GOEDKOOPE RIJWIELHANDEL! EXTRA SIGAREN-AANBIEDING! AARLANDERVEEN. UIT DE RIJNSTREEK. UIT DE OMSTREKEN. H. WALENKAMP ZONEN, HAARLEMMERSTRAAT H. WALENKAMP ZONEN, HOEK PRINSESSEKADE 1 ALPHEN. Uitvoering Kinderkoor „Klein Hosanna". Bovengenoemd koor gal gisterenavond voor een geheel gevulde hutszaal haar 1 aarlij ksche uitvoering. Door ontstentenis wegens ambtsbezigheden van ds. J. do Bruin, heette de heer Goedhart de aan wezigen hartelijk we.kom. om vervolgens dezen avond met gebed te openen. Direct hierna werd een aanvnng gemaakt met het beer uitvoerige en goed verzorgde program ma. Over het geheel genomen werden de verschillende nummers door de he.dere kin derstemmen zeer goed en trisch vertolkt. Vooral voor de pauze no. 3 van het pro gramma „Een Winterdag" door Kor Kuiler wat voor de kinderen wegens de uitge breidheid een zwaar stuk was, werd goed uitgevoerd en het wekte schier aller ver bazing, hoe zoo'n langdurig stuk door de kinderen zoo goed en zuiver werd weerge geven. Een aanhoudend, daverend app.ans was dan ook wel de beste dank. fla de pauze verwierven vooral de 5 verschillende zangspelen veel bijval. Wer den de verschillende nummers door de meisjes goed uitgevoerd, ook wat do sche matische en zinnebeeldige voorstellingen be trof, terwjjl mede de diverse kleurssha- keeringen der diverse japonnetjes en be lichting bet effect verhoogde, zeer zeker hebben de jongens met no. 6: „De Goede Werklieden" het meeste succes behaald. Dit nummer had wel het meest bijval en waar- medo de jongens dan ook met hun hierbij verschillende uitgevoerde verrichtingen een aanhoudend en langdurig applaus oogst te. Ds. J. de Bruin, die later op den avond was binnengekomen, was dan ook zeker ailer tolk. teen hjj den directeur, den heer M. v. d. Hoek, in welgekozen bewoordingen dank bracht voor dezen mooien avond en Zijn steeds weer blijkende uitmuntende lei ding. Voorts bracht spreker ook een woord v.tn dank tot den pianist, den heer J. Snel, voor zijn „snel" zooals spreker het uit drukte en goed pianospel. Spreker ein digde ten slotte met dankzegging, waarop de talrijke aanwezigen allen zeer voldaan hukwaarts keerden. Het kinderkoor kan ook thans wear op een bijzonder geslaagde uitvoering terug zien en wij kunnen een ieder aanraden a.s. Vrijdagavond de 2e uitvoering van genoemd koor bij te wonen. Abonnementen en advertentiën kunnen worden opgegeven aan den heer S. RODENBURG, alhier. 6151 BODEGRAVEN. Stand van den Schietwedstrijd der B.V.L. op Woensdag. Personeel© baan: T. Oskam, Waard«-.r 5048, v. d. Plas, Vlaardingen 5048, P. H. v. d. Lande, Voorburg 49—-48, Joh. Kuij- venhoven, Honselersdijk 49—47 l.s. 9, v. Kuijvenhoven, Naaldwijk 4947 l.s. 8, O. v. d. Veer, Bodegraven 4847, v. d. Caay, Vlaardingen 4845, A. d. Harden, Rotter dam 48—45, L. Verhoog, Monster, 484i, G. v. Essen, Voorburg, 4838, J. A. de Vries, Stolwijk 4835, W. Verduin, Bode graven 48. Vaste baan: H. v. Leeuwen, Vlaardingen 146 st. 47, J. v. d. Pol, Bodegraven 146 st. 40, v. d. Caay, Vlaardingen 145 st. 46, v. d. Plas, id. 144 st. 47, A. d. Harden, Rotter dam 144 st. 46. Korps: B.V.L.: Vlaardingen I 240, Vlaar dingen II 233, Monster 229, Waarder 229 I.s. 41, Voorburg 228 l.s. 38, Naaldwijk 226 l.s, 4344, Alphen a. d. Rijn 226 La. 43—43. Korps B: B.V.L.Waarder 228. Vrije baan: R. v. d. Plas, Vlaardingen 00 1x30, A. d. Harden, Rotterdam 