UIT DE RIJNSTREEK. TRAMBOTSING TE LAREN. Eenige personen licht gewond. Eergistermiddag tegen 2 uur zijn te Laren twee motorwagens van de Gooische tram op de lijn LarenHilversum met elkaar in bolsing gekomen, waarbij eenige personen licht zijn gewond en groote materieele schade ontstaan is. Bijna het geheele traject, n.l. van de Vredelaan te Laren tot de erfgooierswonin- gen te Hilversum, heeft dubbel spoor. Daar passeeren elkaar steeds de motortrams, welke gelijktijdig uit Laren en Hilversum vertrekken. De tram, die om kwart voor twee van Laren vertrekken moest had echter vijf minuten vertraging wegens verlate aan komst van den wagen uit Amsterdam en was nog op het enkel spoor toen daar ook de tram van Hilversum naderde. De bestuur der daarvan schijnt geen rekening gehouden Ie hebben met het nog niet ontmoeten van de tram uit Laren en is door den wissel ge reden op het enkel spoor. Het uitzicht lor plaatse wordt eenigszins belemmerd door geboomte; men heeft althans elkaar te laat opgemerkt dan dat kradhtig remmen de bot sing kon voorkomen. Van beide motorwagens werden de bal- cons ingedrukt, maar de wagens bleven in de rails. Beide wagenbestuurders, Ketelaar en Sikking, werden verwond. Ook eenige passagiers bekwamen lichte verwondingen Van een hunner, den heer Buitenhuis uit Diemen, werd een slagader afgesneden door brekend glas. Na verbonden te zijn door dr. Labardie kon ook hij, evenals de anderen, zijns weegs gaan. De tramdiemt bleef onge. veer anderhalf uur gestoord. ERNSTIGE AUTO-BOTSING. Zaterdagavond omstreeks half negen reed dr garagehouder Donderwinkel met zijn auto op den weg Oroenlo-Lichtenvoorde tegen een met hoornen geladen wagen, die hij wilde passeeren De auto werd ernstig beschadigd Een der zes inzittenden, mevr. StronksVi9ch uit Eibergen werd zeer ernstig gewond Zij werd "onmiddellijk naar het Ziekenhuis te Groenlo overgebracht, waar zij bij aankomst bleek te zijn over leden De andere mgiltenden kregen lichte verwondingen. OKLAHOMA BEDREIGD. Een gedeelte van de stad Oklahoma is door de plotselinge eruptie van een petro- leumbron in groot gevaar geraakt. Meer dan 100 gezinnen moesten wegens brandgevaar hun woningen ontruimen Ver- der moesten in het betrokken stadsgedeelte de scholen gesloten en het verkeer gestaakt worden Uit de bron stroomde in een tijd van '2-1 uur zooveel petroleum, dat daardoor UO OOO vaten gevuld konden worden. BRUTALE ROOFOVERVAL. Gemaskerde roevers dringen een woning binnen. Gistermorgen heeft te Oss een brutale overval plaats gehad. De klein-winkelier en handelaar in vee, J. K., onder de buurt Zevenbergen, Ossehe heide, begaf zich om vjjf unr in den morgen ter kerke, welke ongeveer drie kwartier loopens van zjjn woonhuis gelegen is. Toen hij ongeveer een kwartier weg was, zijn 5 met zwarte doeken gemaskerde per sonen, de woningen binnengedrongen, heb ben de vrouw, welke alleen thuis was, ge bonden, en haar aldus genoodzaakt, de plaats aan te wrjzen, waar het geld geborgen was. Een bedrag van ongeveer duizend gulden werd door hen meegenomen. De roovers hebben zeer waarschijtaljjk op den uitkijk gestaan, totdat K. van huis ging. De ge- meente-politie stelt een ijverig onderzoek in naar de daders. „Mm". BRANDEN. Te Laze Zwaluwe is de eleclrische vlas fabriek van A. Domenie aan de Blauwe Sluis geheel door brand vernield De brandweer van Zevenbergschenhoek kon tegen het vuur niets uitrichten. De fabriek was laag verzekerd. De oorzaak van den brand is onbekend. Gisteravond om half negen is een felle brand ontstaan in de bakkerij van den heer R. Pijl te Zevenhuizen, gemeente Leek. De oorzaak van den brand is onbekend. Bak kerij en woonhuis zijn een prooi der vlam men geworden. Persoonlijke ongelukken