HOLIANDSCH ZWITSERSCHE REEPEN UIT DE RIJNSTREEK. Kreymborg INGEZONDEN. RADIOPROGRAMMA. ALPHEN. Aanvulling Raadeagenda. De raadsagenda voor de a.9. Maandag avond 7 uur te houden raadsvergadering werd nog aangevuld met punt 16. Voorstel van B. en W. inzake het verleenen van vergunning voor straataanleg aan de N V. Gemeenschappelijk Grond- en Huizenbezit alhier. i Aanrijding. De groentekoopman G. A. werd gisteren middag in de Prins Hendrikstraat met zijn paard en groentewagen aangereden door een bestuurder van de auto H. 3734-2. Hoe wel genoemde bestuurder doorreed is deze bij de politie bekend. A. bekwam eenige schade aan zijn wagen. De opbrengst van de gisteren in onze gemeente gehouden collecte ten bate van bet vredeswerk ten bate van het Roode Kruis bedraagt f. 195.55. Dezer dagen werd een aanvang ge maakt met de uitvoering van het onlangs door de gemeente uitbesteedde werk van de doorbeslrating van de straat hoek Zaalberg Visserstraat. ALKEMADE. Burgerlijke Stand. GeborenPetroneila Adriana, d. v. C. van der Meer en J. Heemskerk. Ber- nardus Petrus, z. v. B. H. Duivenvoorden en O. C. Dobbe. Agnes Gertrudis Maria, d v. C. S. Borst en J. P. vaD der Meer. Ondertrouwd: Adrianus Christianus Koot jm. 22 j en Anna Maria Adriana Rotte veel jd. 22 GetrouwdJohannes Jacobus Zwirs jm. 24 j. en Cornelia Petroneila Maria van dei- Valk w. 34 j. Bartholomeus Gerardus Kroon jm. 25 j. en Grietje Katsburg jd. 21 jaar. BODEGRAVEN. Lezing ever „Geloofsverzekerdheid". Derer dageD sprak voor de Geref. Meisjes- en J^ngelingsvereeniging de plaatselijke pre dikant ,ds. Joh. Dam voor de goed gevulde groote zaal van Rehobobh over „Geloofsver zekerdheid". De spreker zette zijn onderwerp breed op, behandelde de begrippen „Geloof" cn „verzekerdheid", welke feitelijk syno niem zijn en beschouwde aan de hand van de kerkhistorie en de geschiedenis van rich tingen en secten den invloed van geloofs overtuiging op geloofsverzekerdheid. Een ruime plaats werd ingeruimd aan het tijd perk der Reformatie, toen het geloof bloeide. Breedvoerig werd het Gereformeerde stand punt besproken, in tegenstelling met de opvattingen van de R.-K. kerk, de metho disten en de mystieker Bij de volgende uitgebreide bespreking werden zeer veeJ vragen van meer practischen aard gesteld, welke bewezen, dal hel onderwerp de volle belangstelling der aanwezigen genoot. Oe heer G Balelaan, voorzitter der Jongelings- vereeniging, leidde den avond en spi-ak woorden van opwekking om toe te treden als lid der beide vereenigingen en deze moreelen steun te verleenen Burgerlijke Stand. Geboren: Cornelia, D. v. C. Baas en F. F. C. Trochet. Arie, Z. v. N. den Hartog en J. A. Vreeken. Willem, Z. v. H. G. Kort land en H. van Soest. Cornelis Johannes, Z. v. j! A. Jacobi en C. A, van Benten. Overleden: Neeltje Bode, 74 j„ wed. van J. Schoulen. Ondertrouwd: K. Domburg 25 j. en A. Rootert 23 j. G. P. van Os 25 j. en K. Hoogendijk 24 j. Getrouwd: J. W. Bos 26 j. en W. Schoo 22 vj. C. Groenendijk 24 j. en K. de Vos 24 jaar. Gevestigd: A. M. van der Belt, smid, van Utrecht; D. Kooistra, huisknecht, van Den Haag; J. F. A. v. d. Hulst, bakkersknecht, van Rotterdam; W. A. Bonthe, slagersknecht, van Zwammerdam; M.