90 6x29, J. Hoogendoom Bodegraven 90 3x29, Joh. Kuiivenhoven Honselersdijk 89 4x29. C. v. d. Veer, Bodegraven 89 4x29. S. Herlouw, id. 89 3x29, P Turkenbure, id. 89 3x29. T. Zaal, id 89 1x29 C. M. Thomas, Voorburg, 89 1x29, F. Verhoog, Waarder 89 3x28, P. H. v. d. Zande, Voorburg 89 1x28, T. v. d. Caay, Vlaardineon 89 1x28. Eere Korps: B.V.L.: Voorburg Al phen a- d. Rijn 147. Vlaardingen 139. Bii den ontvanger der directe belas tingen alhier is aan z.g. ,,gewetensgeld" ontvangen het bedrag van f. 6.30 ROELOFARENDSVEEN. HX GOöP. TUINDERSVEREENIGING „EENDRACHT MAAKT MACHT". Crediet van f. 10.000 verleend voor verbouwing van het veilingsgebouw. Deaer dagen had in de Pancratioszaal alhier, de elfde jaarvergadering plaats van de R.K. Coöp. Tuinder^vereeniging „Een dracht maakt Macht". De vergadering öro?g een byzonder karakter door de belang rijkheid der agenda, waarop als het voor naamste punt stond vermeld: „Machtiging uitvoering bouwplannen en benoodigd cre diet". De voorzitter de heer G. van der Meer, opende de bijeenkomst met een woord van welkom tot de leden, die in groote ge tale waren opgekomen. Er waren niet min der dan 153 lederf ter vergadering. De secretaris las de notulen voor, welke onveranderd werden goedgekeurd. Hierna bracht de directeur der veiling het jaar verslag over 1929 uit. De lange winter en droge zomer waren oorzaak dat een deel van de oogst mislukte; alleen de najaars- tomaten brachten goede pryzen op, en de teelt hiervan was loonend. De doperwten- pryzen werden tengevolge van den geza- menlijken inkoop door de handelaren ge drukt. De augurken brachten een onge kend lagen prijs op. Alles tezamen ge nomen, waren de uitkomsten over het jaar 1929 verre van rooskleurig te noemen. De voorzitter bracht aan 'den directeur dank voor het gegeven jaarverslag. Vervolgens werd verslag uitgebracht over den financ-ieelen toestand der vereeniging. De balans per 31 December 1929 bedroeg in totaal f. 61.620.05. inventaris op 31 December 1929 f. 26.388,45. Geveild was voor een bedrag van f. 722.543,28de to tale kasontvangsten en uitgaven bedroegen over 1929 f. 1.065.335,24. Uit het rapport van den Centralen Accountantsdienst van den Ned. Boeren en Tuindersbond bleek, dat boeken en bescheiden waren nagezien en in orde bevonden. Namens don Raad van Toezicht bracht de heer Heemskerk een korl jaarverslag uit. Do controle werd geregeld iedere maand gehouden, waarbft kas en boeken steeds in orde bleken te zyn. De heeren N. Bakker, J. van der Meer en J. de Jong, die periodiek moesten af treden. werden op voorstel van den heer N. \'an der Meer by acclamatie herko-ven en namen hunDe benoeming aan. Ook de heer C. Pouw, lid van den Raad van Toe- ziciit, die periodiek moest altreden, werd bij acclamatie herkozen. Het aftredende lid de heer Van der Zwet wenschte voor oen herbenoeming niet in aanmerking te komen. In zyn plaats werd gekozen de heer G. de Koning. De vaststelling van de be- stuursloonen en presentiegelden over 1930 werd door de vergadering onveranderd goedgekeurd. Door den voorzitter werd me degedeeld, dat de veiiingskosten ook voor de vroegproducten 7 pet. zuLen bedragen, voor kisthuur zal 2 ct. per krat in reke ning worden gebracht Voorts drong hot bestuur er op aan steeds een goede sortie- ring der aangevoerde producten te hoe ren, en niet zooals meermalen voorkomt, dat