LAATSTE BERICHTEN. BINNENLAND. OE INZET DER LUSTRUM FEESTEN. SCHEEPSVERBINDINGEN. BEURSOVERZICHT. MARKTBERICHTEN. Advertentiën. WEERBERICHT. Barometerstand. Gistermiddag 3 uur; 767. Hedenmiddag 8 uur: 769. TELEQRATOCB WEERBERICHT. naar waarnemingen in den morgen van 20 Juni, medegedeeld door het Kon Ned Met Instituut te De Bildt. Hoogste stand 767.3 te Lacoruna. Laag ste stand 745.3 te Vestmanoer. Verwachting lot den avond van 21 Juni. Meest matige, Zuidel. tot Zuid-Westel, wind. Zwaarbe wolkt tot betrokken Weinig of geen regen. Weinig verandering in temperatuur. LUCHTTEMPERATUUR. 9 uur voorm.: 18 gr. C. (65 gr. F.). 12 uur 's middags: 21 gr. C. (70 gr. F.)'. 3 uur nam.: 21 1/2 gr. C. (71 gr. F.). IOOOWATERTIJDEN TE KATWUK-a.-ZEE Voor Zaterdag. Hoogste stand dos voorm. te 11 u. 04 m. Laagste stand des nam te 11 u. 37 m. WATERTEMPERATUUR. Zweminrichtino „Hooge Rijndijk". 7 uur voorm. 24 1/2 gr. C. 11 uur voorm 241/2 gr. C. 3 uur nam.: 2ö gr. C. Zweminrichting „Da Zijl". 7 uur voorm.: 21 gr. C. 11 uur voor.: 21 1/2 gr. C. 3 uur nam.: 22 1/2 gr. C. LICHT OP VOOR FIETSERS a.a. Vrijdag van 9.56 n.m. tot 4.11 v.m. VOLKENBONDSCOMMISSIE IN PALESTINA. JERUZALEM, 20 Juni. (Ned. Tel Ag.) De door den Volkenbond ingestelde commissie van onderzoek naar de eigendomsrechten van de Joden en Arabieren op de klaagmuur van Jeruzalem is hier aangekomen. De commissie werd verwelkomd door ver tegenwoordigers der regeering van Pa lestina en door afgevaardigden der Joden en der Arabieren. BOMMEN IN BRITSCH-INDIE. LONDEN. 20 Juni. (Ned. Tel. Ag.) Om trent een ontploffing van bommen in zes Indische eteden wordt nog gemeld, dat de daders hierbij steeds dezelfde methode heb ben gevolgd. Eerst werd een kleine bom met zwakko lading lot ontploffing gebracht. Toen de po litie zich ter plaatse 6poedde en het onder zoek geopend had, ontplofte een bom van zwaar kaliber In hel geheel werden door deze ontplof fingen twee politiemannen ernstig gewond, terwij! vier lichtere kwetsuren opliepen. DE MOORDEN IN AMERIKA. NEW YORK, 20 Juni. (Ned. Tel. Ag.) Do door de politie met koortsachtigen ijver ge- zochten „redder der moraal", aan wiens optreden, naar reeds gemeld, bereids twee personen ten otler vielen, is nog steeds niet gepakt. Ondanks de ultgebreidde razzia waaraan in den nacht van Woensdag op Donderdag ongeveer 2500 mannelijke en vrouwelijke politiebeambten deelnamen, heeft de klaar blijkelijk waanzinnige, wederom een man door revolverschoten gewond. Om middernacht drong plotseling een on bekende in een auto. dwong den bestuur der, die met zijn vrouw in den wagen zat, lot starten en in snel tempo oprijden. Vervolgens sloeg hij hem met don kolf van zijn revolver neer en school hom ver volgens een kogel in de borst. De politie speurt thans naar een in den afgelnopen maand uit een krankzinnigen gesticht ontvluchten gek. die het zich tot taak heeft gerekend, de vrouwen voor de op dringerigheid der mannen te moeten bescher men o RAPPORT AAN MUSSOLINI. ROME. 20 Juni. (N'ed Tel Ag.) Gisteren beet! de minister van huitenlandsche