RIEL's R00K- VLEESCH ACTIEVE VERTEGENWOORDIGERS ALBERT! HEIJN I j\ WINKELMEISJE' HEDEN HUWELIJK. N.V. DE LANDBOUWBANK TE UTRECHT PIANO R.-K. MEISJE UIT DE RIJNSTREEK. LAND- EN TUINBOUW. KAMERS G. VAN DONGEN ZEE- EN RIViERVISCHHANDEL Riviervisch voorhanden 30 ct. per Kilo 2 ct. Mr 5 POND m LEIDSCHE BEGRAFENIS-ONDERNEMING PER HALF POND GEVRAAGD" J. A. HAM Co. Wis onze kwaliteiten kent zoekt niet!!! ARNOLD H. BERGERS A.s. Zaterdag groote Reclamedag, Zie onze Etalage SASSENHEIM. De Bczichtigino van het nieuwe Raadhuis. Zooals reeds gemeld zal het nieuwe Ge meentehuis Zaterdag a.s. van een uur tot des avonds zeven uur voor een ieder tegen betaling van 25 cent ter bezichtiging zijn opengesteld. Van de opbrengst zal een kunstvoorweip worden aangekocht. Dit zal een eereplaats verkrijgen als een geechenk van de bezoe kers. Ongetwijfeld zullen zeer velen van deze gelegenheid gebruik maken om het mooie gebouw en zijn practische inrichting te bewonderen. Er worden ook vele bezoekers verwacht van de buurtgemeenten, om dit mooie sieraad van de bollenstreek te bewon deren. Aan eiken bezoeker wordt als toegangs bewijs een op kunstdrukpapier uitgevoerde afbeelding van het gemeentehuis verstrekt. VOORSCHOTEN. Verg. R.K. Middenstandsver. „De Hanze"- De R.-K. Middenstandsvereeniging „De Hanze" vergaderde gisteravond in het R.- K. vereenigingsgebouw onder leiding van den voorzitter, den heer P. v. d. Werf. Na een openingswoord van den voorzit ter en het jaarverslag van den secretaris, bracht de ponningmeester rekening en ver antwoording uit over het jaaT 1929. De ont vangsten bedroegen f. 217.34, de uitgaven f. 101.10, aldus een batig saldo groot f. 116.24. De rekening werd nagezion en in orde bevonden. Tot bestuursleden werden heTkozen de heeren G. A. Niersman en "W. Meyer, die de herbenoeming aannamen. Hierna kwam in bespreking de winkel sluiting. Door de winkeliersvereniging is een actie begonnen om te trachten tot eew vervroegde winkelsluiting n.l. 's avonds 8 uur te komen en een middagsluiting van 12 tot 1.30 uur. Besloten wordt, indien in de winkeliers vereniging ,,Tosca" een gToote meerder heid wordt gevonden, die een achtuurslui ting wenscht. de Hanze deze actie zal steu nen, doch voor een verplichte winkelslui ting des middags verklaarden de leden zich tegen. Tot leden werden toegelaten de heeren N. Lingerak en P van der Peet. De rondvraag leverde niets bijzonders op. waarna de voorzitter de vergadering op de gebruikelijke wijze sloot. VERGADERING SCHIETVEREENIGING Uitslag onderlinge wedstrijden. Dinsdagavond hield de Voorsehote.nschc Schietvereniging een ledenvergadering. De voorzitter opende de vergadering en dankte de leden voor hun medewerking in het afgeloopcn jaar Gemiddeld werden ae avonden bezocht door 12 leden. De vere niging telt op het oogenblik 51 begunsti gers. Het jaarverslag van den secretarie werd onder dankzegginc goedgekeurd. De rekening en verantwoording van den penningmeester sloot met een nadeelig saldo van f. 1.47. Do aftredende bestuursleden de heeren LJ. van Mou'rik, voorzitter en A. van F.gmond, werden herkozen. Beide namen hun herbenoemiog aan. De uitslag van de gehouden wedstrijden was als volgt; Bekerwedstrijd G. v. Mourik 97 punten. Klasse» A, telling 110, 500 punten: 1. L. J. v. Mourik 445 p., 2 J. Noort 407, 3. G. J. Yperlaan 407, 4 W Ju 403, 5. A. v. Egmond 391, 6. I. v. Egmond 378 punten. Klasse B, tolling 12—20 1000 punten: 1. Dompeling 950 punten, 2. G. v, Mou rik 924, 3. G. Zwaan 901, 4. M. de Jong f-00, 5. W. H. V. Mourik 346, 