STADSNIEUWS. TELEGRAMMEN. UIT DE RIJNSTREEK. AtLertentiën, WEERBERICHT. Barometerstand. hedenmiddag 3 uur. Het dunne pijltje geeft den stand aan van gistermiddag 3 uur. Gistermiddag 3 uur: 760. Hedenmiddag 12 uur: 764. LUCHTTEMPERATUUR. 9 uur voonn.: 14 gr. C. (57 gr. F.). 12 uur 'smidd. 151/* gr. C. (60 gr. F.) ROOQWATBRTIJDEN TE KATWIJK-a.-ZEE Voor Donderdag. Hoogste stand des voorm. te 2 u. 57 min. Hoogste 9tand des nam. te 3 u. 20 min. LICHT OP VOOR FIETSERS e.a. Woensdag 9.56 n.m. tot 4.12 v m. Auditorium binnendrong en aan het eind der diës-plechtigheid in een Latijnsche rede hevig uitvoer tegen rector, senaat en vierschaar, moge zich sedert niet hebben herhaald, misschien hebben andere, schijn baar onbeduidènde verstoringen van den academischen vrede, nog wel dieper ge worteld in een tragischer verschil van levensopvatting t-ussohen de elkaar opvol gende geslachten. Dat zoodanige verschil len er zijn en in allerlei perioden tot uiting komen, is volkomen begrijpelijk en na tuurlijk. Te merkwaardiger is het, dat juist in onzen tijd, nu de menschelijke samen leving en het menschelijk denken zich in zulk een buitengewoon snel tempo ontwik kelen, nu volgens veler meening de onder linge vervreemding der generaties zoo sterk is toegenomen, in het universitaire leven de ouderen en jongeren elkaar beter schijnen te verstaan en te waardeeren en te vertrouwen dan in menige schijnbaar zoo kalme periode van onze geschiedenis. Dit is een verblijdend verschijnsel, dat academische leven ten goede komt en ook in de toekomst moge komen. Onze studentenmaatschappij is in den loop der jaren zoo breed uitgegroeid, haar samen stelling is zoo bont geworden, dat alle ele menten bezwaarlijk in één organisatie zou den kunnen worden samengevat. Maar hoe beter de verhouding van elke groep is tot Universiteit en Academischen Senaat, des te grooter kans is er ook op goede ver standhouding tusscheü de groepen van stu denten onderling. En dat komt weer ten goede én aan de Universiteit én aan de gemeenschap, waarvoor zij de jongeling schap voorbereidt, en ook aan deze stad Leiden, waaraan elke waarachtige Univer- siteits-burger zich zoo sterk verknocht ge voelt. Allen, die thans het 71sto lustrum der Leidsche Universiteit vieren, verheugen zich, dat deze Universiteit in de stad Lei den gevestigd is en blijft. Hier spreekt elke gracht en straat en steeg van gemeen schappelijke traditie van stad en academie. Elke reünist, die deze week naar Leiden gekomen is, voelt zich gelukkig, weder door Leiders straten te wandelen, waar iedere steen schoone herinneringen op- Toept uit een der beste perioden van zijn leven. Men begrijpt zich zelf wel eens het best op oogenblibken van groote vreugde en op oogenblikken van rouw. Toen in Februari van het vorige jaair onze stad door een ongehoorde ramp getroffen werd. toen heeft ieder onzer diep gevoeld, wat hij op andere oogenblikken misschien slecht flauw besefte: dat Universiteit en stad onver breekbaar verbonden zijn en dat lief en leed van de een tevenö lief en leed van de ander is, en dat zelfde gevoelden toen ook al die oud-studenten, die thans op deze dagen van vreugde de stichting hun ner Universiteit zijn komen herdenken. Deze enge banden tusschen Leiden en zijn Universiteit maken voor ons allen