KAMPEER-en STRANDTENTEN J. BAALBERGEN DIT DE RIJNSTREEK. UIT DE OMSTREKEN. SPORT. ALPHEN. I—Door den storm werden gisteren eenige lonen ontwroleld langs den Sieekterweg, Efluo en het Visserpark. ALKEMADE. Loop dei bevolking. Gevestigd: G. J. Wijfje, uit Nieuwveen Gronert uit Bottrop; G. Weenink uit Mij echt: H. Swijnenburg en gezin, uit Am- trslol; N. C. Zwartelé uit Roermond; M. n de Scheur en gezin, uit Haarlem; P. Th C uit Heemstede; Jansen uit Wou- £;je; J. H. M. Fentrop uit Leiden; G. Got— Bléw-ski uit Bottrop; J. Lek en gezin uit muiden; J. J. Verlinden uit Echt en J. ien uit Roermond. (Vertrokken. N. van den Bosch naar Haar- Vmermeer; G. M Straathof naar Den tg; A M. Oomen naar Haarlem; A. C. Jider Geest, naar Warmond; J. C. L. van naar Leiden; J. Kooijman. naar Den H. van Klink, naar 's-Hertogenbosch |l Olijerhoek, naar Den Haag; J. J. van en gezin, naar Zoeterwoude; A. van naar Kampen; M. A. C. Pouw, naar re; S. Baarda naar Sneek; Th. W. Mat Iren, naar Goes; P. C. van Veen, naar (•mond; P. Hordijk naar Ter Aar; 1. luier en gezin, naar Nigtevecht. BENTHUIZEN. Schietwedstrijden. (ilsiag van de 3de dubbele sierie sc'hiet- fetrijd van den Vrijw. Landstorm. Maxi- 1 aanfal punten met inbegrip der beide i-e series 300. 1. M. Havenaar 383 pun- I 2 P. Frandken 267 p.; 3. J. Rijlaars- [i266 p.4. w. Mets 261 p.; 5. D. Have- |ir 261 p-; 6. P. J. Slootweg 210 p. Loop der Bevolking. SevestigdGrietje Hofman, gehuwd, van texveen Jöhanna Mets, dienstbode, i Pijnacker. ■erlrokken: Marinus v. d. Welle, be- ■sleider en gezin, naar Nieuwkoop Voam Bregman, arbeider, en gezin, naar Ixaard Pieter de Vrij Johz., arbeider, (ffzin, naar Hazerswoude Jan Fokker, Leder, en gezin, naar Waddinxveen Tiertie Voorwinden, dienstbode, naar Zeg- L:d. r De gehouden collecte, ten behoeve van I tehuis voor alleenstaande blinden te fhezen, heeft f.53 opgebracht. BODEGRAVEN. p Bij den ontvanger der directe belas ts, alhier, is f. 40.68 binnengekomen I ii „gewetensgeld". Lvonr het examen Fransch L. O. is ge- 1 te Utrecht de heer W. M. Leliveld, lOnbestelbare brieve nen briefkaarten, welke de afzenders onbekend zijn. ton Binnenland: H. Groenewij, Lelie- i! bij de Heerenweg 90, Cuilenborg. I Briefkaarten zonder adres. BOSKOOP. Schade door windhoos. pxx een windhoos, welke zich boven j gemeente bevond, werd groote schade Jgericht aan de te veld staande gewassen, |"l in den polder, La-ag-Boskoop en Rij- Jeld. Verder werd bij de firala M. Koster Zonen een tuinloods totaal vernield. De jken daarvan vlogen door de lucht en kmen in verschillende kweekerijen te lt. Een kweekkas van de firma F. .T. Jo'.endorst, moest het eveneens ontgelden, Iwerd me tden grond gelijk gemaakt. |ris werd van de rozenkas van den heer v. Gemeren, het cahlergedeelle totaal -nield. De schade, welke aan de verschil de perccclen is toegebracht, is aan- llijk. WADDINXVEEN. Kinderverlamming. g deze gemeente doet zich het derde ge- I voor van kinderverlamming. Het pa- T>ije is overgebracht naar het Acad. Zic- puis te Leiden. Gevonden voorwerpen. N gouden ring, een gewicht en een cano. ptingen ter secretarie. Een schadepost. f'ü den Onderweg kwam het paard voor groentewagen van den koopman Zw. te Pielen, waardoor de wagen kantelde en J froole partij groenten over den weg viel |k water ging. Het paard was aan de pen gewond en is -ter plaatse verbonden. Ikoopman sprong er tijdig af. Motorrijder te water. heer H. v. D. had het ongeluk met zijn rijwiel in Bloemendaal te water te [en Hij kwam onder den motor terecht z°u zeker verdronken zijn, ware het niet, eenige wielrijders het ongeval hadden ?ebeuren. Zij konden gezamenlijk den Pke.ing redden! Burgerlijke Stand. Jan. Z. v. D. Bijmholt en H. ostra. Willemina Elizabeth, D. v. L. iT on D. Nobel. Leuntje, D. v. LD ,er Linde en T. Romeijn. Adrianus b rnf' vx' Lange en M. C. |vAdria Sophia Gijsbertha. D. v. LJ ^ringen en S. Klaassen. Arie L D' v- TL Mulder en C. Olie. Jan- w.', i L de Jong en G. den Harlog. fv' ,cn: L P. van Velzen 3 j. ,.5fL J. Pijpers en W. J. Tol. H v. *ijk en M. Kool. J. A. Cok en C. v. L van Dijk en K. H. Nooteboom. AALSMEER. Propéganda-avond A.V.R.O. Op Woensdag 13 Augustus a.s zal door het A.V.R.O.-Comité een propaganda-avond worden belegd in hotel ,.De III Kolommen". Als sprekers zullen optreden de heeren Wil lem Vogt en Baron Tindal. terwijl ter afwis seling voor goede muziek zal gezorgd wor den Den A.V R.O -luistervinken wacht dus een mooien avond. Woningbouw. Naar wij vernemen, is de goedkeuring van Gedeputeerde Staten vor den bouw van een 30-tal arbeiderswoningen door de vereeni- ginjr „Goed Wonen" alhier thans verleend. Binnen een paar weken zal wel tot de aan besteding kunnen worden overgegaan. On getwijfeld voor velen, zoowel hier als aan den Aalsmeerderdijk,, veitheugend nieuws, daar er groot gebrek aan woongelegenheid en vooral aan behoorlijke woongelegenheid is. Met dezen bouw zullen velen geholpen kun nen worden. De bouwvereeniging „Volksbelang" alhier heeft het voornemen, eenige arbeiderswonin gen te doen bouwen op een terrein aan den Machineweg te Aa Isme er-Oost. Langs dezen weg heeft „Volksbelang" reeds vele wonin gen in exploitatie. De Hoek. Reeds lang is de hoek DorpsstraatZijd straat te smal voor het zich steeds nog uit breidend verkeer. Een perceel, dat van den heer Br., staat daar gedeeltelijk de verbree ding in den weg. De eigenaar heeft zich thans met een adre9 lot het Dagelijksch Be stuur der gemeente gewend, waarin hij vraagt, of de raad bereid is te bevorderen, dat adressant een schadeloosstelling wordt verleend voor dat gedeelte van zijn eigen dom, dat met den eventueelen nieuwbouw daarvan zal moeten worden afgestaan. De storm. Gisterenmiddag was de stormwind hier zoo geweldig, dat een sleepboot met schepen in de Ringvaart tegen den wal sloeg. Het duurde geruimen tijd eer de sleep zich weer in beweging kon zetten. Aan verschillende gewassen werd ook nu weer meer of min der schade toegebracht. HAARLEMMERMEER. Een mooi succes! Het door ons geplaatste bericht betreffen de het door de gemengde zangvereeniging „Hoofddorp" op het groot nationaal con cours te Soest behaalde succes, behoeft nog eenige aanvulling. Deze vereeniging behaalde in de le afdee- ling een eersten prijs met 330 punten (ver guld zilveren medaille). De heer Piet Zwager verwierf den direc- teursprijs voer het hoogst aantal punten op dien dag behaald. In den eerewedstrijd welke beoordeeld werd over de (wee gehouden concoursdagen werd een 2e prj|s verkregen met 169 pun ten (zilveren lauwrtak). Wanneer men in aanmerking neemt dat aan het concours in totaal door 24 vereeni- gingén werd deelgenomen en „Hoofddorp" daarin een 2e plaats innam, dan kan men spreken van een schitterende prestatie, waarvoor onze zangvereeniging en haar kra- nigen directeur een gelukwensch wel ver dienen! Karwijzaadverbouwers. In een te Hoofddorp gehouden tweede ver gadering van de verbouwers van karwij- zaad, deelde de secretaris mede dat ve<e sympathiebetuigingen uit verschillende plaatsen waren ingekomen. De voorzitter gaf een uiteenzetting van de werkzaamheden welke na de vorige ver gadering zijn verricht en de anderhandelin gen die gevoerd zijn. Verschillende banken verklaarden