Zomersproeten ver dwijnen spoedig door een pot UIT DE RIJNSTREEK. UIT DE OMSTREKEN. VERDRONKEN. Gistermiddag circa 5 uur is het 8-jarig zoontje van W., te VJaardingen verdron ken in de Vlaardingsche Vaart. Het kind was met zijn vader wezen visschen. Het roeibootje geraakte bij het terugkeererf achter een motorboot. Door den hevigen golfslag viel het kind uit het bootje. Het lijkje is nog niet gevonden. BOTSING TUSSCHEN MOTORFIETS EN MELKKAR. Op den Boschdijk nabij het Rijkskran*- zinnigengesticht te Eindhoven heeft Zater dagavond omstreeks 10 uur een doodelijk motorongeluk plaats gehad. De ongehuwde electricieoi A. Waals uit 6fc. Oedemode reed daar per motorrijwiel met. L. van Wanrooy koopman eveneens uit St. Oedenrode op de duo-zitting in de richting Best en kwam in volle vaart onder de kar van den melkrijder Gevers uit Acht terecht, welke in dezelfde richting reed. Van den bestuurder van het motorrijwiel den heer Waals, werd de borstkas inge drukt, zoodat deze kort daarna, voorzien van de H.H. Saxuamenten, is overleden. De toestand van den duo-zilter van Wan rooy liet zich aanvankelijk ook ernstig aan zien, doch later bleek, dat deze slechts een onbeteekenende verwonding aan het hoofd had bekomen, zoodat hij nog denzelfden avond het ziekenhuis kon verlaten. De oorzaak van het ongeluk is vermoe delijk te wijten aan onvoorzichtigheid. Den melkrijder treft geen schuld. RADIO-STORING DOOR VLIEGTUIGEN. Volgens een bericht aan ludhtvarenden komt het herhaaldelijk voor, dat vliegtuig bestuurders in de onmiddellijke omgeving van het radiostation, hetwelk is gelegen plm. 6 K.M. N.N.O. van Noordwijk aan Zee, vliegen, als gevolg waarvan de korte- golfontvangst van dat station wordt ge stoord. In verband hiermede wordt de aandacht van vliegtuigbestuurders gevestigd op het verzoek in het Bericht aan Lucht var end en 'A no. 3 van 1929 om bedoeld 6tnlinn niet te naderen binnen een afstand van 2 K.M. Toen dr. Hans Bell in 1919 minister van handel van de nieuwe Dujtscihe Republiek, werd, kreeg hij zeer veel dreigbrieven. Eens ontving hij een briefkaart met be taald antwoord waarop stond: „Zoudt u niet denken, dat het beste voor n zou zijn aan de dichtstbijzijnde lantaarn te worden opgehangen V' Dr. Bell schreef op het formulier van antwoord Meent u, dat liet verlichtingssysteem er beter door zou worden BUITENLANDSCH GEMENGD. heeft dr. Eckener bij het passeeren van Parijs nog een brief afgeworpen, bestemd voor den Franscben minister van lucht vaart! De Fransöhe minister van luchtvaart Laurent E^nac heeft aan dr. Eckener te Friedrichshafen het volgende telegram ge. zonden: Ik dank u voor uw groeten en wensch u geluk met uw mooi en tocht. De passagiers hadden 's morgens in het, luchtschip dr. Eckener nog verraet met volgenden echriftelijken gelukwensch: De ondergeteekenden, passagiers van het Duitsche luchtschip ,,Graf Zeppelin", vlie gend boven den Atlantischen Oceaan en om de wereld, bieden ter gelegenheid van zijn verjaardag hun gewaardeerden com mandant en leider dr. Hugo Eckener, den beproefden lucht- en zeekapitein, hun ge- lukwenschen aan. Wij wenschen hem met groote hartelijkheid steede gelukkige vaart en verder succes, opdat de naam Hugo Eckener steeds een symbool van verstandig beleid en koenen durf ten dienste van de goede verstandhouding en de toenadering tu6srhen de continenten en volkeren z&r zijn. Boven den Atflantischen Oceaan. 