zaken, Grandi. aan Mussolini rapport uitgebracht 'ver zijn reis naar Warschau, Weenen "n Boedapest DOODELIJK ONGEVAL. LONDEN, 90 Juni. (V.D.) De Engelsche sportman Bennett ii bij een poging om met een bootje met een buitenbonrdmotor het Kanaal vac Bristol over te steken gedood Door een schip werd sijn lijk gevonden, drijvende naast de omgeslagen boot. Toei men hem vermiste hadden vbegtuigeo en reddingsbooten vergeefsche pogingen ge daan om hem te vinden. LOTING VOOR DEN DIENST PLICHT VOOR DE LICHTING 1932. Al9 basis diende hel Amsterdamsche re gister als houder van lolingsnummer 1 is aangewezen no. 4.111 van genoemd re gister correspondeerende mei den naam van Hendrik Johannes van Nijkerk, geboren Mei AFZET VAN EIEREN. Onder voorzitterschap van den heer Mans- holt. Inspecteur van den Landbouw. Hoofd van den Buitenlandsche Landbouwvoorlich- tingsdienst is óp het Ministerie van Binnen- landsche Zaken en Landbouw een verga dering belegd teneinde met vertegenwoor digers van de Pluimveehouders en eier- handelaren verschillende aangelegenheden -met betrekking tot den eierhandel te be spreken. Op de2e vergadering waren mede aan wezig afgevaardigden van de Nederlandsche Pluimveefederatie, het Ned. Eiercontrole- bureau, de Oeldersch-Overijselscfhe vereeni- ging van Eierhandel aren, de Vereen, van Bierhandelaren „Barneveld en Omstr.". de Amsterdamsche Eiorbeurs. de Bond van Eierenexporteurs. de Coöp. Roermondsche Eiermijn ,de Venlosche Eierveiling. de Arn- hemsche Eierveiling, do Noord-Nederland- sche Coöperatie, de Bredasche Eierveiling, de Eierveilingen te Ede en Geldermalsen, de Vereeniging van Gemeenten met vrije eiermarkten, benevens de Rijkspluimvee- leeltconsulent. Bij de bespreking van hel punt: verhooging invoerrechten op eieren in Duitschland van 5 Mark per 100 K.G bruto op 30 Mark per 100 K.G. netto (111. 5 ct. per ei) wordt door verschillende instellingen de meening geuit dat Nederland lot het Voeren van een actieve handelspolitiek zal moeten over gaan. Uitvoerige besprekingen hadden het resul taat dat de afgevaardigden van alle in stellingen, zonder uitzondering, het er over eens waren, dat het inslaan van deze richting onder de gegoven omslandigheden noodzakelijk is. Na afloop van de verga dering bleven de afgevaardigden nog eeni- gen tijd bijeen om te bespreken wat gedaan moest worden. Er werd besloten de mec- ning omtrent de te voeren handelspolitiek kenbaar tc maken bij de Regeering en bij de Staatscommissie Lovink. terwijl met betrek king tot dit punt voorts een Comité van Actie werd ingesteld, waarin werden be noemd de heeren: J. M. Brcukers, Roer mond, Voorzitter; Giessen, Apeldoorn, Vice- Voorzitter; J. G. Tukker. Beekbergen, Se cretaris (geen lid); G Rodenhuis. Leeuwar den. W. .1 Krudde, Deventer; P. J van Haaren, Tilburg. D. van Ree, Amerongen; G. Klomp, Arnhem; J M. Timmermans, Amsterdam. VERIJDELDE POGINGEN TOT OPLICHTING. Bij een juwelier te Den Haag vervoegde zich gistermiddag een als heer gekleede jongeman met de mededeeling, dat hij een kostbaren gouden trouwring wilde koopen. Zooals