RECHTZAKEN. LAATSTE BERICHTEN. MARKTBERICHTEN. DE ACTIE TEGEN DE PARTIJ NATIONAL INDONESIA. UIT DE RIJNSTREEK. VRAPFMRUBR!EK. Advertentiën. WEERBERICHT. Barometerstand. Gistermiddag 3 uur: 758. Hedenmiddag 3 uur: 76-1. Bet dikke pijltje geeft den stand aan van «lemmddag 3 uur. Hel dunne pijltje geeft den stand aan van ernuddag 8 uur. TELEGRAFISCH WEERBERICHT. naar waarnemingen in den morgen van 31 December, waargenomen door het Kou Ned Met Instituut te De Bildt. Hoogste stand 768,9 te Biarritz. Laagste stand 732,7 te Röst. Verwachting tot den avond van 1 Jan.: fast matige, Westelijke tot Noord-Weste- jke, later weer krimpende wind. Gedeel- bewolkt. Waarschijnlijk enkele regen hagelbuien. Aanvankelijk kouder. LUCHTTEMPERATUUR. 9 uur voorm.: 5 gr. C. (41 gr. FA. 12 uur 's midd.6 gr. C. (43 gr. F.). 3 uur nam.: 5 gr. C. (41 gr. F.). IOOGWATERTIJDEN TE KATWIJK-a.-ZEE Voor Woensdag. Hoogste stand des voorm. te 3 u. 34 min. Hoogste stand des nam. te 3 u. 42 min. Voor Donderdag. Hoogste stand des voorm. te 4 u. 10 min. Hoogste stand des nam. te 4 u. 27 min. LICHT OP VOOR FIETSERS e.a. DiDsdag: 4.24 n.m. tot 7.43 v.m. Woensdag: 4.24 n.m. tot 7.43 v.m. papegaaienziekte. BERLIJN, 31 Dec. (Wolff). Uit Liegnita rordt aan de „Germania" gemeld, dat al- :ur dezer dagen een vrouw in het zieken huis is opgenomen, bij welke ernstige gees- iijke afwijkingen werden waargenomen, m neemt aan met een geval van pape- luienziekte te doen te hebben. De vrouw id, naast vele andere dieren, ook pape- ;uien in haar woning. de aanstaande vlootconferentie. I0NDEN, 31 December. (V. D.). De Telegraph" meldt, dat de Amerikaan- ■n delegatie te Londen 21 kruisers van rrioizend ton vuor de Vereenigde Staten I el-ohen inplaats van 18, zooals tusschen. Donald en Hoover was overeengekomen. Amerikaansche ministerie van Marine rdi daarentegen 23 dezer kruisers ge- tót. Van Amerikaansche zijde had met. -i de volgende verdeeling gedacht itnerika 21 schepen van tienduizend ton ïl 191 20.3 cM. houwitsers, Groot-Brit. «aaë 13 schepen van tienduizend ton en van 8400 ton met 116 20,3 cM, hou- iters. De voorsprong van 75 20,3 c.M. zaibers der Amerikaansche vloot zouwor- fei vereffend met een grooter aantal Brit ste kruisers van kleiner type met 15,2 Jt houwitsers. Het blad meldt ver- dat tegen een dergelijke ver- tóng in Engelsche maritieme kringen ern- sje bezwaren bestaan. De slag bjj de hitland-eilanden wordt in dit verband als wijs voor de grootere gevechtswaarde van - 20,3 c.M. houwitsers boven de 15.2 tï. kanonnen aangehaald. Een van de offi- iten, die aan dezen slag beeft deelgeno- s», verklaarde, dat de op de „Invincible'1 tógekomen 15,2 c.M. projectielen van de Adsenau" en de „Soharnhorst" bijna geen iteerking hadden, terwijl de 20,3 c.M. pro- Ktielen het geheelo schip ernstig bescha- 'ii hebben. het skelet van een dinosaurus gevonden LONDEN, 31 Dec. (V. D.) Naar uit Tanger -rneld wordt, is op 12 K.M. afstand van i«touan tengevolge van den bevigen regen '•n grot bloot gekomen, waarin het skelet gevonden van een 11 M. lange en 2 M. dinosaurus. De ouderdom wordt op W.OQO jaar geraamd. wn commissie van Spaansche geleerden zich naar de plek begeven, waar het 5*fet gevonden werd om een nader onder- - in te^tellen. verkiezingen in egypte Londen, 31 Dec. cv.d.) De overwinning ïa de Wafdpartij bij de parlementsverkie- jjjgen in Egypte is door de Maandag be- tnd geworden resultaten van de herstem den nog vergroot. In eenige afgelegen ^toeten is men nog niet met het tellen der ^rnen gereed gekomen, doch de defini te samenstelling van het nieuwe parle- staat thans zoo goed als vast. Het «uwe parlement zal zijn samengesteld uit leden der Wafdpartij. 