MUNHA iimew. UIT DE RIJNSTREEK. VERSTOPPING AUTO TE WATER. Giftormorgeii kwam ds. J. P. Buiikoo!, Ned. Horv. predikant te IJsselmonde, met varan- tie te Hoogeveen vertoevende, in laatstge noemde plaats met z(jn nieuwe auto, verge zeld van zijn echtgenoote uil de richting Stationsweg. Over de Noordsohe brug raakte ds. Buis kool, die de auto bestuurde, het stuur kwijt, doordat hij uitkeek naar een waarsehuwings- paal. Hjj kwam dientengevolge te dioht bij het kanaalboord, waardoor de wagen over den kop sloeg en in de daar vrri diepe ïloogeveensche vaart kantelde. Van alie kan ten schoot men met ladders en planken te hulp en door het inslaan der ruiten van de auto, gelukte het den inzittenden lucht te krijgen. De reddingspogingen werden met goed succes bekroond en in korten tijd waren de heer en mevr. Buiskool uit de auto getrok ken en op den wal gehaald. De auto stak slethts een handbreedte boven water uit. Indtienden en helpers kregen eenige fsnij- wonden, o KINDERVERLAMMING. Te Bleijefheide zijn enkele gévallet) vfln kinderverlamming geconstateerd. BEKNELD GERAAKT. De sergeant J. de Korte van het 1-ido regiment, in garnizoen te Bergen op Zoom, had bij de oefeningen op het terrein Kijk in de Pot bet ongeluk, bekneld te geraken tusschen een schraag van een colonnebrug en een beschoeiing, waarbij hem een paal tje in liet lichaam drong en vermoedelijk het hart raakte. Nog denzelfden dag is hij aan de bekomen verwondingen overleden. 'Hij laat een vrouw en twee kindeTen ach ter. De verslagenheid, vooral onder de militairen van het gairnizoen, is zeer groot. DE VERGETEN KOE. „T ls net Of ik wé vergele hen zei Keoa een landbouwer, nabij Den Bosch, toen ie thuis kwam van de markt aldaar, tol de vrouw. Hij zocht naar z'n pel, z'n, z'n beurs, llij vischte z'n nolilieboekjé uit z'n binnen zak, draaide liet touwtje er af, kéék tus schen de blaadjes ,,l)ê 'k wè vergele ben dê's zeker". Hij keek naar de hieuwe klompen Uil T Korenslraatje, die aan z'n arm hingen naar 't builtje mei zuiveringszout dat ie uil z'n vestzak haalde. ..Zoo-zeker-as-iels." Én turend naar de roode plavuizen Van de kamer schoof ie z'n pet op z'n voor hoofd en krabde in z'n haren. ,,Mar Wétte," Ilij ging in den rood-geverfden stoel hij den haard zillen en begon op Zijn vingers te tellen. Uurst naor d'n apleeker veur 't zuive ringszoutdé s één. Toen naor 't Kore- strfitje.. twèc. toen tvissele. toen .wocbl's „Zeg 't mar", onderbrak Itendrien hij de tatel, „toen 'nen borrel." „Wocht 's efkes..nèe..dé kwam la ter pas.ik waar bij 't wisseic Iten drien, wè Waar 't vandaag?" Woensdag." „HendrienI „Jao De koei. „Hcdde. „Jaode koei! Kees viel achterover in z'n stoel. Hij had de koei laten staan. De rooi-bonte. Moerziel-alleen, tusschen balustraden en stervende booinen, op den groen-arabberi- gen grond, met hangende kop en vreemde ooien stond de rood-bontc. Langzaam jeukte ze haar kop langs 't koord waaraan ze was gebonden. Haar slaarl hing reehl naar beneden. Kees had 'r vergeten.... zooals iemand z'n parapluie vergeet! Vergelen de runderhaas, de biefstuk, de zwezerik Ze voelde de beleediging en loeide een urotest. Was ze niet kerngezond en vet, vèlvel? Gaf zo niot altijd de beste melk? Als kind- in-huis was ze bij Kees cn de vrouw.Ze was gaat en „lang-de-lillekslo-nie". „Hoe-hebikketnou?" dacht ze, „dat ze me vergelen uil-te-snijden.... afijndaar kan ik me mee vereenigenMaar Kees En de stadsreinigers kwamen en spolcn zware watcrslraien over de markt, alle herinneringen aan de goeierds oplossende. In 't kille bal stond ze nu. alleen ver laten. „Kees"meneer