ZAUNS TAPIJTVEGERS fanflavm - FONGERS KERK- EN SCHOOLNIEUWS. Bescherming teqengriep UIT DE RIJNSTREEK. FILIAAL BREESTRAAT 85 UIT DF. OMSTREKEN. BRUTALE ROOFOVERVAL. In Bargteheide in Noord-Duitschland, wend een zeer brulale roofoverval gepleegd. He herbergier Seh had zijn locaal tegen een 'uur 's nachts gesloten maar toefde nog even nel zijn zwager in de gelagkamer Plotse ling werd van builen een vensterruit van het locaal ingegooid Toen daarop de her bergier de huisdeur opende, om den schul dige Ie ontdekken, drongen vijf mannen, met schietwapens en messen, het locaal binnen en overvielen terstond den lierhor- gier en zijn zwager De eerste kreeg een echot in de longen, zijn zwageT werd met messen cesloken. Na alles overhoop te hebben gehaald, stalen de daders enkele flesschen sterken drank cn 80 mark uit de kas. waarna zij in een auto in de richting van Hamburg ver dwenen. De politie hield den auto aan en nam de inzittenden in hechtenis Twee schietwa pens en de gestolen flesschen met sterken drank werden in den auto gevonden De chauffeur werd vrijgelaten daar hij van het plan der vijf bandieten blijkbaar nicl hsd afgeweten De daders hebben bekend. SPRINKHANENPLAAG IN PALESTINA. Een officieel bericht doelt mede, dat de sprinkhanen in Paleslina een ontzetlende verwoesting hebben aangericht. Verschillende onmetelijk-groote zwermen vormen een nieuwe bedreiging in de slreek Jericho. o GASONTPLOFFIN G TE BOEDAPEST. In een woning in de Pratorgasse te Boe dapest is gistermiddag een hevige gas-ont- ploffing geschied. In genoemd perceel wa ren vier werklieden van de gasfabriek bezig een leiding te verleggen. Door tot dusverre onbekend gebleven oorzaak had op een ge geven oogenblik een ontploffing plaats, waardoor het dak instortte en de vieT man nen onder de puinhoopen bedolven werden. Eerst na vee! moeite gelukte het de brand, weer 3 van hen te voorschijn te brengen. Twee vcTkeeren in levensgevaar, de derde was reeds aan zijn wonden bezwekon. Het vierde slachtoffer bevindt zich nog onder do puinhoopen Men VTeest voor zijn leven. Torwij] de brandweer nog met het oprnt- ruingswerk bezig was, geschiedde een tweede ontploffing. Het geheole uit 3 ver diepingen bestaande gebouw, werd daarop onverwiild ontruimd, terwijl de omgeving werd afgezet. EEN ONDERWIJZER GESCHORST. Wegens propaganda voor de Chr. Dem. Unie. De christelijke onderwijzer Scliurer te Lemmer heeft geweigerd om een verklaring te teekenen. hem voorgelegd door het school bestuur. waarin verzocht wordt om de pro paganda voor do vredesbeweging van de Christelijk Democratische Unie te staken. De heer Scliurer is daarop onmiddellijk ge sehorst, terwijl ontslag is aangezegd per I Mei. De heer Schurer komt in appèl bij de schoolraadcommissie, waar hij zal worden verdedigd door mr. PoIIema uit Leeuwarden en Ds Huskes uit Oosterend NED. HERV. PREDIKANTEN- VEREENIGING. De jaarlijksche vergadering zal op 28, 29 cn 30 April te Utrecht worden gehouden. Daarin komen de volgende referaten aan de orde: Verzoening door prof. dr. Th. L. Haitjema (Groningen); Hoofdvragen aangaande het O. Testament, door prof. dr. F. M. Th. Böhl (Leiden): De reorganisatie van de Kerk en wij. predikanten, door dr. J. Chr. Kromsigt (Binsumagee9t): De plaats van 't religieuso van het socialisme in Cenlr. Europa, door prof. dr. J. R. Slotemaker do Bruine ('s-Gra- venhage). Het moderamen heeft, tol versterking van de banden met het buitenland, eenige ver tegenwoordigers uitgemoodigd. O.a. hopen te komen twee afgevaardigden van den