de ver- eeniging in één persoon van het burgemees terschap onzer stad en het Curatorschap, zelfs president-curatorschap der Universi teit tot zoo iets gewoons en natuurlijks. Het spreekt- voor ons van zelf, hoezeer wij er ons steeds over blijven verblijden, dat dezelfde persoon, die zijn onvermoeide zor gen wijdt aan de opperleiding der Leidsche zaken, tevens pleegt op te komen, en van ganscher harte op te kernen, voor de be langen onzer Universiteit. Concordia res parvae crescunt door eendracht worden kleine dingen groot, zoo luidde de zinspreuk var de Republiek der Vereenigde Nederlanden. De .waarheid van deze spreuk beamend, hopen wij op een bestendiging tot in lengte van dagen van de eendrachtigheid van Leidens burgerij, ziin Universiteit, zijn studenten. Het concert, dat thans gaat aanvangen, is bedoeld als een symbool onzer saa-mhoo- righeid; moge het bij ons allen deze stem ming wekken. Over het concert schrijft onze muziek medewerker het volgende Het orgel zette daarop het Wilhelmus in, dat door allen staande werd meegezongen, waarna de eigenlijke muziekuitvoering een aanvang nam. De drie Leidsche toonkunstenaars, mevr. Maartje Offers eu de heeren J. H. Feitkamp en L. J. Mens voerden een klein programma uit, dat bijzonder passend was voor dit lustrum-concert. De heer Mens opende met het feestelijk stralende A-dur concert van Handel. Men zoeke in de orgelwerken van den Engelschen meester niet wat men toch niet bij hem zal vinden. De gevoelsdiepte, de gedachtenadel, de bijzondeT sprekende thematiek, de subtiliteit van behandeling der muzikale gegevens, die ons uit de orgel composities van Bach lot een openbaring zijn geworden, zal men bij Handel te vergeefs zoeken. Diens gedachten9feer ligt nu een maal wat dichter bij de oppervlakte en de daaraan ontsprongen toonwerken zijn ge makkelijker toegankelijk. Waarmee natuur lijk geen oppervlakkigheid in volstrekten zin is gepleit. De eigenaardige geur der Han- delsehe muziek komt voort uit 's compo nisten levenshouding die, in veel sterker mate dan bij zijn groot eren tijdgenoot, be ïnvloed is geworden door de tijdelijke en tastbare dingen des levens. Maar die niet nalaten hun bekoring uit te oefenen op allen die niet ongevoelig zijn voor uiterlijke ver schijning. En die heeft Handel met meester hand vastgelegd. Het zwierige.*het,seigneu- raile. het pompeuse, het zinnelijk bekorende dit alles moge dan niet den diepsten be staansgrond der „alden9oetsle const", waar van mevrouw Offers straks zou zingen, raken het zijn eigenschappen van Han dels muze, die den mensch van vleesch en bloed zeer na liggen. Het feestelijke dezer dagen en het feestelijke A-dur concert dek ken elkaar vrij zuiver. Ook de beide andere concertgevers hebben dat blijkbaar zoo ge voeld. Ook zij grepen in de eerste plaats naar Handel. Mevrouw Offers door een re citatief en aria uit ..Armida" en een zeer melodieus Arioso (uit Israël in Aegyplen), de heer Feitkamp door een zeer mooe fluit- sonate tot uitvoering te brengen (de 5e in F). De heer Mens heeft zich als solist boven dien doen hooren in een Prélude van Cesar Franck. uit een soheppingsperiode van den Luik9chen meester, toen hij zijn stijl, de soms wat al te inconslante chromatiek, nog niet had gevonden. Heelemaal representa tief is