-Vervoorn, ambtenaar ter secretarie, van Haatten; C. van Katwijk, koopman, van Haarlem; C. den Hollander, zonder beroep, van Alphen a. d. Rijn. Vertrokken: M. G. van Rooijen, zonder beroep, naar Amsterdam; J. J. van Fulpen, dienstbode, naar Reeuwijk; R. van Fulpen, boerenknecht naar Reeuwijk; .1. Hoogendoorn en gezin, veehouder, naar Soest; W. van Rooijen (en gezin), schipper, naar Amster dam; J. H. G Labrijn, telefoniste, naar 's-Gravenhage; J. Edelman, rijwielhersteller, naar Beilen; K L. Bontje, dienstbode, naar Reeuwijk; W C. van Dissel, onderwijzer, naar Utrecht; W. Verweij, melkhandelaar, naar Gouda; Tj. Huisman, fruithandelaar, naar 's-Gravenhage; M. Verweij, dienstbode, naar Reeuwijk; J. Maaskant, zonder beroep, naar Losser; J. Baas, zonder beroep, naar Loosduinen. Gevonden voorwerpen: Een nieuwe roode zakdoek, een belastingplaatje 1930/'31 twee Kilogewichten. Inlichtingen ter secre tarie. De brand stoffenhandelaar de G. ge raakte met zijn vrachtauto bij den oprit van een brug te water. De chauffeur en een werkman kwamen met een nat pak vrij KOUDEKERK. GEMEENTERAAD. Vaststelling gemeente-begrooting - Een leening van f. 12.644,41 aangegaan. Tegenwoordig zijn alle leden. Na opening der vergadering door den voorzitter met gebed, worden de notulen der vorige vergadering voorgelezen en onveran derd vastgesteld De heer Van der Lee spreekt er zijn be vreemding over uit, dat hij van de commis sie, beiast met het nazien van de gemeente rekening en -begrooting, een oproeping heeft gehad om bij de vergadering van voor melde commissie tegenwoordig te zijn, hoe wel hijzelf geen zitting in deze commissie heeft. Spr heeft deze vergadering dan ook niet bijgewoond. De voorzitter merkt op, dat het de bedoeling van de commissie was om de 2 overige leden ook voor de vergade ring uit te nooddgen. Nu de commissie geen rapport van haar bevindingen heeft inge diend, had de heer Van der Lee zonder be zwaar de vergadering bij kunnen wonen. Ook de heeren Van Egmond en De Jong spreken zich in dezen geest uit Hierna leest de voorzitter eenige ingeko men stukken voor, welke voor kennisgeving worden aangenomen en deelt mede, dat kas opname heeft plaats gehad bij den gemeente ontvanger. In kas was f. 22 825. In de kas van het Waterleidingbedrijf was f. 321,17, terwijl in de kas van het brugbedTijf een bedrag van f. 69,33 aanwezig was. Vervolgens wordt de begrooting van het brugbedrijt dienst 1931 vastgesteld. De bij dragen van de gemeenten Hazerswoude en Koudekerk zijn geraamd op f. 1178. De verlies- en winstrekening van het Waterleidingbedrijf dienst 1929 en de be grooting dienst 1931 worden hierna vastge steld. Het nadeelig slot bedraagt f. 673,79 dit vindt zijn oorzaak in de langdurige vorstperiode, waardoor veel lekkage in het buizennet geweest is. Hierna volgt de voorloopige vaststelling van de gemeente-rekening, dienst 1929. De voorzitter zegt, dat omtrent het onder zoek geen rapport van de commissie is in gekomen, maar dat hij vernomen heeft, dat er eenige opmerkingen zijn van slechts ge ringen aard. De heer De Jong als voorzitter der com missie van onderzoek merkt op. dat het de aandacht van de commissie getrokken heeft dat