HUN BEIDER WEG. DE VLUCHT UIT DE POPPENKAST VAN JAN KLAASEN EN TRIJNTJE. FEUILLETON. 193. Achter de deur van 's bakkers winket, stonden beiden desparaat. lieten den boerenknecht maar praten, die bleef netjes op de straat. En Piero op het paard gebleven, keek de lui verwonderd aan .waarom zij den lummel onbe antwoord lieten staan. 191 Plotseling hoorde Piero 'tronken van een groote vliegmac'hien. De boerenknecht keerde zich ook om, om naar het vliegtuig eens te zien. Het paard, intussdhen, niet nieuwsgierig, smikkelde van het brood, dat de bakker had laten vallen en waarvan het nu genoot. lijken termijn de beschikking over een nieuwen school verkrijgt waarvan de kos ten niet meer dan 10 pet. hooger zullen zijn dan van het thans vervaardigde plan. Het schoolbestuur verplicht zich het plan zoo 9ober mogelijk te ontwerpen; 5. de beslis sing omtrent deze koop moet genomen zijn voor 21 Juli 1930. Omtrent de voorwaarden, waarop onder 1 gezinspeeld wordt, hebben B. en W. Ier voor koming van misverstand, nadere verduide lijking verzocht. Volgens daarop verkregen inlichtingen wordt met die voorwaarden bedoeld de koop. som ad. f. 35000.plus overdrachtskosten voor rekening van den kooper. De onderhandelingen met G-ebr. Verloop hebben tot het resultaat geleid, dat deze hun oorspronkelijk voorstel volledig handhaven. Dit beteekent dus, dat de koopprijs van het Paviljoen met gronden f. 33000.bedraagt: indien Gebr. Verloop een perceeltje van 11 M x 22 M* behouden, zal de koopsom f. 30.000.bedragen. Voorts merken B. on W. nog op dat het voorstel van het schoolbestuur niet geheel juist is geTeddgeerd, in zooverre dat ver zuimd is rekening te houden met de om standigheid, dat op de gronden, wplke door het bestuur der Herv. Scholen zullen worden afgestaan, het zakelijke recht van erfpacht rust. Hieruit vloeit niet alleen voort, dat slechts overdracht van het erfpachtsrecht met den opstal kan plaats hebben, doch tevens, dat dan jaarlijks de erfpachtscanon verschuldigd is en wel volgens aangegeven schaal: over 1929 tol '33 f. 100.p. jaar, van 1934'38 f. 200.per jaar, '39'43 f. 300.—, '4-1"48 f. -100.— p. jaar. '49—'58 f. 600.en zoo vervolgens, zoodat b.v. in 1989 f. 1500.per jaar moet worden be taald. Er is voor B. en W. geen aanleiding om op bovengenoemde voorstellen in te gaan. Een lange djscussie wordt gevoerd over dit punt Dr. Lodder spreekt zijn voldoening uit de medewerking van B. en W. om het voorstel tot uitvoering te brengen, en dat de voorwaarden gunstiger zijn dan aanvanke lijk werd verwacht. Er is voor spr. geen aan. leiding om de zaak langer uit te stellen en hij wil definitief tot aankoop over gaan. De heer v. Tongeren vindt het veel te duur. Gekapitaliseerd komt de erfpachtscanon op f. 15000.De eene strop wordt door den ander overgenomen. De heeren Grimbergen Meerburg cn v. d. Bent verklaren zich tegen aankoop. Het wordt veel te duur. Dr. Eijkelenboom zegt berekend te hebben, dat de erfpachtscanon gekapitaliseerd slechts op* f. 9000.— komt. Do heer R. Ouwerhand spreekt dit tegen. Het zou waar kunnen zijn als het een eeuwig durende erfpacht was, hetgeen mede blijkt uit de laatste vaststelling van den canon. De Voorzitter vraagt wat de bedoeling is, het gcheele terrein aan té koopen of een ge deelfce aan Verkoop te laten. Dr. Lodder zegt alles te willen koopen voor rekening der ge meente. Het voorstel komt dan in stemming en tot aankoop wordt besloten m. 86 stem. men. Tegen stemmen: R. Ouwehand. T. v. Duyn, Grimbergen, M. v. d. Bont, P Meer burg en C. v. Tongeren,, zoodat Groot-Bad hotel met Paviljoen en bijbehoorendc gron den eigendom der gemeente worden. Punt 7. Voorste! tot het sluiten van een gedeelte van de Kerksteeg voor het ver keer