BERICHT. 71ste Jaargang WOENSDAG 21 MEI 1930 No. 21527 Zomerdienstregeling 1930. Officieele Kennisgevingen. STADSNIEUWS. BURGERL. STAND v. LEIDEN Het voornaamste nieuws van heden. LEIDSCH DAGBLAD DAGBLAD VOOR LEIDEN EN OMSTREKEN. PRIJS DER ADVERTENTIEN: 30 Cts. per regel toot advertentiën uit Leiden en plaatsen waar agentschappen van ons Blad gevestigd zijn. Voor alle andere advertemtiên 35 Cts. pei regel. Kleine Advertentiên uitsluitend bij vooruitbetaling Woensdags en Zaterdags 60 Cts. bij een maiimum aantal woorden van 30. Incasso volgens postrecht Voor eventueele opzending van brieven 10 Cts. porto te betalen Bewijsnummer 6 Cts. Bureau Noordeindsplein Telefoonnummers voor Directie en Administratie 2500 Redactie 1507. Postchèque- en Girodienst No. 57055 Postbus No. 54. PRIJS DEZER COURANT:] Voor Leiden per 3 maanden 2.36, per week Buiten Leiden, waar agenten gevestigd zijn, per week Franco per post I. 2.35 rf portokosten. ƒ0,18 „0.18 nummer bestaat uit VIER Bladen EERSTE BLAD. Heden ontvangen onze abonné's m Leiden en Oegstgeest gratis bij de bezorging van ons blad, de De abonné's buiten Leiden ont- yangen onze dienstregeling morgen. DE DIRECTIE. BEDIENING SCHRIJVERSBRUG OP HEMELVAARTSDAG. Burgemeester en Wethouders van Leiden brengen ter kennis van belanghebbenden dat de Schrijversbrug op Hemelvaartsdag, 29 Mei a s., zal worden bediend des namid dags van 6—8 uur. A VAN DE SANDE BAKHUYZEN, Burgemeester. VAN STRIJEN, Secretaris. Leiden, 21 Mei 1930. 1070 VERANDERINGEN IN HET SCHOOL GEBOUW AAN DE PELIKAANSTRAAT 20. Burgemeester en Wethouders van Leiien brengen ter openbare kennis, dat de Raad dier gemeente in zijn op 19 dezer gehouden vergadering besloten heeft medewerking te verleenen aan het bestuur van de R. K. Par. Jongensscholen onder R. K. Par. Kerk bestuur aldaar tot het aanbrengen van eenige veranderingen in de school voor I. o. aan de Pelikaanstraat, en dat door hem is vastgesteld een begrootingsstaat, model D., groot f. 2.115, teneinde hun Col lege instaat te stellen de benoodigde gelden te zijner tijd aan het schoolbestuur te kun nen afdragen. Binnen dertig vrije dagen, te rekenen van heden af. kan ieder ingezetene en he! schoolbestuur van dit besluit bij Gedepu teerde Staten dezer provincie in beroep komen. A. VAN DE SANDE BAKHUYZEN. Burgemeester. VAN STRIJEN. Secretaris. Leiden. 21 Mei 1930. 1071 TELLING VAN LICHAMELIJK GEBREKKIGEN. Het was gisterenavond vol in de Anna- Kliniek. In de groote gipszaaJ hadden zich ongeveer zeventig personen verzameld om bijzonderheden te hooren over de aanstaande tolling. Studenten, onderwijzers, wijkver pleegsters, beambten der Gemeenten enz. enz., kortom enthousiasten van allerlei slag bleken tot medewerking bereid. Dokter Murk Jansen legde hen uitvoerig uit hoe de telling zal geschieden. Zij moet "binnen tien dagen zijn afgiloopen. Men gaat huis aan huis, ieder in de hem of haar aan gewezen wijk. Huizen van professoren en doktoren worden overgeslagen, omdat men de gegevens van dezen langs anderen weg kan krijgen. Verder herinnerde hij aan re sultaten van de tellingen in Duitschland door Biesalski in 1906 en 1925, die tot een wo uitnemende verzorging der gebrekkigen hebben geleid, dat alleen in de Rhijnpro- vincie, zoo groot als ons land, 4000 bed den besphikbaar zijn. Laat u niet ontmoedigen, zoo sprak hij, als