VAN ALPHEN Lettersgeheelgsvufd ONS BANKET Jaargang LEIDSCH DAGBLAD, Woensdag 4 December 1929 Derde Blad No. 21388 DE RAADZAAL. BINNENLAND. FAILLISSEMENTEN. SPORT. FEUILLETON. iieimzinnige voetstappen fpen plaat»- De Stadhuisbouw. stoel, het dichtst bij B. en W., bleef Net was de zetel van den ne9tor CD2e vroedschap, den heer Sytsma, die - nimmer op het appèl ontbrak. Men ietwat gedrongen gestalte daar niet zien terugkeeren; hij heeft afscheid -n voor altijd. Voor hem is aange- de groote rust, die hij in deze we- j30 weinig ambieerde. Het was zijn nen, we mogen dat nu wel verklap- pni zich bij een volgende periode niet beschikbaar te stellen, hoe zwaar het pu zijn gevallen afstand te doen van -aatschap van het lichaam, dat be- ilt over het wel en wee van onze S'.eu- J Meer dan 28 jaren heeft hij deel ge- n dit bestuur en een werkzaam deel! Idt zoowel voor de openbare bespre- i als voor het werk in de commissies i stem vertolkend met vuur en gloed Jen van zijn partij, was daarbij er gewicht. Hij had het oor van den dat bleek tot het laatste toe, want len verzamelden zich om zijn zetel aadsleden om te hooren, wat hij te d, nu zijn verzwakt stemorgaan slechte accoustiek der Lakenhalzaal jk meer volledig zijn woorden deden Zijn oordeel, dat steeds werd ge- et een zekere vrijmoedigheid, zonder dige scherpte, zal worden gemist even- jn figuur, waarmede men zoo ver was geraakt. En al zal de tijd dit wellicht doen afslijten, de huidige ge- ■n zullen niet vergeten de toewijding erwoestbare vitaliteit, waarmede hij lange periode onafgebroken de ge- .hap heeft gediend! oudste lid in dienstjaren is nu de in Tol. eerste bedrijf van het debat over den lisbouw hebben we achter den rug. a.s. volgt het tweede, wanneer B. aan het woord komen. Het eerste is jevuld door den Raad, nadat tevoren ele punten van minder belang wa- ffedaante eer van minder belang, cd let op de groote importantie van «huiskwestie, waar het er toch om ;n monument te doen verrijzen voor dus voor een reeks geslachten, die komen en zond.er terughouding zul- :rdeelen of veroordeelen, hetgeen hl stand moet worden gebracht, achttal leden heeft zich doen hooren acht hebben doen uitkomen, de een er dan de ander, dat de houding en W. tegenover den Raad ten zeer- .fgekeurd en gelaakt! Behalve de blijkt ook de commissie van Fabri- bijkans het laatste oogenblik vol- door het college te zijn genegeerd; s vooral de Leer Parmenlier, die dit 'elijk naar voTen deed komen door van zaken daar volledig te rele- Onverwachts weid de commissie •t voorstel van B. en W. geplaatst, •ukkig had zij zooveel ruggegraat om o'n overrompeling te bedanken Ge- van was. dat zij eindelijk naar be- «erd gekend! r acht hebben er zes gesproken te- 'i voorstel van het college den wok een enkelvoudige opdracht te Toor twee plannen, een met, een de oude gevel. Slechts twee verde kt voorstel; de heer Schüller posi- beer Bosman aarzelend en negatief! aitvoerig verslag zullen wij niet meer nenten van voor- en tegenstan- 'n opsommen, te eer niet. nu het zich nog moet verdedigen en dus *n nieuwe gezichtspunten zal welen voeren. Wij willen in dit stadium met een kort resumé van den za- inhoud. waaraan allen zich gel uk- te houden, de heer Spendel uit- "d. die een paar maal afgleed naar beneden de ernst van het vraag- enstanders hebben er op gewezen, "'"•or een opdracht kan worden ge- toch wel eens mag worden vast vaar het Stadhuis zal verrijzen, "*ie plaats of ergens anders Zelfs de voorstander Bosman verklaarde zich te gen de oude plaats! Dan dient de ruimte te worden afgebakend; d. w z. precies uit gemaakt waf zal moeten worden gekocht of onteigend. Vrijwel unaniem was men het er toch over eens. dat het oude terrein