HARTOGS KATWIJKERS U!T DE OMSTREKEN. EEN HWS Co. RADIO LEIDSCH DAGBLAD W. VAN BEELEN Cz. Kunsttanden f. 2.00 pijnloos trekken inbegrepen. Plombeeren vanaf f. 2.50 KLINIEKGEBITTEN f. 40.- MIJNHARDT's OVERZICHT KAASMARKTEN. verslag van de vergadering: van 24 Sept. 1930 onveranderd vastgesteld. Onmiddellijk na opening der vergadering wordt de thans gepensioneerde bode L. Slinger door zijn ambtsopvolger J. Hogebrug binnengeleid en wordt van den ouden alge meen geatfhten exJbode-ooncierge aifsc-heid ©enomen. De voorzitter spreekt hem allereerst toe er op wijzende, dat Slinger een algemeen hooggeachte persoonlijkheid is in Waddinx- veen, die steeds door getrouwe plichtsbe trachting en stiptheid, alsmede onkreukbare eerlijkheid, een blind vertrouwen van zijn chefs heeft genoten. Ds voorzitter spreekt den wensch uit dat ■het Slinger gegeven moge zijn nog lange jaren een welverdiende rust te genieten. Vervolgens wordt het woord gevoerd door wethouder Herfst, die er inzonderheid op wijst, dat hij èn als wethouder èn als voor zitter van het burgerlijk armbestuur en ook nis ambtenaar van den burgerlijken stand Slinger steeds een zeer gewillig en stipt ambtenaar heeft bevonden en zijn diensten niet licht zaïl kunnen vergeten. Geroerd neemt daarop de vertrekkende afscheid van het gemeentebestuur. Nadat de voorzitter mededeeling heeft ge daan van diverse ingekomen stukken wordt overgegaan tot de behandeling van punt 2 der agenda, n.l. het geven van vergoeding voor het gebruik van zijn rijwiel door den nieuwen gemeenfebode. Wordt besloten 'hem hiervoor toe te kennen een bedrag van f.50 per jaar. Wordt besloten aan den heer S. J. van Vliet ontheffing te verleenen van do bepa ling, opgenomen in het koopcontract van het door hem van de gemeente gekochte perceel bouwgrond om in 1930 op dit ter rein een huis te bouwen. Hij zai al zoo met dit bouwen mogen wachten tot 1931. Aan de orde is thans het voorstel van B. en W. om over te gaan bot naamgeving van het tegenwoordige Jaagpad, zulks in ver band met de verbreeding van dit pad, waar door het een prachtige verkeersweg wordt. De naaan hoort er nu niet meer bij, vooral ook omdat er langs het pad nimmer meer gejaagd wordt. B. en W. stellen voor dezen weg Goudsche-rijweg te noemen. Reeds da delijk blijkt dat er in den raad geen een stemmigheid heerscht ten opzichte van dezen naam. En de uitslag van de stemming is dan ook dat het voorstel wordt verworpen met 7 legen 6 stemmen. Zoo is dus de Goud sche-rijweg gesneuveld. Maar onmiddellijk blijkt de moeilijkheid om een anderen en beteren naam (in de oogen van den raad) in het leven te roepen. Het eene lid wil er 0o9teinderweg van maken en het andere Gouweweg, maar alle namen sneuvelen on middellijk. En het eind van het lied is, dat besloten wordt de zaak voorloopig maar bij het oude te laten. Wordt besloten een bedrag van f. 15.000 over te schrijven op hoofdstuk 6 van den kapitaaldienst, zijnde een gedeelte van den verkoopsom van het heerenhuis aan den Kerkweg, ten einde daarvoor aan te koopen certificaten van inschrijving op de Groot boeken der N. W. S. Waar het oude spuithuis aan het Dorp in verband met verbouwingen aldaar moet verdwijnen, hebben B. en W. prijsaanbie- dingon voor dit gebouwtje gevraagd en het resultaat Inervan is, dat G. Kraan te Reeuwijk, als hoogste bieder wil betalen de som van f. 36Aangezien te voorzien is, dat dii't bod niet zal worden verhoogd, wordt besloten aan. dezen het spuithuis maar te verfcoopen. Wordt besloten aan de Bataafsche Import Mij. te 