HUN BEIDER WEG. FEUILLETON. KERK- EN SCHOOLNIeuws AAN DE GEVOLGEN OVERLEDEN. De heer J. Bientjes te Heemskerk, die door een auto wae aangereden en in de Maria-stichting te Haarlem werd verpleegd is daar aan de gevolgen van de aanrijding overleden. B AUTO TE WATER. Gistermorgen is een vierwielig motor rijtuig, bestuurd door H. K. uit Amersfoort op den Utrechtschen weg in de Grift ge reden. De auto verdween daarbij vrijwel geheei onder water, doch de inzittenden, een beer en een dame, konden het motor rijtuig nog zonder hulp. alhoewel door het avater heen, verlaten.. Beiden werden bjj omwonende menschen van droge kleeren voorzien. Oorzaak van dit ongeval was, dat He bestuurder de macht over z'n stuur kwijt raakte. HOOG .WATER. De overvloedige regenval van den laat- Sten tijd, en vooral de Noord-Wester storm van de iaatste dagen, heeft het water van de Vecht tot een voor dezen tijd ongekende hocgte doen stijgen. In de onmiddellijke omgeving van Utrecht staan stukken bouw land geheel onder water. Verderop naar Maarssen en Breukelen is de toestand nog veel erger. Het zandpad bij Maarssen is geheel ondergeloopen, en op de grachten staat het water zelfs tot aan de huizen. In Breukelen staan diverse straten onder water, en heel wat woningen kregen last. Ook hier zjn groote stukken bouwland in een waterplas herschapen. Het scheepvaartverkeer ligt stil, en op de bruggen prijkt de roode vlag. In de omgeving van Loenen wordt druk gewerkt aan het ophoogen en bekisten van dijken. Gisteravond begon het water iets te zakken. Het wordt nu toch wel duidelijk, dat hier afdoende maatregelen moeten worden genomen. Ook de Eem heeft vele polders onder water gezet en de Barneveldsche Beek deed hetzelfde. Ook tal van zandwegen zjjn onder wrfter gezet, waardoor verschillende boerenerven niet meer te bereiken zijn. Bij sommigr hof steden zijn de toegangswegen een halven meter en meer overstroomd, zoodat de be woner? totaal geïsoleerd zijn. Zooals verwacht mag worden, is echter deze last van slechts korten duur, doch veot en veel erger is het voor de land bouwers, dat hun oogst, die enkele weken geleden nog Zooveel beloofde, op het land te rotten staat. De rogge- en haverkorrels zjjn zóódanig ontkiemd, dat men groen over liet bovenste gedeelte der schoven ziet, ter- vijl de ziekte onder de vroege aardappelen, die ook op vele plaatsen in het water zitten, zoo sterk toeneemt, dat bijna geen goede knollen meer te vinden Zijn. 3 ERNSTIGE AANRIJDINGEN. Op den Bredascihen weg te Tilburg had een ernstige aanrijding plaats. De heer A. H. A. B., uit Amsterdam, kwam met zijn auto in de richting Tilburg gereden. Ter Oioogte van het café „Het Dorstig Hert" zag de autobestuurder plotseling een jongetje den straatweg oversteken, vlak voor zijn wagen. De bestuurder haalde nog naar links uit doch kon, omdat ter plaatse een andere auto op den meg stilstond, den knaap niet meer ontwijken. Het ventje werd door de auto gegrepen en eenige meters op den bumper meegenomen. Toen de auto lot stil stand kwam, bleek, dat de knaap, de 7- jarige v. d. H. uit de Boomstraat te Tilburg, oen ernstige hersenschudding, alsmede een heentractuur had bekomen. Per ziekenauto van den Geneeskundigen Dienst werd hij naar het ziekenhuis overgebracht. Zijn toe stand is zorgelijk. De 10-jarige N. v. Z. had haar zusje naar de bus gebracht en wilde op den Maasdijk onder de gemeente Naaldwijk achter de bus vandaan loopen, toen zij door een Vrij naar hel Engetscb - H. ANTONSEN (Nadruk verboden). 