alleen niet bruikbaar zal zijn. Daarbij komen alle kanten van het vraagstuk in het geding, Zaterdag door ons reeds te b°rde gebracht. Speciaal de heer Huurman deed de groote beteekenis daarvan helder naar voren ko men Pas als dit is uitgemaakt, komt aan de orde het al of niet aanvaarden van het voorstal van B. en W. Tenminste behoor de d'f aan de orde te komen; het ligt er imnipro al! Zooals gezegd opraken zes der aan het woord geweest zijnden z'ch tevens uit tegen het voorsle! van het college. waar- bi; alle argumenten, door ons in ons arti kel van Zaterdag vermeld, successievelijk de revue passeerden, waarbij nog dit werd ge voegd en de waarde daarvan «daat voor 0719 vast. dat bij een opdracht aan den heer Du- dok. prartiseh gesproken, aan hem de bouw is opgedragen! Van de voorstanders was de heer Bosman, zonal? gezegd, negatief; hij vreesde voor de moeilijkheid van beoordeeling bij een meer voudige crdTarht Dp heer Sr hi'iller zette de bezwaren tegen een meervoudige ondracht breed uiteen zonder echter bepaald te over tuigen. A-He genoemde argumenten tegen R. en W. ging hij overigens uit den weg. deze blijkbaar aan het college overla'end ter be antwoording. Dat de 1-^er Schüller van tegenstander voorstander is Geworden, hetgeen de minder heid in C. v. F., gevormd door de heeren Parnientier en Spindel, hem nogal kwalijk nam. i? overigens zijn goed recht De he'eekenis van den heer Dudok weid daa-nevens door enkele tegenstanders nog aangevochten, terwijl ook te kennen werd gegeven, dat hij invloed op het rollee had geoefend Tegen dit laatste is de voorzitter norr pven opgekomen. den heer Dudok vrij pleitend van iedere blaam. Genoemde minderheid van de C. v. F. heeft een tegenvoorstel ingediend, dat wij gaarne een meerderheid loewenscben. dit moer in het belang achtend van een werke lijke oplossing van het zoo gewichtige vraagstuk dan dat van B. en Whoewel wij natuurlijk niet twijfelen, dat hef college zijn voorstel als het beste zag! DE POSTVLUCHTEN. STATISTIEK OVER NOVEMBER Uitgesproken faillissementen: Noord-Hol land (excl. Amsterdam) 34, Amsterdam 55, Zuid-Holland (excl. Den Haag en Rotter dam) 30. Den Haag 27. Rotterdam 26, Utrecht 20. Gelderland 15. Noord-Brabant 13, Limburg 11, Zeeland 8, Friesland 13, Groningen 9. Drente 4. Overijsel 20. Totaai over Nov. 285 faillissementen. Tolaal sinds 1 Januari 2610 faillissementen Totaal het zelfde tijdvak vorig jaar 3077 faillisse menten. RECLAME. BANKETBAKKERIJ NIEUWE RIJN 62 - TELEFOON 78. 8662 IS SUPERIEUR! U krijgt het nergens beter! Een noodlanding te Deventer. Het retour-vliegtuig, de PH-AEO, is gis teren niet op Schiphol gearriveerd, doen heeft een landing moeten maken op het noodlandingsterrein bij Deventer, zulks in verband met het mistige weer. De piloot Tepas (die met Duimelaar het toestel be stuurde) deelde mede, dat het vliegtuig .-O November met ruim 250 K.G. post aan boord, van Batavia vertrok. De heele reis was het slecht weer, vooral na Bagdad, toen zware zandstormen kwamen opzettru. Gisteren was het heele traject Boedapest Erfurt in mist gevlogen, zoodat men slechts met moeite den juisten koers kon houden er. eerst bemerkte, dat het vliegtuig boven Nederland was, toen men te Groenlo den naam van het station kon lezen. Het plan was, via Zutphen, Zwolle en de Zuiderse Schiphol te bereiken, doch de vrees voor zeenuist deed den bestuurder besluiten, te Deventer een «noodlanding te doen. Het vliegtuig is niet beschadigd. Hij vertelde ook nog, dat hij als eerste piloot het .Kerstvliegtuig" zal besturen, dat 12 dezer vertrekt en 24 dezer te Ba tavia moet i aar komen. De heer Pellens zal dan tweede Piloot zijn. De bemanning van de P.H.