26 onafhankelij- l 1 Jer nationalisten en drie afgevaardig- - die verwand zijn met de Wafdpartij. ernstige ontploffing. WARSCHAU, 31 Dec. (V. D.). Naar uit Lods gemeld wordt, heeft daar Maandag in de spoorwegwerkplaatsen een hovige ont ploffing plaats gehad, waarbij een gebouw van één verdieping in de lucht vloog. Ge lukkig waren op het oogenblik van de ont ploffing slechts twee arbeiders in de werk plaats werkzaam. Beiden werden zeer ern stig gewond en onder de puinhoopen bedol ven. De toestand van beide gewonden is hopeloos. De oorzaak van de ontploffing is niet bekend. geweldige brand. TRONTO, 31 Dec. (V.D.). Vermoedelijk door kortsluiting heeft een hevige brand ge woed in de opslagplaatsen van de papier fabriek van de Varone Company. De brand weer was niet in slaat het vuur te blusschen en moest zich beperken tot het beschermen der omliggende gebouwen. De schade be draagt meer dan driehonderd duizend lire. scheepsramp. NAPELS, 31 Dec. (V.D.). De trawler „Falco" is tijdens den storm in aanvaring gekomen met een onbekend motorschip en gezonken. De opvarenden werden, nadat zij eenige uren in een boot hadden rondgedre ven, opgepikt. met een vork gestoken. Voor de Vijfde Kamer van de Rechtbank te Amsterdam stond een 30-jarige pension houdster terecht. In haar pension ontstond op een avond, toen men aan tafel zat ruzie Een der huurders nam een dreigende hou ding aan tegen zijn kostbaas, toen deze hem de huuir Opzegde. De pensionhoudster ontstak hierover in woede, greep een vork van de tafel en stak hiermee in het oóg van den opstandigen huurder, tengevolge waarvan deze, een chauffeur, het gezichts vermogen ten deele verloor en in de uit oefening van zijn beroep ernstig werd be nadeeld. De officier van justitie mr. v. Arkel, "wijst er in zijn requisitoir op, dat hier van noodweer geen sprake was. Er waren ge noeg menschen aanwezig om de vechtenden te scheiden. Ook heeft verd. niet onder een hevige gemoedsbeweging gehandeld, daar een der getuigen verklaarde te hebben ge hoord dat veTd. zei: ,,hier! daar heb ik al lang op geloerd". De officier acht verd. schuldig aan mishandeling en eischt c.tn gevangenisstraf van twee maanden. De verdedigster mej. mr. Gerda Veth, beriep zich op noodweer en bepleitte een. voorwaardelijke veroordeeling. Uitspraak 14 Januari. veroorzaken van dood door schuld. De Vijfde Kamer van de Rechtbank te Amsterdam sprak een 27-jarigen chauffeur uit Hilversum, die op de Weesperzijde eer. wielrijder had aangereden, tengevolge waar van deze kort na het ongeval is overleden vrij. De eisch luidde 10 dagen hechtenis. ten onrechte ingehouden salarisverhoogingen. De Haag9che rechtbank heeft heden uil- spraak gedaan iu het door mr. Duys namens den Centralen Nederlandschen Ambtenaars- bond tegen den Staat gevoerde proces over uitbetaling van ten onrechte ingehouden salarisverhoogingen van belastingambtena ren tot een bedrag van f. 46.000. De rechtbank wees de vordering toe en veroordeelde den Staat in de kosten. LETDEN, 30 Dec. Groentenveiling Roode kool f. 69. Savoyekool f. 7—13. Groene- kool f. 3—6. Boei enkooi f. 3. Pieterselie f. 2 2.50. Prei f. 2.IC340. Kropsalade f. 78. Selderie f. 1.803. Knolselderie f. 47 p. 100 stuks. Kroten, gek. f. 6—9. Witloof f. 2022. Boerenkool f. 4—5. Uien f. 2.50— 3. Spruiten I f. 13—17. II f. 3—11 p. 100 Kilogram. BODEGRAVEN. 