70rfe Jaargang LEIDSCH DAGBLAD, Woensdag 23 October 1929 Vierde Blad No. 21352 UIT DE RIJNSTREEK. Hand wondjes 5?85 PUROL UIT DE OMSTREKEN. VRAGENRUBRIEK. ALPHEN. Tijdras de morgenavond ie 7 uur in 't Chr. Geref Kerk v. Reedestraat te houden drdienstoefening waarbij ale spreker zal treden ds. P. Zwier zal levene het nieuwe -gel in gebruik worden genomen. Kaar wij vernemen heeft den kerkeraad r het bespelen van het nieuwe orgel -r dezen avond een bekend Haagsch mist geëngageerd. Als bijzonderheid maken wij melding at een in het plantsoen nabij het station -snde goudenregenboom voor de 2de keer it jaar weer geheel in bloei staat. Aan de Chr. school aan de Hooft- aat. hoofd de heer Westebrink werd tot 'erwijzer benoemd de heer T. Mulder ans in gelijke functie aan de Chr. school Nieuwerkerk a. d. IJesel. ALKEMADE. Door de politie is de laatste dagen con- ie gehouden op de maximum-snelheid in bebouwde kommen, welke door den Raad vastgesteld op 20 K.M. per uur. Verschii- nde autobestuurders zijn reeds verbali- BOSKOOP. Door den Minister van Defensie is den dienstplichtige A. Oosterwijk uit -ze gemeente, voorgoed vrijstelling ver eend van den dienstplicht wegens kost- -nerschap. Door de gemeente-politie alhier is oces-verbaal opgemaakt tegen zekeren P. te Nieuwkoop wegens verduistering, en en W. v. D. te Alpben wegens heling. Eerstgenoemde had een door hem gevon- -n vulpen, aan laatstgenoemde verkocht, vijl deze laatste wist, dat de pen niet t eigendom was van P. W., doch door ze was gevonden. HAZERSWOUDE. Burgerlijke Stand. Bevallen: W. Boting, geb. van Rijn ,z. H. M. Wesselingh, geb. Kaplein d. Groen, geb. Brongeest, d. S. M. van i Berg, geb. Worlman z. A. M. Borst van den Haas d. Overleden: J. Middendorp, echtg. van M. allaart 56 j. A. Haaeter, eohtg. van G. van Egmond 69 jaar. Maandagmiddag geraakte de bakkers agen van den bakker Boer alhier te water, rdat het paard sohrok van het signaal n een auto, dat achter het voertuig aan- am. Ongelukken hadden gelukkig niet "Is. Met eenige materiale schade en een "t pak van een der knedhts, liep het on- '1 goed ai. LEIDERDORP. Burgerlijke Stand. Geboren: Karei, z. van G. Stikkelorum en Zwanenburg Boudewijn, z. van M. rreman en M. van Heusden Dirk, z. G. van Tol en F. Kersbergen. Ondertrouwd:- Petrus Johannes Slikkel- an jm. 31 j. en Johanna Maria Verkuijlen 22 j. Willem Beij jm. 28 j. en Antje Haas jd. 34 j. Getrouwd: H. Hoogeboom en S. J. Dee naars. LEIMUIDEN. Intrede Ds. E. Jongens. Zondag a.s. des n.m. te 2 uur zal ds. E. tens zijn intrede doen bij de Ned. Herv. leenle alhier, na des morgens te 91/» bevestigd te zijn door ds F. J. Broeyer, bij de Ned. Herv. Gsmeenle Ie Oude nering. NIEUWE-WETERING. Aanrijding. Zondagmiddag heeft op den I.angenweg n aanrijding plaats gehad tusschen de sonen-auto van den heer J. F. M. van elzen le RijpweleTing en een der auto geen van de firma Maarse en Kroon. De z Van Velzen reed in de richting Rijp- tenng en haalde voldoende uit om 3e van iden komende bus te passeeren Doordat der voorwielen van zijn auto echter in n diepe kuil terecht kwam, sloeg het stuur Taling om en reed hij dwars voor de obus. Deze laatste had geiukkig nog geen -. anelheid, omdat juist een tweetal pas- giers waren opgenomen. De auto van den *A »e'zen werd in de «lootkant ge- a en ^wam evenals de bus eenige ade. Persoonlijke ongelukken kwamen 'et voor. de 'a- Ameele is de auto des avonds en naar Leiden vervoerd. WADDINXVEEN. Burgerlijke Stand. ^®ndert, Z. v. Ph. de Gelder en der Burg en Arnn'S ^briël' Z v" A' 'T van C Oudshfv Houdijk. Adriaan. Z. v. Z. v