-A.E.O. is gis termiddag naar Amsterdam doorgereisd. De mail van de P.H.-A.E.O. bestond uit 20 zakken, waarvan 3 voor Rotterdam. 4 voor Den Haag en 13 voor Amsterdam (d.w.z. Amsterdam en het overige gedeelte van het land.) - Het zevende postvliegtuig is gisteroch tend om 8 u. 55 uit Bagdad vertrokken en om 18 u. 30 te Boesjir aangekomen. Alles was wel aan boord. INKOMSTENBELASTING. Het Tweede Kamerlid Oud heeft den mi nisters vaD financiën en van binnenland sche zaken en landbouw de volgende vragen gesteld Zijn de ministers niet van oordeel, le. dat het de bedoeling is van art. O tweede lid, der wet van 15 Juli 1929, Staats blad No. 388, dat als basis voor de bereke ning van de opbrengst der gemeentelijke inkomstenbelasting, ter vaststelling van de in genoemd lid geregelde garantie en li miet, de bruto-opbrengst van die belasting wordt genomen 2e. dat het met deze bedoeling, zoowef als met de duidelijke letter van genoem't lid in strijd is, op hetgeen in ontvancst op de desbetreffende gemeenterekenrwen als inkomstenbelasting s geboekt kwjdc posten of andere terugbetalingen m min do mg te brengen*? Indien deze vragen bevestigend worden beantwoord, zijn de ministers uan j.iet van meening, dat de bepaling van art. I". 6de lid, van het Koninklijk besluit van 4 No vember 1929 (Staatsblad no. 476), voor schrijvende, dat van de in ontvangst aan inkomstenbelasting verantwoorde bedragen moeten worden afgetrokken eventueele be dragen» wegens teruggaaf van ontvangen uitkeeringen, in strijd moet worden ge acht. met bovengenoemd art. 6 der wet? AMBTENAREN BIJ DE ARBEIDSINSPECTIE. Op de vragen van het Tweede Kamerlid den heer Smeenk, betreffende de indeeling van de administratieve ambtenaren derde klasse bij de Arbeidsinspectie in de gecom bineerde salarisschaal, administratief amb tenaar derde en tweede klasse, heeft de Minister van Arbeid. H. en N. o.m. geant woord. dat deze aangelegenheid bij den ministerraad aanhangig is. Het komt den minister gewenscht voor. de definitieve be slissing van den ministerraad af te wachten alvorens met de rangschikking van ambte naren in de gecombineerde schaal verder le gaan. Bedoelde beslissing van den mi nisterraad kan, naar het zich la£t aanzien, spoedig worden verwacht. SCHIETEN OP SCHADELIJK GEDIERTE. Het Tweede Kamerlid Van der Sluis heeft den minister van binnenlandsche za ken en landbouw de volgende vragen ge steld 1. Is het juist, dat de houders van een jachtakte het recht hebben in gesloten jachttijd op schadelijk gedierte te schieten 2. Kan de minister, als vraag 1 beves tigend wordt beantwoord, mededeelen, de houder van een jachtakte op schadelijk gedierte mogen schieten van zonsopgang tot zonsondergang, zooals voor jagen te voorgeschreven in art. 20 van de Jachtwet, of dat ze van een geweer gebruik mogen maken van een half uur vóór zonsopgang tot een half uur na zonsondergang, zooals veelal wordt toegestaan aan de houders van een vergunning, als in art. 60 van de Jachtwet bedoeld EEN NIEUW MODEL „FORD"? Men meldt uit New-York aan het ,,Hbld": De kort geleden opgedoken geruchten om trent de voorneimens van Ford om een nieuw model te laneeeren blijft de open bare meening bezighouden ondanks een of- ficieele tegenspraak van de zijde van Ford. Men hecht daaraan evenwei weinig waarde, daar men zich nog levendig de vele demen ti's herinnert die de verschijning van het tegenwoordige model ,,A" zijn voorafge gaan. De geruchten hebben nieuw voedsel gevonden in het feit dat er den laatsten tijd vrij nauwkeurige omschrijvingen om trent het nieuwe model bekend zijn gewor den, o.a. blijkt dat de nieuwe wagen aan merkelijk grooter zal zijn dan het tegen woordige model en dat de gëheele inrich ting principieel wijzigingen zal ondergaan. Zoo