dit opus 18 dan ook niet. De heer Feitkamp heeft verder zijn hoorders onge meen aan zich verplicht met de door hem bewerkte sonate van LocatelÜ. waarvan 't manuscript zich bevindt in de universi teitsbibliotheek hier ter stede: een pracht- werkje, waarvan het rythmisch inleressanle slofdeel zeer de aandacht trekt. Mevrouw Offers heeft haar lamst en haar kunnen nog gelegd in een zang van Bach „Kommt, Seelen, dieser Tag muss heilig sein besun- gen" en in een paar Oud-Hollandsche lied jes, waarvan vooral het naïeve „Heer .Te- zus heeft een hofken" van groote bekoring is. terwijl zij den avond beëindigde met het „Virlus Concordia Fides", het Leidsch Corps lied van F. W. van Stvrum. dat door het publiek staande werd aangehoord De drie concertisten. die wij, gelijk be kend is. hoog aanslaan, hebben zich op de zen feestavond van hun beste ziide doen kennen, waaruit moge volgen dat hun mu zikale prestaties belangwekkend en meer nog dan dat waren. Een enkel roeemras verschil. dat zich in den loop van den avond aan ons opdrong, houden we voor de zen keer liever in de pen en we besluiten met de algemeens opmerking dat het con cert als zoodanig in ieder opzicht geslaagd is en dat de gedachte om de muriAk. die in den gewiiden tempel op haar plaats is. in de grandiose lustrumviering te betrekken een zeer gelukkige gedachte is geweest. Terwijl in den foyer van het Feestgebouw Bonifacius met Edwarda rondstepte en ee* vervaarlijke Vikingkapitein amoüreuse be schouwingen, hield tegen een zedig nonne tje, trokken velen naar het Schuttersveld om vast eens een kijkje te nemen in het Lunapark Heeds van verre kondigden de orgels, si renen en knallen van het „hoofd van Jut' het kermis-terrein aan en tegen de donkere lucht wierpen de duizenden lampjes een lichtgloed af, welke de plaats van het feest reeds van een afstand aanduidde. Vele toe schouwers van elders bij het waterfeestspel, belangstellenden in het feest uit de omlig gende gemeenten en nie.t te vergeten vele stadgenooten hebben gisteravond gepro fiteerd van de opening van het feestterrein. Geleek het tusschen de (enten op het groote terrein oppervlakkig beschouwd niet zoo hee, druk, bij een wandeling door de feestelijk versierde straten, kon men zich behoudens te ongeveer acht uur bij de aankomst der booten niet ontslaan van de gedachte „Het is niet zoo druk als gisteren" Welnu dit verschil had zich op het Schuttersveld teruggetrokken. Dank zij het verfrisschend regenbuitje van gistermiddag verkeerde het feestterrein in uitstekenden toestand, zoodat de bezoe kers geen overmatigen hinder van het stof ondervonden. Natuurlijk hebben velen dezen eersten avond gebruikt om het terrein eens te „verkennen", doch voor zoover wij dit konden beoordeelen is er toch van de meeste tenlcD. welke niet te lijden hadden onder het veelvuldig gebrek aan kracht stroom, een druk gebruik gemaakt. Zooals te begrijpen is heerschte er onder de stand houders over dit euvel groote ontstemming. Hoe hartelijk is er gelachen door de toe schouwers in de glijtenten of in het padden- stoelen-jpaleis e.a., wat heeft men zich ge amuseerd in het bekende circus van Bever, in de hippodrome of luehlscliommel. Hoe- we! een enkele lent nog in aanbouw was heeft hel meerendeel der expoitanten bewe zen dat snelheid