TE' EGRAMMEN. LAATSTE BERICHTEN. RECHTZAKEN. BEURSOVERZICHT. MARKTBERICHTEN. BURG. STAND VAN LEIDEN WEERBERICHT. Barometerstand. Het dikke pijltje geeft den stand aan van hedenmiddag 3 uur. Het dunne pijltje geeft den stand aan van gistermiddag S uur. Gistermiddag 3 uur: 782. Hedenmiddag 3 uur: 778. TELEGRAFISCH WEERBERICHT naar waarneming in den morgen van 13 Nov. medegedeeld door het Kon. Ned. Meteorol. Instituut te De Bilt. Hoogste stand 781.8 te Clermont. Laagste stand 727.3 te Abisko. Verwachting tot den avond van 14 Nov.: Matige, wellicht tijdelijk krachtige, Wes telijke tot Zuidelijke wind. Zwaar bewolkt tot betrokken, met tijdelijke opklaringen. Mogelijk enkele regenbuitjes. Iets zachter. LUCHTTEMPERATUUR. 9 uur voorm.: 7 gr. C. (44 gr. F.) 12 uur 'smidd.8 gr. C. (46 gr. F.J 3 uur nam.: 8'/2 gr. G. (47 gr. F.) HOOGWATERTIJDEN TE KATWIJK a. Z. Voor Vrijdag. Hoogste stand des voorm. te 8 u. 37 min. Hoogste stand des nam. te 9 u. 21 min. LICHT OP VOOR FIETSERS e.a. Donderdag 4.45 n.m. tot 6.49 v.m. maar wij komen bijeen om gezamenlijk maatregelen te treffen Verder hebben de Gaekwar van Baroda, Sir Mohammad Akbar Ilydarf, als vertegen woordiger van den Nizam van Hyderabad, Hindoeleider Srinavasa Stistri, de gedele geerde van Burma en anderen nog gespro ken. Zij bepleitten de wenschelijkheid om tot een vreedzame schikking te komen. De laatstgenoemde twee spraken de verwach ting uit, dat Indië den Dominion-status zal krijgen. De al-Indische Congrespartij heeft als protest tegen de opening van de Brilsch- Indische conferentie in tal van steden par- tieele werkstakingen op touw gezet. Te Bombay zijn 25 menschen gewond bij charges van de politie als gevolg van beloo gingen legen de conferentie en pogingen om regeeringsbureaux binnen te dringen. Tegen morgen wordt de sluiting der im periale Conferentie verwacht. Het resultaat zal dus wel niet groot zijn o— OOSTENRIJK. Een manifest van president Miklas. Miklas, de Oostenrijksche bondspresident, heeft door middel van de radio een bood schap gericht lot de bevolking, waarin hij zegt dat de dagen van opwinding voorbij zijn De verkiezingen zijn rustig afgeloopen en de Nationale Raad zal hij het verstrijken van den daarvoor in de wet genoemden ter mijn worden bijeen geroepen. Den uitslag van de verkiezingen noemt de president een betuiging voor een democratisch bewind. Alle parlijen koesieren liefde en trouw voor het gemeenschappelijke vaderland, omdat de Oostenrijksche volksslaat elke rechtszeker heid waarborg! Oostenrijk heeft recht op een betere loekornsl Moge de geesl van een dracht aldus besluit de president allen tot gemeen welzijn bezielen. o ITALIË. Besprekinoen met Roemenië en Griekenland. De Bulgaarsche bladen bevatten liet be richt. dat dezer dagen te Rome een samen komst van den Roemeenschen gezant Ie Londen, Titulescu. met Mussolini heeft plaats gehad, waarbij de betrekkingen tus schen Roemenië en Bulgarije werden be sproken Mussolini bepleitte de verbetering dezer betrekkingeen en drong er bij Titulescu vooral op aan. dat de kwpstie van de iti beslag genomen Rormeensche goederen zou worden geregeld Titulescu zegde dit toe Verder zou de Ttaliaansrhe minister van Buitpnlandsrhe Zaken Grandi den gezant te Athene hebben opgedragen een uitvoerig rapport uit te werken over