Mayonnaise UIT DE OMSTREKEN. ]alvë-Delfts KOUDEKERK. GEMEENTERAAD. [jagen Armbesturen. - Benoeming ^jissieleden. - Gemeentebegrooting. Verzoek Ned. Herv. Kerk. roordig zijn alle leden, opening der vergadering door den :er met gebed, worden de notulen der vergadering voorgelezen en na een janvulling naar aanleiding van een ^iiog van den heer Dorrepaal. vastge- dier orts c r;»e ingekomen stukken worden voor ing aangenomen nadat door den r aan den heer van der Lee toc- is gedaan een ingekomen circulaire brochure inzake brand in veestallen, jen) ter inzage te zenden. deelt de voorzitter nog mede. dat voornemens zijn aan den heer de w le Alphen aan den Rijn vergunning jeenen tot het oprichten en exploitee- rsn een Radio-Distributie-Centrale en jder de bekende strenge voorwaarden. Jaad sprak zich reeds in een vorige iiering hieromtrent uit. worden de rekeningen dienst 1929 iet Burgerlijk Armbestuur en het Bur- I Wees- en Armhuis goedgekeurd, rekening van het Burgerlijk Annbe- bedraagt in ontvangst f. 734.96, uit- f.658.371/», alzoo een batig slot van të1/*. rekening van het Burgerlijk Wees- en nis bedraagt in ontvangst f. 9193.371/', f.8308 04!/a, alzoo een batig slot van pL voorzitter dankt het bestuur voor haar beheer. De heeren van Egmond en nhorst hielden zich buiten mede een als zijnde leden van voornoemd ir. ineens worden de -begrootingen dienst van het Burgerlijk Armbestuur en het riijk Weeg- en Armhuis goedgekeurd, absidie van de gemeente is geraamd 150. Vervolgens vindt goedkeuring van de rekening der Gezondheids- 'ssie te Alphen aan den Rijn. dienst irna wordt aangeboden de gemeente- ing dienst ]929. Van den gewonen bedragen de inkomsten f.39573.19. 'gaven f. 38224.89, alzoo het batig slot .30. Van den kapitaaldienst bedra- le inkomsten f. 343.23do uitgaven .4I^>. Alzoo het batig slot f. 49.82. e rekening zal ter visie worden ge- terwijl de voorzitter voorstelt om in to het reglement van orde een oom van 3 leden te benoemen, welke be ing door den raad moet geschieden, beer Van Egmond vraagt of het niet 'ijk is om de 2 overige heeren ook in mmissio op t-e nemen evenals vorig De voorzitter wijst er op, dat men dan hetzelfde geval krijgt, n.l. dat er bo gen worden genomen door 5 leden, aanwezigheid van den voorzitter en ithouders, hetgeen leidt tot een onwet- toestand. Deze commissie kan slechts leden bestaan en wil men de overige :n er bi] vragen dan is dat absoluut it, doch de gevolgen zijn niet gere- ïïet is in dit laatste geval onnoodig do openbare vergadering, die dan volgt, discussies te houden. Voorts preker dit weinig beleefd tegenover beer van Egmond zegt dat het verle- r in hoofdzaak om de brugbediening dat men toen in die commissie be- 2e brugknecht aan te stellen. Vol- 'rklaring van den voorzitter vindt de ling tot zijn tevredenheid plaats. De liter antwoordt hierop, dat het alleen "er de wijze waarop het personeel z'n ipneemt en dat B. en W. fen vorigen gevoelden voor een 2e brugknecht. dat het er alleen om ging op welk 9- en W. wilden wachten totdat Gedepu- Slaten een beslissing hadden geno- over een hoogere subsidie en dat zij er in correspondentie waren met Ge erde Staten, terwijl de commissie van der B. en W. te kennen* in klein 'i een beslissing namen, beer van der Lee merkt op. dat de die niet tot de commissie behooren «ok het