van handelen in den tegen- woordigen tijd met de moderne hulpmidde len als tractors, motorwagens enz., ook bij hen een eerste eisch is. Talrijke bezoekers profiteerden van de gelegenheid eens een viooien-theater in oogenschouw le nemen, nieuwsgierig naar de resultaten van een geduldig toegepaste dressuur bij deze overigens weinig-sym- palhieke diertjes. Er was er een, die onder den naam van Josephine Baker walste dat 't een lieve lust was en eenige anderen hielden volmaakte vlooien-rennen door miniatuur wagentjes voort le trekken en ten slotte waren er, die met hun pootjes jongleerden, als een gebo ren menschelijke jongleur. Weer anderen beproefden hun vaardig heid in het schijfschieten, koekslaan, ring en ballenwerpen, chauffeeren of schomme len of hielden onderlinge wedstrijden bij het hoofd van Jut. Doch allen zullen zich ongetwijfeld heb ben vermaakt en zich hebben voorgenomen nog meerdere malen het Schuttersveld te bezoeken. Het hoofdnummer van het programma van heden is de optocht door de stad, waarover wij gisteravond al eenige bijzonderheden heb ben meegedeeld. De weersomstandigheden zijn gelukkig gunstig, zoodat ons vandaag een interessant schouwspel le wachten staat. Waar de in den feestwijzer vermelde route nog al eenige wijziging heeft onder gaan, laten wij haar hieronder nogmaals volgen: Kaasm., Koppenhinkst., Hoogl. Kerkgsr., Nieuwstraat, Burchlsteeg, Korenbeurs, Boter markt, Gangetje, Korevaarstraait, Jan van Houtkade, Doezastraat, Rapenburg (Oost), Nonnenbrug, Rapenburg (West), Breestraat, Hoogewoerd, Kraaierstraat, Nieuwe Rijn, Hooigracht, Pelikaanstraat, Haarlemmerstr., Blauwpoortsbrug, Steenstraat, Stationsweg, Stationsplein, Stationsweg, Bocrhavestraat, Morschstraat, Blauwpoortsbrug, Prinsesse- kade. Kort Rapenburg, Breestraat, Koren- brugsteeg, Vischmarkt, Aalmarkt, Boom- markt, Prinsessekade, Haarlemmerstraat, Pelikaanstraat, Hooigracht, Koppenhinksteeg Kaasmarkt. Morgenmiddag wordt op de Kaag een tweede uitvoering van het Waterfeestspel „De vliegende Hol lander" gegeven, terwijl op het sportterrein nabij den Hooge Rijndijk groole kindersport- feesten worden gehouden. Het muziek-festi- val wordt voortgezet met een concert door de Leidsche Christelijke Harmomevereeni- ging op den Zijlsingel, waaraan wederom een marsch door de slad zal voorafgaan. Het muziekkorps van het 6de R.V.A. geeft een concert in den tuin nabij de Zeevaart school, terwijl in het van der Werfpark ..Orpheus" het volgende programma ten ge- hoore zal brengen: 1. Io Vivat; 2. Kaiser Frieörich, marsch, C Friedemann: 3. Berlin wie es weint und lacht, ouvert., A. Conradi; 4. Dolores wals, E. Waldieufel, 5. Les Saltimbanquee, fan- taisie, L. Ganne; 6. Ein morgen, ein mittag ein abend in Wien, ouverture F. v. Suppê; 7. Czardas de l'opera Der Geist der Woiwo- den, Grossmann; S Mimosa-waizer aus der operette „Die Geisha, S. Jones; 9 Fantasie op motieven van Gounod's „Faust", arr. J. Vink; 10. Finale. Om halfnegen voert in den Schouwburg het Leidsche Studententooneel „De zoon van Rembrandt" van Tor Hedberg ten too- neele, terwijl er na afloop in het Lunapark, dal lot 2 uur geopend zal zijn, een kermesse d'élé ie. ACADEMISCHE EXAMENS. Geslaagd voor het candid«at9e.