Huldiging van den vliegenier Van Dijk. HUN BEIDER WEG. 71^ Jaargang LEIDSCH DAGBLAD, Dinsdag 29 Juli 1930 Derde Blad No. 21584 GEMEENTEZAKEN. FAILLISSEMENTEN. VRAGENRUBRIEK. Grootsche ontvangst op Schiphol en in de hoofdstad. FEUILLETON. benoeming en ontslag. [c ae vacatures der heeren K. D. Sijtsma Ph. P- Deumer als Ambtenaar van den Srg Stand, uitsluitend belast met het slui- i van huwelijken, geven B. en W. vol- ide aanbeveling: Facature Sijtsma: 1. mr. A. J. Romijn. A. G. Bosman. /acalure Deumer: 1. M. H. de Reede, lac. Wilbrink. In de vacature H. W. Blóte als lid der n. Commissie voor Maatschappelijk Hulp- ion bevelen B. en W. aan: 1. S. J. Le lole L.Gzn., 2. mr. H. R. Goudsmit. B. en W. stellen voor prof. dr. P. C. T. der Hoeven wederom voor 3 jaTen te tendigen in de betrekking van Stads- dmeester. ,ti W. stellen voor mevr. B. Alter— Jong voor het tijdvak van 15 Juli Dec. 1930 te bestendigen in de betrek- van StadsvToedvrouw en daarna deze die niet meer te vervullen. 19 Dec. a.s. iikt mevr. Alter den pensioengerechtig- leeftijd. en W. stellen voor den heer P. C. van >t met ingang van 1 Sept. a.s. in vasten nsl aan te stellen als concierge aan de H. B. S. met 5-jarigen cursus, in den g van concierge A. 'LAATSING VAN LEERKRACHTEN. en W. stellen voor over te plaatsen r de Opleidingsschool voor Gymnasium B. S. aan de Aalmarkt den heer M. J. der Ende, thans onderwijzer aan de school Haverstraat B en mej. J. C. ink. thans onderwijzeres aan de o. I. tol. Schuttersveld B. De vacature -aan 1ste school kan worden vervuld door rplaalsing van mej. S. Lafeber, thans irwijzeres o. 1. school Vrouwenkerksteeg welke school geleidelijk zal woTden op- even en waar nu een leerkracht kan den gemist. e de vacature W. A. Jong als onderwijzer de L. O. jongensschool Pieterskerk- t willen B. en W. voorzien door daar- n over te plaatsen den heer P. A. Wisse, s onderwijzer aan de Centrale School het 7e en 8e leerjaar, KASGELDEN. oewel van het bedrag van t. 4.500.000. irin krachtens verschillende genomen uiten thans door geldleening zou zijn te zien, reeds eene som van rond 900.000 is uitgegeven, behoefde tot dus- niet tot opneming van kasgelden le wor- over,gegaan, oor het doen van deze betalingen kon o.a. gebruik worden gemaakt van de de gemeentebedrijven, woningbouw- snigingen e. a. bij de Gemeenleontvan- in depot gegeven gelden, alsmede var. saldo van bet Stadhuisfonds, van do Re- >voor algemeene doeleinden en van het Is voot Stadsverbetering. Werkverscbaf- sn andere Sociale doeleinden. verband echter met den huidigen kas- >den met het oog op de groote betalingen ffimingstermijnen van groote werken die binnenkort zullen moeien worden o, is het waarschijnlijk, dat in het 3e .1 1930 tot opneming van kasgeld worden overgegaan, ovendien zullen, bij aanneming van hel tel lot aankoop van de aangeboden teelen in de N.V. „Leidschc Duinwater tschappij", de hiervoor noodige midde- uit een tijdelijke kasgeldleening moeten den gevonden, indien niet vóór de heta- een vaste geldleening wordt aangegaan, et komt B en W. daarom gewenschl dat voor het 3e kwartaal 1930 het imum bedrag der kasgeldleeningen dt vastgesteld op f. 2.000.000. Hierbij s 's gewoonlijk builen beschouwing ge il de som van f. 70.000, tot welk bedrag, jvolgc de krachtens Raadsbesluit van 29 1927 mei de Bank voor Nederlandsche Beenten aangegane rekening-courant enkomst het debet-saldo der gemeente die bank kan stijgen, zonder dat vooraf goedkeuring van Gedeputeerde Staten idig is. OVERNEMING VAN GROND. B. en W. stellen voor in verband met be bouwing ter plaatse kosteloos in eigendom