UIT DE OMSTREKEN. UIT DE RIJNSTREEK. SPORT. RADIO-PROGRAMMA. RECLAME. 4508 AIM AARDAPPELMEEL-r, V.rf.l»!. vol eerite supra AALSMEER. Brutal* diefstal. De kweeker K. Hofman, aan de Verleng de Dorpsstraat alhier, kwam des morgens tot de minder prettige ontdekking, dat zijn buitenboordmotor, welke aan een zijner vaartuigen hing, meegenomen was. Een be langrijk verlies, daar zoo'n motor ongeveer 400.— kost. Van den diefstal werd aan de politie kennis gegeven. Een eigenaardige ontvreemding, welke waarschijnlijk hier nog nimmer js voorgekomen, doch die voor anderen een waarschuwing kan zijn. Het Notariaat. Onze nieuwe notaris, de heer H. Bax, heeft het voornemen een villa met kantoren en garage te laten bouwen aan den Stom- meerweg, hoek Hadleystraat, in de nieuwe uitbreiding. Ons notaris-kantoor zal dus uit het dorp, waar het sinds een lange reeks van jaren was gevestigd, naar een ander deel der gemeente worden overgebracht. Het Electriciteitsbedriit. Blijkens het deze week verschenen jaar verslag van het G.E.B.A. over 1929, heeft de netto-winst f. 24.298,59 1/2 bedragen, 't Aantal aansluitingen bedroeg 2155 of 217 meer dan in 1928. Hot aantal straallichlen bedroeg 440. Wat betreft de aan het net gelegen perceelen waren er nog 20 niet aan gesloten. Aan stroomopbrengst weid een be drag van f. 112.800,19 ontvangen. De balans wijst aan bezittingen en schulden een be drag van f. 336.828.46. Veetelling. De alhier gehouden landbouw- en vee- telling geeft de volgende cijfers: 407.26 H.A. bouwland; 847,41 II.A. weiland; 499,32 II. A. tuingrond en 864,853 M2 kassen Verder 162 paarden, 1556 rundren, 342 schapen, 64 bokken en geiten, 1065 varkens. 10502 kippen, 434 eenden en 15 korven en kasten met bijen. De bevolking dezer gemeente bedroeg op 1 Juli jl. 4368 mannen en 4066 vrouwen, totaal 8434 of 47 meer dan op den Isten Juni. Tol lid deT Gezondheidscommissie, ge zeteld alhier, is door den Commissaris der IConingin voor den tijd van vijf jaren her benoemd, de heer A. J. F. Oudendal, arts te Uithoorn. HILLEGOM. H«t plaatsen van hekken. Terrein-afscheidingen en vooral nieuwe bekken voor woningen worden dikwijls ge plaatst zonder dat een vergunning aan B. en W. is gevTaagd en verkregen. Toch is zoo'n vergunning noodig; velen denken er niet om en het gevolg is teleurstelling of conflict met de bouwpolitie. B. en W. von den daarin aanleiding de betrokken bepa ling in herinnering te brengen. Bouwpa- itroons, die het voorschrift natuurlijk ken nen, mogen er hun opdrachtgevers wel eens op wijzen. KATWIJK-AAN-ZEE. Wreed katjesspel. v. D. alhier had 11 jonge kuikens, het geen zeker niet goed was in de oogen van de poes van C. O., die daarom maar zoo vrij was al deze kuikens af te maken. De politie zal uitmaken wie de schade vergoe den moet. LISSE. Coöp. Veiling H. B. G. De Coöp. Veilingvereeniging H.B.G. (G.A.) alhier hield gisteravond in de Veilingzaal een ledenvergadering. De vergadering werd door den voorzitter, den heer F. Warmerdam, geopend; tegen woordig was o.a. de Raad van Commissa rissen. In zijn openingswoord memoreerde de voorzitter enkele gebeurtenissen uit het af- geloopen jaar. In het aJgeloopen jaar weiden 110 vei lingen gehouden met een totaal-omzet van f. 3.295.122,40 of ruim het dubbele van het seizoen 19281929. Voorts weid gewezen op de financieele verhouding tusschen het veilingbestuur en de leden. Het eindbedrag van het nieuwe gebouw zal bedragen 1. 