Eijmer voor los en ongeschoold personeel een uurloon van f. 0 75 in rekening heeft gebracht en dat het schilderwerk der brug gen <Je commissie ook wat hoog voorkomt. De voorzitter zegt dat bij reeds in onder handeling met Eijmer is en hem hierover nog nader zal spreken. Hierna wordt de rekening z h. s. voorloo- pij» vastgesteld. Vervolgens wordt besloten aan de Land stormcommissie Zuid-Holland-West een jaarlijksch subsidie van f.25 te verleenen Thans brengt de voorzitter ter tafel een ver zoek vafi het fanfarekorps „Kunst na Ar beid" alhier om een subsidie van f. 75 per jaar. De voorzitter zegt hieromtrent een be spreking gehad te hebben met het bestuur. B. en W. stellen voor den Raad een crediet van f 25 voor 1930 te vragen en voor 1931 een crediet van t. 50 en aan B en W. over te laten, welk bedrag aan het bestuur zaJ worden toegekend, een en ander na vooraf bespreking. De heer Van der Lee is van oordeel, dat men bij inwilliging op een gevaarlijk terrein komt, terwijl de heer Van Egmond nog in formeert- of door het bestuur wel rekening en verantwoording gedaan is. De voorzitter antwoordt hierop, dat dit wel het geval is. Het is vporioopig de bedoeling om een post hiervoor op de begrooting te plaatsen. De instrumenten kosten zeer veel. Men mag deze vereeniging niet geheel op één lijn stellen met andere vereenigingen. Het be staan van een fanfarekorps wordt door de ingezetenen gewenscht. Na eenige bespre king wordt het voorstel dan aangenomen Hierna komt in -behandeling de vaststel ling Van de gemeentebejrrooting dienst 1931. De voorzitter zegt, dat B. en W voorstet ien de wedde van den lsten ambtenaar ter secretarie te verhoogen met f. 100. Na een breedvoerige bespreking wordt op voorstel van den heer Lieverse met 5 tegen 2 stem men, die van de heeren Slegtenhorst en Van der Lee, besloten de wedde te verhoogen met f.200.—. Nadat nog enkele onderhfudsposten ver hoogd zijn en de begrooting tot geen ver dere bespreking meer aanleiding geeft wordt deze vastgesteld. Dan brengt de voorzitter ter tafel het punt' vaststelling verordening op de heffing en invordering van opcenten op de Ge meentefondsbelasting. De voorzitter geeft een opsomming van de belastingen, die nog geheven zullen worden en zegt, dat de gemeente voorloopig vol staan kan met 25 oncenten. Aldus wordt bestolen. Vervolgens wordt vastgesteld een veror dening op de heffing en invordering van een plaatselijke belasting voor het in-gebruik- nemen van openbaren gemeentegrond en voor diensten ter zake daarvan door de ge meente bewezen. De voorzitter zegt. dat deze verordening hoofdzakelijk in het leven is geroepen naar aanleiding van een opmerking van Ged. Staten en in verband met de radio-distribu tiecentrale. De voorzitter leest verschillende bepalin gen hieruit voor. Voor het spannen van draden over openbaren gemeentegrond is een, belasting verschuldigd van f 250 per jaar; voor het hebben van een particuliere electrische- of andere geleiding, kabel of spreekbuis in den openbaren gemeenlegrond is verschuldigd f 0.25 per jaar, terwijl voor het leggen van spoorstaven een belasting van f. 2 50 per jaar verschuldigd is Hierna worden een tweetal comptabele ■besluiten