Kinderkleedinp Zomersproeten ver dwijnen spoedig door een pot Sprutol. Bij alle Drogisten. RECHTZAKEN. SCHEEPSTIJDINGEN. Enorm verlaagde prijzen HILLEGOM. Bollenveilino. Op Se voor-veiling van bloembollen der Veilingvcreeniging „Hillegom" werden de Volgende prijzen beleed: Due de Berlin Z 11 op 1. 6; Grand Due 12 op f. 8.80; La Reine Z 11 op f. 3.25; Murillo 12 op f. 3.20. id. 11 op f.2.10, id. 10—11 f. 1.40; Scarlet Due 10 op f.230; Witte due Max 10 op f. 2.20. Bar de Lalenaye Z 12 op f. 3; Bartigon Z 42 op f. 4.30, id. 12—14 f. 3.50; Clara Bult Z 1011 f. 1.50; Pr. of Haarlem Z 12 op 1. 3; Pr. Elisabeth Z 12 op f. 3.30; Will Cop land 10—11 f. 1.90. Croc. Goudlaken G7 f.2, id. Geel 1011 1.5.10, id. 9—10 f.4 50, id. 8—9 f. 3.75. id. Z 7 f.2.75; Croe. lieht-blauw 6—7 f. 1.20 Croc. Mont Blanc 8 op f. 3.10; Croc. purp. gr. Flora Z 10 f. 4.50, id. Z 9 f. 3.50. Dubb. Nare. von Sion 300 p. mnd., f. G 30; Emperor per K.G. f. 0.32; Sir Watkin per KG. f. 0.26. T. van Waveren-t De president gedelegeerd-commissaris 'der X.V. Hillegemsche Bloembollenkwee keTij en Handel v.h. M. van Waveren A Zonen, de heer T. van Waveren, is te Haarlem overleden. De heer Van Waveren bereikte den leeftijd van ruim 70 jaar meer dan 30 jaar stond bij aan bet hoofd der zaak, die een wereld-reputatie geniet en al meer dan 100 jaar oud is. De over ledene was een der eersten, die het buiten land bereisden om de bloembollen daar te verkoopen. Zijn naam in het vak had een voortreffelijken klank. In het vereonigi-ïgs. leven bewoog hij zich niet veel, maar een feit van beteekenis is, dat hij het initiatief nam tot de oprichting van den Bond van Bloembollenhandelaren. Met den heer T. van Waveren is een groot man uit het bloembollenvak heenge gaan. Het bericht van overlijden maakte in Hillegom, waar bij zijn zaak tot grooten bloei bracht, en in de geheele streek die pen indruk. De teraardebestelling zal plaats hebben bp Zaterdag te Heemstede op de Alge meens Begraafplaats oen kwart voor 12 uur. f KATWIJK AAN DEN RIJN. Verg. Veilingvereeniging. De Tuinbouwver. Katwijk en O. hield gis teravond een ledenvergadering in Hotel „De RoPkam". Na opening door den voorzitter, den heer J. v. d. Perk, las de secr. de heer A. Korpelshoed de notulen. Deze werden goedgekeurd. Dan deed de voorzitter mede- deeling, dat het bestuur geslaagd was in den aankoop van een nieuwen motorschuti, welke f. 1600.zou moeten kosten. Onge veer Augustus zou deze gereed zijn. Yoorls, dat het bestuur geconfereerd had met ten vertegenwoordiger der N. Z. H. T. over het gebruik der vaart rond het veilinglerrein. Het bestuur had de mondelinge en daarna de schriftelijke toezegging ontvangen, dat in het tijdvak van 15 Juni15 Oct. geen ge bruik van vaart en loswal zal worden ge maakt dan na uitdrukkelijke toestemming van het bestuur. Het bestuur meende, dat zulks een bevredigende oplossing was. In de vergadering was nog eenige oppositie; doch 'het bestuursvoorstel werd ten slotte met