het bovengoed mooier is dan het onder goed. Vooral by sla en aardbeien wordt dit meermalen geconstateerd. Aan de orde is thans de bespreking bouw plannen. Het bestuur had aan een apeciale commissie, bestaande uit de heeren: P. Hoigs.oot, P. Bakker en A. van der Meer, opdracht gegeven met een of meer plannen tervergadering te kbmen, voor een doel matiger veüingsterrein. De opdracht betrof tevens opgave te doen van de grootte der terreinen met bedongen koopprys. De heer P. Bakker bracht namens de commissie een uitvoerig verslag oit, en deelde mede, dat de commissie by het bestuur met drie plan nen is gekomen. Spreker lichtte de plan nen nader toe en deelde mede, dat het be stuur aan het derde plan de voorkeur heeft gegeven. Dit plan behelst: le. het be staande Veilingsgebouw met bijbehoorende gebouwen te doen vervangen door een gr00te Veilinghal, waarby het voorgebouw, thans ingericht als kantoor, intact blyft; 2o. door van den heer Wagenaar, directeur der veiling, aan te koopen een gedeelte van zyn gebouwencomplex met het doel op deze terreinen een verkeersgel eigen heid te scheppen voor de vele aankomende en afgaande auto's. Voorts zullen worden gebouwd doelma tige bergplaatsen voor emballage met do noodigo bergruimte voor de verpakking en lading der gekochte producten. Bestuur en commissie zijn ar van overtuigd, dat door aanneming van het voorstel een oplossing gevonden wordt, die aan de veinng een geheel onafhankelijke positie zal geven. Verder zal ter plaatse een Veilingsgebouw verrijzen geheel aanpassende aan de ge wijzigde teelt, waarbij rekening wordt ge houden met de wenschcn en verlangens door velen geuit bij verschillende gelegen heden. Het bestuur vroeg aan de vorgade- ring machtiging om van den heer Wage naar aan te koopen de benoodigdo grond met gebouwen voor f. 30.000 en dan over te gaan tot het bouwen van een veilinghal annex gebouwen en parkeerterrein. De kos ten hiervan worden geraamd op f. 48000. De heer P de Jong Cz. verklaarde zich voor uitbreiding, doch vond de keuze van het terrein niet zoo bijzonder gunstig. Spre ker zou liever gezieD hebben, dat de Com missie ook haar oog had gevestigd op en kele andere punten in de gemeente, bijv. in het Noorden van de Veen, waar z.i. een terrein geiegen is, wat voor den bouw van een nieuwe veiling uitermate geschikt is. De weg door Roelofarendsvecn met haar slappen ondergrond leent zich niet voor zware auto's, terwijl een gelegenheid om rondom een veilingsgebouw te varen niet uit het oog mag worden verloren. De voor zitter antwoordt, dat de commissie slechts opdracht had om de uitbreiding te zoeken 1 nabij de bestaande veiling. Spreker be- 1 schouwde het door den heer De Jong ge sprokene als een tegenwerking van het be stuur. De heer De Jong was de meening toegedaan, dat de leden naar de vergade ring zijn gekomen om openlijk hun meening te zeggen. Als we dit. niet mogen doen, aldus de heer De Jong, dan zouden wij evengoed thuis kunneD blijven. Van critick is hier geen sprake. Spt ontving van vele leden der vergadering luiden bijval. De heer W. van der Zwet, bestuurslid, verde digde het voorgestelde plan. Tegen hoofde lijke stemming maakten verschillende leden bezwaar, zoodat afwijkende van de alge- meene gewoonte met gesloten briefjes werd gestemd. De uitslag was, dat 81 leden zich met het bestuursvoorstel konden verceni- gen, 