met motorrijtuigen. Van cenige be woners van de Kerksteeg zijn klachten in gekomen. dat hun huizen herhaaldelijk door vrachtauto's beschadigd worden. Een gedeelte, op den Besteva-erweg uitkomende, is slechts 2.70 M. breed en verwijdt zich' dan geleidelijk tot 3.20 M. Dit doel is prac- tisch niet geschikt om met motenrijtuigen op meer dan 2 wielen te worden beredon en B. en W. stellen daarom voor dit ge deelte' voor motorrijtuigen op raw dan twee wielen to sluiten. De heer v. Duyn pleit voor algelicele afsluiting der Kerk steeg. Spr. voorziet anders ongelukken. De heer v. Tongeren gaat er verder op in en wijst er op. dat met nieuwbouw niet op verbreeding wordt gerekend. Het voorstel- v Duyn wordt verworpen met 122 st. Dat van B. en W. aangenomen met 10—4' stemmen (Van Tongeren, Guyt, Parlcvliet, v. d. Bent). Een voorstel om de verordening betref fende de straatpolitie te wijzigen is noo- dig omdat fotografeeren thans alleen ver boden wordt op het strand zonder vergun ning van B. cn W. En het is noodig ge Vrij naar het Engelsch - H. ANTONSEN (Nadruk verboden). 19) Dick slak zijn pijp weer aan en keek heel radeloos. Ik weet 't ook niet! Hel is erg vreemd, niet waar? Weer heerschle er een lang stilzwijgen. Alleen het verre ruischen der zee en het ge pruttel van Dick's pijp waren hoorbaar. Éindelijk bewoog hij zich even. Ikik ben er.blij om!En jij Ik ook. antwoordde Audrey. En terwijl ze daar zoo zalen, kwam cr ccn roze gloed in het Oosten en verspreidde zich over de lichte wolken. De gloed werd dieper en dieper. Zoodra de eerste zonnestraal over de wereld schoot, kwamen ze uit hun stoelen overeind. In het komende daglicht stonden ze verlegen voor elkander. Dick stond op. nam den deken van haar voeten en schoof haar stoel weg. Even raakte zijn hand de hare. Wel te rusten, Audrey, zei hij zachtjes. Ze draaide zich voor haar raam nog even om en fluisterde: Goeien nacht. Dick. Dick stond een oogenblik roerloos. Dan ging hij naar zijn eigen kamers mot de stoe len en dekens. Hij liet zijn gordijn zakken, gooide zijn chambercloack uit en kroop onder het dek. bleken het publiek tegen de practijken van bepaalde fotografen en z.g. film-operateurs te beschermen. Meer redenen geven B. en W. hiervoor op. In verband hiermede stel len B. en W. da/n ook voor de verordening betreffende de straatpolitie aldus te wij zigen, dat voor het standplaats nemen in de geheele gemeente vergunning noodig is. Een desbetreffende verordening wordt dan vastgesteld. Punt 9. Voorstel tot het geven van een orediet ten behoeve van de politie voor het volgen van een cursus. Op 22 April 1.1. heeft ten gemeentehuizc te Wa-ssenaar een de monstratie plaats gehad van een systeem van zelfverdediging en arrestatie door den heer Wladimir Kasulakow. Deze demon stratie, die groote belangstelling trok, mag als geslaagd beschouwd worden. In ver band hiermede bestaat het voornemen om bij voldoende deelname een cursus door genoemden heer aan politiepersoneel te geven, waarbij maximum 30 cursisten zul len worden toegelaten. De totale kosten zullen f. 1000 "bedragen, per persoon dus ongeveer f. 35. Verwacht wordt, dat in De cember van dit jaar met het onderricht zai kunnen worden begonnen. B. on W. zijn van oordeel, dat genoemd systeem om zijn practischc bruikbaarheid van bijzonder belang is te achten, en verzoeken hen een orediet van f. 200 toe te staan ten einde eenigc politic-agenten in de gelegenheid te stellen bedoelden cursus te volgen. De heer P. Guyt vraa-gt of de voorzitter zekerheid kan geven, dat de agenten hier in de. gemeente blijven. Anders profiteeren anderen er van. De heer v. d. Bent ver klaart- zich èr ook tegen. Dit is aJleen het belang der agenten. De voorzitter gaat