zich bereid gelden op de in de veemen opges'a- gen partijen karwijzaad te verstrekken te gen een alleszins billijk te noemen rente, terwijl vóórts van onderscheidene veemen offertes ingekomen waren voor den opslag van het zaad. Besloten werd om met een der banken in relatie le treden en bij meerdere veemen de partijen op te slaan. Van een der groote Handelshuizen was een verzoek ingekomen om prijsopgave en monster te mogen ontvangen vooreen groote partij om deze naar het buitenland af le zettendeze aangelegenheid werd aangehou den om zoo noodig later toe over te gaan; eenparig werd verder besloten om geen zaad voor dezen prijs af te geven. Voorts werd besloten met een zeer ver trouwd tusschenpersoon te onderhandelen over de ontvangst en zoo noodig den ver koop van het zaad; al het zaad dat mocht worden opgeslagen zal via de commissie en haar vertrouwensman moeten worden ver kocht. Een commissie van twee personen werd benoemd, die op zich zal nemen om de za ken te regelen. Ernstig ongeluk bij den wegenaanleg. Gistermiddag kantelde een in beweging zijnde locomotief van een werkspoor, welke gebruikt wordt voor de verbreeding van den Kruisweg in de richting van Heemstede omver. De machinist viel uit zijn cabine en kwam onder het gevaarte terecht. Ernstig gekwetst werd de man opgeno men; de ontboden geneesheer achtte over brenging naar een ziekenhuis te Haarlem noodzakelijk. Het bestuur van de gemengde zang vereeniging „Hoofddorp" heeft aan de af deel ing Hoofddorp van het Centraal Genoot schap van Kinderherstellings- en vacantic- kolonies een bedrag van f. 96.05 afgedragen, zijnde het batig saldo van een onlangs voor dit doel gehouden weldadigheidsavond. HILLEGOM. Eerste plechtige Heilige Mis. De derde zoon van de familie Verheugd heeft Zondag zijn eerste plechtige Hei'ligo Mis in de parochie kerk van SL Martinus opgedragen. Pater Chr Joan Verheugd van de Con gregatie der H. Familie, die op 27 Juli 1930 in de Kloosterkapel van St. Jo'han Berg mans te Oudenbosoh, door Mgr. P. Hopmans tot. het Heilige Priesterschap was gewijd, besteeg Zondagmorgen te 10 uur het ver sierde hoogaltaar. Des middags werd receptie gehouden in een der vertrekken van het St. Gerardus Majella patronaat. De dag sloot met een Plechtig L*>f gecelebreerd door den Neomist met assistentie. De revisie voor de inenting zal ge schieden op Woensdag 6 Augustus des n.m. half 4 in het gebouw der O. L. School aan de Wilhelminalaan. De Harmonie geeft Donderdag a.s. 's avonds S uur een concert in de muziek tent. Er is een keer ir. de tent op haar nieuwe standplaats, het van Waverenpark of de Hoedendoos, gespeeld. Toen was er geen verlichting en duurde het concert slechts kort. Het is te hopen, dat de electrische lichtinstallatie Donderdag gereed is. zoowel te huur als te koop. Geheel Compleet f. 15. Minimum gewicht. Maximum soliditeit. VOORSTRAAT 43 - KATWIJK AAK ZEE. Ook in onze Bedden- en Tapijtafd. zeer scherpe prijzen. «12 KATWIJK-AAN-ZEE. Badkoetsen op Boulevard. Wegens den hevigen Z.W. storm, moes ten tijdens dit seizoen voor de 4de maal reeds alle badstoelen naar boven gedragen worden. Tevens werden alle badkoetsen weggereden die ditmaal een plaals vonden op het parkeerterrein bij de muziektent. Oprichting van een „Operatieionde". Hel doet zich in den laatsten tijd bij her haling voor, dat wegens plaategebrek. zeKs bij de meest epoedeischende gevallen, pa tiënten in het Academisch Ziekenhuis niet opgenomen kunnen worden. Indien operatie moet plaats hebben en zulke patiënten zich dan noodgedwongen in andere inrichtingen moeten laten behande len, zien zij zich