10 Augustus 1929. Volgden de handteekeningen van alle passagiers. RECLAME-TENTOONSTELLING BERLIJN. Zaterdag is de „reclame-tentoonstelling 1929 Berlijn" door Boess, den burgemeestér der stad, geopend. Namens den rijksminister van economi sche zaken, die in verband met de Haag- sche conferentie afwezig is, begroette ver volgens de rijksminister van justitie, v. Guerard, de aanwezigen. DE THUISKOMST VAN DE „GRAF ZEPPELIN". Over de terugkeer van de ,,Graf Zeppe- Jin" te Friedrichshafen, waarvan wij Za- ierdag nog kort konden melden, nog het volgende.' 13.05. De Zeppelin is reeds eenigen tijd in de buurt van het landingsterrein. Mid den op het terrein staat een gramofoon met loudspeaker. Het begint te regenen. De menschen worden ongeduldig. Er komen steeds nog kijkers aan per auto en motor. 13.10. De Zeppelin zweeft statig over hel Bodenmeer. Er komt een watervliegtuig aan, om de „Graf Zeppelin" in te halen. 13.15. Langzaam komt het gevaarte na derbij, recht op het veld aan. Het is bijna windstil. De gramofoon staat stop. Alles is in afwachting. De motoren werken nog slechts langzaam, daarna werken de mo toren terug om vaalt te (minderen. 13.20. De „Graf Zeppelin" is vlak boven bet terrein, de passagiers wuiven. Men her kent de gezichten. Het luchtschip wordt langzaam naar beneden getrokken De motoren werken nog langzaam om afdrij ven te verhinderen. 13.22. Het landingspersoneel heeft de handgrepen aan de cabine gegrepen De Zeppelin heeft dus den grond bereikt. De gramofoon speelt weer. Men hoort com mando's van dr. Eckener voor het hangar- personeel. 13.26. Het luchtschip glanst en lijkt wel schoon gewasschen door tien regen, het moet nog wat gedraaid worden om in de holl getransporteerd te kunnen worden. In de hall wordt gecontroleerd of er ook per sonen zonder toegangsbewijs zijn binnen gekomen. 13.37. Het luchtschip is in de hall «aange komen en luid hoera-geroep weerklinkt. De douane-dienst, werd zeer vlot uitge oefend en de passagiers konden vlug uit stappen. Dr. Eckener begaf zich via den achter sten motorengondel naar buiten, zonder door de menschenmrnigte, die was samen gestroomd om hem tevens in verband Piet zijn verjaardag dat viel wel toevallig samen! te huldigen, te worden opge merkt. Naar een der passagiers verklaarde heeft» bet luchtschip van tijd tot tijd met den wind mee een snelheid van 180 K.M. per uur weten te. bereiken. F.en der bladen publiceert e°n artikel var. 'dr. Eckener. waarin deze de overtuiging uitspreekt dat voor groote transatlanti sche reizen het luchtschip het beste ver keersmiddel is. Dit te bewijzen is het do*) van zijn leven. Ook de wereldreis moet er toe bijdragen dit te bewijzen. Naar de Fransche bladen nog melden, J DE EUROPEESCHE RONDVLUCHT. De eerste deelnemers hebben Zaterdag Praag bereikt. Broad (Engeland) om 1.51, 'amberry om 2.05, Miss Spoon er om 2.10, Kleps om 2.30, Offermann om 2.41, Siebel om 3.27. Tengevolge van het slechte weer, kon den de vliegers den tocht niet voortzetten. Gisteren was he-t beter en werd ge&tart naar Berlijn. Broad landde' om 15.26. Miss Spooner om 15.29 en Lord Carberry om 15.36. De eerste deelnemers aan deze vlucht kunnen hedenmiddag op Schiphol worden verwacht. EEN ONGELUK AAN DE NOORDPOOL. De I tali aan scflre expeditie, welke een on derzoek instelt naar de overblijfselen van de „Italia" is een ernptig ongeluk over komen. Enkele leden van de expeditie, die zich ten Noorden van Spitsbergen in het ijs be vindt, werden Woensdagavond door eca hougerigen ijsbeer aangevallen. Albertini, de leider der expeditie wilde, met een geweer gewapend, hen te hulp komen, doch kwam ongelukkig tengevolge van 't breken van een ijsschots in een wak terecht. Bij zijn val ging het geweer af en door het schot werd de leider Guido zoo ernstig gewond dat hij kort daarop aan boord van het schip