de tusschen Griekenland en Bulgarijp hangende kwesties en over dp mogelijkheid hunner oplossing. De Griek^ohe regeering zou Rome te ver slaan gegeven hebben, dat zij dp bemidde ling van Italië gaarne zou aanvaarden. —o ROEMENIE. Vintila Bratianu vit de politiek. In antwoord op de uitnoodiging van den koning, dat de oppositie aan het werk van het parlement weer zou den!nemen, heeft Vintila Bratianu besloten zich voorloopig terug te trekken van de leiding der libera'e partij en uit het geheele politieke leven. Ten huize van Bratianu heeft een bespre king met de partijleiders plaatsgehad, waar in Bratianu den gewezen minister van bui- tenlandsrhe zaken Duca tot zijn opvolger benoemde. RUSLAND. Een nienw sabotageprocea. Spoedig zal een nieuw gTOOt sabotage- proces beginnen. Krylenko, de advocaat- generaal van de Sovjet-ünie, heeft de acte van beschuldiging bpkend gemaakt. Er blijkt uit aldus de correspondent van de ,,Vossische Zeitung'' te Moskou, dat prof. Ramsin. directeur van het instituut voor warmtetechniek aan de technische hooge- school te Moskou; prof Kalinninof, van de militaire academieprof. Tsjemowski en prof. Federof, eveneens van de technische hoogeschool drie ingenieurs van Staatsbe drijven en de technische leider van de fcex- tielafdeeline van den Oppersten Economi- schen Raad. beschuldigd worden van voor bereiding van samenzwering tegen de Sov jet-Unie. De beklaagden zouden een nieu we partij, de industrieele partij, hebben op gericht en getracht hebben door het ma ken van misbruik hunner functies het be drijfsleven te desorganiseer en en een crisis uit te lokken. Bovendien zouden zij zich aan hoogver raad schuldig gemaakt hebben, daar zij met officieren van den Rranschen genera- len staf systematisch voor vroetrer of later een militaire interventie hadden voorbe reid. In de aanklacht wordt de Fransche re geer ing er ronduit van beschuldigd stel selmatig een val van het Sovjetbewind voor te bereiden Poincaré en Briand worden in één adem als steunpilaren van den strijd tegen Sovjet-Rusland genoemd. EEN AARDSTORTINGSRAMP TE LYON. Een groot aantal slachtoffers. LYON. 13 Nov. (Havask De stutmuren van een heuvel, waarop een ziekenhuis was gebouwd zijp hedennacht ingestort; hier door is het administratiegebouw waarin de verpleegsters woonden, verwoest Door de instorting der stutmuren begon ook de heuvel te verzakken waardoor ver scheidene huizen onder de aardmassa's wer den bedolven. Volgens Tiog niet bevestigde berichten zijn reeds zeventig lijken onder de puinhoopen vandaan gehaald. Nadere bizonderheden ontbreken nog. LYON. 13 Nov. (Belg. Tel. Ag.) Omtrent de instorting wordt nader gemeld. Op het oogenblik dat een twaalftal brandweerlieden vijf veldwachters met het reddingswerk bezig waren, had een nieuwe instorting plaats, waardoor ook de redders werden be dolven. Een ziekenwagen werd eveneens bedolven. De catastrophe schijnt veroorzaakt te zijn doordat de grond, door de hevige regens was weggespoeld. Het ziekenhuis werd bediend door reli- gieusen Tusschen 1 uur en 2.50 hebben vier in stortingen plaats gehad, en men vreest dat dit heele gedeelte van den heuvel weg zal zakken en op het stadsdeel St. Jean storten. De instorting strekt zich over ongeveer vijftig meter uit. o GENERAAL SMIRNOF t BELGRADO. 