40) Nou dat is ongeveer zoo gebeurd. Audrey deed haar oogen wagenwijd open van verwondering. t Ben jij dan ook weggeloopen? Nee. maar ik ga er toch ook nooit meer terug. Ze hebben me vanmorgen mijn congé gegevenze zeiden, dat ik beter kon gaan varen! En zoo hebben ze me op een heel beleefde manier op straat gezet. Wat? Waarom? Heb je iemand soms een aframmeling gegeven? Integendeel, zei Dick, ik ben juist altijd erg voorkomend en vriendelijk geweest. We zijn gescheiden als de beste vrienden, de haas en ik. Hel zal 'm daarin, dat ik een deksel was, die niel op hun polje9 paste kleine onnauwkeurigheden en zoo meer. En toen ik naar builen kwam in den zonne schijn, zag ik dit! Hij zocht in zijn zakken en haalde „de Sketch" te voorschijn. Kijk eens een knappe jongen toch wel. die Ivo Jocelijn! Ivo kon naar den maan loopenl Ik denk niet eens meer aan heml Gooi hem het raampje maar uitl 'n Goed idee vond Dick. Hij scheurde het portret van Ivo er uil cn wierp het naar buiten op straat. Waar gaan we naar toe, Dick7 van de andere zijde komende auto gegrepen werd en een eindweegs werd meegesleurd. Het meisje werd deerlijk verwond en be kwam een ernstige schedelfractuur, brak een sleutelbeen en verlneeg voorts nog eenige lichte verwondingen op hel lichaam. Nadat een voorloopig verband was aange legd is het slachtoffer op advies van den geneesheer naar het ziekenhuis te Deltt overgebracht. Zaterdagmiddag had bg Qualre Bras onder de gemeente Berkel een ernstige aan reding plaats. Een zekere K. uit Oisterwrjk reed op z'n rjjwiel in de richting Tilburg. Achterop kwam 'n auto, bestuurd door dr. v. H. uit Utrecht. De auto, die met 'n vaart van 60 a 70 K.M. reed slipte plot seling, toen hij de fietser passeerde. De fietser raakte tusschen den auto en een boom bekneld en werd op slag gedood. Z'n lgk werd geheel verminkt. De heer v. H. werd uit z'n auto geslin gerd en bekwam zware inwendige kneuzin gen. Hij is naar Utrecht vervoerd. Het lijk werd naar Oisterwp gebracht. De auto werd zwaar beschadigd. De marechaussees hebben de zaak in on derzoek. Jongmensch: „Wat rekent U peT uur voor een boot?" Verhuurder: „Voor gewoon roeien een guide per uur. Maor as "U de boot wil laote omslaon en de jonge daome wil redde, mol U drie guide betale." (London Opinion). o BUITENLANDSCH GEMENGD. EEN WINDHOOS IN DEENSCH SLEESWIJK. Een windhoos heelt groole schade aan gericht in Sleeswijk. De hoos ontstond op 2 K.M. ten Zuiden van Apenrade aan de Oost zee en boog naar het Z.O. om. De wervel wind brak en ontwortelde krachtige boomen ot beroofde ze van het heele gebladerte. De schoven te velde werden weggeblazen en ruilen werden ingedrukt. Een boer uit Feld- stedt werd met zijn wagen opgelicht en in een sloot geworpen. De man werd zoo zwaar gewond, dat hij naar 't ziekenhuis gebracht moest worden. 5 DE CYCLOON BIJ NAPELS. De cycloon, die boven Napels heeft ge woed, heeft, naar thans kan worden vastge steld, groole schade aangericht. Dertien per sonen werden gedood, terwijl twinlig ernstig gewond werden. n BOOT OMGESLAGEN. Op de Drau bij Agram is een met 30 boe ren bezelte en daardoor overladen boot om geslagen, waarbij 22 personen verdronken. o VERKEERSONGEVALLEN. Een autocar, die een bruiloflsgezelsch'ap van Straatsburg naar Saverne vervoerde, sloeg over den kop en storlte in de Zorn. Drie der bruiloftsgasten werden gedood, vijf anderen zijn ernstig gewond. V Te Tonores, dicht bij Hasselt fBelgië) sloeg een auto, die met groole vaarl een belling kwam afrijden, met groote kracht tegen een boom. Een der inzittenden, een kapitein die terugkeerde naar het militaire kamp te Beverloo werd gedood. Drie andere personen werden ernstig gewond. Naar den hemel met een doorgaanden trein in een eerste klasse coupé of in den restauratiewagen! Dan is hel maar goed, dat ik mijn chèqueboekje heb meegebracht, zei Audrey. Een kaartje voor zoo'n afstand zal nog al wal koslenl Weg mei je chèqueboekje, riep Dick. Jij gaat met mij mee cn ik niet met joul Ik loop krom van het geld