76.588. Dank werd gebracht aan allen, die, in welken tak van arbeid ook, hebben bijge dragen tot den groei der Vereeniging. De heer Korlekaas las daarna de notulen der vorige vergadering voor, welke onver anderd werden vastgesteld. De boekhouder, de heer Dockse, las daar na het voorioopig financieel rapport voor van den accountant. Door enkele personen werden vragen ge steld, welke door den voorzitlcr werden be antwoord. Als bijlage was door den accountant ern zapport toegevoegd inzake de zaak-H. C. Ho- gervorst. De voorzitter zal hierover nog nadere mededcelingen doen. De commissie, die het vorig jaar de boe ken nagezien heeft, zal verzocht worden zich ook dit jaar weer met het onderzoek 1c willen belasten. Het veilihgspercentage over het afgeloo- pen jaar werd vastgesteld op b'h pCt. Besloten werd met algemeene stemmen tot vorming van een extra-reserve. Het percentage voor de veilingmeesters IweTd vastgesteld als vorig jaar. De heer P. Warmerdam werd bij accla matie als voorzitter herkozen. De heer Warmerdam sprak hierna woor den van dank voor het in hem gestelde ver trouwen en achtte het een genoegen nog aan de verdere ontwikkeling van de "Veree niging te mogen medewerken. De heer J. P. Sogers feliciteerde de Ver eeniging met het aanvaarden van het voor zitterschap door den heer P. Warmerdam. De heer L. Onderwater werd eveneens bij acclamatie herkozen als commissaris. De heer Verdegaal vroeg bij de rondvraag of, ais het nieuwe gebouw gereed komt, da gelijks geveild wordt. De voorzitter zeide. dat het in de bedoe ling van het bestuur ligt meerdere veilingen te organieeeren. Nog enkele punten werden besproken en door den voorzitter beantwoord. Ten slotte werd mededeeling gedaan om trent de zaah-H. C. Hogervorst In een kort beloog zette de voorzitter uiteen hoe de on derhandelingen zijn gevoerd. Momenteel be rust de zaak in handen van een geheel on partijdige contmissie. De onderhandelingen konden nog niet geheel ten einde worden gevoerd. Publicatie van het rapport betref fende deze zaak zal zeer zeker plaats heb ben, hoe het oordeel ook uitvalle. Nadat nog eenigen tijd over deze kwestie was gesproken werd de vergadering door den voorzitter gesloten. Raadsagenda. t De raad der gemeente hoopt in vergade ring bijeen te komen op Donderdag a.s. In de te houden raadsvergadering zal be handeld worden de instelling van 'n scbool- artsendienst, waartoe in beginsel reeds in een vorige vergadering was besloleD. Tevens zullen voorstellen ter tafel wor den gebracht betreffende bet nieuw belas tingstelsel, voortvloeiende uit de financieele verhouding tusschen het Rijk en de ge meenten. NOORDWIJK. Gevonden voorwerpen: Verrekijker, geruile pet, bord „Vertraden toegang", lichte en een blauwe dameshoed, hangslot, zilveren hanger met parel, zwart strandschoentje, blauwe kinderdirectoir, rij- wielbelastingmerk, zwarte gumuii-bad- sdhoen witte