13 Nov. (V.D.). Te Pancevo in Yoego-Slavie is overleden de Russische generaai Smirnof, wiens naam vooral bekend is geworden in 1905, toen h\j Port Arthur in den Russisch-Japanschen oorlog tegen de Japanners verdedigde. Smirnof woonde reeds vele jaren als emigré en banneling te Pancevo. o BLOEDIG TREFFEN IN PERU. NEW-YORK, 13 Nov. (Reuter). Uit Lima wordt gemeld dat er 15 personen werden gedood waaronder twee Amerikanen en een Oostenrijker bij een gevecht in de koper mijn te Malpase. De oorzaak is, dat een klem detachement politie trachtte tusschen beide te komen bij een arbeidersmanifesta tie Er is bevel gegeven om alle mijnen in het district te sluiten en de vreemdelingen te evacueeren. EEN CYCLOON. RANGOON, 13 Nov. (Reuter). Volgens berichten, uil Kyankpyu in provincie Bur ma is het benedengedeelte dor stad. waar ook de regeeringsgebouwen en de bazar zich bevinden in den nacht van 10 op 11 Gezer door een cycloon verwoest. Er wordt geen gewag gemaakt, dat men- schenlevens verloren zijn gegaan, doch bi zonderheden ontbreken, daar de telegrafi sche verbindingen zijn verbroken STORM. MILAAN, 13 November (V.D.) In de Adriatische Zee heeft in de afgeloopen da gen een hevige storm gewoedwaarbij ver scheidene visschersschepen zijn vergaan. Zoover hekend is vonden daarbij 4 visschers den dood in de golven. VENDETTA. PARIJS, 13 November (V.D.) Te Bastia op Corsica had gisteravond een ernstige schietpartij plaats Een jonge man kwam in een goed bezet koffiehuis en loste voor zoover kon worden nagegaan in het wildeweg eenige schoten, waardoor twee gasten direct gedood werden en een ander door vier kogels in hoofd m borst ernstig gewond werd. De dader werd gearresteerd en weigert de redenen der schietpartij te zeggen. Men neemt echter aan, dat het een geval is van „Vendetta" (bloedwraak), welke tot nu toe op Corsica niet kon worden uitgeroeid. STADSNIEUWS. BELANGRIJKE VERBETERING IN DEN TREINENLOOP LEIDEN—UTRECHT. Naar wij vernemeD zal de treinenloop met den a.s. Zomerdienst tusschen Leiden en Utrecht belangrijk verbeterd worden. Zoo zal o.a een nieuwe sneltrein tusschen Leiden en Utrecht worden ingelegd, welke brein op verschillende sneltreinen te Utrecht aansluiting heeft. Voorts zullen er een paar treineD tusschen Leiden—Alphen en Bodegraven bijkomen, terwijl andere treinen nog versneld worden. o BINNENLAND. DE NIEUWE BOERHAAVE. Het faillissement uitgesproken. Heden zou door de 2de kamer der Haag- sche rechtbank behandeld worden de door de Onderlinge Waarborg Maatschappij Ver zekeringsmaatschappij ..De nieuwe Boer- haave" ingediende aanvrage om haar surseance van betaling te verleenen. Een groot aantal schuldeischers was opgekomen, terwijl anderen bij volmacht vertegenwoor digd waren. Nadat mr. Muller, die 37 vol machten had. naar aanleiding van een vraag van den president had verklaard tegen ihet verleenen van surseance te stemmen, deelde mr. Roeper Bosch namens de maat schappij mede de surseance-aanvrage in te trekken. Nadat nog eenigen tijd gesproken was. werd daarna in openbare zitting het faillissement uitgesproken. Tot reehter-commissaris werd benoemd mr. Rueb en tot curatoren mr. J. A. van Haaften, mr. O B. W. de Kat en mr. L. J. van Gelei n Vitringa. TECHNISCHE HOOGESCHOOL. Reden had te Delft de officieele opening plaats van het Laboratorium van Technische Physica. Prof dr. M de Haas, hoogleeraUr in de theoretische en toegepaste natuur kunde, sprak daarbij over de opleiding tot natuurkundig ingenieur, zooals deze sinds het vorige jaar beslaat, waarna prof. dr. H B. Dorgels de inrichting van het labora torium uiteenzette. o BRANDEN. Hedennacht te halftwee is het gebouw van de N.V. Tilburgsche Stoom.