutel in zijn zenuwachtigheid en vrees voor mogelijke verdenking aan zijn schoonzuster in bewaring te hebben gegeven en bekende ten slotte alles, wat hij reeds te Rotterdam heeft bekend. De president merkt op. dat er veeJ aanwijzingen tegen verdachte zijn die alleen omdat hij zeif niets bezat op de wereld, de eenige was die belang had bij den dood van Lans om diens zaak te krijgen. Als procuratie-houder had hij direct naar het perceel van den moord moeten gaan, inplaats van eerst toen hij van den agent hooide dat er iets gebeurd was, naar zijn schoonzuster te gaan en vandaar verder per telefoon te vernemen wat er gebeurd was Begrijpt U wel wat een zware aan wijzing dit tegen L is?" vraagt de presi dent Verdachte verontschuldigde zich en zcjde dait bij zijn geheel e manier van doen dien avond hel een het gevolg was van het ander. Mr Kokosky zegt vervolgens, dat de pre sident geen requisitoir moet houden. „Ik stel verdachte bij mijn verhoor in de gelegenheid zich le verdedigen," zegt de president. „Hebt u hem vermoord?" vraagt de presi dent. „Neen, ik heb Lan^ niet vermoord. Er is er een die weet, dat ik hem niet heb ver moord, dat is God", roept verdachte uil. „Roep God maar niet aan", waarschuwt de president, „wan-t ais u den moord hebt gepleegd, spreekt u nu een Godslastering uit." De zaak tot Vrijdag uitgesteld. Na het verhoor van verdachte van O. is de strafzaak uitgesteld tot Vrijdag Dan zal de advocaat-generaal mr Gouvée requisitoir houden, waarna de verdediger mr Kokosky met zijn pleidooi een aanvang zal netnen. BINNENLAND. Mr. patijn benoemd tot gezant te rome. Jhr. van der Goes naar Cairo. De Slaalscourant van hedenavond zal be vatten de benoeming tot buitengewoon Ge zant en Gemachtigd Minister le Cairo van Jhr. Mr. A van der Goes, thans in gelijke hoedanigheid te Rome. Bij het zelfde benoemingsbesluit is be noemd lot Buitengewoon Gezant en Gevol machtigd Minister te Rome Mr. J A. N. Patijn. Inden afgeloopen nacht heeft in de Beek straat te Arnhem een brutale inbraak plaats gehad. Ingebroken werd in het filiaal van Ver- stegen's Slagerijen Door middel van het tuimelraam boven den ingang, is men in de slagerij gekomen. Eenige honderden ponden vleesch werden gestolen. Van de daders ontbreekt tot nu toe elk spoor. Vannacht om 3 uur hebben twee agenten van het bureau v. d. Vennestraat te Den Haag een inbreker, N. de G betrapt, ter wijl hij bezig was in le breken in een der Uniewinkels a. d. Vaillantlaan. De agenten die vooral, winkels als deze, die 's nachls onbeheerd zijn, in het oog houden namen in het voorbijgaan een kijkje aan de achterzijde van het gebouw, waar zij de G. aantroffen, die met behulp van een beitel en een boor trachlle een paneel uit de deur te breken. Gisteren had in Tilburg de constitueeren- de vergadering plaats der Commissie voor Werkverruiming in de Schoenindustrie (G W. S.) Aan deze conslitueerende vergadering werd deelgenomen door afgevaardigden der Federatie van Nederlandsche Schoenfabri kanten, der Schoenwinkeliersorganisatie als mede der Werknemersorganisaties in de Schoenindustrie. Als doel der Commissie werd vastgesteld, dat op de allereerste plaats esn breed opge zette actie zal worden gevoerd