hier scherp tegen in en verklaart uitdrukkelijk, dat het niet het belang der agenten is, doch voor een betere handhaving der orde noodzakelijk Katwijk zou anders toch het aantal agen ten moeten uitbreiden. Wij hebben hier een minimum aantal. Dc heer Meerburg verklaart zich er ook tegen. Om zich te bekwamen «moeten ze zelf dc kosten betalen. En als de politie zooveel bekwamer wordt komen ze straks weer om salarisverhooging. De heer Hue- ting zegt zeer sympathiek te staan tegen over dit voorstel. Als de agenten beteT wapenen moesten hebben, zou spr. zich eerst bedenken, doch dit voorstel juicht spr. zeer toe. Ook de heer v. Duyn kan zich met het voorstel vereenigen en juicht het toe, dat door dergelijke methoden de gummistok minder zal behoeven te Worden gebruikt. Het voorstel komt in stemming en wordt met 114 stemmen aangenomen. Tegen dc heeren P. Meerburg, P. Guyt en M. v. d. Bent. In de vergadeVing van 18 .Juli 1.1. werd vastgesteld een conceptbesluit waarbij gronden werden aangewezen, welke in de naaste toekomst bestemd zullen zijn voor veirbetering van het Oostpad en hot West pad. Dit ontwerp heeft ter visie gelegen en is ter kennis gébracht. Dc definitieve vaststelling van dit besluit heeft thans plaats. Het betreft 12 perceclen in het Oostpad en 12 iii het Westpad. Do staten van oninbare posten en be- lastingreclames worden vastgesteld volgens voorstel van B. cn W. Thans volgt de benoeming van een wet houder wegens bedanken van den heer R. Ouwehand. Bij eerste stemming wórden uitgebracht op dr. Hueting 4 stemmen, M. v. d. Bent 4 st., J. v. Duyn 4 st. Blanco 2 stemmen. Tweede stemming: Hueting 4 st., v, d. Bent 1 st., -T. v. Duyn 8 st.,blanco 1 st., zoodat dc heen- J. v. Duyn (Christelijke Volkspartij) is gokozen en de benoeming aanneemt onder dank voor het vertrouwen hem geschonken, welk vertrouwen hij zich koopt waardig te raaiken. De voorzitter feliciteerde den heer v. Duyn met diens benoeming en wenscht hom toe verstand en wijsheid om hem in dc moeilijke taak, die hem wacht, tc helpen. De Voorzitter zegt dan een enkel woord te moeten zeggen in aansluiting op hetgeen door hem in een vorige vergadering is ge zegd. toen hij onder den indruk was van de onverwachtsche mededeel ing, dat de heer R Ouwehand als wethouder zou heengaan. Het was bekend, dat de heer Ouwehand ern stig bezwaar had legen den aankoop van het Groot Badhotel. maar spr. had zich niet de mogelijkheid gerealiseerd van wat thans XV. Toen Dick den volgenden morgen bin nenkwam voor het ontbijt, werd hij docr iedereen, behalve door mevrouwr Winkle?, beknord, omdat hij laat was. Goeien morgen! zei hij tegen haar en vroeg aan de anderen: Wat is cr aan de hand? Fatty zwaaide met een vork. 'n Mooie morgen! 'n Mooie, kalme zeel Lekker warm! Maar mooie Dick was ner gens te zienl Winkles Irok hem naar zich toe Luilak! Waarom ben je niet eerder bene den? Heb' je ons dan niet naar beneden hooren stormen? vroeg Midge. We hebben anders herrie genoeg gemaakt. Kom maar hier zitten, Dick. Ik zal wel opschuiven. Wij zijn allen al klaar! Ze schoof haar bord voor hem opzij. Hartelijk bedankt! zei Dick. Maar be kommer je maar niet om mij! Ik vind het wel! Mevrouw Winkles moest glimlachen, toen ze zag hoe hij zich lusschen den onberispe- lijken Harry en Audrey inschoof. En haar glimlach verbreedde zich. toen ze de ver wondering van haar dochter opmerkte. Midge was niet gewend zoo afgescheept te worden. Hel was wel eens goed voor haar. Dick hielp Audrey aan marmelade. Dat is goed -werk zei mevrouw Win kles. Wachten op zonsopgang maakt een mensch hongerig. Dick knipte even met de oogen. Een mo ment stond hij op het punt zich geërgerd le toonen. Alles bij elkaar had hij liever gehad dat