t jD G- van Dorp Marinus, IGehuwd.GT,^r.en A J de Graaf> neelen<H#>;* iï en Vink. K. van wienslein en E Hofstede. Gevonden: een parapluie, een schoen, een belastingplaatje en een glassnijder. In lichtingen ter secretarie. WOUBRUGGE. De gehouden Speldjesdag ten bate van bet Ned. Koode Kruis heeft in het dorp op gebracht f. 43.22 en in de buurtschap Hoog- made f. 28.25, alzoo te zamen f,71.47. Terwijl de heer S. met het zoontje van zgn patroon liep, kwam hij zoodanig te vallen, dat hij zich onder geneeskundige hulp moest stellen. Daar bleek dat hij zjjn sleutelbeen had gebroken. S. zal daardoor geruimen tijd zjjn werkzaamheden niet kun nen verrichten. Het bestuur van den Veerderpolder zal op 6 November a.s. schouw drijven over de wateren in de artt. 3 en 4 der keur om schreven, de nummerpalen, bruggen en dam men, alsmede over de in deze aanwezige duikers. RECLAME. doen pijn bij den arbeid en leiden vaak tot verzwering of bloed vergiftiging. Reinig ze altijd dade lijk en behandel ze verder met Doos 30-60-90 cent. AALSMEER. Verkiezing notabelen N. H. Kerk Bij de Dinsdag alhier gehouden verkie zing van drie notabelen der Ned. Herv. Kerk werden herkozen de heeren Jb. Been Kzn. en D. van der Schilden. In de plaats van den heer J. Kastelein, die tot kerk voogd werd benoemd, we>d gekozen de heer K. Eilander. Paard op hol en wagen te water. In de buurtschap Kudelstaart schrok het paard van zekeren K., mot het gevolg, dat 't dier er met den boerenwagen vandoor ging.^Behalve de voerman zat nog een kind op den wagen. De bestuurder werd er af geslingerd, terwijl 't kind, 't paard en de wagen in het water terecht kwamen. Men slaagde er in een en ander behouden op den wal te brengen. Het koste veel moeite het kind te redden, dat onder den wagen was gevallen. Inbreker verjaagd. In den nacht van Maandag op Dinsdag is ingebroken op de boerderij der familie 't Hooft alhier. Mej. 't H. bemerkte door een spleet in de zoldering harer slaapka mer licht op den zolder. Zij had de tegen woordigheid van geest om de electrisch* bel der boerderij in beweging to brengen en eveneens het erflicht in te schakelen. De dief heeft toen blijkbaar verschrikt de vlucht genomen. Zoo wij vernamen, wordt er niets vermist. De dief heeft zich, door een W. C. raam stuk te slaan, toegang tot de boerderij verschaft. Notaris C. P. de Bert f Gistermorgen overleed, zooals wij reeds kort meldden, na een langdurig ziekbed, de heer C. P. de Bert, in leven notaris alhier. De overledene bereikte den leeftijd van 60 jaren. Op 16 Maart 1911 trad hij hier als notaris in functie en was voor dien als can did aat-notaris werkzaam op het kantoor van notaris Tusschenbroek te Dordrecht. Wegens drukke werkzaamheden had de ontslapene weinig gelegenheid zich te wij den aan algemeen maatsehappelijken ar beid. Eenige jaren bekleedde hij 't voorzit terschap deT afd. van de Holl. Mij. van Landbouw, 't Verscheiden van den heer De Bert is hier algemeen met veel leedwezen vernomen. Zaterdagmiddag zal het stoffelijk overschot op „Westeryeld" worden ter- aardebesteld. De heeren J. Pik en G. Dekker zijn gekozen tot ouderlingen der Geref. Kerk alhier. De Aalsmeersche snijbloem-expositie te Barcelona zal worden gehouden van 813 November Het ligt in het voornemen uit te komen met 3000 chrijsanten en 50CO A 6000 afgesneden rozen. Vrijdagavond vergadert de Coöp. Ver. „Centrale Aalsm. Veiling", in de groote zaal van haar nieuwe gebouw. Het be stuur stelt den leden voor: Een subsidie van f. 3800 te verleènen, tot dekking der kosten eener collectieve inzending snijbloe