vastgesteld. Vervolgens sletten B. an W. voor met de Bank van Nederlandsché Gemeenten een geldlcening aan te gaan groot f 12,664,41, ten behoeve van de bestrating De voorzitter zegt. dat de Bank bereid is dit bedrag te leenen tegen 41', pCt. per jaar met 20 jaarlijksche aflossingen Bij extra aflossing zal een boete van 1 pCt. verschul digd zijn. Na nog een vraag van den heer Van Egmond hieromtrent gmrdt overeen komstig het voorstel van B. en W. besloten. Tot lid der commissie tot wering van schoolverzuim, vacalure-Jac van den Berg wordt met algemeene stemmen benoemd de heer H. Verburg. Ten slotte stellen B. en W. voor tot in trekking der verordening op de heffing van een wegenbelasting m deze gemeente met RECLAME. 327 ingang van 1 Mei a.s. De voorzitter zegt dat deze belasting oorspronkelijk is ingevoerd met het oog op de bestrating, zoodat spr. weinig voor intrekking gevoelde, doch dat de meerderheid wel voor afschaffing was, waartegen spr. zich niet zal verzetten De 'heer De Jong vreest, dat men bij afschaf fing in moeilijkheden zal geraken, waarop de voorzitter antwoordt, dat het bedrag dan toch op een andere wijze gevonden moet worden. Overeenkomstig het voorstel van B. en W. wordt dan besloten. Rondvraag. De heer Van der Lee acht nog steeds de .s traatvedichting niet vol doende en zegt dat bij mevr. Oppelaar de lantaarn ook nog niet brandt, hetgeen reeds besloten was. De voorzitter merkt op, dat de verlichting vorig jaar reeds belangrijk is verbeterd en dat men ook rekening moet houden rnet de toch al groote kosten, welke de verlichting met zich mede brengt, boven dien moet er ook nog materiaal aangeschaft worden. Wat de lantaarn bij mevr. Oppelaar betreft, hieraan zal spr. zijn aandacht wij den. De heer Lieverse VTaagt of de brand- buschmiddelen al beproefd zijn. waarop de voorzitter antwoordt, dat dit niet meer noo- dig is, daar deze onlangs bij den brand bij Van Kempen al in orde zijn bevonden. De heer Van Egmond vraagt of B. en W. eens hun aandacht willen wijden aan de mogelijkheid om van gemeentewege het vuil te doen ophalen, wat de bevordering van de volksgezondheid zeer ten goede zaJ komen. De voorzitter zal deze aangelegenheid met B. en W. bespreken. Hierna gaat de raad over in geheime zitting. Loop der Bevolking. Gevestigd: Van Noordwijk: Hendrik Bate laan Van Ter Aar, Johannes Bervoets Van Alphen aan den Rijn, Willem van Dam. Vertrokken: Naar Leiderdorp. Margaretha Catharina Oppelaar (Wed. G. J. Corts) en gezin Naar Alphen aan den Rijn, Jo hanna Smit Naar Rotterdam. Wilhelmus Johannes Massop en gezin Naar Alphen aan den Rijn. Elisabeth Petroneila van Wetten Naar Wassenaar. Gerrit Balelaan Naar Zaltbommel, Marinus Hendrikus Vos Naar Alphen aan den Rijn. Arie Vonk. NIEUW VEEN. Burgerlijke Stand. Geboren: Plona, D. van Petrus Franciscus Vermeulen en Cornelia van Damme. Johanna Gretha. D. van Jacobus Hendrik Roest en Gezina Wipt^i;. Overleden: Maarten van Dijk, 89 j. Gerardina Kapteijn, 65 j. Gevésbigd: Koos Roodenburg met gezin, uit Alphen a. d. Rijn; Huibert Stek, uit Rijs wijk; Johanna Verweij. uit Vlaardingen; Margaretha Abbenhuis, uit Beverwijk; Adriana Vreugdenhil, uit Vlaardingen; Cor nelia Catharina Maria