SPORT. UIT DE RIJNSTREEK. DE KAAGWEEK. Een goede dag voor de scheepsmakers Kranig werk van de jollenzeilxter* - me). Alberts en Lie). Ondsboorn - Tan der Mey zegeviert opnienw in de Regenboogklasse JL v (Van onzen eigen verslaggever). r Het moge in het algemeen voor de kijkers langs den wal prettiger zijn, wanneer het ■zonnetje hoog aan den hemel brandt, uit een. zuiver sportief oogpunt beschouwd maakt het de zeilerij heel wat interessanter, wanneer, zooals gisteren een felle Zuid ooster over de plassen blaast en de golven looit met krullende, witte koppen, die zich oplossen in schuimvlokken. Er werd giste ren van de zeilers heel wat stuurmanskunst gevraagd om hun scheepkes boven water te houden en vooral de kleinere jachtjes had den het hard te verantwoorden. In de middaguren ontlastte zich nog een hevige piasbui boven de meren, welke iedereen, die zich daarop waagde, in een ommezien doorweekte en het uitzicht op een afstand van nog geen tien meter onmo gelijk maakte. Het aantal jachten, dat door averij ge dwongen was, den strijd op te geven was dan ook legio. Van de twee Canadeesche kano's volbracht er slechts één den tocht; van de Kajaks bleef er één bij de start weg, terwijl vier van deze lilliputters het einde van de reis evenmin haalden. Opvallend was in deze klasse het ver uiteen liggende veld. De winnaar had ruim een halfuur noodig; nummer laatst niet minder dan 1 uur en 20 minuten. Mej. Doortje Alberts leverde voor de derde maal in successie de keurige prestatie als nummer één in de damesjollenklasse A door de finish te gaan. En te meer dwingt deze laatste overwinning bewondering af, wan neer men weet, dat bijna alle boeien gijp^ boeien waren. Mej. Karreman zag onderweg van verderen strijd af. In de B-afdeeling werd Gerarda Oudshoorn alweer eerste. Bravo! Mej. van Houten sloeg om. In de Regenboogklasse A werd de Leede III met Willem van der Mey aan den helmstok zoowaar alweer winnaar. Hij startte dit keer bijzonder goed en had al heel spoedig een Hinken voorsprong op de Karekiet en de Jan. Dezelfde rukwind maakte aan de illu sies van van Rijn en Veldhuizen .om den achterstand nog te kunnen inloopen, een einde door op de Dieperpoel van beide sche pen de fok weg te slaan. Van Staveren kwam op die manier goedkoop aan de tweede plaats en hij had ten slotte nog heel veel moeite om de Lies II achter zich te houden. Ook ir. Stokhuyzen zag zijn fok op 100 M. van de finish door den storm wegge- slagen, evenals die van de „Holland", welk schip echter al bij voorbaat was uitgesloten wegens het zich laten sleepen na het vijf- minutenschot. In de B-klasse ging het al weinig beter. De Methusalem kwam reeds na 5 minuten met een gebroken mast terug, hetgeen nie mand verwonderde, daar de mast meer ge leek op een boemerang dan op een heu- schen scheepsmast. De Nico Jan, El, Tjebbe en Ariola bekwamen allen min of meer zware averij en moesten opgeven. De Maas van de Goederen nam direct den kop en bleef de anderen gedurig voor. Jesse deed weer goed werk door zich tweede te plaat sen, terwijl ook de bemanning van de Feja een pluimpje verdient voor haar stug vol houden. Dit schip maakte een formidabel slechte start, doordat het niet door den wind kon komen en meer dan een minuut hulpeloos bleef ronddobberen. Haar volhar ding werd beloond met den vierden prijs. De jolletjes brachten het er bij deze sche pen vergeleken nog goed af. Wel vielen ook hier eenige slachtoffers, maar de veronder stelling, dat de Kaag een drijfschaal zou worden vol met jollenzeilers, werd toch niet bewaarheid. In