in mijn zakkenl Ze puilen naar alle kanten uit. En in vijf en veertig minuien zijn we in den hemel. En waar is die hemel dan, Dick? Overal waar jij benl, zei Dick. De taxi maakte een scherpen bocht bij den ingang van hel slation en de beide pas sagiers werden tegen elkander geworpen. Pas op! riep Dick, haar een kus ontstelend. De taxi stopte, Dick hielp Audrey uilstei- gen en betaalde Een kruier nam hun beide koffers op en ze volgden hem naar het station Dick nam twee eerste klas. kaartjes. Ze waren precies op tijd en trolfen een leeg compartement. Dick gaf den kruier een fooi. sprong naar binnen en voordat Audrey tijd had gehad om te gaan zitten, had hij zijn armen om haar heengeslagen. Den vorigen keer, dat we samen in een trein waren, heb je mij als ridder gekozen, zei hij. Ik heb mijn sporen nog niet precies verdiend, maar ik heb je nu toch voor me op hel zadel genomen en nu rijden we, zoo haTd we maar kunnen, naar mijn kasteel. Je zuil Kerstfeest vieren bij mijn vader en Joyce zal je gezelschap houden en onze kat zal legen je spinnen Is dat een deugdelijk programma, liefste? Weg was het bureau van den burgerlijken slandl Weg was het telegram aan mevrouw EEN VROEGERE MOORD OPGEHELDERD. De moord op den 58-jarigen geestelijke Kappel, die in den nacht van 2 Juli bij Ducherow bij Stellin door inbrekers werd doodgeschoten, is thans opgehelderd. Op 15 Juli werd te Roslock een persoon aangehou den, die enkele revolvers bij zich bleek le hebben en wien twee inbraken konden wor den te laste gelegd. Op grond van persoons beschrijvingen vatte de recherche het ver moeden op dal hij wellicht de dader was van den moord te Duchorow. Na geruimen tijd in het huis van bewaring te zijn verhoord, waarbij hij alles ontkende. gaf de man ten slotte toe medeplichtig le zijn aan de Ducherowsche misdrijven. Hij is een 20- jarige Rus en heet Alexander Krugow. Begin Juni was hij met een zekeren Heller of Hil- ler bij Godingen heimelijk de grens overge komen en had met dezen op gestolen rijwie len het land onveilig gemaakt. In totaal heb ben beiden niet minder dan 20 inbraken gepleegd. Ook de Ducherow drongen zij een woning binnen en even later „vervoegden" zij zich bij de pastorie, die zijn geheel door zochten. Zij werden echter door den geeste lijke ontdekt en maakten zich, na hem te hebben neergeschoten uit de voeten zonder iets mede te nemen. Zijn medeplichtige i9 eenige dagen later zijn weegs gegaan en is waarschijnlijk in de richting Hamburg ver trokken. Naar dezen wordt thans gezocht. REDDER VAN ELF JAAR. Uit Straatsburg wordt gemeld, dat toen bij de brug van Saint Martin een kind in de Hl viel, een 11-jarige knaap Jean Bapliste ge- heeten, den drenkeling onmiddellijk na sprong. Hij slaagde erin het kind naar den kant te brengen. Daar de kade echter le hoog was, hield .de kleine redder zich, terwijl hij den drenkeling tegen zich aan klemde, va9t aan een slok welke hem werd toege stoken. Brandweerlieden hebben ten slotte de beide kinderen op het droge gebracht. HEVIGE BRAND TE BOEKAREST. In den nacht van Donderdag op Vrijdag is er te Boekarest in de douaneloodsen brand uilgebroken, welke, tengevolge van den wind, zich uiterst snel uitbreidde. De waarde van de verloren geganen goederen wordt op 200 millioen lei geschat. NA DE DROOGTE. Een wolkbreuk. Na de wekenlange droogte is Worcester in Massachusetts gelroften door een wolk breuk, zooals men daar nog nooit beleefd had en die voor anderhalf millioen dollar schade moet hebben aangericht. Ook West- field werd door een onweer, gepaard meV hagelslag, getroffen, waardoor de labaks- oogst vernield werd. Ook hier schat men de schade op honderdduizend dollars. o JACKSON EN O'BRIEN GELAND Na 648 vlieguren. De Amerikaansche duurvliegers Jackson