6. H. Schippers 843, 7. M Dompeling 7S5 punten. Geluksbaanle G. J. Yperlaan, 2e. L. J. v. Mourik. Rozenprijs, klasse A: A. J. v. Mourik. Idem klasse BW. Dompebng. Begunstigers: 1. C. v. Egmond met 57 punten. De prijsuitdeeling zal plaats hebben op een binnenkort te houden jaarfeest. WARMOND. Opening nieuw electrisch aemaal. Dezer dagen werd het nieuwe electrisch gemaal van den Klinkenbergerpolder, die nende ter vervanging van de vroegere wind- bemaling, officieel in gebruik genomen. Behalve het polderbestuur waren daarbij tegenwoordig een groot gedeelte der inge landen. alsmede enkele afgevaardigden van naburige polders. De ontwerper, tevens uitvoerder der in stallatie, de Machinefabriek ..Spaans" te Hoofddorp, was vertegenwoordigd door een der firmanten. De installatie is voorzien van een ver beterde stalen vijzel, systeem „Spaans", met een capaciteit van 12 M3 per minuut en is geschikt voor een opvoerhoogle van 1.40 M. De1 vijzel wordt gedreven door een elec- tro-motor. fabrikaat E. M. F. Dordt, met een vermogen van 7 1/2 PK. De motor behoeft echter niet op volle kracht te werken. Het gemaal is geplaatst in een steenen gebouwtje, waarvan de onderbouw en de be dekking in gewapend beton zijn uitgevoerd. Het geheel e werk inclusief de 2 beton brug- gen en 3 dito duikers is ontworpen en uit gevoerd door de Machinefabriek „Spaans". Het gemaal bevindt zich ten Z.O. van den Rijksstraatweg, onder Sassenheim. nabij de woning van den heer H J. J Koot. die voor de bediening van het gemaal zal zorg dragen. Zoowel bii de proefbemaling als bij het in werking stellen op deze morgen is over tuigend gebleken, dat de installatie aan de gestelde eischen voldoet. Ingelanden waren dan ook vol lof over de wateropbrengst, die ruim voldoende geacht wordt, alsmede over de hoogst eenvoudige constructie. Na de bezichtig van het gemaal werden de-1 aanwezigen door den heer G. Ciggaar, poldermeester en diens echtgenoote gastvrij in hunne woning ontvangen, waar de heer J. K. Heijl, voorzitter van den polder, het woord nam, teneinde den heer Spaans dank le zeggen voor de prompte en accurate op levering van het werk. Spreker had de overtuiging, dat het Bestuur uit de gemaakte opmerkingen mocht concludeeren, dat allen teg zeerste over de nieuwe bemaling waren voldaan. De heer Spaans betuigde wederkeerig aan het Bestuur en de ingelanden zijnen dank, niet alleen voor de opdracht, doch ook voor de medewerking tijdens den bouw onder vonden, Zijne firma vertrouwt dat teeeniger tijd meerdere opdrachten in deze omgeving zullen volgen en beval de firma als zooda nig bij de aanwezige' poldermeesters van rndere polders aan. Naar wij vernemen blijft de windmolen, die nog in zeer goeden staat is, voorloopig staan. Met het oog op hot landschap een toe te juichen besluit heigeen naar wij hopen b'i andere polderbesturen navolging moge. vinden- Te bejammeren zou het zijn. wanneer de bekende Klinkenbergermolen, die in natte tijden, wel eens in capaciie.it tekort schoot, doch overigens lange jaren zulke goede diensten heeft bewezen en dus ook een 9tuk geschiedenis van den polder vertegenwoor digt. door sloopershanden zou moeten val len! ALPHEN. Inenting en Herincnting. B en W maken bekend dat op Woens dag 22 Januari a.s. de gelegenheid zal zijn opengesteld voor kostelooze inenting en herinenting en wel voor de ingezetenen van liet dorp Aarlanderveen ten huize van den heer W. v. d. Wind, arts aldaar, dës v.m. 9 uur. Voor de ingezetenen van de Lage Zijde en wel van de Oostzijde van de Aarbrug tot aan de grens van