men naar Barcelona; het verleenen van een crediet van f. 10.000 voor het maken van plannen voor uitbreiding der bestaan de veilingsgebouwenbet verleenen van een crediet voor den aankoop der wonin gen van wed. G v. Itterson en M. Piet; het Bestaande collectief abonnement op het „Handelsblad voor den Tuinbouw" te ver lengen. j dat op sommige plaatsen in dezen polder I de grond nog al drassig is. Thans heeft een tweetal vrachtauto's het weder moeten ontgelden. Ze waren zoover in een geul weggezakt, dat er geen beweging tneer in te krijgen was en de vracht eerst moest worden afge laden, alvorens de wagens weder op den beganen grond konden worden gebracht. Burgerlijke Stand. Geboren: Gerritje, D. van J. W". Verhoeve en B. A. dep Ouden Leentje Petronella Martha, D. van G. S. Mollers en J. Fransen Gerrit, Z. van J. Knook en G. Kloet Jan Jacob, Z. van J. Quist en C. den Hertog Aagje Maria Petronella, D. van R. A. v. d. Meulen en N. v. cL Meer Xeeltje, D. van T. v. d. Oever en A. Groeneweg Arie, Z. van J. de Weerd en A. L. de Vos Hen- drikus Adrinnus, Z. van A. W. van Dongen en H. A. Stokman Adriaan, Z. van P^ Biesheuvel en M. C Lampe Maatje Maria, D. van A. Schalk en H. J. Wortel Leven- looze zoon van T. Brouwer en G. A. M. Geer- lings. Ondertrouwd: J. van Kampen wedr. 57 j. en J. de Groot 43 j. W. Weijers 28 j. en E. A. van Rooijen 24 j. J. G. Buis 26 j. en X. Kars 23 j. A. Bouwhuis 20 j. en. H. M. Biemans 24 j. J. M. van Schie 28 j. en J. Th. van Steen 23 j. J. den Rooijen 23 j en H. M. de Reus 20 j. Gehuwd: B. Wagenaar 28 j. en A. C. Boone 21 j. F. B. Meijer 22 j. en E. J. W. Prauwe 21 j. D. H. de Graaff 29 j. en L. v. d. Berg 30 j. G. A. Gehrels 23 j. en G. A. M. de Wit 22 j. Overleden: Johannes de Groot 88 j. wedr. van J. M. Huij Antje Dekker 73 j., wede. van P. J. C. v. d. Kwast Petrus Weever 45 j., ongehuwd. HAARLEMMERMEER. In de modder gezakt. Op verschillende plaatsen in den Haar- lemmermeerpolder gebeurt het in den laat sten tijd nog al eens dat zwaar beladen vrachtauto's bij bet passeeren van andere motorrijtuigen in den kant van den weg in de modder blijven steken. Wel een bewijs, HILLEGOM. Reorganisatie H. Z. V. Het bestuur van de Hillegomsche Zwem- veTeeniging heeft een plan ontworpen om de vereeniging te reoroganiseeren, en wei zoodanig dat zij wordt een sportvereeniging waarvan het hoofddoel slechts is het zwem- wezen, geheel op gelijke wijze als dit thans wordt beoefend, en waarin ook andere sporten kunnen worden ondergebracht, zoo als reddend zwemmen en andere onder- deelen der zwemsport. Als de uitgeschre ven ledenvergadering in dezen geest beslist, zullen de reglementen herzien worden. KATWIJK. Vergadering Groene Kruis. De afdeeling Katwijk van het Groene Kruis hield haar jaarvergadering in de Roskam. Ds. Meijering leidde de vergade ring. Afwezig waren met kennisgeving de heer R. O. Ouwehand en de heer Den Haan. Van laatstgenoemde was tevens be richt ingekomen dat hij als bestuurslid be dankte. De voorzitter drukte bij zijn ope ningswoord zijn spijt uit over de slechte opkomst. Dr. Lodder las als waarnemenu secr. de notulen. De heer W. v. Beelen Wz. vroeg waarom tweemaal achter elkaa* te Katwijk a. d. Rijn vergaderd werd. De voorzitter zeide dat zulks op een misver stand berustte en doordat in 1928 geen jaarvergadering gehouden was. Ds. Meije ring las dan het jaarverslag en wees hierin op de nuttige instelling, het Consultatie bureau' hetgeen buiten verwachting trou wens ook een offer vroeg van de kas om dat bij de oprichting gezegd was dat dr? geheel gesubsidieerd werd door de Prov. hetgeen in de practijk anders uitkwam, doordat b.v. voor de exploitatie geen sub sidie werd gegeven en mogelijk in de toe komst zelfs een gedeelte van het salaris van den leider uit de kas zal moeten wor den betaald. Een woord van dank weTd gebracht aao dr. Feisscher doch ook aan mevr. Visscher en zuster Zambeek die zich geheel belangloos voor deze zaak gaven. Een circulaire was aan de ingezetenen ver zonden met het doel het ledental te doen uitbreiden Dat had goede uitkomsten ge geven. 