nien u niet dadelijk overal even behulp zaam tegemoet treedt. Denkt aan het groote doel waarnaar wn streven, goede behande ling voor alle Nederlandsch gebrekkigen. De telling is de eerste stap om tot ver betering van het lot dezer misdeelden te komen. Vervolgens werden de tel kaar ten uit ga re in keurige portefeuilles, voorzien .van gedrukte aanwijzingen, waarvan als be'ang- rijkste volgende kan gelden: Aanwijzing bij vraag 21. Als lichamelijk gebrekkigen gelden perso nen, wier vermogen zich te bewegen, blij vend belangrijk geringer is dan normaal, wier lichaamsbouw sterk van de norm afwijkt. 1- Door ontbreken of sterke verminkin gen van ledematen (armen of beenen) of deelen daarvan. 2^ door verstijvingen, ontwrichtingen of aanzienlijke slapheid van gewrichten. 3. door opvallende verkortingen der lede maten. 4. door opvallende verkrommingen van de wervelkolom of van de ledematen. 5. door slappe of stijve verlammingen van den romp öf de ledematen. 6. door soortgelijke verlammingen dio het heele lichaam betreffen. Ejj 1. Verminkingen der hand gelden slechts als gebreken, wanneer daartoe het gebruik der hand duidelijk bemoeilijkt is. Bij 2. Daarbij behooren volledige verstij vingen en die bewegingsbeperkingen wai- ke met een verstijving practisch overeen komen. Verstijvingen van vingers geiden slechts dan als gebreken, wanneer daar door het gebruik der hand duidelijk be moeilijkt is. Bij 3a. Wanneer door verkorting vanéén been een zware stoornis in den gang wordt veroorzaakt b. Wanneer door verkorting van èen of \>eide armen de geschiktheid voor het ge bruik belangrijk verminderd is. c. Wanneer door sterke dubbelzijdige verkorting der ledematen de persoon een duidelijk dwerggestalte heeft. "Bij 4. Wanneer de persoon ook Tn ge- kleeden toestand r&eTIs duidelijk opvalt Bij 6. B.v. bevende krachteloosheid en St. Vitisdans. Niet als lichamelijk gebrekkigen gelden personen met verlies van teenen, verlies of verminking van den neus, oorschelpen, een borst (bij vrouwen); niet als lichaams gebreken gelden voorts onbeduidende aandoe ningen zooals: schrijfkramp of toestanden welke slechts nu en dan optreden". De referendaris ter secretarie, de heer Rosier, had de wijkverdeeling gemaakt, en wees ieder een stadsgedeelte aan, terwijl dr. Fransen en dr. Horst nog enkele aan wijzingen gaven. Inwonenden van Leiden, werkt nu allen mede; hier valt wat goeds te doen. DE A.S. LUSTRUMVIERING. De muzikale illustratie van liet waterfeestspel. Naar wij vernemen zal de muzikale il lustratie van het lustrumspel „De vliegende Hollander" langs den weg van mechanische reproductie door middel van gramafoonpla- ten geschieden. De Lustrumcommissie is om tweeërlei reden tot dezen maatregel overgegaanin de eerste plaats leek het onmogelijk voor het orkest de betrekkelijk verafgelegen tribunes te bereiken, zoodat mechanische versterking moest worden toe gepast, terwijl voorts de kosten van geheel ■werktuiglijke weergeving belangrijk lager bleken, dan de uitgaven, verbonden aan de repetities van een Hollandsch orkest en het vervoer deT musici. De platen zijn Maandagmiddag in de Moulin de la Galette te Parijs door de firma Brunswick vervaardigd. De muziek werd uitgevoerd door een orkestje van 40 man onder leiding van Ernst Lévy. Hierbij waren tegenwoordig de schrijver van den tekst. mr. A. Nijhoff, den