recht hebben om de begrooting Ie doen behandelen. Na nog eenige dingen over en weder wordt overge- tot stemming, waarbij bleek dat tot -ssieleden zijn benoemd de heeren van -d. van der Sterre en de Jong. au wordt aangeboden de gemeente- Q? dienst 1931 en de begrootingen bet Waterleiding- en brugbedrijf 1931. voorzitter merkf op dat in de ge- Ebegrooting slechts 1/3 van de straat- is geraamd en wel over het tijdvak 1 Januari30 April, zijnde het tijdstip '-P de nieuwe Financieele verhoudings- ;a werking treedt. 1 voorstel van den heer van Egmond '[voor het onderzoek der begrooting We commissie aangewezen al9 die 'de rekening, terwijl de begrooling ter zal worden nedergelegd. olgens wordt een crediet van f. 135 stoan voor de aanschaffing van een bilwagen. -*n reclame schoolgeld van M. C. van - wordt afwijzend beschikt, als zijnde •-nkomstig de verordening aangeslagen. I aan G. de Bruin een bedrag van zal worden gerestitueerd, daar 1 kind is berekend bij de vaststelling van Unslag. comptabel besluit tot wijziging van de Jüng dienst 1930 wordt goedgekeurd. van de geldleening oorspronkelijk i 7500 worden uitgeloot de obligaties 49. 16 en 61. brengt de voorzitter ter tafel een ^?n van den voorzitter van Gedepu- Staten van Zuid-Holland, houdende ^oek om het gevoelen van den Raad kennen omlrent hel door den Bitr- J®r aan H.M. de Koningin gerichte rj om in plaats van te Zc^terwoude ie mogen wonen, voorzitter deelt mede. dat hij itiwo- ^kregen heeft in een woning, welke op 7 minuten afstand is gelegen van zijne woning te Zoeterwoude, doch dat deze juist valt binnen de grens van Leiden, zoodat hij opnieuw een verzoek om dispensatie aan de Kroon heeft moeten richten. B. en W. stellen voor aan den voorzitter van G. S. voornoemd mede te deelen. dat de Raad tegen het verzoek geen bezwaar heeft. Aldus wordt zonder hoofdelijke «tem ming besloten Vervolgens i« lan d? orde sen verzoek van het Bestuur der Ned Herv «chool al hier tot beschikbaarstelling van een bedrag ad f 450voor den bouw var. een beton nen loegangsbrug tot het schoolterrein De voorzitter zeztdatB en W voorstei len afwijzend op dit verzoek te beschikken omdat volgens de L. O wet hier geen ver andering van inrichting plaats heeft. Ook G S. hebben in een soortgelijk geval in dezen zin beslist Het schoolbestuur kan echter in beroep gaan bij de Kroon, die mo- lijk een andere beslissing neemt. De heer van Egmond merkt op. dat het hem bekend is dat in een soortgelijk ge val. waarbij "en heg vervangen werd door een hek om een speelplaats, in hooger be- roer» goedgunstig werd beschikt. De heer de long zegt. dat het hier geldt een kwestie van onderhoud en met van ver andering van inrichting. Ook de heeren Lie- verse en van der Lee spreken zich in dezen geest uit. Nadat de voorzitter r.rrg verschillende voorbeelden aanhaalt om de juistheid van liet standpunt van R en W aan to toonen en de heer van Egmond zijn standpunt hand haaft. wordt overgegaan tot stemming, waar uil blijkt, dat het voorstel van B. en W. met 5 tegen 2 stemmen wordt aangenomen. De heeren van Egmond en van dpr Sterre stemden legen. Het laatste punt van de agenda inzake vaststelling grens bruglerrein. wordt op voorstel van den voorzitfer van de agenda afgevoerd, omdat B. en W. van f lazer «- wonde omtrent den aankoop van het terrein nog een