gebruikelijk werd den bezoeker een voorraad getoond, teneinde daaruit een keuze te maken. De client onderwierp de gouden ringen aan een serieuze beschou wing, doeb kwam tot de conclusie, dat bij, aangezien er geen ring in den voorraad was, die hem bevredigde, een ring op be- stelliog wilde laten vervaardigen. Intusschen had de bediende bemerkt, dat do bezoeker een gouden ring tersluiks ta den zak had laten glijden. Hij maakte den klant daarop attent, waarna deze onder aanbieding van voorgewende excuses den riüg weer te voorschijn haalde en aan den bediende overhandigde. Dat de bestelling'' geen voortgang meer had, laat zich, na de poging tot nesteling begrijpen. Intusschen waarschuwde, nadat de man was vertrokken, de juwelier eenige collega s en toen bleek, dat bij enkeion hunner de bedoelde jongeman dergelijke pogingen tot oplichting had aangewend. De bediende had inmiddels den bezoeker, die in zijn op treden, voordat hij was betrapt, een zeer beschaafden indruk had gemaakt, in het oog gehouden. De politie beeft toen op aanwijzing vau den bediende den man aan. gehouden. Bij het politieonderzoek aan het hoofd bureau is men tot de conclusie gekomen, dat de gearresteerde, die J. van S. heet, 24 jaar is en te Amsterdam woont, nog in een vijftal andere gemeenten dergelijke pogingen tot oplichting heeft ondernomen en dat hij daar wèl succes" heeft, gehad De nationale roeiwedstrijden in het Oegïtgeester Kanaal. De lustrumfeesten van het Leidsch Stu denten Corps zijn hedenmiddag aangevan gen mei de nationale roeiwedstrijden in het Oegstgeesterkanaal tusschen de Lee- en de Warmonderbrug. Natuurlijk was hel er bij het begin nog niet heel druk. De groote toeloop van het publiek kon pa9 in den la ten middag worden verwacht, terwijl ook tal van roeiers en roeisters door hun dage- lijksche werkzaamheden niet z6ó vroeg op hol appèl konden zijn, doch er was niette min al iets te bespeuren van de genoege- lijke stemming en het fleurige beweeg, die hel kenmerk zijn van ieder watersport-fes tijn, indien zooals tot op het oogenblik dat wij dit schrijven een gouden zon netje aanwezig wil zijn om aan het geheel den noodigen luister bij te zettenI Tegen halttwee viel het eerste startschot voor de Overnaadsche Sciffaan boei 1 Njord (Kruseman), boei 2 Laak (Mulder). Het baanhouden bleek door den vrij ster ken wind, die schuin over de baan stond, niet gemakkelijk te zijn. Mulder nam direct de leiding en had op 1000 M. al een voorsprong van 5 lengten. Op 1300 M. stuurde Kruseman in den wal, waardoor zijn achterstand nog veel grootcr werd en de man van De Laak met veld lengten won. 1. De Laak, in 6 m. 36 sec.; 2 Njord, tijd niet opgenomen Henninga van De Hoop, had vervolgens een „row-over". Jonge Twee A, boei 1 Willem III, boei 2. De Hoop De Hoop was het snelste weg en had op 300 M. een 1/4 lengte voor sprong om echter spoedig daarna leelijk in het midden van de vaart te komen, waar door Willem III gelegenheid kreeg in te loopen. Op 1000 M. ving eerst de boeg en daardoor de slag van De Hoop een snoek. De ploeg raakte