randen, spiraalboor 5/8 L., nummertewijs firma Dieben, Lelden, auto- zeil, hond verm. DuitsChe herder, een bruin- kleurige damesregenmanlel, groote sleutel, bruin beursje met eenig klein geld, heeren rijwiel, licht gele hond, kinderschoen, cein tuur, kinderportemonnaietje, badhanddoek en een zwart badpak, strandschop, bruine 6choen en grijze sportkous, witte kous, ge streept ta9ohje inh. 2 badpakjes, bruin hondje. Inlichtingen uitsluitend des Woensdags en des Zaterdags van 12 tot 1 uur n.m. ten poliliebureele te Noqrdwijk-Binnen. Bij den Gemeentelijken Keuringsdienst alhier werden gedurende de maand Juni 1930 ter keuring aangegeven: 45 rundeTen, 18 kalveren en 120 varkens, totaal 183 stuks. Er werd ingevoerd: 5264,5 K.G. rund- vleesch, 1878 K.G. kalfsvleesch en 145 K.G. varicensvleesch, totaal 7287,5 K.G. OEGSTGEEST. Door het bestuur van de zwemveree- niging „Poelmeer" is het diploma voor ge oefend zwemster uitgereikt aan de dames; Netty Visser uit Leiden en Frieda Spaar garen uit Den Haag. o RIJNSBURG. Sleepeiswagen te water geraakt. Gistermiddag geraakte een sleeperswagen bij het achteruitzetten van een erf, aan de Langevaart te water. Een knaapje, dat zich op den wagen be vond, werd gelukkig niet gedeerd. Het voertuig, toebehoorende aan T. v. D. alhier, is 's avonds gelicht. Woningbonwver. „Spinoza". Tot commissarissen van de woningbouwver- eeniging „Spinoza" alhier, zijn benoemd de heeren C. de Monije, G- van Delft, H. v. a, Eijkel Hzn., J. v. d. Meij en J. Ravens bergen. Ter gelegenheid van de opening van het nieuwe gebouw van de Veiling „Bloe- menlust" alhier, is door de leden der Ver eeniging een elecbrische klok aangeboden. De klok is thans in het gebouw geplaat6t. VALKENBURG. De verbouwing der Ghr. School. Nu de aanbesteding voor den verbouw der Chr. school heeft plaats gehad, willen we 't een en ander van de plannen mede- deelen. De tegenwoordige school bestaat uit drie lokalen, waaraan een klein por taal voor opberging van kleeding. Dit por taal en het eerste lokaal moeten verdwij nen. De nieuwe ingang komt echter weer op dezelfde plaats, wat wel jammer is, maar gezien de plaatselijke situatie, niet anders kan. Rechthoekig op de twee over blijvende lokalen komen nu twee nieuwe, daarvan gescheiden door een flinke gang, die aansluit op een nieuwe gang, welke tegen de twee bestaande lokalen woTdt aangebouwd. Elk lokaal krijgt dus nu de noodige ruimte voor kleedingberging, wat een fijne verbetering is. Tegenover deze gang en tegen een der nieuwe lokalen aan komt nog een personeelskamer, die tevens dienst zal kunnen doen voqr bestuursverga deringen. Eenige zorg zal het schoonhou den gedurende dien tijd nog wel baren. De ouders dienen ér zich al vast maar op voor te bereiden, dat sommige lessen 'smorgens om acht uur zullen moeten beginnen. "Wij zullen hopen, dat dit slechts voor korten tijd zal zijn. De collecten in de maand Juni hebben in de Herv. Kerk opgebracht voor de Dia conie f. 37.31; voor de kerk f. 81.22 en de inhoud der bussen bedroeg f. 9.03. Voor de zending onder Israël is, na een gehouden predikatie, door zendeling Eammeijer f. 33.08 gecollecteerd. ZOETERWOUDE. Geslaagd schoolreisje. De