voorwaarde wenschen le slellen, waarover nog overleg gepleegd moet worden. Bij de rondvraag wijst de heer Lieverse er op, dal er nog niet voldoende palen ge plaatst zijn bij de bocht bij de Gn&phoek. De voorzitter zegt onderzoek toe. Voorls vraagt hij de aandacht van B. en W. over de mogelijkheid om een gemeente lijk sporllerrein fe krijgen. De voorzifter zegt al een9 eerder in deze richting werkzaam te zijn geweest, doch er is hiervoor weinig geschikte grond: op den duur zal er toch ook een terrein gezocht moeien worden voor de school, zoodat B. en W. deze zaak eens zullen bekijken De heer de Jong vraagt waarom de Voet- straat op het dorp niet hpfegeld is. maar wel met klinkers is hesfraat. De voorzifter geeft pen overzieni van het verloop der zaken. B en W. hebben de voetstraat met oude sfeen doen bestralen, doordat de Gehrs. Batelaan niet hebben wil len medewerken. Daar de kosten dezer be- slraling g°ring zijn. kan in de toekomst nog eens worden overwogen om tegels te leggen. Voorls informeert de heer de .Tong van wien hpt puin is. hetwelk bij de brug ligt. waarop de voorzitfer antwoordt dat dit toe behoort aan den aannemer, doch dat deze de steenen wegruimen moet. De heer van Egmond zegt dat er deelen los liggen van de brug bij den Lagenwaard, waarop de voorzitter onderzoek toezegt. Hierna sluiting NOORDEN. De historische optocht. De optocht, welke morgen na het open luchtspel, dal om twee uur ouden tijd aan vangt. wordt georganiseerd, zal gaan vanaf het feestterrein naar Nieuwkoop (IIoogtcO vandaar terug naar Noorden tot de O. L. school en vervolgens naar het feestterrein. De optocht is als volgt ingedeeld: Herauten; ruiters; Baljuw Hendrik van Sevenhoven met zijn gevolg: Prin« van Oranje met zijn gevolg; muziek, le wagen Zoetelaarelent met omgeving; 2e wagen groep Hollandsche soldaten; 3de wagen groep soldalen; 4de wagen groep Burgers; 5e wagen groep Burgeressen; 6de wagen groep Vedelaars enz met kinderen; 7de wagen Kinderen, behoorende bij de groep vedelaars; 8ste wagen groep Hollandsche soldaten; 9de wagens groep Burgeressen; 10de wagen groep Burgers; 11de wagen groep Burgeressen; 12de wagen groep Praal wagen. Hollandsche maagd. Gerechtigheid. Vrede. Vrouwe Maria van Poelgpesl. zeven provincies. Vervolgens hel bestuur mei genoodigden. De opening van het feest zal in het dorp door middel van herauten worden bekend gemaakt. WADDINXVEEN. Aanrijding. Aan dpn Breedeweg had een motorongeluk plaats. De motorrijder H. M alhier reed te gen den wielrijder v M. De motorrijder kwam tc vallen en liep aan zijn knieën zoodanige kneuzingen op dal hij medische hulp moest inroepen. Dc fietser kwam er zonder leisel af Arbeidsongeval. Bij het opdraaien van de kap van een hooiberg had do landbouwer v. d. V. aan het Npordeinde alhier, het ongeluk met zijn rechterwijsvinger in het raderwerk te ge raken waardoor de vinger ernstig verwond werd. Dr. Samploniu9 verleende medische hulp. WOUBRUGGE. Geslipt. De heer P. uit Delft reed per motorrijwiel met een snelheid van 60 K M. op den grind weg in den polder Vieramhacht. Hij geraak te in het losse grind, waardoor het motor rijwiel slipte, met het gevolg, dat de bestuur der over den weg werd geslingerd. Met ernstige schaafwonden aan handen en knieën werd hij door den heer B. verbonden. Hoewel gebrekkig kon hij daarna