voor het dra gen van Nederlandsch schoeisel. Teneinde het publiek in de gelegenheid te stellen bij zijn aanschaffingen van schoenen er zich van l> kunnen vergewissen of het aangeboden artikel al dan niet van Neder landsch fabrikaat is zal worden overgegaan tot het instellen van een merkteeken. dat zoowel op de schoenen zelf als op hun ver pakking op in het oogspringende wijze zal worden aangebracht. Besloten werd aan een bekwaam teeke naar opdracht lot het ontwerpen van een zoodanig merkteeken voor Nederlandsch schoeisel te geven. Waar bij de propaganda, waarvoor een bedrag van f. 100 000 werd begroot; ook de lederfabrikanten en de vertegenwoordigers in de schoenindustrie ten nauwste betrok ken zijn, werd besloten, ook de organisaties van deze groepen uit le noodigen zich in de G. W S. te doen vertegenwoordigen. Tenslotte werd een dagelijksch bestuur be noemd, terwijl in de eerstvolgende vergade ring van het Comité een secretari* zal wor den aangewezen. In de ledenvergadering der Federatie van Nederlandsche Schoenfabrikanten op Woens dag Maart a.s., zullen nadere voorstellen omtrent do financiering der propaganda- actie aan de orde worden gesteld. Z.K.I-I, de Prin9 heeft gisteren te Den Ilaag een diner bijgewoond, dat gegeven werd door Graaf v. Lynden van Sandenburg vice-president van den Raad van State en mevr. Gravin van Lynden van Sanden burg, Hr Ms. Grootmeesteres In Den Ilaag is heden door de roode vakbewegingsoppositie een landelijke de monstratie gehouden Er werd een optocht door de stad gehouden en een adres naar de Tweede Kamer gezonden. De Ooslenrijksche bondspresident heeft aan onzen gezanl F. E. M. H. Baron Michiels van Veruuynen te Weenen het groot gouden eereteeken overhandigd. STADSNIEUWS. Geslaagd is voor het doctoraal-exainen wis- en natuurkunde met hoofdvak wis kunde. de heer J. van der Vlis ie Vlaar- dingen. voor het doctoraal examen rechts geleerdheid, de heer G W. A Reiger, te Den ITaag. De Bloemententoonstelling in Zomer- zorg is gisteren reeds bezocht door 100 per sonen. Naar aanleiding van de medudeclingen, die wij vorige week deden over de Gemeen telijke Radio-Distributie, ontvingen wij een schrijven van een Radio-handelaar, hier ter stede, die ons verwijt gemeente-exploitatie te stellen boven particulier initiatief. Daar van is echler geen sprake; in doorsnee staan wij zelfs op tegenovergesteld slandpunt. De Raad beslool echter tot invoering van zoo'n Radio-dienst en nu hebben wij slechts mede gedeeld, hetgeen op een Persconferentie door den leider van deze nieuwe tak van ge meentedienst is verteld. Zulks in het belang van degenen, die zich op dezen dienst wil len abonneeren. Dat is alles. Het Hof heeft arrest gewezen in de zaak van den 36-jarigen gewezen advocaat en procureur mr. E. P. M., zaakwaarnemer le Den Haag. die door de Haagsche Rechtbank is vrijgesproken van de hem ten laste ge legde oplichting, doch tot 6 maanden ge vangenisstraf is veroordeeld, wegens het wegmaken van een brief uil het dossier van den Rechler-Commissaris, dat hem in het IIuis van Bewaring ter inzage was verstrekt. fn hooger beroep was door den procureur- generaal vernietiging van het vonnis ge vraagd en veroordeeiing van