Zwammerdam in het Raadhuis in de Raadhuisstraat des n.m. 2 uur. Voor de ingezetenen van de Lage Zijde en wel van de Westzijde van de Aarbrug met inbegrip van de Ridderbuurt tot aan de grensscheiding met Koudekerk en Wou- brugge ten huize van den heer W. van Wermeskerken, arts alhier, des n.m. 2 uur. Voor de ingezetenen van de Hooge Zijde vanaf de grensscheiding met Zwammerdam met inbegrip van dp buitenwijken tot aan de Hofbrug in het Huis der gemeente in de Julianastraat des nam. 2 uur en voor de ingezetenen van de Hooge Zijde vanaf de Hofbrug tot aan de grens van Hazerswoude in het Huis der gemeente des v.m. 9 uur. Voorts worden belanghebbenden er aan herinnerd, dat het zeer gewenscht is dat bij de aanmelding worden mede gebracht de trouwboekjes der ouders of de geboorte bewijzen der kinderen. Pluimveevereeniging >,Aarlanderveen'\ Gisteren vergaderde in de zaal ,,'t Oude Rechthuis" de pluimveevereeniging „Aar- randerveen". De voorzitter opende de ver gadering met een welkomstgroet en aan sporing tot algemeene samenwerking. Ver volgens werden de notulen onveranderd vastgesteld. De secretaris bracht hierna ver slag uit over de gehouden tentoonstelling, hieruit bleek dat deze alleszins goed was geslaagd en de tentoonstellingsrekening met een batig saldo kon worden afgeslo ten. Bij monde der kasconimissie bestaande uit de heeren H H. C. Roos en J. van Eg mond werd mededeeling gedaan en verslag i uitgebracht omtrent de gehouden kascori- trole. De kas van den penningm. en be- I scheiden waren in orde bevonden, zoodat den penningmeester decharge werd ver leend. Verder werd voorgesteld de pluim veevereeniging van .de eierenveiling te scheiden welk voorstel met algemeene stemmen werd aangenomen. Het bestuur werd samengesteld als volgt: J. Kempen, J. Neuteboom,, J. A. Affourtit, P. v. d. Lijn, Th. Herr, Th. van Leeuwen en D. de Vries. Voorts werd besloten de eerstvolgende ten toonstelling in het jaar 1930 te houden. Na vervolgens nog eenige algemeene werk zaamheden te hebben besproken, volgde de rondvraag die geen bijzonders opleverde, waarna de vergadering met een slotwoord j van den voorzitter, die allen opwekte voor- al de te houden vergaderingen en lezingen bij te wonen, werd gesloten. Lijst van onbestelbare brieven en briefkaarten van welke de afzenders onbe kend zijn, gedurende de le helft der maand Januari 1930 Brieven Binnenland: 1. Stoomtabaksfa- briek H. Niemeijer, Groningen; G de Hoog, J^ange Baanstr. 50, Alphen a. d. Rijn; 1 brief zonder adres. Briefkaarten binnenland; 2 briefkaarten zonder adres. Door den heer W. v. d. Z. in de Hoorn werd bij de politie aangifte gedaan van de vernieling en beschadiging van de ruiten en buitendeur van zijn woning. De politie zal trachten de belhamels, eenige jongens, op te sporen. Door den heer H. B. werd bij de poli tic- aangifte gedaan van de vermissing of vermoedelijke diefstal van eenige rijwiel goederen o.a. een carbid- en een elecrt. lan taarn, welke zijn ontvreemd van een hem toebehoorend rijwiel, staande in een schuur achter zijn woning. De uitslag van de gisteren krachlens art. 1223 B W. ten overstaan van den nota ris H. B. J. van de Kreke te Aarlanderveen in het café „Het Oude Rechthuis" gehou den verkooping van. het dubbel woonhuis met pakhuizen, schuur, stalling, hooiberg met verder getimmerte, erf en tuin. staande en gelegen aan den Stationsweg no. 24 te Aarlanderveen, eigendom van den heer J. v. d. Bijl Jr. is als volgt: genoemd per ceel in bod staande op f. 6600 werd afge mijnd op f 1400 en aangekocht door de