de richting kwijt en kwam in de baan derélegenpartij. die op zij ging en terrein verloor Tegen het slot ving Wil lem III een snoek en met (linken voor sprong won De Hoop Tijd: De Hoop 6 m. 24 sec.; 2. Willem III. 6 m 28 sec. Hierna volgden twee ,row-overs"; eerst in de Jonge Twee A van De Schie en ver volgens in de 1ste heat van de Jonge Sciff A van de Freylag (Laga) wegens ziekte van Bakker (Nautilus). Jonge sciff A. 2e heat, boei 1 D. R. V. A'dam (Muschter), hoei 2. Die Leylhe (Nauta) De Leidenaar was het beste weg en heeft weldra een lengte voorsprong. Hij hield echter teveel den wal en zag dienten gevolge den Amsterdammer iets inloopen. Op 1000 M. kwam Nauta echter weer voor om na zeer spannendon kamp met één me ter te winnen. 1. Die Leythe, 6 m.2. D. R. V. A.'dam, 6 m. 2/5 sec. Overnaadsche Vier: „uitslag: 1. Trekvo gels, 2. Aegir AAN DE GEVOLGEN OVERLEDEN. In de Oranje-Boomstraat te Rotterdam is de héér G H., wonende in de Hooftslraat, gistermiddag van zijn motor gevallen, waar- I door hij een schedelfractuur bekwam. Hij is naar het ziekenhuis aan den Coolsingel al daar vervoerd, waar hij in den loop van den nochl is overleden. RAPPORT REISVEREENIGING. Wij vemenQen. dat de commissie dr. de Visser haar rapport inzake den toestand in de Nederlandsche Reisvereeniging unaniem heeft vastgesteld en dat het rapport dezer dagen aan het secretariaat der N. R. V aan de Laan van Meerdervoort zal worden toe gezonden. DIEFSTAL IN EEN ZEEBAD-KLEEDINRICHTING. In de kleedinrichting van een der zeebaden te Scheveningen betrapte de badknecht gis termiddag iemand, toen hij uit een der kleedkamertjes een portenionnaie met geld stal. De betrapte was de 22 jarige A. J. M woonachtig te Amsterdam. Hij is naar het Hoofdbureau van Politie overgebracht. AUTO RIJDT IN OP GROEP JONGENS. Gisteravond is op den Geldropschen weg een ernstig auto-ongeluk gebeurd De 31- jarige reiziger, de heer A U. G. D uit Ven- lo, die met zijn auto op genoemden weg reed, verloor op een gegeven moment het beheer over de stuurinrichting en reed op een zestal jongens in, die langs den weg wandelden. Een hunner de 21-jarige M P werd ernstig gewond en brak een heen. Per ziekenauto is het slachtoffer naar zijn woning vervoerd. De bestuurder is gearres teerd. VERDRONKEN. Gistermiddag is in den IJzeren Man bij 's Hertogenbosch de 17-jarige Belgische student J. M bi) het zwemmen verdronken. Hoewel lot laat in den nacht is gezocht, heeft men het lijk nog niet gevonden. Naar wij vernemen is ir. B. B. C. Felix, hoofdingenieur bij de N. V. Gemengd Bcdrijl Haagsche Tramweg-maatschappij, met ingang van 1 Juli a s benoemd tot onder-directeur van dat bedrijf. De volgende passagiersschepen zijn Za terdag 21 Juni in radio-telegrafische verbin ding met de daarnaast vermelde kusl-sta- tions en via die stations-rechtstreeks te he reiken. Medegedesld door.de N. T M. Radio- Holland. Alhena. Rugby Radio Alpheral. Nilon Radio Alwaki, Amaratina Radio Ba- loeran. Scheveningen Radio Ghr Huy- gens, Scheveningen Radio Edam, Cabo Finisterre Radio Gelria. Scheveningen