groote meerderheid aangenomen. Dan kwam in bespreking het punt „datum vaststellen van veilen". Enkele leden deden toezegging met aanvoeren te beginnen op Maandag 16 Juni n.m. 2 uur. Dien dalum werd dan vastgesteld en hiervan zal den leden en kooplieden door een annonce in dit blad mededeeling worden gedaan. Bij de rondvraag kwam nog ter sprake een vraag of het niet gewenscht is de huur van liet trerein aan de N. Z. H. T. op te zeggen. Het bestuur oordeelde, dat een zoodanig voorslcl op de eerstvolgende vergadering schriftelijk kan worden ingediend. Een vraag, in vorige vergadering gedaan om bij grooten aanvoer van bloemkool 5 maal per week te veilen, meende het bestuur aldus te moeten beantwoorden, dat indien ziulks naar het oordeel van het bestuur wenschelijk is, dit zal plaats hebben. Een besluit in dien geest te nemen, meende het bestuur te moeten ontraden. De yergadering ging hier mede accoord. Hierna sluiting der verga dering. Op hol. Dc zoon van J. v. d. G. alhier, was in een weiland te Valkenburg werkzaam met een schudmachine en ging legen 12 uur huis- waarls. Hij zelte het paard op de laan om eerst het hek te sluiten. Het schijnbaar on geduldige dier ging er inlus9cben vandoor met de schudmachine achter zich aan. In de buurtschap „Borculo" slond een koopman met een handkar met potten, pannen, kop jes, enz. Wat nood, het paard nam deze bindernis, doch ten koste van den geheelen wagen vol aardewerk. Een lawine van dig- gels bleet bij „Borculo" achter. Ook de schudmachine moest het ontgelden want deze brak bij de boom af en bet paard ging met versnelden draf door langs den Valken- burgsche weg. Voorstraat, Noordwijkerweg naar zijn stal. Daar bleef het staan en wachtte tot de deur voor hem werd open gedaan. Daar het dier met deen boom van de schudmachine hel geheele dorp doorge hold was, mag het zeker wel een groot ge luk genoemd worden, dat geen verdere on gevallen plaats vonden. De koopman in potten en pannen zal wel zelden of nooit een dergelijke groole afnemer gehad hebben! RECLAME. 2721 De Tuinbouw. Zeer veel zou afhangen van een flinke rgebui. Dit kwam ook uit in een gehouden vergadering der Tuinbouwver. K. en O., waar meerdere de mededeeling deden, dat een aanvang gemaakt zou kunnen worden met het rooien op Maandag a.s. mil9 voor dien regen kwam. En juist op het oogenblik, adt de voorzitter de vergadering sloot brak een zware donderbui los en kregen wij een voldoende portie. Daar kan de regenmaker niet tegen werken, werd opgemerkt! De ge wassen slaan over hét algemeen goed, dus zitten we volgende week in de drukte op tuinbouwgebied. Enkelen maken een begin met bet rooien der tulpen, althans van bet z.g. zaadgoed. Op de lichte gronden hebben de gewassen den laalsten lijd nogal van de droogte en warmte geleden. Men verwacht, dat zij niet zullen meevallen. Ook hier kan de regen nog veel goed doen. Evenzoo bij de landbouwers, die voor hun weilanden op een fiksche bui zitten te wachten. LISSE. De