KATWIJKERS NIJVERHEIDS- I TENTOONSTELLING 1 FAILLISSEMENTEN. UIT DE OMSTREKEN. LEIDSCH DAGBLAD W. VAN BEELEN Cz. Bezoekt de te Wassenaar TREINBOTSING TE LA ROCHELLE. Gistermiddag om kwart over vijf kwam in het station van La Rochelle (Fr.) de trein uit Bordeaux in botsing met een losse locomotief. De schade was niet ernstig. Vier passagiers werden slechts licht ge wond. Met ongeveer een uur vertraging kon de trein zijn reis naar Nantes voort zetten. o DE RAMP OP SAN DOMINGO. Het Amerikaansche Roode Kruis deelt mee, dat er 1000 menschen gedood zijn en 2500 gewond door den orkaan, die San Domingo geteisterd heeft. 4700 woningen zijn verwoest, 200 bescha digd en 29.000 personen zijn dakloos in de stad San Domingo. De autoriteiten staan tegenover een moei lijken toestand, wegens de behoefte aan levens- en geneesmiddelen ten gevolge van den storm. Alle inwoners hebben schade geleden. Meer dan de helft der stad is in puin. De huizen der inboorlingen zijn met den grond gelijk gemaakt. Het Amerikaan sche gezantschap is gedeeltelijk vernield. De inwoners zitten zonder licht en water. De president Trujello confereerde met een vertegenwoordiger van gouverneur Roose velt, wien medegedeeld werd, dat alle Ame rikanen heelhuids gebleven zijn, doch dat er dringende behoefte is aan hulp, medi sche voorzorgen, tenten, kleeren en fond sen van het Roode Kruis. DE PAPEGAAIENZIEKTE. Men zal zich herinneren, dat in het voor jaar te JJamburg een zending papegaaien is aangekomen, waarvan er vele besmet waren met de gevreesde papegaaienziekte. Al spoedig zijn toen eenige personen be smet en gestorven. De autoriteiten hebben daarop de noodi- ge maatregelen genomen om uitbreiding der besmetting te voorkomen. Daartoe behoor, de o.a. het dooden van vele papegaaien in het bezit van vogelhandelaars. Zoo werden in April 1930 te Hamburg 182 vogels op last van de politie gedood. Thans hebben verschillende handelaars <?en eisch tot schadevergoeding tegen de Hamburgsche autoriteiten ingediend, waar bij er op wordt gewezen, dat bij die slach ting vele volkomen gezonde vogels zijn gedood, die tn het geheel geen symptomen vertoonden van eenige ziekte. Ook toen maals was daarop gewezen, doch de politie wilde naar geen enkel betoog luisteren. MISDADIGERSBENDE GEARRESTEERD. De politie te Aken is een wijdvertakte mis- dadigersbende op het spoor gekomen, die haar misdrijven uitoefende in Aken, Mün- ster, Osnabrück, Bochem, Reydt en Ham burg. Tot nu toe zijn zeven leden van de bende gearresteerd, terwijl twee misdadigers wier namen bekend zijn. nog gezocht worden Voor zoover bekend, heeft de bende zeven- lig misdrijven op haar geweien. Bovendien zijn 210 misdrijven in onderzoek, waarvan de leden der bende eveneens verdacht worden. HET PROCES v. d. DUITSCHEN EX-KEIZER TEGEN DE „BERLINER MORGENPOST". Men meldt uit Berlijn: In de groote zaal van het hof van gezwo renen te Berlijn-Moabit heeft het proces plaats gehad van den gewezen keizer legen Ewald Mendelden verantwoordelijken hoofdredacteur van de „Berliner Morgen- post". Men zal zich herinneren, dat Mendel geruomen tijd geleden een artikel had ge schreven, waarin spraike was van financieele deelneming van den gewezen keizer bij de Krupp-ondernemi n gen In eerste instantie had men enkele maan den geleden getracht een minnelijke schik king te treffen. Dit was echter toen mislukt. Gisteren ondernam de voorzitter na het openen van de zitting een nieuwe poging in deze richting, die echter opnieuw mis lukte. Justizrat Mamroth, advocaat van ge daagde, stelde daarop voor de zaak te clas- seeTen. Hij beriep zich hierbij op art. 378 van het wetboek van strafvordering. Het gerechtshof