OPENING JACOB VAN DER PLAS - VARKEVISSERSTRAAT 64 UIT DE OMSTREKEN. EEN HALF POND FIJNE SPRITS CADEAU!!! gekleurde zakdoekjes Hij: „Niels schijnt te zijn veranderd, sinds we den laatsten tijd hier waren, hé Vrouwtje Vrouwtje: „Neen zelts mijn hoed niet" (Humorist.) BUITENLANDSCH GEMENGD. EEN ONAANGENAME NACHT. Te Dresden heeft zich 'n eigenaardig voor val afgespeeld. De vroegere Kamerzangeres trirj de Opera te Dresden, Elisabeth Rethberg, thans verbonden aan de Metropolitan Opera te New-York, vertoeft momenteel in Duitsch- -lartd en gaf gisteravond met groot succes een concert in het Gewerbehaus. Direct na af loop van het concert werd zij opgewacht door een deurwaarder met een schuldvordering en een bevel tot in-hechtenis-neming voor het geval, dat het gevorderde bedrag niet onmid dellijk betaald werd. Het betrof een rekening uit het jaar 1926, waarmede Elisabeth Reth- Iierg niet accoord ging, en is een provisie- vordering van een Berlijnsch concertbureau ter grootte van 82.000 Mark. Begrijpelijker wijze was het hooge bedrag niet dadelijk bij elkaar te brengen en de zangeres was ver plicht, zich ter beschikking te stellen van de autoriteiten. In den loop van den nacht werd echter door een geneesheer in dienst van de justitie geconstateerd, dat Elisabeth Rethberg lijdende was aan een lichte keel ontsteking en niet in een toestand was, om in hechtenis te worden gehouden. Vroeg in den morgen kon zij dan ook haar woning weer opzoeken. TOREN INGESTORT. Naar de bladen uit Genua rernemen, Js in een dorp in de omgeving dier stad de klokketoren van een kerk tijdens een gods dienstoefening ingestort, waardoor de er naast gelegen pastorie geheel onder het puin bedolven werd. Een priester, die de eerste teekenen der catastrophe toevallig bemerkte, snelde in groote opwinding de Kerk binnen en gelast te het gebouw terstond te ontruimen. Nauwelijks had de laatste der aanwezigen de kerk verlaten, of de toren stortte met donderend geweld in. DE TORNADO BOVEN TEXAS. De wervelstorm, welke Texas geteisterd heeft, heeft, naar nader gemeld wordt, tal van gebieden geheel verwoest, waarbij meer dan 90 personen om het leven zijn gekomen. Het aantal gewonden bedraagt minstens 100. De autoriteiten hebben op groote schaal hulpmaatregelen genomen. De schade bedraagt, voor zoover thans bekend is, verscheidene millioenen dollars. ONWEER BOVEN BERLIJN. Een onweer dat gisteren Berlijn heeft ge teisterd, is een der hevigste, die men daar in den laatsten tijd heeft meegemaakt. In de stad en de voorsteden is de bliksem her haalde malen ingeslagen. De hagel heeft deerlijk huis gehouden in de bloeiende hoo rnen. In enkele straten werd het verkeer een vol uur stopgezet. Op sommige plaatsen slond het water een halve meter hoog. De brandweer werd meer dan 200 maal gealar meerd. Twee vliegtuigen moesten in de inmrt van Berlijn een noodlanding maken. Jn de buurl van Oberpiarbach zijn slacht offers gevallen. De bliksem sloeg in een (weetal boerderijen en een molen. Boerde rijen en molen brandden tot den grond af. Drie fietsers, die van verre den ontzettenden brand zagen, snelden onmiddellijk te hulp. Twee hunner werden even later door den bliksem getroffen en gedood. Ben motorrijder onderging hetzelfde lot. De inwoners der getroffen boerderijen konden zich redden. BLINDEN-INTUïTIE. Gistermiddag verlieten Iwee blinde vrou wen in de Rothenburgerstrasse te Berlijn een tram en wilden naar het daar gelegen blindeninstituut gaan. Vlak voor het ge bouw werden beide vrouwen plotseling krachtig in den rug geduwd en tegelijk werden bun de handtaschjes ontrukt. De directrice van het instituut begaf zich met beide vrouwen naar de politie, toen zij wer den aangesproken door een jong meisje, dat den overval gezien zou hebben. Met de