woonwagenkampkwestie. Voor het Kantongerecht le Haarlemmer meer stonden 4 bewoners van het woonwa genkamp terecht inzake het zonder vergun ning van B. en W. standplaats innemen, waarvan wij indertijd uitvoerig melding maakten. Twee personen waren verschenen. Tegen twee personen werd verstek verleend. De verdachten beriepen zich er op, dat de gezondheid voor hen en hun gezinnen het niet toelaten, nog langer in het kamp te blijven. Er waait lederen dag en nacht een verpestende rook, die zeer nadeelig is voor de gezondheid. Voorts wezen ze op den vleeschafval en de drinkwatervoorziening. Aan het gemeentebestuur zijn verzoeken ge richt, die geen succes hadden Als getuige werd gehoord wethouder Warmerdam. Hij gaf toe, dat de toestand treurig was. Binnen enkele dagen zal het kamp verbeterd worden. De kantonrechter mr Bijl de Vroe sprak zijn verwondering uit. dat de gezondheids commissie nog niet had ingegrepen. De ambtenaar van het O.M. deelde mede dat het parket een bezoek aan het kamp heeft gébracht. De toestand was onbeschrij felijk. Spr. vond het billijk, dat de bewoners het kamp verlaten hebben. Zij hebben ech ter een overtreding gepleegd. Gezien den toestand eischte hij schuldigverklaring, doch legde geen straf op Conform den eisch werden de verdachten veroordeeld. NOORDWIJK. Burgerlijke Stand. Geboren: Jan, z. van L. van der Deijl en T. Duindam Hubertus Petrus, z. van H. van der Putten en M. G. E. van der Zalm Jacoba Johanna Alida, d. van H. W. de Haas en A. Schelvis Neeltje Cornelia, d. van A. van Duin en J. van Boon Jacob, z. van G. A. Scheurwater en M. van Beelen. Ondertrouwd: II. L. Smit 25 j. en J. Zuid hoek 24 j. G. Aten 26 j. en W. L. Ben schop 24 j. S. W. Heemskerk 24 j. en J. Vliet Vlieland 24 j. Getrouwd: G. F. Sleenvoorden 20 j. en M. C. Caspers 19 j. J. van Abswoude 30 j. en J.' van Beelen 23 j. Overleden: Adrianus van Schie 52 j., geh. met M. Caspers. trambcambte. Ingekomen: G. C. van der Zwel en fam., bloembollenkAv., van Noordw.hout, Lange- veld 30; J. M. Hoesick, dienstb.. van Den Haag, Noord Boulev. 3; J. Koot, kok, van Harderwijk, Noord Boulev. 13; C. Caspars geb. van Gerven, van Lisse, IJmuiderstraat 8 R Ratsma, hofmeester, van Rotterdam, Oude Zeeweg 52. A. D. Scheepmaker, winkalbed., Cuiemborg, Schoolstraat 70b; M. Köpplinger, dienstb.. Den Haag, Atjehweg 2; C. M. van dor Zwet, ll.verpleegsler, van Alkemade, St. Mariagesticht; Wed. C. R009 geb. Botman, van Bovenkarspel. St. Mariagesticht; J. Ch.. Broens geb. Witmer. van Dordrecht, St. Mariagesticht; A. E. Luberti geb. la Croix, van Amsterdam. St. Mariagesticht; H. G M. van Urk, cosluumnaaisler. van Amsterdam. IJmuiderstraat 5; M. A. A. J. Alkemade, Ambt-Hardenberg, Lijnbaan weg 2; P. W. van der Laan, bakkerskn., van Monster, Bronckhorststraat 50; L. Th. Borsboom, warmoezenier. v. Den Haag. Kettingsteeg 1; M. E. Piena geb. Dijkman, van Leiden. St. Jeroensgest O A. Vink. chauffeur, van Utrecht. Boerenburgerweg 33. Vertrokken: J. W. Delfos, gasfitter, naar Lisse. Kanaalstraat 224-; J. Grullemans geb. Berghem, naar Lisse; .T. Grunstra, slagers knecht. naar Katwijk a. Z.. E.A. Borger- straat 2; M. C. Verdonk. dienstb., naar Mij drecht, „De Hoef'; W. van Hoefen en fam., Kommies R. D. B.. naar Voorhout, Engelsche- laan 12; G. W. Bodewes. kappersfoed. Wijk aan Zee. Voorstraat 44; J. A van Ileum en, schoenmaker, naar Leiden. Oude Vest 107a; C. I! Tijhui? geb. Hus. naar Rotterdam, Zeevischmarkt 13; W. van Beelen, scheeps- teekenaar. naar Rotterdam, Burg Hoffman- plein 65b. Lijst van onbestelbare brieven en briefkaarten, terugontvangen in de 2de helft der maand Mei. Brieven binnenland: Red en Adm. N.Z. Voorburgwal 262, Amsterdam. Briefkaarten binnenland: Mevr. Dcckars v. Dijk, Den Haag. Mevr. en mijnhee* de Fraiture, Zwolle. Hernn Muller, Den Haag. A. d. Spek, Leiden. De fam. Willigenberg, Amsterdam (West). Een briefkaart zonder adres. Buitenlandsche briefkaartenHanschea Patje, Heideheim. - Billij Wolf Bij de politie zijn inlichtingen te be komen omtrent een foxterrier en een jon gen Duitschen herder (reu). N OORD WIJKERHOUT. Teraardebestelling wijlen J. Hoogstraten. Op de Hervormde begraafplaats alhier, had gistermiddag een droeve plechtigheid plaats. Het stoffelijk overschot van wijlen den heer Johs. Hoogstraten, ouderling der Herv. Kerk, werd aan den schoot der aarde toevertrouwd. Nadat fraaie kransen van kerkeraad en kerkvoogdij en van Leeu wenhorst op de groeve waren uitgespreid schetste achtereenvolgens een drietal spre kers het zeer groote verlies dat de Herv. Gem, geleden heeft, door het verscheiden van den heer Johs. Hoogstraten, die een trouw lidmaat en een toewijdend en ijverig bestuurder van de kerk was. ftile sprekers lieten uitkomen, welk een nobele, mar kante figuur, de heer H. gedurende zijn leven geweest is. Hij was een ijverig wer ker, zijn onkreukbare eerlijkheid en stand vastige trouw waren algemeen bekend. Diep onder den indruk verlieten de tal rijke aanwezigen den doodenakker. Auto-zegening. Zondagmiddag a.s. te vijf uur, zal öp hét terrein der Sfc. Victorkerk alhier een auto- zegening gehouden worden. Zoowel perso nenauto's als andere voertuigen zullen daar plechtig kerkelijk gewijd worden. Een groot aantal wagens, zoowel uit de St. Vic tor, St. Jozef-parochie en uit de H. Hart parochie fZilk) is reeds ingeschreven. Aan B. en W. dezer gemeente is ve> lof gevraagd tot het houden van een bloempjesdag ten bate van het Santosfonds op 22 Juni a.s. De afd. Noordwijkerhout van den Ned. R.-K. Volksbond zal Zondag a.s. deel nemen aan het Encycliekfeest te Wasse naar. KANTONGERECHT TE LEIDEN. Volgende vonnissen zijn geveld: J. A. J. A. Noordwijk, een hond onge- muilkorfd laten losloopen f. 3.2 dagen; H. H. V. te Leiden met een handwagen rijden door de le Groenesteeg f. 2.