van den Berg, uit Ter Aar; Vertrokken: Trijntje Janssen, n. Mijdrecht; Jacob Blijleven en gezin, naar Alphen a. d. Rijn; Hermina Petroneila Jonas, naar Am sterdam; M. J. H. v. d. Holst, naar 's-Gra venhage; Mina Koosje v. Harten, n. Alphen a. d. Rijn-, Abraham v. d. Neut, naar 's-Gra venhage; Wed. H. H. v. d. Lee, naar 's-Gra venhage Jacobus v. Eijk, naar Haarlem mermeer; Johanna Christina Groene\veg. naar Bennebroek-, Cornelia Catharina Campfens, naar Noord wijkerhout; Jan Kemp. naar Barwoutswaarder. De heer J. J. Roovers, gemeente-secre taris, is als leider aangesteld van de 11de Algqmeene Volkstelling alhier. Als volontair ter gemeente-secretarie is aangesteld de heer H. P. Geisel uit Ouder kerk a. d. Amstel. NIEUWKOOP. Het hooge water. Krachtens Art. 1 van de Bevoegdheden- wet heeft de Dijkgraaf van het Hoogheem raadschap Rijnland Woensdagavond te 10 uur nog telegrafisch gelast wegens dreigend onheil te bemaling van den Polder Nieuw koop en Noorden voorloopig te staken. Het is te hopen, dat dit van korten duur zal zijn, aangezien het water alhier ook buitensporig hoog is. Zanguitvoering. Binnenkort zal een zangkoor van blinden uit het Blindeninstituut te Grave in het Patronaatsgebouw alhier een uitvoering geven. NOORDEN. Plaatsnaamborden. Door den Algemeenen Nederlandschen Wiclrijdersbond en de Koninklijke Neder- landsche Automobielclub is op verzoek van het gemeentebestuur bij het begin en aan het einde van het dorp een bord geplaatst, waarop met groote witte letters op blauw veld de plaatsnaam is vermeld. werd een bijzonder woord van welkom toe geroepen tot de heeren Dekker en Baar, secretaris en penningmeester van den L.T. B.s die deze vergadering op verzoek van het bestuur bijwoonden. De voorzitter her dacht vervolgens het aan de vereeniging door den dood ontvallen lid, wijlen den heer J. Hoogenboom. Spr. memoreerde wat de overledene voor zijn vak en voor het openbare leven is geweest en noemde hem een vooraanstaand man waar een ieder een voorbeeld aan kan nemen. De notulen werden na lezing onveranderd goedgekeurd, terwijl het voorstel tot wijzi ging der statuten met algemeene stemmen werd aangenomen Hierna kw&m aan de orde de behande ling van het collectief arbeidscontract 1931. De voorzitter lichtte dit onderwerp nader t-oe en vroeg aan de leden of zij betreffen de dit onderwerp eventueele voorstellen hadden. Er kwamen niet veel opmerkingen, alleen werd nog besproken datgene, wat door de patroons nog boven het loon moet worden betaald, t.w. het plakken van rentezegels. De voorzitter stelde dan aan de verga dering de vraag: moet tot verlaging wor den overgegaan of blijft bet loon op het zelfde bedrag vastgesteld. Daar het eerste voorstel geen ondersteuning vond, werd van patroonszijde de bestaande regeling aanvaard. Hierna hield de bonds-secretaris ir. Dek ker een zakelijke beschouwing over den stand van zaken in het land- en tuinbouw bedrijf. Hoewel de heer Dekker, evenmin als iemand anders, een goede oplossing naar voren kon brengen, was hetgeen spr> hier vertelde zeker van nut, temeer daar men kon hooren wat in andere afdeelingen gedaan wordt. Als gevolg van de gehouden besprekingen verkreeg de heer Dekker