fijne intuïtie van blinden voelden de twee vrouwen echter dadelijk aan, dat het meisje zeil de dievegge was geweest. Verhoord door de politie, bekende het meisje en ver telde zij, dat zij den diefstal uit nood had bedreven. WILLY SKLAREK. Willy Sklarek, die legen een borgsom van 60.000 mark in vrijheid zal worden gesteld, is er nog niet in geslaagd dit bedrag te vin den. Men had hem toestemming gegeven het huis van bewaring te veriaten om in gezel schap van Iwee agenten le trachten bij vrienden het noodige geld te leenen. Zijn pogingen waren ecnler vergeefsch en ten einde raad moest Sklarek weer naar het liuis van bewaring lerugkeeren. Hij hoopt lieden meer succes te hebben. HEVIGE AARDBEVINGEN IN PERZIE. Naar gemeld wordt is Perzië door hevige aardbevingen geteisterd. In steden en dor pen werd reusachtige schade aangericht. Meer dan 2000 menschen zouden om het leven gekomen zijn. ERNSTIGE AUTO-BOTSING. Gisteren had op een overweg te Hagen een ernstige aulo-bolsing plaats. Een groote personenauto uit Berlijn, die in de richting van Herdecke reed, kreeg in de bocht een lekken bank, begon te slinge ren cn reed een kleinen Opel, die. uit te gengestelde richting kwam, op zij aan. De botsing was zoo hevig, dat de Opel totaal vernield werd en de auto uit Berlijn zwaar beschadigd. Vier inzittenden van den groolen auto mobiel en de chauffeur werden er uit ge slingerd. Min of meer ernstig gewond wer den ze in het ziekenhuis opgenomen, ter wijl een persoon licht gewond werd en bij familie te Herdecke onderdak vond. De zwaarste verwondingen bekwam de beer, die den Opel bestuurde, een zekere koopman Wuesthoff uit Elspe in hetSauer- land. Levensgevaar bestaat echter niet. WISSELRUITERIJ ONTDEKT. Terzake van wisselvervalsching is gear resteerd de koopman Hermann Bnihn, die zich te Lübeck, onder een valschen naam gevestigd had. Om allerlei transacties te kunnen uitvoeren, waarvoor hij niet de mid delen bezat, trachtte hij onder valsche firmanamen bij verschillende banken cre- diet te krijgen. Hij bad reeds voor een be drag van 200.000 mark aan wissels in om loop gebracht, welke te Ltibeck en Hamburg in beslag zijn genomen. De gearresteerde, die op deze wijze vooral veel graanfirma's ernstig heeft benadeeld, had reeds een 7-tal jaren gevangenisstraf achter den rug. BANKBEDRIEGER GEARRESTEERD. De door de Duitsche politie sedert 10 jaren getochte bankbedrieger Arthur T'hurau uit Inslerhurg is te Oharlotenburg gearresteerd. Bij het filiaal van een groote bank te Katto- wilz, waar Thureau als employé werkte, pleegde hij voor het eerst uitgebreide on regelmatigheden. Hij zond n.I. credieten naar Leipzig en Dusseldorf, welke hij later bij de banken aldaar inde. In totaal heeft hij op deze wijze 750.000 M. buit gemaakt. Spoedig daarna werd hij gearresteerd, ter wij! 't geld door de politie werd gevonden. Hij werd echter spoedig uit de hechtenis ontslagen, en verdween uit Berlijn. Met be hulp van gestolen briefpapier van de Dis- conlo-Gesellschaft in Geisenkirchen wist hij daarop opnieuw credielbedrog uit te voeren en inde hij fn totaal 1 millioen Mark. Sinds dien heeft hij zich onder valschen naam in Polen opgehouden en ten slotte in Duilsch- land. Naar aanleiding van een poging om bij de ZuriCher Bank CTedietbedrog te ple gen kwam de politie hem op liet spoor. VOETBAL. FEYENOORD NIET NAAR LEEUWARDEN. De K. N. V. B. heeft, naar wij vernemen, geen toestemming aan Feyenoord gegeven om Zondagmiddag a.s. te Leeuwarden als Zwaluwen-elftal uit te komen. Men wenscht de afwerking van de bekerwedstrijden n.I. zoo min mogelijk te stagneeren. Feyenoord speelt derhalve Zaterdag 6 uur op haar ter rein den bekerwedstrijd tegen Alcmaria Viclrix, terwijl nu tevens spelers van deze vereeniging beschikbaar zullen zijn voor