zal o.a. de radiateur geheel veranderd worden, terwijl de wagen met grooter maat banden gemonteerd zal worden. Naar ver luidt looryen er reeds een paar honderd wagens van het nieuwe model, zorgvuldig gecamoufleerd op proef. Half December begint men met de fabricage, zoodat de eerste wagens begin Januari in den handel zullen komen. Het feit dat Ford kort ge leden zijn prijs voor de wagens van het tegenwoordige model ,,A" en, naar inmid dels bekend is geworden ook voor de vracht wagens, heeft verlaagd, wordt in dit ver band besohouwd als een maatregel om den afzet van den voorraad wagens van het te genwoordige model te bespoedigen. VERSPREIDE BERICHTEN. Te Amsterdam is overleden, 72 jaren oud, de heer Sylvain Kahn, lid van de di rectie van de firma Hirsch <fe Cie. De heer Kahn was met zijn zwager, wij len den heer Albert Berg, in 1882 oprich ter van de N.Y. Mode-établissementen Hirsdh et Cie. Als stichter van „Hirsch" heeft de heer Kahn baanbrekend werk verricht ten bate van het moderne modebedrijf in ons land. RECLAME. Het is alsof U jaren jonger wordt. Het is alsof uw jeugd terugkeert, wanneer de kleine, dagelijksche dosis Kruschen Salts U verlost van overtollig vet, dat uw bewegingen bemoeilijkt. Mejuffrouw E. L. schrijft: ,Jk ben 40 jaar en kom uit een corpulente familie. Sinds den vorigen zomer neem ik dagelijks Kruschen Salts cn ik ben ruim 20 pond lichter geworden; mijn taille is met 5 cJd. verminderd. Jk voel mij bijzonder aoed en men zegt algemeen, dat ik er veel beter uitzie." Af. v. G. Origineele brief ter inzage. Neem Kruschen Salts en langzaam maar zeker zal uw vet verminderen tot U een normaal figuur gekregen hebt Kruschen Salts zoivert het bloea; schadelijke stoffen, de oorzaak der vetvorming worden verdreven. Lever, nieren en ingewanden gaan beter functionneeren. Al dat overtollige vet maakt U oud. Duldt het niet langerI Laat Kruschen Salts U opgewekt, energiek en stralend van levenslust maken. Kruschen Salts is verkrijgbaar bij alle apothekers en drogisten a f 0.90 per flacon. De groote flescb ii f 1.60 bevat 3 maal den inhoud van den kleinen flacon. Imp^N. V.Kowntree HandelsMijKeizersgr. 134, A'damC. 8697 VOETBAL. Bij het jubileum van den Kon. Ned. Voetbalbond. Een enderhond met ir. Kips. - Wat hij vertelde over het spelpeil en onze deelname aan de wereldkampioenschappen. Ir. J. W. Kips. In verband met het 40-jarig bestaan van den K.N.V.B. hebben wij gemeend goed t© doen over verschillende belangrijke kwes ties eens de meening te vragen van den voorzitter, ir. J. W. Kips. In zijn gezellige werkkamer heeft hij allereerst de ontwikkeling van den bond geschetst en vervolgens op een desbetref fende vraag, naar aanleiding van de actie tegen ruw spel, geantwoord, dat hij het optreden van den bond in deze aangele genheid ten zeerste toejuichte. Wij stelden den voorzitter van den feest vierenden bond vervolgens eenige vragen met betrekking tot onze interlandwedstrij den. „Zijn de minder gelukkig© resultaten van het Nederlandsch elftal gedurende de laat ste jaren het gevolg van een minder spel peil of wellicht ook het gevolg van den vooruitgang van het voetbalspel in de an dere landen V' „Niet ontkend kan worden, dat wij op het oogenblik in een tijd van depressie ver- keeren, waarin zoo spoedig mogelijk ver andering moet worden gebracht. Maar in derdaad is de vooruitgang van het spelpeil in andere landen mede voor een groot deel oorzaak. Ons land was het eerste op het vasteland van Europa, waar gevoetbald werd. De andere landen stonden bij ons ten achter, hun spel was jonger. Doch langzamerhand is de achterstand inge haald." „Wat acht u noodig om verbetering in het spelpeil te brengen. Acht u het wel licht wenschelijk