56 leden tegen en 74 blanco stemden, terwijl 2 stembiljetten bleken van onwaar de te zijn. De vergadering stond een cre diet toe van f. 100.000. Bij de rondvraag werd gevraagd, waar om de veiiingskosten voor alle producten gelijk zijn gesteld. Dc voorzitter antwoordde dat de uitbrei ding van dc veiling in hoofdzaak geschie den moest voor de vroegproducten. Hierna werd de vergadering door den voorzitter gesloten. WADDINXVEEN. Heden is de prijs van het tarwebrood verlaagd en gebracht van 32 op 30 ^t. per 8 ons. WOUBRUGGE. Een godsdienstdweeper en zijn gevaarlijke pract ijken. Door smokkelpraktijken in de oorlogs jaren was hij 2ijn betrekking kwijt geraakt en hield daarna te Amsterdam en elders op eigen houtje in zijn woonschip godsdienst oefeningen. Later werd hij brillenkoopman en ©enigen tijd geleden meerde hij zijn woon schip alhier aan den wal en tracht© zijn brillen aan de ingezetenen te verkoopen. Bij die gelegenheden ontpopte hij zich al spoedig als een dweeper. leder, die het wilde hooren verkondigde hij zijn godsdien stige meening, den menschen vertellende dat hij een profeet, een ziener Gods was, van God gezonden om hun van hun booze wer ken te bekeeren. Daarbij zag hij hemelsche verschijningen en sprak met de engelen. Aanvankelijk kreeg hij eenige aanhang, ech ter met van langen duur. Hij wist echter één gezin met zijn fanatisme geheel in zijn macht te krijgen. Hel woonscheepje werd door hem verla ten en hij nam met vrouw en kind zijn in trek bij dit gezin. Nog werd één persoon hierbij opgenomen en nu was het volgers den brillenkoopman volmaakt; hij had een drieëenhcid gevormd, n.l hij de Vader en de twee andere manspersonen Zoon en Heilige Geest. Tot zoover ging het oogenschijnlijk goed. tot plotseling het gerucht in het dorp werd verspreid dat de brillenkoopman aan God een menschelijk offer moest brengen. Iedereen in het dorp was er vol van en de jongeren onder hen, al te vurig van geest, trokken naar de woning en uitten bedrei gingen gepaard gaande met baldadigheid. De politic maakte er echter spoedig een eind aan. Een paar dagen later was plotseling het verlaten woonscheepje verdwenen en de brillenkoopman, hoewel hij een ziener was, wist niet waar het kon zijn, zoodat aangifte bij de politie volgde. Later op den dag werd het scheepje door de politie ge vonden. drijvende op de Wijde A. De brillenkoopman. zeker bevreesd voor meerdere daden van het publiek, is daarop wijselijk met zijn schéepje uit de gemeente vertrokken. Intussehen mag het een treu rig feit worden genoemd dat deze dweeper in staat was mef zijn ongehoorde fantasiën een fatsoenlijk gezin in zijn strikken te van gen. alleen md het doel. zonder zich be hoorlijke middelen van bestaan te verzeke ren, van de tafel zijner slachtoffers te eten. Met zijn vertrek is de rust in het dorp weer gekeerd en zijn we gespaard gebleven voor vermoedelijk zeer ernstige gebeurtenissen 1 AALSMEER. De groote bloemen-tentoonstelling. Door dc commissie van bovenstaande tentoonstelling is bericht ontvangen, dat Z. K. H. de Prins der Nederlanden voor nemens is op 1 April bij de officïeele ope ning tegenwoordig te zijn. In tegenstelling met voorgaande berichten zal de expositie voor het publiek niet om drie uur, doch om halfvier geopend worden. HAARLEMMERMEER. Bad- en Zweminrichting. in verband met de aangewende pogingen om te