en onderhoud bij de gemeente over te nemen: a. van J. de Lange en D. Kret het strookje grond en water, ter grootte van - 100 M2„ deel uitmakende van de percec- len. kadastraal bekend gemeente Leiden, Sectie O. Nis 197, 196 en 199, gelegen aan den Zoeterwoudschen weg-, b. van de N.V. Rijksdorp", Maatschappij tot Exploitatie van Onroerende Goederen, ge vestigd te Leiden, het strookje grond, ter grootte van 457 M2., kadastraal bekend ge meente Leiden Sectie P. No. 1605, gelegen aan de Morschkade; c. van de N.V. „Naamlooze Vennootschap Bouw- en Exploitatie Maatschappij van on roerende goederen Ons Eigendom", gevestigd te Leiden, het strookje grond, ter grootte van 230 M2., deel uitmakende van het perceel, kadastraal bekend gemeente Lei den, Sectie L, No. 1426, gelegen aan de Warmonderstraat. VERKOOP VAN GROND. De heer Th. de Boer, te Noordwijkerhout, verzocht van de gemeente te mogen koopen een gedeelte berm met halve sloot langs den Haarlemmerlrekvaartweg. kadastraal be kend gemeente Noordwijkerhout. Sectie C. No. 614 (ged.). gelegen nabij de Pilarenbrug. Tegen den verkoop van bedoeld gedeelte berm c.a. bestaat noch bij de Commissie van Fabricage, noch bij B. en W. bezwaar, op grond van het reeds vroeger uitgesproken gevoelen, dat de gemeente bij het behoud van stukken berm, zoo ver buiten het grond gebied van de gemeente gelegen, geen be lang heeft. Ook thans kan de prijs voor den berm worden gesteld op f. 1.per M2., verhoogd met f. 0.09 p. M2 voor het hakhout en f. 0.10 per M2. als vergoeding voor het rooien van de stoven, overeenkomstig het raadsbesluit van 5 Juli 1920 Met dezen totaalprijs voor den berm van f. 1.19 per M2. gaat adressant accoord. Voor de halve sloot is verzoeker bereid een koopprijs van f. 0.20 per M2. te betalen, met welken prijs eveneens genoe gen kan worden genomen. De berm is pl.m. 1070 M2., de sloot pl.m. 210 M2. groot. CHR. SCHOOL NOORDEINDE 3. Op 28 October 1929 besloot de Raad mede werking te verieenen aan het bestuur van de Vereeniging voor Christelijk Onderwijs alhier tol stichting van een school voor uit gebreid lager onderwijs in het gebouw Noordeinde 3. De kosten van aankoop en die van ver bouwing «n inrichting van dat perceel tot eene school voor u. 1. o. zouden naar raming ongeveer f. 81400.bedragen. Aangezien het bestuur voornemens is zoo spoedig mogelijk tot uitvoering van zijne plannen over te gaan. zullen thans de daar voor benoodigde gelden'beschikbaar moeten worden gesteld. GEREF. SCHOOL HOOGL. KERKGRACHT. Bij om praeadvies in handen van B. en W. gesteld adres d.d. 3 Juli j.l, verzoekt het bestuur van de Gereformeerde Schoolver- eeniging alhier medewerking le verieenen tot de uitbreiding van zijn schoolgebouw voor uitgebreid lager onderwijs aan de Hoog- landsche ICerkgracht met twee lokalen en lot aanschaffing van de in verband met die uitbreiding benoodigde schoolmeubelen, leer- en hulpmiddelen. Deze uitbreiding is vereischt door belang rijke toeneming van het aantal leerlingen. B. en W. stellen voor het verzoek in te willigen, dat aan de wettelijke voorschriften voldoet. BESTRATING ENDEGEESTERLAAN. Het voorstel om de Commissie van Beheer over de gestichten „Endegeest", „Voorgeest" en „Rhijngeest" te machtigen tot het doen aanbrengen van een klinkerbestrating op den Hoogevoortschen weg (Endegeesterlaan) voor de som van f. 10.000.werd tot een volgende vergadering aangehouden, teneinde de Commissie in de gelegenheid te stellen zich omtrent de wijze van verharding van dien weg nog nader te beraden. Blijkens nader a (hies i*s de Commissie thans tot de slotsom gekomen, dat, nu ook met het aanbrengen van een wegdek van gewalste teerslakken of teersteenslag een naar het oordeel van deskundigen vol doend sterke wegconstructie wordt verkre gen. deze wijze van verharding uit finan cieel oogpunt de voorkeur verdient boven een klinkerbestrating. B. en W. vereenigen zich daarmede en vragen daarvoor f. 7000, te betalen uit de middelen van het afsehrijvings- en ver nieuwingsfonds dier inrichtingen. Failliet verklaard: G. KaWhoven, Ter Aar, Wijk D 116. R.