geplaatst voor aanzienlijke kosten, met het gevolg, dat zij in financicele moeilijkheden geraken. Daar de vereeniging „de Verpleging" in zulke kosten niet voorziet, meent het Be stuur dier vereeniging, mede met het oog op veelvuldige verzoeken van eenige leden, voor bestrijding van operatie-kosten een afzon derlijk fonds, genaamd .Operatiefonds" te mooien oprichten buiten de verpleging om, waar ieder lid der vereeniging zich hij kan aansluiten. Het bestuur doet de hierbij ge voegde grondslagen aan de haod 1. Hel Fonds kent uitsluitend betalende leden nader omschreven, ook de kinderen zijn distributie-plichtig. 2. De contributie zal bedragen een halve cent per week per lid. bij vooruitbetaling verschuldigd. 3 Zij, die bij de oprichting van het Fonds toetreden, hebben na vier weken conlribu- tiehetaling recht op uilkeering. De bedoeling is, om bij oprichting mei 1 September bij voldoende deelname contri butie te ontvangen en met 1 October uitkeo- ring l? doen. Zij. die na 1 October lid worden moeien 6 maanden wachten, eer zij recht op uit- keenng hebben. 4. Het nieuw op te richten fonds heeft 'o! doel operatiekoslen ie vergoeden uitsluitend van hen. die een bewijs van den directeur- geneesheer kunnen overleggen, waaruit blijkt, dat hunne opneming in het Acad. Ziekenhuis onmogelijk bleek. In de maximum vergoeding van operatie kosten zijn begrepen operatiekamer, ver band. enzen wordl gesteld op len hoogste 100 gulden op vertoon van de nota van den behandelenden geneesheer Het vreemdelingenbezoek. Gistermorgen werd op hel politiebureau de 853ste badlijst ingeleverd Daar gemid deld op elke badlijst 5 personen vermeld staan, moeten er reeds meer dan 4000 vreemdelingen hier den vacantietijd door brengen. Het schijnt, dat ondanks waarschuwingen toch nog door enkelen geen badlijsten inge leverd worden. De politie ging op onderzoek uit en ver baliseerde 4 kamerverhuurders, die aan de oproeping geen gehoor hadden gegeven. Eenjarig bestaan Ter. „De Tnmbaak". Verleden week deelden wij iets mee over de vereeniging „Katwijks Stille Strand", die nu achl jaar bestaat en over de Wate ring resideert Heden willen wij iels mee- deelen over een vereeniging, die nu pas 1 jaar bestaat. Op het Zuiderstrand staan sinds de laat ste jaren ook veel strandtentjes, maar hier was men nog niet georganiseerd. De heer C. G. Poort, die dit jaar reeds voor de 12de maal als badgast hier vertoeft, wist daar verleden jaar op le richten de slrandvereeniging „De Vuurbaak". Ter herdenking van het éénjarig bestaan zullen bij gunstig weer op Woensdag 6 Augustus wedstrijden gehouden worden voor leden en kinderen der leden. Om 10 uur voormiddags zullen door kin deren van 814 jaar forten gebouwd wor den. Om 2 uur volgen kinderwedslrijden (5—8 j.). Om 3 uur vliegerwedstrijd (jongens en meisjes 914 jaar) mei eigengemaakte vliegers. Om 4 uur kikkerwedslrijd voor heeren en zaklonpen voor dames. Op de Voorstraat is conlröle uitge oefend op de nieuwe belastingplaatjes. Slechts éér persoon liep in de fuik! In de Serr. Varkevisserstraal reed gis termorgen een auto een verkeersbord om ver Laler reed daar een andere auto een lantaarnpaal tegen den grond. De beide nummers der auto's zijn bekend. LISSE. Raadsagenda. De raad dezer geineenlc komt Donder dag, 7 Augustus a.s. des namiddags 7'/»uur in openbare vergadering bijeen, ter bespre king der volgende punten: 1. Verordening tot aanwijzing van de klasse der gemeente voor de heffing der Gemeentefondsbelasting. 2. Verordeningen op de hefiing en invor dering van opcenten op de Gemeentefonds belasting. 