's-Gravenhage vergunning te ver- leenen tot het plaatsen van een benzine- meetpomp in gemeentegrond, zijnde het trottoir van het pand van de firma Bongers en Van den Berg en onder voorwaarde dat jaarlijks in dc gemeentekas wordt gestort eon bedrag van f.5. Door de firma Sanders en Co. is aan de gemeente gevraagd te willen bevorderen, dat door Gouda lot het leggen van gasbui zen naar haar woningen aan den Bloemen- daalschenweg bij de grens der gemeente Gouda, mag worden overgegaan. Na gepleegd overleg met Leiden heeft deze gemeenle zulks goedgevonden en wordt besloten Gouda toestemming te geven tot het leggen der buizen en wel tot wederop- zeggens. Thans is aan de orde het voorstel tol elec- frificatie van Akkeroord onder Moordrecht. De bedrijvencommissie stelt voor tot electri- ficatie te besluiten en daartoe over te gaan tot het houden van een openbare inschrij ving inzake de uitvoering der werkzaam heden en deze niet ondershands ie gunnen. De noodzakelijkheid tot dit laatste bestaat, aangezien er een aannemer is. die in staat is een partij gebruikt en in goeden staat verkeerend materiaal te ieveren voor een zeer schappelijken prijs. Maar toch meent ten slotte de raad, dat het aanbeveling ver dient nieuw materiaal te gebruiken, aan gezien dit wel even duurder is. maar men er dan ook voor langen tijd af is. Wordt alzoo besloten tot hel bouwen van 'n nieuw net in .Akkeroord. De heer J. F. H. Schwartz zou gaarne van de gemeente koopen }iet nog resieerend stuk van het plantsoen aan de Oranjelaan. B. en W, adviseeren dit stuk aan hem te verkoopen voor de som van f. 300 en onder beding, dat het houtgewas e.d. op dit stuk. hetwelk zal worden gebezigd als sier tuin, niel hooger mag zijn dan 1.50 meter. De raad is ten slotte van oordeel, dat't aanbe veling verdient het houtgewas niet hooger te doen zijn dan 1 meter. Wordt alzoo be sloten den grond te ontlrefoken aan den openbaren dienst en te verkoopen aan den heer Schwartz. Ten slotte wordt nog besloten de Jan Dorrekenskade te rioleeren op voorwaarde, dat de bewoners 2/3 gedeelte der kosten zullen betalen en niet tot de uitvoering der werkzaamheden over te gaan alvorens het door belanghebbenden te betalen bedrag is gestort. WOUBRUGGE. Aangenomen. Ds. Lijsen. predikant bij do Ned. Hen- Kerk alhier, heeft het beroep van de ge meente Klunderl aangenomen. Burgerlijke Stand. Geboren: Arie Thomas, z. van W. F. den Horder en C. van Tol. Gehuwd: Hendrik Langhout, 30 jaar en Johanna Elizabeth Schijf. 30 jaar ZWAMMERDAM Te snel gereden. Door de politie alhier is proces-verbaal opgemaakt t egen den juwelier D. uit Schoon hoven. Deze reed met zgn auto in zeer snellen vaart over den Rijksstraatweg al hier en ofschoon door den veekoopman »S. door het opsteken der handen en het zich midden op den weg plaatsen gewaarschuwd daar S. met den veehouder N. juist op dat moment enkele kalveren naar den overkant van den weg voerde, bleef D. met zulk een snelheid doorrijden, dat de vrijheid en veiligheid van het verleger aldaar ernstig in gevaar werd gebracht. Burgerlijke Stand. Ondertrouwd: Teuni Adrianus Vuyk, j.m. 37 jaar te Boskoop en Hendrikje Alida de Jong, j.d. 25 jaar. Een zoon van den raelkhandelaar BI. alhier, reed met zjjn vrachtauto met melk bussen bij het afrijden van het erf van den veehouder v. D. een electrische straatlan taarn bij de woning van den heer K. finaal af. Had bedoelde lantaarn daar niet gestaan dan zou de auto met inhoud in de diepe wegsloot zijn terecht gekomen. De nieuwe kiezerslijst van stemge rechtigde lidmaten voor de verkiezing van gemachtigden in het kiescollege der Ned.