H. M. PIERROT Totalen Uitverkoop! Denk om onzen UIT DE OMSTREKEN. T ranspireer ende UIT DE RIJNSTREEK. RECLAME. Het is meer UW BELANG, dan het onze. Nn nog koopt een Tafel-, Thee- of Ontbijtservies tegen minder dan HAL VEN PRUS. Onze groote vconaad dwingt ons tot een niter3t billijke aanbieding. PROFITEERT nn er nog keuze is! GROOTE KOOPJES in elk genre! 4692 Bestuurder van vrachtauto (nadat hij ge- ruimen tijd is opgehouden door voorzichtig automobilist, die het midden van den weg houdt) sarcastisch: ,,'t Is in orde maat, ik heb ze allemaal geleld, hoor, er mankeert geen een spaak." (Passing Show). o BUITENLANDSCH GEMENGD. DE MIJNRAMP IN SILEZIE. AUTO-ONGELUK. Tengevolge van een verzakking van den weg is dicht bjj een brug bij Leride in Span. je een auto omgezwaaid en te water gere den. De vijf inzittenden zijn verdronken. —o NOG EEN MITNONTPLOFFING. In de mijn Paul I te Lückenau (Saksen) heeft een hevige explosie plaats gehad. Twee werklieden bekwamen doodelijk letsel, twee werden zwaar gewond naar het ziekenhuis gebracht en drie anderen bekwamen lichte kwetsuren. o HITTE IN AMERIKA. De Noord-Oostelijke Staten der Unie wor den op het oogenblik door groote hitte ge teisterd, waaraan sind9 Zondag reeds 27 menschen zijn bezweken. Eenige honderden zi]n met lichte zonnesteken in ziekenhuizen opgenomen. VLIEGTUIGONGELUK IN AMERIKA. 21 Augustus: 's Morgens 10 uur, twee kindervoorstellingen met poppenkast in i hotel ,,De Vergulde Wagen" cn tractatie j der jeugd, 's Namiddags volksspelen, w o. Indianendans, stoelendans, eerst aan den trein", humoristische wielerwedstrijden v. j inwoners, ringsteken op fietsen voor meis- je-s, kuipsteken, flesschen loopen, avond- I feest en tot besluit schitterend vuurwerk, j Ook op 31 Aug. zal onder auspiciën van de W. V. en de Chr. Oranjever. voor de ieugd van rile scholen een feestviering plaats hebben. Het program-ma omvat een zanghulde aan den burgemeester en een kinderoptocht naar de Marthastichting al waar de jeugd wordt getracteerd. Tn de vacature Liefhebber wc,rr voorzien door de benoeming van den heer N. .J. Ver- kley; terwijl de periodiek aftredende hee- ren A. D. v. Vliet, J. Ottens en J. v. Zwie ten weTden herkozen. Van de rondvraag weTd geen gebruik gemaakt. Bevorderingen Chr. H. B. S. met Gevonden voorwerpen: Een lorgnet in étui en een lapje blauwe stof. Inlichtingen ter secretarie. KOUDEKERK. Burgerlijke stand. Geboren: Gerhardus Hendrikus Theodo- rus, z. v. Th. H. Massop en B. G. de Reus. Getrouwd: Jacob Loef jm. 23 j. en Sophia Wilhelmina Fluiter jd. 20 j. Hendrik Hogenes jm. 25 j. en Elisabeth van der Leede jd. 22 j. De heer H. Langeveld, benoemd tot ouderling in de Geref. Kerk, heeft voor deze benoeming bedankt. LEIDERDORP. Ledenvergadering Chr. Oranjeveieeniging. Onder leiding van den voorzitter, den heer G. Los. hield gisterenavond de Chr. Oranje vereniging een ledenvegadering in „Irene". Gemeenschappelijk werd gezongen Psalm 105 vera 1 en gelezen Psalm 19. waarna de voorzitter voorging in gebed. Hierna wer den de notulen gelezen en goedgekeurd. De voorzitter deelde hierna mede, dat de eere voorzitter, burgemeester Brug, verhinderd was de vergadering bij te wonen. Als af gevaardigden/naar de te houden Bondsver gadering werden benoemd de heeren G. den Braver en K. Aio). Vervolgens werd art. 2 van het huishoudelijk reglement gewijzigd in dier voege, dat de minimumcontributie van f.OJjO op L I wordt gebracht. De voorzitter brengt nu in bespreking de eventueel te houden feesten ter gelegenheid van den 50sten verjaardag van H M. de