Radio Kon. d. NederlScheveningen Ra dio Nw Amsterdam. Scheveningen Ra dio Orame Nassau, Scheveningen Radio Patria. Scheveningen Radio P. C. Hooit. Aden Radio Pr d. Ned.. Scheve ningen Radio Pr. Fred HendrOuessant Radio V Rensselaer Riigby Radio Rotterdam. Scheveningen Radio Sibajak, Scheveningen Radio Statendam. Scheve ningen Radio Stuyvesaftt. Ouessant Ra dio Tjerimai Scheveningen Radio Volendain. Scheveningen Radio Zeelan dia, Scheveningen Radio Zosma, Boni facio Radio. DE KIELER ZEILWEEK. Van onzen bijzonderen correspondent). IV, Het was vandaag Donderdag weer een uitgezochte zeildag Warm weer met veel zon en een prachtige gelegenheid. De wind woei weer uit het Oosten en was wel niet heel sterk, maar zeer regelmatig zoodat de wedstrijden weer een vlot verloop hadden. In de twaalfvoetsjollenklasse waren wij weer getuige van een buitengewoon span nende race Hot ging vandaag om den Busley-Erinnerugspreis en tevens om den Hollandsch-molenprijs die door eenige HollandscJie zeilers geschonken is aan de Kaiscrliche Yachtclub en waarvoor alleen Duitsche jollenzeiiers in aanmerking kunnen komen. Derhalve was er voor dezen wed strijd een meer dan gewone belangstelling. Hel eerste stuk in den wind, een klein rakje nog maar bracht de jollen al dade lijk iut elkander Verschillende zeilers ver kozen eerst een langen slag door te loopen om daarna eerst door don wind te gaan, maar er waren er ook enkele en daaronder was de Haarlemmer Tontiy Hin, die dadelijk na de eerste boei rond gingen en den wal gingen opzoeken Beide opvattingen hadden zooals dat meer gaat bij het kruisen iéts goeds. Er was o.i. iels meer te zeggen voor de eerste opvatting en dat bleek ook wel, want eénige van die afdeeling kwamen het oorst aan de boei van omvaart hij Kitsen- berg. Bohre vooral deed het uitstekend, lïic wist nog juist voor de G2 net lussehen deze en do boei door te zotten en als eerste de boei te ronden. Jan Maas die als derde daar wae voorbij gegaan, liep op de beide volgends rakken iets in, maar won eigenlijk meer op het tweede rak in den wind, toen hij mei een langen slag het eerst de boei bereikte. In tusschen was Bohre uit den strijd geraakt. Hij wilde nog juist voor de Beatrijs 111 over- loopen. Maar hij had verkeerd gerekend en ook wel een beetje onverstandig, want het ging nel niet en derhalve werd do Hunter net door de Beatrijs III geraakt, zoodal Bohre den strijd moest opgeven en liet veld verliet. Nu ging de kamp in hoofdzaak tusschen Jon Maas en Obst, die hem met de Het!n dicht op de hielen zat. In dien tellen strijd bleef de Duitscher oveiwinnaar. Hij dekte Jan Maas uitstekend at en gaf hem daarna geca gelegenheid meer, kwam met een paar handbreedtes voorsprong als eerste door de lijn. Dorde, vierde cn vijlde werden Duitsche jollen, terwijl Min er in slaagde zijn zesdo plaats tot het einde te behouden. In de zesmeterklasse werd de Dana eer ste na een heiligen strijd vooral met do Kitty, die eveneens zeer goed gevaren werd. Schouten gaf Carp niets toe en bij hot voor de tweede keer ingaan van het kruisrak