de commissaris.... „van 't veurjaar acht en vijftig geworre. Ik vergat anders nooit wé.Ik heb de vrouw meegebracht zoo-as ge ziel." „Hoe is hel mogelijk Koes. dat je een lmei kunt vergeten?" „As ge d's zoo dageluks mee omgaat, dan word'r aan gowoon, meneer do commissaris afijn, 't is gebourd Mar mak'zo nou mocneme?" „Ja.... ik zou je echler nog leis willen zeggen." „Dè-doe-mar." „Je gaat met de vrouw óók dagelijks om, Koes „Jao.en dón? „Pas op, dat je haar niet op ons bureau laat 9taan Kees krabde weer in z'n haren en grin nikte (Herman Moerkerk in de Prov. N. Br. Crt.) BUITENLANDSCH GEMENGD. SPO ORWEGONGELUK IN POLEN. Op het station Sobolew bij Deblin is een Bnelgoederentrein met een uit Deblin ko menden trein in botsing gekomen. Beidé locomotieven werden ernstig gehavend en ontspoorden. Verscheidene wagens van den personentrein en vijf wagons van den goe derentrein werden ernstig beschadigd. Er werden 5 dooden en 15 ernstig gewonden uit de overblijfselen van den trein te voor schijn gebracht. Vijftien andere personen hebben lichte verwondingen opgeloopen. Twee ernstig gewonden zijn later over leden Tot de dooden bebooren twee soldaten, één conducteur en vier reizigers. Volgens andere beflfrhten zouden onder de ver woeste wagens nog Ui eer dooden, drie sol daten, liggen, zoodat het aantal dooden 10 zou bedragen. Uit Deblin is een hulptrein en uit War schau een commissie van onderzoek ter plaatse aangekomen. De machinist werd lidhfc gewond en werd onmiddellijk gear resteerd. Volgens de laatste berichten is het aantal gewonden tot 91 gestegen. DE „GRAF ZEPPELIN". De start van de Graf Zeppelin naar Silezië is weder uitgesteld, daar boven het Boden- meer een hevige storm is opgestoken, waar door het luchtschip niet uit de loods gebracht kon worden. Thans is vastgesteld, dat heden ochtend over het vertrek beslist zal worden. De passagiers zijn over het nieuwe uitstel weinig gesticht. Men hoopt nu echter van avond te kunnen vertrekken. AUTO VAN HELLING GEREDEN Bij Salzburg is een met 9 personen be zette auto van een weghelling gestort en meerdere malen over den kop geslagen. Benevens den chauffeur werden 5 inzit tenden zwaar gewond. WEER EENS EEN ALCHIMIST. Van tijd tol tijd boort men non eens van alchimisten, die beweren goud te kunnen maken tli Beieren, trekl zoo'n figuur de aandacht, een zekere Tausend. tegen wien diverse aanklachten wegens bedrog zijn in gediend. In den loop van bel voor-onderzoek werd licrn gelegenheid gegeven de juistheid van zijn ontdekking te bewijzen. De proeven werden genomen in liet gebouw van de munt te Milnchen, waarbij Tausend zeer scherp werd gecontroleerd. Aan het einat- van zijn proefneming kwam Tausend voor den dag met een kern van edelmeinal, bijna 1(10 gram wegende, die zonder twijfel uit zuiver goud bestond Do kern is uit een stuk lood vah 1.B7 gram uitgesmolten. De deskundigen verklaren bet resultaat als verrassend gu"stig te beschouwen, hoewel bet in strijd is mei de tot nu toe verkregen wetenschappelijke ervaringen. De directeur van de Jioofdmunt beweert echter zijn twijfel niet geheel le kunnen onderdrukken en acht bel niet uitgesloten, dat Tausend bet goud toch in bet lood beell weten le smokkelen. EEN DIEVEN-TAAL In December van liet vorig jaar arres teerde de BraZiliaansche politie een inter nationalen dief. die in bet bezit was van een zakboekje, waarin woorden geschreven stonden in een absoluut onbekende taal. Na lallooze vruchlelooze pogingen beeft de Braziliaansche politic lenslolle den sleutel van bel geheim aan den bahdict ont futseld Men bad