- Herv. Gemeente, bevat 320 namen. Op be doelde lijst komen ook de vrouwelijke lid maten voor. Bij het te 's-Gravenhage gehouden examen, slaagde de heer D. Hoogendoorn Lzn., alhier voor het snelheids-diploma Machine schrijven KORENBOND „ST. WILLIBRORDUS". Omtrent den zangersavond, te geven door den Korenbond St. Willibrordus op Donderdag 13 Nov. s.s. te Voorschoten, kun. nen we nog melden dat het Plechtig Lof zal worden gecelebreerd door pastoor C. Tholenaar te Wassenaar, met assistentie van pastoor J. C. H. M. Schiphorst te Katwijk a. d. Rijn en kapelaan N. v. Schaik te Oegstgeeet. De predikatie zai worden ge. houden door rector R. J. J. Reijnen, rector in het St. Elisabethgasthuis te Leideü. Dc heer Braun onderwijzer aan de R.-K. School hoofd dc heer Vreeburg te Leidon, zar een demonstratie geven met een klas schooljon gens over de ,,Ward-methode". De beoor deeling der zangnummers zal welwillend geschieden door de Broeders Marcolinua en Hubertus te Den Haag. Het zangkoor van Noord wijk zingt de Lofgezangen. AALSMEER. GEMEENTERAAD. Een leening van f. 312.000. Gistermiddag kwam de gemeenteraad in openbare vergadering bijeen, onder voor zitterschap van den heer J. Kastelein, bur- gemeester. Afwezig was de heer J. Mole- man. Na opening werd een 2-tal door Ged. Staten aangehouden raadsbesluiten voor kennisgeving aangenomen, eveneens proces verbaal opneming boeken en kas van het woningbedrijf, woningbouwvereen. „Volks belang" en het bedrijf van Gemeentewer ken. Tot leden der commissie van advies voor de werkloosheidsverzekering werden gekozen de heeren H. do Wilde, werkgever en B. J. J. van Wissen, werknemer. Aan Springintveld en G. Jongkind Mzn.. werd een strook water verkocht, groot resp, i*«i M2. en 1140 M2.. voor f. 0.25 per M2. De raad machtigde B. en W. over te gaan tot aankoop van een gedeelte sloot der Npd. Herv. Kerkvoogdij, benoodigd voor de stichting van de nieuwe U.L.O.-school. Aan C. de Bok werden gelden toegestaan voqr het stichten van een plaatsje. Aan de af- deeling van het Centraal Genootschap tot uitzending van zwakke kinderen, werd een extra subsidie over 1930 verleend van f. 200 Een aanvrage om een subsidie van f. 500 over 1931 van voormelde afdeeline, zal bij de begrootincr behandeld worden. Een adres van ,.Het Witte Kruis", om een subsidie over 1931 van f. 1000 wordt ter nader on derzoek aangehouden. Besloten werd om een «mbsidie-aanviagp van f. 100 over 1931, van de Vereeniging „Studiefonds'' der Ri'kslninbouwschool, bij dp begrooting te behandplen. De adressen van A. Tas Dzn., A. van Poelgeest, P. Spaargaren Ozn. en D. van Daatselaar en Co., betreffende in huur en koop rietland, worden geren- voyeerd naar de commissie van gemeente werken. Het adTes van de vereenigine ..Het Witte Kruis", waarin zjj den gemeenteraad verzocht over te traan tot den aankoop van een ziekenauto, zal evenpens bij de be grootincr rer tafel worden gebracht. De voor zitter deelde nog mede. dat de eemeente er in geslaagd is een leening van f. 312 000 af te sluiten bij het Mijnwerkersfonds in Limburg. Vervolgen'- ving de raad in be sloten zitting ter behandeling van bezwaar schriften schoolgeld en belasting op do honden. HAARLEMMERMEER. Brand. Gistermiddag ontstond brand in een hooi schelf, staande op een stuk weiland van den landbouwer v. d. H. te Zwanenburg nabij Halfweg alhier. De brandweer van Hoofd dorp werd gealarmeerd, was spoedig met de autospuit ter plaatse en