VISSCHERIJ-BER1CHTEN. NAGEKOMEN BERICHTEN. BEURSOVERZICHT. KUNST- EN LETTEREN. FINANCIEN. UIT BE RIJNSTREEK. MEVROUW ZOEBKOF. Mevrouw Zoebkof, die onlangs haar pa leis te Bonn heeft moeten ontruimen, heeft thans een eenvoudig gemeubileerd huiB te Mehlem aan den Rijn gehuurd. Een enkele gezelschapsdame is bij haar geble ven. Haar inboedel zal begin October te Keulen onder den hamer komen. SCHILDERIJ GESTOLEN TE MADRID. Uit Madrid wordt gemeld, dat in het Es- eoriaal de diefstal is ontdekt van een klein, doch zeer kostbaar schilderij van Goya. De diefstal werd ontdekt, nadat een groep En- geische toeristen, die het Escoriaal bezochten, voorbij het schilderij was gekomen. Inder daad werd de dief dan ook onder hen ge vonden en tezamen met een anderen heer tn dame van het gezelschap gearresteerd. Gedurende den tijd, dat de gids, die het gezelschap rondleidde, zijn uiteenzettingen gaf, had hij het schilderijtje van den haak genomen en onder zijn jas verborgen. MERKWAARDIGE DIEFSTAL IN HONGARIJE. Aan de Magyarsag wordt uit M&rama- rossziget (Hongarije) gemeld, dat uit de brandkast van het hoofdpostkantoor aldaar inbrekers een half millioen Lei hebben ge stolen. Nadat haar onderzoek eerst zonder succes was geweest, heeft de politie nu eene verbazende ontdekking gedaan. Men heeft n.l. absolute bewijzen in handen ge kregen, dat de inbraak door de vtouw van. den commissaris van politie te Szatmér- 'Németi voorbereid was, die met haar eigen auto haar medeplichtigen. 4 hoeven, naar M&ramarossziget bracht. Nadat de inbraak gelukt was, is het fraaie gezelschap, weer in haar auto spoorloos verdwenen. HET SCHIP VAN KAPITEIN SCOTT WEER NAAR DE ZUIDPOOL. Hel beroemde ontdekkingsschip „Disco very", waarmede kapitein Scott zijn eerste ontdekkingsreizen in het Zuidpoolgebied deed is vertrokkem voor een ontdekkings tocht in het Zuidpoolgebied gedurende tfrie jaar. De expeditie staat onder leiding van Sir Douglas Mawson. GROOTE BRAND AAN DE RIVIERA. Een groote brand in het- bevgdi strict SI. Etiecne heeft 100 huizen verwoest, waar door 500 menechen da-kloos zijn geworden. Er vallen geen mensc-henlevens te be treuren. ONGELUK BIJ MANOEUVRES- Bij de manoeuvres in de buurt van Bie- litz (Tsjecho-Slowakije) heeft een ernstig ongeluk plaats gehad. Een handgranaat was niet ontploft. Toen een kolonel de oor zaak daarvan wilde nagaan, barstte de gra naat plotseling met hel gevolg, dat den ko lonel beide beenen werden afgescheurd. Ernstig gewond werd hij naar een zieken huis vervoerd. RECLAME. Dames-Handschoenen vanaf 25 Cts. Zijden Shawls vanaf f. 1.65 Coupons Kunstzijde en Mousseline SPOTKOOPJES. 9710 IJMUIDEN, 2 Augustus 1020. VISCHPRITZEN. 20 Tarbot per kilo f. 1.801,60, 4 Griet per kist van 50 kilo f. 6331, 613 Tongen per kilo f. 3.803.05, 2 Groote Schol per kist van 50 kilo f. 1.45, 3 Middelschol f. 33, 4 Zetschol f. 4434, 113 Kleine Schol f.37 10, 2 Schar f. 1411, 9 Pieterman en Poontjes f. 8.507, 2 Groote Schelv. f. 43, 3 Middel Schelv. f. 3433, 31 Kleinmiddel Schelv. 1. 2016 50, 180 Kleine Schelvisch f. 157.50, 3 Kabeljauw por kist van 125 kilo f. 8278, 16 Gullen per kist van 50 kilo f.237.50, 2 Lengen por stuk f. 1.40, 43 Wijling per kist van 50 kilo t. 83.90, 30 Koolviseh per stuk f. 0.37, 793 Makreel per kist van 50 kilo f. 146 60. Aangekomen 6 stoomtrawlers: IJM 38 met t. 4625, IJM 60 met f.3838, IJM 124 met f. 1893, IJM 271 met f. 3236, IJM 29 met fo. 1873, IJM 238 met f. 1580 besom ming en in de haringhaven de logger KW 102 met 273 kantjes haring, GEVAARLIJKE JONGE BOEFJES Maandagmiddag tusschen 3 en 4 uur vervoegde zich aan de woning van de fa milie D. in de Eschdoornstraat te Den Haag een