— 1 dag; G. C. overtreding der verord. Leiden op de slraatpolitie f. 2.1 dag; J. M., fietsen zonder licht f. 3.2dagen; G. H. B. L., Voorhout, idem idem H. S. S. te Leiden op den openbaren weg kaartspelen I. 1.ldag. G. B. Rotterdam, auto rijden zonder rij bewijs f. 5.1 dag. H. E. v. H.. overtre ding motor- en rijwielregl. f. 4.2 dagen; IJ. v. D., Katwijk, idem, idem; B. S., den Haag, met een auto rijden over een ge sloten weg f. 4.2 dagen; G. J. R„ Sas- senheim, fietsen zonder bel f. 3.1 dag; A. F. Beverwijk, met een auto rijden zon der nummerbewijs f. 4,2 dagen; D ,S., te Leiden met een .auto een standplaats in nemen f. 5.1 dag, l^.K. Katwijk, afge sneden bloemen in het -vaarwater werpen f. 3.1 dag; A. I. Lisse, met een auto rijden zonder spiegel f, 4.2dagen; A. J. M. K„ Zandvoort, autorijden zonder licht, zonder verlicht nummer met letter en zon der rood achterlicht 3xf. 4.3x2 dagen; C. S. .Monsler, openbare dronkenschap 1. 10.2dagen; J. M„ zwervende, idem idem; C. B„ Haarlemmermeer, idem. idem A. M. M. v. d. S., Oegstgeest, het bevel van een verkeersagent niet opvolgen f. J 1 dag; A. P. P V., Amsterdam, met een auto Tijden zonder rijbewijs f. 5.2 dagen J. J. v. K. den Haag. idem idem; A. den U. Boakoop, idem, idem; J. P. M., Krimpen a, d. Usel, idem, idem; N. J. V„ Gouda, over treding der motor- en rijwielwet f. 5.2 dagen; J. A. K„ overtreding motor- en rij wielwet f. 5.2 dagen; H. V., Waddinx- vcen .autorijden zonder rood achterlicht f, 5.2dagen; A. v. d. H„ Oegstgeest, fiet sen zonder licht f. 3.1 dag; P. H. V., idem, idem; H. v. d. W„ idem idem; H. A. M. S„ idem idem; J. v. O. Leiderdorp, fietsen zonder bel f. 31 dag; G. A. R., fietsen zonder reflector f. 3.ldag; D. M. H. den Haag. te Leiden fe snel autorijden f. 4. 2 dagen; A. V., Woubrugge, te Leiden fiet sen over Rapenfburg in verboden richting f. 1.— 1 dag; W. M. v. W, idem idem; A. de N, Katwijk, te Leiden vuil in het water werpen f. 2.ldag; A. S Sassenheim, te Leiden met een paard en wagen de pas sage belemmeren f. 3.ldag; D. B. te Leiden met meer dan hvee personen naast elkander fietsen f. 3.ldag; W. v. B„ Katwijk, openbare dronkenschap f 5. 2 dagen; K. B., Noordwijk, met een auto- Tijden over een gesloten verklaarden weg f. 5,2dagen. A. R.. zonder vergunning muziek maken f, 0.50. 1 dag; M. H. Kat wijk, Te Katwijk na bezeilen lijd kleedjes kloppen f. 1.ldag; A. P. Te Voorschoten te snel autorijden f. 1.1 dag; L. F. B., Sassenheim idem f. 21 dag; A. II. B., 'den Haag, idem, idem; G. A. G., Noordwij kerhout, fietsen zonder bel f. 3.1 dag; A. G. E. zwervende te snel varen f. 10. 2 dagen; A. H. N. Lisse, le Rijnsburg te snel autorijden f. 4.2 dagen; P. v. K., Rijnsburg, met een aulo rijden zonder rij bewijs, f. 2,ldag; P. v. K Rijnsburg, met een auto rijden over een gesloten ver klaarden weg f. 1.ldag; S. P. B„ Kat wijk. fietsen zonder bel f. 3.1 dag; C. K. Rijnsburg, fietsen zonder licht f. 31 d.; J. B.. Schiedam, autorijden over een ge sloten verklaarden weg f. 3.1 dag; C. Z Wassenaar, loopen op verboden grond f. 5,5 dagen; D. v. H., Alphen aan den Rijn, met een aulo rijden zonder nummer- bewijs f. 5.2dagcn: J. C G„ fietsen zon der tel f. 31 dag-, .1. S. le Leiden fietsen over een hulpbrug f. 1.1 dag; A. W. v. O fietsen zonder bel f. 3.