SLOBKOUSEN J. BAALBERGEN WINTERKOUDE BALANS-OPRUIMING Opruiming BAALBERGEN UIT DE RIJNSTREEK. UIT DE OMSTREKEN. SLACHTOFFERS VAN DEN MIST. In Zuid-Engelnnd zijn zeven personen bij ongelukken, welke door den dichten mist werden veroorzaakt, om het leven gekomen. Ongeveer 20 personen werden gewond. Van de ongelukken mei doodelijken af loop waren de meeste aanrijdingen door motorrijwielen of autobotsingen Te Londen had een botsing plaats lus- schcn een dicht bezette autobus en twee vrachtauto's, waarbij 12 personen, deels zwaar, werden gewond. In de buurt van Croydon was hel ver keer geruimen lijd gestoord, doordat een vrachtauto's op eenige andere auto's in reed. In totaal kwamen daarbij negen wa gen? in hel gedrang, zoodat hel vorkeer daar ter plaatse ernstig stagneerde De verbindingen met de voorsteden kon den sleohls gedeeltelijk gehandhaafd blij ven. flet treinverkeer ondervindt groote vertraging. Ifet vliegveld Croydon was builen dienst. RECLAME. BLAUWZUURVERGIFTIGING. Gisteren zijn in het Tehuis voor Armen en Ouden van Dagen te Gitschin (Tsjecho- Slowakije) tengevolge van blauwzuurvergif- liging 10 personen om het leven gekomen. Het zeer oude gebouw, zou mei toestem ming der plaatselijke autoriteiten grondig worden gezuiverd. De verschillende zalen en kamers werden met cyaanwalerslof ge gast. Volgens voorschrift mogen de kamers nadat zij 30 uren zijn gelucht weer worden betreden. Als gevolg van de koude zochten de be woners reeds drie uren na de werkzaamhe den de kamers weer op. waarbij zij onmid dellijk vergiftigingsverschijnselen vertoon den Zes waren op slag dood, 17 anderen moesten naar het ziekenhuis worden ver voerd, waar vier van hen zijn overleden. Op een uilzondering na, zijn alle slacht offers ouder dan tachtig jaar. De verantwoordelijke autoriteiten hebben Ier plaatse een onderzoek ingesteld. De man di»» de leiding had bij de werkzaamheden i? gearresteerd. DE PORTUGEESCHE BANKBILTETTEN-AFFAIRE. Het groote proces dat door de Bank van Portugal tegen de wereldbekende Londen- schc drukkersfirma Waterloo Son? was aanhangig gemaakt, in verband met het drukken van valsche bankbiljetten, welke affaire ook in Holland groote-aandacht had getrokken, is door hel gerechtshof ten gun ste van de Bank beslecht. De drukkersfirma werd veroordeeld lót een schadevergoeding van ongeveer fl. ö'/s millioen. De oorspronkelijke eisch van de Bank be liep ongeveer Fl. 13 millioen. Het proces heeft 21 dagen geduurd. Men schat de aan de advocaten uit te koeren honoraria op rond 20.000 pdst., daarbij komen nog gerechtskosten tot een bedrag van ongeveer 50.000 p.stonvermin derd de getuigengelden enz. De Bank van Portugat had de drukkers firma Waterloo aangeklaagd lei zake van hot feit, dat door haar nalatigheid meer dan een half millioen Portugeesche bankbiljet ten door den Nederlander Mnrang in om loop konden worden gebracht. De rechtbank was het met de aanklagers eens, dat het de directie van de drukkerij aan de voor haar bedrijf dringend noodza kelijke zorgvuldigheid had ontbroken. Een der directeuren der drukkersfirma was verleden jaar Lord-Mayor van Londen. ONTPLOFFING. Op het tramstation op de grens tusschen Essen en Mülheim ontplofte hedenmiddag een flesch met acetyleen Zes personen werden gewond, van .wie j twee ernstig.' Zij werden allen in het zie- kenhuis opgenomen. Door den sterken luchtdruk werden deu ren, muren en vensters van het slation in gedrukt en een eind weggeslingerd. MUUR INGESTORT Gistermiddag is te Schaerbeek bij Brus sel een muur van een in aanbouw zijnd flatgebouw ingestort. Een ploeg arbeiders is onder de steenmassa's