31 Dec. Kaasmarkt. Aan gevoerd 157 partijen, in totaal 638G stuks, wegende 51.088 K.G. Prijzen met rjjksmerk, lste soort f. 0.530.56; 2de soort f. 0.50 0 52; zonder rijksmerk f. 0.-180.55. Handel matig. ROTTERDAM, 30 Dec. Graanmarkt. Het aanbod wa9 van alle artikelen klein. Tarwe lager verkocht van f. 1111.25. Gerst chevalier van f. 8.759. Haver van f. 7 50 7.75. Erwten, kleine groene, van f. 12.50 13.50. Schokkers van f. 16—17.50. Bruine boonen van f. 17—IS. Karwijzaad van f. 37.50—38.50, inclusief. Blauw Maanzaad van f. 3538, inclusief. Alles per 100 K.G. netto. ROTTERDAM, 31 Deo. Veemarkt. Aange voerd 234 paarden. 9 veulens. 617 magere runderen. 810 vette runderen, 174 nuchtere kalveren, 150 vette kalveren. 169 schapen of lammeren, 64 biggen, 5 bokken of geiten, i06 graskalveren, 15 overloopers. Vette koeie'n 5357. 4750, 3337; ossen 52 55, 47—50, 42; slieren 48—50. 4315, 40, kalveren SO—95, 77 1/2—82 1/2, 65—70; melkkoeien 200—440; kalfkoeien 200425; stieren 130460pinken 130165; vaar zen 170220; werkpaarden 140290, slachtpaarden 115160; hitten 80130; veulens 6080; fokkalveren 2030; big gen 1525; slachtkalveTen 1724; biggen ALPHEN, 30 Dec. Spruitkool I f. 14 18.20. II f. 5.707. Kroten f. 3.504 per 100 K.G. Peen f. 1213 p. 100 bos. STADSNIEUWS. belasting betalen ten postkantore. Thans wordt officieel gemeld, dat met ingang van 2 Januari a.s. het postkantoor alhier is opengesteld voor hel aannemen van belastingbetalingen. o schenkingen aan het museum van oudheden. De heer C. J. Korlenbach, bouwkundig ambtenaar bij den Rijksgebouwendienst, heeft aan de verzameling van munten en penningen van het Rijksmuseum van Oud heden alhier ten geschenke gegeven een volledige serie bronzen en zilveren munten uit den tijd van Koning Willem I. beslaan de uit circa 180 stuks, waarvan een aantal zeldzame. Deze schenking beteekent een belangrijke aanvulling van de verzameling Nederland- sche munten. Door de architecten L. van der Laan en ir Jan A. van der Laan werd aanbe steed het bouwen van het café „Zomer- lust" aan den Rijksstraatweg hoek Rhijn- zichtstraat te Oegstgeest, voor rekening van den heer A. J. Knijnenburg. Laagste inschrijfster wa9 de Fa. W. Oudshoorn Zonen, alhier, voor f. 24.796, aan wie het werk werd opgedragen. de haagsche conferentie. Op Donderdag 2 Januari zullen reeds ge delegeerden ter Haagsche conferentie hier ter stede aankomen. De Fransche delegatie wordt met de „Etoile du Nord" te 6.Q5 n.m. aan het Holl. Spoorstation verwacht. Met denzelfden trein komt ook de heer Jaspar, de leider der Belgische delegatie en voor zitter der conferentie. Des avonds 9 20 zal de Japansehe gedelegeerde, de heer Adatci, in het H. S. station aankomen. Op 3 Januari, des v.m. te 11.34 H S sta tion, wordt de Italiaansche delegatie ver wacht; de heer Marinkovitch, gedelegeerde van Zuid-Slavië, zal dien ochtend te 10.54 of te 1120 aan het Staatspoorstation aan komen. notarisbenoeming te hillegom. De heer D Lodder, candidaat-notaris te 's-Graverihage is benoemd tot notaris te Hillegom. arbeidsvoorwaarden in steenkolenmijnen. Bij K. B. zijn tol.l^den van de afvaar diging van Nederland 'naar de voorberei dende technische samenkomst betreffende de arbeidsvoorwaarden in de steenkolenmij nen, welke op 6 Januari 1930 te Genève is bijeengeroepen, benoemd Tot afgevaardigde der Nederlandsche Re- gecring,'levens voorzitter der afvaardiging: a. dr. W. II Nolens, Minister van Staat, voorzitter v. n den Hoogen Raad van Ar- b, J, voorzitter van den Mijnraad; 1». lol afgevaardigde vertegenwoordigende de mijneigenaren, mr. A. Haex, voorzitter van