— 1 dag; G. J. T. den Haag, in gesloten lijd eieren zoeken, f. 3.1 dag; F. F. S.. Overveen .over treding der wet spoorwegen f. 4.2 dagen; A. T. Zegwaard, met een auto rijden zon der rijbewijs f. 52dagen; A. H M. te te Leiden fielsen over een voelpad da f. 5 2 dagen; H v. d. N., Noordwijkerhout, fiet sen zonder licht f, 3.1 dag; H. v. d. N., Noordwijkerhout, fietsen zonder reflector f, 3.1 dag; J. J. W„ met een auto rij den zonder geldig rijbewijs f. 5,2 dagen; J. B., vr. van C, P. Noordwijkerhout, te Noordwijkerhout vuil werpen op een an ders terrein f. 4.2 dagen; Th. L. J. Z„ overtreding der arbeidswet 4 x f. 14 x 1 dag; H. C. den H., Sassenheim, over treding der invaliditeitswet f, 10.5 da gen; J. J. v. d. O., Lisse, idem, idem; N. S. idem, idem; H. B., idem idem; Th. v. L., Alphen aan den Rijn, openbare dronken schap f. 3 dagen J, M. L. te Leiden fietsen door de Lange P. K. Koorsteeg f. 2. 1 dag; R. P. te Leiden, fietsen over het Rapenburg in verboden richting 1. 2.1 dag; Th. v. d, B., fietsen zonder bel f. 1. 1 dag; A. v. H. te Leiden fielsen door de Watersteeg f. 2.1 dag; J. K. te Leiden fielsen over een wandelpad f. 2.1 dag; I. Z., te Leiden op den openbaren weg voetballen f. 2.1 dag; L. G. fietsen z. licht f. 3.2 dagen; F. P. K, idem idem; J. van R. fietsen zonder rem f. 3.2 d.; J. v. R. te Leiden fietsen over het Rapen burg in verboden richting f, 2.1 dag; A. K. den Haag, met een motor rijden zon der voorzien te zijn van een rijbewijs f. 10 5 dagen; M. F. Noordwijk, openbare dron kenschap f. 5.3dagen; P. J. M., idem, idem; J. V„ overtreding der arbeidswet 2 x f. 3 2x2 dagen; A. D. idem, 2 x f. 1.2x1 dag; J. H. v. G., idem 3 x f. 4.3 x 2 d.; D. A. S. idem f. 5.3 dagen; G. T, idem 2 x f. 3.2x2 dagen; J. A. D. Noordwij kerhout f. 6.3 dagen idem; Th. L. H. idem idem; A. D. Nieuwveen .overtreding verord. Leiden op de keuring van vee en vleesch f. 3.2 dagen; P. A. van O, Am sterdam, autorijden over een gesloten ver klaarden weg f. 5.3dagen; H. K. Noord wijkerhout, overtreding der arbeidswet f. 6.3 dagen; C. v. D., Katwijk, openbare dronkenschap f. 5.3 dagen; W. R. idem idem ,idem; H. K. idem, idem, idem; J. J. J. N„ Oegstgeest, met een motor rijden zonder nummerbewijs f. 10.5 dagen; M. V., Zoelerwoude, links van den weg fiet sen f. 3.2 dagen; J, H. met een wagen links van den weg rijden f. 3.2 dagen; Th. J. M. v. S., Zoelerwoude, een auto laten slaan op een weg met werkenden motor f. 3.2 dagen; C. M. v. S. Warmond, fietsen zonder licht f. 3.2 dagen; H. v. II. idem, idem; J. G. K„ Nieuwerhrug, fiet sen zonder bel f. 3.—, 2 dagen; S. A. M., Amsterdam, te Leiden met een aulo rijden door de Maarsmanssteeg f. 5.3 dagen; D. Z„ Rotterdam, met een auto rijden over een gesloten verklaarden weg f. 5.3 dagen; J. A. C. den Haag, te Noordwijker hout zonder vergunning met ijs venten f. 1.1 dag; C. N. Openbare dronken schap f. 5.3 dagen; K. G. zwervende, varen zonder vergunning I. 10.5 dagen; D. v. B., links van den weg fietsen f. 3. 