op het be schadigde rijwiel de reis naar Delft voort zetten Met het hoofd in een vischhaak geloopen. Mej. T. liep op zoo n ongelukkige wijze met haar hoofd in een vischhaak. dat deze operatief daaruit moest worden verwijderd AALSMEER. Een serenade. „Aaismeers Fanfarecorp6" heeft onzen gemeente-secretaris, den heer P Kaptein en diens echtgenoote een serenade gebracht. gelegenheid van hun zilveren echtvereeni- ging. Dat deze attentie van het corps door het echtpaar zeer op prijs werd gesteld, spreekt vanzelf. Het echtpaar liet zich niet onbetuigd en bood den corpsleden een gul onthaal aan. Bijna verdronken. Eenige jongelieden zwommen in het „Stom- meersweegje" toen één van hun, zekere S., plotseling onwel werd. De andere zwemmers hadden gelukkig het gevaar, waarin hun kameraad zich bevond, opgemerkt en liet mocht hun gelukken, hem behouden op den kant (e brengen. S was zeer overstuur door den schrik, doch ondervond verder geen na deel i ge gevolgen Beiden te water. Een dame en heer uit Vmsterdam geraak ten gisteren in de Ringvaart aan den \a!«- meerdeTdijk. doordal het bootje kantelde. Beiden waren spoedig op het droge gebracht. De eerste was geheel overstuur en had bo vendien verwondingen aan een harer handen Nadat zij eerst door de bewoners liefderijk waren geholpen, zijn zij per auto naar hun woonplaats vervoerd. Dit „dagje uit vis- srhen" had dus wel een wal tragisch verloop. HAARLEMMERMEER. Verdronken. Het 7-jarig zoontje van de« arbeider v. d. Plaats, wonende aan den Schinkeldijk alhier, dat met een kameraadje avonds omstreeks 6 uur nabij de ouderlijke woning aan de "Ringvaart zat te hengelen, haa net ongeluk voorover in het water te vallen. Toen het ongeluk werd opgemerkt, was dc kleine reed" in de diepte verdwenen. Hoe wel daartoe direct pogingen in het werk werden gesteld, slaagde men er niet meer in het kind fce redden, daar de levensgees ten reeds geweken wamn 40-iarig jubileum. Gisteren herdacht de Heer J. Wolden- dorp, directeur van de Chr. Landbouwwin. terschool te Hoofddorp, den dag waai op hij voor 40 jaren zijn arbeid bij het biizoncW onderwijs aanvaardde. De vele blijken van belangstelling, die do geachte jubilaris van verschillende zijden mocht ontvangen, leverden duidelijk het bewijs, dat hij zich de achting en vriend schap o.m. van leerlineén. oud-leerlingen en landbouwers heeft verworven en het door hem in het belang van den landbouw gegeven onderwijs steeds op hoogen prijs werd gesteld. HTLLEGOM. Zwem-diploma's Het vervolgdiploma der gemeente voor ver gevorderde zwemmers (zware eischen) is toegekend aan de heeren H. Roeland Sr., H. Roeland Jr.. H. Kjjna, K. Alberts, Jos Lampe, N. C. L. Schoen en M. Kraay, en aan de dames R. Veen, N., M. en Joh. Paardekooper, W. Staats-Out, M. Schoen, A. J. Reeuwjjk, T. Gijzelaar, N. Gjjselaar en C. Stassen. Het gewone diploma is toegekend aan de heeren A. Waterreus, II. Peet, J. IL Vermeulen, en aan de dames H. A. W. Roeland-Haarbrink, J M Duys. F. M. Duyn- hoven. N C. Warmenhoven, M. van der Marei, R. Mensk, L. W. van Heerden. M. van Houten, B. Walraven. N. Verkerk en AL Kruyff. Oranjefeest van kinderen. Ret feest der kinderen van de Boaz- School, de Chr. Burgerschool en de Juliana- school is gistermorgen prachtig geslaagd. Het weer was bij uitstek gunstig en het terrein, öleek bijzonder