trok zich een oogenblik terug en verkondigde daarna, dat aan het verzoek van den verdediger niet zal worden voldaan. Ewald Mendel is ten slotte door de recht bank wegens laster veroordeeld tot een boete van 1500 mark Het vonnis zal in de „Morgenpost" moeten worden gepubliceerd. In de motiveering van het vonnis wordt o.a. gezegd, dal de rechtbank meent geen gevolg te moetengeven aan de eisch van de advocaten van Wilhelm II om gedaagde tot gevangenisstraf te veroordeelen. GEWESTELIJKE SCHIETWEDSTRIJDEN. De gewestelijke schietwedstrijden in de Provincie Zuid-Holland, uitgaande van den Ned. Bond van Burgerwachten, zullen dit jaar gehouden worden op Donderdag en Zaterdag 11 en 13 Sept. op de schietbanen aan Waalsdoorp te Den Haag. Van den Kring „Duinland" zullen komen: in klasse A: Rijns- burg en Katwijk. In klasse B: Oegstgeest, Voorschoten en Rijnsburg en in klasse C: Oegstgeest, Rijnsburg en Katwijk. De z.g. D.-eindwedstrijd waaraan de hoogste shut ters uit de Veteranenklasse en klasse A. mogen deelnemen, van „Duinland" 3 schut ters uit Katwijk en 2 uit Rijnsburg, zal in 1930 in Limburg gehouden worden daar het vorige jaar de Burgerwacht uit Meersen L. den prijs won. AALSMEER. Het feest der openbare scholen. Onder begunstiging van mooi weer heelt gisteren het feest plaats gehad van de kinderen der openbare scholen dorp, Uiter- weg, Bennebroekerweg en die der U.L.O.- school. Des morgens werd een optocht ooor de verschillende straten wan het dorp ge houden, waarbij „Aalsmeers Fanfarecorps" en „Fanfarecorps Uiterweg" hun medewer king verleenden. Van dezen optocht was zeer veel werk gemaakt. Zoo zagen wij o.m. een locomotief, een schip, een K.L.M.-vliegtuig, de rattenvanger van Hameln, roodkapje, de brandweer, de land- en tuinbouw, een troep Indianen, verschillende nationale kleeder drachten enz. Het dorp was geheel gevuld met belangstellenden. Van de meeste wonin gen wa - 'c vlag uitgestoken Zoo trok de lange stoet ten slotte naar het terrein in de Stommeerpolder, waar den geheelen verderen dag tot ruim 4 nur met de kinderen werd feestgevierd. Er was één roep door de' gemeente, dat hier voor en met de kinderen prachtig werk is verricht! Groot is onge twijfeld de arbeid geweest, doch het mag tot groote voldoening stemmen, dat alles zoo prachtig FAILLISSEMENT KLOPPENBURG. Volgens het weekblad Handelsbelangen zijn er in het faillissement van P. J. F. Kloppenburg bankier te 's-Gravenhage 30 crediteuren met een totaal aan vorderingen van f. 941.855; preferent daarvan is slechts f. 45 voor kosten faillissementsaanvraag. De grootste vordering bedraagt f. 609.540, krachtens rekening-courant met rente en vol storting op aandeelen. De kleinste vordering bedraagt f. 4,70 inzake leveranties De baten zjjn nog niet volledig bekend. HILLEGOM. Ouden van danen. De autotocht met de oude van dagen is vastgesteld op 18 September a.s. van 1.30 tol 7.30 uur. De omstreken van Haariem zullen bezocht worden. Er zijn reeds auto's aan geboden. doch nog niet genoeg. Hierdoor is een circulaire aan autobezitters verzonden met een beroep opjhun goed hart voor het sympathieke doel. Gevonden voorwerpen. Aanwezig en te bevragen aan het politie bureau lederen werkdag van 7 lot 8 uur na middag de onderstaande gevonden voorwer pen: nieuwe stormlantaarn zonder glas, schroevendraaier, porlem. inh. eenig geld, haarkmpje. gestreept befje jongenskiel, beige dameshandschoen, slinger van een auto, schroevendraaiertje. Burgerlijke Stand. Ondertrouwd. H C. Koenders cn W, Luk D. Beulick en H. Willenaar J. Brou wer en A. van Maris W. Spierings en A. P. Roney M. A. Kamphuis en E. J. Spie rings T. Hooghiemstra en E. Zwartjps W. N. Janssen