2 dagen; L, v. II, idem, idem; A. v. D. idem, idem; J. F. J. Arnhem, loopen op veiboden grond f. 3.2 dagen; W. W. den Haag, motorrijden over een gesloten verklaarden weg f 3.2 dagen; J. A. idem idem idem; D. M. C. idem, idem idem; W. van 't V„ idem, autorijden over een gesloten verklaarden weg f. 5.3 dagen W. v, E., Katwijk, overtreding der arbeids wet f. 3.2 dagen; M. W Almelo, open bare dronkenschap f. 3 dagen; J. J. K., Warmenhuizen, met een motor Tijden zonder rijbewijs f. 5.3 dagen; H. W., Hillegom, met een auto rijden zonder rij bewijs f. 10.5 dagen; J. S. Haarlem, idem met oen motor f. 10.5 dagen; J. S, idem, motorrijden zonder ver licht nummer met letter f. 5.3 dagen; J. A. Katwijk, fielsen zonder bel f. 3. 2 dagen; C. v. V., idem, loopen op verbo den grond f. 3.2 dagen; J. H. C. P., den Haag, met een aulo rijden zonder rijbewijs spoorwegovergang f. 10.5 dagen; W. F. de V„ Lisse .idem, idem; S. B.„ openbare dronkenschap f. 5.3 dagen; J. de H„ te Leiden fietsen over een trottoir f. 1.1 dag; A. S. fietsen zonder licht f. 3.2 dagen; A. G. Noordwijkerhout, te Noord wijkerhout de politie naschreeuwen f. 6. 3 dagen, KON. PAKETVAART-MIJ. TOHITI 11 Juni van R'dam te Batavia. TOMOHON, R'dam n, Eatavia, pass. 11 Juni Kaap Guardefui. TINOMBO, R'dam n. ataria, pass. 11 Juni Kaap Roca. ROTT. LLOTD. SIBAJAK, uitr., 12 Juni te Southampton. BUITENZORG. 10 Juni van Batavia n. R'dam BALOERAN, thuisr., pass. 11 Juni Point de Galle. INSULINDE, thuisr., pass. 11 Juni Kaap del Armi. KERTOSONO 11 Juni v. R'dam te Bataviai SOEKABOEMI 10 Juni van Batavia te Soe- rabaya. KOTA RADJA 11 Juni van R'dam te Hamb. KOTA PINANG, uitr.. pass, 11 Juni Kaap Bon. GAROET. uitreis, pass. 12 Juni Gibraltar; wordt 15 Juni te Genua verwacht. KOTA TJANDI 12 Juni van Hamburg te Bremen. KON NED. STOOMB. MIJ. ARES, uitr., 7 Juni van Antofagasta. BOSKOOP, thuisr., 9 Juni van Corral. TRITON 11 Juni van Amst. n. Hamburg. ORION 11 Juni van Amst. n. Hamburg). RHEA 11 Juni van Bremen te Amst. BF.NNEKOM 12 Juni van Antw. te Amst. AGAMEMNON, 13 Juni v.m. van Middel. Zee te Amst. verwacht. EODEGRAVEN, uitr,, pass. 11 Juni da Azoren. HAARLEM, thuisr., 11 Juni v. Cailao. MINERVA 11 Juni van Cavalla n. Volo. TELAMON arr. 11 Juni te Alexandrië. VAN RENSSELAER. 11 Juni van Barbados n. Amsterdam. BRION, arr 12 Juni to Kopenhagen. CLIO, prr, 12 Juni le Lissabon. MARS. 11 Juni van Cartagena naar Ali cante. RECLAME. Ziet heden onze s fpotgoedkoope Aanbieding Haarl.str. h. Donkersteeg 2-4-6 EOS. 12 Juni van Messina n. Algiers. POSEIDON, Middl. Zee n. Amst, pass. II Juni Gibraltar. DEUCALION, arr. 12 Juni te Constanza. NEREUS, arr. 12 Juni te Stettin. HOLLAND—AMERIKA LIJN. BURG-ERDIJK, 11 Juni v. Newport News n, R'dam. BILDERDIJK, 11 Juni v. R'dam n. Balli, more. LEERDAM. 