lag do Dana nog maar een enkele seconde voor de Kitty. Daar moet hel een en ander ge beurd zijn. want de Kitty raakte met haar zaling den tegenstander en heesch meteen de protestvlag. Dat protest zal eerst moeten worden uitgemaakt om te weten of de Dana haar plaats behoudt. Ten 9lolle wist onder die bedrijven de Braassemermeer de tweede plaats te bezet ten. aan de Kitty de derde en aan de Lou de vierde latende. De Pan kwam als naar ge woonte achteraan. Voor het resultaat van het protest van de Kitty en de gevolgen van dien, verwij zen wij naar het Vierde Blad. Red. (,JL. D.") VOETBAL. L. P. S. V. Het Leidsch Politie-elttal heoft gisteren deelgenomen aan seriewedslrijden om den van Hal-beker te Dordrecht. De Leidsche agenten .die met 61 verloren van hun Dordtsche collega's en met 31 zegevierden over Hermandad van Rotterdam, legden daarmede beslag op den derden prijs, zijnde een -zilveren lauwertak. De beker weid ge wonnen door Dordrecht. Delft won den tweeden prijs AMSTERDAM, 20 Juni. Hot meest op merkelijke ter beurze van Amsterdam was heden de verkoopdrang, welke voor aan deden Boetons bestond, waardoor de koers ver beneden 70 pCt. terechtkwam, zonder dat de markt eenigen steun kreeg. In aan sluiting hiermede zagen Alg. Exploratie's zich na boogere opening iets van het avan ce weer ontgaan. Over hêt geheel genomen was do beurs veel vaster gewordenonder invloed van de gunstiger tendonz in Wall- street. De Philipsaandoelen behaalden eeo koerswinst van 10 pCt. Margavine Unies werden verscheidene punten hooger geno teerd, maar konden zich niet ten volle handhaven. De Accoustiekaandeelcn wer den belangrijk hooger genoteerd Aku's waren aanvankelijk goed prijshoudend, maar vielen later weor terug. Rubbers goed gedisponeerd, in verband niet de hoogere prijzen van LondetV Tabakken ontmoetten vraag en bewogen ziob dien overeenkomstig, alleen Senembah's waren zoo goed als onveranderd. Suikers Waren verdeeld H.V.A.'b konden wederom ver beteren, maar enkele minder courante soorten reageerden lichtelijk Olie's had den een vaste markt. Koninklijke behaal den eonig avanoe. Scheepvaarten hadden een beperkte markt. Scheepvaart Dnie's golden wat honger In navolging van Wall. street had de Amerikaansche afdeeling een vast voorkomen. Prolongatie 2 pCt, WISSELKOERSEN Engeland 12 09 3/lG Duitschland 59.86. Frankrijk 9 77. België 3i73 Zwitserland 4S 19 1/2 Ooitenrijk 35 15. Denemarken 66 62 1/2 Zweden 66.60, Noorwegen 66.85, New York 2.48 13/16. LEIDEN, 20 Juni. Veemarkt Aangevoerd: 293 runderen, 227 kalveren, 99 schapen, 27 stieren, I.'120420 49 kalt- en melkkoeien f.230400, stug; 56 varekoeien 165— 290. matig; 161 vette ossen en koeien, 1246 465, schoon a. d haak 63 tot 105 ct., stroef. 58 vette kalveren, f. 60130, schoon a d. haak 100 ct tot 130 cl.. 169 nuchtere kalveren, f. 7—14, matig. 99 vette schapen, f 2942 1 863 lammeren, f. 1528. matig. 426 mestvarkens, f 2564, matig 696 big gen, f. 11—20, matig. 