en T. .1. Soet. Getrouwd: J. van der Zwan en J. C. van de Loo Bevallen: P. MenseOnderwater d. Overleden- A. E. van BemmelenLeen- slag 40 j. G. Stijnman m. 94 j De collecte voor de slichting van een tehuis voor alleenstaande blinden (e Woll- hezen heelt f. 120.44 opgebracht KATWIJK. Burgerlijke Stand. Geboren: Cornelia, d. van J. van Duijn en K. de Jong Maarlje. d. van J. Glasbor gen en J. van Duijn Jan, z. van C. Koelewijn en G Hogewoning Cornells Johannes, z. van W C. van Welie en J. Merzenich. Overleden Dirk Ouwehand 24 j.. z. van A. Ouwehand en H. Visiter. Ondertrouwd: D, de Ruijter en C. Berk- heij K. van Duijn en J. Zwitser. ADVERTEERT IN HET Het blad voor Katwijk on Omstreken. Geeft Uw advertentiën en abonnementen op aan den agent die alle inlichtingen verstrekt. op het programma een rondreisje over Mar ken, Volendam, Edam. Het weer werkte mee om alles schitterend te doen slagen. Zeker past een woord van dank aan het bestuur dier school, dat telken jare hiervoor gelden beschikbaar stelt. Te water. Het knechtje van den tuinder F. v. d. V. werd in den Rijn bij de haven der Zanderfr Valkenburgschen weg, toen hjj met een schuit bloemkool onderweg was naar de groenteveiling door een wan Katwijk a. d. Rijn komende motorschuit overvaren. Het knechtje viel door den schok te water en kwam onder de schuit met kool terecht. Daar hij kon zwemmen, wist hij zich van een zeer groot gevaar te redden. De motor schipper bekende de schuldige te zijn. Tot tydelijk onderwijzer aan de O. Baron van Wassenaar van Catwgckschool is benoemd de heer A. P. v. d. Kraan te Leiden. KAT WIJK-AAN-ZEE. Stand der werkloosheid. Bij het correspondentschap der Arbeids bemiddeling zgn thans ingeschreven 23 werkzoekenden, zijnde; 4 grondwerkers, 4 metselaars, 4 opperlieden, 1 schilder, 2 tim merlieden, 5 losse arbeiders, 2 kuipers, 1 tuinman. Geplaatst werden 2 losse arbeiders. Nog goed afgeloopen! Den schilder C. G. overkwam gistermid dag om ongeveer halfvijf een ongeluk aan het Prins Hendrikkanaal, dat nog goed is afgeloopen. Hij verfde daaT de eleetrisehe kolentransporteur van de Gasfabriek. De ladder, had hij veiligheidshalve met een touw aan den transporteur bevestigd. Toen hij zoo wat 30 treden hoog stond, kwam cea jongen, B. uit Katwijk a. d. Rijn, per fiets langs het kantje van het kanaal rijden. Hij reed tegen het touw, dit brak en de ladder viel om. De fiets kwam in het ka naal terecht, de jongen bleef nog op ue straat. Door hel tuimeleD van de ladder viel de schilder naar beneden. Toen hij een drietal meters gevallen was, wist hij zich aan roostergaas vast te klemmen. Hij kwam er met eenige schrammen aan het lichaam nog best af! Van de visscherijmaatschappij „Na lijden verblijden" alhier, maakten 27 boeb- sters in 5 rijtuigen een uitstapje naar Den Haag en Scbeveningen. EeB bezoek werd gebracht aan het museum Mesdag, het Vredepaleis. het magazijn Dc Bijenkort en de Pier te Schevenmgen. Gevonden voorwerpenEen coupon boekje voor tol Delf£Haagweg, een bruin babyschoentje, een badmuts, drie tulpen manden, een auto-accu, een bril met mon tuur, drie bloembollenmanden, een bad pakje, een zilveren heerenhorloge, een sleutel, een rnanteloeintuur, een dop van vulpen, een rozenkrans, een rozenkrans in étui, een kinderport.e.raonnaie met inhoud, een- meisjeskousje mgt. bruin randje, r*en zwart lederen schoentje, een ceintuur met gesp, een geel gumrnistrandschoentje, een alpin, twee knipmessen, een tabakspijp, een grijze portemonnaie, een huissleutel, een bruine portemonnaie met inhoud, een groero wollen kindermuts, een haarspeldje, een bruin zeemlederen taschje, een gouden trouwring, een badmuts, een gouden