componist, Matthijs Vermeulen en eenige leden der Lu strum commissie. Na afloop werd voor de aanwezigen een p roefplaat gedraaid, waar uit bleek, dat de resultaten zeer bevredi gend waren. De muziek ligt gemakkelijk in het ge hoor, is niet direct populair te noemen, doch mist de schrille dissonanten van vele moderne composities en houdt de aandacht van den muzikalen hoorder van begin tot einde cespannen Er zijn in totaal vijf platen, aan weers zijden bespeelbaar vervaardigd, welke na do uitvoering in den handel verkrijgbaar zullen worden gesteld. De firma Philips heeft heeft zich met de zorg voor de verster king belast. In Eindhoven genomen proe ven. welke door de Lustrumcommissie wer den bijgewoond, wezen uit. dat tekst °n muziek over zeer grooten afstand duidelijk waarneembaar en op 2 K.M. zelfs met krachtigen tegenwind nog hoorbaar zijn. Het grondplan voor het décoT is reeds geheel gereed, momenteel is men bezig palen van maximale afmetingen in den drassigen veenbodem te heien, waarop straks de tribunes zullen worden gebouwd. Ook de aanbouw van de vloot en de aar«- maak der costuums vorderen flink. Het is nog niet bekend door wien de tekst zal worden gereciteerd De Koninklijke Familie deed bereids toezegging de uitvoering met Haar hooge tegenwoordigheid te zullen vereeren, mits zij op deze data niet in het buitenland vertoeft, waarvoor plapnen be staan. Tenslotte biedt de Lustrumcoramissie, behalve de vele andere festiviteiten, aan do burgerij nog een orgelconcert in de Pie terskerk aan en wel op Dinsdagavond. Als solisten zullen optreden onze stadgenooten, mevr. Maartje Offers (zang), de heer Leo Mens (orgel) en de heer Joh. Feitkamp (fluit) uit Amsterdam, terwijl de rector- magnificus, prof. dr. N. van Wijk, een in leidend woord zal spreken. HANDELSREGISTER KAMER VAN KOOPHANDEL. W jjzi gi n g: Zuid-Nederlandsche Isoleer Maatschappij, B. 40 (kantoor), Warmond. Het kantoor adres 19 verplaatst naar; Voorburg, Park Vronesteyn 33. Ter gelegenheid van het gouden doc toraat van mr. dr. D. Fock hebben curatoren en senaat der Leidsche Universiteit hem heden hun schriftelijke gelukwenschen aan geboden. Naar wij vernemen, zal prof. dr. J. G. Kluyver geen afscheidscollege houden doch op nader te bepalen datum een afscheids receptie. Reserve-kapitein D Bierma is overge plaatst van het 9de bij het 4de regiment infanterie alhier. Geslaagd zijn voor het Esperanto- examen diploma A de heeren H. Teunissen Jr alhier en C. J. A. van Koppen te Bos koop en de dames C. M. Hoekstra te Kat wijk aan den Rijn en A. E. S. Michel sen te 'Wassenaar. Voor diploma B slaagde mej. A. M. van der Riet te Hoofddorp. Wij verwijzen naar de advertentie be treffende toelating tot de Gem. Kweekschool voor Onderwijzers(essen), alhier. Maandag 26 Mei a s. zal het 50 jaar geleden zijn dat onze stadgenoot, de heer L. Zitman als steendrukker bij de Firma P. J. Mulder en Zn. in dienst trad. Waar gisteren in het raadsverslag ge sproken werd van mevr. BaartBraaggaar moet dit zijn mevr. Braggaarde Does Hel Prentenkabinet, eertijds gevestigd aan het Rapenburg en overgebracht naar de Kloksteeg zal 18 Juni worden geopend Er heeft zich een comité gevormd om dr. D. A. II van Eek, conrector van het Stedelijk gymnasium alhier, die aan het einde van dezen cursus zijn ambt zal neer leggen, op 5 Juli te huldigen. De