\amen wis- en natuurkunde letter i de heeren E. F. Jacobi, Leiden en J. G. Wakkie, Wasse naar; idem ietter K de heer E. Pont, Rot terdam. o EXTRA TREINEN OP ZATERDAG 28 TUNI. Behalve de voortrein van trein 572 ver trek 15 21 van Alphen a. d. Rijn zal de Nederlandsche Spoorwegen op Zaterdag 28 Juni a.s. een vóórtrein laten loopen van trein 3395 van Leiden naar Alphen a. d. Rijn vertrek 20 20 en van trein 3399 naar Alphen a. d. Rijn vertrek 22.46. Bovendien zullen tusschen Rotterdam, Den Haag en Leiden nog verschillende extra voortreinen worden ingelegd. DE SOUTHERN CROSS OR WEG NAAR AMERIKA. Na eenigen tijd nieis meer van de Sou thern Cross te hebben gehoord kreeg de Rijks-radiodienst voor de luchtvaart om 3 uur 5 minuten (Amsterdamsche tijd) weer contact. Stannage, de marconist, verklaarde waarom hij zoolang weg was gebleven. „Wij moesten zoo lang wegblijven, want wij kon den V.C.E. (het radiostation van Cape Race) op 600 M. niet te pakken krijgen. In ant woord op een vraag van Harbour Grace of de Southern Cross brandstof wilde bijladen antwoordde deze, eerst Amerikaansche grond te willen bereiken, alvorens te lan den. Om 3 uur 43 minuten seinde Stannage weer op de 600 M. Amsterdam ontving om half vijf hedenochtend het volgende tele gram: „Het ziet er naar uit, dat wij geen peiling kunnen krijgen. Binnen een uur kunnen wij boven Cape Race zijn. Daarna ging de marconist weer op de 600 M. golf over. Om 5 uur 43 Amsterdamsche tijd is het laatste bericjht van de Southern Cross te Amsterdam ontvangen: „Wij moeten thans meer peilingen hebben. Gaan over op een andere golf." Daarna zijn tot half negen hedenochtend geen andere telegrammen meer van de Southern Cross ontvangen. Wel meldde een telegram uit New York aan het persbureau Vaz Dias dat de Southern Cross op 200 mijl afstand van Cape Race in een dichten mist vloog. Dit telegram moet echter voor 5 uur 53 te New York zijn ont vangen. NEW YORK, 25 Juni (V. D.) Het vliegtuig Southern Cross is hedenmorgen te 1 uur Amerikaanschen Tijd (6.20 Amsterdam sche Tijd) Cape Race gepasseerd. NEW YORK, 25 Juni (V. D.) Volgens hier ontvangen bericht heeft het draadloos sta tion Chatham in Massachusetts een draad loos bericht ontvangen van het s.s. „Trans- syivaniê. afgezonden le 1.43 Amerikaan sche tijd volgens welk bericht de Southern Cross op dat moment zijn positie door pei lingen trachtte vast le stellen. NEW YORK, 25 Juni (V. D.) Het ge meentebestuur van New York maakt alle voorbereidingen voor de ontvangst van de vliegers van de Southern Cross. Van Rosen- feidfield. waar de Southern Cross zal lan den, zullen Kingsforth Smith en Van Dijk en hun metgezellen met hun vliegtuig naar de haven van New-York gebracht worden, vanwaaT zij in optocht naar het stadhuis zullen worden gebracht. Verschillende auto riteiten w.o. gezanten, komen heden uit Washington in New-York aan, om bij de ontvangst aanwezig te zijn. NEW-YORK. 35 Juni. (V.D.) Heden nacht te 2.15 Am. tijd (7.35 Amst. tijd) heeft Kingsforth Smith geseind, dat het moeilijk was met peilingen zijn positie vast te stellen. De snelheid is verminderd, de bemanning zou volgens dit bericht ver moeid zijn Het draadloos station van 't vliegtuig werkt zwak. ALPHEN. Raadiagenda. De agenda van de a.s. Vrijdagavond 7 uur te houden raadsvergadering bevat de navol gende punlen: 1. Voorstel van 6. en