en O'Brien zijn gistermorgen om 6 uur 39 wegens een delect aan den motor geland. Zij hebben rond 648 uren gevlogen, en daar mede liet record dat ten name stond van de gebroeders Hunter met ongeveer 96 uren ge broken. o ENGELSCH STOOMSCHIP IN NOOD. In den Stille Oceaan verkeert het Engel- sche stoomschip Tahiti in gevaar. Eerst zijn de 165 passagiers in de boolen gegaan, doch toen enkele andere schepen te hulp kwamen, zijn ze weer aan boord genomen. Of het schip nog le redden is. is nog on zeker. Winkles en de brie! aan haar moederl Een enkel oogenblik voelde ze teleurstelling oo- komen, maar die verdween nagenoeg tege- lijkertijd. Ze zou immers bij Dick zijn? Ze keek hem trouwhartig in de oogen. Goed.. maar niet het bestel zei ze. Zeg. wil je niet. zou je. Ssstl zei Dick. Nog even geduldI In de eerste ronde heb ik geslagen.... in de tweede zal ik mijn sporen verdienen. Wil je me blijven steunen? Hoewel ze haaT antwoord met de lippen gaf, zei ze geen woord. XXXI. De jonge telegrambesteller mei zijn appe lenwangen sprong van zijn fiets voor de deur der predikanlswoning. Een telegram voor u. juffrouw, zei hij tot Joyce. Joyce nam het van hem aan. Er was maar één mensch ter wereld, die haar een telegram kon zendenDick, en die zou er geen zenden, als er niet iels bijzonders aan de hand was. Ze scheurde het zenuwachtig open. Je behoeft er geen antwoord op mee te nemen, Jimmy, zei ze tot den jongen. De jongen tikte legen zijn pet. draaide zijn (iels om en reed fluitend weg. Joyce keek op haar polshorloge Dat wordt hollen! dacht ze. Ik heb nog amper tijd om aan het station le zijn om ze af le halen. Dick kwam thuis. met Audrey! Hoeral Wat heerlijkl Joyce holde opgewonden naar binnen. Hoe zou die Audrey wel wezen Om goed genoeg voor Dick te zijn. moest ze wondergoed wezen I Joyce dachl aan dien avond op den heuvel, (oen Dick zijn hart voor haar had opengelegd. Hel moest een ZES MOORDEN IN 24 UUR IN CHICAGO. Zes moorden in 24 uur dit nieuwe re cord werd Vrijdag gevestigd te Chicago en Omgeving. Het eerste slachtoffer was een der voornaamste handlangers van Al Capone. de in de onderwereld welbekende Joe Gio- vingo, die, toen hij op straal liep te Rockford een voorstad van Chicago, gedood werd door de kogels van een machinegeweer, dat uit een passeerende auto op hem gericht werd. Op zes meters afstand van hem stond een agent die op den auto vuurde doch de daders konden ontkomen, fn den loop van den dag werd een andere aanhanger van AI Cpone, Janny Vallon, door een kogel gedood toen hij een café wilde binnentreden. Te Slampul in den Staat Minnesota, vond men op een builenweg de lijken van drie bendeleden van Moran. die waarschijnlijk door volgelingen van Ai Capone zijn dood geschoten, terwijl tenslotte op klaarlichten dag in de stralen van Chicago een helper van Moran uil een aulo door een revolver schot werd gedood. Ook hier wisten de da ders le onlkomen. 0 EEN MERKWAARDIG ONGELUK. Op den Rijn bij Keulen sloeg Vrijdagavond een kano om, waarmee iemand aan het zei len was. Een boot van de waterstaat wierp den zeiler een reddingsboei loe, die deze wist te grijpen. Bij het inhalen van de boei brak echter de lijn, de drenkeling raakte onder de schroei van de boot en werd gedood. o LUCHTSCHIP R. 100 BESCHADIGD. Het luchtschip R. 100 is te Carddngton beschadigd. Het ministerie van luchtvaart publiceert hierover een officieel bericht, waarin o.a. gezegd wordt, dat bij het weer vollen een der vier houders beschadigd is. Een getuige verklaarde, dat tijdens het vullen plotseling een krachtig geruisch ge hoord werd terwijl een vrij groot deel der buitenste omhulling werd beschadigd. De reparatie zal echter naar men vermoedt sleschts weinig tijd eischen. ONGEVALLEN TE AGRAM. In verband met het