-t hoen fabriek v h. L. de Beer te Tilburg tot den grond toe afgebrand. Slechts de omliggende panden en het woonhuis van den firmant, den heer Van der Ven. konden behouden blijven. De schade, welke op 1 ton geschat wordt, wordt slechts ten deele door verzekering gedekt. Hedennacht werd brand ontdekt in een 60-tal korenmijten te Westenesch bij Emmen, die aan verschillende landbouwers toebe- hooren. De geheele hoeveelheid, ter waarde van ongeveer f. 13.000 is verbrand. De politie stelt een ernstig onderzoek in, daar vrijwel vast staat daar hier brandstichting is ge pleegd. GEHUWD H. Schrijver jra. en M. Erades jd. J. C. Teske jm. en W. A. v. Hensbergen jd. J. J. v. d. Berg en W. Carree jd. M. Blansjaar jm en J. G. Monfils jd. G. J. Bouwmeester jm. en J. de Rooij jd. A. J. v. Haarlem jm. en J J asperse jd. P. L. Haneveld wedr en B. W. J. Berends jd. G. J. v. Houten jm. en E. Siera jd. C. P. v. d. Meeberg jm. en M. J. J. Witte jd. E. J. Ober jm. en S. J. C .de Jong jd. G. C. A Onvlee jm. en A. de Boer jd. M. M. Slimmers jm. en M. P. J. Barning jd. A. Collee jm. en W. F. J. Goejee jd. o OVERLEDEN D. Op 't Land, zn. 11 d. T. J. de Vroo- men zn. 1 mnd. N. v. Maris zn. 62 j. P. v. Berkel man 72 j T. v. Tongeren dr. ld. C. Westdijk dr. 12 d. W. F. v. Duuren zn. 4 d. J. de Wolf man 37 j. D. Jasperse man 35 j. J. W. Nieuwen- huizen Segaar man 63 j. M. v. d. Velde zn. 2 j. GEVESTIGD J. Chr. Alberts, Rijndijkstr. 15 P. C. Baars, verplegster, Rijnsb.weg 10 Th. Al. S. Paats geb. v. Barneveld, Komnginnelaan 44 G. Chr. van Beek, Roodborststr. 26 C. F. van den Berg. electncien, Alorschweg 121 K. Bieberacher, dienstb.. Oude Singel 238 G. P. C. Bloem. Morschsingel 11 M. G. van den Bosch, Hoogewoerd 57 H. L. Buter, verpleegster, Rijpsb.weg 10 G. van Ek, Hoogewoerd 57 K. Fuchs, machine bankwerker. Volmolengr. 2 a H L. Gonin, Rembrandtstr. 2 J. G. Ham, Witte Poort Kazerne A. H. Hartog, on derwijzeres, Utr. Jaagpad 108 H. A. Ch. van Hattem, Nieuwsteeg 12 Ph. Heertje, Haarl.str. 67 H. J. F. Heijman, J. v. Goyenkade 22 B. J. van der Horst geb. v. d. Horst. Da Costastr. 34 F. Karczewski dienstb., Breestr. 49 J. Kloos, Nieuwsteeg 29 G. L. F. Looijmans, verpleegster, Rijnsb.weg 10 J. van Mastrigt, Lijster straat 22 C. L. van Meurs en Fam schip per, Pasteurstr. 30 J. H. Moes. Morsen- singel 11 E. Molnar, dienstb., Breestr. 8 H. Neeb. Korevaarstr. 55 J. R. Otten, kellner. Oude Vest 39 Jhr. J. E. van Pan- huys, Oude Vest 55 Raden Mas Soenario, W. Rozenstr. 60 B. K. Rethmeijer, Aal markt 4 C. C. Ritsema, Utr. Veer 10 a B. Roffesa, 1.1. instrum m.. Lammermarkt 5 J. de Rooy, dienstb., Apothekersdijk 15 A. M. A. Roodenburg, Nieuwsteeg 27 a W. J. de Rooij en fam., bakkersknecht, Mid delweg 33 J. Husemann, Steenslraat 34 a P. Ruitinga, Aalmarkt 15 a A. G. Rijkelijkhuizen en Fam., melkhandelaar, P.K. Koorsteeg 20 Chr. J. F. Rijperman en Fam., winkelier, Noordeinde 51 Ph. Schellevis, Adj. Onderoff. 