minister van Onderwijs, Kunsten en Wetenschappen heeft aangewezen als gecommiteerden bij de in 1930 af te nemen onderwijsexamens de heeren J. Brak Jzn. alhier, G. Bulten te Voorbout, dr. J. P Can- negieter, Alphen, M. T van Doorn. Oegst geest en mevr. L. van KampenZernike, alhier. Voor de gemeentelijke Kweekschool al hier zullen optreden als gecommitteerden: mej. A. F. Houba te 's-Gravenhage (voor zitster); mr. J. A. de Visser te Rotterdam; P. E Keuchenius te 's-Gravenhage en als plaatsverv. gecommitteerden J. Groenema te Rijswijk; mevr. mr. G. J. BrevetHoeting te Rotterdam. Voot de beijzondere Kweekschool, Stille Rijn 23 zullen dit zijn als gecommitteer den; C Wit te Middelburg (voorzitter); H. C van Assenderp te 's-Gravenhage; W. Goslinga te Schiedam en als plaatsverv. ge committeerden: ds II Cramer te Gouda: mevr. F. de LaatHafkenvijer te Maassluis Gistermiddag is de 32-jarige P. G. W. in de fabriek van de firma P aan den Hooge- Rijndijk van een ladder gevallen, tengevolge waarvan hij een vrij ernstige wonde aan net linkerbeen bekwam .welke door den E. H. O. werd verbonden. De fabrieksarbeider H. M. is gister middag in do sajetfabriek Clos en Leem bruggen gestruikeld, waarbij hij zoo onge lukkig terecht kwam, dat hij zijn linkerbeen brak De E. H. D. vervoerde den man naar het Diaconessenhuis. Rij de politie is ren oren vlet te bevra gen welke drijvende in het openbaar vaar water is gevonden. GEBOREN Willem, z. v. G. Kroesemeijer en S. v. d. Wijngaard. Cornelia, d. v. J. Bosch en J. v. d. Sluis. Jacoba Antoinetta, d. v. F. Pijnnaker en G. Beij. Willem Johan nes, z. v. N. Ie Mair en J. G. C. Schimmel. Nicolaas, z. v. N. v. d. Tuin en H. v. d. Wijngaard. Barend Hendrik, z. v. H. Florisson en J M. de Wit Ilse Marie, d. v. W. J. H. Gijselaar en M. T Ehre. Johanna Adriana, d v. M A. C. Koopman en H. Jongedijk. Rudolf, z. v. H. B. Botzen en S. F M. v. d. Meer. Maartje Helena, d. v. H C. Roosendaal en H. v. d. Lucht. Veroe. Anna Louise Matthea, d. v J. M Volders en S. M. C. Wolfs. Wijnand, z. v. J. B. Sloos en M. Redel. Nicolaas. z. v. N Langezaal en W. Op dam. - Johanna Elisabeth, d. v. J. A. J. Schouteter en D. A. L. Witte. Grada, d. v. J. de Kleer en P. J. v. d. Kraan. Jacoba, d. v. W. F. Lagerman en W. E. v. Dam. i Martha Eke, d. y. J. D. Schepers en J. Lofvers. Wilhelmus Anths. z. v* M. Lenting en M. de Lange. Leendert, z. v. W. Disseveld en H. Goedhardt. Pieter, z. v. J. Neuteboom en J. Truijers. Clasina, d. v. J. P. Chaudron en H. v. Eijgen. Kaatje, d. v. P. A. Duffels en H. M. Goedraad. Andries, z. v. A. Har te veld en G. H. Flanderhijn. Friedrieh' Johann, z. v. A. C. L. Castelein en J. E. Tabben. Jozefiena Bernadiena, d. v. J. H. P. v. d. Tuin en S. M. de Wolde. Maria Christina, d. v. M. van Tol en C. Werther. Greta, d. v. D. Bergman en J. Bodaan. Johanna Maria-, d. v. J. J. L. Verhoef en V. Anselm. Susanna Maria, d. v. F. B. van Es en E J. Wijsman. Jo hannes Adreanus, z. v. P. Duivenvoorden en J. C. J. Hogervorst. Berend, z. v. A. J. Lichtmeyer en G. J. Keereweer. Johannes, z. v. H. Asscheman en K. Wes- dorp. Jenneke, d. v. P. van Pruisen en C. A. Kromhout. Willem Herman, z. v. H. M. Foks en A .G. Smit. Wilhelmina, d. v. P .C. v. d. Sleet en M. Klinkhamer. Adriaantje Maria Anta., d. v. J. N. M. Hartwijk en P. Kriek. Johanna Maria, d. v. C. Willemse en P. A. Kouwenhoven. Bertus, z. v. B. Wijling en C. Fasseur. Jan Theodor, z. v. W. Breedeveld en M. M. A. Marechal. Jacoba Maria, d. v, H T. Slewe en M.