een Nederlandsch elftal samen te stellen, dat ook wanneer geen in ternationale wedstrijden direct in zicht zijn, proefwedstrijden speelt om een goed geheel te krijgen Ir. Kips dacht even na en verklaarde toen het volgende: „Voor het laatste voel ik niet veel. Men kijkt, naar mijn meening, te veel naar het spel van het Nederlandsch elftal. Dat ia eigenlijk niet het beeld van het Neder landsch© voetbal. Dat wordt aangegeven door het spelpeil der clubs. Ik herhaal, wat ik reeds vroeger gezegd heb, dat de verbe- 1 tering van het spelpeil voor 80 pCt. het werk is van de clubs. De bond kan op allerlei manier helpen. De spelleiderscur- sus is er een voorbeeld van. Verder kan de bond technische voorlichting geven, den I bondsoefenmeester beschikbaar stellen. 1 Doch tenslotte moet het uffc de clubs komen. I Het Nederlandsch elftal zal beter spelen 'Seerde vertaling uit het Engelsch r*D Mevrouw Bet loc Lowndes, door Oswaldi. oogenblik wachtens vervolgde zij •■Bovendien, al weet ik ook dat uever niet heeft, ben ik van mee- ®r binnen den kortst mogelijken 'Schouwing moet plaats hebben. Strain vermocht niet op haar verbazing, ja zelfs den schrik te -tien. die haar plotseling beving. - Schouwing?" klonk het als een j het eenige woord, dat in haar j vermoeid brein doordrong, hel haar ontglipte, bracht zij «inden; is toch immers niet nood- lelijk of met. ik ben van oordeel, >:*enscht is. Pr van onpasselijkheid. 5 stad zij haar hand tastend uit ''Vdon greep haar vasl. Strain", sprak zij op een toon iw.meJe-ijden, ..dit alles is te veel en zij leidde haar naar - ?D? zitten. Zij deed een boven- 6 Poging om tot haar zelf te ko Strain zweeg Zij werd bevan- -en vreemd gevoel van duizelig- men. Het gelukte haar. Zij zag buitenge woon scherp omlijnd het beeld van haar kind, haar Gilly. Zij dwong zichzelf de wreede woorden te herinneren, die Birlley Raydon met betrekking tot Gilly had gezegd. Was het mogeijk, dat die woorden eerst gisteravond waren geuit? Er scheen een menschenleven tusschen te liggen, sedert zij ze gehoord had. „Ik voel me al weer goed", zeide ze on een toon. waaraan ze trachtte de noodige vastheid te geven; en de oudere vrouw was te zeer in beslag genomen door haar eigen gedachten en de gewichtige ontdekkingen, die zij zooeven gedaan had, om zich volko men rekenschap te geven van de zonderlinge., opwinding der huishoudster. „Wilt u Eva zeggen, dal ik haar niet wilde storen en maar oever terstond naar Lon den ben teruggegaan, zonder te wachten tot ik haar nog kon zien?" En nadat Adelaide zwijgend het hoofd had gebogen, vervolgde zij „Voelt u zich nu goed genoeg, om mij naar de garage te brengen „O. zeker." Zii verhelen samen het duistere huis en gingen naar de vroegere stalling, waar de huurauto nog wachtte welke mevrouw Raydon dien morgen vrueg naar The Mali House had gebracht Eén oogenblik kwam de gedachte bij de oude dame sterk op. om den chauffeur te zeggen regelrecht naar Scotland Yard te rij den; maar zij drong die gedachte met kracht terug en twee uren later schreef zij in haar eigen huis op haar eigen papier den brief, waarvan zij verwachtte dat hij ongetwijfed het houden van de beoogde lijkschouwing ten gevolge zou hebben. HOOFDSTUK XIX. „Dokier Durham was er ook sterk tegen../' Op den steen en vloer van de garage staat Adelaide Strain, roerloos, een heele poos. Het lijkt, alsof zij naar de oude stalklok staart. Maar dat is niet zoo. Zij staat daar als een blinde, zij ziet niets. Lijkschouwing? Lijkschouwing? Lijk schouwing? Het woord bonkt en beukt wre kend in haar gepijnigde hersenen, in haar ooren. die als verdoofd lijken. Zij tracht zich enkele opmerkingen van dokter Durham te herinneren, welke hij dien morgen heeft