Ned. Herv. Gemeente te Aarlanderveen. het Hazerswoudsche Rietveld en de Ha- zerswoud9che Droogmakerij, gelegen onder de gemeente Hazerswoude. en met het blok Randenburg van den Vereenigden Polder aan de Oostzijde van de Gouwe, gelegen onder de gemeente Reeuwijk. Deze vergrooting zal pl.m. 1200 H.A. be slaan De oppervlakte der gemeente be draagt thans 826 H.A. Mochten tegen deze plannen overwegende bezwaren rijzen, dan toch. meende de raad. behooren in ieder geval bij het grondgebied van Boskoop te worden gevoegd de polders Nesse, Reijneveld en het blok Randenburg. Wijk verdeeling Bnrgerlijk Armbestuur Door het Burg. Armbestuur is de wijk- vordeeling als volgt gewijzigd: Voor Pultekade, mevr. J. v. d. Broek, Ba re ndstr. 2, Voor Barendstr., Bootstr., Koninginne weg. Zuidkade, Juliannstr., Emmmkade en Oranjeslr., mevr. H.G. Mathot, Nieuwstr. 48. Voor den Zijdeweg en Dorpstr. W.z., Jac. Bulk, Goudsche Rijweg 2. Voor Voorkade, Ridderbuurt, Rijneveld, Biezen en Nieuw9traat, C. P. Driesprong, Nieuwstr. 3 Voor Dorpstr. O.z.. Zuid-wijk Reijer^koop. Den Ham. Rozenlaan, Tuinstr. en Zwarte- weg. G. Pannebakker. Reijerskoop 56. En voor Burg. Colijnstr.. Laag-Boskoop en Badhuisweg, W. v. Bergen, Burg. Colijn- slraat 263. B. en W dezer gemeente hebben nan de heeren M. Macdaniël, D. v. Leeuwen en A. C. van Nes. alhier, vergunning verleend tot het plaatsen van electromotoren in hun werkplaatsen. Voor de betrekking van hulpstoker aan de gasfabriek alhier, waarvoor twee vacante plaatsen zijn, hebben zich circa 130 solli citanten aangemeld. BOSKOOP. Rogeling gemeentegrenzen. De gemeenteraad heeft besloten aan Ged. Staten te verzoeken een regeling van de gemeentegrenzen te willen bevorderen. De ra^d sprak als zijn meening uit, dat de gemeente ten minste behoorde le worden vergroot met de polders Nesse en Reijne veld. gelegen onder de gemeenten Alphen i aan den Rijn en Reeuwijk, mot gedeeltelijk LEIDERDORP. Benoemd is tot tijdelijk leeraar ann het gymnasium te Dordrecht de heer dr. E. B. Ploóy> alhier. -o ROELOFARENDSVEEN. Feeciavond voor verdienstelijke Kerkleden. Dezer dagen waren in de Pancratiuszaal door den zeereerw. heer pastoor uitgenoo- digd al degenen, die zich op een of andere wijze verdienstelijk hadden gemaakt voor dc kerk en al wat daarmede verband houdt. De genoodigden met hun echtgenooten wa ren in grooten getale opgekomen. Do feestavond werd geppend door den zeereerw. heer pastoor, den gastheer van den avond, die beginnende bij dc leden van het kerkbestuur alle tegenwoordig zijnde corporaties opnoemde en met een geestig speechje bedankte voor hun tot nu toe bewezen diensten. Zijneerw. had ge meend, deze dieosten nu eens te moeten bcloonen door aan de genoodigden een ge- I zclligen avond aaD te bieden. Spr. hoopte, dat allen zich goed zouden amuseereu, waarna voor het voetlicht traden de hee ren Dc Vreede en Korvcr uit Den Haag Beide heeren hebben werkelijk eer van hun werk gehad. Zij brachten een programma vol van afwisseling, i Namens alle aanwezigen dankte de wel- eerw heer H. van Kan den pastoor voor zijn gulle ontvangst en hij verzekerde zijneerw., dat deze attentie voor de aanwe zigen een aansporing zou zijn om met nog meer energie te blijven werken voor de kerk. Zijneerw. hoopte, dat het pastoor Onel nog vole jaren gegeven moge zijn, zijn beste krachten te wijden aan deze parochie. Met een ..lang zal hij leven" werd de avond gesloten, welke zeer zeker nog lang in dankbare herinnering zal blijven. Vermeld dient nog te worden dat de leden van het zangkoor op zeer