de Vrijbuiterklasse sloeg de Jan Brass al vóór het startschot om. zoodat ook de Sam Cornelisse II niet startte en deze race vandaag overgezeild zou worden. Voor de resultaten in de jollenklassen verwijzen wij naar onderstaande uitslagen: De race der Scherenkruisers en de Jollen- klasse C werd tot heden uitgesteld. De uitslagen. Handicapklasse D: 1. Narmada st. H. H. Tieleman. gez. tijd 1 u. 28 min. 22 sec.; ber. tijd 1 u. 22 min. 28 sec.; 2. Najada, st. S. v. Ramshorst, gez. tijd 1 u. 36 min. 27 sec.; ber. tijd 1 u. 25 min. 11 sec. Scheldejollenklasse: 1. My Hobby, St. J. Stuurman in 1 u. 42 min. 28 sec.; 2. Riete piet, st. J. D. A. Hellema in 1 u. 42 m. 53 s. Canadeesche kano's: 1. Snuffel, st. M. Ruytenschildt in 28 min. 33 sec. Kajaks 1. Paling, st. E. G. van de Stadt in 33 min. 30 sec.; 2. de Ruyter, st. Simon de Wit in 37 min. 19 sec.; 3. Najade, st. Jac. Lenselink in 1 u. 30 sec. 12-voetsjollen dames, klasse A: 1. Anny, st. mej. D. Alberts in 56 min. 55 sec.; 2. Mieke, st. mej. M. Roozen in 57 min. 58 s.; 3. Pam, st. mej. C. de Vlieger in 1 u. 2 mén. 12-voetsjollen dames, klasse B: 1. Dob bertje, st. mej. Gera. Oudshoorn in 1 u. 2 s.; 2. Dwarrelaar, st. mej. H. Visker in 1 u. 1 m. 15 sec.; 3. Good Luck, st. mej. L. Schudde- boom, in 1 u. 4 min. 5 sec. Regenboogklasse A: 1. de Leede Hl, st. W. Z. v. d. Mey in 1 u. 32 min. 32 sec.; 2. Hollandia, st. C. van Staveren in 1 u. 34 min. 17 sec.; 3. Lies II, st. C. P. de Groot in 1 u. 34 min. 27 sec.; 4. Duvel; 5. Gaai. Regenboogklasse B: 1. Maas, st. II. de Goederen in 1 u. 36 min. 13 sec.; 2. Duke, st. C. M. Jesse, in 1 u. 37 min. 12 sec.; 3. Meteor, st. A. J. Markx Jr. in 1 u. 38 min.; 4. Feja, st. A. G. Sijlhoff. 12-voetsjollen klasse A: 1. Bern, st. Bob Maas in 1 u. 4 min. 5 sec.; 2. Windekind II st. J. Maas in 1 u. 4 min. 50 sec.; 3. Bonzo, st. P. J. J. Huybers in 1 u. 6 min. 5 sec.; 4. Lef III, st. H. F. Baerselman in 1 u. 6 m. 21 sec.; 5. Ree, st. F.'H. F. Gallé, 1 u. 6 min. 57 sec. 12-voetsjollen klasse B: 1. Mamine, st. H. J. Scholtz in 1 u. 7 min. 6 sec.; 2. Frank, st. J. N. Maas in 1 u. 7 min. 40 sec.; 3. Geisha, st. M. G. Brand in 1 u. 8 min. 8 sec.; 4. Duke, st. J. C. v. d. Velde in 1 u. 9 min. 23 sec.; 5. Puck, st. J. F. Deenik in 1 u. 12 min. 44 sec. ZEILWEDSTRIJDEN TE SANDHAMN. De Dana D wint den Johan Anker-wissel- prijs. Een wedstrijd over 20 mijl bi) stijve brie*. (Van een bijzonderen medewerker.) SAINDHAMM, Zaterdagmiddag. Eindelijk dan een mooie bries. Vanochtend al toen wij weggingen,- kuifden de golfjes lekker tegen de rotsen aan den rand van het eiland, braken zij met een prettig geklots en gesuis hier en daar op de blinde klippen, waaraan deze wateren zoo rijk zijn. Wat deerde het nu, dat de zon ditmaal schuil ging: het woei en dat was de hoofd zaak. Nu konden wij dan eens zien of al dio geraffineerd gebouwde Zweden en Finnen het konden houden in het ietwat holle wa ter tegen de schepen, die in het bijzonder voor dergelijke weersomstandigheden ge bouwd zijn. Het was nu weer een heel ander gezicht dan al die andere dagennu hingen do jach ten er lekker in, nu hotsten zij en botsten zij op het woelige water, voortgejaagd door een gestadigen Oostenwind, die na den middag nog ietwat sterker wordend, de vele tien tallen mooie racejachten over het water deed glijden met een snelheid, die een spoe dig einde van den wedstrijd deed verwach ten. Dat de zesmeters nochtans nogal langen tijd noodig hadden, lag aan het feit, dat zij ditmaal, nu het om den Johan Ankerwissd- prijs ging. de lange baan die van