-c. mr G. Sc'hoHea, cur. mr. J. A. Risseeirw, Alphen aan den Rijn. Opgeheven wegens gebrek aan actief de j faill. van A. van Haaien, Leiden; H. Naber. i Alphen aan den Rijn, J. G. Grörtlah, Leiden P. L. te L. Leiden, Leiderdorp, Koude kerk. Alphen, Bodegraven, Zwammerdam, Woerden, Harmeien, Utrecht, De Bilt. Soes- terberg, Amersfoort, Hoevelaken, halte Ter- schuur, Voorthuizen, Oud- en Nieuw Wil ligen. Apeldoorn, Teuge, Twello, Deventer, Kolmschate. Stopplaats Bannink. Holten, Rijssen, Wierden. Almelo. Totaal 174 K M. M. G. te L. Leiden, De Vink, Voor schoten, Veur, Voorburg, Brug over de Vliet, Hoornbrug. Delft, Zweth, Overschie, Rot terdam. Goïdsohalkxoord, veer over de Oude Waas, Klaaswaal, Middelsluis. Numansdorp, haven, veer naar Willemstad (vertrek op ■werkdagen 9.47, 11,28, 14.55 en 18.40 uur, op Zondagen 8 uur, 11.28, 16. 47 en 20.18), Dinteloord. Steenbergen, Oude Molen, Hal sleren, Bergen op Zoom. Woensdrecht. Ril land. Krahbendijke. Kruiningen, Schore, Biezelinge, Kapclle, Kloetinge, Goes. Totaal 134.5 K.M. C. J. M. v. E. te L. Leiden, Utrecht (zie boven), Zeist, zijweg naar Driebergen, uit spanning ,,De Pvramide", Woudenberg, Ede. Totaal 92.8 K.M. C. B. te L Leiden. Oegstgeest, Noord- wijk-Binnen Noorchvijkerhout, Ruigenhoek, Vogelenzang, Aerdenhout, Overveen, Bloe- mendaal, Duin en Daal. Ruïne van Brede- rode, Duin en Kiruidherg, Driehuis, I.Tmui- den. Totaal 43.4 K.M. P. E. te L Leiden, Leiderdorp. Hazers- woude. Boskoop, Waddinxveen, Gouda, Haastrecht. Vlist, Schoonhoven, veer, Gcl- kenes, Nieuwpoort, Goudriaan, Neder-Slin- geland, Schelluinen, Gorinchem, Woudri- chem, Rijswijk, Giessen, Neer-Andel, Bies heuvel. Eethen, Drongelen, Waalwijk. Sprang, Loon op Zand, Udenhout, Oister- wijk. Totaal 98.3 K.M Oisterwijk. Oirschot. Best, Eindhoven, Leende. Maarheeze, Weert, Roermond. Me- Eck, Odiliënberg, Posterholt, Duitsche grens. Kempen. Heinsberg, Geilenkirchen Totaal 108.6 K.M. Tn Noord-Brabant hebt u een wegenkaart noodig, welke u moet aanvragen aan de Prov. Griffie te Den Bosch, (postzegel voor antwoord insluiten); voor Duitschland wordt een pas vereischt (geen visum), waar van de kosten plm. f. 2.50 bedragen. H. P. H. KEEREWEïR BEGRAFENISSEN Tel. 661 AUTO-TRANSPORT Aalmarkt 16. CREMATIE 4762 Benoemd tot ridder in de orde van Oranje Nassau. Evert van Dijk. Amsterdam's vlieghaven lag gistermiddag in afwachting; weldra zou de sirene een signaal geven, dat zoo menigmaal een groote gebeurtenis op luchtvaartgebied had aangekondigd. Deze raiddag zou het slot vormen van een daad van een Hollandschen aviateur, die met gulden letters in de ge schiedenis der Nederlandsche aviatiek zal worden geboekt. Evert van Dijk, die met zijn metgezellen Kingsford Smith, Stannage en Saul met de „Southern Cross" als eerste Nederlander van Oost naar West den Oceaan overvloog, zou met een K. L. M.