Refor- mierter Bund. RECLAME. DE ZAAK HATRY. Hel hooger beroep van Hairy is door den Engelschen opperrechter geweigerd. Zijn straf is met 6 weken verlengd wegens later ingaan van den aanvangsdatum. I lalry's medeplichtige Gialdini 5s te Milaan gearresteerd. MEVROUW HANAU. Het Journal kondigt in zijn provinciale editie aan, dat mevr. Hanau wegens haar buitengewone zwakte voorloopig op vrije voeten is gestold. RECLAME. zjjn cn blijven de beste v.al t 7.95 „HET HAARDENHUIS" JAN DE NIE ZONEN KORT RAPENBURG 10 - TELEFOON 25 HEERBNGRACBT 112 - TELEFOON 1549 OPGERICHT 1894. 6039 PREDIKBEURT BODEGRAVEN. Ger. Gcm.: Woensdag v.m. 10 en nam. 7 uur ('bidstond), ds. Heikoop van Utrecht. NED. HERV. KERK Betoenen: Te Spijkenisse dr. N. J. Luijen- dijk le lïoek van Holland; te Sprang de heer J. Fokkema, candidaat le Utrecht; te fvieuwdorp A. Oskamp, cand.-hulpprediker te Wemeldinge. Aangenomen: Naar Bunschoten ds. R. J. van der Meulon te Purmerland. Bedankt: Voor Colijnsplaat door ds. B. Dijkslra Harich (Fr.); voor Menaldum (Fr.) door ds. M. E. v. Veen le Langweer (Fr.); voor Spijk (Gr.) door ds. Naula te Sexbierum voor Goïngarijp, c.a., 's-Heerenhoek-Nieuw- dorp (Z.) en Koekange A. 09kamp, cand cn hulpprediker le Wemeldinge. GEREF KERKEN. Tweetal: Te Urk, K. v. Anken, le Delft; en R. J. v. Meulen, te IJmuiden. Beroepen: Te De Glind, G. Zeijlcand. te Sneek. Aangenomen: Naar Oudeschoot (Fr.), M. den Boer, hulpprediker te Haarlem. Bedankt: Voor Nieuw Weerdingo, Ambt Votlen'hove B„ Numansdorp-Klaaswaal, Zwartebroek, Oudega (Small.) en Culem- borg, M. den Boer, hulpprediker te Haarlem; Voor Harlingen, W. de Graaf, te Hooger- smilde. CHR. GEREF KERK. Bedankt: Voor Vlisisngen ds. J W. v, Ree te Barendrecht. keelontstekingen verkoudheden I PASTILLES. \^Jj^yBlj apothtkon en drogi«ten verkrijgbaar» 0013 ALPHEN. Gegnnd. Aan den aannemer -C. M. Deerenberg en de metselaars Gebrs. v. Wjjk aihier, werd voor de som van f.24848,opgedragen den bouw van een landhuis te Schoonhoven. Aan het politiebureau zijn inlichtin gen te bekomen omtrent een gevonden liee- renrjjwiel, De lieer J. A. Dekker van B'.eiswvjk heelt zijn benoeming van godsdienstonder wijzer hij de Evangelisatie Hooftstraat aan genomen. Lijst van onbestelbare brieven, gedix- rendo de le helft der maand Maart 1930. Erieven binnenland: mej. N. Verbeek, Haarlem. Erdalfabriek Amsterdam. Brief kaarten binnenland: G. de Leeuw, Amster dam, M. van Wijk? ALKEMADE. Burgerlijke Stand. Geboren; Maria Catharina Gerarda, D. v. C. L. Borst en M van Haastrecht Johan nes Petrus, Z. van F. J. Bonnei en C. M. Baars Corneiis Gijsberlus Gerardus, Z. van J. E. Spierenburg en J. C. Huigsloot Engelberlus Johannes, Z van F. J. van Veen en M W. A. Beumer Pelronella Catha rina Clazina. D. van G van Ruiten en E Tb. van Berkel Johanna. D. van W. Al- van Staveren en J. Kop Marrigje. D. van A. Roeloffs en G. van Leeuwen, Overleden: Johanna van Dam, wc-d, A. Oostenbroek 88 j. Hendrik Ghristiaan Grandadam wed. 73 j Ondertrouwd: Gerrit de Wit jm. 2S j. en Johanna Cornelia van der Knijff jd. 25 j BOSKOOP. Aanbesteding. De uitslag van rit- gehouden aanbeste ding door architect J. H. v. Osnabrugge alhier, voor den bouw van een winkelhuis met bovenwoning annex kapsalons voor re kening van den lieer J. A. Susan alhier, is als roigt: Groen en Brugman, Benthuizen f.19900,-; C. Verwei) f. 19350,— J. Ver- woerdt f,19248,J. v. Geelen f. 19000; .1, Sinps f. 18940,W. Kranen burg f. 18550.en Gebr. Bode- gmven f.18350.allen alhier woonachtig. Burgerlijke Stand. Geboren: Trijntje, d.v. A. Kranenburg en O. v. Rys He'ena Johanna Theresia, d.v. J. v. Lint en H. J. Steenbergen Johannes, z.v. C. A. v. d. Hoek en C. J. v. Rijn Nico',aas, z.v. M. E'.IeTbroek en G. J. Spaargaren. Ondertrouwd: P. L. Harmsen en J. C. v. Solingen. Ten behoeve van 's Rijksschalkisl is ontvangen bij de directe belastingen alhier f. 35 li en f 15.90. NIEUWKOOP. Kadedoorbraak. Bij de doorbraak der walerkeerende kade in de Gecombineerde Noordschebuurlcr en Voordijksehe Polders op 27 November 1928, gevolgd door de noodlottige overslrooining van geheel Nieuwkoop en Nnorden met ge deelten van Zevenhoven en Wilnis, is een noodafdamming gemaakt tot halverwege de Rivier De Kromme Mijdrecht, welke nood- afdamming nog steeds aanwezig is Deze spoedaanleg heeft 'n uitgave gevorderd van f. 51.873,79, voor welk bedrag gedeeltelijk ook de omliggende polders, welke lielang hadden bij een epoedige dichting van de doorbraak, zijn aangesproken en welk be drag de Gecombineerde Polders geheel heb ben betaald met geld, dat de provincie Zuid- Holland heeft voorgeschoten Op dezelfde wijze zal eveneens gefinan cierd worden het wegruimen van den nood- dam en de afwerking van het profiel der walerkeerende kade. waarvan de uitvoering binnenkort pulbliek zal worden aanbesteed. De aanbesteding en het toezicht op de uitvoering is opgedragen aan don heer Fr. Pieterse, bouwkundige, alhier Do uil le voeren werken en de le verrich ten leveringen bestaan in: ten le. het opruimen van de beslaande palenrij met vooriiggenden zanddam, do achter de palenrij gezonken zolderschuit, alsmede hot overtollige zand achter do palenrij en vfiör de beslaande kade; ten 2c. het onder profiel brengen van de kade Ier plaatse van de doorbraak met zand, puin en klei en het leveren en verwerken van verschillende materialen, zoonis nader bij bestek is aangegeven; ten 3e. hef onderhouden van al do door den aannemer vlih hot bestek gemaakte werken gedurer.de drie maanden na dc eerste volledige oplevering. Niet minder dan 210 palen moeten wor den weggeruimd, staande op een lengte van ongeveer 50 Meter, met ongeveer 20 stuks draag-, steun- cn schoorpnlen. BODEGRAVEN. Stand van deu wedstrijd op Maandagavond. Stand van den wedstrgd op Maandag avond. Vrije baan: 1. J. J. Hoogendoorn. Bodegraven 90 3 X 29. 2. S. Ter'.ouw. Bodegraven 89 3 y 29. 3. Thomas, Voorburg 89 1 x 29. 5. P. H. v. d. Lande. Voorburg 89. 6. \V. Verduvn, Bodegraven 88 1 X 29. C. v. Duuren, Bodegraven 88. Verburg, Bode graven 88. C. v. d. Veer. Bodegraver. 88. Peisonee'.e baan: 1. G. H. v. d. Lande 49—48. Voorburg. 2. C. v. d. Veer, 4847 Bodegraven. 3 L. Verhoog 4842 Monster. 4. G. y. Essen 4838 Voorburg. 5. G. A. de Vries 48-35 Sto'.wgk, 6. W. Verdnyn 48 Bodegraven. Vaste baan: 1. J. v. d. Pol Bodegraven 146. 2. W. Verduyn Bodegraven 143. 3. P. H. v. d. Lande, Voorburg 143. Korps: Voorburg 228. Eere-corps: Voorburg 145. Tgdens de afwezigheid van diens huis- genooten is ingebroken bij den heer C, d. Veer. Er werden s'.echts onbeteekenen- de kleinigheden vermist, zoodat waarschijn- lijk een flauwe grap in het spel is. ROELOFARENDSVEEN. Jaarverg. Bloembollencultuur. Gisteravond hield de afd. RoelofarCBds- veen van de Algcmepne Veroeniging van Bloembollencultuur en he t Hollandsoh Bloemkweekersgenootschap haar jaarverga dering in hotel ..De vier Heemskinderen". De voorzitter opende de vergadering en heette alle aanwezigen van hnrie welkom en gaf zijn vreugde te kennen dal zoovele leden ter vergadering waren opgekomen Hierna las de secretaris