ze hen niet gezien had. Maar wat gaf het op slot van zaken. Ze was een joviaal is geschied. Spr. kan het niet anders zien dan dat zijn bedanken een groot verlies voor de gemeente is. Wij hebben echter dit be sluit te eerbiedigen. Er moet een zeker ver trouwen zijn in het beleid. Het is begrijpelijk dat de heer Ouwehand deze consequentie ge trokken heeft, Spr. gelooft, hoopt, en ver trouwt namens den ganschen raad te spre ken, als hij den heer Ouwehand hartelijk dank zegt voor de liefde en toewijding aan de publieke zaak gegeven. Het gebeurt meer, dat de be9ten gedwongen worden zich terug, te trekken van belangrijke posten, niet dan tot schade voor de publieke zaak. Spr. ge looft, dat het voor den heer Ouwehand geen gemakkelijk oogenblik is heen te gaan. Spr. wil hem niet alleen dank zeggen, doch ook den wensch uitspreken, dat Gt»d hem zijn gezondheid late om met groote kennis en gaven, als is het niet op de wethoudersplaats, dan toch als lid van den raad in het be lang der gemeente werkzaam te mogen zijn. Applaus. De heer P. Meerburg, als oudste raadslid, wenscht ook namens zijn medeleden dank te zeggen voor hetgeen de heer R. Ouwehand voor de gemeente in een reeks van jaren heeft gedaan. Applaus. Rondvraag In antwoord op een door den heer v. Tongeren gestelde vraag in een vorige vergadering, antwoordt de voorzitter, dat het plaatsen van een brievenbus niet be hoort tot de competentie van B. en W. doch van P. en T. B. en W. hebben echter stap pen gedaan om in het Zuiderkwartier een of meer brievenbussen geplaatst te krijgen. De heer v. d. Bent vraagt te bewerken, dat op de autobussen Den HaagNoordwijk ver meld zal worden NoordwijkKatwijkDen Haag. omdat de bus via Katwijk a. d. Rijn en Katwijk aan Zee gaat en dit duidelijker de route aangeeft. De voorzitter zegt, dat de autobusondernemer dit niet verplicht is le doen, doch zeker genegen zal zijn, aan een desbetreffend verzoek, dat ook in zijn be lang is, gevote te geven. De heer P. Guyt vraagt of het den voor zitter bekend is, dat door de Gemeentebe drijven in de Voorstraat een nieuwen kabel wordt gelegd. Zoo ja, of het ook niet de mee ning is van B. en W., dat nu dit tijdens het badseizoen gebeurt, hierdoor de belangen der badplaats worden geschaadt. De voorzit ter zegt. dat de zaak in onderzoek is en in de volgende raadszitting de reden zal worden medegedeeld waarom dit thans gebeurt. Spr. geeft intusschen de toezegging, dat het werk zooveei mogelijk zal worden bespoedigd. Dr. Lodder klaagt over het snelle rijden in den kom der gemeente, doch voornamelijk langs den Boulevard. Spr noemt zulk rijden een misdaad en geeft B. en W. in overwe ging een regeling te treffen een maximum snelheid te bepalen. De voorzitter zal een en ander overwegen en in een B. én W.-ver- gadering bespreken. De heeT J. v. Duyn klaagt over overtollig water in de secretaris Varkevisserstraat. Ook de heer v. Tongeren noemt nog een plaats waar dezer dagen de straat blank stond. De voorzitter zegt. dat zulks hem niet bevreemdt. Met zulk weer als type. Dus keek hij naar het hoofd van de tafel en grinnikte vrijuit tegen haar. Zegt u dat wel. gaf hij royaal toe. Ik heb ontzettende honger! En zich tot Audrey wendend vroeg hij: En hoe slaat het met jou Ze was aan haar brood met marmelade begonnen Och. ik eet altijd als een wolf! zei zc. Zoo'n enkele zonsopgang maakt geen verschil! Hoor eens hier. jongelui, zei mevrouw Winkles, omdat Dick te laat was, hoeven we hem nog niet te straffen, door hem de stukken uit zijn mond te kijken. Laten we hem rustig laten eten. Zeg. Audrey, jij bent ook nog bezig. Wil je koffie voor hem in schenken? Ik zal de honneurs wel waarnemen, antwoordde Audrey. Toen de anderen opstonden en naar