Koningin, na eerst een terugblik te hebben j geworpen op hel gehouden feest ten vorige jaren, hetwelk schitterend - was geslaagd. Besloten werd op voorstel van het bestuur dit jaar weer een kinderfeest te organiseeren Naar wij vernemen hebben organisaties van bloembollen-kweekers besloten de door den burgemeester uitgeloofde premie te verhoogen met f. 50.en dus te bren gen op f. 100. In arrest gesteld. Als verdacht van diefstal en heling van een partij bloembollen ten nadeele van den heer J. R. is in arrest gesteld J. F., die hedenmorgen ter beschikking van de jus titie in Haarlem is gesteld- o WADDINXVEEN. De nieuwe belastingveroideningen. B. en W. hebben aan den gemeenteraad een uitvoerig prae-advies met berekeningen toegezonden betreffende de nieuwe gemeen telijke belastingwetgeving (fondsbelasting, enz.). In de eerstvolgende raadsvergadering zal de voorzitter deze zaak in behandeling brengen. Uit de gewisselde stukken blijkt, dat de uitkeering uit de gemeente-fondsbelasting zal bedragen f. 8,11 per inwoner. B. en W. stellen den raad voor den druk van alle bestaande nevenbelastingen (opcen ten) vrijwel ongewijzigd te laten. Na uitvoerige toelichting en becijferingen doen zij de volgende voorstellen: a. geen woonforensen-belastng in te voeren b. de gemeente te rangschikken in de 2de klasse c. 50 opcenten te heffen op de hoofdsom der personeele belasting en geen verande ring te brengen in de indeeling (6de klasse) tarieven, enz.; d. progressieve heffing (van 5 tot 80 op centen) op de hoofdsom der gemeenfe-fonds- belasting. Uit een overgelegde staat blijkt, dat de belastingdruk,- welke in deze gemeente toch al niet hoog was, nog belangrijk wordt ver licht. WOUBRUGGE. De heer J. TL Boot alhier slaagde të 's-Gravenhage voor het examen M.U.L.O. (B.), hoofd de heer Berkouwer. Op 23 Juli a.s. zullen de leerlingen der Chr. school een reisje maken per stoomboot naar Heemstede en vandaar naar Zandvoort. Het kerkbestuur van de Ned.-Herv. Kerk besloot een bliksemafleider op den toren der kerk te doen aanbrengen. Giste- ren is dit werkje op den 35 meter hoogen toren verricht onder veler belangstelling. BENTHUIZEN. Prijsuitreiking Burgerwacht. Alhier vond de prijsuitreiking plaats van den gehouden schietwedstrijd der B. W. Bij afwezigheid van de burgemeester opende wethouder C. v. d. Knijfi de bijeenkomst, sprak een inleidend woord, feliciteerde de schutters met hun behaalde prijzen (welke bestonden uit kunstvoorwerpen) waarna de uitreiking plaats had. Hierna werden nog eenige Nederlandsche liederen gezongen. De voorzitter de heer J. Vermeulen, dankte den heer v. d. Knijff, namens de den hartelijk, voor de gesproken woorden, waarna hij de bijeenkomst sloot. Burgerlijke Stand. Ondertrouwd: Pieter de Vrij Johz. 25 j. ei Elisabeth Bragman 22 j. De 2 perceelen weiland alhier welke de vorige week in bod werden gebracht (perceel I op f. 7025 door C. v d. Knijff. per ceel n op f. 3125, door P. Blom) weiden hedenavond bij combinatie gemijnd op i. 1100 daarboven door J. Steenwijk alhier. p HAARLEMMERMEER. Twee varkens gevonden. Op den Huigslootdijk in Haarlemmermeer werden twee roodgemerkte varkens gevon den. Vermoedelijk zijn de dieren afkomstig van de markt te Leiden en van een vracht auto gevallen. Van de vondst werd bij de po litie aangifte gedaan. Burgerlijke Stand. GeborenJohanna Christina, d. van A. J. van Keulen en C. W. Hassink Klaas. z. van J. van Wirdum en E. J. Tates Ahra- mina. d. van A. T. van der Sluijs en W H. van Andel Johannes, z. van J. van Du ren en M. C. A. Schönhage