3. Verordening tot handhaving van de gemeente in de zesde klasse der Personeele belasting. 4. Verordeningen op de heffing en invor dering van opcenten op de Personeele be lasting. 5. Wijziging van de geldleening ten be hoeve van de stichting en uitbreiding van bijzondere scholen. 6. Voorschot ingevolge art. 101 der L.O.- wel aan het R.K. Kerkbest. van de H H. Engelbewaarders. 7. Verzoek van het R.K. Kerkbestuur van de H H Engelbewaarders om eene subsidie len behoeve van het bewaarschoolonderw. 8. Verzoek van het R.K. Kerkbestuur van St. Agatha, om beschikbaarstelling van gel den voor verbetering van de sanitaire in richting van de R.K. Jongensschool. 9. Beschikbaarstelling van gelden ten behoeve van schoolfeesten ter gelegenheid van den aOstcn verjaardag van H. M. de Koningin. 10. Verzoek van het Bestuur der Chr. H.B.S. te Leiden, om eene bijdrage per leer ling uit deze gemeente over het jaar 1928. 11 Comptabiliteit. 12. Ingekomen stukken en mededeelingen NOORDWITKERHOUT. Buitenlandse!» aankoopen van bloembollen Door een tweetal Engelschen worden ver schillende bloembollenkweekers bezocht om bollen aan te koopen, teneinde deze in Engeland te trekken. Reeds is voor een be langrijk bedrag door hen aangekocht, ter wijl een bloemist werd aangezocht om hen tegen een buitengewoon hoog salaris als deskundige le vergezellen. RIJNSBURG. ChriaL Gerei. Kerk. Voor candidaten is in de Christ. Gerei. Gemeente een tweetal samengesteld waar uit een stemming zal worden gehouden. Dit tweetal bestaat uit de heeren Ds. N. Brandsma te Arnhem'en J. van Doorn te Veenendaal. SASSENHEIM. Spoedeischende raadsvergadering. Door meerdere raadsleden is in verband met verhuring van Sporthoft aan de Oranje- vereeniging een spoedeischende raadsverga dering aangevraagd. De Storm. Door den slorm is een aan de Oost-Haven slaande gebouwtje van Copex in elkaar ge waaid. Rijkspostepaarbank. Aan het postkantoor alhier werd gedu rende de maand Juli 1930 ingelegd f. 6 816.32, terugbetaald f. 5549.19. Het laatste door dat kantoor uitgegeven boekje draagt het nummer 3146. Voor het examen nutiige handwerken is te Rotterdam geslaagd mej. C. Hulsbosch alhier. o VALKENBURG. Burgerlijke Stand. Ondertrouwd: N. Ouwersloot van Valken burg en J. Hermans van Rijnsburg. De opbrengst van de collecten in de Herv. Kerk heeft in de maand Juli bedragen: voor de Diaconie f. 28.80: voor de Kerk f. 63.67 en in de bussen f. 13,33. Ter eere van den verjaardag xan H.M. de Koningin-Moeder gaf de Harmonie een concert in de tent. Begonnen werd met het oude Wilhelmus, gevolgd door een toepasse lijk, vroolijk programma. Onder leiding van den directeur, den heer J. Noordanus werd 't programma goed uitgevoerd. Het publiek heeft volop genoten! Goed aigeloopen! Nabij de grens Warmond-Sassenheim onder deze gemeente had een hevige bot sing plaals tusschen een wielrijder en een motorrijder Door het slippen van het mo torrijtuig raakte de bestuurder de macht over zijn motorrijtuig kwijt en reed met een (linke vaart legen een juist passcerende wielrijder. Zoowel hei motorrijtuig als het rijwiel werden zwaar beschadigd, doch be houdens enkele schrammen bekwamen de bestuurders geen letsel. Bij dc in deze gemeen le gehouden vee telling bteke dat deze gemeente in het be zit is van 1529 runderen, 184 schapen, 841 varkens. 