leerlingen deT O. L. school hebben liun jaarlijksch schoolreisje achter den rug. Met de lagere klassen werd Noordwijk-aan- Zee bezocht, terwijl de grooteren naar Utrecht en Amersfoort zijn geweest. Het beklimmen van den Dom. het vliegkamp Soesterberg, alsmede een paar uur spelen op den Amersfoortschen Berg, waren even- zoovele attracties. Gebruik werd gemaakt van de „roode" autobus uit Stompwiik. Aan den heer Boonekamp is de leiding van zulk een tocht wel bijzonder goed toever trouwd. Ouderen, die ook een uitstapje zouden willen maken, wil gaarne behulpzaam zijn bij het in-elkaar-zetten van een toebt N. Roos, hoofd O. L. School. Ter gemeentesecretarie is aangifte gedaan van het vinden van een rijwiel en van een remontoir horloge. Verder kan men nog inlichtingen bekomen omtrent de na volgende gevonden voorwerpenGladde gonden ring; bos sleutels, achterlicht van 'n auto; kruk van een autoduer en gouden damesring. ALPHEN. Aanrijding. Op bet verkeerspunt hoek Brugge-Juliana- straat werd Dinsdagmiddag de jeugdige wiel- rijder R. door een onbekenden automobiel- béstonrder tegen den grond gereden. De jongen kwam er goed af; terwijl zijn rijwiel gedeeltelijk werd vermeld. Nummer en lettel der auto zijn echter hij de politie bekend. Uitstapje „Ora et Labora." Gisteren heeft de meisjesvereeniging „Ora et Labora" alhier,-ondeT leiding van mejuffrouw Kok een uitstapje gemaakt naar Den Haag en Scheveningen. 's Mor gens om 8.27 per trein via Leiden naar Den Haag vertrokken, werd eerst een rondwan deling in de stad gemaakt, waar verschil lende gebouwen bezichtigd werden en werd het panorama „Mesdag" bezocht. Daarna ging het naar het doel van de reisSche veningen 1 Na heerlijk genoten te hebben van zee en strand, werd na een verfrisschend bad en pootjesbaden, de terugreis aanvaard, en kwam men weer in opgewekte stemming om 20.52 in onze gemeente aan. Te 's-Hertogenbosch slaagde aan de kweekschool Mariënbnrg voor de acte L.O. Mej. J. C. v. d. Sloot, alhier. ALKEMADE. Inschrijving. Bfc de heden gehouden inschrijving vooi liet verrichten van eenige herstellingen aan de ophaalbrug nabij de sluis te Rijpwetering is ingeschreven als volgt: J. L. Zoet te Oudewetering f 1397.H. S. P. Vrijburg te Oud-Ade f 1380.—; J. A. van der Geest te Ond-Ade f 1358.—; S. Strijk te Rjjp- wetering f 1350.en A. A. Brand te Rgpwetering t 1300. B BOSKOOP. Begin van brand. Toen de echtelieden S. wonende aan de Emmakïfde, in de buurt nog eenige bood schappen hadden te verrichten, lieten zij tijdens hunne afwezigheid een pan met vet op het brandend gascomfoor staan. Bij hun terugkomst bemerkten zij tot hun schrik, dat de'keuken vol rook stond. Door vlug de kraan dicht te draaien, en met vloerkleedjes op het brandend com- foor te drukken, wist men erger te voorko men, en werd liet begin van brand spoe dig gebluscht. Wanneer de mensch'en even laler thuis waren gekomen, was de ramp in deze dicht bevolkte wijk niet te overzien ge weest. Vermeld zij nog. dal op de zolder drie kinderen lagen te slapen. HAZERSWOUDE. Aanrijding. Een 12-jarig dochtertje van den heer v. P. kwam bij het oversteken van den weg in botsing met een personenauto