bedolven. Met de opruimingswerkzaamheden werd onmiddel lijk een aanvang gemaakt. Momenteel zijn 5 personen gewond en twee dooden gebor gen. De twee slachtoffers zijn vader en AMOK TE KOPENHAGEN. Gisteren heefl zich te Kopenhagen een verschrikkelijk drama afgespeeld. Een vrouw, Jannings genaamd, die reeds jaren lang in een krankzinnigengesticht verpleegd was, overviel plotseling haar zuster in haar woning en sneed haar de keel af. Daarna rende zij met het van bloed druipende mes de straat op en trachtte daar eveneens slachtoffers te maken. Een man. die haar hierin trachtte te belemmeren, liep zware steekwonden op. De vrouw rukte zich los en sloeg op de vlucht. Voor men haar kon arresteeren, wist zij zichzelf eerst nog zwaar letsel toe te brengen. ONZE TELEFOONNUMMERS DIRECTIE en ADMINISTRATIE 2<;oo (op 2 lijnen} REDACTIE 1507 VOOR DE ONZE PR!MA 604.-> Warm. lang en keurig passend Voor Dames en Kinderen -ï 2.37, 1.65, 1.22, l.Ul Prima Slobkousen voor Heeren 1 or 2.95, 2.4" l."5) Haarlemaierslr. hoek Donkerst. ..-4-6 ALPHEN. Op drift. Waarschijnlijk door het breken van een f-ros of veroorzaakten golfslag van een voorbij varende boot geraakt-e een tweetal voor de scheepswerf ,,De Industrie" ge meerd liggende schepen op drift in de rich ting vaD 's Molenaars. Gelukkig werd het euvel spoedig ontdekt, *"<xlat men de sche pen bij de scheepswerf van den heer A. Pan navis weer vast wist te leggen Een cü ander verwekte voor de scheepvaart geen stagnatie of belemmering. Vele jongelui schijnen het steeds nog een bijzonder vermaak te vinden langs den weg of straat, vuurwerk af te steken en het publiek hiermede op hinderlijke wijze lastig te vallen Het is ons echter bekend, dat de politie hier streng op toeziet. Door de heeren L. werd bij de politie aangifte gedaan legen S. wegens dieren mishandeling. Een wielrijder reed in de Hoofstraafc tegen een stilstaande auto, waardoor zijn rijwiel werd beschadigd. BOSKOOP. Goed afgeloopeii! Dezer dagen had in de Dorpstraat nabij hotel Klanssen een ongeluk plaats, dat nog bijzonder goed afgeloopen is. Zekere v. d. S. die niet a! te vast op zijn rijwiel zat, had het ongeluk om in aanvij- din te komen met een aiitc. Door zeer kraehlig te remmen, wist de chauffeur te voorkomen, dat de man werd overreden, en er slpchts met eenige schaaf wonden afkwam. LEIDERDORP. Burgerlijke Stand. Getrouwd J. Sierat e*n A. G- Koerts. Overleden: Petrus Jacobus Duijverman 17 d. ROELOFARENDSVEEN De heer de Jong 80 jaar. Gisteren vierde het eere-lid van de ..Har monie", de heer Teun de Jong, zijn SOaten verjaardag. Bij deze gelegenheid werd hein door de Harmonie" een serenade ge bracht. Verg. „St. Joseph". Gisteravond hield de R.-K. Arbeiders- vereeniging St. Joseph haar jaarvergade ring, welke matig was bezocht. Nadat door den voorzitter de vergadering op de gebrui kelijke wijze was geopend, las de secretaris de notulen, welke onveranderd werden goedgekeurd. Hierna brachten secretaris en penningmeester hun jaarverslagen uit, waarvoor zij een woord van daok in ont vangst mochten nemen. In het bestuur kwam eeniffe verandering, daar de secreta ris zich niet meer herkiesbaar stelde. In zijn plaats werd gekozen de heer W. Kui pers. Na een geanimeerde rondvraag werd dc vergadering gesloten. TER-AAR. Gevonden voorwerpen: 1 damestasch met inhoud, een vulemmer, 2 knotten sajet, 1 mestvork. 