namelijk te doen met een ge heime code van den bond van inlernalinnale dieven, die in Mei 1026 zijn congres hield le Lorida (Spanje). Teneinde aan het dichte nel, door de internationale politie gespannen, Ie onttrek ken. besloten verschillende dievenbenden zich In één enkele organisatie te vereenigen, welke tol taak zou hebben, de te onder nemen „zaakjes" te bestudeeren. de rollen le verdoelen en de gelden van de onder neming te belieeren. Teneinde hel bewaren der vakgeheimen bij hun briefwisseling fe verzekeren, werd er een nieuw taaltje ontworpen. SPOORWEGONGEVAL BIJ MOSKOU. In de buurt, van Moskou is een reizigers trein ontspoord, waarbij de locomotief en 2 wagons van den spoordijk vielen. Er zijn 7 personen gewond en één gedood. DE FRAUDE TE BERLIJN. De NachtaUigabe meldt, dat Max Sklarek aan ;.fjn verdediger dr. Tunge, in de gevan genis heeft verklaard: „Wil men mijn klanten van het gemeentebestuur kennen? Dan kan men onmiddellijk hfj Opperburgemeester Boess beginnen, «nen ik voor duizenden aan goederen geleverd heb". Max Sklarek zeide verder in verband met een verklaring van den directeur van de Stadtbank ScUmitt, dat hij de Sklareks slechts zeer oppervlakkig kende, dat Scbmitt herhaal delijk zpn jachtgast was geweest en het vorige jaar vijf weken achtereen in de vilia van de Sklareks te Waren heelt ge woond .Van een oppervlakkige kennisma king kan dus geen sprake zijn. Max Sklarek beweert overigens, dat de directeuren der Stadtbank van de onecot- lieid van de bestelbewijzen volkomen op de hoogte waren. Hjj liet doorschemeren, dat hij een der directeuren der Stadtbank. met «ion hij zeer bevriend was, directe mede- deelingen heeft gedaan ovei zijn zakenme- thoden. Deze verklaringen heeft Max Skiarek bij zijn verhoor door den rechter van instruc tie. dr. Lubliner, herhaald. In een door de Berljjnsche bladen gepu bliceerd interview, dat da United Press met Opperburgemeester Boes,-, die op iiet oogen- biik in het westen der Vereenigde Staten veitoeft, gehad heeft, zou de heer Boess ver klaard hebben, dat de Sklarek-kwestie wer kelijk niet zoo belangrijk is en dat geen beambte der stad onder de minste verdenking kan staan. Uit deze verklaring is in de pers de con clusie getrokken, dat de heer Bojs.s niet doorloopend en voldoende op de hoogte ge houden wordt van de zaak-Sklarek. Van de zijde van het gemeentebestuur van Berlijn wordt in verband hiermede verklaard, dat tot Dinsdagavond drie telegrammen, waar van een zeer uitvoerig was. aan Opperbur gemeester Bowss zijn geronden. Men weet echter niet, of de heer Boess, die op weg meet zjjn naar San Francisco, reeds in het bezit van het laatste telegram is. Over een terugkeer naar Berljjn is nog niet gesproken. Op een der telegrammen heeft de heer Boess geantwoord, dat hjj een „scherp in grijpen" verzoekt. INVASIE VAN STINKDIEREN. Te Andover (New Jersey) heeft alle ver keer op straat eenigen tjjd stil gestaan, doordat een ieger van stinkdieren de hoofd straten als speelplaats uitverkoren had. Den bewoners bleef niets anders over dan in de huizen te vluchten eri ramen eh deuren hermetisch tc- sluiten. Hét Amerikaansche stinkdier behoort lot de soort der marters, is veTWant aan den bunzing en vertoont uiterljjke gelpenis met den das. ALPHEN. Inenting Alastrim. B. en W. maken bekend dat op Woensdag 16 October a.s de gelegenheid zal zijn open gesteld voor koslélooze inenting en herinen ting en wel voor de ingezetenen van Aarlan- derveén (dorp) des v.m. 9 uur ten huize van den arts dr. W. v d. Wind. Voor de bewoners van de Lage Zijde van de Oostzijde van de