verd. wegens verduistering. Het Hof vernietigde het vonnis der recht bank voor zoover betrof de qualificalie van het misdrijf en opnieuw rechtdoende ver oordeelde verd. tot een jaar gevangenisstraf wegens verduistering. De gevraagde gevangenneming werd door het Hof geweigerd. IJMUIDEN, 25 Febr. vischpriizen. Tarbot per K.G. f. 2.25—1.90. Griet per kist van 50 K.G. f. 80—40. Tonger per K.G. 1.2.75—1.75. Groote Schol per kist van 50 K.G. 44—29. Middelschol i. 45—34. Zetschol 1.65 -37. Kleine Schol f. 43—13.50. Bot f. 12.50—6.50. Schar £.20—5. Tong schar f. 7849. Roggen per 20 stuks £.4528. Vleeten per stuk £.4.50 —2.70. Pieterman en Poontjes per kist van 50 K.G. f. 10 —8. Groote Schelvis?! f. 6254. Mid del Schelvisch £.59—52. Kleinmiddel £.45 39. Kleine Schcdv.s.h f.3 18 50. kabel jauw per kist van 125 K.G. f. 7453. Gullen per kist van 50 K.G. f. 2514. Lengen per stuk f. 3.901.05. Heilbot per K.G. f. 1.751.10. VVrjting per kist van 50 K.G. i. 146. Koolviscb per stuk f. 2.130.43. Aangekomen 19 Stoomtrawlers: IJM. 119 met f.3300. IJM. 10 met f.5542. IJM 196 met f.3315. IJM. 73 met f.3000. IJM. 7 met £.5600. IJM. 405 met £.2380. IJM 16 met f.5300. IJM. 138 met £.3200. IJM 139 met 700. IJM. 36 met f. 1903. IJM 56 met f.1900. IJM. 65 met £.2502. IJM 155 met f.2100. IJM. Ill met f.2820. IJM 151 met f.2509. IJM. 80 met f.2600. IJM 193 met f.2224. IJM. 14 met f.1900. IJM. 42 met f.2106. 2 Beugers VI. 109 met f. 25. VI. 85 met f. 835. 13 loggers: K.W. 102 met f. 1255. K.W. 144 mei f 1245. K.W. 48 met f. 1550. 'K.W. 57 met f 1450. K.W. 68 met f.1015. K.W. 5 met f 1035. K.W 172 met f.1025. K.W. 96 met f 1255. K.W158 met f.1150. K.W. 40 met f 1075. KW. 41 met f.1700. K.W. 58 met f.1065. Sch. 297 met f.975. AMSTERDAM, 25 Februari. Zwakke markt Industrieele fondsen, Oliewaarden en Tabakken flauw. Rubberaandeelen en Suikerwaarden flauw. Mijnwaarden wei nig veranderd. Scheepvaart Unies lager. Amerik. fondsen verdeeld. De argwaan van het publiek ten aanzien van de enorme snelle slijging van het koers- peil in Wallstreet kwam in het verloop der beurs wel slerk tot uiting. De Amerik. af- deeling was algemeen kalm en de stem ming verdeeld, doch over het algemeen ge nomen liepen de fondsen iels terug tenge volge van winstnemingen van het Neder landsche publiek. Op de locale markt heerschte een bepaald zwakke tendenz. Unielevers daalden iets beneden 200 pet. De Philipswaarden daalden eveneens. Aku's golden iets hooger evenals Ford- en Accoustiek-aandeelen. Tabakken leden van aanbod en alle Sumatra's moesten iets van hun avance weer afstaan. Rubber aandeelen hadden een uiterst stil verloop en veranderden weinig. Suikerwaarden werden op kalme wijze verhandeld. II V. A.'s zetten hooger in maar zagen zich het avance weer ontgaan. In Oliewaarden ontstond eenige affaire in Koninklijke, die een flink verlies moesten incasseerc-n. De toeneming der pelroleum- productie in de Vereenigde Staten is hier wellicht de oorzaak Algemeene Exploraties weinig veranderd. Van de Scheepvaarten liepen Scheepvaart Unies weer terug. WISSELKOERSEN. Engeland 12.101/4; Duitschland 59.26; Frankrijk 9.77; Belgié 34.76; Zwitserland 48.021/2; Oostenrijk 30.05; Denemarken 66.72 1/2; Zweden 