0 WADDINXVEEN. Te water gevallen. Mej. v. d. M. schoot bij het uitspoelen der wasch achter haar woning, voorover in de sloot. Gelukkig zagen de huiegenooten het ongeval, zoodat zij spoedig gered werd. Burgerlijke Stand. Geboren: Adrianus Gerardus, z. v. J. A, Luiten en M. E. TT. Streng. Lena Apo- lonia, d. v. K de Rooij en A. de Groot. Gerritje, d. v. A Zalm en I. Koster. Johannes, z. v. J Visser on A. van der Spek. Aaltje, d. v. S. L. Faber en S. Kloostra. Overleden: C. G. Wulffraat, 93 1". v den Uijl, 75 j. echtgenoot© van K. Graye- land. Gevonden voorwerpen Een nummer plaat van een auto. Inlichtingen ter secre tarie. AALSMEER. Alg. Ledenvergadering „Bloemenlust". Gisteravond hield de veiling „Bloemen lust" een algemeene ledenvergadering, onder voorzitterschap van den heer J. v. d. Meer Pzn. Bij zijn openingswoord kwam de voorz tot de conclusie, dat ondanks het feit dat de vette jaren ook voor. het bloe- mislbedrijf voorbij zijn, er toch nog geen reden lot klagen is. De secr., de heer G. H. v. Itterzon las de notulen, welke onver anderd werden vastgesteld Bij de gehouden bestuursverkiezing werden de aftredenden: Jac. Koningen. C v. Leeuwen Jzn. en Jac. v. Ouwerkerk met groote meerderheid her kozen Tol commissaris werd, in de plaats van N. van Erk. die niet herkiesbaar was. gekozen de heer W. van Leeuwen Wzn. Aan den Oosleir.derpoelpolder werd gedurende 20 jaar een bijdrage toegestaan van f 150 per jaar, voor onderhoud gedeelte Machine- weg naar hel station. Met veilingsprocent werd voor 1931 weer op 7 bepaald. De door de beide veilingbesturen ontworpen grens regeling werd goedgekeurd. De voorzitter deelde mede, dat plannen in voorbereiding zijn, buiten rechtstreeks verband der vei lingen. om hier te komen tot de stichting van een „Verceniging tot verbetering van de Cultuurgewassen". Eerstdaags zullen de kvv -'kers daarvoor ier vergadering worden genoodigd. en er is gegronde hoop, dal het rijk in deze finantiéel steun zal willen ver- leenen. terwijl die dan mede zal Worden gevraagd aan de veilingen, de gemeente en de provincie. Voorts deelde de voorzitter mede, dat tot en met 20 December geveild was voor f 2.81211134 over 1929 f. 2 737.149 26) dus tot nu toe reeds f. 7-1 962.08 meer. waarvoor echter enorme hoeveelheden bloemen enz meer omgezel moesten worden dan in 1929. Hierna werd aan 81 kweekers hun gewonnen prijs (medailles enz.) uitgereikt op de in April gehouden tentoonstelling Hierna sloot de voorzitter de door ruim 200 leden bezochte vergadering. BENTHUIZEN. Burgerlijke Stand. Geboren: Jan z. van Maarten Vermeulen en Cornelia van Veen, Overleden: Janna Priem, 77 jaar, wed. van M. A. Dorst. De gehouden collecte voor de kerst- feestviering met de kinderen der Zondag school heeft f. 150 opgebracht. HAARLEMMERMEER. Alg. Nederl. BoQwarbeideisbond, In hotel de Landbouw te Hoofddorp werd doo~ de afdeeling Haarlemmermeer van den Alg Ned Bouwarbeidersbond een bij eenkomst gehouden, waarin de door Joris Jvens vervaardigde film „Wij Bouwen" ver toond werd. Nadat de voorzitter de verga dering had geopend en de talrijke opgeko- j menen had verwelkomd, werd het woord gevóerd door den secretaris van hel Hoofd bestuur van den A.N B., den heer Sinoo. die op duidelijke wijze memoreerde het ver loop gedurende 10 jaren van het bestaan van den A.NB. De film gaf een duidelijk beeld hoe het in de bouwbedrijven toegaat en eenige kiek jes van moderne architectuur, terwijl het succes van den avond zeker was het ge deelte betreffende da uilvoering van de Zuiderzeewerken. De gevolgen van den drank. Op den Hoofdweg in Haarlemmermeer kregen twee onder den invloed van sterken drank verkeerende mannen, ruzie met el- kaar, die zoo hoog liep. dat men elkander te lijf ging. Een hunner wprd hierbij met een hard voorwerp zoodanig op het ach terhoofd geslagen, dat hij eenige oogenblik- ken het bewustzijn