bui ten gingen, ving Dick een, blik van mevrouw Winkles op. Hij hoefde haar niets meer te zeggen. Ze wist alles wel. Zul je nog een stukje toast nemen? vroeg Dick, toen ze samen alleen waren. Audrey zette haar kopje neer. Beste Dick, zei ze, zelfs een wolf krijgt eens genoeg. Wil je koffie? Graag! zei Dick en bediende zich nog eens flink van ham met eieren. Wat ga je vanmorgen doen? Weet nog niet. Alles is me goed. Wat denk je van een stevig partijtje golf met mij? Dat is een goed idee. Hoeveel geef je me vóór? Daar ken ik het niet goed genoeg voor. Zijn het goede golfbanen hier? Ja, uitstekend. Heuvelachtig en vol brem. wij den laatsten tijd hadden, zullen er nog wel meer plaatsen zijn waar het water niet spoedicr genoeg weg kon. Spr. zal echter het genoemde doen onderzoeken. Hierna slui ting met gebed. o KATWIJK-AAN-ZEE. Verboden vruchten Vandaag is tegen drie personen proces verbaal opgemaakt wegens het plukken van de blauwe zeedistel in de duinen. Er wordt nauwlettend op toegezien, dat dit verbod niet wordt overtreden. Men zij dus gewaar schuwd. De Katwijksche Harmonie „Uilspan ning na Inspanning", directeur de heer P. C. Langmuur, die gisteren te Leiden een twee den prijs behaalde, maakte gisteravond een Jeestelijken rondgang door het dorp vanaf Duinoord langs de Voorstraat naar hotel „de Zwaan", waar de 9toet werd ontbonden. Dit succes is een welverdiende belooning voor het ijverig werken van den heer Lang muur en de zijnen. LEIDSCHENDAM. De heer H. J. Mol alhier i9 geslaagd voor het examen handelskennis. o NOORD WIJK-AAN-ZEE. Te 's-Gravenhage slaagden voor het Mulo-diploma onze plaatsgenooteu J. Feelëus en E. Briede. RIJNSBURG. De heer P. G. J. van Leeuwen alhier is geslaagd voor het examen hoofdakte. Brem? Hml Niet zoo heel prettig. Dan moet je zoo geweldig nauwkeurig spelen. Dat wou ik juist eens van jou leeren. Ik kan een bal wel ver weg slaan, maar ze verdwalen bij mij nog al eens. Dick keek over het stuk toast met mar melade, dat juist onderweg naar zijn mond was, naar haar lengte en breedte van schou ders en knikte. We zullen eens zien, wat we vanmor gen doen kunnen, zei hij. Prachtig! Zeg, hoe lang denk je nog over dat reuzenmaal van jou te doen? Dick grinnikte en nam een stuk toast. Is er nog koffie? Groote hemel 1 Ik dacht dat ik als een wolf at. maar jij lijkt wel een olifant! En terwijl die twee over zulke doodnuch- lere dingen zaten te praten, liep mevrouw Winkles langs het strand en telde lachend twee bij twee op. De uitkomst was vier. Feitelijk had het <ïrie moeien zijn. Want noch Dick, noch Audrey was echt verliefd. Dat wil zeggen, dat als iemand het aan een van beiden had gevraagd, hij zeker ten antwoord zou hebben gekregen: lk ver liefd op Dick? Pff! Ik mag hem graag lij den, omdat hij zoo sportief is ennu ja, omdat hij Dick is en meer nietl Of van Dick: Ik verliefd op Audrey? Maar beste kerel, je raaskalt! Ik mag haar dolgraag .lijden! Ze is een aardige meid! Maar verliefd Audrey had in Dick terstond een ver wanten geest ontdekt. Ze mocht de uitdruk king van zijn oogen. Ze mocht zijn uiterlijk, rustig, gespierd. Ze zocht de open, eerlijke manier waarop hij tot haar sprak. Ze voel de. dat hij haar opvattingen over het leven en haar idealen deelde. Gedurende de volgende dagen scheen het Tot hoofd der Chr. School ailEc-r werd benoemd de heer A- Bonman t? Xeder-Hardinxveld. o SASSENHEIM. Gemeente Grond- en Woningbedrijf. Het grondbedrijf, waaronder het park ,,Sporthoff' en de woningen aan den Men. neweg, groot 24.04.06 H.A., bencvem 5.056 M. 2 weiland, heeft een verlies opge leverd van f. 2705,32^.. Het complex huizen „Amerika" leverde een winst va® f. 303,44, terwijl de huizee aan de Rusthofflaan een verlies