verdienstelijke wijze ten gehoore brachten een tweetal zangnummers ..Hollands Glorie" en „Een loflied op het Hollandseb bier." Met do export van geforceerde bloom- bollen is weer begonnen. Dagelijks gaan per vliegtuig groote hoeveelheden van deze j bloembollen naar Engeland, waar zij een I goed afzetgebied hebben. Gisteren werden i alleen van hier 60 collies bloembollen per K.L.M. verzonden. PLUIMVEE. Na! ol Droog? Pas in later jaren is er tweeërlei voede- ringemethode in zwang; de droge methode is erbij gekomen. Lang daarvóór was het mt nu onzer hoen jers hoogst eenvoudig, veel minder samengesteld dan tegenwoordig. Graan en nog eens graan. Eenige weinige liefhebbers begrepen toen echter reeds het groote nut van bijvoer en gaven daarom aan hun renkippen in den kouden tijd van het jaar tegen den avond een schotel met nog warme gekookte rijst vermengd met zeme len. Enkelen, die al heel wijs? meenden te zijn, strooiden daar nog peper bijl Toen kwam eenige jaren later weer do periode van het zoogenaamde ochtendvoer, dat slechts met water of verdunde melk aangemaakt, des morgens als eerste voede ring warm werd voorgezet. Men redeneerde daarbij dat het zachte voer eerder den hon ger stilde dan het graanvoer, maar verloor uit het oog, dat na de vulling van de krop met een kwantum zachtvoer eon zekere loomheid bij de dieren zich vertoonde, die lot bijeenzitten op een hoop aanleiding gaf, wat lang zoo goed niet is, als dat de dieren door ijverig zoeken in het zand naar de gestrooide graankorrels flinke beweging nemen, vooral als het koud is. Daarom draaide men de zaak ook om en gaf het zachfe voer des avonds. Wjj voor ons gaven de voorkeur daartoe in het middaguur en maakten ons ook niet bezorgd als wij dat zachte menu eens oversloegen en er behalve groen wel wal anders voor gaven. Dat zelfde meelachtige voer droog te geven, daaraan dacht niemand en vond eerst zeer weinig bijval, omdat de mecning is dat een hoen er op ingericht is het voer in de krop eerst te weeken en het daarna, hoe hard het ook is, in de buitengewoon sterke maag te verkleinen en te verteren. De droge voederwijze is uit de vereenigde Staten en Canada tot ons gekomen. In En geland en Duilschland vond zij vlugger in gang dan bij ons, hoewel velen nog bij hun vroegere manier van ten weinig vocht ge bleven zijn. We hebben hier den kleinen liefhebber op het oog, want in de groote bedrijven voegt men er nog wol eens gtu kookte aardappelschillen en rapen bij In elk geval achten de meeste hoenderliefheb bers het goed om het zachte voer in een zoo kruimelig mogelijken vorm voor te zetten, dus zóó. dat de massa gemakkelijk uiteen valt en eerder droog dan nat mag heeten. Het wordt op bepaalde tijden in zindelijke troggen, bakken enz- voorgezet. De liefst V-vormige bakken worden na gebruik ge reinigd. Na een half uur worden de bakken weggenomen en wat er dan nog over mocht zijn kan vooral m het warme deel van het jaar niet meer dienen, omdat het zoo gauw tot verzuring en bederf overgaat en dan schadelijk werkt op de ingewanden. Bij de droogvoeder-methode wordt het meelvoer in open bakken neergezet en kunnen de dieren eten zooveel ze willen, wat voor gulzige rassen nadeelig kan werken. Het eenige wat men dus te doen heeft is na te kijken of do bak soms leeg is. Sommigen weer sluiten op bepaalde uren van den dag den droogvoeder- bak af om overeten te voorkomen. Het is niet gemakkelijk de beide metho den te vergelijken, omdat ze onder bepaalde omstandigheden beide wel praktisch blijken te zijn. De betrekkelijke