het Hotlerdamsche team, dat Zaterifeg den strijd zal aanbinden met de Engelsche profs club Birmingham F. C. „Tel." HET PROTEST VAN WILLEM II AFGEWEZEN. Gisteravond vergaderde de Prolaetcommis- sie van den K.N.V.B. in Hotel „Neul" te Amsterdam ter behandeling van het protest van Willem II ingediend in verband met het toekennen door Scheidsrechter Snapper van het tweede doelpunt van Blauw-Wit in den kampioenswedstrijd Blauw-Wit Willem II te Amsterdam. Hel protest werd afgewezen zoodal de uilslag blijft 21 voor Blauw Wit. WILLEM II—BLAUW WIT. Naar wij vernemen zal Blauw Wit a.s. Zondag te Tilburg vermoedelijk met vier invallers uitkomen legen Willem n voor de kampioenscompetitie. De Boer is nl. gebles seerd Zondag j.I legen België B le Gent. Hij wordt verrangen door Garrilsen. Rhode heeft een enkelblessuur en wordt vervangen op de linksbinnenplaats door Sitters. Hom borg is ongesleld en wordt vervangen door Hageman, lerwijl tenslotte Ferwerda de plaats inneemt van Delsen in de midden- linie, daar deze nog steeds niet hersteld is. DAMMEN. OM DEN LEIDSCH DAGBLAD-BEKER. C. Gastelaars en P. v. d. Stel eindigen gelijk. De verdere uilslagen luiden: lsle klasse: Gastelaarsv. d. Wijngaard 2—0: KnoppertKlinkenberg 20; Wijn gaardv. d. ISei 02; SwerisVermeulen 02; Lammersv. d. Reek 02. Doordat beiden hun laatste partij wonnen eindigen Gastelaars en v. d. Slel elk met 19 punten als eerste en zal er derhalve een be slissingswedstrijd moeten volger, over.3 par tijen. wie houder van den beker voor 1930 zal worden. RECLAME. SCHERMEN. HET 24ste WAPENFEEST VAN DEN K. O. S. De tweede dag. Om negen uur werden gisteren de wed strijden voortgezet met de tweede ronde op dc-gen klasse drie en werd tevens een aan vang gemaakt met de verwerking van den personeelen wedstrijd op degen klasse 2. In de finale tweede klasse kwamen de hee- ren: Kapt. J. Bruins, luit. Van Waege- ningli, luit. J. L. Warringa, kapt. J. W. Versteegh, die zich wegens een blessure terugtrok, waardoor kapt. Den Hertog ge plaatst werd, kapt. J. G. Zegers, mr. D. P. Lehman, luit. T. W. van de Vlierwet, kapt. II. C. Kloppenberg, Res. luit. J. G. Sissingh, terwijl de fin. 3e klasse bestond uit de hee- ren: kapt. S. Visser, luit. J. Pape, luit. Gips, luit. Goidt-Dillié, kapt. A. Steup. luit. Le Fevre de Monligny, luit W. van Rliijn en kapt. N. 0. de Pauw Gerlings. Deze finales vingen om half fwaalf aan en werden om legen eenen onderbroken, lerwijl na de koffie begonnen werd mef den korpswedstrijd floret waaraan werd deelge nomen door de vijfde Infanterie Brigade, de zevende Tnfanferie Brigade, het regiment Wielrijders en de Luchlvaartafdeeling elk met vier schermers. Er werd getrokken om één touché. De uitslag was: 1. De Ve Infanterie Bri gade met de heeren Ten Hoeff, Lamberti Evers en v. d. Vliervoet, 3 gewonnen ontmoe tingen, G punten, 26 gewonnen partijen; 2. De luchlvaartafdeeling met de heeren: Sleup, Zeger. Sissingh en Van Zanten, 1 gew. ontmoeting, 1 gelijk spel, 3 punten, 24 gew. partijen; 3. Regiment wielrijders met de heeren: De Roer, Pape. De Bie en Van Kinschot, 1 gew. ontmoeting, 2 punten. 21 gew. partijen en 4 De VHe Infanterie Bri gade met de heeren: Visser. ITagens, Stad ionder en Hillinga, 0 gew. ontmoetingen. 