- toestel uit Londen op Schiphol arriveeren, na een tusschenlanding op Waalhaven. Reeds lang voor den vastgestelden tijd, 4 uur, stroomden de belangstellenden naar Schiphol. De bussen en de bootjes voeren af en aan, en op den langen weg tusschen Amsterdam en Schiphol spoedde zich een lange rij auto's en fietsen vliegveldwaarts. Tegen drie uur heerschte op het vliegveld een gezellige drukte, de Hollandsche drie kleur en het Amsterdamsche zwart-rood klapperden lustig in den straffen wind. Even drie uur verscheen een militair eskader boven Schiphol; de Militaire Lueht- vaart-afdeeling had n.l. een daadwerkelijke medewerking toegezegd" bij de huldiging. Het eskader, dat in formatie vloog, werd aangevoerd door den commandant der Luchtvaartafdeeling, majoor J. v. Santen, die de leiding had van de commandogroep, bestaande uil drie vliegtuigen. De comman dogroep werd gevolgd door twee escadrilles van 9 verkeersvliegtuigen, waarachter de jacht-escadrille van den heer Van Weerden Poelman volgde met 5 jagerverkenners. De achterhoede werd gevormd door twaalf vliegtuigen van de Vliegschool. Hoog boven het eskader bevonden zich drie reservetoestellen, gereed om eventueel opengevallen plaatsen aan te vullen. In deze oorlogsformatie hadden de 41 toestellen vanaf Soesterberg via Amsterdam hun weg naar Schiphol genomen. Het was een impo sant Schouwspel en het wachten op de groote gebeurtenis viel het publiek niet lang. Een groot gedeelte der vliegtuigen streek neer, de jachtvliegtuigen bleven echter in de lucht lol het geven van demonstraties. Meer en meer vulde zich het vliegveld; aanhoudend daverden de motoren van de meer dan vijftig vliegtuigen, die in de lucht waren. Zoo nu en dan deed een loudspeaker bij de lribune voor de genoodigden. opgesteld door de firma Philips, zijn zware stem hooren: „Hallo, hallo, de P.H.-A.G.A., het dric- motorige Fokkervliegtuig waarmede Van Dijk f naar Schiphol komt, passeerde 7 minuten I voor 3 uur Ylissingen." En even later; „Dc P.H.-A.G.A. vloog 2 i min. over 3 uur over Zierikzee", en vervol gens; „De P.H.-A.G.A. is Middelharnis ge passeerd en zal over 7 minuten te Rotter dam landen." Te 5 min. voor halfvier steeg dc span ning aanmerkelijk. Weer werd de muziek, die af en toe via den loudspeaker het pu bliek den tijd aangenaam hielp korten, onderbroken door de mededeeling, dat te 3.19 uur de nieuwe blauwe vogel der K.L.M. veilig op Waalhaven was geland. „De P.H.-A.G-A. is in aantocht/' Te tien minuten over vier loeide de sirene: de P.H.A.G.A. met Beekman als piloot en Van Dijk als passagier was in aantocht. Een zenuwachtig onrust maakte zich van 't pu bliek meester, een oogenbhk dreigde de goe de orde, die dank zij de uitstekende politie maatregelen zoo goed was, verstoord te wor den. Maar een waarschuwend woord via den luidspreker bracht weer rust in de menigte. Te zeventien minuten over vier cirkelde het groote K. L. M.-toestel, vergezeld door twee escadrilles militaire toestellen boven het terrein. Eindelijk.te 4.19 raakte de ma chine grond om te taxieën naar de daarvoor bestemde plaats voor loods VI. Van Dijk ikwam er het eerst uit, gevolgd door ziju echtgenoote. De eerste die hem verwelkomde was zijn dochtertje, een blij weerzien! De heer Smits van de Fokkerfabrieken hood bloemen aan en na vele handen van familieleden en vrienden te hebben gedrukt begaven de heer en mevrouw Van Dijk zich, terwijl het „Wilhelmus" werd gespeeld, naar het podium. Toen zij op het met bloemen, palmen en tapijten versierde podium hadden plaats genomen richtte de minister van Water staat mr. P. J. Reymer ails eerste spreker zich tot van Dijk. Spr. begroette van Dijk namens de Nederlandsche regeering en bracht hem dank voor den schitterend ge slaagden tocht over den Oceaan, Wij zijn er trotsch op, aldus spr., u op Nederland- schen bodem te mogen begroeten. Uw daid verhoogt het aanzien van