verloor Toen hij. weder bijgekomen zijnde, zich wat van het ge beurde rekenschap kon geven en met den ander op niet al te zachtzinnige wijze wilde afrekenen bleek deze zich uit de voeten te hebben gemaakt. KATWITK. Opening Lunchroon „De Branding" Door de firma Gebr. Lafebcr uit Leiden is in het perceel Voorstraat 12 de prachtige lunchroom „De Branding" geopend. Het is een geheel naar de eischen des tijds inge richt café, mooi, practisch en zeer royaal van opzet en uitvoering. Het geheel is in de- puntjes verzorgd! Twee ruim opgestelde biljarts bieden gelegenheid tot het uitoefenen van het zoo gewaardeerd* biljartspel. Het 011de pand werd geheel gesloopt en in korten tijd verrees dit nieuwe gebouw, waarvan dc- totstandkoming geschiedde on der leiding van den hoofdaannemer De Best, voigens het ontwerp van de architecten Ponsen en Lohman Als gérant treedt op de heer Wiepjes, aan wien het beheer vol- komen zal zijn toevertrouwd. Het café vormt een waardige verrijking voor onze hadplaats. 1 Voor nadere bijzondorheden zie men de advertentie in dit nummer. De groote jaarlijksche is weer begonnen Gaat daar vooral heen. Voorstraat 43 - Katwijk-aan-Zee Menb»len, Tapijten, Linoleums, Bedden, Dekens MI.6008 KATWITK-AAN-ZEE. Bettellingen postkantoor. Op den lsten Kerstdag is de openstelling van den dienst ais op Zondagen. Op den 2en Kerstdag is de openstelling al» op Zondagen: er vindt dan één bestel ling plaats van de briefpost en van de pak- kelpost. er bestaat geen gelegenheid tot het afhalen van correspondentie. De Trawlvisscherij. Voor de trawlvissclierij wordt, in tegen stelling met andere jaren, geen enkel stfhip, behalve de K W. 69, klaar gemaakt. Al vorens de schepen voor deze toch reeds weinig voordeelige visscherij worden uitge rust. willen de reeders met de vakbonden tot een nieuw collectief arbeidscontract komen. Onderhandelingen in die richting worden thans gevoerd.. De caféhouder P. P. uit de Voorstraat is door een tot nu toe onbekend gebleven persoon met een bierglas tegen het hoofd gegooid, terwijl hij een lastigon bezoeker uit zijn café wilde verwijderen. Hij werd daarbij aAn het oor venvond De politie beslechtte een vechtpartij in het Waaigat, waar eenige personen onder den invloed van drank verkeerden ZEVENHOVEN. Ue collecte voor de zending in de Geref. Kerk heeft opgebracht f. 31. HILLEGOM. Bestum Onderling Belang. Bij de Zaterdag gehouden stemming van bestuursleden en een commissaris der Coöp. Verbruiksvereeniging ..Onderling Belang" zijn gekozen de heeren G. van Ast, M. van Ruiten en D. van Velzen alle periodiek aftre dende bestuursleden, en de heer G. J. Kerk- hoff. periodiek aftredend commissaris. l)e samenstelling van het bestuur en college van commissarissen blijft dus onveranderd. De helft der leden ongeveer bracht hun stem uit. Burgerlijke Stand. Ondertrouwd: A. Hoogkamer en M. D. C. Karei M. Th. Timmer en E. C. Walkers. Getrouwd: M. L. Veldhuyzen van Zanten en A. F. van der Wees G. Kromdijk en M. Rijpkema A. P. van Vuuren en H. C. Deen D. H. Granneman en A. E. Rovers B. Vrugt en Dijkhorst. Bevallen: A J. de Heidenvan der Born d. C. J. Gouloozevan 'do Water z. II. M KlingAlkemade d. H. J. van SaasenZwaneveld d. M A. W. Janssen Stokman d. A C van der Walt—var, der Laan d. C. G. LommerseZeestraten d T P. C. van KampenTromp d. J. M. Aart?