de groote schepen te varen kregen, zoodat zij ruim 20 mijlen moesten afleggen. De start van de Dana II was eenvoudig voortreffelijk. Met gang. hoog en heelemaal vrij. Hier toonde deze Nederlandsche stuur man het is Carp die deze zesmeter zeilt zich op zijn best. En in het eerste lange rak, dat slik in den wind was, wist hij zich een voorsprong van minuten te veroveren, zoodat hij ver voor was, toen hij de eerste boei rondde. De eerste Hollander, die daar omheen ging was de Lou, nevens den Noor- schen kroonprins. Die twee kwamen ge lijktijdig als nummer elf en twaalf. De an deren waren verder achter. In het tweede been van den te zeilen driehoek ging het voor den wind, met de groote spinaker te loevert uit. Een frappant mooi gezicht. Daarna huistoe ging het aan den wind. Veel verandering kwam er on der deze omstandigheden niet meer in den stand. De Dana II was voor en bleef voor en won op die wijze zeer overwegend den eer sten prijs in dezen belangrijken wedstrijd. Verschillende schepen hebben het in 't holle water met don sterker wordenden wind te kwaad gehad: enkele moesten met een ge broken mast naar Sandhamm terug worden gesleept. De uitslag werd: 1. Dana II (Denemarken) 3.48.49 2. Topp (Zweden) 3.52.12; 3. Jan (Zweden) 3.52.43 4. Samaid (Zweden) 3.53.38. De Lou werd negende in 3.55.14 en de Braassemermeer 14de in 3.58.03. De Kitty gaf op. De Noorsche kroonprins kreeg averij door het breken van een val en bleef daardoor ver achter. ROEIEN. DE EUROPEESCHE ROEIKAMPIOENSCHAPPEN. Schrale Nederlandsche deelneming. Het bestuur van den Nederlandschen Roeibond deelt mede, dat besloten is de volgende ploegen uit tc zenden naar de Europeesche kampioenschappen, die van 1517 Augustus a.e. te Luik worden ge houden Vier zonder stuurman: Triton. Vier met stuurmanDe Laak. Double scull: Spaarne. LAWN-TENNIS OM DEN DAVIS CUP. Tilden speelt wel mee. Dixon, de Amerikaansche manager, heelt gisteren zijn ploeg voor den Challenge Round bekend gemaakt. Zij bestaat uit Tilden en Lolt voor de enkel- en Allison en van Rijn voor de dubbelspelen. Doeg heeft dus voor iTlden het veld moeten ruimen. De Fransche ploeg zal bestaan uit Cochet en Borolra, Brugnon en Boussus. TIMMER DOOR MENZEL GESLAGEN. Men meldt uit Senunering aan de „Tel.": Het heeren-enkelspel van het tennistour- nooi is gewonnen door Menzel, die in de fi nale Timmer met 61 62 versloeg. Miss Ryan won het dames-enkelspel met 62, 6—0 tegen Frau Schomburgk, terwijl zij te zamen met Frau Neppach in de finale van het dames-dubbelspel Frau Schomburgk en frl. Ellisen met 62, 61 versloeg. Ook het gemengd dubbelspel bracht een succes voor de Amerikaansche. die te zamen met Hughes met 62, 64 van Frau Neppach en Bell wonnen. Het heeren-dubbelspel was voor BellArlens, die Menzel en Rohren met 63, 36, 63. 57, 64 versloegen. ZWEMMEN. NEDERLANDSCH RECORD 400 M. VRIJE SLAG. De Man verbetert het record van De Haas. Bij de gisteren te Utrecht gehouden wed strijden der U. Z. C. heeft de U. Z. C.'er De Man het Zondag door De Haas (Zianj verbeterde record 400 M. vrije slag reeds weer met een seconde verbeterd en ge bracht op 6 M. 33 4(5 sec. ATHLETIEK. DE Z.H.A.B.- KAMPIOENSCHAPPEN. Mej. Briejer (Bnmhilde) wint het verspringen In de gisteren door ons vermelde uitslagen' van de wedstrijden om de kampioenschappen van den Z.H.A.B. is het resultaat van het verspringen voor dames achterwege gebleven Dit nummer (en dus het kampioenschap) werd gewonnen door onze stadgenoote, mej. R. Briejer (Brunhilde) met een sprong van 5.05 M. Tweede werd mej. van Oostveen (Hygiea). 