gaven val f. 128,44; in dit verlies .wordt door het Rijk bijgedragen. Te water gevallen. Gistermiddag had do 13-jarige Bets va; D. het ongeluk in de Oosthaven te vallen, Zij was reeds een paar maal onder water geweest toen het aan den heer G. vaa 't Woud van Noordwijkerhout, die zich ge kleed te water begaf, gelukte haar na. veel «moeite te redden. Een woord van lof vóór den koenen red-1 der is zeker niet misplaatst. De heer J. Bocrsma, onderwijzer a» de School met den Bijbel alhier is ben«aemd tot onderwijzer aan de Chr. Opleidingi- school voor de Kweekschool te Middelburg Yoor het Mulo-'cxam'ën is geslaafd 'Annie Blinde alhier. VOORHOUT. Bode-auto te water. WASSENAAR. Mcj. E. M. M. Godefrooy alhier is ge slaagd voor het examen handteekenen. iets vanzelfsprekends le zijn, dat die tffc* bij iederen wedstrijd elkanders Par{pe£ waren, bij ieder uitstapje eveneens. Ze j Midge, die al dadelijk door Dick opzij was. berustte in haar nederlaag en deed geen verdere pogingen om hem voor zich 1* winnen, maar onderwierp Tiny Tim des w volkomener aan al haar grillen. Audrey en Dick vonden de anderen e.-J beetje vervelend. Er was toch al zoovea tijd, dat ze in gezelschap moesten zijn en e» waren vreeselijk veel dingen die ze safflfD te bepraten hadden en waarover ze het eefc moesten worden al hadden ze nooit ofr eenigheid dat het vanzelf sprak, dat i- iederen dag er samen op uit moesten, o\f- de duinen, of langs de rotsen, of uit schen gingen in een van de bootjes. »aDj neer mevrouw Winkles met z'n allen verre motortocht voorstelde, of een dar.:- partijtje in de ruime hal. dan waren zen*' tuurlijk graag van de partij, maar dan len ze het toch altijd zoo in te pikken. ze in dezelfde auto terechtkwam en dat -• altijd samen dansten. En iederen avond.s. het gezelschap uiteen ging. haastte D'L zich naar zijn kamer en bracht zijn tff* vouwstoelen op het balcon. Als Audrey al niet reeds was, dan kwam ze toch ze dra ze hem hoorde en dan zalen ze/'j| elkaar en keken uit over de slapende st* en dc stille zee. Het balcon was hun e'56' terrein geworden en niemand was zoo beleefd om hen te komen storen. En al ten ze. dat ze daar door de anderen SeZlj konden worden en al moesten ze fluistere praten, om niet door de openstaande ranj gehoord te worden, dat hinderde hen omdat ze geen reden hadden zich schuil houden. (Wordt vervolgd'- NOORDWIJKERHOUT. R.K. Volksbond. De R.-K. Volksbond met al zijn onder- afcleelingen en resp. vaandels, zullen met de R.-K. muziekverceniging ,,St. Jeanne d'Arc" Zondag naar Haarlem optrekken en deelnemen aan den grooten optocht, ter gelegenheid van de in-gebruik-neming der voltooide Kathedraal. B. en W. dezer gemeente hebben toe stemming verleend tot het houden va® een spcldjesdag ten bate van „Herwonnen Levenskracht". Tot onderwijzer bij het Chr. Onder wijs alhier is benoemd de heer P. Schmink te Klaaswaal. o Gistermorgen reed de bode F. A. met zija auto langs de Leidschevaart alhier. Te: hoogte van de Bisschoppelijke Nijverheids school ontmoette hij een wielrijder, waar voor hij moest uitwijken. Vermoedelijk week hij iels te veel naar rechts uit, waardoor d? doorweekte berm verzakte. De auto kar telde en stortte op den kop in de vaart. Dm: !het stukslaan van een ruit der cabine vrisl de chauffeur zich le redden en hij kwas met een wond aan de hand en de schrik vrij- De kop der auto werd beschadigd. Later u de wagen met een kraan weer op het drog? gezet. Het rooien der bloembollen. Ging het rooien der tulpenbollen vlug van den hand. bij 't rooien der narcissen onder vindt men veel stagnatie door den velen regea der laatste dagen: zoodat. reeds verkochte bollen, nog niet geleverd kunnen worden. o

Leidsch Dagblad | 1930 | | pagina 6