overleed. Daar het schip het. land niet kon berei ken, heeft men het lijk van Guido onder de gebruikelijke eerbewijzen in zee laten zinken. EEN MERKWAARDIG VLIEGONGEVAL. Een eigenaardig ongeluk heeft zich op een Poolsch vliegtuig voorgedaan. De be stuurder viel uit het vliegtuig, doch het gelukte hem zijn valscherm te openen en zoo ongedeerd den grond te bereiken. Het vliegtuig vloog zonder bestuurder verder en bleef nog ruim een kwartier in de lucht. Toen eerst viel het naar beneden, waarbij het geheel vernield werd. EEN VLIEGMACHINE DE LUCHT IN GESCHOTEN. Voor de eerste maal is het bij Dessau op de Elbe gelukt een Junkersvliegtuig met behulp van vuurpijlen te doen star ten. De eerste poging, welke enkele weken geleden werd gedaan mislukte, doordat oe lading zijwaarts ontplofte. Zaterdag daar entegen had men volledig succes. Het was of het vliegtuig werd weggeschoten. Met een zesdubbele lading als thans werd gebruikt, moet een vliegtuig met eer» maximum belasting van 5000 K.G gemak kelijk in de lucht gebracht kunnen worden hetgeen OP andere wijze en zeker niet door eigen motorkracht niet mogelijk zou zijn. De proevep zullen worden voortgezet. HITTE IN JAPAN. Uit Tokio wordt, gemeld, dat in Japan een buitengewone hitte heerscht. In de straten vajn Tokio stond de thermometer Vrijdag op 48 tot 49 graden Celsius. De hitte heeft reeds vele slachtoffers geëischt. In verscheidene deelen van het land is de oogst door gebrek aan regen verdord. Nadere berichten uit Tokio melden nog dat van de hitte twintig persomen krank zinnig zijn geworden, terwijl er 50 tenge volge van een zonnesteek overleden zijn. ERNSTIG AUTO-ONGELUK. Op den Kaiserdam/m te Berlijn zijn een auto en een bus in zoo groote vaart öp elkaar gereden, dat beide omsloegen en twee inzittenden gedood en vier zwaarge wond werden. De oorzaak van het ongeluk was, dat een levensmoede man zich voor de auto wierp. De chaAiffeur trachtte hem nog te mijden en gooide het stuur om met het gevolg, dat hij tegen de bus reed. RECLAME. Sprutol. Bij alle Drogisten 195 ALPHEN. Verslag van Water; en Lichtbedrijven. Uit het heden verschenen jaarverslag van de Water- en Lichtbedrijven onzer ge meente ontleenen wij het navolgende Gedurende het jaar 1928 werd 2.139.705 M3. gaö geproduceerd tegen 2.069.24-5 M3. in 1927 alzoo een vooruitgang van 70460 M3. of phn. 3.5 procent. Na de afschrijvin gen tot een totaal bedrag van f. 57.428.07 1/2 en betaling van rente lot een bedrag van f 15.141.86 kon aan de gemeente worden uitgekeerd een bedrag van f 19.928.17 De ga9prijs was voor alle doeleinden en bij iedere hoeveelheid 9 ct. per M3. Door het Eleclricileilsbedrijf werden af genomen v. Leiden 1.642.700 K.W.U. waar van nuttig werden afgeleverd 1.452.641.5 K.W.U. legen 1.239.912 5 K.W.U. in 1927 of meer 212.729 K.W.U., zijnde een voor- uilgang van pl.m. 17.1 procent. De^ prijs voor lichtstroom bedroeg 22 cl. per K.W.U. Na afschrijvingen tot een totaalbedrag van f 46.888.941/2 en betaling van rente tot een bedrag van 12.311..30 kon aan de ge meente worden uitgekeerd een bedrag van f. 22.000. Door het Waterleidingbedrijf werd in 1928 opgepompl 501.746 M3. te'gen 478.979 in 1927 alzoo 'n vermeerdering van 22.767 M3. Over de watermeters werden afgeleverd 132 912 M3. legen 126.612 M3 in 1927 alzoo een vooruitgang van 6300 M3. Na afschrijvingen tol een bedrag van f. 18.941.09 en betaling van rente lot een bedrag van ƒ.8065.32 kon aan de gemeente worden uitgekeerd een bedrag van f. 4766.58 Iedere 4 weken werd het gefilterde water bacteriologisch en .scheikundig onderzocht door het bacleriólogisch-Hygienisch en scheikundig