4.98 M; 3e Mej. A. van Noort (Brunhilde), 4.73 M. BERGER WINT TE LUIK. Gisteren zijn te Luik de wedstrijden voortgezet. De uitslagen zijn volgens de „Tel.": 110 meter horden: 1. Carlinï, Italië, 16 s.'; 2. Binet, België, 17.2 sec.; 3. Martin. Kogelstooten: 1. Wagner, Luxemburg, 11.69 M.; 2. Zinner, België, 11.27 M.; 3. Benardi, Griekenland, 10.90 M. 100 meter finale: Berger, Nederland, 10.8 sec.; 2. Salviati op 1 meter; 3. Dujar- din, België, 11 sec. 800 jneter: 1. Ladoumègue, Frankrijk, 1 min.55.4 sec.; 2. Le Due, Frankrijk, 2 min. 2.6 sec.; 3. CoenjaTts, België, op een halven meter. 400 meter: 1. Moulin, 50.8 sec.; 2. Lhosle, België, 52 sec.; 3. Lasere, Frankrijk. Discuswerpen: 1. Carlini, It., 38.62 M.; 2. Zinner, België, 37.02 M.; 3. Martin. Luxemburg, 34 M. Hoogspringen: 1. Deboc, Frankrijk, 1.75 M. 2. en 3. Charretier, België. 1.70 M., Benardi Griekenland 1.70 M. 5000 meter: 1. Michot, Frankrijk, 15 min. 50.2 sec.; 2. Linsen, België, 16 min. 24.8 en 3. Vincent, België, 16 min. 36 sec. 4 x 200 estafette: 1. Italië, 1 min. 30.8 s.; 2. België, 1 min. 32 sec.; 3. Frankrijk, 1 m. 32.8 sec.; 4. Nederland. VOETBAL. RAPID IN NEDERLAND. Wedstrijden tegen Nederlandsche pioeielftallen? Naar wij vernemen bestaat bij den Kon. Ned. Voetbalbond het plan de aanwezigheid van de kampioensclub van Oostenrijk, Rapid uit Weenen aan te grijpen voor de voorbe reiding van het Nederlandsch elftal op den reeds 14 September door het Nederlandsch elftal fe Brussel te spelen wedstrijd legen de Belgen. Het ligt dan in de bedoeling van de Tech nische Commissie van den K. N. V. B. e.v. twee Nederlandsche proefelftallen tegen Rapid te laten spelen, de eene combinatie op 21 Augustus op het veld van Sparta te Rotterdam en de andere op 24 Augustus in het Stadion te Amsterdam. Deze wedstrij den zouden niet alleen een goede leering kunnen zijn voor de Nederlandsche spelers, doch zij zouden voor de Technische Com missie ook een goede leiddraad kunnen vor men voor de samenstelling van de Neder landsche ploeg die te Brussel spelen moet. Men vermijdt tenminsle dat het Neder landsch elftal den wedstrijd geheel onvoor bereid aangaat. Rapid speelt reeds op 13 Augustus op het veld van Ajax tegen Ajax, daarna op 15 Augustus te Eindhoven tegen P. S. V en op 17 Augustus in Den Haag tegen A. D. O. De Oostenrijkers verlaten ons land weer op 25 Augustus. N.R.Crt. De Belg ia steeds aanvallend, soms werpt I hij zich schier ongedekt op den Nederlan der. Ook in snelheid wint de .Belg het van Van der Veer. De eerste ronde is voor Charles. Tweede ronde De Belg valt weer aan en plaats herhaaldelijk stooten op den neua Van dor Veer reageert dan met een zwakken stoot op de kin. Kort daarna gaat de Nederlander neer voor acht tellen. Hij rioht zich qp, maar oogenblikkelijk daarop gaat hij weer voor adht tellen neer. Nauwelijks opgestaan wordt hij door Charles voor goed neergeslagen, zoodat de Belg wint door knock-out in de tweede ronde. SCHAKEN. HET LANDEN-TOURNOOI TE HAMBURG. De uitslag der gisteren gespeelde elfde ronde luidt: NederlandLetland 11. (Weenink re mise tegen Feigin; v. d. Bosch remise tegen Apskheneck; Noteboom staat goed. Landau matig). ZwedenHongarije l1/»1V'. DuitschlandRoemenië l'/!1'/>. NoorwegenAmerika 03. EngelandFinland 20. Tsjecho-SlowakijeIJsland 30. SpanjeFrankrijk 12. OostenrijkLithauen 31. DenemarkenPolen 1'A- Hongarije leidt thans met 27'/' punt en 2 hangpartijen; Amerika eveneens 27'/» p. en 2 hangpartijen; Nederland 27 p. en 3 hang partijen; Engeland 27 p. en 2 hangpartijen. HET