12 paarden f. 115— 235. Veulens f. 4; 6 bokken en geiten f. 6-12. Aan de kaasmarkt werden aangevoerd 128 partijen kaas Besteed werd voor: 1ste soort Goudsche f. 4045; 2de soort f. 89 43; tste soort Leidsche t. 38 tol f. 43, 2de soort f 3036, alles per 50 K.G. Handel goed. Aan de stadswaag gewogen: 86 par tijen, 3390 stuks, 29876 K G. Aangevoerd 96 Goudsche en 32 Leidsche partijen. LEEUWARDEN, 20 Juni. Veemarkt. Aangevoerd 262 enter stieren f. 170330 p. stuk. 05 twenter stieren f. 330—500. 160 vette koeien f. 230420. 252 melk- cn kalf- koeien f. 220—420, f. 0.35—1,15 p. K.G. 15 pinken f. 100—190. 40 vette kalveren f. 45— 100. 21 graskalvcoén. 331 nuchtere kalve ren f. 9—18 102 vette schapen f. 28—40. 71 weidoschapen f. 2636. 67 lammeren f. 17 24. 608 vette varkens f. 52—110, f. 0.55 0.64 p. K.G. 65 magere varkens f.2452, zouters f. O.04—0.65 p. K.O. 184 kleine big gen f. J6—25. 14 bokken en geiten. 58 paar den f. 80—270. Totaal 1083 stuks. Mijn- boter f. 144—1.40. Veilingprijs f. 1.39—1.27. Oommissieprijs f. 1.57. Aanvoer 4f3, 74/6. Kippeneieren aangevoerd 48.000 K.G. Prij's 314,5 cent per stukhandelsprijs 05—80 per K.G. Eendeneieren aangevoerd 2200 K.G., prijs 31/.4'/j et per stuk. Han delsprijs 50—65 p. K.G. Pluimvee: 100 slacbtkippcn f. 0.751.75. 02 slachtliancn 0.60—1.25. 250 jongo hanen f. 0.40—1. 200 piepkuikens f. 0.040.30. 20 jonge duiven 20 ct. p. stuk. Sleutclkaas 7—38. Nagel kaas 8—20. Goudakaas 1575. Edammer 15 —76. Aanvoer 56304 K.G. ROELOFARENDSVEEN, 20 Juni Peulen f.0322 20: doperwten f.0.300.40; capu- cijners f 0 20—0 25: luinboonen f. 0.47 0.55; snijboonen f. 3.804.10; stek f. 2.70 f. 3.prinsebonnen k 106 20: dubbele slamboonen f 4 405; alles per 10 K.G. Augurken (grof) f,6.106 40: (bommen) f 3 904; (stippel) f. 2 60, alles per 25 KG. Tomaten A f 22—26, B f. 21—25, C. f 21— t 0.060.08 per doosje; f. 1.40—f. 0.55 p. Kilogram. Ondertrouwd: HERMANUS DE ROODE en SARA v. d. LOF Oegslgeest, Geversslraat 8. Leiden, Maredijk 57. 20 Juni 1930. Huwelijksvoltrekking atl plaats hebben 4 Juli a.s. nam. half 2 uur door den Weleeiw. Heer Ds. JANSEN SCHOON HOVEN in het Groene Karkjs- Oegstgeest. 3254 Geboren: 3328 ANTONIUS HERMANUS, Zoon van J. C. v. d. BOS en C. A. C. A. v. d. BOS- HOOGEVEEN. Korte Mare 4. Da Heer en Mevrouw H. L. JANSEN—PIECK geven met vrcug\ kennis van de geboorte van hun Dochter 3267 JcrS. Wateringen, 19 Juni 1980. Algemeene k. -ing. Heden overleed, tot onze diepe droefheid, na een kortstondig lijden, onze in nig geliefde Echlgenoote, Moeder, Behuwddochter, Zuster en Behuwdzuster, Mej. MARIA ANTONIA MIOCH, geb WEGMAN, in den ouderdom van ruim 48 jaren. E. A. TH. MIOCH. P. MIOCH. A. MIOCH. Leiden, 19 Juni 1930. Meidoornstraat 9. Algemeene kennisgeving. Bezoeken kunnen niel worden afgewacht. 3294 De begrafenis zal plaats hebben op Maandag 23 Juni a.s. op de begraafplaats „Rhijnhof" te 11 uur Hedeo overleed, lot onze diepe droefheid, na een kortstondig lijden, onze in nig geliefde Behuwddoch ter en Rehuwdzuster, Mej. MARIA ANTONIA MIOCH, geb WEGMAN, in de ouderdom van ruim 48 jaren 3293 Familie MIOCH Leiden. 19 Juni 1930. Meidoornstraat 9. 8-1

Leidsch Dagblad | 1930 | | pagina 3