het Nederland sche vliegerscorps aanzienlijk, het corps, dat het zich tot een eer rekent u onder zijn leden te tellen. Een aantal dagen heelt het geheele Nederlandsche volk, aldus ver volgde de minister, uw prestaties met span ning en aandacht gevolgd en een ieder was hartelijk verblijd over den goeden afloop, van de zoo gevaarvolle onderneming. Minister Reymer. i naar hel Engelsch - H. ANTON'SEN (Nadruk verboden). - Kan ik dat dan nu niet? - Nee, zei Dick. - Waarom niet? - Om je familie nietl - Wat heeft die mee te maken? -LUesl Je vader zou je uitlachen en T'"1 mij zeggen, dat ik naar de maan kan Hij zou denken, dat ik een of andere wone kantoorklerk was, die op je geld be- fftwis. En al zouden we hem ook kunnen jfhmgen, dat dit niet het geval was, dan V mj er loch nooit in toestemmen, dat je mi] wachten bleef.hij zou me nooit H^g nemen! En dus.... omdat ik.... jou liefheb.moet ik er van door Waarom? PlJ vragen werd Dick fe machtig. Het was fcnopK, dat hij tegen zich zelf te vech- P Nis hij nu ook nog tegen haar. lam °°te 'leme'jo nu nog niet m?Omdat jij gewend bent aan ide'1 J" e'18en baarden en jachtpariijen i I,res'' Boe kan ik ie vragen met t rouw,m op niets en dat alles :r <jVC'n'^'S i- Brown heette, dan bad je E»! '",ri nooit gehad eD zou je ze dus M ^cn Dat zou heel wat anders zijn. rt»izpmtU ''f! ?een vamp zijn van een pasr Widen in het jaar te moeien leven. En stel je nu eens voor, dat ik zou verklaren, dat ik dat ook zou willen, al was ik dan ook geen Brown? Even lichtten Dicks oogen op. Maar ter stond bedwong hij zich. Dat moet je niet zeggen I Ik zon een reuzenlafaard zijn, als ik je daartoe komen lietl Je zoudt je niet gelukkig voelen! Je zou dat gemis gaan voelen en het zou mij zenuwachtig maken en we zouden ons ellendig gaan gevoelen. Ik dacht niet, dat je zoo ellendig zelf zuchtig wasl zei Audrey. Zelfzuchtig? Hoe wil je het anders noemen? riep Audrey, doodsbleek. Je doet niet anders dan aan je zelf denken. Het schijnt je geen steek te kunnen schelen, jvat ik voel. Je schijnt te denken, dat ik een houten pop benl Een schilderij, dat wel kan wachten, totdat je er een gouden lijst omheen kunt koopen I Loop heen met je gouden lijstl OhDick ik Iaat je alles niet terugnemenl Zie je dan niet, dat ik jou liefheb? Al heb je ook geen cent, wat kan het mij schelen? Dick jij.. jij Zij kon niet meer en viel snikkend neer op de kussens. Dick hart bonsde of het bre ken zou. Mei een enkele beweging had hij haar in zijn armen. Liefsteniet huilen. Audrey! Ik was niel wijs! Toe. Audrey.... vergeef het me.Ik zal De trein gleed juist het Victoria Station binnen XVII. Een livreiknecht keek de coupé binnen, salueerde en deed de deur open. Dick bleef met zijn rug naar hem toe staan om Audrey gelegenheid te geven haar neus te snuiten, haar tranen weg te vegeD, haar haren wat op le strijken en haar hoed op te zetten. Goeie morgen, Horton! zei ze. De bagage is achteraan. Het gezicht van den man ontplooide zich tot een glimlach van plezier. Goeden morgen, mylady, zei hij, en verdween naar de achterste goederenwagen. Audrey stopte haar zakdoekje weg. Je moet mee naar huis rijden, Dick. Dick knikte. Hij keek vlug naar de deur, loen Audrey zich gereed maakte om uit te stappen en kwam vlak naast haar staan. Vlug! zei hij. Misschien heb ik er nooit meer gelegenheid voor! Hij had een heel breeden rug. Van Audrey was niets te zien, toen hij zijn armen om haar heen sloeg. Met schitterende oogen keken ze elkaar aan en hij drukte een kus op haar lippen. Toen liet hij haar los en rommelde verward in het bagagenel naar de golftasschefi. Ze