237 nieuwe leden waren ingeschre ven. Gewezen werd op de ongunstige ver houding van Katwijk aan Zee tegenover Katwijk aan den Rijn, die resp. 287 en 190 leden telden. De heer Minnee, penningm., deed daarna verslag. Dit was nagezien dt v* een commissie en accoord bevonden. De inkomsten bedroegen f. 2047.32%, de u^va- ven f. 1505.20, batig saldo f. 542.12%. Dan werd uitvoerig gesproken over het maga zijn dat in uitstekende conditie is. 125 stuks zijn voorradig. Er werd geklaagd over het niet tijdig terug bezorgen der ar tikelen. De leden zal hierop gewezen wor den. Als bestuurslid werd herkozen dr. Hueting. In de plaats van den heer Den Haan werd gekozen de hr. W.v. Beelen Wz. Als afgevaardigden naar de alg. vergade ring in Rotterdam op 31 Oct. werden be noemd ds. Meijering en de heer J. Minnee. Op verzoek van zuster Zambeek zullen de artikelen voortaan gehaald kunnen worden op bepaalde uren, behoudens noodgeval len. Na rondvraag sluiting der vergadering. KATWITK-AAN-ZEE. Ned. Herv. Kerk. H.H. Predikanten beklagen er zich over, dat jonge menschep in ondertrouw gaan en den trouwdag va9t stellen, voor en aleer met den predikant, die het huwelijk moet inzege nen. ruggespraak is gehouden en gevraagd is of de bestemde dag hem wel schikt. Daar de predikanten, vaak weken van te voren door klassikale en andere vergaderingen enz. bezet zijn. is het zeer gewenscht. alvo rens in ondertrouw te gaan. een bezoek bij den wijkpredikant af te loggen. Diaconaal verslag Juni 1929. Saldo Mei 1929 f. 1697.62. Ontv. Juni f 568.14; Totaal f. 2265.76; Uitgaaf f. 804.62 Batig saido f. 1461. Ontv. in Juli f. 1405.52; Totaal f. 2866.65; Uitgaaf f. 1473.84; Batig saldo f. 1392.81. Voor aanvulling verlichting Oude Kerk werd H.H. Kerkvoogden f. 10 ter hand ge steld. NOORDWITK. In een gehouden ledenvergadering der tooneelcub „De Noordwijksche Rederij kerskamer" werd met algemeone stemmen onze burgemeester J. B. V .M. J. van de Mortel tot eerevoorzitter benoemd. Zijnedelacbtb. heeft zulks aanvaard. NOORDWIJK-BINNEN. Bestemd voor uitzending naar Ned - Indië J. J. M. Visser, adm. ambt. b. h. Binnenl. bestuur. NOORDWIJK-AAN-ZEE. Zondag 3 November hoopt ds. X. Koers, Geref. predikant alhier zijn 40-ja- rige ambtsbediening te herdenken. Woens dag 6 November hoopt zijneerw. dit feit in een samenkomst met de gemeente te herdenken. Vanwege de Noordwijksche Redding* Brigade zal, beginnende Dinsdagavond 5 November a.s., een cursus E. H. B. O. worden gegeven. Zonder kosten kunnen ook niet-leden der Brigade hieraan deel nemen. De cursus zal worden gehouden in de bovenzaal van hotel „Centraal", OEGSTGEEST. Auto te water. Nabij het Kruithuis reed hedennacht een taxi het water in. De chauffeur was ver blind door de lichten eener andere auto. De wagen Liep eenige materieele schade op. terwijl de chauffeur met den schrik en een nat pak vrijkwam. De auto werd gelicht door de firma Ameele alhier. SASSENHEIM. Vergadering Pluimveevereen „Sassenheim". Bovengenoemde vereeniging hield gister avond een vergadering in café „de Oucle Post." De opkomst der