66 75; Noorwegen 66.72 1/2; New-York '2.49 1/4. Prolongatie 1.pCt. Overzicht onzer belangrijkste Veemarkten. Maandag de Gorkumsche markt en hoewel de kwantiteit van het aangevoerde gebruiks- vee van niet zoo'n groote beteekenis 137 stuks geeft deze markt toch om dezen tijd des jaars wel eens een maatstaf. Er was best vee en kooplust voldoende. Ook voor het buitenland. De prjjzen zochten den hoogeren kant. Zware kalf- of melkkoeien f. 300- -375, vaarzen f. 200260 per stuk. Gisteren te Rotterdam was ook de handel tamelijk opgewekt en Belgische kooplieden kochten nog al wat vee voor hun land. Ook voor binnenland kocht men in iets ruimero mate. De prjjzen ondergingen alzoo een kleine verhooging. De aanvoer op de magere markt bedroeg 723 stuks. Groningen en Purmerend hadden 'n rede lijk en goed prijshoudend verloop. Mager weidevee was overal schaarsch aan de markt en duur. Alles was dus weer eeu beetje duurder op de gebruiksveeaf- deelingen. Voor de vette koeien ging men er nog niet mee mede. De prijzen waren wel niet lager, maar van de voor 't bedrijf zdoi itoodige hoogere prjjzen echter geen sprake. Men kon verkoopen, maar meestal met moeite. Noteering f. 0.700.95 per K.G. Stieren redelijk te verhandelen f 0.80 —0.85 p. K.G. Kalveren konden weer goed afzet vinden, 't Buitenland betrekt er heel wat, en wel speciaal van de Rotterdamsche markt. Daar waren de besteedde prijzen dan ook wel de besten. 38—52 et. per pond. Purmerend en Groningen noteerden iets minder. Nuchtere kalveren brachten nog weinig op, alhoewel er iets meer handel in was als vorige weekslacbters f. 913. Fokkers r.20—30 per stuk. De vette varkens waren weer goed te plaatsen. Hoewel op de meeste markten goede aanvoeren waren, kon men door de goeds vraag de prjjzen eenigszins verhoo- gen. 20, 21 tot 22 cent per pond en zouters 18—20 ct. per pond levend gewicht. Er is opheden van uit het buitenland een groote vraag naar Spek en men mag daar door verwachten, dat de vooruitzichten voor de varkensprjjzen er niet zoo slecht voor staan. De schapenhandel had begin dezer week wegens gebrek aan voldoende aan voeren en gemis aan kwaliteit, een stil aanzien. Prijzen waren niet minder. VAN DER S. AMSTERDAM, 25 Febr. Veemarkt. 238 velte kalveren, le kw. 1.001.08; 2a kw 0 90—1 00 3e kw. 0.74—0.88 per K.G. levend gewicht. 90 nuchtere kalveren 612 p stuk. 580 varkens: Vleeschvarkens we gende van 90110 K G. 5051. zware var kens 4950, vette varkens 4648, p. K.G. slaclilgewirht. Een enkel varken hoven no teering. 6 wagons runderen afkomstig uit Denemarken. KOUDEKERK. 25 Febr. Eierenveiling KoudekerkRijndijk. Aanvoer 4463 stuks. Kippeneieren f.5 40f.6 40; eendeneieren f. 5.80f. 6.20 kuikeneieren f.4 80f 5 20 p. 100 stuks. Kippen f. 1 10f 1 40 p sluk. Boter f. 0.65f. 0.75; Kaas f. 0.35f. 0.41 p pond. WOERDEN, 25 Febr. Kaasmarkt Aan gevoerd 59 partijen kaas. Met Rijksmerk le kw. 3942, 2e kw. 3538. Handel matig. ZOETERWOUDE, 24 Febr. Eierenvei ling ,,Ik leer nog". Aangevoerd 2850 eieren. Kipeieren f 5 40f. 6 20. eendeieren f. 7.70 L 6.20 p 100 stuks. Weiboter 7077; Kaas 44 ct p pond. P'uimvee Kippen 40 ct.; Duiven 16 ct.; Konijnen 1.202.40 p. stuk. 3—1

Leidsch Dagblad | 1931 | | pagina 3