Theodora Eli sabeth Maria, d van H. J. Leussink en M. Wijnveldt Willem, z. van J. Eveleens en A. Slaarse Lena Maria, d. van SI. L. Fie- man en C. A. Lagrouw Sielje, d. van J. Bakker en E. Hagedoorn Cornelis, z. van C. Bare en A. R. Knibbe Bessel Leendert, z van J. E Heenk en A. v. d. Hazel Mar tina, d. van A. de Keizer en M. Vermeer Margaretha Gerrilje. d. van J. van Stam en M. van Groningen Theresia Maria, d. van J. van der Linden en D. v. d. Brink Gerda, d. van W. Cornelisse en C. C. Reijnders. Ondertrouwd: G. Heijstek 25 j. en J M. Smit 20 j. C. P. Oldenburg 26 j. en E. W, Sparnaaij 20 j. Gehuwd: D. J. Vastenhout 29 j. en A. Th. Schreurs 25 j. IJ. Donker 26 j. en G. Jong stra 26 j J Hogeveen 21 j. en M. van du Weijden 21 i L Otte 26 j en K. Visbeen 18 j. J Zwanenburg 32 j en M A. Nieu- weveen 30 j. S. Stammis 24 j. en R- Marters 23 j. K. Breur 27 j. en G. Loos- broek 26 j. J. M. Stoutjesdijk 27 j. en C. C. van der Weelp 22 j.A. van Staverden 25 j. en A. M. J. de Reus 20 j. H IV. Dijkgraaf 24 j. en G. van Millingen 21 j. Overleden: Arnoldus Jacobus van Rooijen 43 jgeh. met C. Tukker Johannis Rike 71 j.. geh. met J. J. Bloemzaad Teunis Kooij 50 j„ geh. met C. Versteeg Arie de Vries 71 j., wedr. van C. Penne Pieter Kooij 68 j., geh. met A. R. Kooij. o HILLEGOM. Aanbesteding Waterbedrijf. De aanbesteding van de buitenwerfwer- ken der gebouwen van het Gemeenle wa terbedrijf, staande aan den Loosterweg Hl had tot uitslag, dat is ingeschreven door: F- J. G. Quintus te Haarlem voor f 800. L. van Braam te Nieuw Vennep f. 620, J Volkers te Amsterdam f.525, en J. M. Philippo te Hillegom f.498. Het werk is gegund aan den heer J. M- Philippo. 2-3 NOG MEER SLACHTOFFERS. In den loop van den namiddag is men er gisteren in geslaagd den luchttoevoer in de Kurt-schacht eenigszins te verbeteren Twee reddingsgroepen drongen zoo ver vooruit, dal zij de dooden konden zien lig gen. Het werk mei de zuurstofapparaten was echter zoo inspannend, dat de krachten tot berging niet voldoende waren. De red dingsploegen moesten daarom onverrichter zake terug keeren. Daar men aannemen moet dat er zich verscheidene dooden on der de ingestorte gewelven bevinden, ziel men nog niet in, wanneer het mogelijk zal zijn deze te bergen. Uit Charloltenbrunn zijn verdere verple cingskolonnes aangekomen tol aflossing vaD ae zich reeds ter plaatse bevindende evenals reddingsploegen, met de modernste zuur stofapparaten. De organisatie van de reddingsafdeelin- gen in het district Waldenburg is pas vorig jaar verbeterd. Er is een afdeeling die met speciale auto's is uitgerust. Men beschouwt deze organisatie als bijzonder goed. Op een telefonisch alarm rukte niet alleen de red- dingsafdecling van de betreffende mijn uit, maar ook die van de dichtsbijgelegen mijn. Ook bij de Wenzeslausmijn is dat het geval geweest. Er stonden veel meer reddingsman schappen boven den grond gereed dan onder den grond gebruikt konden worden. Dezer dagen zal besloten worden of hel bedrijf tijdelijk gestaakt zal worden. De moeilijkheid is echter dat wanneer ook het werk in de andere schachten van dit dis trict wordt gestaakt, er geen mogelijkheid is de daardoor vrijkomende arbeiders in andere mijnen aan het werk te helpen. Officieel wordt thans medegedeeld, dat aan de ploeg niet 193, maar 211 perso nen ontbraken, van wie tot nog toe 92 doo den geborgen zijn en 70 vermoedelijk nog ingesloten zijn. In de gisteren gehouden zitting van den Rijksdag herdacht de voorzitter, dr. Loebe, de slachtoffers en stelde voor, aan de fa milieleden van de omgekomenen