—Gahnnann z. E. B M. Waas dorpUphoff d. Overleden: A. M. Aangeenbrug—Tibboel 41 jaar. LISSE. Nationale Pluimvee- en Koniinen- tentoonetelling. Op de tentoonstelling zal de grootste col lectie Papilion en Weener konijnen, welke ooit in Nederland is tentoongesteld, n.l. 820 konijnen aanwezig zijn. De collectie groote hoenders staat aan de spits; ruim 200 Leghorns. Wyandottes en Ancona's zijn vertegenwoordigd. Verder zullen tentoonge steld worden Dwerghoenders, de Ned. Sabel- pootkrielen en Hollandsche Krielen in 5 kleurslagen, totaal 120-. collectie Sier- en Postduiven. Een bijzonderheid zullen do Zilvervossen zijn. Nieuwe telefoonaansluitingen. 905 L. v. d. Burg, Heereweg 117. Lisse. 906 C. R. van Empeten, Heereweg 71. Lisse 4703 Fa. Harlog en Woudenberg. Sassen- heim. 4659 Ds. W. Krijkamp, Ned. Herv. Pastori: Sassenhcim. 877 P. C. Meiman. Heereweg 162. Lisse. 2794 A. C. v. Toll, Leidschestr. 2, Hillegom. 2045 Twentschc Bank Bijk. Noordw.hout, 2702 G. L. Zandvoort, Kapper, Sassenheim. Aanrijding. Gistermorgen kwam de hee> v. cl E. alhier in botsing met een vrachtauto, die plotseling zijn* vaart zoo sterk verminderde, dal v. d E. met zijn fiets tegen de auto op vloog. Hij brak hierbij zijn pols NOORDWITK. DE HULDIGING VAN DEN HEER K. SANDERS. Ter gelegenheid van zijn afscheid Tallooze toespraken. Dat de heer Sanders iemand is, die men te dezer plaatse hoogelijk eert. -mag blijken uit de huldiging, die de Noorclwijkers hem gisteren hebben bereid, nu hij zijü school heeft verlateD. Een algemeen bemind man, wiens verdiensten door een ieder op prijs gesteld worden Iemand wiens tegenwoor digheid altijd een invloed ten goede uit oefent op zijn omgeving, want zijn opge vuimd huraeuT werkt aanstekelijk. Gister morgen dan werd de heer Sanders, verge zeld van vrouw, kinderen en vrienden, ont vangen in een feestelijk versierd schoollo kaal. Per auto arriveerde het echtpaar Saji. ders aan het schoolplein, waar aan mevr. Sanders een bloemenhulde werd aangebo den door een zoontje van den heer Ver meulen. Bij het binnentreden zongeD ae kinderen een „Lang zullen zij leven", ge volgd door een toepasselijk lied op het ver trek vaD hun zeer beminden „meester". Aanwezig wareD Burgemeester en Wet houders, de gemeente-secretaris, de heer Baak inspecteur van het lager onderwijs, ds. Koers, de hee-T H. G. de Boer, hoofd der R.-K. school, alsmede vele vrienu. u cd kennissen. Door de kinderen werd een mooie st-aande lamp cadeau gegeven. De heer Sanders dankte allen hartelijk voor de vriendelijke woorden en speciaal de kin deren voor hun cadeau. Hij bracht dank aan allen, die aanwezig waren. Naast de aangename herinneringen heeft spreker er ook van onaangenaraen aard. maar geluk kig! dat zijn cr niet veel. Het deed spre ker goed zoo velen aanwezig tc zien. An dere jubilea heeft spreker stil voorbij laten gaan. maar het is nu toch zeker wel bij zonder aangenaam, dat zoovel en hun be langstelling toonden. Naast de deugden die zijn opgesomd, heeft spreker ook ondeug den en hij zegt het Multatuli na: „Mensch ben ik en niets mensche'ijksch is mij vreemd". Hij dankt den burgemeester voor ziin vriendelijke woorden gesproken in de Raadsvergadering. Het onaangename was dat. tocD hij hior kwam, op de school drie maal meer leerlingen waren dan nu, maar aangenaam was het succes van de leerlin gen hij hun overgang naar de H.B.S. en het gymnasium. Spreker eindigde met een hoera voor de openbare school, waarm spreker altijd nog ziet de eenheid van natie I Hierna kreeg de heer Baak, inspecteuv van het lager onderwijs, het woord, die namens den hoofdinspecteur van het L. O., die verhinderd was te komen, zijn dank bracht voor alles wat de heer Sanders in het belang van het onderwijs heeft gedaan. Een aantal jaren stond u voor het werk en gij hebt u daarvan steeds goed gekweten! Nu zult gij staan voor het tijdperk van her inneringen Groote gaven hebt gij meege