de noluien van de vorige vergadering voor. welke onveranderd werden vastgesteld De heer C Koek Jaczn. bracht verslag uit van het gevoerde finan cieele beheer. De rekening sloot ;nnt een batig saldo. Boeken en bescheiden werden door de commissie, bestaande uit de heeren W. Hoischer en J. van der Meer nagezien en, in orde bevonden. De beide aftredende bestuursleden' C. Koek en J van der Moer werden bij acclamatie herkozen. Hierna volgde een bespreking over een in het a.s. seizoen te houden tentoonstelling. Hierover ontspon zich een breedvoerige discussie. Na ampele bespreking werd besloten een lonloonslclling le organiseeren Deze tem toonstelling zal eenige dagen duren en een officieel karakter dragen. In de tentoonstel lingscommissie werden benoemd de heeren C. Koek Jaczn.. P. van Zaal, N. Bakker Hzn. E. Koek en G J. van Leeuwen. De datum en voorwaarden tot deelneming zullen later worden bekend gemaakt. Hierna werd door den heer L. P Hoogervorst, controleur der vereeniging „De Narcis" een causerie gehouden over de verschillende ziekten in narcissen en de middelen aangewezen om deze ziekten to bestrijden. De heer Hooger vorst wist de leden op een zeer onderhou dende en leerzame wijze bezig te houden en zij zullen voor de toekomst van deze aangename causerie hun nut kunnen doen Jammer is het, dat dergelijke leerzame avonden door niet meer leden worden be zocht. De spreker mocht als bewijs van waardeering een zeer dankbaar applaus in ontvangst nemen. Van de gelegenheid om vragen te sielien werd een zeer dankbaar gebruik gemaakt De gestelde vragen wcr- 'den tot aller genoegen beantwoord De voorzitter dankte hierna den heer Hooger vorst voor zijn nuttige lezing Als afge vaardigden naar de algemeene vergadering in Haarlem op 31 Maart werden benoemd de heeren J. Straal hof en M van Zaal Na een woord van dank lot de leden le hebben gericht voor hun opkomst, sloot de voor zitter de vergadering Voor hot godsdiienstdiploma A is te Oudenbosch gestaagd L. G. J. de Jong, leer ling van de kweekschool St. Louis te Ouden- 'bosch. TER-AAR. Burgerlijke Stand. Geboren: Maria Johanna, d.v. L. Eg bert- en A. Burgmejjer Alida Johanna, d.v. J. C. Mank en M. van Klink Johanna Simonia, d.v. P. J. Hoogervorst en C. Lek Wijntje, d.v. P. Fokker en K. M. den Hollander. Overleden: Adrianus van der Zwaan, oud 7 maanden. - o WADDINXVEEN. Ernstig verbrand. Mcj. T. Z. kreeg een pot kokende koffie over beide beenen. Zij bekwam zeer ernstige brandwonden en moest zich onder medisohe behandeling stellen. Aangereden. De ó-jarigc B. werd aan de Noordkade aangereden door een wielrijder uit Den Haag. zekere J. M. Het kind viel zoodanig legen den grond, dat het met een schedel breuk word opgenomen Dr Paul verleende medische hulp. Burgerlijke Stand. Geboren: Tiieunis, Z van E. Lommcrlse en A. de Ru. Overleden: J. Roseboom 59 j. Gehuwd- A. van der Flier en G. Zwanen burg .1. Broer en N. C Wilschut. Gevonden voorwerpen: Een bietenriek, een fietspomp, een mallejan en eon zak mesje Inlichtingen ter secretarie Door B. en W. is bouwvergunning verleend aan den heer A. Oudijk tot ver bouw en uitbreiding van diens zaadpakhuis aan de Zuidkadc en aan den heer P. dc Heer tot den bouw van een lioulloods. Door den Minister van Defensie is voor goed vrijstelling van den dienst ver leend wegens kostwinnerschap aan den lote- ling J. den Hertog. RECLAME. Niet verzit Ziet Uw rijwiel er oud en vuil uit loopt het niet meer onberispelijk? Laat ons het in- en uitwendig nazien, zoo noodig lakken en nikkelen. Kortom: laat ons er weer een nieuw rijwiel van maken! 