geschikt te zijn. Tegen 10 uur kwamen de kinderen der drie scholen met het onderwijzend personeel, het bestuur der Chr. Oranjevereeniging, die bet feest organiseerde, ouders en belang stellenden bijeen, benevens helpsters en helpers van het bestuur. Toen de honderden kinderen opgesteld waren, sprak de heer J. C. de Koning de schare toe in verband met den 50sten ver jaardag der Koningin, waarna onder zijn leiding eenige liederen werden gezongen. De heer L. Schoonderbeek was er met een auto om muziek van gramofoonplaten te geven. Zang en muziek klonken heel goed. In een tent waren de versnaperingen ge borgen zooals koek, limonade, ijsco's enz. In verscheidene groepen zqn spelen en wed strijden uitgevoerd en ruim 12 uur, toen de magen gevuld waren, keerden de kinderen huiswaarts. Herhaaldelijk werd de bemerking gehoord: wat jammer dat niet alle kinderen er aan kunnen deelnemen. In den morgen is op de toren koraal- muziek gespeeld en zijn liederen gezongen. 's Avonds had de aangekondigde bijeen komst in de Hervormde Kerk plaats. KATWITK AAN DEN RIJN. Kostelooze inenting. Donderdag 11 September, des namiddags te 2 uur zal in het Gemeentehuis gelegen heid zijn tot kostelooze inenting. KATWITK-AAN-ZEE. Mishandeling. D. v. D. uit do Kerksteeg deen bij de politie aangifte, dat schilder J. v. D. uit het Vuurbaakspad vermoedelijk twee ruiten vernield had. alsmede dat deze zjjn pak. hemd en borstrok stuk getrokken had; bovendien was hij door hem mishandeld ge worden. De politie zal een proces-verbaal opmaken. Teraardebestelling D. Ouwehand. Gistermiddag is te Rijswijk ter aarde be steld bet stofrelvjk overschot van den heer D. Ouwehand, in leven onderwijzer aan de Chr. School aan den Sluisweg alhier. Tot aan de groote vacantie heeft hij nog aan die school zijn werkzaamheden verricht. Veel van zijn vrienden en kennissen uit onze gemeente waren op den doodenakker aanwezig. De lijkdienst werd geleid door dr. O. Bouwma, Geref. predikant te Den Haag. Namens het geheele personeel der school, dat aan de groeve stond, sprak het hoofd, de heer H. van Hulzen eenige waardeerendo woorden over den zoo jong heengeganen onderwijzer, die bijna U/s jaar aan de school verbonden was geweest. De heer C. A. Yeltkamp sprak namens het bestuur. Een zwager van den overledene, de heer II. W. Aalbers. dankte namens de familie voor de laatste eer den overledene bewezen. De haringvisscherij. Enkele dagen geleden kwam te Maar- dingen een Katwijksche motorlogger binnen niet een goede lading, waarvan het grootste gedeelte in enkele nachten op de visch- gronden bij Peterhead gevangen waren. De vangsten van de plaatselijke booten aldaar waren ook goed. Per radio werden aeze berichten aan de Hollandsche vloot over geseind. Vol verwachting klopte nu het hart. Maar de meerdere aanvoer bleef echter uit. Nu moeten er zelfs nog schepen van de eerste reis terugkomen en vele schepen zijn slechts met halve ladingen teruggekomen. Het ziet er voor de rederijen nog niet roos kleurig uit, slechts enkelen hebben van de hooge prijzen kunnen profiteeren. Te Vlaardingen zijn tot heden met Kat wijksche schepen in 31 reizen aangevoerd 13.543 kanljes haring (in 1929 16.051) en le IJmuiden in 35 reizen 12.72S kantjes (in 1929 18.403). Prinses Julianfc heeft den brigadier- majoor der rijksveldwacht Eshuis, als aan