kregen, namelijk een vroolijk humeur en een goede gezondheidHet verminderen van het aaDtal leerlingen van uw school was geen gevolg van niet voldoende capaci teiten of toewijding, maar de inzichten zijn gewijzigd. De heeT Sanders gaat heen in de volle kracht van zijn arbeid en het gaat hem niet aJs een steen, die weggeworpen wordt. Hierna was het woord aan ds. Koers als voorzitter van de plaatselijke schoolcom missie. Spreker wees speciaal op de talen ten, die de heer Sanders bezit als opvoe der der jeugd en dooi zijn jarenlange er varing. Hij wi6t belangrijke zaken met een lachend en kleine zaken met een ernstig ge zicht te behandelen. Dat is iets zeer spe ciaals in de opvoeding der kinderen. Dat de heer Sanders 47 iaren onderwijs heeft mogen geven, stemt tot dank. Spreker hoopt, dat hij in de jaren van rust nog altijd zijn sympathie zal blijven bewaren voor het onderwijs in het algemeen, en dat zijn laatste jaren zullen worden beschenen door een vriendelijk zonnetje. Dc burgemeester sprak nog een- kort woordje en wensohte den van het onderwijs scheidenden heer Sanders nog een lang leven toe in omze dieihare gemeentel Mevrouw De Groot sprak als collega van den heer Sanders over de buitengewone goede sa/menwerking, onder de vriendelijke leiding van het hoofd, hetgeen ongetwijfeld het onderwijs ten goede kwam. Ook zij bood •haar beste wensohen. voor een nog f<mg en gelukkig leven aanl Hierna sprak de heer H. G. de Boer, hoofd van de R.-K. Jongensschool, die getuigde van de groote achting, die men den heer Sanders toedraagt. Spreker deed dit namens het hoofd der R.-K. Meisjesschool en deken Borsboom. De heer Sanders mag terugzien op het vele goede werk. dat hij hier heeft verricht en hoopte dat hij voldoende belang stelling zal blijven houden voor 'het onder wijs om werkzaam te blijven als lid van de Schoolcommissie. Ook deze spreker had de beste wenedhen voor de toekomst. Tenslotte dankte de heer Sanders allen voor hun gesproken woorden en wenschen. Sleohls met moeite neemt spreker afscheid van het onderwijs, maar vooral van de kinderen. Hierna had een poppenkastverlooning voor de kinderen. 's Avonds te half acht werd in de groote zaal van „Royal" de huldiging van meester Sanders voortgezet. Een groote massa men- scihen was gekomen om aan deze huldiging deel te nemen. Mevr. Brunings, de presi dente van het huldigingscomité opende dezen avond met een welkom aan de familie Sanders en belangstellenden. Des morgens was de huldiging meer officieel, maar nu, aldus spr., zijn we onder ons, louter.tus schen vrienden en vriendinnen. De atmofeer is geladen met sympathie en vriendschap! Het is wel droef dat u scheiden gaat; maar u blijft hier in het dorp en we zullen dus uw vriendelijk gezicht en dat van uw vrouw en dochters niet behoeven te missen. We willen hier zeggen, dat de heer Sanders nog langen tijd zal mogen genieten van een wel verdiende rust. Maar rust en de heer San ders gaan eigenlijk niet goed samen en daarom zou spr. willen zeggen, dat de heer Sanders nog lang moge genieten van zijn vrijheid, die nu niet meer door schoolroos ters e.d zal worden beknot. Moge allen een goede herinnering houden aan den laalsten schooldag van „Meester Sanders" Hierna kwamen de oud-leerlingen op het podium, die een zeer goed verzorgde revue onder leiding van den heer Van Zeist, ten tooneele brachten, waarin allervermake- lijksfe scènes uit het leven van den heer Sanders voorkwamen. De heer .1 ButsHaar znrur met zijn mooie harilon nog verschil lend^ prachtige nummers Dc lieer Polman begeleidde hom op de piano. 2-2

Leidsch Dagblad | 1930 | | pagina 6