Eucharistisch Con gres heeft te Agram een vreeselijk ongeluk plaats gehad. Om een naar aanleiding van het Congres gegeven vuurwerk bij te wonen, was een menigte van ongeveer 60.000 personen bij een gestroomd, waarvan er eenige duizenden op den spoordijk stonden. Plotseling naderde een goederentrein en reed op de toeschouwers in. Niet minder dan 140 personen werden gewond, terwij! er drie dooden waren. Na het vuurwerk drongen de toeschou wers op naar den eenigen uitgang, waardoor twintig personen onwel werden en onder den voet werden geiloopen. Het leek alsof een nieuwe groole ramp zich zou afspelen, toen een der bezoekers een revolver irok en vele alarmschoten loste Direct schoot de politie toe, die zich op de menigte wierp en met den gummistok op de menigte insloeg. De twintig in zwijm gevallen menschen werden met zware verwondingen naar het ziekenhuis vervoerd. Zes verkeeren in le vensgevaar. 0 ERNSTIG AUTO-ONGELUK TE BOHEMEN. Gistermiddag is op den weg van Splint- lermühle naar Hohenlbe in Tsjecho Slo wakije een ernstig auto-ongeluk gebeurd, waarbij acht personen werden gedood en zes zwaar gewond De aulo. die met 13 passagiers uit Splintlermühle vertrokken was geraakte in een bocht dooT de gladheid van den weg aan het slingeren, reed door een muur van één meter hoogte heen en stortte in de Elbe. Alle passagiers en de chauffeur werden in het water geslingerd, alleen de conducteur kon zich door sprin gen in veiligheid brengen. Van de gewonden verkeeren nog 3 per sonen in levensgevaar. wonderlijk meisje zijn, om hem.... zóó... te maken. Hoe zouden ze als meisjes samen kunnen opschieten? Dat was een moeilijke kwestie. Zou de verloofde van een man diens zusier meestal wel mogen lijden? Misschien vóór hel huwelijkmaar schoonzusters kib belden immers altijd? Enfin.... om ruzie te maken waren er twee noodig en Joyce was niet van plan te beginnen. Als Audrey Dick gelukkig kon maken, dan moest ze wel een schat zijn. Ik hoop maar, dat ze me aardig zal vinden, mompelde Joyce, haar hoed opzet tend. Even later holde ze de trap al, het huis door en hel tuinpad langs. De oude Barnes woonde gelukkig dichtbij. Ze gooide zijn hek open en schrok terug voor den groo- ten, bruinen hond, die luid blaffend aan zijn ketting rukte om naar haar toe te ko men De oude man kwam op het lawaai naar builen. Morgen, jullrouw, zei nij. Goeien morgen, mijnheer Barnes, zei Joyce Zoudt u me misschien dadelijk even naar den trein kunnen brengenhij komt om één uur aan. De oude Barnes krabbelde over zijn hoofd en keek naar binnen op de klok. Hm! bromde hij Mijnheer Dick komt, zei Joyce, en hij heeft een dame en bagage bij zich. Zoo? zei de oude man. Ja.... mijn zoons zijn allebei uit.Maar dan zal ik zelf u wel rijden, juffrouw. Heel graag, mijnheer Barnes, zei Joyce. Denkl u dal we nog op lijd kunnen zijn? Kan ik u soms helpen mei inspannen? De oude baas lachle. We komen wel op lijd, juffrouw, zei hij geruststellend. NED. HERV. KERK. Beroepen: Te Dordrecht (vacature-S;-, rijn) ds. G. Alers le Nieuw-Lekkeriiaf DOOPSGEZINDE GEMEENTEN. Aangenomen: Naar Winschoten, ds Crj Vis Jzn. te Kampen. 0 PRIJSVRAAG VAN DE VEREEN VOOR VOLKENBOND EN VREDE. Reeds eenige jaren achtereen schrijft 4 Vereeniging voor Volkenbond en Vrede ee prijsvraag uit, gelijk ook in andere lande geschiedt. Deze prijsvraag was aanvankelj voor leerlingen van het hoogste leerjaar r4 de kweekscholen; dit jaar was daarin i zooverré wijziging gebracht, dat de pqj. vraag eenerzjjds was voor de a.s. leeraiti bg het middelbaar geschiedenis-onderop anderzijds voor onderwijzers en onderwijs ressen in het algemeen en a.s. onderwijzer en onderwijzeressen. Het onderwerp voj de prijsvraag was eveneens in twee deelt gesplitst. De prijzen voor deze prijsvraag