scha kelarmband, een autostep. Inlichtingen betreffende bovengemelde voorwerpen worden iederen werkdag van 10 tot 12 uur v.m verstrekt aan hot Bureau van Politie te Katwijk aan Zee. KATWIJK AAN DEN RIJN. De kmderoptocht. De traditioneele kinderoptocht tijdens de Koninginnefeesten belooft dit jaar iets bij zonders te worden. eD leerlingen van de hoogste klassen der verschillende scholen zulien gecostumeerd aan den optocht deel nemen. De voorbereidingen tot een en ander worden door de jeugd met enthousiasme volbracht. Uitstapje. Gisteren maakte de hoogste klassen der O. Baron van Wassenaar van Catwjjckschoo! een uitstapje. Evenals het vorig jaar werd eerst Amsterdam bezocht, waar een k\jkje werd genomen in „Artis". Tevens stond weer LISSE. Predikbeurten. Ned. Herv. Kerk: 10 uur voorm. en 5 uur nam., ds. Van Dijk. Geref. Kerk- Voorm. halffcien en nam. 4 uur. ds. v d. Heijden^ v. Wassenaar. Ghr. Ger. Kerk: 10 uur voorm. en 5 uur* nam., doc v. d Schuit, Apeldoorn. NOORDWIJK. Postchèqne- en Girodienst. Aan het postkantoor alhier en de daar onder ressorteerende bijkantoren werd ge durende de maand Augustus 1930 op de div. rekeningen gestort een bedrag van f. 262557.17 er uitbetaald f. 110143.99. Het aantal stortingen bedroeg 1427 en bet aantal uitbetalingen 594. Rijkspostspaarbank. Aan het postkantoor alhier en de daar onder ressorteerende bijpostkantoren werd gedurende de maand Augustus 1930 inge legd f. 15007.50. en terugbetaald f. 8109.88. Het laatste uitgegeven boekje draagt het nummer 6617. Keuringsdienst. Bij den gemeentelijken keuringsdienst al hier werden gedurende de maand Augustus ter keuring aangegeven 52 runderen, 37 kal veren, 140 varkens e nl varken voor huis slachting, totaal 230 stuks, terwijl werd in gevoerd 7095 K.G. runvleesch, 2267 K.G- kalfsvlecsch en 873 K.G- varkensvleescb, totaal 10225 K.G. Bij het alhier gevestigd correspondent schap voor arbeidsbemiddeling zijn deze week als werkzoekenden ingeschreven 18 personen, n.l.6 timmerlieden. 1 metselaar, 1 schilder, 2 losse arbeiders, 3 visschers, 1 loodgieter, 1 kantoorbediende, 1 boekdruk ker, 1 boekbinder en 1 zadelmaker. Gevonden voorwerpenEen zilveren hanger (Volendamsche fig.), een bruin* nappa handschoen met pels, een padvjn- dersriem. een regenjas, een bruine damos- portemonnaie met eenig geld, een bad- 6choen, een paar kinderkousen (beige), een ketting met ring en 2 sleutels, een paar bruine sandalen, een rijw.bel.merk, een zwarte vulpenhouder, een kinderschortje, een portemonnaie met inh.. een paar gym schoenen. Inlichtingen uitsluitend des Woensdags en des Zaterdags van 12 tot 1 uur nam. ten Politiebureele te Noordwijk-Binnen. NOORDWIJK-BINNEN. Maandag 29 Sept. a.s. des namiddags tusschen 4 en 4.30 uur, zal er gelegenheid bestaan tot kostelooze vaccinatie en revac- oinatie in eeD der lokalen der openbaTe school alhier. NOORD WIJKERHOUT. Het sélicaten van den gemeentetoren is opgedragen aan de firma P. Laros Zn. aannemers, alhier, die met het gevaarlijk werk reeds een begin maakten. De vacantie op de R.-K. St. Jozefscho len is verlengd tot 15 Sept. a.s. in verband met het aanleggen van centrale verwarming in de acht nieuwo lokalen. OEGSTGEEST. Oranjefeest ep „Rhijngeest". Gisteravond is door verpleegden en ver plegend personeel van het sanatorium „Rhijngeest" het Oranjefeest gevierd. Het Harmoniegezelschap N.Z.H.T.M. heeft daar bij een schitterend concert gegeven in de tent in 't bosch. Voor de pauze trok een kleine gecostu- meeTde groep van patiënten, die een rond wandeling maakte, zeer de aandacht. Na de pauze werd door het geheele bosch een lampioenoptocht gehouden met de mu ziek voorop. De meegedragen lampions