Aarbrug tot aan de grens van Zwammerdam in het Raadhuis Raadhuisstraat des n.m. 2 uur. Voor bewo ners van de Lage Zijde van de Westzijde vah de Aarbrug lot aan de grensscheiding Koudekerk met inbegrip van dé Ridderbuurt ten huize van dr. van Wermeskerken des n.m. 2 uur. Voor de ingezetenen van de Hooge Zijde ranaf de grensscheiding met Zwammerdam met inbegrip van de Buitenwijken lot aan de Hof brug in het Huis der gemeénte in de Julianastraal des n.m. 2 uur. En voorts voor de ingezètenen van de Jïöoge Zijde vanaf de Hofbrug tot aan de grens van Ilazerswoude in het Huis der ge meente in de Julianastraat des v.m. 9 uur. Belanghebbenden maken wij er nog op attent dat het zeer gewénscht is dat bij de aanmelding de trouwboekjes of geboortebe wijzen der kinderen worden medegebracht. Voor de ingezetenen van Aariander- veen (dorp zal op Donderdag 17 October a.s des namiddags van 23 en van 78 u. in een lokaal van de openbare lagere school té Aarlanderveen gelegenheid bestaan tot köstelóozé vaccinatie en revaccinalie. De data waarop genoemde gelegenheid voor de andere ingezetenen onzer gemeente zal wor den opengesteld zal nog nader bekend gé- maakt worden. Dinsdag 15 October a.s. des 's avonds half acht zal in de St. Jósephzaal een pro- paganda-avond gehouden worden door den Bijz. Vrijw. Landstorm. Als spreker zal dien avond optreden de nieuwbenoemde secreta ris der gewestelijke landstormcommissie de heer D. J. Karris. Tevens zal dan de prijs uitreiking plaats hebben van de gehouden schietwedstrijden. Ter afwisseling zullen een 5-lal mooie films worden vertoond, ter wijl een en ander door muziek (viool en piano) zal worden opgeluisterd. Gisterenmorgen reed ter hoogte van de verlof zaak van den heer van Sch. nabij het Goudsche rijpad dóór onbekende oorzaak een automobiel in de langs dien weg gele gen sloot. Dc eenige inzittende de bestuur der kon worden gered. De wagen die zwaar werd beschadigd, kon later gelicht worden. Volgens informatie bleek de auto en be stuurder afkomstig te zijn uit Lange Ruige- Weide. RECLAME. tabletten C TEGEM Btj Apotb en Droglaten 4353 burgemeester. B. G. Cortö, secretaris en P. E, Viervant Tukker. Het bestuur is thans samengesteld: K. Brug. voorzitter, Ph. E. Viervant Tukker, secretaris, P. Meijdam, penningmeester. Getracht zal worden gelden bijeen te bren gen noodig voor de mobilisatie-kruizen, waarvan de uitreiking zal plaats hebben in een feestelijke vergadering. 50-jarig jubileum. Naar wij vernemen za'l a.s. Zaterdag de lieer Willem van Waardhuizen zijn 50- jarig jubileum vieren als baas-werk meester aan de Vereenigde Touwfabrieken alhier. De jubilaris zal deS morgens te 11 uuT gehuldigd worden. Wij wenschen den jubilaris een schoonen dag toe! In de maand September zijn ter secre tarie aangegeven als bedrijfslachling 11 run deren en 10 varkens, voor noodslachting 1 schaap. 1 graskalf (afgekeurd). 1 varken (af gekeurd). LEIMUIDEN. Naar wij vernemen zal ds Jongens, beroepen predikant bij de Ned. Herv. Ge meente alhier op Zondag 27 Oct. a.s. zijn intrede doen. BOSKOOP. EEN NIEUW MILLIOENEN- SCHANDAAL TE BERLIJN? Onder den titel .,Een nieuw rallliöenen- schandaal" meldt de „Tempo" o.a.: Heden ontvingen w(j het bericht- van een mc nop olie-zaak, die de Verkehrs A. G. met de firma F. Butt en Co. te Lichtenberg on- dc-ihr.udt. Deze firma heeft het monopolie vcor de levering van materiaal voor straat* aanleg, steenslag, grint, enz., doch tegelijk zorgt zij voor den aanleg. Wat het schandaal in z\ju vollen omvang laat zien, is het feit. dat de firma niet slechts het monopolie heeft, doch