van den heer M. Het meisje kwam eT gelukkig zon der letsel af, doch haar rijwiel werd ver nield. Kinderverlamming. Alhier is een geval van kinderverlam ming voorgekomen bij een 5-jarig zoontje van den heer v. V. Het kind is naar het Academisch Ziekenhuis te Leiden overge bracht. De metselaar K. alhieT trof het onge. val bij het verrichten van zijn werkzaam heden, een steen tegen het hoofd te krij gen, waardoor een bloedende wond ont- stohd, en hij zich onder geneeskundigf be handeling moest stellen. Te Groenendijk onder deze gemeenle is het 2'/!-jarig dochtertje van den land- houwer J. A. Duindam te waler geraakt en verdronken. o KOUDEKERK. In de plaats van den heer C. Sluiven- berg is tot plaatselijk leider van den Vrij williger Landstorm aangesteld de heer W. A. van den Dool, hoofd der Openb. Lagere Sdhodl alhier. TER-AAR. De noodlijdende tninbonwbediijven. Op initiatief van onzen burgemeester, jhr. De Mural t, had ten Gemeentehuize een be spreking plaats met de leidende personen van de in de gemeenle gevestigde Veilings- vereenigingen met liet doel maatregelen te treffen tot verbetering van de noodlijdende tuinbouwbedrijven. Tot deze bijeenkomst was mede genoodigd de heer Geesink. bur gemeester van Nieuwveen. Naar wij vernemen bestaal thans liet voornemen, dat beide burgemeesters zich zullen wenden lot de Regeering, ten einde te verkrijgen, dat met Rijkssleun de daar toe in aanmerking komende tuinders in de gelegenheid zullen worden gesteld de door hen toegepast koude-grond-culluur om te zetten in plat-glas-culluur, waarvan de resultaten, naar verwacht wordt, belangrijk beier zullen zijn. Het mond- en klauwzeer. Het mond- en klauwzeer heeft zich in deze gemeenle dermate uitgebreid, dat het op 20 boerderijen is geconstateerd. Het aantal veehouders, dat tot beden aangifte van de ziekte deed, bedraagt thans 77. o WADDINXVEEN. Instructies Gemeente-Ontvanger. B. en W. stellen den gemeenteraad voor de instructies van den gemeente-ontvanger te herzien. Een ontwerp is den raadsleden toegezegd. Alweer kinderverlamming. Opnieuw heeft zich een geval van kin derverlamming voorgedaan, thans hij oen jongetje van 2jaar. Ook dit patiëntje is onmiddellijk ter verpleging opgenomen in het Ziekenhuis te Leiden. Het is het tweede geval binnen een maand. VOETBAL. TOURNOOI TE MONTEVIDEO. De deelnemende landen aan het fournooi te Montevideo zijn in vier afdeelingen ge splitst. A. Argentinië, Frankrijk en Chili, Mexico. B .Brazilië, Bolivia, Joego Slaviê, C .Uruguay, Roemenië, Peru. D. Vereenigde Stalen, Paraguay, België. L.F.C.—ALPHEN Vrijdagavond ie half acht speelt L.F.C. op eigen veld tegen Alphen. De withemden ko men uit in de volgende samenstelling: doel Duffels; achter: Heymans en De Koning; midden: Neuteboom, J. Segaar en v. d. Blom; voot: v: Leeuwen, K. Segaar, L. P D. Nag- tegeller, A. J. Naglegeller en Siebert. WIELRENNEN. VOORWEDSTRITDEN KAMPIOENSCHAPPEN VAN NEDERLAND. Maandagavond a.s. om 7 uur zullen op de wierlerbaan te Rijswijk voorwedstrijden vo"r het kampioenschap van Nederland gehouden worden. o DE TOUR DE FRANCE. De zevende élappe, BordeauxHendaye, 226 km, is gewonnen door Merriet, vóór