11 Juni v. R'dam te Havana. DELFTDIJK, R'dam n. Pacific Kust, 11 Juni van Swansea. MOERDIJK, 8 Juni v. Vancouver te Astoria, HOLLANDBRITSCH-INDIË LIJN. RIDDERKERK, 10 Juni van Calcutta naaf Rotterdam. MEERKERK, uitr., 12 Juni van Colombo. JAVA—NEW YORK LIJN. BEEMSTERDIJK. New York n. Java, 13 Juni van Suez. SALEIER, 10 Juni v. Singapore n. Batavia, SALEIER, 12 Juni v. New York te Batavia. SIMALOER, New York n. Java, pass. 11 Juni Perim. STOOMVAART-MIJ. „NEDERLAND". POELAU TELLO, uitr., pass. 11 Juni Gibral- tar. SALAWAT1. 11 Juni v. Amst. te Hamburg. P. C. HOOFT, uitr., 12 Juni te Genua. PRINS DER NEDERLANDEN, thuisr., pass, 12 Juni Perim. RONDO, uitr., pass. 10 Juni Perim. SIMALOER, uitr., pass. 11 Juni Perim. JOHAN DE WITT, uitreis. 14 Juni te Co lombo verwacht. POELAU, ROEBIAH, uitreis, 11 Juni van Belawan. POELAU BRAS, thuisreis, 10 Juni van Singapore. HOLLAND—AFRIKA LIJN. IJSTROOM. 11 Juni v. Amst. te Hamburg. MAASKERK. uitr., 10 Juni v. Freetown DRECHTSTROOM. uitr., 10 Juni te Bor deaux. NIJKBRK, 12 Juni,v. Hamburg n. Antwer pen. RIJPERKERK, 11 Juni v. Hamburg n. Ant werpen. KLIPFONTEIN, 12 Juni v. Lorenzo Marques n. Durban. GIEKERK, thuisr., 11 Juni v. Port Said. SUMATRA, 11 Juni v. Tanga n. Durban. HEEMSKERK, uitr., pass. 8 Juni Madeira. JAGERSFONTEIN, Ihuisr., 11 Juni te Ki- lindini. KON. HOLL. LLOTD. ZAANLAND, thuisr.. 17 Juni n.m. le Ant werpen verw. ZEELAXDIA, uitr., 12 Juni v. Southampton HOLLAND—AUSTRALIË LIJN. KRAKATAU, thuisr., pass. 11 Juni Kaap Guardefui. ALMKERK, uitr., 12 Juni van Antwerpen. ROTTERDAM—Z.-AMERIKA LIJN. ALGOR, uitr.. 11 Juni te Santos. AlLHENA, thuisr., 11 Juni te Saplos. HOLLAND—0.-A23E LIJN. OLDEK'ERK uitreis, pass. 12 Juni Gibral tar; wordt 16 Juni te Genua verwacht. GEMMA, 11 Juni van R'dam te Hamburg. JAVA—PACfflC-LUN. MODJOKERTO, 10 Juni van Tacoma naar Batavia. JAVA—BENGALEN LIJN. BALI, 6 Juni van Rangoon te Belawan. DIVERSE STOOMVAARTBERICHTEN. ROSSUM, 11 Juni v. Las Palmas n. Londen. WITTE ZEE, sleepboot, 7 Juni v. Sabang EEMD1JK, 10 Juni v. Livorno te Sullina. MAASDIJK, arr. 4 Juni te Braila. PEURSUM, 7 Juni van Hampton Roads n. W. Indië. SPAR, 9 Juni v. Savannah te Hamburg. IJSELDIJK, 10 Juni van Braila n. R'dam. OOTMARSUM, naar Archangel, was 9 Juni 8 u. 5 nam. 450 mijlen N.O. van Wiek. TIBA, 11 Juni. v. R'dam te Wyborg. DUIVENDRECHT, R'dam naar Texas City, pass. 10 Juni Key West. HARDENBERG, Jacksonville n. de Clyde, was 10 Juni 9 u. 10 v.m. 300 mijlen W. van lerlapd. DORDRECHT, 10 Juni van Rotterdam te Houston. JONG-E ANTHONY. 11 Juni van Genua te Terra Nova STAD ZALTBO.MMEL, 11 Juni van Lissa bon n. Rande. TARA, B. Aires n. Antwerpen/R'dam, pass. 11 Juni Las Palmas. TELA, 14 Juni van Huelva te Rotterdam verwacht. MARPESSA. 10 Juni van Amst. te New castle. WESTPLEIN. R'dam n. Narvik, pass. 13 Juni Kopervick. J B. AUG. KESSLER. 10 Juni van Con stanza te Las Palmas VECHT, 11 Juni van Stugsund n. R'dam KEILEHAVEN. 11 Juni van Stettin to Vilajoki. Sk2-1 J

Leidsch Dagblad | 1930 | | pagina 14