1 gelijke ontmoeting, 1 punt, 21 gew. partijen. ZEILEN. DE BEDREIGING VAN HET BRAASSEMERMEER. De verordening tot behoud van natnnrschoon binnen 3 dagen van kracht? Ged. Staten van Zuid-Holland hebben in gevolge art. 167 der Gemeentewet bericht van ontvangst gezonden van de in afschrift medegedeelde, door den Raad der gemeente Rijnzalerwoude vastgestelde verordening tot behoud vifn natuurschoon en bevordering van de watersport. Men deelt ons mede, dat hieruit de con clusie mag worden gelrokken, dat Ged. Slaten geen liezwaar tegen de verordening hebben en dat deze binnen drie dag°n van kracht zal worden. BOKSEN. INTERNAT. WEDSTRIJDEN. Aischeid van Van Vliet en Van Klaveren. Gisteravond werden in den Dierentuin tp Den Haag internationale bokswedstrijden gehouden. De belangrijkste partij was die tusschen den Nederlandschen bokser Van Vliet en den Engelschman Shaw. Het be gin geelt een gelijk opgaanden strijd te zien. Beide boksers zijn zeer bewegelijk. De En gelschman hecfl nog al voordeel van zijn meerdere lengte. Na de tweede ronde komt Van Vliet meer en meer in den aanval. Harde stoolen heeft Shaw te incasseeren. Hij blijkt er echler niet veel binder van le hebben. De vierde ronde gaat weer gelijk op Aan het begin der zesde ronde krijgt de Engelschman eenige zeer harde stooten OP het gelaat. Een zeer hinderlijke bloedneus is het gevolg. Van Vliet verdien! de huilengewone hardheid van Shaw. Van Vliet doet zijn uiterste best om een knock out ie forcee- ren. Hij gaat onbesuisd le werk, waardoor hij lamelijk laag raakt. De Engelschman hegint hierna (eekenen van vermoeidheid le geven In de laatsle ronde zet Van Vliet alles op alles, maar hij slaagl pt niel in zijn tegenstander een knock-out toe te brengen Zeer verdiend wordt de Hollander tenslotte winnaar op punten. De uitslagen der overige wedslrijden lui den: RevanchepartijDe Brons (Den Haag) legen Brandse (Rotterdam) over zes ronden van drie minuten, eindigt onbeslist. De Ilollandsche kampioen lichtgewicht Van Klaveren wint op punten van den Vlaamschen kampioen lichtgewicht Port- tals. Deze wedstrijd ging over 10 ronden van drie minuten. Kampioen middengewicht Huizenaar (Ne derland) tegen den Belgischen Kampioen middengewicht Stercke. Na 1 1/2 minuut wordt de Belg uitgeleid. Na afloop van de wedslrijden werden de Nederlandsche bok sers Van Vliet en Van Klaveren door den voorzitter van de N.O.B. officieel gehuldigd in verband met bnn vertrek naar Zuid-Afri- ];a. Hij wenschte hun zeer veel succes (oe. WARMOND. VERG. VREEMDELINGENVERKEER. Groot Bloemencorso in voorbereiding. Gisteren hield het Gemeentelijk Bureau voor Vreemdelingenverkeer een algemeene bijeenkomst van aangeslotenen in Hotel „de Stad Rome" alhier, onder voorzitterschap van den heer A. J. L. Ketelaar, burgemeester dezer gemeente. Nadat deze de bijeenkomst had geopend, sprak hij een woord van welkom tot de aan wezigen leden inzonder tot de heeren mr. E. Men ten en L. A. Roozen, die als leden der Commissie van advies deze bijeen komst hadden willen bijwonen. Het spijt mij, aldus spreker, dat onze eere-voorzitter, de heer A. J. Schölvinck, hedenavond niet tegenwoordig kon zijn doch deze heeft mede gedeeld, dat hij zeer gaarne een volgende bijeenkomst wil bijwonen. Nog rest mij een woord van dank te brengen aan dr. Walen kamp door wiens initiatief en bemoeiingen een keurige gids voor Warmond is samen gesteld, welke straks aan de aanwezigen leden zal worden uitgereikt Mede breng ik een woord van dank, aldus spreker, aan den heer Bakker, die'zoo veel werk in het be lang van het Bureau heeft verricht Nadat de Gids van Warmond aan de diverse leden was uitgereikt, stelde de heer van Hulst de vraag of hierin ook waren op genomen advertenties van ingezetenen van Warmond geen lid van het Bureau zijnde. Spr. meende, dat hij bij het even nagaan der Gids zulks heeft opgemerkt. De afspraak was toch, aldus spreker, dat geen adverten ties zouden worden geplaatst van ingezete nen die geen lid van hel Bureau waren. De voorzitter zeide dat hem omtrent deze afspraak niets bekend is en bij informaties bij de vorige bestuursleden is gebleken, dat ook deze van een dergelijke toezegging zich niet bewust zijn. Wanneer zulke gevallen zijn voorgekomen zal alsnog getracht wor den deze personen te winnen voor het