Laboraliorium van dr. H. J. van 't Hoff en L. We'eda te Rotterdam Nog bij hel laatste onderzoek was de schei kundige samenstelling zeer goed terwijl ook de bacteriologische onderzoeken gun stig waren. Door de kerk era ad van de Chr. Geref. Kerk van Ree'destraat alhier werd de leve ring van een nieuw orgel met electr. wind- voorziening opgedragen nan de electr. orgel- fabriek M. Spiering te' Dordrecht. Door B. en W. werd aanbesteed het afbreken van een gebouw aan de Rijnkade waarvoor de inschrijvingen waren als volgt fa. Gesman Zoetmeijer f.590; J. Vonk f. 530 en H. OudenCs f 519. Allen aannemers alhier. N De zangvereeïiiging „De Lofslem" te Aarlanderveen zal half September a s deel nemen aan het te Woudrichem gehouden zangconcours. Genoemde vereeniging zal deelnemen en uitkomen in de 2e afdeeling. De plalaselijke afdeeling van hel Cen traal Genootschap voor Kinderherstellings- en Vacantiekolonies is naar wij vernemen, voornemens in Januari 1930 wederom een bazaar te organiseeren. On Ze vroegere plaatsgenoot J. W. Schouten Azn thans werkzaam len kan tore van de Inspectie der directe belastin gen te Helmond slaagde voor het examen adj. commies der dir. hel. invoerr. en acc. Voor het erfamen Duitsch L O. hiertoe opgeleid door den heer G. H. Schaap Jzn., leeraar Duitsch en Econ. taal M.O bene vens directeur van de Handelsavondschool slaagde de heer C. T Jongenburger alhier, onderwijzer der Chr Muloschool Gisteravond is een vierjarig zoontje van den heer S. in de Raadhuisstraat, toen hel ventje de straat overliep onder ren mo torrijwiel met zijspan geraakt. Het kind bekwam een ernstig bloedende verwonding aan het hoofd en werd onder heelkundige behandeling van dr de G. ge steld Gistermorgen is in wijk Hoorn een motorrijwiel met zijspan wagen door het breken van een verbindingsslang in een langs de weg liggende slcot gereden. De drie personen welke op de motor waren ge zeten geraaklen eveneens ie water doch weiden gered. Met veel moeite werd daarna do motor uit het water gehaald. Bij de gisteren gehouden controle op do wegenbelasting werden weer eenige autobestuurders de dupe. Men zij gewaar schuwd! Gistermiddag werd fusschen de beide bruggen aan Gouwsluis door een antobe- stuurder een rijwiel in duigen gereden. De berijder kwam met de schrik vrij. ALKEMADE. Raadsagenda. De Raad dezeT gemeente komt op Woens dag 14 Augustus 1929, des namiddags om 2 ure bijeen. Onderwerpen Ier behandeling: lo. Voorloopige vaststelling gemeente- rekening. dienstjaar 1928. 2o. Aanbieding gemeentebegrooting, dienst jaar 1930. 3o. Voorstel van Burgemeester en Wet houders om aan den brugwachter P. van Leeuwen eervol ontslag te verleenen uit zijne betrekking van brugwachter, ingaande 1 Januari 1930. 4o. Benoeming van een brugwachter voor de bediening van de brug over de ringvaart te Nieuwe Wetering, ingaande 1 Jan. 1930. 5o. Voorstel van Burgemeester en Wei houders om over te gaan tot onderhandsche verhuring van een woonhuis te Rijpwele- ring, D. 147. 6o. Voorstel van Burgemeester en Wet houders om over te gaan tot het verieenen van kwijtschelding van huur aan C. Post en tot ondeThandsche verhuring van een woonhuis te Nieuwe Wetering C. 108. 7o. Voorstel van Burgemeester en Wet houders om over te gaan lot onderhandsche verhuring van een perceel tuinland aan den Langenwcg te Roelofarendsveen voor den tijd van één jaar. 8o Vaststelling 1ste suppletoir kohier Hondenbelasting, dienstjaar 1929. 