A. Magne. vervolgens te zamen- Pelissier, 'Guerra, Demuysere,, Bidot, Leducq, Mau- clair. Hel algemeen klassement luidt volgens het Hbld.: 1. Guerra, 2. Pelissier, dan A. Magne en Leducq. Landen klassement: Frankrijk, Italië, België, Duitschland, Spanje. Acht renners hebben gisteren opgegeven, o.a. de Italianen Frascarclli en Gremo en de Spanjaard Tutau. Binda had een uur vertraging en is daar door no. 50 in het algemeen klassement gé worden, VAN DE RIJSWIJKSCHE BAAN. Gisteravond hebben op de Rijswijksche wielerbaan wedstrijden plaats gehad welke door een talrijk publiek werden bijgewoond. Er werden slechts drie nummers verreden en wel 2 x 50 K.M. met motorgangmaking en een klassementsrace over 10 K.M. voor amateurs en onafhankelijken. De eersle rit over 50 K.M. viel tegen. Leddy sukkelde met motorpech en de Duit- scher Damerow speelde geen rol. Bleven dus over Urago en Blekemolen Zij hadden er aardig om kunnen vechten maar na 12 ronden meende Didier, de gangmaker van Blekemolen, dat hij een lekken band had. Dil was niet het geval, maar Blekemolen verloor er 6 ronden mee, Urago won in den fraaien tijd van 37-min. 56 2/5 sec. In de tweede ril ontspon zich een feilen strijd tusschen Urago en Blekemolen waar bij de leiding eenige malen wisselde. Tegen het eind verraste Blekemolen Urago. bij welken strijd Leddy ook nog een rol speel de. Verrassenderwijze won Blekemolen met 20 Meter. De uitslagen luiden als volgt: 50 K.M achter groote motoren volgens puntentelling. No. 1 krijgt 1 punt, No. 2 twee punten, enz. Voor machine of banden-defecten wordt een vergoeding gegeven van max. 3 ronden. Deelnemers: Damerow (Duitschland) ach. ter Bajorath; Urago (Frankrijk) achter Què- rin; Leddy (Holland) achter Constant en Blekemolen (Holland) achter Leon Didier. De rol van den motor stond op 60 c.M. Ie Urago in 37 min. 56 2/5 sec.; 2e Bleke molen op 6 ronden pl. 300 M.; 3e Leddy 11 ronden pi. 250 M.; 4e Damerou op 16 ron den pi. 200 M. 2e rit over 50 K.M. (125 ronden); le Ble kemolen, lijd 39 min. 2j8 1/5 sec.; 2e Urago op 20 M.; 3e Leddy op 3 ronden pl 160 M.; 4e Damerou, ver. Klassementsrace over 10 K.M. voor ama teurs en onafhankelijken. Iedere 5 ronden een klassement No. 1 krijgt 3 punten, No. 2 twee en No. 3 een punt. 27 deelnemers. Uitslag le klassement: le Materna, 2e v, d. Leur; 3e Wals. 2e klassement: le Schollen; 2e v d. Meer;' 3e Wals. 3e klassement: le. Wals; 2e Lorie; 3e' y. Rossum. 4c klassement: le Wals; 2e Lorie; 3e Ma. tema. 5e en laalsle klassement: le B I-eene die drie ronden voor het eind was wegge- loopen; 2e Graafmans, 3e Lorie. Totaal uitslag: le Wals, 8 punten; 2e Lo rie, 5 punten; 3e Materna, 4 punten; 4e B. Leene, 3 punten. Met het oog op mogelijke verwarring als gevolg van de omwisseling van golflengte, zullen wij, in navolging van de organen der diverse omroepvereenigingen, met ingang van heden wederom boven de uitzendingen de oorspronkelijke stationsnamen vermelden, doch met de gewijzigde golflengten, aJzoo Hilversum 1875 M. en Huizen 298 M. en 1071 M. VOOR DONDERDAG 10 JULI. Hilversum. 1875 M. Uilsl. AVRO.-Uito# 8.019.45: Gramofoonpl. 10.0010.15: Morgenwijding. 