- J. Zwetsloot. Elisa beth Cornelia, d. v. L. Prisn en M. T Vin~ leestiin Dirkje, z. v. E. A. T. Beij en J. Pison. GEHUWD H. Karstens jm. en L. Keij jd. F. A. Montanus jm en P. B. G. den Hollander jd. G. v. Schaik jm. en W. IJ. Warmerdam jd. Th. de Tombe jm. en W. D. Ruigen- dijk jd. A. Crama jm. en J. W. v. d. Steen jd. A. F. v. Bakel jm. en M. Boot jd. N. v. Delft jm. en C. Boom jd. J. v. Egmond jm. en A. Gijsman gesch. W. v. Poelgeest jm. en M. Kromhout jd. W. Ritmeester jm. en M. W. F. Lotte jd. H. C. Uljee jm. en J. L. M. Hoogkamer jd. J. van Vliet jm. en A. A. Dobbe jd. W. J. M. Zandvliet jm. en M. A. E. Mandl jd. OVERLEDEN J. C. Mense dr. 13 mnd. J. Hoogervorst man 59 j. J. v. d. Eijk dr. 8 mnd. W. v d. Polder man 50 j. H. B. Wijling zn. 2 j. G. M. Clements man 74 j. A. Marks wedr. 87 j. J. W. Benderv. d. Staaij vr. 61 j. J. P. v. Dam zn. 4 mnd. C. v. d. Reijden wedr. 78 j. L. J. P. v. d. Drift man 55 j. B. v. Absrwoude zn. 17 j. A. G. Galle dr. 88 j. L. Sjardin man 32 j. J. de Vink zn. 16 j. W, Rijnsburger man 55 j. GEVESTIGD C. H. W. MaaskantArends, Kraaierstr, 34 H. A. Arnold, kantoorbediende, Cobet- straat 8 J. B. C. Bakker, dienstbode, Hoogstraat 3 J. de Beer, bakker, Waard- gracfat 26 N. C. van den Berg, dienst bode, Garenmarkt 16 W. van den Berg, bakker, Oranjegracht 46 J. M. Bosman, dienstbode, Hooigracht 98 A. W. Bouw meester en fam., kantoorbediende, De Rid derstraat 8 A. P. en M. J. van Campen- hout, verpleegsters. N. Acad. Ziekenhuis A. J. M. Clarijs, Hooge Rijndijk 240 A. M. Daemen en fam., kellner, Valdezstraat 2 M. van Deuren, dienstbode, Haarlemmer straat 128 K. Drouven. verpleegster, Acad. Ziekenhuis H. van EsTrijsburg en fam., Oude Vest 123 J. Gordijn, ar beider. Jan Paulushof 3 J. G. Schoonens De Graaf en fam., Maarsmanssteeg 7 J. L. de Graaf, slager, Os- en Paardenlaan 43 L Günther, dienstbode. Rijnsburger- weg 142 L. J. v. d. HamMiedema, Rijn en Sohiekade 96a L. J. de Houter, agent van politie, Kastanjekade 18 M. van der Heijden, dienstbode, Utr. Veer 19 M. van Ieperen, hulp huish., Hoogewoerd 156 W. Jacobs en fam., winkelier, Haarlemmer straat 112 M. Jansen, dienstbode, Hooi gracht 58 II. M. Janssen, bakker. Hooge- Rijndijk 252 J. P. Kalthoff, vulcaniseur, Geeregracht 17 K. Kramer en fam., depothouder, Fagelstr. 50 E. en J. H. Kwant, boerenarbeiders, Schutterstraat 22 P. M. van der Linde, verpleegster, Acad. Ziekenhuis A. van der Linden, dienst bode. Hoogl Kerkgr. 16 L. en F Lipka, dienstboden, Steenstraat 37 J. Matheijsen en famloodgieter. Roodborststraat 11 C. C. van der Meer, dienstbode, Breestraat 53 H. N. van der Nagel, 11. machinist N. S-, Oltmansstraat 6 M. II Nolet Ten Bouwhuis, Botermarkt 9 A. Pronk, letterzetter, Schelpenkade 57 J. de Rooij. los werkman, Oude Rijn 15 Wed N. W. A. RemouchampsBurgdorffer en fam., Ge recht 12 B K. Schneider, dienstbode, Groenhovenstraat 13 I. Schübert, dienst bode, Breestraat 70 W. C. P. Snoek, huish., Mauritsstr. 