TOURNOOI TE MONTEVIDEO. Urugay sloeg Roemenië met 40. De Urugayers waren vooral voor de rust over wegend sterker. Na de rust werd niet meer gedoelpunt. WIELRENNEN. TOUR DE FRANCE. De 16e étappe GrénobleEvida door de Alpen (331 KAL) werd in den sprint van 30 renners gewonnen door Leducq in 13 u. 39 min. 33 sec., vóór P. Lessier, Dossche; het algemeen klassement is onveranderd. BOKSEN. PIET VAN DER VEER KNOCK-OUT GESLAGEN. Door den Belg Pierre Chailee. Gistermiddag had te Antwerpen voor ongeveer 8000 toeschouwers in de groote feestzaal van de wereldtentoonstelling de boksmatch plaats tusschen den Belg Pierre Charles, Europeesch kampioen zwaarge wicht, en den Nederlandsohen kampioen Piet van der Veer. De Belg woog 97 K.G., de Nederlander 102 K.G. De eerste ronde. Bij den aanvang der eerste ronde weet Pierre Charles eenige stooten in de maag te plaatsen. Van der Veer bloedt al spoedig uit de neus. ALPHE1N. Aanrijding. In de Bruggestraat had gistermiddag een aanrijding plaats tusschen een auto, bestuurd door dr. Scihr. van Zwammerdam en den bodewagen van den vrachtrijder V., uit Nieuwveen. Aam het gespan van laatstgenoemde werd eenige schade toege bracht, die eohter door dr. tichr. zal wor den vergoed. Onbekend motorrijwiel aangetroffen. In de Bruggestraat werd gistermiddag een motorrijwiel onbeheerd gevonden, welk vehikel veiligheidshalve voorioopig door de politie op het politiebureau weTd gedepo neerd. Concert. Morgenavond, acht uur, zal hel Harmo nie-gezelschap „Crescendo" in de tent aan de Stationstraat een concert geven. Het pro gramma luidt als volgt: 1. „On to Victory", imrsch, T. Bidgood, 2. „Orphee aux Enfers", ouverture, Offen bach; 3. „Zigeunerliebe", walzer, Fr. Lehar 4. „Trough Night to Light", marsch, E. Lau- kien: 5. „Zwei Ungarische Tanze", Nos. 5 en 6, Johannes Brahms; 6. ,,Le Regiment de Sambre et Meuse", Rauski; 7. „La fille du Regiment", Fantaisie, Donizetti. 8. Finale. Naar wij vernemen hebben zich voor de vacature ter vervulling van de betrek king van slagersknecht bij de Noodslacht- plaats alhier niet minder dan 134 sollici tanten aangemeld. KOUDEKERK. Uitstapje. De leerlingen van de hoogste klassen der L.O.-school maakten met twee auto bussen een uitstapje naar Utrecht en Om streken. Veel viel er te genieten van het mooie natuurschoon. Het verblijf in den speeltuin bij de Pyramids van Austerlitz en in dc kersenboomgaard, waar de kinderen natuurlijk op kersen onthaald werden waren even zoovele attracties. Na heerlijk genoten te hebben werd de terugreis aanvaard, en arriveerde men in opgewekte stemming te circa half negen weer in onze gemeente. De Collecte gehouden in de Ned. Herv. kerk voor lijders aan vallende ziekten te Heemstede heeft opgebracht ruim f 36. LEIDERDORP. Burgerlijke Stand. Geboren: Theodores Cornells, z. van I). van Wetten en H. M. van Hees; Alida, d. van H. D. van Cksnabrugge en A. v. Oeffelen. LEIMUIDEN. Kenringsdiesnt van waren. Uit het overzicht van den keuringsdienst Van waren district Leiden blijkt, dat gedu rende het tijdvak van 1 Januari tot en met 30 Juni in deze gemeente de navolgende ver richtingen hebben plaats gehad. In het laboratorium werden 68 en ter plaatse wer den 1220 monsters onderzocht; 4 monsters werden afgekeurd. In totaal werden 20 win kels geïnspecteerd. Mond- en klauwzeer. Op het oogeifblik zijn op 5 na alle vee stapels aangetast geweest of nog aangetast door do gevreesde ziekte mond- en klauw zeer. Bp een tweetal landbouwers waren de veestapels reeds generen verklaard, doch thans doet zich onder deze veestapels de ziekte ten tweeden male voor. Was de ziekte er de eerste maal niet kwaadaardig, thans is zij dat in zeer hooge mate. De laatste dagen sterven er verscheidene dieren aan de mekte. Tiering Koninginnedag, De Oranjefeesten zullen in deze gehouden worden op 3 en 4 Sep;^ Het Comité is reeds druk in actT festiviteiten voor de bereiden. Voor maal zal het feest thans door een werk worden besloten. Raadsagenda. De raad dezer Gemeente vergaf derdag a.s. des namiddags te ach;' I. Vaststelling notulen. 