leden was niet groot De voorzitter, de heer Van Dam, opent met een woord van welkom en zegt, dat de ledeD gezien zullen hebben, dat er in het bestuur een verandering is gekomen. Hij is tijdelijk voorzitter en als zoodanig roept hij de medewerking der leden in, tut. bloei der vereeniging. De notulen werden onveranderd goedge keurd. Het volgende punt der agenda luid de: Verkiezing van een bestuurslid, we gens het bedanken van den heer P. Meijer. De voorzitter zegt., dat welke redenen do heer Meijer ook gehad moge hebben, wij deze moeten eerbiedigen. Iemand tegen zijn wensch, een functie te laten beklee- den is niet bevorderlijk voor een prettige samenwerking. Gekozen werd de heer S. Smit, die de be noeming aanneemt. Hierna werd het vraagprogramma voor de op 21. 22 en 23 Januari a.s. te houden tentoonstelling vastgesteld. Als keurmees ters zullen fungeeren de heeren Van der Horst, uit Leiden voor hoenders, De Graaff uit Leiden voor duiven en Daudcij uit Lisre voor konijnen. Aan de tentoonstelling zal behoudens goedkeuring van B. en W. een verloting worden verbonden. De rondvraag leverde niets belangrijks op. Hierna werd de vergadering gesloten. Toen de heer B. even in den winkel van den kruidenier d. B. moest zijn, liet hij zijn rijwiel onbeheerd staan. Bij zijn terugkomst was het verdwenen. De politie doet onderzoek. STOMPWIJK. Burgerlijke Siand, Bevallen: E. M. van Veen geb. Kneppers, d. C. A. Disseldorp geb van Dijk, z. C J. Hoeman geb. de Bruyn, d. M. H. Mooyman geb. de Hollander, d. W. J. G, de1 Bie geb. Korens, d. Ondertrouwd: H. K. Mehlbaum en W. Veugelers A. Lems en J. J. Visser. Overleden: W. S. Sluyter, vr. 89 j. Th. Rijgersberg, vr. 70 j. VEUR. Burgerlijke Stand. Bevallen: A. G. Melief geb. Müller. d. Ondertrouwd- M. B. van Zijll en H. P. Spoor. Overleden: H. Borst, vr. 51 j. VEUR—LEIDSCHENDAM. GEMEENTERAAD. Bericht Bond St. PanJus Benoemingen Bedrijf sbegrooting 1930 Oneervol ontslag gehandhaafd. Onder leiding van den burgemeester kwamen de raden in- gecomb. openbare zit ting bijeen. Ingekomen zijn: De beantwoording van de door den heer Willemse gestelde vragen. Bericht van den Bond „St. Paulus", dat 2 personen zijn aangewezen in de perma nente commissie en wel de heeren Kool- steeg en v. d. Lubbe. De heer Willemse zegt. dat het antwoord op zijn vragen hem niet bevredigd heeft en dat het antwoord verre van juist is; de Comm. van Beheer is over zijn vraag heen- geloopen. of het van geen belang was. Dodi het geldt hier een ernstig feit, daar in de buurtschap de leidingen kosteloos word3n hersteld en in Veur en Leidschendam niet; hij wil dan ook van de Comm. van Beheer hooren, wat zij in deze zullen doen. De voorz. zegt. dat hij hierover eerst in een Verg. der Comm. van Beheer moet .spreken en deze zaak nader moet onder zoeken. De heer Willemse is het hiermede nog niet eens er> zet zijn meening duidelijk uit een; de voorz. merkt dan op, dat de leidin gen zijn gelegd door de gemeente en dus eigendom zijn en blijven van dc gemeente en de gemeente deze leidingen dus ook heeft te onderhouden. De heeren Small en Verheijen voeren hierover nog het woord, terwijl weth. v. d. Bosch opmerkt, dat de zaak niet juist is en dat men in de buurtschap Stompwijk een 2e directeur heeft, die alles op eigen houtje doet en hij nooit van kosten hoort. De voorz. stelt voor de vragen terug te zenden naar de Comm. van Beheer ter nadere onderzoek. De heer de Koning merkt op, dat hij niet begrijpt, waarom weth. v. d. Bosoh een en ander niet in de Verg. der Comm. van Be heer heeft gezegd. Dan had dit niet in een