gingen het perron op. Daar zijn de anderen, zei Dick. Wil je soms afscheid gaan nemen en de bagage bij elkaar zoeken? Zie ik er.gewoon uit? Heelemaal... ze kunnen niets aan je merken! Du» gingen ze naar hel achtereinde van den trein, waar de anderen met opgetrok ken wenkbrauwen naar Horton stonden le kijken, die de koffers van Audrey handig tusschen de andere uitpikte. Hallo, rieo Fatty. Wat deden jullie zoo alleen te gaan zitten? Ik dacht, dat jullie achter ons aan kwamen, loog Dick bedaard Of het nu takt was van Horton, of niet, in elk geval verbrak zijn beleefde stem de stilte en hij vroeg: Is dit alles, mylady? Nee, antwoorde Audrey, Toe, neem die banjo. welke zijn van jou, Dick, en die twee koffers, Horton, en die golfslok- ken. Die hoet je niet te dragen, Dick. Neem maar een kruier om je le hélpen. Horton Ja. mylady. Horton wenkte en een kruier kwam nader bij. Ze laadden de bagage op hun rug en gingen het perron af. Nou, zei Tiny Tim, zijn hand uitste kend. Goede reis en tot ziens. We zullen elkaar nog wel eens ontmoeten, hoop ik. Dat hoop ik ook, zei Audrey. Daagl Onder allerlei toespellingen van Fatty namen ze afscheid, gingen hun kruiers ach terna en verdwenen in verschillende taxi's. Horton slond aan het portier van een reus achtige Rolls Royce. De chauffeur tikte aan zijn pet, toen ze met hun tweeën aankwamen Goede morgen, Brown! zei Audrey. Goeden morgen, mylady, antwoordde de chauffeur. Hij hoorde niet, hoe ze ineens zacht begon te giechelen, maar Dick hoorde het wel en slapte glimlachend achter haar in. Horton legde een reisdeken over hun knieën heen. Naar huis, hé? zei Audrey. En.. Horion zeg., niet zoo hard rijden, de straten zien er zoo slipperig uit. Horton deed de deur dicht en kwam naast den chauffeur zitten. De ruil achter hem was omhoog en terwijl hij kaarsrecht bleef zitten, zei hij terzijde en zacht: Naar hui9, maar langzaam! Zouden .we niet een omweggetje door het park maken? Een aardige jonge kerel! Zoo had Diok ten minste één bondgenoot onder de huisgenooten van den hertog Hij en Audrey zakten bijna geheel weg in den reusachtigen wagen, die geruischloos den Buckingham Palace Road opgleed. Nog al door regenden en hel woei het. De straten lagen verlaten. Binnen vijf minuten zouden ze thuis zijn. Moet ik hier aldoor blijven zitten? Net of ik aan het andere eind van dc wereld zit! zei Dick. Nee. liever niet.. Zij hinderen niet., antwoordde Audrey met een knikje naar de bediende. Dick kwam dus naast haar zitten en stak zijn arm door de hare en onder den reisdeken ontmoetten hun vingers elkander. Wanneer zie ik je weer terug, Dick? Dick rekende vlug uit, hoeveel er van zijö geld nog over was. Wil je morgen met me !unchen7 Oh., kostelijk., hoe laat kom je me haten Zou je het heel erg vinden, als ik dat niet deed? vroeg Dick. Ik ontmoet je familie liever niet. voordat ik wat fatsoen lijker kleeren heb dan deze. Zie je, je vader is immers altijd in de puntjes en je broer is zooiets van een fat. ik zou dus graag een goeden indruk maken Audrey begon te lachen. Mij best! Waar kan ik je dan treffen? Ik zal zorgen, dat ik om kwart voor cenen bij Stewart ben, zei Dick Is dat goed? Ik zal je heusch niet laten wachten, zei Audrey. Terwijl de wagen van de Mali naar St. ■Tamcspalace reed, werd hel doodstil bin nenin. Dick voelde een brok in zijn keel. Hoe zou hij haar een tehuis kunnen bezor gen? Hoe zou hij zijn voet ook maar op den eersten sport van dcn ladder kunnen zet'en. Hij moest naar Whiteleaf terug, omdat hij nergens anders heen kon; en wat dan? (Wordt vervolgd).

Leidsch Dagblad | 1930 | | pagina 9