0o. Ingekomen stukken en mededeelingen. Burgerlijke Stand. Geboren: Jacobus Maria, z. van A. P. van der Poel en A C. C. van der Geest Jaco bus Leonardus, z van Th. M. Obdeijn en C. J. J. de Jeu Johannes Thomas, z. van G de Jong en C. Iloogenboom Elisabeth Maria, d van Th. P. van deT Meer en Th. G. «Straathof. Overleden: Johannes Laurenlius van der Hoorn 2 maanden. BOSKOOP. Burgerlijke Stand. Geboren: Johanna Maria, d. van H. Streng en M. W. Duijndam Jan Dirk, z. van W. v. Zoomeren en W. v. d. Heiden Gijsbertus Johannes, z. van G. Rietkerk en J. Passchier Helena Margaretha. d. van J Streng en W. Kool. Overleden: Pieter van Groos 81 j. Hein Koelmans 74 j. Vrijdagavond .had zekere J. Koster al hier. hel ongeluk, om bij hel voetbalspel op een terrein aan de Julianastraat een been op twee plaatsen te breken. Door twee doctoren werd het jongmensah voorloopig behandeld, waarna hij ter ver dere verpleging naar liet Academisch Zie kenhuis te Leiden werd vervoerd. Aan de bad- en zweminrichting wer den gedurende de afgeloopen week. 190 hes- ren-, 195 dames- en 109 volksbaden geno men. B. cn W. bebben besloten, dat in den vervolge alleen aan personen, die bij het blusschen van brand behulpzaam zijn een vergoeding zal worden uitbetaald, indien zij zich vooraf bij een der brandmeesters hebben aangemeld en bij hel eindigen hun ner werkzaamheden hiervan weder bij een der brandmeesters mededceling hebben ge daan. B. en W. hebben aan ce N.V. Centrale bakkerij en aan den heer W. C. Verbakei. smid alhier, vergunning verleend voor het plaatsen van cleclro-moloren. respectieve lijk van 7 en 3 P K. OUDE-WETERING. Het programma der plechtige viering van het 25-jarig priesterfeesl van pastoor Raken alhier op 15 Augustus luidt als volgt: Woensdag 14 Aug.: 7.30 's avonds, fees telijke ontvangst van den pastoor. Bij het binnenkomen der kerk zingen alle paro chianen een welkomstlied Daarna toe spraak niet Lof. Ten 9 uur serenade door het plaatselijk muziekgezelschap Eruditio. Donderdag 15 Aug 8 uur: Vroegmis waar onder Generale H. Communie, 101/» uur plechtige hoogmis. 2.30i «ur, receptie; 8 uur plechtig Lof mei Te Deum en feest lied. Vrijdag 16 Augustus, 7'/* uur: H. Mis, waaronder algemeens Communie voor de schoolkinderen; 3 uur ontvangst door d© kinderen en huldiging in de parochiale school. ROELOFARENDSVEEN. v. Zaterdagmiddag waren drie jongens aan het varen op den Oostpolder. Toen zij blijkbaar hiervan genoeg hadden gingen *.ij met de boot schommelen met het noodlot tig gevolg dat de boot omkantelde en allen te water geraakten. Op het hulpgeroep der jongens kwam het personeel van de wed. v d. Meer, dat zich in <le nabijheid van de plaat? des onheils bevond, toegeschoten. Zij mochten er in slagen allen te redden. Wij vertrouwen dat dit bericht een waarschu wing zal zijn voor anderen' WADDINXVEEN. Het 7-jarig zoontje van den landbou wer v. L. geraakte met de rechterhand in een hooilosser bekneld: 2 vingers van dit lichaamsdeel werden afgekneld. Dr. Paul verleende medische hulp. Hot echtpaar M. KolkmanM. Brandt herdenkt dezer dagen den dag waarop zij vóór .50 jaren in den echt worden verbon den. Wat zeer merkwaardig is dat de zoon van den beer K. terzelfder tijd zijn 25-jange echtvereeniging viert, terwijl zijn kleinzoon op dien dag in het huwelijk treden zal. Er is dus alle reden tot vreugde en een feeste lijke stemming in deze familie! Tot 2de secretaris van den Volksbond i9 benoemd de heer D. l Starre en tot commissaris de heer Jac der Meer, alhier. Het bestuur van de vereeniging wonnen Levenskracht", alhier is als V, samengesteld: W. Matse, voorzitter; Straver, secretaris en A. van Os, pén- - meester Door het bedanken van J. Bresst- bestuurslid van de tooneelver. alhier, V heer D. van der Starre in diens p' kozen. Deze zal de functie