kwamen niet voor. Verzekering dekt de schade. ONTVLUCHTINGSPOGING VAN GEVANGENEN, j Uil New-York word! gemeld dat 5 gevan genen. gewapend met geweren, die de ge vangenis ingesmokkeld waren uit de be faamde Sing Sing dachten te ontsnappen Zij hadden zich reeds in het bezit gesteld van de sleutels der bewaarders toen er alarm werd gegeven Er werd van traangas en machinegeweren gebruik gemaakt, toen één der desperado'® had geschoten en een bewaarder werd ge wond Een der gevangenen werd gedood. een gewond, een ander door middel van traangas overweldigd, hvee worden er vermist ALPHEN. Gevonden voorwerpen1 rijwielplaatje 1 roer met helmstok, 1 zilveren ring met rood steentje 1 portemonnaie met inhoud, en 1 kinderportemonnaie. Inlichtingen po litiebureau Julianastraat. Ds. Jobs. btehouwer ontving voor de diaconie der Ned.-Herv. Kerk een gift van t. 50. Door ds. B. werd bij de politie aangifte gedaan van door eenige jongens gepleegde baldadigheid aan het nieuwe wijkgebouw in de Emmalaan. Aan het postkantoor alhier en de daar onder ressorteerende hulppostkantoren werd gedurende dc maand October 1930 ingelegd 1.23.378.31 en terugbetaald I. 24.941.63 Het laatste door dat kantoor uitgegeven boekje draagt hel nummer 18.559. Plaatselijk politieagent (na den inbraak): „Ik zal me oogen goed open houden, mijn heer. En als ik in het dorp iemand de jeweelen van mevrouw zie dragen, is ie er direct gloeiend b(j". (Humorist). TAPANSCH STOOMSCHIP IN NOOD. Uit San Francisco wordt gemeld, dal het Japansche stoomschip „Seiyo Maroe", me tende 6550 ton, draadloos bericht, dat zij in zinkenden toestond verkeert. Zij heeft hot roer verloren en drijft hulpeloos rond Zij heeft een bemanning van 10 man aan boord. De mailboot „California" haast zich om de „Seiyo Maroe" te hulp te komen De positie is opgegeven zuidwest Aleudian Island. SPELEN MET EEN GELADEN GEWEER. Eergislerenmiddag heeft een Schevening- sche knaap een geweer, dat naar zijn mee ning ongeladen was, spelenderwijze gericht op zijn vijftienjarig neefje, eveneens uit Scheveningen. Het geweer, dat gebruikt werd om op ratten te schieten, was echter met een kleinen kogel geladen. Het schot trof den vijftienjarigen knaap in de borst. De getroffen jongen werd door den Genees kundigen Dienst naar het Ziekenhuis aan den Zuidwal in Den Haag vervoerd. De toestand van den knaap was des avonds niet verontrustend. BUITENLANDSCH GEMENGD. BEROOVING VAN EEN SPAARBANK. Twee gemaskerde bandieten zjjn een liliaal van de Berlijnsche spaarbank in de Tier- gartenwijk binnengedrongen; zij hielden net personeel met hun revolvers in bedwang en stalen al het geld, dat in hun bereik was. Op hnn fietsen, die gereed stonden, z(jn de dieven gevlucht. Niettegenstaande men de achtervolging snel begon, is,men er met in geslaagd hen te vatten. Volgens een voor- loopige schatting wordt er ongeveer 14000 mark vermist. DE TUNNEL TUSSCHEN AMERIKA EN CANADA. Door het drukken op een knop in het Witte Huis te Washington heeft President Hoover 2 gongs aan de uiteinden van den tunnel tusschen de V. S. en Canada van Detroit naar Windsor onder de Detroit- rivier door doen klinken. Dat was de cere- j monie, waarmede de nieuwe tunnel geopend werd. DE ZIEKTEGEVALLEN AAN BOORD VAN DE „MAAS". Volgens een bij de Mij. „Houlvaart' le Rotterdam ingekomen bericht schijnen de koortsgevallen, welke op het s.s. „Maas" zijn uilgebroken, niet van zoodanigen ernstigen aard te zijn, als de eerste berichten deden vermoeden. De gezagvoerder heeft n.l. aan zijn ree- derij meegedeeld, dat men deze week de reis van Las Palmas naar Havre zal kunnen voorizetlen. („Msb.") BRANDKAST MEEGENOMEN. In een der vorige nachten is ingebroken in het kantoor van de Gooische