een afdeelingsvoorstel voor de vergadering van het hoofdbestuur. Daarna hield de heer Van Baar een cau serie over boekhouden, waarbij hij een verklaring gaf van de werkwijze van het bondsfoureau Deze inrichting werd ook aan de leden aanbevolen. Van de rondvraag werd geen gebruik gemaakt. De voorzitter dankte daarop de leden voor de aangename wijze van vergaderen en hoopt, dat de verschillende besprekin gen en genomen besluiten veel vrucht zul len dragen. WOUBRUGGE. Veeziekte. Het mond- en klauwzeer kan in deze ge meente bijna als geweken worden be schouwd, slechts één veestapel is nog be smet. Gras is 'er in overvloed, doch het koude, natte weer van den laatsten tijd doet het spoedig vergaan, terwijl boven dien reeds eeoige dieren bezweken aan de kopziekte, mede een gevolg van het gure weer. Burgerlijke Stand. Geboren: Hendrik, z. v. M. Kamlade en G. Schijf. OverledenJ. Zwetsloot 70 j. Gevestigd: Uit Alphen, J. E. Schijf, M. Schinkel, C. J. Schijf. Uit Ter-Aar P. Hof dijk. Uit Berkel A. Kruize. Uit Gouda H. J Boekarap. Vertrokken: J. J. van der Willik, naar 's-Gravenhage C. A. Rijkelijkhuizen naar Megen. G. Bulk, naar Ter Aar. RECLAME. ROELOFARENDSVEEN. Ver. van Tuinderspatroons. In de St. Panoratiuszaal alhier had de jaarvergadering van deze vereeniging plaats De vergadering werd door den voorzitter op de gebruikelijke wijze geopend; hierna Bevers zijn dc vinding rijke bonwmeesters architect en bouwer te- samen in 't dierenrijk. Zoo kunnen ze b.v. een waterdichte dam in een rivier bouwen van wel vijfticD Meter lang en anderhalve Meter hoog. Zoo bekwaam en vin dingrijk zijn onze cou peurs in het kleeding- bedrijf. Zij ontwerpen nieuwe modellen,passen nieuwe vindingen toe en maken daarnaar costuums en winterjas sen met den zuiveren stijl en het fijne naald werk der Kreymborg- coupe. Iets bijzonders 1 Iets bijzonders voor U. Neemt proef. U zult er over tevreden zijn. HAARL.STR. 143 (Buiten verantwoordelijkheid der Redactie). Copie van al of niet geplaatste 9tukken wordt niet teruggegeven. DE STADHUISBOUW. Geachte Redactie. De weinige kritiek uit de burgerij wil toch zeker niet zeggen: onverschilligheid of in stemming met het bewuste plan „Dudok". O. neen, wie of je hoort, allen valt dit tegen, als toch wel wal al te erg modern, niet passend in de omgeving enz. Mijn mée- ning, als eenvoudig leek, is dit: men bouwe het nieuwe Stadhuis op de ptaat9 van voorheen, evenwel met dien verstande, dat men het geheele huizenblok tusschen Maarsmanssleeg en Burgsteeg sloopt. Niet te betalen, zal direct gezegd worden, zeker, maar daartegenover staat dat dit in de toe komst toch moet gebeuren, en dit speciaal, voor de Maarsmanssteeg niet eens in de verre toekomst, terwijl bovendien diegenen, die na ons komen, daar ook hun deel aan betalen. Op dit ontstane plein zette men een behoorlijk, passend Stadhuis, niet een pakhuis of fabriek, evenmin een kostbaar paleis, daar tusschen is toch ook wel iets te maken Voorbeelden zal ik maar niet noemen, maar zij zijn er zeker. Aan dit gebouw gunne men een kans voor onze kunstenaars en kun9tnijveren. Winkelgalerij niet pas send? och kom. aan de zijgevels aan boven genoemde stegen is deze toch zeker niet al te storend, en een mooie tegemoetkoming in de kosten. Het oude is verdwenen; al was het dan roemrijk, laten wij niet nabootsen. Als het restaureeren betrof, was het wat anders, maar na deze algeheele en grondige vernie ling zou het toch wat al te overgevoelig zijn. Met beleefden dank. Abonnê. 