W. tot verkoop van een perceel I nuwgrond, gelegen aan de Lemzonlaan, groot ongeveer 815 M. 2 tegen een prijs gedeeltelijk van f. 10, en ge deeltelijk van f. 3 50 per M. 2, aan den heer G. Bergshoeff alhier en voorls punt 2 een voor onze gemeente zeer belangrijke zaak, betreffende een voorstel van B. en W. in zake oveidracht van de Post- en Hofbruggen aan hel Rijk. B. sn W. deelen hieromtrent den raad mede, in het laatst van het jaar 1926 ontvingen wij van den Rijkswaterstaat het eerste schrijven betreffende eventueele overdracht van de Posl- en de Hofbrug, aan het Rijk, in verband met de voorgenomen verbetering van den Rijksstraatweg alhier. De bedoeling van den Rijkswaterstaat„was toen en is nog, om deze bruggen te ver zwaren en te verbreeden en geschikt te maken voor zwaar en druk verkeer. De toen terzake gevoerde onderhandelingen mochten evenwel niet tot overeenstemming leiden. De door beide partijen ingenomen standpun ten verschillen te veel om tot elkander te komen. Bij de loen voorgestelde verdeeling van lasten nam de Rijkswaterstaat een naar onze meening zoo onjuiste houding aan van de eischen voor het doorgaand ver keer en het plaatselijk belang, dat er van overeenstemming op de grondslagen door den Rijkswaterstaat voorgesteld, geen sprake kon zijn. In Juni 1927 sprongen de onderhandelingen dan ook at. In het begin van dit jaar, 1930 dus, heeft de Rijkswater staat de onderhandelingen weder geopend in opdracht van den Minister van Waterstaat. Deze nieuwe onderhandelingen hebben tot overeenstemming geleid en bieden een op lossing, welke voor de gemeente, naar hef oordeel van B. en W. en dat der commissie van hijstand, alleszins aanvaardbaar is. De Rijkswaterstaat n.l. is nu bereid om tegen een bijdrage door de gemeente ineens van f. 17.500, de beide bruggen in onderhoud, beheer en eigendom aan den Lande over te doen gaan. De Hofbrug wordt dan door een nieuwe vervangen, de afbraak van den bo venbouw van de tegenwoordige Hofbrug wordt hel eigendom der gemeente. De Post- brug wordt verbeterd. Beide bruggen zullen geschikt worden voor het tegenwoordigs zwaar- en snelverkeer. Het is de bedoeling, dat de Hofbrug in de Hameipoort een breedte krijgt van 8 M. en het dek van de Postbrug ten minste 9 M. breed worden. De rijvloer van de Postbrug wordt dan ten minste 6 M. breed, ter weerszijden begrensd door een verhoogd voetpad van 1.50 M. en de rijvloer van de Hofbrug wordt 5.50 M. breed, ter weerszijden begrensd door een verhoogd voetpad van 1.25 M. De beweging van de Hofbrug wordt verder electrisch, ter wijl de bediening van deze brug bij en voor rekening van de gemeente blijft. De vergoe ding, welke de gemeente bij overname der brnggen door het Rijk zal moeten betalen, is berekend naar 2 factoren. In de eerste plaats is daarvoor in aanmerking gelbracht de gekapitaliseerde onderhoudslast, welke is gesteld op het twinligvoud van het gemid delde, dat door de gemeente voor heit onder houd der beide bruggen in de laatste 10 jaren is besteed. Dit komt gekapitaliseerd neer op een bedrag van f. 5000. In de 9de plaats moet de gemeente bijdrage in de kosten van vernieuwing der bruggen, naar globale raming voor beide bruggen ongeveeT f. 50 000 Deze bijdrage is berekend naar 25 pCt en gesteld op f. 12.500, afgezien van de