4065 kippen en 41 eenden, bene vens 45 paarden. Het aantal H.A. grasland bedroef 67G, tuingrond 92 en bollenland 90 H A. Gedurende het afgeloopen jaar wer den in deze Gemeenle Ier slachting aange geven 95 runderen, 127 varkens terwijl voor huisslachting werden aangegeven 3 runde ren en 38 varkens. In totaal werd aan keur loon ontvangen een bedrag van t. 1382. ter wijl aan ingevoerd vleesch werd betaald een bedrag van f. 6 25 Dc in deze gemeenle gehouden col lecte ten behoeve van het Santos-fonds heeft opgebracht een bedrag van f. 110 65. Een woord van hulde koml toe aan de ijverige colleclrices, die ondanks het slechte weer geen moeile hebben gespaard de bloempjes aan den man te brengen. WASSENAAR. De heer L. D. Remmerswaal alhier is te Utrecht geslaagd voor het examen En- gelsch akle L. O. ZOETERWOUDE. Jubileum Ds. A. J. Dijkman. Heden is het 25 jaar geleden, dat ds. A. J. Eijkman het predikambt bij de Ned. Herv. Gemeente aanvaardde. De viering van zijn jubileum is uitgesteld tot 6 September a.s. Wij wenschen den jubilaris alvast gelukl RECLAME. WARMOND. Uitvoering Warmondeche Fanfare. De Warmondsche Fanfare gaf onder lei ding van haar eminenten directeur den heer H. Bolderdijk een uitvoering op de Gemeentelijke Muziektent. Ondanks het slechte weer waren honderden gekomen om van de mooie muziek te genieten. Het met zorg samengestelde programma werd ken- rig afgewerkt en de nummers oogstten zeer veel bijval. Hel bestedageluksche middel Ier opwekking en verfrisschin^^^ 6084 WATERPOLO. A.Z.C. II—G.Z.C. IV 1—3. Dc Gouwenaars namen reeds onmiddel lijk de leiding. A. Z. C. pakte toen wat flin ker aan. doch telkens werd haar het leder ontfutseld en toen eens de G. Z. C.-voor- hoede goed opbracht, vergrootte zij den voorsprong. Rust 2—0 voor G. Z. C. Binnen een minuut na de hervatting is de stand 03. A. Z. C. had nu door Bonte het ge noegen de eer te redden. Met dezen stand kwam het einde. A.Z.C. I (Alphen)—G.Z.C. III 8—i Met sprekende cijfers moesten de Gouwe naars in A. Z. C. hun meerderen erkennen. Het spel was nog maar even aan den gang of C. van Leeuwen had reeds driemaal het G. Z. C.-doel gevonden. Raaphorst vergrootte uil een voorzet van recht9 den voorsprong. Uit een corner was het weer C. vap Leeu wen (die bijzonder opviel), die het leder in het Goudsche net plaatste. Dadelijk na de pauze had G. Z. C. het genoegen een tegen- punt te maken, doch toen kwam A. Z. C. weer in den aanval. Herhaaldelijk zwom haar voorhoede snel op. Enkele scholen gingen naast, doch .Jongeleen en C. van Leeuwen, wierpen daarna den bal schitte rend in het Goudsche doel. Uit een corner kwam voor A. Z. C. hel achtste doelpunt. Het einde kwam met een 81 overwinning van A. Z. C., dat over alle linies de meer dere was. L.Z.C. IV—D.Z.C. I (DELFT) In de zweminrichting aan den Hooge Rijndijk speelt L. Z. C. IV hedenavond te 8 uur legen D. Z. C. I (Delfl) om het kampioen schap van den Haagschen Zwembond. GOLF. KENNEMER G.C. SLAAT NOORDWIJKSCHE GC. Te Zandvoort werd do handicap competi tiewedstrijd Kennemer Golfclub—Noordwijk- sche Golfclub gespeeld. De uitslag van do foursomes was: H. A. Healy (13) en J. R. Koning (22) win nen van E. Cremers (13) en F. K. Dixon (18) 1 up; Jhr. J. van Spengler (18) en Mr. W. Baron van Till verliezen van H. Binnendijk en A. Tieleman (22) 1 down; Jhr. P. Quarles van Ufford (20) en F. II. J. Holdert (24) win nen van G. Cremers (16) en F. Koolhoven (24) 3/1. Des namiddags speelde de heer A. van der Graaf (18) in plaats van Jhr. van Spengler. De uitslag van de singles was: H. A. Healy wint van II. Binnendijk 8/6; A van der Graaf verliesl van E. Cremers 2 down: Mr. W. Baron van Till wint van G. Crem°rs 3/1; Jhr. Quarles van Ufford verliest van F. K. Dixon 5/4; R Koning winl van A Tic- leman 4/3; F. II. J. floideri wint van F. Koolhoven 5/3. De Kennemer Golfclub wón met een totaal van 6 (egen 3. „Tel," 3—a

Leidsch Dagblad | 1930 | | pagina 7