gemaakt. Was het tot haar. was het tot Eva? Zij weet het niet meer Wat was het ook, dat hij zei en dat haar zoo geruststelde? Daar flitst door den verwarden geest der ongelukkige vrouw plotseling een verhel dering, want vóór haar ziet zij de woorden, als geschreven. de woorden die de dokter heeft gezegd en die zij tot zichzelf heeft j herhaald toen zij mei hun beiden waren. I Met ontwijfelbare duidelijkheid herinnert zij zich nu. dal hij heeft gezegd, hoe geluk- I kig hel was dat hij als medicus Birtley Raydon nog in de afgeloopen drie weken heeft gezien, daar hij anders, met het oog op het lange tijdsverloop sinds zijn vorig onderzoek, dp verklaring van overlijden niet had kunnen geven. Wat een meedoogenloos. wreed schepsel is die oude mevrouw Raydon toch, die nu in de auto terugrijdt naar haar eenzaam huis! Waarom toch verlangt zij er naar want dat doet zij zonder twijfel die arme, onschuldige, dwaze Eva schande en nog meer verdriet aan te doen! Eindelijk ging Adelaide terug uit de ga rage, vlug langs het boothuis en zoo naar de tuinkamer. Daar zonk zij in een stoel neer, doodop niet alleen door de zware beproeving, die zij had moeten doorstaan den vorigen avond en nacht en dien morgen, maar ook door de vage. maar niettemin martelende angsten, die haar het argeloozen half uur hadden bestookt. Doch de betrekkelijke rust in de tuinka mer was haar slechts heel kort gegund. De telefoon rinkelde eensklaps wreedaardig en als opgezwiept van schrik liep zij naar het toestel. O, wat was dat een geruststellend gevoel, een minzame, beleefde stem te hooren zeggen „Spreek ik met mevrouw Birtley Ray don?" „Neen, maar u kunt mij de boodschap wel zeggen. Ik ben de huishoudster van me vrouw Birtley Raydon." „Dokter Durham heeft ons het smartelijk verlies van mevrouw Birlley Raydon mee gedeeld. Hij dacht, dat ik mevrouw wel zou kunnen opbellen .om te vragen, of ik haar mogelijk kon kornen spreken." Iemand die door dokter Durham werd ge zonden? Dan was natuurlijk alles in orde. „Mag ik vragen wie u bent?" vroeg zij. „Ik ben het hoofd van de firma", de onzichtbare spreker aarzelde een oogen blik ..de firma Beavan en Ledge, begra fenisonderneming. mevrouw Wij zorgen hier in de buurt voor teraardebestelling in de rneestp sterfgevallen De begrafenis? Vreemd, dat zij heel niet aan de begrafenis heeft gedacht! Wat be toonde dokter Durham zich een goed en doortastend vriend I „Als ik over een uur kom. zou ik me vrouw Birtley Raydon dan kunnen spre ken?" „Dat denk ik wel", gaf zij met eenige weifeling ten antwoord. En toen ging de minzame stem voort: „Misschien wenscht u ook, dat wij zorgen voor de aangifte van overlijden en den ge meentebode vandaag of morgen naar het sterfhuis sturen?" Met een verlicht hart antwoordde zij haastig: „Ja, heel graag Wij zijn u zeer verplicht, als u dit wilt doen". Nauwelijks had zij den hoorn opgehangen of er gebeurde weer iets. dat haar een gevoel van een zekere gerustheid schonk. Zij zag namelijk dokter Durham langzaam over het gras aankomen, m de richting van de kamer waar hii stellig vermoedde dat de huishoud ster van The Mill House verblijf hield. „Iemand in het dorp heeft me daareven verteld, dat Raydon's moeder naar Londen terug is", zei hij zacht. Daar mevrouw Strain toestemmend knikte stapte hij de kamer binnen en sloot de gla zen deuren achter zich. „Ik meende even terug te moeten komen, om te zien of ik iels voor het arme, jonge vrouwtje doen kan. Hoe gaat 't met haar, mevrouw Strain?" „Ze ligt nog te rusten", sprak Eva's vriendin. „En 0, ik ben zoo blij, dat u er is, doktert Wat vriendelijk van u. om ons in aanraking te brengen met mijnheer Beavan. (Wordt vervolgd).

Leidsch Dagblad | 1929 | | pagina 9