komen tot oprichting van een ver- ccniging, die zich ten doel stelt de reeds bestaande plannen tot oprichting van een bad- en zweminrichting voor Hoofddorp en omgeving verder uit te werken en zoo mo gelijk tot uitvoering te brengen, vernomen we dat daartoe in ,,de Landbouw" een bijeenkomst werd gehouden, die vrij goed bezocht was. Dc gehouden besprekingen hadden het gewenschtc resultaat, n.l. dat tot oprichting van een vereeniging werd besloten. Een 25- fcal personeD trad reeds als lid toe. Het voorloopig bestuur werd samenge steld uit de heeren dr. H. D. Nanninga, dr. D. W. Zuijdam, Smits, P. Heilker, O. van Daanme en J. H. Spaman ij en de wijkzuster mej. Feikema. Het kigt in de bedoeling de zaak flink aan te pakken, opdat den liefhebbers van baden en zwemmen zoo mogelijk in den aanstaanden zomer daartoe een naar de eischen des tijde ingerichte gelegenheid kan worden geboden. JAARVERG. VEREENIGING „VOORUIT". Voor het te 's-Gravenhage gehoudaa machinisten-examen slaagde o.a. onze plaatsgenoot, de heer E. J. Wiecberink, Het concotms-hippique. Dc vereeniging Vooruit" ter bevorde ring van de paardenfokkerij in Haarlem mermeer hield te Hoofddorp haar 22c jaar vergadering. De secretaris gaf in zijn jaarverslag een overzicht van hetgeen in het afgeloopen jaar was gepasseerd, wees op de goede re sultaten van het op het gemeentelijk sport terrein gehouden concours en bracht een woord van dank aan allen, die tot het wel slagen daarvan hadden medegewerkt. TJit dc rekening en verantwoording van den penningmeester bleek, dat deze sloot met een voordeelig saldo, waardoor weder een gedeelte van den schuldenlast der ver eeniging kon worden afgelost en deze thans nog ongeveer f. 7750 bedraagt. In de plaats van den heer P. K. Kiste- maker, die wegens drukke bezigheden als lid van het bestuur had bedankt, werd ge kozen de heer J. C. Beets te Hoofddorp. De voorzitter bracht een hartelijk woord van dank aan den heer Kistemaker voor de vele en groote diensten aan de vereeni ging bewezen. Besloten werd dit jaar weder een <54n- daagsch concours-hippique to Hoofddorp te honden en wel op Donderdag 17 Juli. PolderbelaDgen. Het bestuur van den Haarlemmermeer- polder heeft besloten nabij den Vijfhuizer- weg (Oostzijde) twee nieuwe aanlegplaat sen te doen maken. BRUTALE ROOFOVERVAL? Dc daden op de vlucht geslagen. De bewoners van een boerderij aan den Sloterweg in Haarlemmermeer hebben des avonds omstreeks 8 uur eenige angstige oogenblikken doorleeft.. Terwijl de land bouwer zelf afwezig was, werd eT aan de deur van zijn woning gescheld. De vrouw, die het raampje in de deur opende schrikte herig, toen haar door de opening een re volver werd voorgehouden en ze teven9 ge sommeerd werd f. 200 af te staan. Horig ontdaan wierp ze het raampje dicht en vluchtte het huis in. Eenige oogenblikken later bleek er van de daders niet9 meer te bespeuren te zijn. Bij nader onderzoek kon vastgesteld worden, dat een auto lang zaam heen en terug gereden is voor de bedreigde woning en dat er vermoedelijk een drietal pcTsonen zich in de auto bevon den. De man, dio met de revolver dreigde, sprak een ©enigszins vreemd dialect. Het spoor van de ongewenschtc bezoekers werd nog niet gevonden. KATWIJK-AAN-ZEE. Het Tennispark „The Davis Cnp". Door het faillissement van den eigenaar van het tennispark „The Davis Cup" zal de opstal, bestaande