de deel neming van den Rijksdag over te brengen. ,De rede van den voorzitter werd door de aanwezige leden staande aangehoord Heden zal de Rijksdag zich bezighouden met de vraag eener ondersteuning aan de achtergebleven betrekkingen van de veron gelukten. President Hindenburg schonk reeds tien duizend mark, terwijl Pruisen honderddui zend mark ter beschiking stelde. Volgens mededeeling van den directeur van het ziekenhuis te Neurode is de toe stand van de daar opgenomen 49 geredde slachtoffers naar omstandigheden redelijk. De directeur hoopt dat het gelukken zal wanneer zich geen complicaties voordoen, alle 49 verpleegden in 't leven te behouden. Tot de zieken zelf wordt voorloopig nog nie mand toegelaten. Velen hunner lijden nog aan hevige benauwdheid. Tot mededeelingen zijn de meeslen trouwens ook nog niet in staat. Eén der geredde mijnwerkers, met wien een journalist even 'n onderhoud had, kon tenslotte weinig bijzonderheden mede- deelen. „Het kwam alles zoo plotseling", vertelde hij. „Een kameraad, die naast mij werkte, vroeg mij: ..Krijg jij het ook be nauwd?" En op hetzelfde oogenblik zakte hij in elkaar Ik voelde ook plotseling iets op mijn borst drukken en voor ik verder kon denken verloor ik het bewustzijn." Hieruit blijkt dat het gas zich met groo te snelheid verspreid heeft. In de meeste andere gevallen kunnen de mijnwerkers, wanneer zij de aanwezigheid van het gas merken, nog naar een liooger gelegen ge deelte vluchten, omdat het gas dicht boven den grond blijft hangen De kenteekenen bij een aantal gevonden lijken moeten dan ook een andere oorzaak hebben. De meeste slachtoffers werden door het gas volkomen verrast en moeten door plotseling gebrek aan lucht 'n zeer snellen door zijn gestorven In het algemeen loonden de gezichlen der geborgen slachtoffers geen leekenen van angst of schrik. In het ziekenhuis spelen zich hartver scheurende tooneelen af. De lijsten met na men van dooden en gewonden worden daaT bekend gemaakt en zijn op mededeelingsbor- den opgehangen. De verwanten der mijn werkers staan in dichte drommen erom heen en doffe berusting spreekt uil hun blikken. Soms komen er nieuwe menschen bij. moe ders en dochlers, in wier blikken nog de hoop leeft, dat hun man, hun vader, hun zoon er-niet bii is Angstig dwalen hun blik ken over de lijsten, tot plotseling een kreel van wanhoop geluigl, dat ook de geliefde naam er bij is Er komt geen einde aan de ellende Hoewel men niets meer te hopen heeft blijft men rondom het ziekenhuis van Neurode drommen, in de hoop nog iets nieuws te hooren. Vooral degenen, wier ver wanten nog in de mijn zijn opgesloten, ver- keeren in groote spanning. In Texas is een vliegtuig omlaag gestort, waarbij 5 menschen zijn omgekomen. Een vleugel van het vliegtuig was door den luchtdruk afgeknapt. o1 NOODLOTTIGE BRAND. Naar uit Richnau (district Schlockau) ge meld wordt, is daar in een smederij een brand uitgebroken, die met buitengewone snelheid op een nabijgelegen huis. waar een doofslommen-gezin woonde, oversloeg. Het echtpaar slaagde er in. door het ven ster aan de vlammen te ontkomen. Hun kind van dertien maanden was echter in het brandende huis achtergebleven. Bij een poging om haar kind te redden, vond de moeder met het kind den dood in de vlammen. o CHOLERA-EPIDEMIE OP DE PHILIPPITNEN. Op de Philippijnen-eilanden Cebu en Bantayen is een hevige cholera-epidemie uitgebroken. Tot dusverre zijn er reeds 500 gevallen met doodelijken afloop bekend ge worden. De autoriteiten hebben omvang rijke maatregelen getroffen, teneinde ver dere uitbreiding tegen te gaan. o AARDBEVING IN SPANJE. De Spaansche regeerings-autoriteiten hebben zich begeven naar Montrilla, waar Zaterdag 250 gebouwen door een aardbe ving zijn beschadigd; een zestigtal wonin gen zijn ingestort. Daar de aardbeving door een onderaardsch gerommel voorafgegaan werd, konden de inwoners zich bergen. RECLAME. oksels en voeten behandele men met Purolpoeder. Dit is het meest afdoende middel daarvoor. Het kost 45 en 60 ct per bus en is evenals Purol, verkrijgbaar bij Apoth. en Drogisten. 