de treeiuging tot behartiging van de belangen der Limburgsche Mijnindustrie; c. tot afgevaardigde, vertegenwoordigende de mijnarbeiders, H. Jos. Pelzer. secretaris van den Xederl. Roomsch-Katholicken Mijn- we rkersbond; d. tot technische raadslieden van den Regoerings-afge vaardigde f. mr. N. C. Couvéee, referendaris bij het Departement van Waterstaat; 2. ir. H. J. van Lohuizen, bedrijfsleider der Boekit Assam mijnen, Oost-Indiscn hoofdambtenaar met verlof; 3. ruej. mr. G. J. Stemberg, referendaris bij het Departement van Arbeid, Handel en Nijverheid, tevens secretaris der Afvaar diging 4. tot technisch raadsman van den afge vaardigde voor de mijneigenarenJ. Mous, chef van dc SociaJc Afdeeling bij de Staats mijnen in Limburg; 5. tot technisch raadsman van den af gevaardigde voor de mijnarbeidersC hr. W. J. van der Bilt, voorzitter van den Al- gemeenen Nederlandschen Mijnwerkers- bond, secretaris van het executief comité van den Internationalen Mijnwerkersbond. ernstig bedrijfsongeval. De 19-jarige Stevens uit Elshout, werk zaam op de Drijfriemenfabriek der N.V. van Doorn de Greeff te Waalwijk, is door een vallend ijzeren spanraam getroffen en zóó ernstig aan hoofd, borst en beenen gewond, dat hij na in het R.-K. Gaslhuis Ie zijn op genomen, hedenmorgen van de laatste H II. Sacramenten werd voorzien. van een verhooging gevallen. In de oliefabriek der N. V. Roelfsema le Hoogkerk is gisteren de 35-jarige gehuwde arbeider A. Swart van een verhooging ge vallen. Hij werd zeer ernstig aan hot hoofd gewond. In bedenkelijken toestand is hij naar het Diaconessenhuis te Groningen vervoerd. Zijn toestand was hedenmorgen ernstig. o litkte gevonden. Uit Mussel kanaal wordt gejneld; In het Tcr-Apel-Kanaal is hedenmorgen het al eenigszins in staat van ontbinding verkeerend lijkje van een pasgeboren kind van het vrouwelijk geslacht gevonden. De politie doet onderzoek. de toestand in het visscherit-bedritf. Besprekingen tnsschen werkgevers en werkgevers. Dc staking in de Scheveningsehc haring- visscherij. die verleden jaar het bedrijf gerui- men tijd heeft stilgelegd, is voor de Scheve- ningsche reeders aanleiding geweest te stre ven naar een uniforme loonregeling voor Scheveningen, IJ muiden en Vlaardingen Wanneer er dan oneenigheid mocht ko men over de loonen. dan geldt die over de geheele lijn. Do reeders uit deze drie vis- scherijplaatsen hebben ter bereiking van hun doel een locnraad gevormd, die nu moei onderhandelen over deze nieuwe rege ling met vertegenwoordigers van de werkne mersbonden. n.l. den Cenlr. Bond van Transportarbeiders, den pond yan Chris telijke Fabrieks- en Transportarbeiders en den Katholieken Bond, in welke laatste vooral Vlaardingsche visschers georgani seerd zijn. Deze bonden nu hebben het standpunt ingenomen, dat het beter is de trawlvisscherij-regeling afzonderlijk te houden, zooals tot nog toe de gewoonte was. De reeders willen alle arbeidsvoorwaarden, voor beide takken van visscherij aan het begin van ieder jaar geregeld zien. Bovendien zijn er nog eenige onderge schikte punten, waarover men het nog niet eens is. Aan beide zijden is men zeer optimis tisch gestemd ten aanzien van het bereiken van overeenstemming. o auto-ongeval met doodelijken afloop. Gisteravond laat is na een danspartij in een café te Hilversum het 20-jarig meisje C. R. in gezelschap van een drietal heeren m een auto meegegaan op weg naar Utrecht. Tusschen de Hollandschc Rading en Maar tensdijk is de auto door tot nu toe onbeken de oorzaak tegen een boom gereden Het meisje i9 