5406 HAARLEMMERMEER. GROOTE BRAND IN HAARLEMMERMEER. Een landbouwscKuur een prooi der vlammen Omlrent den gisteren aan den Aalsmeer- dorweg alhier plaats gehad hebbenden brand werd ons nader het volgend' mede gedeeld Maandagmorgen omstreeks negen nu; ontstond brand in de groote kapitale land- bouwschuur van den landbouwer A. Pruis- ser. aar, den Aalsmeerderwc nabij den Kruisweg te Rijk alhier. Het vuur greep zeer snel om zich heen en in een oogwenk s'ond hel groote gebouw in lichte laaie Onmiddellijk werd de brandweer gealar meerd en spoedig daarna arriveerden ter plaatse de aulomotorspuiten uil Aalsmec- en Hootdorp en de handbrandspuit uit Rijk die met zeven stralen de groot- vuurzee be spoten. Het bieek al spoedig, dal de groote land- bouwsciiuur niet meer kon worden behou den en daarom bepaalde het blusschings- werk zich hooidzatelijk tot het aangebouw de woonhuis, dat door een brandmuur van de schuur was gescheiden en een ander aangrenzende schuur. Mei groote moeite en inspanning gelukte het de vele koelen en paarden, welke zieh to den stal bevonden, grootendeels te red den; echter kwam een drietal koeien in de vlammen om. terwijl een koe moest worden afgemaakt. Het vuur vond gretig voedsel in do hoe veelheden stroo en hooi en andere licht- brandbare artikelen, welke in de schuur waren opgeslagen; behalve hel vee kon zoo goed nis niets worden gered, zoodat de ge boete landbouwinventaris, als landbouw werktuigen waaronder een tractor en een zoo goed als nieuwe personen-auto. door het vuur werd vernield, lor-.vijl ook een groote hoeveelheid hooi. slroo en veevoeder verlo ren ging Hel mocht den brandweer gelukken, mede darik zij de gunsliga windrichting, het woon huis en een aangrenzende schuur te behou den; de inboedel in het woonhuis bekwam echter waterschade. De groote landbouwschuur. die ongeveer 27 jaren geleden eveneens een prooi der vlammen werd en een jaar geleden geheel was geresiaureerd. brandde tol den grond al. Verzekering dekt de schade; de brand is vermoedelijk ontslaan door vonken uil s#n waschfornui9. De brandweer hoelt kranig werk verricht; van heinde en ver waren personen toege sneld om het vuurspei van dichtbij gade te slaan. Ned. Protestantenbond. Doot de Doopsgezinde gemeente te Haar lem is in de plaats van den heer ir. J. (j Bijl lot bestuurslid van de atdeeling Haar lemmermeer van den Nederl. Protestanten bond gekozen de heer W. Vis te Hoofddorp. Inenting. Door de gemeentelijke geneeskundigen zal op de daartoe gebruikelijke plaatsen in Haarlemmermeer in het tijdvak van 25 Maart tot 2 April a.s. gelegenheid worden gegeven tot kostelooze inenting en her- inenting. Een onheil voorkomen. In de woning van den heer v. d. V. aan den Hoofdweg alhier ontstond een begin van brand, doordat men verzuimd had een eiectriscb strijkijzer na hot gebruik af In zeilen. Te hulp toegeschoten bewoners slaagden er in het vuur meester te worden, zoodat nog intijds een onheil werd voorkomen. Tot onderwijzer aan de bijz. school aan den Slotcrweg te Rijk alhier (hoofd de heer C. A. Kat) is benoemd de hoer M. M, Vüge te Roermond. o HILLEGOM. Plantsoen in den Houttuin. Het plantsoentje in den Houttuin is thans beplant. Men kan nu zien. wat het onge veer zal worden als straks de plantjes en heestertjes zich ontwikkeld hebben Wan neer de bank dan geplaatst is, kan het goed zijn. Het traditioneele beroep op dc jeugd, om het plantsoen niet te beschadigen, moet ook geuit worden. Wijzerplaten op een