2. Ingeb-, ken. 3. Voorloopige vaststelling rekening dienst 1929. 4. Vaststa] gceding overeenkomstig art. 101 j wet 1920 over het jaar 1927. rekening over de jaren 1925 tot en met de bijzondere scholen. 5. ff" grooting 1930. Burgerlijke Stand. Geboren: Cornelia Maria, d. van J, en A. M. Mank; Cornelia Catharinv W. van Breen en Jannetje van Gn Laurentius Johannes, z. van W. Ti burg en J. A. de 'Wagenaar; "Hsj van Hendrik Boef en Pietertje Wi* De Burgemeester dezer j der gemeente Rijnzatetrwoude zal] 26 Juli as. tot en met 18 Aug. J verlof afwezig zrjn. In den tuin van den heer A i wonende Dorpsstraat 247 alhier, is iets bijzonders te zien. Uit den McJ van een goudsbloem kwamen n.I, wJ bloemknoppen te voorschijn. RIJNZATERWOUDE. Raadsagenda. De raad dezer gemeente vergader. dag a.s. des namiddags te acht bespreking der volgende punten: 1. Notulen. 2. Ingekomen stukken. I bieding Gemeenterekening dienst 11 Opnieuw vaststelling Instructie cj Ontvanger. -ö- WADDINXVEEN. Wening bon wve reen. „Waddinin De woningbouwvereeuiging n) veen," hield haar algemeene ledeo ring. Uit het verslag van den s bleek, dat de algemeene toestand te noemen; alle terreinen der ven zijn nu volgebouwd; de vereenigig nu 159 woningen gebouwd en op uitzonderingen na zijn ze allen reei huurd. De penningmeester gaf een uiiwij slag omtrent den financieelen teSa rekening sloot met een batig dal 756.81. Op alle woningen is algs: een bedrag van niet minder dan f Si, De voorzitter, de heer H. Dip, al stuurslid L. Jongenburger, werden u meene stemmen herkozen. Het dividend voor de aandeelhouSi ook nu weer vastgesteld op 4 pCt. De melkprijs. De prijs van den melk is,verb gebracht van 9 op 11 cent de tl den karnemelk van 6 op 7 cent en van het goornat ook van 6 op' Tegen een motor opgeloopei Een zoontje van den heer liep zonder op te letten dwars - Kerkweg tegen een motorrijder 4 juist passeerde. Het kind bekwam eal wonde en werd door een lid van ij verbenden. Burgerlijke stand. Geboren: Emma, d. van W. de 1 M. Borst; Johannes, z. van S. Kt J. G. Baas; Jan. z. van C. Tol e: Wilgen; Adrianus Arie, z. van J. II Oort en A. Geers. Overleden: J. Zwanenburg, 80 ja: Gehuwd: C. Westerhöut en M. tl Gevonden: 1 rijwielplaatje. 1 en een portemonnaie met inhoud. Inlichtingen ter secretarie. Onze plaatsgenoot de heer C. 4| is te Dordrecht geslaagd voor het elI men der M.F.S., afdeeling EleclrolKM IDe maandelijfcsohe collect J Geref Kerk voor de nieuwe kerk] f. 123,96 op. ZWAMMERDAM. Met ingang van heden is de door de slijters met 1 cent per LS hoogd en op 13 cent per liter gebra: De collecte ten bate van de in» zending, Zondag in de Ned. Hen' I hier gehouden, heeft opgebracht- van f. 56.17. Het mond- en klauwzeer oud. rundvee alhier begint thans te mó Nieuwe gevallen zijn in de laatste niet meer geconstateerd; thans word-: kens veestapels als genezen aanje: Gelukkig zijn sterfgevallen onder 1' zeer weinig voorgekomen. RECLAME. H. P. H. KEEREWEi begrafenissen T<:' auto-transport Aalmarkt 16. CREMéT

Leidsch Dagblad | 1930 | | pagina 10