door den schok in aanraking ge komen met de stang van dc kap der auto waardoor een ernstige schedelbreuk inct inwendige verbloeding is ontstaan. Hoewel de auto beschadigd was kon men toch weer terugrijden naar Hilversum, waar onmid dellijk geneeskundige hulp werd ingeroepen. Het meisje is niet meer tot bewustzijn ge komen en hedennacht le één uur overleden. brand te aalsmeer. Hedenmorgen is te Aalsmeer afgebrand het perceel bewoond door schoenmaker Van Zoeten. Verzekering dekt de schade. na de ontsnapping van den inbreker. Ben arrestatie voor enkele uren. In Verband niet de ontvluchting van Dijkmans uit de Scheveningsche strafgevan genis vernemen wij, dat gisteravond om streeks tien uur op verzoek van commissa ris Kramer door'de politie te Rotterdam is aangehouden de 3S-jarige W. B., zonder beroep, als verdacht van hulpverleening bij de uitbraak van D. Bij het onderzoek naar sporen van de verdwijning van 1). in het. gevangenisge bouw kwam de politie ter oore, dat een van de „buren" van D. in den nacht van Zater dag op Zondag i.l. iets gehoord had, dat zijn aandacht had .getiokken, waarbij hij had hooren zeggen „Willeen help!" Op grond \an deze uitlating was de po litie gaan zoeken in de richting van iemand die Willem heet en.die tot den kring van bekender, van Dijkmans kon behooren. Zij bevond toen, dat Willem B., die even als D. een Rotterdammer is en voor soort gelijke feiten als D. door de Rotterd&tii- sche rechtbank destijds tot ongeveer vier jaren gevangenisstraf was veroordeeld, op 12 dezer uit dezelfde gevangenis, waar hij een cel had, dicht bij die van D. was ont slagen, nadat de straf was uitgezeten. Br was du3 wel aanelidinc om verband te zoeken tusschen dezen Willem B en het feit, dal aan D. hulp van buiten af moet ziju verschaft. Vandaar het verzoek van den Haagschen politiecommissaris aan de Rot- terdamsche politie om B. aan te houden, welke aanhouding geschiedde ir B.'s kost huis te Rotterdam, vanwaar B. direct naar Den Haag is overgebracht. Bij zijn voorloopig verhoor, gisteravond, had B een alibi opgegeven, dat door de Rot- terdamsehe politie in samenwerking met de Haagsche is onderzocht B had n.l. een paar café's opgenoemd, waar hij Zaterdagavond zou zijn geweest, om vervolgens naar zijn kosthuis te zijn gegaan Het onderzoek door de politie heeft niet kunnen uitwijzen, dat het alibi niet zou kloppen met de feiten, ter wijl B. hardnekkig ontkent, iels te maken te hebben gehad met de ontvluchting van D. of met de voorbereiding er van. Ook hedenochtend, toen Willem B. op nieuw aan een verhoor werd onderworpen, is het niet gelukl, iets anders van hem te hooren dan zijn alibi en de verklaring, dat hij niets uitstaande heeft met D.'s ontsnap ping uit de gevangenis Daar in gevallen als het onderhavige de politie iemand niet langer dan zes uren (de uren voor nachtrust bestemd niet medege- teid), mag vasthouden, is W. B. heden tus schen 12 en één uur weer in vrijheid gesteld. o onder een gewicht geraakt. Uit Nieuvv-Buinen: In de glasfabriek van Meur sing is een ernstig oqgeluk gebeurd. De arbeider Duursema kwam onder een zwaar gewicht, waardoor een zijner onder armen en dé hand verbrijzeld werden. De pktiênt is naar het Academische Zie kenhuis. te Groningen vervoerd. Heden heeft mr. Laman de Vries, te Den Haag, aan wien, op verzoek, op de meest eervolle wijze ontslag is verleend als secretaris-generaal van het Ministerie van Financiën, zijn functie nedergelegd. prof. de boer. Benoemd is tof hoogleeraar in de Phar- macologie aan de Universiteit te Gronin