10.3012.00: Concert door de Huiskapel van het Rembrandt- Theater te A'dam. 12.152.00: Concert door AVRO-Kwintet. 2.00—2.30: F. dé Mos: „Verzekerd zijn, geweest en worden"# 2.303.30: Gramofoonpl. 3.304.00: Concert. Lion Contran (piano), Ben Meyer (viool). 4.00—4.30: Ziekenhalfuurtje. 1 4.305.00: Vervolg concert. 5.00—6.00: Orgelconcert door Willem Zonderland. K< Kueter (cello). 6.00—7.15: Concert door AVRO-Octet. 7.15—7.45: Radio-Volks universiteit. Prof. dr. H. R. Kruyiï „Mensch en Natuurwet". 8.009.15: Aansl. van het Concertgebouw te A'dam. Het Concertgebouw-Orkest. 9.30—11.00: Concert door het Omroeporkest. Toos Schleyer (sopraan). 10.00: Persber: Daarna: Vervolgconcert. 11.00—12.00: Gramofoonpl. Huizen, 298 M. Na 6 uur: 1071 M. 8.15—9.30: KRO. Concert. 10.00—10.30: NCRV. Zang door Dameskoortje. 10.30— 11.00: Ziekendienst. 11.30—12.00: KRO# Godsdienstig halfuurtje. 12.15—1.15: KRO. Concert door KRO-Trio. 1.15— 2.00: KRO. Gramofoonpl. 2.00—2,45: NCRV. Gramofoonpl. 2.45—3.45: NCRV. Cursus Fraaie Handwerken. 4.005.00: NCRV. Ziekenuurtje. - 5.00-6.30: NCRV# Concert door het „Hollandsch Harpkwar* tet". 6.30—6.40: NCRV. Koersen. 6.4Ö 7.50: NCRV. Orgelconcert door Jac. Bon set. 7.40—7.55: NCRV. Praatje door het Ned. Technicum te Arnhem. 7.55—8.00: NCRV. Gramofoonpl. 8.00—11.00: NCRV Dr. O. Norel Jzn.„De Inwendige Zen ding en haar pionier". Muzik. medewer king: Chr. Gem. Koor „Sions Lofzang", Zangvereen. „Sursum Corda", Hr. G. tef Braake (orgel). 10.00—10.10: Persber. Daventry, 1554.4 M. 10.35: Morgen wijding. 11.0511.20: Lezing. 12.20: Concert. A. Tuck (sopraan), D. Shorrocks (viool;, O. Tomlinson (piano). 1.20: Or gelspel door R. Foort. 2.202.50: Gra mofoonpl. 3.20: Kerkdienst. 4.05: Concert. A. Filipova (sopraan), A. Kiri- loff (bariton). 4.35: Orkestconcert. 5.35: Kinderuurtje. 6.20: Lezing. 6.35: Nieuwsber. 6.55: MaTktber. 7.00: Piano-récital door E. Isaacs. 7.20—7.40: Lezing. 7.45: Lezing. 8.05: „The" Brass Bottle" van F. Anstey. 9.45: Nieuwsber 10.00: Berichten. 10.10: Lezing. 10.25: Orkestconcert en soli. 10.55—12.20: Dansmuziek. 12.20—12.25: Televisie. Parijs ..Radio Paris", 1725 M. 12.50—4 2.20: Gramofoonpl. 3.50: Concert. 5.05: Piano-récital 8.20: Tooneeluitz. en solisten-concert. Brnssel, 508.5 M. 5.20: Dansmuziek 6.55: Gramofoonpl. 8.35: Trio-concert- 9.05: Gramofoonpl. 9.20: Concert uit de Kurzaal te Ostende. Langenberg, 473 M. 7.257.50: - Gra mofoonpl. 7.508.50: Orkestconcert. 10.3511.35: Gramofoonpl. 11.4012.20: Muziekuitz. voor scholen. 12.30: Gramoj foonplaten. 1.25—2.50: Concert. OrkeEt en viool. 5.506.50: Solisten-concert. 8.25: Orkestconcert en viool. Daarna tot 12.20: Orkestconcert. Kalundbcrg, 1153 M. 12.20—2.20: Or kestconcert. 3.50—5.50: Orkestconcert eD zang. 8.20—9.20: Orkestconcert. 10.05 10.30: Piano-récital door C. Schnedler— Meyer. 10.3011.20: Orkestconcert. 11.2012.50: Dansmuziek. Zeesen. 1635 M. 6 107.20- Lezingen 7.20—7.50: Gramofoonpl. - 10.50—12.20: Berichten. 12.201.15- Gramofoonpl. 1.152.20: Berichten. 2.20—3.20: Gramo- foonpiaten. 3.20—4.20: Lezingen. 4.20 5 50 Concert. 5.508.50: Lezingen. 8.50: Dansmuziek. Da-arna tot 12.50: Or kestconcert. 2—2

Leidsch Dagblad | 1930 | | pagina 6