denken aan Haar verblijf in deze gemeente, met een geschenk vereerd. Gistermorgen om half II kroeg N. O., knecht bij den stalhouder en vrachtrijder C. Parlevliet alhier op de Sandtlaan onder R\jnsburg 'n klap van een der achterpooten van een paard, dat voor een verhuiswagen stond, met het gevolg dat een zijner beenen brak. Hij moest naar het Diaconessenhuis te Leiden vervoerd worden. L. v. de P. uit do Secr. Varkevisser- siraat heeft een heerenrijwiel gevonden. Inlichtingen zijn op het politiebureau ver krijgbaar. o LISSE. Oranje-samenkomst in de Ned. Herv. Kerk. De Oranje-avonden op Koninginne ver jaardag toonen steeds dat in onze gemeente de echte Oranje-klanten wonen. Daarvan de voorzitter der Chr Oranjevereeniging, ds. G. v. Dijk Azo wel een van de trouwste. Met bezieling weet ds. v. Dijk altijd de Oranje avonden te leiden! Dan straalt zijn oog Dan is hij in zijn element!! 't Kerkgebouw was stampvol. Men moest zich zelfs met staanplaatsen tevreden stellen. Bij den aanvang werd gemeenschappelijk gezongen Psalm 75 1. Ds. v. Dijk sprak een openingswoord en heette den feestre denaar ds. Kalkman van Katwijk aan Zee, haTtelijk welkom. Ds. Kalkman beklom daarna den kansel en hield een rede, tintelend van Oranje liefde! Spreker wees op de zegeningen die God ons schenken wil in onze Koningin en Haar huis. Doch ook werd met ernst gewe. zen ip de ontrouw en ondankbaarheid van het Nederlandsche volk. Met een ernstig woord vermaande spr. om in ootmoed God voor zijn groote zegeningen te danken. Hierna werden eenige liederen ten ge- hoore gebracht door de Chr. zangveTeeni- ging „Looft den Heer Met groote aan dacht werd de solo aangehoord, gezongen door den heer K. Hulsbos, bas. Na een orgel-fantasie, waarin vaderland- sche liederen verwerkt waren, was het pas opgerichte kinderkoor „De Lischbloem" aan de beurt Het zong eenige echte kin derliedjes, die nog beter tot hun recht zouden gekomen zijn al6 de jongens sterker in getal geweest waren. Dr. Th. Ruys Jr. sprak een kort slot woord waarin hij dank bracht aan den feest rpdenaar en alle medewerkenden. Wij waren het Toerend met dr. Ruys eens toen hij er op wee? dat het een schande was voor Lisse, dat de Chr. Oranje-Vereen, slechts 70 leden telt. gezien de stampvolle kerken bij do Oranjeavonden. Ongetwijfeld zal dit woord bij velen naklank vinden. Deze schitterend geslaagde OTanje-her- denking werd gesloten met dankzegging na het zingen van Psalm 33 11. VEURLEIDSCHENDAM. De Wilhelmina-feeaten. Ter gelegenheid van den öOsten verjaar dag van II. M. de Koningin organiseert de Wilhelmina-vereeniging gedurende drie da gen uitgebreide feesten. Zoo zal heden avond een gondelvaart worden gehouden, waaraan da R.K. Harmonie St. Cecilia en de Chr. Gem. Zangvereeniging Zanglust haar medewerking verleenen. Morgen staat geheel in het teeken van de jeugd; 's mor gens een optocht van schoolkinderen, ge volgd door verschillende kinderspelen op het feestterrein en 's middags zakloopen met hindernissen, ringsteken per fiets cn stoelendans voor meisjes en jongens boven 14 jaar. Donderdag zullen de feestelijkhe den besloten worden door een ringrijderij in auto's en tilbury's, waaraan tevens een op tocht door de gemeente verbonden i9. On noodig is het te vermelden, dat aan dc ver schillende wedstrijden fraaie prijzen ver honden zijn. De