543 VOOR ZATERDAG 11 OCTOBER. Hilversum, 1071 M. Tot 1 uur: 298 M. Uitsl. VARA-Uitzending 8.00: Concert- orgelbespeling 9.00: Gramofoonpl. 10.00: Morgenwijding 1015: Voordracht 10.30: Ziekenuurtje 11.30: Gramofoon- platen 12.00: Concert VARA-Septet 1 45: Kinderliedjes 2.45: Paedagogischl concert door de Holl. Kamermuziekvereen. o. I. v. P Tiggers 4.15: Duitsche les 4.45: Lozing over „Ons huis" 5.30: Lo zing door G. J. Zwertbroek over ,.De Arbei ders Radio-Tntemationalo" 6.05: Kinder uurtje 7.00: Uurtje voor de visschers op zee (Voordracht, zang, en toespraak) 8.00: Concert door het VARA-Orkest 8.45: Lezing over de student en Maatschappij 9.15: Vocaal en instrumentaal concert. VARA-Orkest. E. de Haas (sopraan), J. v d. Meulen (bariton) 9.45: Persber. 10.30: Bij de pomp 10.45: Vervolg concert 11.15: Gramofoonpl. 12.00: Sluiting. Huizen, 1875 M. Uitsl. KRO.-uitz. 8 00 9.15: Morgenconcert 11.3012.00: Godsdienstig halfuurtje 12.151.45: Con cert door het KRO.-sextet 1 452.30: Gramofoon. 2.303.00: Vragenhalfuur voor de jeugd 3.004.15: Kinderuurtje 5 006.00: Gramofoon. 6 006 15: Sportpraatje 6.156 35: Journalistiek overzicht 6.35: Gramofoon. 6.45: Spaansche les 7.15: Lezing over recht vaardigheid door Dr. Weve 8 0011.00: Populair concert door het salon-orkest o. 1. v. M. v. 't Woud. L. v. d. Hulst, declamator 9.30: Persber. 11 00—12.00: Gra mofoon. Daventry, 1554.4 M. 10 35: Morgen wijding. 11.05: Lezing. 1.202.20: Or kestconcert. 3.45: Berichten. 3.50: Concert Orkest. K. Falkner, bariton. 5.05: Orgelspel dooir R. New. 5.35: Kin- demurtje. 6.35. Nieuwsber. 7.00: Sportber. 7.05Zang door P. Molchanoff 7.20: Lezing. 7.40: Lezing. 7.50: Vaudeville. 9-20: Berichten. 9.40: Le zing. 9.55: Concert. Militair Orkest. L. Thistlethwaite, bariton. 10.5512.20:' Dansmuziek. Parijs „Radio Paris". 1725 M. 12.50 2.20. Gramofoonpl. 4.05: Kinderuurtje. 4.50: Dansmuziek. 9.05: Concert. 9.50: Russische liederen door Russisch en semble. Lancenberg, 473 M 6.207 20: Gra mofoonpl. 9.35—10.05: Gramofoonpl. 11.30: Gramofoonpl. 12.25—1.50: Orkest- concert en bariton. 4.50—5.50: Solisten concert. 7.20: Vroolijke avond. Daarna tot 11.20- Dansmuziek. 11.2012 20: Dansmuziek Gramofoonplaten). 12.20 12.50: Concert. Kalundborg, 1153 M. 11.3512.05: Gramofoonpl. 2.20: Kinderuurtje. 2.50 4.50: Orkestconcert en zang. 7.207.50: Liederenvoordracht. 7.508.50: Orkest- concert. 9.2510.05: Concert. Xylofoon en piano. 10.05z—11.35Dansmuziek. Brussel. 508.5 M. 520 Gramofoonpl. 6.50: Gramofoonpl. 8.35: Concert. Zeesen, 1635 M. 5.056.20 Berichten 6.206.50: Gramofoonpl. 9.50—11 20: Berichten. 11.2012.15.'Gramofoonpl. 12.151.20 Berichten 1.201.50: Gra- foonplaten. 1.50—3.50 Lezingen. 3.50 4.50: Concert. 4.507 20: Lezingen. 7.20: Qramnfoorpl 7.50, ,,Das M&rchen vom Wol." Spel van Franz Molnar. - 9.35: Berichten. Daarna tot 11.50: Dansmuziek. 2—3

Leidsch Dagblad | 1930 | | pagina 10