Stoomtram op de Mauritskade te Amsterdam. Van een glas-in-lood-raam is een gedeelte wegge- sneden, waardoor een der inbrekers ver moedelijk in het kantoor is gekomen. Deze heeft toen de klink, waarmede de goederen loods is gesloten, verwijderd. Een kleine brandkast, die daar slaat, hebben de in brekers meegenomen. In deze kast bevon den zich een bedrag van f 500 benevens eenige boeken betreffende de administratie. In den regel is er veel mindeT aan gelds waarde in deze kas! geborpen. maar dien avond is een aantal abonnementen betaald, juist vóór de eerste van de maand. ONTPLOFFING IN EEN FABRIEK. In de metaalfabriek Heuricot te Court St. Etienne heeft een hevige ontploffing plaats gehad in een gietoven. waaraan door 11 arbeiders gewerkt werd. Alle elf werden gewond. V(jf hunner liggen met levensge vaarlijke brandwonden in het ziekenhuis. ONTPLOFFING IN EEN FABRIEK. Gistermorgen vond in de machinekamer van de Maggi-fabnek bij Rouan een ernstige ontploffing plaats, waarbij twee arbeiders werden gedood en twee ernstig gewond. De arbeiders waren bezig met het vullen van een Weiss-compressor, toen deze plotseling waarschijnlijk ten gevolge van overdruk, in duizenden stukken uit elkaar vloog De chef-machinist werd letterlijk in slukken gescheurd, terwijl zijn assistent een dub bele schedelbreuk en een armbreuk op liep Een derde arbeider kreeg een stuk ijzer tegen hel hoofd en was onmiddellijk dood, terwijl de vierde eveneens ernstig gewond werd. 30DEGRAVEN. Een oudheidkamer op komst! 't Zal er nu heusch van komen Bodegra ven krijgt een. museum! Tenminste het begin ervan. Vooral tij dens de historische tentoonstelling is er veel over gesproken dat het toch zoo noo- dig was dat van de historische documenten wat behouden bleef. Er moest een vaste plaats komen, waar de geschiedenis van Bodegraven kon worden opgebouwd, een definitief lichaam dat alles wat- daarop licht zou kunnen verspreiden bijeen zou zamelen, een instelling tenslotte die door koop, bruikleen of schenking een blijveuo museum van Bodecraven's geschiedenis zou kunnen vormen. Bij de laatste zitting van liet tentoonstellingscomitó is deze wensrh uitvoerig besproken en als inzet der plan nen bosloot men de eigendommen van het comité, grootendeels bestaande uit foto's, ter beschikking te stellen van het ge meentebestuur. daarbij tevens de belang stelling van dat bestuur vragend voer oit plan. In een deze week gehouden confe rentie met B. en W. kreeg het oomité ge legenheid haar wcnscben nog eens uiteen te zetten en men constateerde met blijd schap dat in dit college sympathie voor deze plannen bestond. Hoe de zaak zal worden uitgevoerd is nog niet zeker, doch op de e.k. Raadsvergadering zullen voor stellen worden ingediend om een vertrek van het gemeentehuis beschikbaar te etel len voor een e.v. oudheidkamer. Het begin is er dus! De belangstelling die er nu in alle kringen bestaat voor Bodegraven's verle den wettigt de hoop, dat er nu ook wel wat van komen zal. 't ou een mooi besluit van de gehouden tentoonstelling zijn 1 Ter gelegenheid van bet eerste lustrum der Bodegravensche Pluimvee- en Knnij- nenvereeniging, de B.P.K V. zal een ten toonstelling worden georganisperd op 31 December en 1 Januari in Hotel v. Rossura. STORM. EEN PORTUG. VLIEGTOCHT. De vliegers Moreira. Cardoso, Sannento en Pimentel zijn Zaterdag opgestegen voor een vliegtocht naar Novagoe in Portugeescb Indië. TEGEN EEN BOOM GEREDEN. Zaterdagmiddag omstreeks 4 uur reed een auto bestuurd door een heer uil Bilthoven, nabij Varsseveld tengevolge van het uit wijken voor een wielrijder tegen een boom. De auto werd gedeeltelijk ingedrukt. Een der inzittenden, de 6ö-jarige mevrouw van Halteren uit 'sHeerenberg werd op slag