slaagde er in den brand tot de schelf te beperken en een tweede in de onmiddellijke nabijheia staande hooischelf te behouden. De schelf, welke verloren ging. bestond uit ongeveer 6000 K.G. hooi. Oorzaak onbekend. Ver zekering dekt de schade. HILLEGOM. Burgerlijke Stand. OndertrouwdL. Vliet Vlieland en D. M. Bakker. P. M. Liprens en J. C. War merdam. W. G. J. Bergman en A. A. van der Hulst. GetrouwdJ..Posthuma en M. Mailand H. G. Duwel en A. M Lemmers. Bevallen: A. Duyndam—Van der Westen z. A. M. Webster—Pet z. .T. M. C. van de BoschPietersen d. L. A. Kreeft Durieux z. C. D. Noppen—Van Rijs wijk d. C. A. Sernr»—Van Haestregt z. 8. M. VerhoevenWarmerdam z. Overleden: G. A. Philippi v., 4 m. Gevonden voorwerpenAanwezig en te bevragen aan het bureau van politie op werkdagen van des namiddags 7 tot 8 uur, de volgende voorwerpenBelastingplaatjè in étui, 2 nieuwe borstrokken, broodmes, rozenkrans. 2 bruine handschoenen, storm lantaarn met rood glas. De collecte ten bate van „Zonneglo ren" heeft alhier f. 110.11 opgebracht. brengt U kunst, ontspan ning en genot in uw woning Compleet in groote Salon- kast met antenne f. 200.- Betaalbaar mei f. 10— per maand. Vraagt nog heden Catalogus No. 3 bij: 2170 W. A. GOUW, Voorstr. 64-66, Katwijk Zee ADVERTEERT IN HET Eet blad voor Katwijk en Omstreken. Geeft Cw ad vertentiën en abonnementen op aan den agent die alle inlichtingen verstrekt. houdt spreekuur voor Tandheelkunde Maandag en Woensdag van 10 tot 3 u. en Vrijdag tot 1 u. Onbreekbare gebitten met garantie. voortdurende 2755 KATWITK. Burgerlijke Stand. Geboren: Aaltje, d. v. P. de Bruijn èn E. Batclaan. Willemina, Aaltje, d. v. J. Varkevisser en L. van der Plas. Corne lia, d. v. C. van Schie en J. A. de Wit. Agatha Maria, d. v. D. Ponsen en A. C. Gregoire. Hasina, d. v. Jonker en H Plokker Adriana. d. v. J. van Duij- venbode en M. van der Plas. Willem, z. v. W. Zwanenburg en D. Quijt. Jacob z. v. M. van Duijn en C. van der Plas. OverledenGijsbert van Duiivenbode 74 j.. wedn. v. G. v. d. Plas. Neeltie Plug. 8 m., d. v. J. Plug en N. van der Plas. Cornell's van Duijvenbodc. 56 j., wed. v. J de Best. Ondertrouwd: Arend de Vreugd en K. Hoek. J van Schie en A. van Rijn. A Hua en K. Berkhey. Getrouwd: A. van Beek en A. Hoek. W. Vletter en C. J. Verburg. J. de Mol en A. de Best. KATWITK AAN DEN RITN. WONINGBOUW. Nog steeds gaat men met de woningbouw in onze gemeente voort. Naar wij vernemen zal voor rekening van den heer J. van Schie aan den Molentuinweg een dubbel woon huis met autogarage worden gebouwd. Omdat, zooals steeds, in dezen tijd de aanvoeren aan de groentenveiling gaan ver minderen, is besloten voortaan 2 maal per week te veilen en wel Dinsdags en Vrijdags. Men zie hiervoor een advertentie in dit blad I KATWITK-AAN-ZEE. Veehouder V. gaf bij de politie kennis van-het feit. dat uit een stal in de Gasthuis steeg twee zijner koeien vermist werden. Bij onderzoek bleek, dat des nachts de beesten losgebroken waren en naar de weide van den heer Parlevliet in Duinoord waren geloopen. waar zij grazende werden aangetroffen LISSE. opgedr; jen. B. en W. hebben aan den heer J. Pot man alhier opgedragen de rioleering van de Princesscstraat en de Nassaustraat, voor de som van f. 4646. Middenstands vergadering. Gisteravond om 8 uur kwamen dc beide Middenstandsorganisaties alhier in gebouw H. B. G. in vergadering bijeen. De opkomst was niet groot. Als voorzitter van het comité ..Lisse Voor uit" heette de heer F. C. J. v. d. Eerden allen welkom. Aan de orde waren voor