dat ten behoeve van haar en om haar millioenen te laten ver dienen, overbodige Iramwegwerken, vef.eg- gingen en nieuwe aanleg van rails plaats hebben. Bij de Verkehrs A.G. zit een directeur Luedicke. Een der chefs van de firma Butt en Co is ook eeh heer Luedicke, de zoon van den directeur van de Verketirs A.G. De firma Butt was tot voor tien jaar een zeer onbelangrijke firma met een crediet van nauwelijks 10.000 mark. Zjj is sinds het overnemen van de tram door de stad groot geworden. Thans is zjj een der rijkste fir ma's in deze branche. Korten tijd geleden heeft de stad de firma Butt en Co. nog een bijzon der en vriendendienst bewezen door de overneming van een groote hoeveelheid nan- 1 deel en. „Zij heeft haar mooien tint van haar vader geërfd." „Had die dan zoo'n prachtige huid V' „Neen, maar hij was directeur van een fabriek voor schoonheidsmiddelen." SCHEEPSRAMP IN DE HAVEN VAN YOKOHAMA. Hei Japansche stoomschip Ëotosjimo Maroe is Dinsdag tengevolge van den sterken mist in de haven van Yokohama met een ander Japansch stoomschip in botsing gekomen en binnen eenige minuten getonken. De be manning bestond uit dertig koppen en is voor een gedeelte omgekomen. 450 GRADEN HITTE. Te Berljjn, Hohenschönhausen. ontstond gisteren brand in een proefstation voor het vervaardigen van synthetische benzine. Nog Vóórdat de brandweer ter plaatse versoheen, stend een met vjjf duizend liter olie gevuld reservoir in vlammen. Hierbij werd een warmte van 450 graden ontwikkeld. De brandweer .wier taak uiterst moeilijk was, zette de omliggende straten af om daarna te trachten het vuur té fcestrijdêu. Voorzien van rookmaskera moest de brandweer het vuur naderen. Begrafenis G. van Noordt. Onder enorme belangstelling had Woens dagmiddag op de algemeéne begraafplaats de teraardebestelling plaats van wijlen den heer Geardus van Noordt. De lijkwagen was geheel bedolven onder een schal van bloe men en kransen. De verschillende besturen, waarvan de overledene deel had uitgemaakt, hadden zich achter den lijkstoet aangesloten. Op den doodenakkór werd het woord ge voerd door ds E L. Smit uit Zaltbommel, schoonzoon van den overledene, vervolgens door den bedrijfsleider de heer M. Zuijdam, daarna door den heer Jac. Smit uil Naarden namens den bond van planfenhandelaren. Voor de afd. Boskoop van de Kon. Ned. Mij. voor Tuinbouw en Plantkunde sprak de heer KI. v. T Hof, te dezer plaatse, cn tol slot de heer Kauffmann, voorzitter van de vaste keuringscommissie van de Kon Ned. Mij. voor Tuinbouw- en Plantkunde. Een zoon van den overledene, de heer G. J v. Noordt bedankte voor de betoonde be langstelling. Wij vermelden ten slotte nog. dat de ex- Keizer van Duilschland een vertegenwoor diger gezonden baddie namens den cx-Kei- zef een zeer fraaie krans op het gfaf neder- logde. Fraaie onderscheidingen Op de gehouden planten- en bloemenkeu- ringen in de Koningszaal van „Artis" té Amsterdam, Van de Kon. Ned. Mij. v. Tuin bouw- en Plantkunde behaalde onze plaals- genootei] de heer J. Boer Gzn., een certifi caat le klasse voor inzending „Abiês-ari- zonica-coinpacta-Glaura en de heer A. Spaargaren een gouden medaille voor in zending „Coniferen". De volgende brieven zijn als onbestel baar aan het postkantoor terug te bekomen: De heer eri fnevr. Vlieger, Kanaalkade 126, Amsterdam; gebr. v. Ga am, boomk weekers, Boskoop; mej. Johanna Klomp, Simonsha- ven bij den Briel; D. Vogelenzang, poste restante, Heiligen Blut, Oösfenrijk en Mon sieur Paul Pötnei, pösle reslsthte, Gërafdmer (France). Aan het postkantoor alhier Werd ge durende de maand September ingelegd f. 8457.36 en terugbetaald f. 5479.79. Het laatste door het kantoor uitgegeven boekje draagt het nhhimèr 4876. RIJNZATERWOUDE. Schietwedstrijd B. V. L. Dinsdagavond hield de Bijz. Vrijw. Land storm afd. Leimuiden en Rijnzaterwoude haar eerste schietwedstrijd in het café van den heer J. W. de Boer alhier. Het maximum aantal te behalen punten was 50. De prijzen werden behaald door de volgende leden. 