jongmensch en verzocht de vrouw des huizes te spreken. Deze was echter op dat oogenblik niet thuis en de jongen werd te woord geslaan door de 19-jarige dochter Daar de jongen voorgaf eenige zaken to hebben le doen, verzocht zij hem een oogenblik te wachten. De jongen kwam binnen en na eenige oogenbiikken gewacht te hebben, stond hij op liep zonder dat het meisje er erg in had op haar toe greep haar beet, en duwde haar in een kast. De sleu tel draaide hij om, zoodat het meisje voor- loopig opgesloten was. Toen doorzocht hij het geheele huis en haalde alle laden en kasten overhoop. De totale buit bedroeg ongeveer f. 120 waar mee hij zich uit do veie ton maakte. Het meisje zat ondertusschen maar steeds opgesloten in de kast. Na een uurtje hoorde zij haar moeder thuis komen en op haar geschreeuw werd zij nu spoedig verlost uit haar benauwde positie en deed het verhaal van den overval. De politie, die van een en ander in ken nis werd gesteld, trachtte dadelijk den dader op te sporen. Zij kreeg daarbij een draad in handen, (oen bekend werd, dat een andere dochter der familie D. omgang had met een 19-jarigcn jongen, H. genaamd. Deze H. slond, hoewel hij nog geen veroordeeling achter den rug had, bij de politie toch niet bijster goed aangeschreven. Uit een verder onderzoek bleek, dat H. veel omgang had met den 16-jarigen jongen. S. genaamd. Een portret van laatstgenoemde werd aan de dochter getoond en deze herkende daaruit onmiddellijk den jongen, die haar overval len en opgesloten had. Voorts kwam aan het licht, dat de beide jongens den geheeten nacht van Maandag en Dinsdag zoek waren geweest. Toen de politie zich Dinsdagochtend ten huize van H. vervoegde, kwam hij echter juist thuis en werd meteen gearresteerd. S. bleef echter onvindbaar. Dinsdagmiddag zei de H. echter, dat hp bereid was aan de petitie mededeeting te doen, waar zij S. kon vinden. Hp verklaarde met zpn vriend een afspraak gemaakt te hebben dien avond in het Haagsche Bosch elkaar te ontmoeten. Do plaats werd door hem nauwkeurig aange duid. 's Avonds werd S. door rechercheurs naar het bosch gebracht. De politie, die er op rekende thans ook den tweeden misdadiger aan te houden, wachtte echter een onaangename verrassing. Want ondanks het feit, dat H.'door eenige rechercheurs bewaakt werd, en zijn handen geboeid waren, zag hp toch kans te ont snappen. Toen volgde een wilde jacht door de donkere lanen van het bosch, want zooals vanzelf spreekt zetten de rechercheurs er alles op den vluchteling weer in handen te krijgen. Eindelijk kregen zij hem weer in 't oog. Zij losten eenige schoten om hem schrik aan te jagen en na veel moeite kregen zij hem weer te pakken. Het bleek, dat de ontmoeting met zijn vriend gefantaseerd was en dat hij alleen een kans wou hebben om te ontvluchten. Een verder onderzoek wees uit, dat de beide jongens verleden week een kamertje gehuurd hadden. Toen de politie gistermiddag daar kwam, troffen zij daar den tweeden betrokkene. Ook S. werd gearresteerd en naar het hoofd bureau overgebracht. Het geld hadden zij reeds grootendeels uitgegeven. Beiden bekenden volledig. Ook bekenden zij zich in den loop der laatste maanden aan meerdere insluipingen schuldig te heb ben gemaakt o.a. aan den inbraak in de Klimopstraal, waar 1.100, een partij sie raden en eenige effecten gestolen werden. -Q- AMSTERDAM, 2 Aug. Hoewel de handel niet zoo omvangrijk meer wa& in Margarine-Unies, toonde de A'damsche ef fectenbeurs heden todh een vrij levendig beeld, omdat i<n verschillend© andere fondsensoorten de omzetten waren toege nomen. Zoo ontstond een geanimeerde af faire in Philipswaarden .waarvan de nieu we eeai avance