uit diverse houten ge bouwen, hekwerk e.d. een dezer dagen door den faillissementscurator mr. W. Hu gen- holt*'. te Leiden, worden verkocht. Het ligt in de bedoeling het tennispark te ontruimen en geheel op te heffen. Even wel is de mogelij'kheid niet uitgesloten, aat de nieuwe exploitant het park in Katwyk aan Zee op eene andere plaats zal oprich ten. Een en ander in verband met het feit, dat onze badplaats steeds vooruitgaat en des zomers het tennisspel door diverse bad gasten gaarne wordt beoefend. NOORDWIJK. Plechtige Inwijding Zusterhuis en Kapel. Gistermorgen om hall tien heeft in te genwoordigheid van vele parochianen ae plechtige inwyding van het nieuwe zuster huis en de nieuwe kapel van de zusters van het Gezelschap Jesus, Maria, Joseph plaats gehad. Onder de aanwezigen bemerkten wy <xs den burgemeester, den heer J. van de Mor tel, den heer W yd vliet, rustend pastoor alhier, rector Braakman, oud-kapelaan de zer gemeente, de kapelaans Hesp en Mys- sen, de leden van het Kerkbestuur, den aannemer en opzichter van den bouw, ouders, wier dochters in deze congregatie waren getreden, de vorige Moeder van het huis en een tweetal zusters als vertegenwoordi gers van de overste der Congregatie in 's-HertogenboscL Nadat de plechtige wyding door den de ken J JL W. Borsboom was verricht, werd in de stemmige kapel een gezongen CEL Mis opgedragen. Toen de H. Mis ten einde was, ven- eenigden allen zich aan een gezamc-nlyk ontbyt, waarna tot besluit de wyding van den Kruisweg plaats vond. OEGSTGEEST. Ledenverg. IJsclub. In ,,Het "Wapen van Oegstgeest" hield dc LJsolub een buitengewone algemeen© ledenvergadering. De opkomst was, in tegenstelling met do ijsclub-vergaderingen in den winter, zeer gering, waarover do voorzitter, de heer B. J. M Kortman in zijn openingsrede zijn spijt uitsprak. Deze vergadering was belegd om de toekomstig^ belangen, die vooral voor de leden van verstrekkende aard zijn, te behandelen. Deze winter heeft niet medegewerkt ont de zoo geliefde ijssport te beoefenen, maar het bestuur is toch werkzaam geweest, ïrj het dan op andere wijze. De secretaris, de heeT M. C. v. d. Buig, las do notulen van de vorige vergadering, die ongewijzigd onder dank var) de ver gadering werden goedgekeurd. Hierna gaf de voorz. een nadere uiteenzetting van do tot stand gekomen verzekering van leden tegen ongevallen op het ijs. Zooals bekend, is op de alg. vergadering van den Zuid-Holl. IJsbond destijds door een der bestuursleden van de Usclüb Oegsfc geest een voorstel gedaan om te komen tofi het verzekeren tegen ongevallen op het ijs van leden van de aangesloten afdeelin- gen. Na dien is, uitgaande van den Bond reeds overgegaan tot verzekering van ae baanvegers en nu ook tot stand gekomrn de verzekering voor leden. Doordat hej ledental van den Z H. Bond zeer groot is, zijn ook de te betalen premies zeer gering gesteld kunnen worden. De uitkeeringen zijn vastgesteld op: Voor tijdelijke onge vallen f. 3 per dag tot een maximum van 30 dagen en voor ongevallen met dood©- lijken afloop op f. 2000. De leeftijdsgrens voor verzekerde leden is bepaald tot 60 jaar Mede in verband met de sedert eenige jaren verhoogde loon. schaal voor de arbeiders, die te weik ge steld wordeü op het ijs, zal dientengevolge ook de contributie voor de leden verhoogd moeten worden Het bestuur stelde daar om voor dit to