lid maatschap van het Bureau. Dagelijks, aldus de voorzitter, bereiken ons Bureau aanvragen om kamers, hetzij voor korten, heizij voor langen tijd. Het Bureau heeft le dezer zake in heide Couranten een advertentie geplaatst. Hierop kwamen vele brieven uit omliggende plaatsen doch uit Warmond slechts drie. Na afloop van het seizoen hoort men dan, dat die en die nog wel kamers had. Spreker vindt, het jammer dat te dezer zake zoo weinig medewerking van de ingezetenen ondervonden wordt De heer v. d. Horst is van meening dat veel per sonen kamers beschikbaar hebben en deze cok wel willen verhuren. Velen zullen ech ter opzien tegen het schrijven van een mede- deeling hiervan aan het Bureau. De voorzitter zeide, dat voor een ieder eiken dag gelegenheid bestaat van te huur zijnde kamers mededeeling (e doen ten Raad-huize en na sluiting hiervan bij de heeren Bakker en Luyten. De heer Meskers zeide het Bureau toe een lijst te zullen ma ken van hem bekende personen die gaarne kamers willen verhuren, hetgeen door het Bureau in dank wordt aanvaard. Verder deelde de voorzitter mede, dat het in de bedoeling van het Bureau ligt Donder dag 17 Juli, dus de dag voor de aanvang van de Kaagweek, een groot bloemencorso te doen houden op de Leede waartoe reeds de medewerking is toegezegd van vooraan staande personen. Een zelfde bloemencorso zal op het water plaats vinden tijdens do Koninginnefeeslen in deze gemeente uitslui tend voor ingezetenen. Verder ligt het in de bedoeling van het Bureau een winkelweek met etalagewedstrijd le organiseeren. met daaraanverbonden feestelijkheden. Hel Bu reau zal voor uitwerking van dit plan een Commissie uit de aangeslotenen benoemen. De voorzitter meende te moeten wijzen op klachten, die hem ter oore zijn gekomen, dat hier in Warmond nog al hooge prijzen zou den gerekend worden. Spreker weet niet of zulks het geval is, daar hij dit nog niet heeft ondervonden en hij eerlijk moet zeggen, dat wat de prijs der levensmiddelen betreft van overvraging geen sprake is. De heer Uit den Boogaard zeide dat destijds bepaald is, dat eventueele klachten van te hoog berekende prijzen zouden kunnen worden ingediend bij het Bureau, die deze dan zou onderzoe ken. De voorzitter heeft dit slechts ter sprake willen brengen om mocht er wel eens over vraagd worden, dit niet meer te doen daar dit niet anders kan zijn dan in het nadeel» der neringdoenden daar van deze overvra ging het gevolg is, dat de menschen hua proviand zelf medebrengen. De heer Slager zou cok controle willea zien op den verkoop van levensmiddelen op de meren daar dit wel eens op een wijz2 geschiedt die niet door den beugel kan, het geen spreker met een voorbeeld aantoont, Ook zou hij het Bureau in overweging wil- len geven te bevorderen, dat tijdens de Kaagweek meer gelegenheid bestaat van do Sociëteit naar Warmond te komen. Door wethouder Oudshoorn werd aangetoond, dat hiervoor voldoende gelegenheid bestaat bijna ieder kwartier. De hierna plaats hebbende rondvraag bracht geen zaken van hijzonder belang nar voren, zoodat de voorzitter de bijeenkomst sloot onder dankzegging voor de opkomst WASSENAAR. GEMEENTERAAD. Bezwaren tegen zandvervoer. - Loonbeta- ling op godsdienstige feestdagen. - Adres Middenstandsver. - Brieven van den heer Boender. De Raad dezer gemeente heeft eene open bare vergadering gehouden onder voorzit terschap van den heer Drop, wethouder. Na mededeeling van eenige ingekomen stukken zegt de voorzitter, dat door B. en W. een verzoek is gericht tot de eigenaars van de Vinkelaan, om dezen weg gratis aan de gemeente in eigendom af te staan. Jhr, Storm van 'sGravesande is hiertoe bereid gevonden, de andere eigenaars alleen op voorwaarde dat de eigenaar van de aan de laan gelegen huizen hem f.500 schadever