van ongeveer 25 procent behaalden. Later op den middag ging hier weer een gedeelte van verloren. Margarine-Unies stelden zich wat lager evenals Calvé-Delft, die. beneden 230 kwamen. Van Berkels Patent schommelden rond om de hoogste prijzen van gisteren. Ac- coustiek en Ultraphone waven zoo goed als onveranderd. Aniems behaalden opnieuw eon avance. Plotseling ontstond een beweging in Kunst- rijde-aandeelen, die gevraagd waren en vervolgens naar boven liepen. Tegen het slot had een kleine reactie plaats. Van de Mijnwaarden verkeerden Boe lons opnieuw in krachtig herstel, waarbij de 260 procent kon worden overschreden. De hausse in Rubbers was heden lot stilstand gekomen, doch op de hoogste koer sen van gisteren weTd goed weerstand ge beden. Een verklaring van de vaste houding is niet te zien. Het product was heden zelfs iel» meer lui. Tabakken waren stil. doch bleven op peil. Vootr Suikerfondsen be stond eenige belangsteling en de koersen neigden lot oploopen. Scheepvaarten wa ren veronachtzaamd. Op de Oliemarkt la gen Koninklijke vast. Amerik. fondsen had den een kalm verloop. Prolongatie-I: 1/2. WISSELKOERSEN. Engeland 12.10 314, Duitschland 59.-46, Frankrijk 9.78. Belgi 34.69. Zwitserland 48.01, Oostenrijk 35 15, Denemarken 66.50, Zweden 66.87 1/2, Noorwegen 66.47 1/2, New York 2.49 9/16. HAARLEMSCHE ORKESTVEREENIGING. Abonnementsconcerten. Het Comité tot instandhouding der con certen der Haarlemsche Orkestvereeniging te Leiden deelt ons mede dat. aangezien het veieischle aantal abonnementen nog niet genomen werd, de gelegenheid tot inteeke- ning alsnog tot nader te bepalen datum is opengesteld bij de firma Eggers. De uiterst geringe prijs voor een abonne ment van zes concerten (3 gulden alle rech ten inbegrepen), kan geen muziekliefheb ber van orkestconcerten met solisten weer houden van de geboden gelegenheid ge bruik te maken. Als solisten zullen o.a. optreden: Bertha Seroe®, zang. Louis Zimmermann, viool. Theo van der Pas, piano. Karei van Leeu wen Boomkamp, violoncel. FUSIE VAN DE KAS-VEREEN. EN DE ONTVANG- EN BETAALKAS. Naar wij vernemen is tusschen de Colle ges van Commissarissen en de Directies van de Ivas-Vereeniging en de Ontvang- en Be taalkas te Amsterdam, behoudens goedkeu ring van de vergaderingen van aandeel houders, overeenstemming verkregen om trent de fusie der bedrijven van deze ven nootschappen. Deze fusie zou geschieden onder meer op voorwaarde, dat de aandeel houders der Ontvang- en Betaalkas in de gelegenheid gesteld zullen worden hunne aandeelen om te wisselen tegen aandeelen Kas-Vereeniging in dier voege, dat f. 1000 nominaal Ontvang en Betaalkas recht zal geven op f. 800 nominaal Kas-Vereeniging (deelende in het volle dividend over 1929). Het bedrijf der Ontvang- en Betaalkas zou dan in dat der Kas-Vereeniging worden opgenomen en zou geacht worden van 1 Januari 1929 af voor rekening van de Kas- Vereeniging te zijn gevoerd. ALPHEN. Uit. het thans verschenen programma der feestelijkheden der Wilhelmin avereen i- ging blijkt, ttat behalve de reeds gemelde grasbaan wielerwedstrijden op 20 Augustus den volgenden dag een demonstratie zal go- geven worden door de Rij veroeniging „Kita Seneng" uit Nieuw-Vennep, die zeer inte ressant belooft te worden. In de Julianastraat werd gisteravonü de 14-jarige B. uit de Oranjestraat, door eon auto aangereden. De jongen werd meti een bloedende hoofdwonde bij dr. De Graaf binnengedragen alwaar hem heelkundige hulp werd verleend. Aan het postkantoor alhier en de daaronder ressorteer end e hulppostkantoren werd gedurende de maand Juli 1929 inge legd f. 228043.39, terugbetaald f. 18154.18. Het laatste door dat kantoor uitgegeven boekje draagt het nummer 18105. BODEGRAVEN. Regenen toch vroolijk! Het Moleiibrugsohe gezelschap dat ouder gewoonte gisteren den boottocht naar Kat wijk maakte, trof het ditmaal al heel slecht Het regende en daarna regende het weer en toen nog eens! Hot mag da® ook be wonderenswaardig heeten, dat men des avonds, toen het ook al weer regende nog juichend Bodegraven weer binnen kwam. Raadsagenda. De Raad dezer gemeente vergadert op Woensdag 7 Augustus n.m. 2 uur ten Ge meentehuis. 