openb. verg. gezegd behoeven te woTden en had hij hier niet behoeven te hooren, dat er in de buurtschap Stompwijk een 2e di recteur was en had deze zaak onderzocht kunnen worden; de heer v. d. Bosch lioht een en ander nader toe. De heer Small wenscht opheldering aan gaande dezen 2e directeur. De voorz. zegt, dat de Comm. van Be heer in de buurtschap Stompwijk iemand heeft aangesteld, die in spoedeischende ge vallen herstellingen verricht, wat noodza kelijk was; dat deze zich meer vrijheden veroorlooft, i9 de schuld niet van de Comm.; de benaming van 2e directeur vindt hij wel wat overdreven; hiervan is geen sprake. Meerdere heeTen voeren hierover nog h*t woord en dringen op een degelijk onder zoek aande vragen worden dan terugge zonden naar de Comm. van Beheer ter na dere beantwoording. Xa discussie wordt dan tot stemming overgegaan; voor Veur worden aangewe zen de heeren Borst, Blonk, de Koning, Raaphorst en het nieuw te benoemen lid; voor Stompwijk worden na stemming en herstemming gekozen de heeren v. d. Meer, Waaijer, de Lange. Van Dam. en Willemse. De Comm. van Beheer bieden den Raden aan de Bedrijfsbegrootingen, dienst 1930; in de Commissie van Onderzoek worden benoemd dezelfde heeren als boven. Het voorstel tot uitbreiding Gasbuizen- en Electnciteitsnet in de gemeente Veur in verband met den bouw van woningen in de omgeving van de Damlaan, wordt z. h. s. goedgekeurd, evenals het voorstel tot tot wijziging van den Spertijd. Bij het voorstel naar aanleiding van h°t schrijven van Ged. Staten terzake ontslag name gasmeester electricien Van Waarde vraagt de voorz., of de heeren over het voorstel der Commissie van Beheer nog wenschen te spreken, zoo ja, dan zal dit voorstel in geheime vergadering behandeld worden. De heer Raaphorst zegt hierover nog wel iets te willen zeggen, waarna de voorz. zegt het voorstel dan na afloop der open bare vergadering in een geheime vergade ring te zullen behandelen. Een verzoekschrift is ingekomen van den heer Alkemade aan den Westvlietweg tot aansluiting aan het gasbuizennet; de heer Willemse voert hierover het woord en stelt voor genoemden heer le zeggen, dat momenteel niet aan het verzoek kan worden voldaan, dooh dat men later hierop terug komt. De voorz. zet de zaak duidelijk uiteen en merkt op, dat het toch niet aangaat voor één aansluiting een kosten van f. 1000 le maken. Xa enkele bespreking wordt z. h. s. be sloten afwijzend op het verzoek te beschik ken. Na geheime zitting besloten de raden het oneervol verleende ontslag aan den gas- meester-electricien den heer Van Waarde te handhaven en dus niet te voldoen aan het verzoek van Ged. Staten om het oneer vol in te trekken. Daarna sluiting. VOORSCHOTEN. Burgerlijke Stand. Gevestigd: J. Christiaanse, van Sassen heim M. J. van der Ham, van Rotterdam A Haasbroek van N. O.-I. C. A. Holt- huijze'n en gezin, van Middelburg T. van der Marei, van Wassenaar J. van Horik, van Woubrugge W. J W. M. Eibers, van 's-Gravenhage G. Knoblich, van Stomp wijk. Vertrokken: J. M. Sohoonderwoerd, naar Zoeterwoude E. Oorschot, naar Oegstgeesb G. C. Glas. naar Leiden J. A. van Steijn, naa* Oude Wetering R. van de Pol naar lliden A. A. J. de Jong, naar Haarlem. J. A. J. V. le Z. Dat indertijd geen toe stemming tot het huwelijk werd gegeven, is niet van invloed. Voorzoover uit uw mededeelingen is af le leiden, zal uw zuster de geheele nalaten schap erven. v. D., te L. De gemeente heett het recht betaling van een bedrag te vorderen boven het tarief, dat ten bate van hel Rijk is vastgesteld.

Leidsch Dagblad | 1929 | | pagina 13