1. G. E. Rosenboom 49 pnt. met 19 steunpnt (een koffiemolen), 2. G. v. Heijningen, 49 pt. met 14 St.p. (kistje siga^ ren), 3. J. v. d. Berg 48 pnt. met 17 sl.p. (boek Dickens), 4. W. G. Droogh. 48 pnt. m. 15 sip. (knipmes), 5. J. I'Ami, 48 pnt. met li st.p. (thermometer), 6. KI. Breedijk, 48 pt. met 14 st.p. (potlood). 7. H. Vink. 47 p.^ met 14 st.p (1 bus cacao). 8. L. H. Heems kerk, 47 p. met 13 st.p. (porlemonnaie), 9. J. J. Straathof. 46 pt. met 16 st.p. (1 bus cacao). 10 J. L. Hogenboom, 46 p. met 15 st.p. (boek Dickens). 11. H. Kieberl. 45 p. met 15 sip., 12. G. P. v d. Meer, 45 p. met 15 st.p., 13. P. Reijngoud. 45 p. met 15 st.p., 14. M. Wille. 45 p. met 15 st.p., 15. W Dor- rcpaal. 44 p met 12 st.p 16. J. W. de Boer 44 p met 11 st p.. 17. C. Kempenaar, 43 p. mét 15 st.p.; 18. C. J. de Rijk. 43 p. met 10 st.p.; 19. W. P. Straathof. 42 p., 20. J. J. v. d. Knijf. 39 p., 21. P. Kennis, 35 p., 22. II. de Wagenaar. 27 p. De laatste elf deelnemers ontvingen troostprijzen. Onder een toepasselijk woord j werden de prijzen dooT den beer J. A. Bak- huijzen, Voorzitter van do afdeelingen Lei- muiden en Rijnzaterwoude uitgereikt. De voorzitter sprak de aanwezigen harte- j lijk toe. In het bijzonder bracht hij dank aan majoor de Veer en kapitein Schell voor hunne tegenwoordigheid, de aanwezigheid van het bestuurslid W. Compeer werd mede zeer op prijs gesleld. Vervolgens reikte majoor de Veer de di- ploma's door de heeren H. Kiepert, G. P. v, d Meer en J. I'Ami op den korpswedstrijd te i Amsterdam verworven uit. Kapitein Schell wekte ten slotte de aan-< wezigen nog op om in eventueele gevallen alle steun aan het wettig gezag te verlee- LEIDERDORP. „Het Mobilisatie-Kruis". In de vergadering van de afd. Leiderdorp- Zoeter woude van den Ned. Bond ,,Het Mobi lisatie-Kruis" werd vastgesteld een huis houdelijk reglement. Drie bestuursleden zul len zitting hebben uit de gemeente Zoeter- woude, drie andere uit Leiderdorp en om geving. Uit Zoeterwoude werdén gekozen de hee- ren: P. Wap, bufgemëestér. J. Stadhouder I en P. Meijdamj uit Leiderdorp: K. Brug, Naar wij vernemen stelt het Bestuur van het Departement, Rijnzaterwoude van de Mij. lot Nut van 't Algemeen zich voor om in het komende winterseizoen een zes tal voordracht-avonden te doen houden en wel op 17 October 1929 (Jan Boezer uit Den Haag), 21 November 1929 (Ensemble Frits Bouwmeester, uit Amsterdam). 19 December (eigen krachten), 9 Januari 1930 fmevr. Zwierzina uit Den Haag), 13 Februari (spre ker nog onbekend), 13 Maart 1930 (eigen krachten). o TER-AAR. Inenting Alastrim. Daar bij de vorige inenting nog vele per sonen zich aanmeldden die nog geen beurt konden krijgen, worden belanghebbenden eraan herinnerd., dat op a.s. Zaterdag 12 Oc tober weer een vaccinatie zal plaats heb ben en wel des voorm. 10 uur ten huize van Dr. Lindner te Langeraar en in de Openbare School te Aardam. Door het Gemeentebestuur is vergun ning verleend aan den Ondernemer van de Autobusdienst .,De N. A L." lot den bouw van een autobus-garage te Aardam en aan J. van Eijk, J. Vuijk en C. Lek het op richten van warenhuizen. RECLAME. 2-2

Leidsch Dagblad | 1929 | | pagina 6