dezen avond een bespraking betreffende extra reclame tijdens de St. Nicolaasweek en verslag over de ge houden winkelweek 1930. De voorzitter deed verslag van de gehou den winkelweek. Naar aanleiding hiervan werden enkele vragen naar voren gebracht, welke uitvoerig werden behandeld. In verband met de St. Nicolaasweek zal een speciale reclame gemaakt worden, welke nog nader in de 2 vereenigingen zal worden besproken. Na eenige punten in de rondvraag be handeld te hebben werd de vergadering ge sloten. NOORDWITK. Bij het alhier gevestigd correspondent schap voor arbeidsbemiddeling, zijn dezen week als werkzoekenden ingeschreven 90 personen, n.l. 14 visschers. 7 schilders. 12 metselaars. 9 opperlieden. 5 landarbeiders, 22 timmerlieden. 4 slucadoors, 9 losse arbei ders. 1 boekdrukker, 1 jonge werkster en 6 jongens beneden 18 jaar. NOORDWITKERHOUT. Bezichtiging Nieuwe Raadhuis. Op Vrijdag 14 Nov. zal het Raadhuis Ier bezichtiging voor het publiek zijn openge steld tegen betaling van nam. 2%41/2 uur en 79 uur. De volgenden dag is de entree kosteloos en is het gebouw geopend van 25 en van 79 uur. Zilvervossen. Aan den Goo-weg, heeft de heer R. uit Vogelenzang, een grout terrein doen afzet ten, waarop Zilver-vossen geteeld en groot gebracht zullen wordeD. De eerste exem plaren zijn reeds gearriveerd en trekken veel belangstelling. In „De Zilk" 19 opgericht een R.K. Kiesvereeniging genaamd „Dr. Schaepman" met een tachtigtal leden. RITNSBURG. De Bloemenhandel. De aanvoer bestaat thans voornamelijk uit Chrysanthen, eenbloemige en bos-chrysan- then. Wat van buiten komt is van niet te beste kwaliteit. Eerste soort komt dan ook alleen uit de kassen; zoo ook de rozen, waar voor goede vraag is. Betaald werd: Rozen per bos van 20 stuks Edith Helen f. 1.40 f. 1.60; Claudius Pernet f. 0.60f. 0.70; But terfly .f0.90f 1.10; Columbia f. 0.60 f. 1.10; Hadley f. 1.10f. 1.30; Rosalandia f. 0.90f. 1.10; Golden Ophelia f. 0.90 f. 1.20; Vuurpijlen f. 5.20f. 6.20 per 100; Late Chrysanthen f. 0.20f 0.30 per bos; Groote Chrysanthen per stuk f. 0.14f. 0.16; Scabiosa f. 0.70f. 0.80; Chrysanthen per bos f. 0.10f 0.20Roode en Rose Anjers f. 0.60—f. 0.70. SASSENHEIM. Vergadering van den L. 1. B. De afdeeling Sassenheim van den L. T. B. heeft in het K.S.A.-gebouw haar algemeene vergadering gehouden onder voorzitterschap van den heer A. J. Verkleqj. De notulen werden goedgekeurd. De werkwijze van het Boekhoudbureau van den L. T. B. werd toegelidht door den voorzitter. Het bleek in vergelijking met andere instellingen zeer voordeelig te wer ken. Voor het bestuur der K. S. A. werd f. 2.50 uitgetrokken al9 feestgave. Getracht zal worden, door een leeraar van de Landbouwschool te Voorhout een lezing le doen houden over „Veevoeder" speciaal voor kalf- en melkkoeien. Burgerlijke Stand. Geboren: Adrianus, z. v. A. Braam en M. van der Stoep. Adrianus Johannes, z. v. A. A. Beijk en M. van der Voort. Franciscus Joseph Nicolaas, z. v. C. A. Koomen en M. G. P. Lenzen, won. te Noord wijk. Joanna Loui-se Theresia, d. v. J. L. Eslt en J. Hack. Marinus, z. v. L. Staring en A. Post. OverledenAnnigje Moerkerken 22 j.» ongehuwd. OndertrouwdGomelis Jacobus van den Laan 23 j. en Jacoba Margaretha Johanna Brouwer 23 j. Gehuwd: Willem van Blade] 27 j. en Ja coba Johanna van den Berg 24 j. Gevestigd: W Verver en gezin, Hoekstr. C, v. loeiden. Mej. H. J. van der Lans, Jacoba van BeieTenlaan 16, v. Lisse. Mej. C. J. Tulen, Hoofdstraat 64. v. Haar lemmermeer. C. C. Elstgeest geb. v. Leeuwen, Hein Baderstraat 