besta uit een bedrag, dat besteed dient om onè deskundige geleide naar Genève te reiz en daar eenigen tijd te verblijven, teneini den arbeid en de beteekenis van den Ti kenbond van nabij te kunnen gadeslaan. De prijzen zijn toegekend aan den b« R. van der Scheer te Wagenborgen (Groa mej. M. Memelink te Bloemendaal, mej. Vi Donkelaar te Zeist en de heeren J. F. Salys en J. W. Webrmeqer, beiden te Re terdam. allen betrokken bij het lager oude wijs. De bekroonden zullen omstreeks Augustus de reis naar Genève aanvaardt SALARISCONGRES R-K. ONDERWIJZER Motie aangenomen. Zaterdag is te 's-Gravenhage een salari congres gehouden van de federatie van RJ Onderwijzers in Nederland, onder voorzit!» schap van den heer H. Wijnen te Mas tricht. Het congres was zeer druk bezotl Nadat verschillende sprekers het ras hadden gevoerd, nam het congres volgt» motie aan De r.-k. onderwijzers, enz. overwegen dat in 1924 op de onderwijzerssalarisa welke toen volgens minister Coljjn in alt luten zin niet te hoog waren, kortingen t toegepast, welke blijkens de resultaten 4 rijksmiddelen schromelijk overdreven g geweest; overwegende, dat daaraan was voon gegaan: opheffing van de vrijstelling t het betalen van pensioenpremie; overwegende, dat sindsdien van een m menswaard herstel van de zoo geschi ealarispositie geen sprake is geweest, hot de toestand van '3 lands geldmiddelen reeds sedert lang zeer goed mogelijk mail overwegende, dat de gehuwden, onder 1 vooral de groote gezinnen, zeer gevet door de salarisverlaging zijn getroffen, ws door hun inkomsten beslist ontoereikend 1 om op bescheiden wijze volgens hun sla te kunnen leven; overwegende, dat tengevolge van de ste verlaagde salarissen het stichten van e gezin op normalen leeftijd wordt tegeng houden overwegende, dat ook de financieele le stand vaD den jongen, studeerenden ondi wijzer, die niet bij zijü ouders inww treurig genoemd moet worden; dringen er bij de regeering met klem 1 aan, eindelijk de salarisregeling terug brengen op het peil van 1920 en daan speciaal de aandacht te schenken aan bon genoemde groepen; verwachten van de r.-k. Kamerfnt: volledigen stenn en krachtigen aandrang S de regeering om aan de genoemde wensch te voldoen; besluiten deze motie ter kennis te brenp van de regeering, van het bestuur en 1 leden der r.-k. Kamerfractie en van de pet en gaan over tot de orde van den d> Toen ze voor het station aangereden W men, deed het fluiten van den trein, 4 twam aangestoomd. Joyce opspringen f den loopbrug overhollen om op hel pes' te komen. waaT de trein voorreed. Ja. d** stak Dick zijn hoofd al uit een porS,: raampje. Hij wuifde haar toe Het wan tri een half jaar geleden, dat ze hem geW had. Wat een Kerstfeest zou dat wordM Hoe heel anders dan vorig jaarl Hallo Dickl Hoe maak je bet? Zoodag Jol Het portier werd opengegooid en 3* kwam er uit, gevolgd door Audrey. Dick F zijn zuster een vluchtigen kus en sle» dan voor: Audrey, hier heb je Jol Een oogenblik keken de Beide roe voor wie Dick zooveel beleekende. el te»' recht in de oogen. Het was een beslis?' moment.dadelijk, of nooit! Audrey 1 Jol Hét was in orde. Ze omfielsden e.k Jo was een schat I Audrey was een snow Audrey logeerde in een der bovenka® die uitzicht hadden over de heuvels, aan den anderen kant der gang en 'llt naart hem. Het uitpakken ging zooi' heel huiselijk toe. Terwijl de meisie» Audrey's koffer bezig waren, pail' zijn eigen zaakjes uit. maar hij kon niet bedaard houden en kwam telken» een stralend gezicht nu eens dit da" .1 dat aan Audrey laten zien... een J derij. of een foto of een of andere Oxfon1 herinnering of wedstrijdprijs. Audrri al met Joyce op Dick's kamer gewes' te kijken hoe hij die ingericht had. (Wordt veF*

Leidsch Dagblad | 1930 | | pagina 6