4 R.I., Morschweg 98 Wed. A. Schuch'hard geb. Ginjaar, Lage Rijndijk 66 G. C. A. Schuit, Cro- nesteynkade 14 J. W. Smeets, med stu dent. Oude Vest 11 O. Sparka, kamer meisje, Heerengr. 35 W. Steen en Fam., Adj. Onderoff. Inf., Hoogewoerd 146 G. H. Steenbergen en Fam., veilingknecht, Lage Rijndijk 66 D. W. Suvaal en Fam. chauf feur monteur, Doelensteeg 4 A. G. C. van Tricht, Zoeterwoud9che Singen 92 J. B. Twaalfhoven, slager, Seringenstr. 31 J. C. Versluis, meubelmaker. Aloëlaan 12 M. Verstege, 3 Octoberstr. 26 a A. de Vos slager, Steenstr. 18 J. S. Ossevoort van der Vos, Uiterstegr. 18 a H. Westmaas, Maresingel 75 R. Weijgers, Oude Singel 112 J. E. Reijntjes geb. Zanstra, Rijnsb. weg 177 P. van der Zon, koopman, N. Beestenmarkt 23. HAAGSCHE RECHTBANK. De Rechtbank wees heden Vonnis in de navolgende zaken: J. C. K., chauffeur te Leiden die terecht had gestaan wegens het veroorzaken van dood door schuld (aanrijding te Noordwijk) en tegen wien 6 maanden gevangenisstraf was geëischt, werd veroordeeld tot 4 maan den. met ontzegging van het recht om een motorrijtuig te besturen, voor den tijd van één jaar. Voorts werden veroordeeld: H. H. R., arbeider te Rijnzaterwoude, wegens diefstal van f. 1275 tot 4 maanden gevangenisstraf. AMSTERDAM, 13 Nov. Na vasten inzet, algemeene reactie. Koninklijke gedrukt. Philips eveneens gedrukt Margarine, Ac- coustiek en Aku's prijshoudend. Suikers lager. Rubbers vast. Tabakken onregel matig. Mijnen onregelmatig. Amerikaan- sche fondsen vast. Bij de opening werd de beurs gekenmerkt door een vaste tendenz, doch al spoedig kreeg hel aanbod weer de overhand en liep bijna zonder uitzondering de koers terug. Het meest opvallend was wel, dat aandeelen Koninklijke na vasten inzet ten slotte zelfs een bepaald gedrukt voorkomen hadden. Hedenmorgen werd officieel door het bestuur van de Koninklijke bericht, dat een interim dividend van 10 pCt. zal worden uitgekeerd; doch voor de publicatie dezer mededeeling was dit reeds bekend geweest; zoodat de noteering was gestegen tot 313 pCt. In het officieeJe verkeer gingen velen dan ook tot winstnemingen over, met het gevolg, dat al spoedig iets hooger dan do vorige prijzen kon worden bedongen. Amerikaan6ohe Oliewaarden stelden zich hooger in koers. Van de Industriepapieren openden Philips boven 230 pCtmaar niet lang daarna ging het geheele avance weer verloren. Margarine Unies, de Accoustiek en Aku's waren nagenoeg onveranderd. Suiker- waarden konden zich niet handhaven. Rub- beraandeelen hadden een vast aanzien in verband met de gunstiger tendenz op de markt. Amsterdam-Rubbers behaalden een kleine winst. Verschillende minder courante werden zelfs belangrijk lager afgedaan. Op de Tahaksafdeeling ondervonden Se- nembah's den terugslag van den lageren tendenz van gisteren en vielen dan ook terug Algemeene Exploraties waren eerder lager, Boetons aan den vasten kant. Amerik. fondsen waren goed van toon. Koperwaar den werden druk verhandeld. Prolongatie1 1/4 pCt. o- WISSELKOERSEN. Engeland 12.07 3/16. Duitschland. 