vormden eer. fantastisch geheel tussch&n de donkere lanen Tegen het einde is een aardig vuurwerk afgestoken en danste een groote groep tijdens het spelen van eenige marschen om de muziektent. Het is ook hier een vroolijke avond ge worden, die besloten werd met een drie werf hoera op H.M. de Koningin. Te water geraakt. Gistermiddag geraakten twee wielrijders aan den Almondeweg te water. Dit werd op gemerkt door eenige personen die aan de overzijde van den weg in den tuin aan het werk waren. Zonder zich te bedenken be gaven zij zich hand aan hand te water en mochten het genoegen smaken den drenke lingen op het droge te brengen, doch moes ten zich tot aan de hals in het water bege ven. De eene drenkelinge, mej. A. H. van Rijnsburg kon bijna onmiddellijk haar weg naar huis vervolgen, doch de ander, ge naamd W. C. van Leiden was er niet zoo goed aan toe. De inmiddels ontboden ge neesheer dr. Jonker van Rijnsburg moest de kunstmatige ademhaling toepassen en na eenigen tijd gelukte het hem de levensgees ten weer op te wekken. Me£ een ziekenwa gen van de garage van Nieuwkoop is C. naar het Academisch Ziekenhuis te Leiden over gebracht, alwaar hij is opgenomen. Vanaf deze plaats hulde voor de onver schrokken- redders, de heeren van de Sleet en Heemskerk uit Rijnsburg. Verkeersongevallen. Op den Haagschen Straatweg reed de heer U. F. M D. uit Haarlemmermeer in de richting van het dorp toen hij plotseling moest stoppen voor een stilstaande auto. Een hem met groote snelheid achterop rij dende auto bestuurd door L. van H. woon achtig te Leiden, kon niet tijdig stoppen, waardoor de wagen tegen de auto van D. opreed en de bumpers en spatborden van deze auto werden beschadigd; terwijl de auto van Van H. aan de voorzijde werd ver nield. De politie onderzoekt de zaak. De 8-jarige T. de B werd nabij de ouder lijke woning aan den Rhijngeesterstraatweg aangereden door een auto, bestuurd door Z. van Katwijk, waardoor zij een hersenschud ding bekwam. Volgens ooggetuigen treft den bestuurder geen schuld De 14-jarige H. L. uit Leiden werd door een vrachtauto uit Warmond aangereden op de Geversstraat, waardoor de jongen met een gapende hooldwond tegen de straat werd geworpen. Na door dr. Hugenholtz te zijn behandeld, is hij voor verder onderzoek per ziekenauto naar het Academisch Ziekenhuis vervoerd De politie maakte pToces-verbaal op. Do heer Pott is toegelaten als volon tair ter secretarie alhier. Ds. Jansen Schoonhoven verzocht ons roede te deelen, dat ds. Hoek uit Amster dam verhinderd is morgenochtend doit dienst in het Groene Kerkje te leiden, zoo dat hij «-.elf zal voorgaan. RIJNSBURG. De Bloemenhandel. De prijzen waren in het laatst der week iets beter dan in het begin. En daar de hitte voorbij is, werkt de handel gemakke lijker Betaald werd Afrikanen f. 46, Dwergasters f. 56, Pompoen-Dahlia's f. 0.70—0.80, Dahlia's f. 1.10—1.40, Zinnia f. 0.70—0.80, Convili f. 0.80—0.90. Witte Lelies f. 9—11. Asters m meerdere soorten f. 0.300.40, Statice f. 34, Montbretia f. 0.300.40, Scabiosa f. 0.70—0.80, Helian- thus f. 0.70—0.80, Chrysanten f. 0.150.45 per bos, Galardia Gebout-anjers rood en rose f. 0.700.80. Gladiolen f. 0.350.50, Extra soorten f. 0.90-1.10, Rozen per bos van 20 stuks: Rosalandia f. 0.80—0.90, But terfly f. 0.90—1.10, Gold Ophelia f. 0.80— 0.90. Hadley f. 1.101.40 Columbia f. 0.80 —0.90, Pernet f. 0.70—0.80. SASSENHEIM. Raadsagenda. De raad dezer gemeente vergadert a J Maandag 8 September, des avonds haf acht! Agenda 1. Notulen. 2 Ingekomen stukken 3 Rapport der commissie tot het nazien derl Gtmeenterekening 1929 en voorloopige vastJ ■stelling dier rekening. 