omstandigheid of de werkelijke kosten meer of minder dan f. 50.000 zullen bedra gen, Het komt dus hierop neer. dat de ge meente een bedrag van f. 17.500 moet beta len aan afkoopsom van de onderhoudskos ten en bijdrage in de bouwkosten. Zooals wij opmerkten is het de bedoeling, dat de Hof brug geheel vernieuwd zal worden. Deze brug moet met het oog op de doorvaart naar de Spoorhaven natuurlijk een beweegbare brug blijven. Voor de nieuwe brug is er een gedacht, welke electrisch zal worden bewo gen. De zorg voor de bediening van deze brug blijft bij de gemeente, waaronder ook begrepen zijn de kosten van het stroomver bruik, van het geregeld smeren van de windwerken, bet reinigen van het brugdek, het inbrengen of uitnemen van ballast en in het algemeen alle werkzaamheden, welke noodig zijn om de brug aan haar bestem ming te doen beantwoorden. Het is dus niet onmogelijk, dat m de toekomst de kosten van bediening hooger moeten worden, dan die, welke daarvoor thans worden besteed, omdat aan het personeel hoogere eischen ge steld moeten worden. Deze zouden echter in de toekomst ook niet uitgebleven zij*, wanneer de gemeente eigenares van de brug zou zijn gebleven. De bovenbouw van de tegenwoordige brug behielden wij voor de gemeente om deze te kunnen benutten toot overgang nabij de spoorhaven. Resumeerende stellen B. en W. voor aam den raad hun goedkeuring te verieenen aan de overeenkomst bovenbedoeld door vast stelling van het aangeboden raadsbesluit, waarin deze overeenkomst is afgedrukt. 1880 1930 EBEN HAÊZER Den 7den Juli 3.s. hopen onze geliefde ouders: JOHANNES BIJ en 1472a HELENA LARDEE den dag te herdenken waar op rij voor 50 jaar in don echt werden verbonden. Hunne dankbare kinderen behuwd-, klein- en achter kleinkinderen. Leiden, 25 Juni 1930. Oranjestraat 32. Zoo de Heere wil, hopen onze geliefde Ouders CAREL VIJLBRIEF en PETRONELLA VAN HELDEN den 9den Juli den dag te herdenken, dat zij vóór 40 Jaar in den Echt werden verbonden. 1585a Hun dankbare Kinderen en Kleinkinderen. Leiden, 25 Juni 1930. 4de Binnenvestgracht; 72. Heden overleed na lang durig en smartelijk ljjden, onze lieve Man en Vader, ABRAHAM JOHANNES BAVBLAAR in den ouderdom van 39 jaar. Wed. 8. M. BAVELAAR- v. d. ZEEUW. ANNIE. ADRI. 3632 ABRAHAM. Leiden, 25 Juni 1930. Hansenstraat 6 b. Verzoek geen bloemen en geen bezoeken. Algemeene kennisgeving. De verassching zal plaats hebben a.s. Zaterdag 28 Juni na aankomst van trein 14.16 in het Crematorium te Veisen, halte Driehui8-Westerveld. Heden overleed na lang durig en smartelijk lijden onze lieve Zoon ABRAHAM JOHANNES BAVBLAAR n den ouderdom van 39 jaar A. J. BAVELAAR J. BAVELAAR- 3633 VAN GALEN Leiden, 25 Juni 1930 Heden overleed na lang durig en smartelijk ljjden, onze geliefde Schoonzoon ABRAHAM JOHANNES BAVELAAR in den oudérdom v. 39jaar# J. v. d. ZEEUW. A. H. v. d. ZEEUW— SCHüLER Leiden, 25 Juni 1930 3634 Heden overleed na lang durig en smartelijk lijden, onze geliefde Broeder, Be- huwdbroeder en Oom ABRAHAM JOHANNES BAVELAAR in den ouderdom van 39 jaar J. W. MUNNIK— BAVELAAR D. MUNNIK 3635 en Kind. J. M. BAVELAAR Leiden, 25 Juni 1930 LEIDSCH DRANKWEER COMITÉ LE DEK - VERGA D E RING uit gesteldvan Vrijdag tot Woens dag 2 Juli 8H il Gebouw I.0.C.T, W 8

Leidsch Dagblad | 1930 | | pagina 3