59.22* Frankrijk 9.76 1/4. België 34.66. Zwitser land 48.21. Oostenrijk 35.02 1/2. Denemar ken 66.47 1/2. Zweden 66.70. Noorwegen 66.50. New-York 2.48 9/16. LEIDEN, 12 November. Noteering Coöp. Groenten-, Fruit- en Bloemenveiling-ver- eeniging „Leiden en Omstreken". Andijvie 601.40; Kroten 12; Bloem kool I 1016; Bloemkool II 28; Witte Kool 25; Roode Kool 48; Savoye Kool 59; Groene Kooi 25, China Kool 12; Rapen 2 40—5; Pieterselie 1.40—2.40; Prei 110— 2.40; Selderie 1.502.00, Kropsalade 1.00 3.00; Knolseldene 24. Alles per 100 st. Kroten 2.003 00; Kroten, gek. 610; Snijboonen 3652; Boerenkool 4r-8; Spi nazie 2040; Uien 24; Wortelen 19; Spruiten I 812; Spruiten II 26; Aard appelen 45 Alles per 100 K.G. BARNEVELD, 13 Nov. Eiermarkt. Aan voer 400.000 eieren. 911. Handel traag. BOSKOOP, 12 Nov. Rozen: Butterfly 60 73 ct. Columbia SO1.04 Golden Ophe lia 58—72. Claudius Pernet 1.201.90. Kil» ham 1.27—1.50. Gemengde rozen 24—40. Rosalandia 1.20—1 50. Ophelia 44—56. Had- Iey 1.001,70. Keizerin Aug Victoria 50— CO. Mac Keiler 1.-25 Florex 1.00—1.24. Ger- raania 72--83. Potén, 49—60. Diversen: Cle matis Prins Hendrik 3.60 Asparagus 20— 28. Chrysanten gr bloemiy 1.401.90, id. tros 18—25. Alles per bos. GOUDA, 13 Nov. Veemarkt. Aangevoerd in totaal 2714 stuks, waarvan 360 9lacht- varkens. Vette van 25 tot 26 1/2; Londen- sche van 23 lot 24* Zouters van 24 1/2 tot 26 ct. per pond levend met 2 pCt. korting; 589 magere varkens f 3045. 1577 biggen f 814; 7 runderen f. 200400 37 nuch tere kalveren f. 14—19; 121 schapen f.24— 30; 22 bokken en geiten f. 38 per stuk. Handel vette varkens vlug, Londensche vlug. zouters vlug Magere varkens matig. Verder alle soorten matig. Kaasmarkt. Aanvoer 316 partijen. Prijzen U kw. met rijksm. f. 43—46. 2c kw. met lijksm. f.40— 42. Handel matig Aanvoer 162 partijen eieren. Kipeieren f 8.5010-50eendeieren f. 6.507.25 per 100 stuks. Handel matig Aanvoer 882 ponden boter. Goeboler f 0.850.95. Weiboter f. 0.75085 per pond. Handel matig. Coop. Z. Holl. Eierveiling. Aangevoerd 14350 kipeieren 6062 K.G f.9 209.50; 6264 KG. f9 509 80. bruine 6264 K.G. f.1010.10; kleine eieren f.5 60 7.10. eendeieren f. 6 90. VOORSCFR >TEN. 12 Nov Kippeneieren f. 9.80 11 60 p 100 Eendeneieren f. 7 80 7.90 Kuikeneieren f. 7.60--8 50. Hanen f 1.50 1.90 p stuk Kippen f. 1.601.80. Konijnen I. 0.40 1.65 WADD1NXVEFN lv Nov. Aangevoerd 834 kippeneieren Prijs f 10.hO 11.50 voor groote, f. 8.10 9 voor kleine. Een partij eendeneieren f. 7.60 per 100 stuks. 3—1 Het vijfde postvliegtuig naar Neder- landsch-Indië, dat hedenmorgen van Schip hol vertrokken is, is hedenmiddag te Boe dapest geland Het bestuur der Koninklijke Petroleum Maatschappij d"e1t ons mede. dat besloten is tot uitkeering van een interim-dividend van 10 pet., in contanten betaalbaar per 7 Januari a.s. GEBOREN Volhert Leendert, z. v. C. Nieboer en T. C. H. van Holm Theresia, d. v. E. Koek en J. Loos. Elisabeth Bertha, d. v. R. de Jong en J. van Rooijen. Willem Fre- derik z. v. J. W. v. Duuren en F. N. de Groot. Nicolaas Pieter z. v. N. C. Oud en C. J. Raap. Jan Paul, z. v. J P. van den Bent en J. Boone. Theodora d. v. J. van Tongei'en en M. Doesburg Lanooy. Wil- helmina Adriana, d. v. A. van Iterson en W. A. van Rossum. Willem Fredrik, z. v. C. N Boekwijt en C. Roozendaal. An- tbonius Fiethus, z. v. L. Neuteboom en S. van der Born. Teunis, z. v. T. Potjewijd en C. A. de Ruiter Cornelia, d. v. L. Siebert en D Vlieland. Marius Carel Johannes, z. v. J. Nievaart en M. A. v. d. Berg. Pieter Johannes, z. v. J. Melet en E. H. Kluivers. Hendrika