4626 ALPHEN. Jaarverg. Dierenbescherming. De vereeniging tot daadwerkelijke dieren bescherming hield in hotel „De Vergulde Wagen" haa/r jaarvergadering. Na de ge bruikelijke opening volgden de verslagen van den secretaris en den penningmeester. Uit het verslag van laatstgenoemde bleek, dat de inkomsten f. 266.91 hadden bedragen en de uitgaven f. 63.35. In het verslag van den secretaris weTd betreurd, dat de da-adwerkelijke dierenbe scherming door zoo weinigen wordt uitge oefend. Het aantal trekhonden bedraagt nog slechts 50 en is in twee jaar aldus met 200 verminderd. De gasklok doet nog steeds goede diensten voor het pijnloos afmaken der dieren, hetgeen kan geschieden op Dinsdag en Vrijdag vanaf 2 uur n.m. De toestand der trekhonden in deze gemeente is uitstekend, de Rijkskeuringcommissie betuigde daarover haar tevredenheid. Voor do paarden in het woonwagenkamp werd uitstekend gezorgd. Als bestuursleden weTden de heeren Best en Van Beek herkozen. Ledenveig. Wilhelmina-Vereeniging. In het hotel-„De Vergulde Wagen" hield de Wilhclminavereeniging gisteravond een algemeene ledenvergadering. De heer W. A. Lam opende de bijeenkomst met een kort woord; waarna de notulen onveran derd werden goedgekeurd. Van den heer J. P. Liefhebber was be richt ontvangen, dat hij door drukke werk zaamheden zich genoodzaakt zag af te tre den als bestuurslid. Hierna kwam de be spreking aan dc orde betreffende de a.s. feestviering Met goedkeuring der leden werd op voorstel van het bestuur een feest programma vastgesteld, terwijl als data der feestviering werden bepaald20 en 21 Augustus. Het programma luidt als volgt. 20 Augustus: Tonnetje trekken, wedloo- pen met wagentjes, boegsprietloopen en houtjes rapen. Gymnastiek-demonstratie met medewerking der plaatselijke vereeni- gingen, kruistóuw trekken, b air apen. De;j avonds bioscoop voorstelling op het feest terrein. 5-jarigen cursus. Van de le naar de 2e klas werden bevor derd: A. E. E. van Ankeren, Nieuwvcen; R. W. v. Beek, Zwammerdam; KI. v. d. Boon, BodegravenH. Th. Goedhart, Martha J. Groen, E. Kempenaar, Ter-Aar; C. J. v. d. Lee, J. v. d. Linden. A. Maas kant. Bodegraven: Antje van Muiswinkel, F. J. Noordhoek, Bodegraven en Alida Tuinman, Her-examen 1 leerling, niet be vorderd 2 leerlingen. Van de 2e naar de 3de klasse: W, Augus- tinus. Nieuwkoop: Wilh. D. van Binsbcr- gen, Bodegraven; J. S. Bodegraven, Nieuw koop; D. ten Cate BrouweT, Wilh. M. Gas man, J. A. A. J. v. Haselen, L. H. Taob- sen, A. Kempes. Waddinxveen: J. Koster Zwammerdam; D. den Ouden. J .C. "ïck, Th. Sprey, P. Stehouwer, J. H. H. Wlcvt- eema en J. J. B. van Zwieten. Her-examen 1 leeriing, niet bevorderd 3 leerlingen. Van de 3e naar de 4e klasse: John. E. van den Boom. Antje J. v. d. Boom, Bode graven; M. J. Boot, Woubrugge; A. C. M. van Hasselen, J. W. Schouten, J. L van Wermeskerken en P. J. Wiertsuna. Her examen 1 leerling, niet bevorderd 2 leer lingen. Van de 4e naar de 5e klasse: Petra. Bei- graver, D. Boot Johzn., D. Boot Phzn., N. van Braam, Hele. L. ten Cate-Brouwer, Neeltje de Bruvn, Zwammerdam, C.L. Jon- genburger, D. H. Pijsel. Bodegraven: J. F. Samson. A. Speelman, NieuwveenJ. Sprey J. J. Verseput en Wilha» M. v. Wermes kerken. Niet bevorderd 1 leeriing. Voor zoover geen plaatsnamen vermeld wonen alle leerlingen te Alphen a. d. Rijn. BODEGRAVEN. Burgerlijke stand. Geboren: Helena, d. v. J. Griethuizen en M. Bos. Jacobus, z. v. J. Mecrtens en P. Deij. Catharine, d. v. J. van Galen en A. M: Goes. '9?