gedood. Het ongeveer achtjarig jongetje, dat ook in de auto zat, kreeg een ernstige hersenschudding en is naar het ziekenhuis te Arnhem overgebracht. VERDRONKEN. Hedenmorgen is mej. G. Oud uit Groote broek. terwijl haar man op het land werk zaamheden verriohitte, van den stoep voor Ihaar huis gevallen en in de vaarl terecht gekomen en jammerlijk verdronken. ENGELAND BOUWT VOOREERST GEEN LUCHTSCHEPEN MEER. j De Engelsche luchtschepenwerf Howden in Yorkshire, waar de R 100 gebouwd is, die onlangs een geslaagde reis naar Canada ondernomen heeft, zal gesloten worden. Deze stopzetting wordt in verband gebracht met de ramp van de R 101. want na de ontplof fing van dit luchtschip heeft de regeering besloten voorloopig geen nieuwe lucht schepen meer te bouwen De 60 technische beambten der werf zijn ontslagen. WERKELIJKE MOORDENAAR BEGENADIGD. De straf van August Nogens, ter dood veroordeeld wegens moord op een kind in Mecklenburg, is in levenslange gevangenis straf veranderd. Men weet, dat acht jaar geleden een onschuldige, Jakubowski. wegens dezen moord eveneens veroordeeld is. maar in afwijking van den werkeljiken moordenaar, ook inderdaad is opgehangen. Engeland is door een hevigan storm ge teisterd Te Shoebeuryness was de kracht van den wind zóó hevig, dal in de stralen verscheidene auto's werden omgewaaid, ter wijl tal van voetgangers meters ver wegge slingerd werden, waarbij velen min of meer ernstig gewond werden Schoorsteenen. mu- I ren en daken werden vernield Op het Kanaal werd een passagiersschip. „Maid of Orleans", door stortzeeën zwaar beschadigd, terwijl 4 passagiers gewond werden Aan boord van hel s.s „Isle of Thannel" bekwamen twee matrozen door stortzeeën zware verwondingen. Een Griekseh schip bevindt zich ernstig i in nood bij Ventnor Overal worden de red- dingsslations gemobiliseerd In hel Kanaal vonden reddingsbooten een motorboot hulpeloos rondddrijven. Hel bleek dat de inzittenden nog bijtijds door een stoomschip van boord waren gehaald EEN JOCKEY LEVENS GEVAARLIJK GEWOND. Bij de te Lyon gehouden paardenrennen om de Pna d'Isère heeft zich een ernstig ongeval voorgedaan. Het paard, dat de lei ding had. kwam in een bocht te vallen, en alle acht volgende paaiden vielen er over heen. Van de negen jockeys, die tusschen de vallende paarden bekneld raakten, bleef er een ongedeerd Zeven jockeys moesten zich een noodverband laten aanleggen, maar de jongste jockey Pascal die pas 15 jaar oud is. moest in ernstigen toestand naar een ziekenhuis worden vervoerd, waar men een schedelbreuk en 'n kwetsuur aan de ruggegraat constateerde. ONDERTROUWD. J. van Wenl, jm en A S K. Sauerwein, jd. J J. van den Berg. jm en W Carree. jd. A. J van Haarlem, jm en I. Jasperse jd C. P van de Meeberg, jm. eD M J. J. Witte. jd. A. Collee, jm en W F .1 Goejee. jd. E .1 Ober. jm. en S 3 Chr de •Tong, jd M Blansjaar. jm en 1 G Mon- fils, jd. M. M. Slimmers. jm en M P J Barning, jd. G 1 Bouwmeester jm en 1 de Rooij. jd. G J van Houten, jm en E. Siera, jd. G. C A. Onvlee, jm en A de Boer. jd F. Neuroth, gescb. m. en D M G Thielker, jd. BOSKOOP. Ond-zecretaris C. v. Heesen. De heer C. van Heesen, tot voor kort secretaris dezer gemeente heeft, onder groote belangstelling zijn intrede ge daan als burgemeester der gemeente 's-Gravendeel, in tegenwoordigheid o.a. van de burgemeesters van Dordrecht en Bos koop. Hij werd toegesproken door deh loco burgemeester, den heer G. Visser, het raadslid W. de Zeeuw en de burgemees ters van Dordrecht en Boskoop, waarna d 1 heer v. Heesen voor de gelukwenschen dankte. m Loop der bevolking. Gevestigd- J. VV. v. d. Stam, Barendslraal 13 W. N. Nieuwdorp, Burg. Colijnstraat 56 H A. Stouthart, Ridderbuurt 37 Mej. A. v Rijn, Reijerskoop 