waarde der beide ma nieren hangt ook nog af van de wijze waar op de aanvullende voederine plaats heeft en vooral ook het verschil in de behuizing, den uitloop en de verdere verzorging. Ook het ras van de hoenders komt hierbij in aanmerking, daar sommige zware rassen bij de onafgebroken gelegenheid om te eten, wel gauw te vet zullen gaan worden. Besparing tijd geeft de droge methode gewis, omdat aanmaken van het voer en reinigen van materiaal wegvalt. Daarom zal deze methode dan ook meestal verkieslijk zijn voor diegenen, welke slechts zeer wei nig lijd in den loop van den dag over heb ben om aan de verzorging van hun pluimvee te' besteden. De aanmaak-mebhode is daarom meer geschikt voor hen, die-op verschillende uren van den dag zich aan hun dieren kun nen wijden. ■Tong meisie, b. b. h. h„ zoekt tegen 1 Febr. m. of zonder pension. Br. m. opg. v. cond. No. 6069a bur. v. d. blad gevraagd, voor de afd. galan terieën 6067a D. NEDERLOF ZONEN, Haarlemmerstraat 170a. ALS iedere VOETSTAP eene MARTELING is DIRECT baatt Pédicure special'?! Breestraat 173 Tel 1320 LEIDEN 7017 Inrichting dag geopend v 10 uur v m tot 7 uur n m IJhokking, Spiering, Schelvisch, Schol, nl dezen soorten vei-sch gebakken verkrijgbaar. 1588 HOU. OER. PALING, GARNALEN EN VISCBCONSERVEN. Haarlemmerstraat 191 b.d. Kerksteeg ianvosssnsteeg 28. 2de Vischwinkel vanaf Haarl.straat Telef. 2138 Eetsalon iedoren dag tot 's avonds 12 uur geopend, nii 8 uur uitsluitend voor gebruik ter plaatse. Niet iedereen kan zijn kinderen nhrr j?en badplaats sturen, doch iedereen kan een lever- truan-kunr betalen. Levertraan geeft bij geregeld gebruik dezelfde invloed als zonnegloed. Het kind dat geregeld b E V K R T K A A ft gebruikt, krijgt een gezonde teint, energie en neemt belangrijk in lichaamsgewicht toe. Meer kan een badplaats nimmer geven. Verkrijgb. bij H. J. CHRISTIAANSE, Drogist Haarl.straat 6. Tel. 788 (bij ds Prinsessekade.) 1602 Stillevend persoon 45 j.. niet onbemiddeld, uit den boerenstand, zoekt kennisma- king met juffrouw of weduwe 1 4045 j., ook uil den boeren stand. met klein vermogen. Brieven franco onder ietter G 511 Alkmaarsche Courant, Alkmaar. 1558 veileent CREDIET aan LANDBOUWERS en INDU8TRIEELEN ender borgstelling en hypothecair verband. Agent voor Leiden en Omstreken 1760 de Heer A. J. DEN HOLLANDER, Prinsessekade 3 (ingang Schapensteeg) - Leiden. 3 HEERLIJK te koop, zoo goed als nieuw, met nog bijna 6 jaar garantie. Merk „Herrmann" Pracht in strument en zeeT mooi van toon Prijs I. 450. Heerenstraat 58. 6031a Goudrenet en Stoofp. 25 Ct. Extra mooie Goudr. 50 ct Zachte Handperen 60 et. 13 groote Sinaasappelen 25 ct. Extra Kroon-Sinaasappel 1589 8 6tuks 25 Ct. „HET DUO" P.K. Xoorsteeg 11, Telefoon 22 •V' 'r Begrafenissen - Crematies - Transporten Opgericht 1871. -> Te!. 86L - Aalmarkt 16. H. P H. 'KEEREWEER. LEIDEN. 4769 gevraagd voor den verkoop van le klas snelweger aan H.H. winkeliers, tegen provisie en vergoeding van onkosten. Brieven onder D. 48, Alg. Adv. Bur. i ROUMA Co., Amsterdam. 1566 MACHINAAL GESNEDEN Leiden Haarl.straat 188 R. 15 1546 Bekend door prima kwaliteit Gevraagd, voor direct in klein gezin, voor dag en nacht boven 17 jaar. 1583 Mevrouw NIJKAMP, Olden- baineveldsiraat 46, Leiden. Prijsopgave voor huur van twee slceperswagens met kap (vierkante kap) en KOETSIERS voor bestel werk. 1578 AALMARKT 15 - LEIDEN. Spekslagerij en 1587 Vleeschhouwerij (Firma "W. Tb. A- BERGERS) is alleen gevestigd Haarl.str. 216 Telefoon 392, geen Filialen. I 3—2

Leidsch Dagblad | 1930 | | pagina 7