brengen op f. 1.50 per lid per jaar. Hiertoe zal dan verzekerd zijn de per soon op wiens naam de lidmaatschapskaart is afgeteekend. Voorts wilde het bestuur verzekering openstellen voot gezinsleden van leden van de ijsclub. Hiervoor komen in aanmerking kinderen van leden van 10 tot 18-jarigen leeftijd (mannelijke). De vrouwelijke gezinsleden kunnen tot eiken leeftijd verzekerd worden (tot 60 jaar). Do premie daarvoor is bepaald op f. 0.25 per persoon per jaar. Nadat enkele vragen waren beantwoordt, werden beide voorstellen in stemming ge bracht en met bijna algemeen© stemmen aangenomen De verzekering zal eerst rechtsgeldig zijn als de ijsclub haar banen voor het gebruik heeft opengesteld. In verband met dit genomen besluit zal statutenwijziging worden aangevraagd. Naar aanleiding van het aftredeD vtó den heer Schölrinck als districtscommissa- ris, is door den Bond een districtscommis sie ingesteld. De voorzitter deelde mede, dat dienten gevolge de Z. H. IJsbond met plm. 400 leden ia uitgebreid. Voorwaar een pracb- ticr resultaat. Niets meer aan de orde zijnde, «loot de voorzitter de vergadering. De heer H. Bmssee, onderwijzer aan de Bijz. School Endegeesterstraatweg heeft zijn benoeming tot onderwijzer bij het Bïiz. Onderwijs te Weltevreden (Ned. O. Indië) niet aangenomen, in verband met zijn nog tc vervullen dienstplicht hier te lando. De heer M. Haas, alhier, is benoemd tot tijdelük hoofd der O. L. school te Zed- dam (Geld.) RIJNSBURG. Zed en misdrijf. Als verdacht van het plegen van onzfr* deiyke handelingen met minderjarige meD* je**, Is gisteren het hoofd van de Geref. Frinses Julianaschool alhier, de heer J. in hechtenis genomen. Nader vernemen wy nog, dat de heer IV naar Den Haag is overgebracht. SASSENHEIM. Het bouwen van de kerk der 0. H- Engelbewaarders, nabij de Beekbrug, met pastorie is bij ondershandsche aanbeste ding opgedragen aan de N.V. „Erica"' té Noordwijk voor f. 232.500. Met den bouw is bereids een aanvang gemaakt. STOMPWITK. B. alhier kwam op den hoek van het Oostcinde en Loolaan te Voorburg in aan rijding met een auto van S uit Den Haag* brak een sleutelbeen en moest in Antonius* hoeve worden opgenomen ja, ma»r dat is concurreeren, hot alom bekendo 1ste klas origineel Opelrijwiel, Heer of Damoa, vanaf 1 S9, gekeol compleet. Zoo iets leveren wij door onze massa inkoopen. Bezichtig tevens onze etalage, ziet waar wij dat zware, praclit rjjwiel ..model Katwijk" alles in 1ste klas uitvoering. in alle kleuren, zwart, grijs en groen, voor leveren. Italeigh-rjjwielen extra korting. In onderdeden 1ste soort als: banden, lampen etc. zijn wij het. goedkoopst. Zware bagagedragers vanaf 55 cent. Alle rijwielen volle garantie. Wrj ruilen ook in. Tevens nog enkele 2de kaudseh rijwielen voor spotprijs. Vertegenwoordiging van het Wereldberoemde B. M. W.-motorrijwiel. ZIE ETALAGE 6145 ZONDAGS GESLOTE* Ziet etalage en aanbieding, van een pracht partij sigaren, aangekocht van de bekende Wascana fabrieken. Door aankoop van een groote partij Corona Zandblad, levere" wij deze voor f. 3.00 per 100 Rookt „Waaltjes" kistjes v. 50 stuks f. 1.50 Probeert onze bekende proefzakjes 1 van 6, 3 van 8, 3 van 10. 3 van 12. Samen 10 prima sigaren slechts 55 cent. Groote sorteering cigaretten en pijpen voor laagste prijzen. ZIE ETALAGE ZO\l»AGS GESLOTE»1 2_a

Leidsch Dagblad | 1930 | | pagina 6