147 P. Ver- beij. Zijdeweg 268 C .1 Toebes, Goudschc Rijweg 42 G. v. Veen. Zijdeweg 132 en K. W. v Gelderen. Goudsehe Rijweg 36. Vertrokken: G. Bos naar Barneveld C. v. Heesen naar 's Gravendeel en J. A. Kok naar Velsen. Koninklijk goedgekeurd. Bij Kon. besluit is op de statuten van de Boskoopsche reddingsbrigade de Kon. goed keuring verleend. Burgerlijke Stand. Geboren Diewerlje. D. van A. C. v Dam en N Kelder Willemina. D. van W. Blanken en W. Both. Ondertrouwd: M T. v. d Wolf en F. L. Stolp Getrouwd. M. Harkes 22 j. en P. M. Kluis 21 j A Bonefaas 27 j. en L Slappende! 22 jaar Overleden Cornelia Adriana Kromhout, wed v Pieter v. Ruissen 33 j. Aan de Rijkspostspaarbank alhier is gedurende de maand October ingelegd 6621 fS en terugbetaald f 4965,56' Het laatste, door het kantoor uitgegeven boekje, draagt hel nummer 5019 Tot directeur van de zangvereeniging „Zang zij onze Leus" en „De kleine Stem" is benoemd de beer J. P Oskam uil Gouda. J. L te O Uw aanslag is goed Grond belasting mag ook worden afgetrokken Abonné A S. te L Voor de gemeente belasting hebt u maar aftrek voor één kind ad f. 100. Voor de Rijksinkomstenbela='in? voor alle kinderen ad 140 per kind De belasting bedraagt 52 25. Hebt u geen premie te betalen voor levensverzekering of begrafenisfonds'' Als dan zou de aanslag vermoedelijk minder zijn o— HAZERSWOUDE. GEMEENTERAAD. Vaststelling diverse rekeningen Terreiaverkoop Beschoeiing Oosthrug. Dr Raad dezer gemeente kwam in open bare vergadering bijeen Tegenwoordig alle leden. Voorzitter de Burgemeester. Na opening der vergadering en gebed worden de notulen der voorgaande verga dering gelezen en onveranderd vastgesteld. Voor kennisgeving worden verschillende ingekomen stukken aangenomen. Ingekomen is van Koudekerk de begroo ting van de ontvangsten en uitgaven over 1931 betreffende de Koudekerksche brug. De bijdrage dezer gemeente wordt geraamd op f 1178 B. en W. stellen voor deze raming over to nemen in de gemeenlebegrooting voor 1931. waartoe wordt besloten. Van B en W van Leiden ls ontvangen dc begrooting voor 1931 van den Waren- keuringsdienst De bijdrage dezer gemeente is begroot op f. 515.41. Besloten wordt ook deze bijdrage over te nemen en de ge meenlebegrooting voor 1931. Aan de orde zijn nu de vaststellingen van de heide rekeningen die in de voor gaande vergadering zijn overgelegd namelijk van het Waterbedrijf dienst 1929 en van den gemeentedienst 1929. De Commissie die deze rekeningen heeft onderzocht adviseert tot voorloopige vaststelling zulks overeen komstig de wet. Hierop wordt met alg. st. behoudens die der Weihouders, die zich van medestem men onthouden, de rekening van het Water bedrijf voorloopig vastgest. op f. 16523.48'/? aan baten en dito aan lasten en de kapi- taalsinkomster op f 8271.71'/» en die der uitgaven op f. 19715.72 alzoo een nadeelig saldo van f. 2444.0-0'/» en vervolgens de gemeenlerekening op f. 127.517.94*/» gewone inkomsten en f. 127.185 76 gewone uitga ven, batig saldo f. 332.18'/» en de kapilaals- i-komsten op f. 91505.45 en die der kapi taalsuitgaven op f 99790 56'/», nadeelig saldo f. 8285.11'/» De Voorzitter brengt de Commissie van onderzoek dank voor haar arbeid. Hierna volgt aanbieding begrooting van het Waterbedrijf en van die der gemeente voor den dien9t 1931. De Voorzitter .merkt in 't algemeen op dal naar het zich aan laat zien 25 opcenten zulten geheven moeten worden op de ge meentefondsbelasting. Voorts zal doorge gaan worden met het verbeteren van de wegen. In 1931 is de Wesleinderweg aan de beurt De heeren L. Noordam, A. Buitenhuis en .V P. Kaptein worden gekozen in de Com missie lot 'het onderzoeken van beide be grootingen en het daarover uilbrengen van rapport. Aan