van seen waarnemen, terwijl de heer C. Okkers;. penningmeester zal optreden. Naar aanleiding van hel verzoe'ï de patiëntjes in het „Zonnekamp" te denken, werden door zuster de Bruin, ti giften ontvangen, resp. f 10 en f.5, voor het bestuur der ver. I b. c de c: kende gevers of geefsters hartelijk zeggen. Onze plaatsgenoote mej C. A Ou slaagde voor het examen enguelrice T.i culose-bestrijding. De burgemeester deze: gemeente c 27 Augustus a.s. afwezig. Als waarne:-. burgemeester fungeert de weihoudeT i J. G. Herfst. Gistermorgen is alhier op den V delijken Dwarsweg een autobus met p* giers in 't water gereden, doch bij dit os va! (heeft nietaand van de passagiers letsel bekomen. De chauffeur is door schok door de voorruit gevallen maar kwam zeeT onbeduidende wonden. alle9 wonder boven wonder goed afliep AALSMEER. De heer J. v. d. Drift, onderwijzer de Bijz. School op het dorp, slaagde 's-G-ravenhage voor de acte Duitsch 'L, Op 23 Augustus a.s. neemt „Aalsnv Harmonie" (dir. de heer J. C. Hulsbos),i aan het muziekconcours te Monster, corps komt uit in de "tweede afdeeli^ Zaterdagavond werd een der 1 gen van de Ringvaartsbrug aangereden c een personenauto. Een der palen werd gehavend, teTwijl van de auto een i werd vernield. Gistermorgen had eer gelijke aanrijding plaats, juist aan den deren kant, zoodat de brug weer w zooveelste maal in de reparatie moest* den genomen. Tot lid der Gezondhcidscommis?:'. zeteld te dezer plaatse, is door den Coni saris der Koningin herbenoemd voor dec van 6 jaar de heer A. Kool te Onder-Am Toen bakker B. alhier bezig was pas gekochlen hond voor den wage: spannen, kreeg hij van het dier zoon duchten knauw in een zijner handeD. hulp van een medicus moest woiden Toepen. Door het Gem. Electr. Bedrijf is ti ook de Nieuweweg (de grensweg tussc ëtommeer- en Hornmeerpolder) geêlrt ceerd. Hel slraatlicht gloeit nu vans! boorden van den Westpias tot aan dra ouden molen van den Stommeer aan i Vliet. Ongetwijfeld een mooi gezich' donkeren nacht, die keten van liet: welke zich door de lage polderlanden s gert. S HILLEGOM.' Aanbesteding hekwerk. Voor hel plaatsen van draadafraslerin; het Wilhelminapark is bij openbare a sleding ingeschreven als volgt: Hoogenbürck en Zn. te Haarlem f-j per strekkende meter en L. Huyser te r terdam f. 2.78 gegalvaniseerd en f. 2.95 asfalteerd per strekkende meter. Burgemeester Pont heeft het hesctó heerschap van de Hillegomsche Harm.J kapel aanvaard. wel KATWIJK. Jan van Riemsdijk komt. Aangemoedigd door hel groote sno de overgroote belangstelling bij zijn den hier ter plaatse vorig jaar ondervj he<efl onze bekende zanger Jan van 1 dijk besloten ook deze zomer en Vrijdag 16 Augustus weer een avond vroolijke kunst te geven in de Gemf- zaal. Ditmaal zal hij vergezeld zijn van volledig ensemble beslaande uit vrouw.' en Rie van de Rovaart, een jeugdige res uit Amsterdam (zie advertentie nummer). Missiecollege. Tot leeraren aan het Missiecollege Willibrord" alhier zijn benoemd de I Paters Franciscanen G. Wisman?, B Genuchlen. R-. Beekman. Oclav. Wisffl* Ger. van Wersch en R. van Valkenhof' Raadsagenda. De Raad dezer gemeente komt nWf des namiddags 7.37 uur in openhak gadering bijeen. Punten van behandeling: 1. Vaststelling notulen. 2. Mededeeling van ingekomen 3. VerZoek van den heer J. W. Ko.rj' ontslag als secretaris en ambtenaarTja Burgerlijken Stand dezer gemeente- 4. Voorstellen tot verkoop van ?r 5. Voorstel op het verzoek .inzake N van een muziektent te Katwijk 1 Rijn. 6. Voorste! tol verhooging van lelijke bijdrage voor de Prinses Juli*- waarschool.

Leidsch Dagblad | 1929 | | pagina 6