-: GetrouwdF. Donker 26 j. en M. J. Pun- selie 29 j. Gevestigd: M. van Kampen, apotheker, r. Amsterdam. M. v. Zanten, schipper, v. Amsterdam. D. van Zanten Duur en boerenknecht, v. Langeruigeweide. A. L. van den Broek, bankwerker, v. Drunen. J. M. Broekgerrits, dienstbode, van Raalte. Vertrokken: N. J. van Holst, z. b., naar Gouda. E. Grendel, apothekeT, n. Gouda. A. M. Streefland, z. b. n. Woerden. H. A. Disseldorp, los werkman, n. Zwam merdam. A. Koppenrath, z. b., n. Zwam merdam. J. Blijleven, schipper, n. Zwam merdam. A. Kortsluis, fabrieksarbeider, naar Hilversum J. G. van der Maat, z. b., naar Montfoort. G. P. van der Nagel, z. b., naar Alphen a. d. Rijn. In de maand Juni zijn in het gemeen telijk slachthuis geslacht: 62 koeien, 3 paarden, 50 varkens, 511 nuchtere kalveren 6 graskalveren en 4 schapen en geiten. en zoo mogelijk volksspelen te houden. De heer Don Braver geeft in overweging om het kinderfeest en de te houden volksspelen op twee verschillende dagen te houden; de heer Van der Stoel ondersteunt deze opmer king. De voorzitter zegt, dat het bestuur van oordeel is, om dit nog voor dit jaar bij het oude te houden, waarna besloten werd om zich bij het oordeel van het bestuuT neer le leggen. Voor de te houden feesten worden verschillende comité's benoemd, wier taak nader zal worden aangewezen. Aan de offervaardighed van de ingezetenen zal het figgen of deze veel of weinig kunnen wor den uitgebreid. Nadat de voorzitter de vergadering met dank aan de aanwezige leden voor hun op komst had gesloten, eindigde de heer Mol met dankgebed. LEIMUIDEN. GEMEENTERAAD. Aanbieding Gei^eenterekening 1929 Een batig slot van ruim f. 10.800 op den gewonen dienst De Legger der wegen en voetpaden vastgesteld. De Raad dezer gemeente kwam in open bare vergadering bijeen. Aanwezig alle leden. Voorzitter de heer J. A. Bakhuizen, burgemeester der gemeente. De voorzitter opent de vergadering met gebed. De notulen der vorige vergadering wor den voorgelezen, goedgekeurd en geteekend. De voorzitter doet mededeeling van enkele ingekomen stukken en goedgekeurde raads besluiten. Aan de OTde komt punt 3 der agenda. Aanbieding gemeenterekening dienst 1930. De voorzitter zegt, dat de inkomsten van den gewonen dienst hebben bedragen f. 71807.31 en de uitgaven f. 60919.10. Het batig slot van den gewonen dienst} bedraagt derhalve f. 10888,21. De inkomsten van den kapitaaldienst hebben bedragen f. 2534.56 en de uitgaven, f. 5570.92. Na-deelig slot alzoo f. 3036.36. De voorzitter zegt dat een dergelijk goed slot op den gewonen dienst in zijn tijd nog niet voorgekomen is. De heeren J. de Rijk. W. Koot en H. Heenk worden benoemd tot leden van de Commissie belast met het onderzoek der rekening. Het onderzoek zal in den loop van de volgende week- plaats hebben. Op voorstel van B. en W. wordt de leg ger van wegen en voetpaden overeenkom stig het voorstel vastgesteld. Daarna wordt nog een besluit genomen tot wijziging der begrooting dienst 1929. Hierna wordt de verg. gesloten. ROELOFARENDSVEEN. De gestolen dure bloembollen.

Leidsch Dagblad | 1930 | | pagina 6