38, v. War mond. TB. van Dam. Hoofdstraat 179, v. Harderwijk. Mej. Q. E. van Hameren, Hotkstraat 8, v. Alkemade. Vertrokken: Mej. S. L. Kooïjman, vafi' Hoofdstraat 85, n Voorhout. G. L. J. van Rcisen v. Hoofdstraat, 307, n. Bever wijk. D. Koningen, van Hoofdstraat 115, n. Haarlemmermeer. P. A. van Tol, van Kastanjelaan 1, n. Wageningen. VALKENBURG. De komende bazar. Konden wij eenigen tijd geleden melden, dat de Chr. Meisjesvereeniging alhier een bazar wilde organiseeren ten bate van de Ned. Herv. Kerk, thans staat vast dat deze gehouden wordt op 11, 12 en 13 November. Dinsdagmiddag om halfdrie zal ds. Herma- nides de opening verrichten, terwijl na de opening de leden een paar toepasselijke lie deren zullen zingen, 's Avonds is de bazar geopend van 710 en 's middags van 25. Het kiescollege der Ned. Hen'. Kerk heeft tot ouderling-secretaris van hel college gekozen de heer D. v. Dijk Pz., die zijn be noeming aanvaardde en tot diaken de heer J. Ouwersloot Jz., die zijn benoeming in be raad wenschte te houden. VOORHOUT. Begrooting Waterbedrijf. Opbrengst waterlevering f. 13.222; brand- kranen f.355; meterhuur f. 91.80; Pensioen- verhaal f.45; rente belegde geldeA memorie: winst verkoop goederen f. 44.45; uitkeering van de gemeente wegens verlies f. 1250: over te brengen nadeelig slot f. 613. Totaal der baten f. 15.621.25. Oppompkosten water f.1400; loonen f.2015 onderhoudkosten f. 100; machine behoeften f.100; algemeene onkosten f.200: belas tingen f. 120; kosten controle op de admini stratie f. 180; restitutie f. 232.50kosten zekerheidstelling administrateur f.600; rente kapitaal f. 1250; rente leeningskapitaal f. 10.017.75. Totaal der lasten f. 15.621.25. VOORSCHOTEN. Heroprichting Damclub. Gisteravond kwamen eenige liefhebbers van dammen in Café Overbosch bijeen om tot wederoprichting van een, vorig jaar ont bonden, damclub te komen. Door enkele personen was medewerking toegezegd en daar zij door ziekte verhinderd waren aanwezig te zijn, werd besloten het kiezen van een bestuur uit te stellen totdat alle leden aanwezig waren. Besloten werd de contributie te bepalen op 10 centen per week, ten einde iedere lief hebber in de gelegenheid te stellen lid te worden van de Voorschotensche Dam- Vereeniging. De speelavonden worden gehouden Woensdagavond in de achterzaal van café Overbosch. WARMOND. Ongeluk. De jongeheer H. v. D. had bij het sluiten van een raam, het ongeluk met zijn vinger tusschen het raam te geraken, waardoor een vinger totaal werd verbrijzeld, zoodat ge neeskundige hulp moest worden ingeroepen. Gedurende de aigeloopen maand werd op de Rijkspostspaarbank alhier ingelegd een bedTag van f. 3691.79, terwijl werd terug gehaald een bedrag van f. 4606.31. Het laatst afgegeven spaarbankboekje was No. 3718. RECLAME. Hoofdpijn-Tabletten 60 et Kiespijo-Tahletten 60 o Laxeer-Tabletten60 et Zenuw-1 abletten 75 et Maag-Tabletten 75 et Bij Apoth. en Drogisten 273-, De aanvoeren en hoogste noteeringen waxen: Goudeche Leidsdhe Wagens gestempelde lie bte lichte zware CD (2) (1) (2) CD C2"! (1) (2) (1) (2) 42 107 97 140 5— f 54 1 40 1 49 f 60 f f f 1 f f 268 387 342 f f— f 56 f 48 f 49 T 60 f 49 1 50 I 62 f I f 329 483 337 f 43 f 46 f 50M 48 f 49 f 60 1 49 I 50 f 61 f f f 274 272 284 f— f— f— 1 48 I 49 61 1 50 I 52 63 f— f— f 81 82 109 1— 148 f 581 1 f 1 f f f—150(51 f61 Cl) Zijn de opgaven van de vorige week. C2) Zijn de opgaven van 48 Nov. 1929. I Nov. Oudewater Nov. Bodegraven Nov. Woerden 6 Nov Gouda 7 Nov. Leiden

Leidsch Dagblad | 1930 | | pagina 7