toren. Aan den in restauratie zijnden toren zijn de wijzerplaten aangebracht, De wijzers ontbreken nog. De cijfers zijn vervangen door strepen, wat geen bezwaar is. omdat cijfers door den afstand tooh nooit leesbaar zijn. KATWIJK. Wegenverbetering. Langs den Noordwijkerweg hebben ver schillende opmetingen en aanwijzingen plaats In verband met dc plannen voor de wegverbreeding WassenaarNoordwijk In de route Den HaagHaarlem. Naar wc ver nemen zal deze weg een breedte krijgen van 27 Meter. De kiezerslijst J930 vermeldt de namen van 6466 kiezers voor Tweede Kamer, 6374 voor Prov. Staten en 6311 voor Gemeente raad KATWIJK AAN DEN RIJN. R.K. Kiesvereeniging. Gisteravond hield dc R. K. Kiesver, „Plicht en Eensgezindheid" haar jaarverga- doring in het Parochiehuis. De opkomst was goed. De voorzitter opende de vergadering met gebed en sprak tot allen een wolkomst- woord. inzonderheid tot pastoor Schiphorst, die voor do eerste maal een vergadering der Kiesver. kon meemaken. En al heell eea Kiesvereeniging geen geestelijk adviseur, toch hoopte spr. dat als het bestuur raad gevingen van den pastoor mocht wenscben. deze bereid zou zijn van advie9 le dienen- Bij voorbaat gal spr. de verzekering, dat het bestuur dankbaar van die raadgevingen zou gebruik maken. Spr. herinnerde dan aan de verkiezingen van 1929 waarbij de R. K. Staatspartij het millioen stemmen mocht bereiken en haar dertig zetels kon handha ven en do uitslag 53—47 was. Herinnerd werd aan de besprekingen over een te vor men Ministerie waarbij bleek, dat we) met de conlitjp weer tot stand kwam doch niet temin een rechts Ministerie kon optreden, waarbij van 9 Ministers 4 R Katholieken- Vervolgens werd de verkiezing in Katwij* gememoreerd waar bleek dat 100 pet der Katholieken op de R K. lijst had gestemd en 99 pet. op no. t dezer lijst De verkiezings film Het Heldendicht van den Roomsehen Daad" werd in herinnering gebracht met het dr. Sehaepmanfonds ep de lezing door pater de Groeve S, ,T. Dan werd een woord ter nagedachtenis gewijd aan wijlen den heerP- W Spendet. die als de eerste voorzitter dor eerste R K .Kiesver te Katwijk de Room- selie zaak diende ep dit deed lot op hel Ina.- ste oogenhlik in den Leidschen Raad \oor zijn zielerust werd door de vergadering dan gebeden. Hierna kreeg de secretaris, de heer Caspers gelegenheid tot lezing der notulen en het jaarverslag. Mei beiden kon de ver gadering zieh volkomen vereenigen. Onder de ingekomen stukken was er ten van hel Parlijhureu waarin medewerking werd verzocht om hel z.g. f. 'O-fonds te stichten tot volmaking van bet dr Sehaep manfonds. Algeheele medewerking zal gege ven wordep. De heer H. W Grimbergen af gevaardigde tooi den Kamerkieskring hraen een uitvoerig vcrplgg der in Sept. gehouoeu vergadering waarvoor spr. den dank der ve. gadering oogstte. De rek en verantwoording van den P® ningmeester sloot met een batig sa-de r f 8 50 Bescheiden waren nagezien door e j commissie bestaande uit de heeren r. Luyten en C, Brnun door welke commj- btj monde van den heer Luvlen een a -- zins gunstig rapport uitbracht Den Penn meester werd dank gebracht voor zijn 8 raai beheer Tot leden der eonlro'e-cemm sie voor 1930 werden benoemd de Da H Boskamp en .1 v d Nouweland. Ie tribulie werd vastgesteld volgens van bel bestuur op f 0 30 voor leden f 0.20 vpor leden B Aan het Wil-Gote zal een subsidie van f 5 afgedragen w Tol bestuursleden werden gekozen tredende heeren Nie Oudshonrn. L Valk en Jac. Meijer. Uit het voltal'ig 1

Leidsch Dagblad | 1930 | | pagina 6