46 P. H. J. Staats, kapper, Valdezstraat 18 IL T. Steenber- BINNENLAND. Hel Koninklijk bezoek aan de hoofdstad, (Binnenland, 2e Blad). Hel dram."i op hel Beznidenhonl in hooper beroep voor het Haagech Gerechtshof. (Rechtzaken le Blad). Avro-protestvergadering in Den Haag; gaat de nieuwe zendtijdverdeeling in op 15 Jtwi? (Binnenland, 2e Blad). Het conflict in de Ned. Reisvereeniging; half Juni wordt het rapport vastgesteld. (Binnenland, 2e Blad). De Hollandsche piloot Tan Dijk zal deel. nemen aan de Oceaanvlucht van Kingsiord Smith. (Binnenland, 2e Blad). De voortgezette vergadering van de Ned. Ver. van Hnisvronwen. (Binnenl., 2e Blad). BUITENLAND. De Engelsche minister sir Mosley wegens het werkloosheidvraagstnk afgetreden. (Bui tenland, le Blad). De fraude te Berlijn. Burgemeester Boesi ontslagen. (Buitenl. le Blad). De Saksische Landdag is ontbonden. (Buitenl. le Blad). Mevr. Naidu in Britsch-Indië gearresteerd. (Tel. le Blad). Ernstig spoorwegongeluk in Rusland. Vele dooden en gewonden. (Tel. le Blad). yenHeijeneman. Nieuwstraat 11 J. Teijn, naaister, Lombokelraat 13 G. J. Tdlkto, dienstbode. Haarlemmerstraat 204 J. M. Verkuijlen, Sophiastraat 50a H. J. Vermeulen, Leliestraat 92 J. Wester- mann en fam., ijzerwerker, Waardgradht 31 H. Wilschut, agent van politie, Lelie straat 2 M. G. II. de Wit Beukers, Lori- danshof 12 D. J. Wulving, monteur, Drie Octoberstraat Ka J. van der Zon, Hooge- Rijndijk 139 M. Zwijnenberg, radiomon- leur, Middelstegracht 22a. VERTROKKEN C. Al'blas, Alphen aan den Rijn, Wijk Hoorn 14 L. A. M. A. Bakker, Apeldoorn^ Beekbergen - H. H. van Rijnv. d. Berg, Beverwijk, Kees Delfscheweg 60 A. M. Beijk, Zoeterwoude, Miening E 133 Wed- J. de BoerReisiger, Den Haag, Sueizkade 116 K. Bossmann, Amsterdam, War moesstraat 175 D. Buijs, Veur, Veur- sohe-Slraatweg 5 A. K. Dam, Woubrugge, Wijk A 141 T. van Dijk, Rotterdam, Boe zemsingel 152b - J. J. Hazelhoff, Zaandam, Stationsstraat 100 A. J. Hering, Zutphen, Turfstraat 41a T. H. Heijmann, s-Hee- renberg. Grintweg 250 B J. Hollander, Den Haag, Nieuwe Haven 106 L. W. Jacobs, Heerlen, Oliemolenstraat 24 J. de Jong, Almelo, Rozenstraat 16 A. J. van Kempen. Woubrugge. Voorstr. 104 b P. J. Kerkhoff, Mijdrecht. Amstelkade M. Köpplinger, Den Ilaag, Raamstraat 1 J. Kos, Haarlem. L Meijerstraat 4 A. Kret, Oegstgeest, H Morschweg 87 J. C. van Leeuwen, Oegstgeest, Wilhelminapark 15 M. J Ligtvoet, Scheveningen, Gev. Deijnoot- weg 4 J. van Loenen, Voorschoten, Burg. Vernëdepark 25 A Magermans, Rotter dam, Nooidblaak 71-75 A. P. J. Meij- knecht, Den Haag, Hoytemaslraat 10 E. Neumann, Uilgcest, Assen 919 D. A. Onstce, Dalfsen, p a. Baron van Dedem den Berg J. PeelersOudshoorn, Wassenaar, Van Zuylen van Nyevoldstr. 55a E. van den Ouweelen, Sassenheim, Zuidenveg 28 H. J. Oven-liet, Hillegom, Leidscheweg 151 C Koets—Owel, Amsterdam, Lei- muiderstraat 10 II G. Riethoven, Delft, Van Oldenbarneveltstraat 7 J. G. L. Röder, Rotterdam, Schiekade 107 C P. Huijs. Den Haag, Merkusstraat 17 A. M. Sabee, Den Hang, Koningsstraat 176 D. Schuit, Doorn. Mersfoortscheweg 71 A. A. Schwenck, Den Haag, Fuchsiastraat 64, hoek Clematisstraat J. M. Slik, Kampen, Oude Straat 240 T. J. Timmer, Voorburg Vondelstraat 2 A. Timmerman. Haarlem! L. Meijerslraat 4 K. van der Vliet. Zoe terwoude. Hooge Rijndijk P. WaRhuis. Middelburg, Spanjaardslraal F 74 J. p] M. Winkel, Rotterdam, Noordsingel 108 J. Wilsenburg, Warmond, Padoxlaan 8 H. M. Forterie—Wijlmg, Den Haag. Wees- perstraat 138 J. van der Zeeuw Borger- (hout, België, Tumhoutsche Baan 64

Leidsch Dagblad | 1930 | | pagina 1