Catharina. d. v. H. Neuteboom en T. Kerkhoven. Ma ria Johanna Geertruida, d. v. A. P. Favier en G. Schelvis Antonius Johannes, z. v. L. F. Cavé en E. Hazevoet. Anthonius Jacobus, z. v. A. J. van Heijs en C. Sernee. Hendrica Catharina d. v J. Swets en M. C Keijzer. Hendrik Pieter Karei, z. v. H R. van den Brink en C. J. Wiekhart. Hendrik Johs. Wilhs. z. v. W. F. v. Soest en G. Walraven. Dirk, z. v. S. van Oosten en M van der Kaay. Cornelia Hendrika d. v. D. Fasseur en H M. de Hei den. Berendina Wilhelmina. d v. B. Kroeze en N. W. v. Iterson. Corneli9 Everhardus, z. v. L. M. Coppens en K. B. Teering. Pieter z. v. J. J. Schroef en P. Sierat. Hermanus Noach z. v. H. de Mooij en M. A A Geysman Isaac, d v. J. van der Linden en W. M Louwrier. Lena, d. v. J. Laven en H Cambier. Petronella Alida d. v. H. I. Heeman en M. H. v. d. Zijden. Alida, d. v. P. Verstraten en M. A. Kuijl. Catharina Petronella, d. v. 0. F. Kooreman en C. P. van Berkel. VERTROKKEN M. C. Aarnoudse, Rotterdam, Lamberlus- straat 120. E. Balloch, Duitschland. M C. Batlaerd, Voorburg, Park Vronesteijn 48. C. H. Becue, Haag, Zuidwal Diacones- senhuis. A. van Beek, Alkemade, N. We tering C 118. Chr. J. van den Beld en Fam., Ede. Nassauiaan 3. H. J. Beuseker, Breda, Hendrikstraat. W. Boesewinkel, Warnsveld. J. A. Bon, Boskoop, Laag Boskoop 73. H Compeer en Fam Oegst- geest, H. Morschweg 108. Wed. I. Düster- beck en Fam., Den Haag, Laan v. N. O. 1. 188a. M. C van der Eist, Nijmegen, Groes- beekscheweg 75. A. T. van der Eng, Woubrugge, Hoogmade b. ouder9. L. van Es en Fam., Zoelerwoude, H. Rijndijk 254 F. L. Ferguson, Den Haag, Schuytslraat 30. J. Groen, Haarlem, Spaarne 92. M. P. de Haas geb Dool, Nijmegen, Elsenstraat 73 A. P. Hollemans, Den Haag, Keppler-. straat 286. A Jablonski, Den Haag, Ban- kastraat 91d. W. Jacobs en Fam Rotter dam, Zwaanshals 364. P. Jessé en Fam., Voorburg, Park Vrone9teijn 48 A. J. Keij zer. Warmond, C 33- A. M. C. Kieft, Oegstgeest, Rhijngeesterstraatweg 12. P. Klingel9, Duitschland. J. R. de Koning, Lonneker, „Driener Marke". H. Kroeze en Fam.. Oegstgeest, Geversstraat 21. W. L. J. Kühne en Fam., Harderwijk, Pr. Fred. Hendriklaan 21. W. A van Lilh, Zeist, W. A hoeve. E. A. L. Modderman, Den Haag. Frankenslag 70. II. C. Nord- hausen. Den Haag. Boezelaerlaan 93 P. Ouwehand. Katwijk. Duinoord 32 L. Ro- j vers geb Prevo, N. 0. I J. G. Rutgers en Fam Rijswijk. Rozenstraat 4. Satiman Wiriosandjojo en Fam Den Haag, De Car- pentierstraat 61. J Schlagewein, Rijns- burg. Sandtlaan 13 M. Schmid, Duitsch land. G G B. J. Seebregts geb Janssens, Amerika, Panama City. A. D Smits en Fam Noordwijk a Zee, Huis ter Duinstr. 20 J H. Soesman. N. O. T. H. Stil en Fam., Rijnsburg, Dubbele Buurt 28. J. St. Tim mermans en Fam Den Haag. Rrandtstr 165 Men E. Ursinus, Dusseldorf. Oherhilker- allee 229a H M Verbonij en Fam Bop- pard. H M Verk'eii geb Knaap. 'vissen- heim. Hoofdstraat 183 W C de V^er, Den Haag. Maurilskade 39 Th R Wal- heehm U'Techl. N Koekoek-jfraat 86. T Wildschut. 's-Oravenzande. Hoflaan. G. de Wit. Koudekerk Wed Wifteman geb. M T Kuiivenhoven Voorschoten Vernëde- nark 30 HF van Wiik. Le'der^orn. Jaagpad 26 J H van 7ui0pp geb de Hoer <5-,<;c;onbeim. nh^^onlaan 33 V7. van Zijl, Heemstede. Heerenweg 178.

Leidsch Dagblad | 1930 | | pagina 3