het bestuur van de R.K. school in den Groenendijk en aan die van de R.K. school in het Zwaantje worden op hun aan vragen overeenkomstig het voorstel van B enW. gelden toegestaan voor het aan leggen van leidingen enz. voor de electrische verlichting van die scholen. Van f van Aalst, alhier is d.d. 14 Maart 1930 een verzoek ingekomen tot het op richten van een radio-centrale voor deze gemeente. Een dito verzoek is ook inge komen van A. C. van Geest, alhier. B en W stellen voor onder diverse voor waarden de vergunning te verleenen aan J. van Aalst doch alleen voor het Dorp. De Rijndijk blijft er dus buiten. Met alg. st. wordt na discussie de ver gunning aan van Aalst verleend. B. en W. stellen een afwijking voor van de rooilijn aan den Rijksstraatweg namelijk ten opzichte van het terrein bij de Koude kerksche brug hoek Bruggestraat—Rijks straatweg en wel op 6 Meter uit het hart van den bestraten weg van den Rijksstraatweg. B. en W. wensclien het uitzicht op dien 'hoek zooveel mogelijk vrij te houden omdat dit in het belang is van het verkeer. Zij meenon dat met deze afwijking volstaan kan worden omdat het in het voornemen ligt van het Rijk de Straatweg daar be langrijk te verbreeden. Het voorstel van B. en W. wordt met alg. st. aangenomen. Hierna volgt een voorstel van B. en W. tot goedkeuring van het raadsbesluit van Koudekerk om het terrein bij de Koude kerksche brug te verkoopen De Voorzitter geeft eenige toelichting aan de hand van een kaartje. Na eenige bespreking wordt het besluit genomen deze zaak nader in besloten ver gadering le bespreken. Na her-opening der Openbare Vergade ring het voorstel opnieuw behandelende, wordt met alg. st. besloten het raadsbesluit van Koudekerk goed le keuren. Voorstel van B. en W. om deel te nemen in het maatschappelijk kapitaal van de Bank voor Nederlandsche gemeenten met vijl aandeelen elk van f. 1000. De laatste 8 jaren is een dividend uitge keerd van ff pCt. Na eenige bespreking wordt met alg. st. besloten vijf aandeelen te koopen. Aan de orde is vervolgens een voorstel van B. en W. tot beschoeiing van <fe Oost- brugsloot ter hoogte van de Oostbrug en wel aan beide zijden van de brug en aan weers zijde van de sloot over een lengte van 64 Meter dus over in 't geheel een lengte van viermaal 64 Meter. De Voorzitter dit voorstel toelichtende deelt mede dat het de bedoeling is een be tonnen schoeiing te maken en de sloot tege lijk zooveel als 't kan te verbreeden. De kos ten ten bedrage van naar raming f. 6217. Uit te trekken op de begrooting voor 1931. De heeren D. Buitenhuis en C. A. van Dam vinden 'het wel eejj algemeen belang doch merken op dat toch feitelijk het onder houd van de schoeiing bij de aangrenzende eigenaars berust. De heer P. F. Veelenturf deelt mede dat B. en W. eerst hebben overwogen den be trokken eigenaars te vragen bij te dragen ,n de nieuwe schoeiing. Dit stuitte echter op verschillende bezwaren, zoodat ten slotte de grond die zij afstaan voor de verbreeding ale een bijdrage is beschouwd in de vernieu- wingskosten der echoeiing. De heeren J Brugman en C. Patijn ach ten het van veel belang dat de sloot zooveel als '1 maar kan verbreed wordt. De Voorzitter zal den Gem Opz. daar in het bijzonder op wijzen. Hierna wordt het voorstel van B. en W. met alg st. aangenomen. Ten laatste wordt besloten tot eenige af- en overschrijvingen op de begrooting dienst 1930. Rondvraag De heer 3. van Beek Szn vraagt naar de opneming van den Voorweg De Voorzitter antwoordt dal over een ge deelte eenige nabehandeling is noodig ge bleken Overigens is op hel wegdek 3 jaar garantie. De heer J W. van Vliet vraagt wanneer aan den Achterweg een lantaarn komt 2—2

Leidsch Dagblad | 1930 | | pagina 6