veiling. In verband met den afnemenden aanvoer zal dc Coöp. Tuinbouwvereeniging voortaan niet meer op Donderdag veilen. VALKENBURG. Concert der Harmonie. Onder leiding van den heer J. Noordanus Sr gaf de Harmonie een concert ter eero van den verjaardag van H.M. de Koningin. Begonnen werd met het Oude Wilhelmus en vervolgens werd een mooi programma keurig uitgevoerd. Alleen sommige overgan gen naar verschillende tempo's lieten nog wel eens wat te wenschen over. Besloten werd met het „Wien Neerlands Bloed". Bnrgorlijke Stand. Overleden. Nic. v. Duikeren. oud 55 jaar. VOORHOUT. DE ORANJEFEESTEN. Uitslagen der volksspelen. De uitslagen van de gehouden volksspe len tijdens de Oranjefeesten alhier, zijn al* volgt: Prijsbiljartenle pr. P. v. d. Berg Pzn., 2e P. Vlasveld, 3o P. Heemskerk, 4e J. Post en 5e J. Angevaare Pzn. Klompjeslaan jongens: le pr. Daan Zoet, 2e Jac. de Winter en 3e J. Ouwehand Pzn. Fietsrijden op de plank jongens: le pr. N. Bakx, 2e Leo van Zanten en 3e Jac. de Winter. Muiltjeloopen meisjes: le pr. Mientje v. Schaik, 2e Riek van der Hulst, 3e Corn, van Kampen. Ringsteken auto's. Dames: le pr. Riek Langcveld, 2e Jo. Homan en 3e mej. Van der Vlugt. Heeren: le pr. H. van der Laan, 2e C. v. der Vlugt en 3e J. v. der Hulst Pzn. Stoelendans meisjes: le pr. Neel Roskam, ?e Miet de Groot, 3e Marie Koppen, 4e Neel van Went. Ringsteken tilbury. Dames: le pr. C. Warmerdam, 2e P. Hazelaar en 3e Q. Lan gcveld. Heeren: le pr. M. Warmerdam, 2e H. Schulte en 3e B. Hazelaar Tobbetjesteken gehuwde mannen: le pr. Jac. Zuidboek; 2e C. Kraakman en 3e B. Augustinus. Ruiters te paard: le pr. H. van der Laan, 2e B. Augustinus en 3e J. van Dijk. Tobbetjesteken voor jongens; le pr. H. Eggen, 2e J. v. d. Nouland, 3e P. van Dijk Jzn. Tonknuppelen gehuwde mannen: le ton: le pr. N. Bakker en 2e A. Lemmers; 2e ton: le pr. H. Zuidhoek en 2e J. van Steijn. Touwtrekken voor tonknuppelaarsie pr. F. Angevaare, 2e O. van Werkhoven en 3e B. Augustinus. Versierde rijwielen ;e le pr. Bets Vester, 2e pr. C. van der Laan en 3e C. van Werk hoven. Ringrijden fiets: Dames: le pr. mej. Rnoijakkers, 2e Malie de Groot en 3e Joh. Langeveld. Heeren: le pr. P. van den Berg, 2e H. Schulte en 3e S. Dannijs. Stoelendans vrouwenle pr. mej. G. Die. mei, 2c mej. P. v. Werkhoven, 3e mej. A. v. d. Berg, 4e mej. Van Nobelen en 5e mej. Hogervorst. Etn? age wedstrijd: le pr. M. Jansen, 2e C. Th. Huijts, 3c F. M. Angevaare, 4e A. G. Bergman en 5o A. Heerings. Do behaalde prijzen bestonden hoofd zakelijk uit kunstvoorwerpen en huishou delijke artikelen, zooals theeservies, vloer kleed, tafelkleed enz. WASSENAAR. Betrapt. Dc politie heeft op heeterdaad een aantal jongens gesnapt die in den tuin van pastoor Tholenaar fruit wegstalen. Het bleken te zijn C. B., J. B., G. van den H J. van den ff., en D. V Verkeersongeval Op den hoek van den Katwijkschen weg en de Berkhuisstraal reed Zondagmiddag de molorrijder W.D. uit Amsterdam op een auto. welke de Berkheistraal was voorbij gereden en heel kalm achteruitreed De be stuurder van het motorrijwiel kwam er goed af. maar de duo-rijder J. V werd in het gelaat gewond. Op het Strand onder deze gemeente is het lijk van een manspersoon aangespoeld Het i9 gebleken te zijn van zekeren van D. uit Den Haag. RECLAME. 7711 3—2

Leidsch Dagblad | 1930 | | pagina 7