goeding zouden geven. Op een verzoek of hij bereid was toe te staan, dat van gemeente wege de laan wordt hersteld, werd niet ge antwoord. B. en W. hebben gemeend, dat de ge meente niet moet treden in het verzoek ora schadeloosstelling, en stellen derhalve voor, vooralsnog de laan niet te verbeteren. Na eenige discussie wordt in dien geest be sloten. Medegedeeld wordt, dat de publieke in schrijving van 4 perceelen tuingrond op Duinrell f. 109 heeft opgebracht. Ter tafel komt een adres van bewoners van Oud-Wassenaar, waarin zijn bezwaren kenbaar maken tegen den voorgenomen bouw van een tehuis voor ouden van da gen aan de Acacialaan, op grond van het feit dat dezen bouw niet in de omgeving past De voorzitter merkt op, dat de Raad in 1928 reeds principieel voor den bouw toe stemming heeft verleend. Het adres komt dus als mosterd na den maaltijd. Wel kan hjj de verzekering geven, dat B. en W. geen ontheffingen van bepalingen zullen geven. Een reeds ingediend plan is bereids niet goedgekeurd. B^loten wordt het adres voor kennisge ving aan te nemen. Vervolgens is aan de orde een adres van bewoners van den Schouwweg, waarin be zwaren worden geuit tegen het zandvervoer langs dien weg, waardoor adressanten groo- ten hinder ondervinden en waarin aange drongen wordt te verbieden dat met mas sieve banden en met grooter snelheid dan van 10 K.M. wordt gereden. De voorzitter zegt, dat B. en W. de be zwaren van adressanten deelen. Zij stellen voor op het adres praeadvies uit te brengen. Na discussie wordt het voorstel van B. en W. aangenomen. Op een adres van W. J. P. Bakker, vra gende vergunning om aan een lantaarn paal nabij den Deijl een reclamelicht te mo gen bevestigen, wordt afgewezen. Valt gesteld worden suppletoire kohieren van het retributiegeld tot bedragen van f. 48 en f. 48 en het kohier van de Hondenbelas ting tot een bedrag van f. 3762,00 en een suppletoir kohier hondenbelasting ad f. 102.50. Hierna komen ter tafel diverse voorstellen van B. en W. tot onderhandsche aanbesteding. Allereerst komt ter tafel een voorstel tot aankoop van twee auto's voor den reini gingsdienst. B. en W. stellen voor een Ford en een Chevrolet-auto aan te koopen voor een som van f.5009. De heer v. Leeuwen \rerzoekt B. en W. te willen bevorderen, dat zoodanige bedragen niet meer worden medegedeeld. De heer Van Tol wit bij ondeTshandsehe inschrijving de opening der brieven ia tegenwoordigheid van belanghebbenden doen geschieden. Zulks om elke gedachte aan fraude uit te wissen. De heer Prins is hetzelfde gevoelen toegedaan. De voorz. betwijfelt, of iets dergelijks elders voor komt, ma-ar wil de idee wel overwegen. Het voorstel wordt daarop aangenomen. Wordt besloten de levering van smalspoor met 5 draaischijven, 5 plateauwagens en 3 kipkarren te kunnen aan de firma Oren- stein en Koppel te Amsterdam voor f. 2820. De levering van een venturiemeter ten behoeve van de rioleerimg op te dragen aan de firma Bopp en Reuther voor f. 1900; en de levering van stalen ramen ten behoeve van de O. L. school aan de Fabriek van smeedwerken en stalen ramen ten behoeve van de O. L. School aan de Fabriek van smeedwerken en stalen ramen „Beha" te 's-Gravenhage voor f. 4179, en het hertel van wegen in Rijksdorp aan de firma Gebr. Hogenbirk te Laren (N.-H. voor f. 5250). Vervolgens is aan de orde een voorstel van B. en W. tot vaststelling van deD huur prijs der aangekochte noodwoningen. Voor gesteld wordt een huurprijs van f. 2 P©r A.S. VRIJDAG 2 UUR ONZER KRUIDENIERS-SIGARENZAAK Als extra reclame (jeven wij Lij aankoop van f. 3— boodschappen (zonder suiker) ■■ST" LET OP ONZE PRIJZEN, KWALITEIT EN JUISTE ADRES, -&I KATWIJK AAN ZEE 2-3 worden tegen woordig ver pakt bij ieder doosje van 20 stuks

Leidsch Dagblad | 1930 | | pagina 6