gen dr. S. de Boer, privaat-docent in de physiologie aan de Universiteit te Amster dam. UIT NED. OOST-INDIE. Nadere bijzonderheden omtrent de huiszoekingen. Het bleef overal rnstig. SOERABAJA, 30 Dec. (Aneta). Hier zijn 18 personen gearresteerd. De voorzitter van de plaatselijke P.N.I., ir. Anwari, bleek toen de politie zijn buis bezocht naar Soerakarta te zijn vertrokken. Onder de gearresteerden bevindt zich mr. Mohamcd Joesoef. Deze weigerde aanvankelijk mede te gaan en be riep zich op de Staatsbladen. Er is hier veel materiaal in beslag genomen. Toen ir. Anwari per trein uit Solo terugkeerde werd hij aan het station gearresteerd door politie beambten, die hem daar hadden opgewacht. CERAM. 30 Dec. (Aneta). Over geheel Bantam hebben huiszoekingen plaats ge had. Véle documenten zijn in beslag geno men, doch geen personen zijn gearresteerd. BANDOENG, 30 Dec. (Aneta). Behalve de hier aangehouden inheemsche advocaat mr. Iskaq werden ook de te Bandoeng wonende Soekarno en Gatot te Djocja aangehouden en naderhand hierheen opgezonden. Alhier i? Soebagio eveneens aangehouden, die be kend staat als de voornaamste agitator in Garoet en omgeving. Hij werd overgebracht naar Garoet. Bij een politie-inval in het gebouw van de P N.l alhier zijn slechts papieren in beslag genomen en voorts nog op andere plaatsen in de stad. Het gebouw is onder bewaking van de politie gehouden. SEMARANG. 30 Dee. (Aneta). Alhier heb ben 30 huiszoekingen plaats gehad. 28 Per sonen zijn gearresteerd. SOLO, 30 Dec. (Aneta). De invallen bij 11 leden der P.N.l. leverden slechts een ledenlijst der plaatselijke afdeelingen op en een geschrift over anarchisme, hetwelk ge vonden werd ten huize van mr. Ali Sastroi Midjojo. De huiszoekingen verliepen volko men rustig. BUITENZORG, 30 Dec. (Aneta). De veld politie alhier onderzocht een gevat van een hadji, lid van de P.N.L, die religieuze was- schingcn aanbood voor f. 35 per behande ling in verband met de te verwaphten ge beurtenissen. alphen. Kinderlijkje gevonden. Zondagmorgen is alhier uit den Rijn op gehaald het ljjkje van een pas geboren kind. Gisteren werd het sectie onderzoek verricht door dr. Hulst van Leiden en dr. P. de Graaf alhier. Uit het onderzoek is meer en meer komen vast te staan, dat hier van misdrijf sprake is. Van de(n) dader(es) is echter nog niet liet minste spoor bekend. waddinxveen. De voerman G., in dienst bij den graan handel van den heer J. alhier, wel aan de Noordkade van den meelwagen. Hij werd bewusteloos opgenomen en bij omwonenden binnengedragen. Dr. Paul constateerde her senschudding. Zijn toestand was te ernstig voor overbrenging naar een ziekenhuis. zwammerdam. Ongeval op het Station. Toen gisteravond de heer A. Versluis uit Gouda, alhier een portier van trein 3393, waarin hij zat, wilde sluiten, geraakte zijn rechterhand zoodanig tusschen den portier deur bekneld, dat zijn hand zeer ernstig bloedend verwond werd. Na voorloopig vtr- bonden te zijn, heeft hij zich te Woerden onder geneeskundige behande'ing moeten f lel len. Abonné X. - Wij kunnen uw vraag be vestigend beantwoorden. Abonné P. Herhaal uw vraag onder mededeeling op welk bedrag de huurwaar de van uw woning is geschat. K. de H IJw aanslag is juist bere kend. Geboren: THEODORUS Zoon van A. OVER DEVEST en L. OVER DEVEST— v. d. KLEY. Rusthuis. Wassenaar. 28 December 1929. 4505a De Heer en Mevrouw J. v. d WERF—DE GRAAF, geven kennis van de geboorte van een Dochter GERTRUDE. Semarang (Ned Oost-fndifi) 30 December 1929. 516 3—1

Leidsch Dagblad | 1929 | | pagina 3