4. Voorstel om inver-1 eeniging met den kooper van een bouwter-1 rein aan de Kerklaan naast de Fröbelschool! een gemeenschappal ijk huis te bouwen. 5.1 Voorstel tot verkoop van een stukje grond! aan de Kerklaan aan den heer M Benschop.! (De punten 4 en 5 zullen in de vergadering worden toegelicht) 6. Aflossing restant! (f. 54.000) leening „Eigen Hulp". 7. Aangaa: nieuwe leening ad f. 59.000 met pensioenl fonds. Kol. Landsdienaren. 8. Conversie geldl leening f 240 000. 9. Idem f. 31 000. 10 fl Extra aflossing 2 geldleeningen voor hejl gasbedrijf. 11 Behandeling legesverordeninj 12. Voorstel Beukerlaan tot 18 Meter verbreeden en daartoe van de nog onver kodite perceelen 6 meter diepte te verkoo pen voor de verkochte perceelen 6 metej diepte terug te koopen. 13 Taxatie Herv, School. 14 Staten van achterstallige posten 15. Vaststelling Pensioensgrondslagen. 'Handhaving miniemum-verkoopprijzen gron den aan de Deukerlaan enz. na 1 October 1930. 17 Vaststelling rooilijn Willem War naarlaan. 18. Naamgeving laan bij Rusthof laan, waaraan bollenschuur van der Kwaal is gebouwd. (B. en W. stellen voor deze laai Lindenlaan te noemen). Aan het postkantoor alhier is geduren de de maand Augustus ingelegd f. 88221? Terug betaald f. 5367.53. Het laatste door dat kantoor uitgegevei boekje draagt het nummer 3154. Het consullatie-bureau voor zuigelin gen. uitgaande van „Het Groene Kruis" zal met het oog op de Oranjefeesten a.s. Woens dag gesloten zijn. 16 VOORHOUT. Hoog bezoek. Woensdag 17 September a.s. zal de Con missaTis der Koningin dezer provincie ee bezoek brengen aan onze gemeente. VOORSCHOTEN. Gisteravond is op den Veurschenwe de wielrijder O. aangereden door een aut< bestuurd door een aspirant-chauffeur. Het rijwiel werd gedeeltelijk vernield, heer O. klaagde over pijn in z!]n hand. WARMOND. Opening St. Lidnina Gesticht. Het St. Liduinagesticht alhier zal op J September a.s. officieel door zijne D. I monseigneur J. D. J. Aengenent, bisschi van Haarlem worden geopend. De Oranje-commissie alhieT mocht v; H. M. de Koningin een telegram van zegging ontvangen voor de telegrafisch aai geboden gelukwenschen. Ernstige aanrijding. Gisteravond kwajm de autobestuurder van hier uit de richting Den Haag en wil de va.n Zuylen van Nijeveltstraat inrijde Op dat moment kwam uit de richting V den met groote vaart een motorrijwiel, b stuurd door H. uit Den Haag. Meenend. di de autobestuurder voorrang zou verleen? Teed H. met onverminderde snelheid doo Hij botste tegen de auto op en sloeg vervo gens tegen den grond. Klagend over heri pijn werd hij opgenomen en per polili auto naar het ziekenhuis aan den Zuidw overgebracht. Vermoedelijk heeft hij eeni ribben gebroken. Het motorrijwiel werd er stig beschadigd. De raadsmutatie. De heer J. C. Vogels, die als raadslid on slag heeft genomen, wordt opgevolgd do den heer C. H. Vroom, Burgerlijke stand. Ondertrouwd: J. Zuijderduijn en K. Schumacher M. Letterie en S. Spaan. Geboren: Willem, z. van J. J. Veldhu zen en N. G. van Iperen Jacoba. d. 1 P. Pont en M. den Hollander Helena, van A. de Jonge en R. Vrijenhoek Jean Maria Wilhelmina. d. van A. S. Rietkerk F. A van den Berg Jacob Frederik, z. J W. ten Bruggen en P. Lindeloo He drik Jan, z. van J. T. Meijer en J. H. Zom Theododus Adrianus, z. van G. L. Ka nenburg en A. Af. van Kuijen Henny. van H. Zegwaard en D. Witteveen Anr Adriana, d. van W. C. Valkenburg en A- L van Neutegem. Overleden: Willem Arend van Dop. van J. C. van Geest 49 j. Dirk Dob ongeh. 61 j. Marie Gerarda Anna Lom Daniels, ongeh. 70 j. Jan Oerder, m. i A. J. Ooms 69 j. Grietje Elzinga. vr. v J. Boswijk 53 j. RECLAME. op 9, 10 en 11 SEPTEMBER Aj

Leidsch Dagblad | 1930 | | pagina 6