1. Opening. 2. Vaststelling notulen. 3. Ingekomen stukken. 4. Stemming voorstel Oldemans. 5. Aanbieding gemeentereke ning 1928. 6. Aanbieding verslag 1928 om trent de® toestand der gemeente. 7. Be schikbaarstelling gelden R.-K. school in de Meije voor aanleg waterleiding. 8. Ontslag directeur aimbacbtstcckenschool. 9. Over name Prinsenstraat. 10. Wijziging plaat selijke verordening regelende het Open baar Onderwijs. 11. Benoeming van ee>n onderwijzeres. Door B. en W. is aan P. van Katwijk vergunning verleend tot het bouwen van een schuua- voor rekening van den heer J. v. d. Marei; aan N. Hoogendoorn tot verbouw van een keuken, voor J. v. d. Boon aan J. Blijleven, tot den bouw van een schuur en aan de N.V. Hero de Groot tot verbouw van de fabriek. In de plaats van zuster Van Winger den, die ontslag heeft gevraagd als wijk- verpleegster voor de Chr. Wijk- en Zieken verpleging is tot wijkzuster benoemd zuster G. Kool. thans verbonden aan de Gemeen telijke Ziegenhuizen te Den Haag. De B. V. L. denkt op Maandag 2 Sep tember een feestavond te houden ter eere van den verjaardag der Koningin. Men is voornemens historische en eomische films te laten draaien, het kinderkoor Hosaim» te doen zingen en prijzen uit te reiken. Er zal voor dezen avond wel weer de noodige belangstelling zijn! De heeren Steph. de Wit en H. 3ael- de, leerlingen van de Groen van Prinster- school voor MULO slaagden voor het dri plpnia MULO A. BOSKOOP. De a.s. Landdag Bijs. Vrijw. Landstorm. Propaganda-avond. - Een nitgebreid programma. Het programma voor den op 7 September a.s. te houden landdag van den bijzonderen vrijwilligen landstorm, is thans ongeveer gereed. De landdag zal pl.m. 10 uur worden ge opend, terwijl omstreeks 11 uur de officieele ontvangst van de autoriteiten en de Ge westelijke Landstormcommissie ten Ge meentehuize zal plaats hebben. Na de officieele ontvangst zal waar schijnlijk een bezoek gebracht worden aan de te organiseeren bloemententoonstelling. Omstreeks half één wordt een officieele lunch gehouden in hotel „Klaassen" waar na, indien eenigszins mogelijk, een défilé voor de autoriteiten zal worden gehouden. Na het défilé gaat men naar het terrein achter de Julianastraat Hier worden op pl.m. 30 schietbanen schietwedstrijden gehouden, terwijl gelegenheid gegeven wordt te schieten op de vrije baan en op de ge- luksbaan. Naar alle waarschijnlijkheid komen de pijpers van het korps Mariniers reeds op Vrijdag, 6 September a.s. (KoninginnefeesÜ hier; zij zullen dan des avonds een taptoe geven en op den morgen van den landdag de reveille blazen, waarna zij verder aan den landdag medewerken. Aan de plaatselijke muziekkorpsen is eveneens verzocht om den dag door muziek op te luisteren. Op het terrein zullen motorwedstrijden worden gehouden benevens autowedstrijden met hindernissen, een en ander door het landstormmotorkorps. De verwachting be staat, dat eene esquadrille legervliegtuigen de stemming zal komen verhoogen. Een twaalftal wachtmeesters van de Velö-Artillerie zullen op het terrein spring oefeningen te zien geven met paarden. Door de Chr. Gymnastiekvereeniging „Hercules"' zullen op hel terrein gymnasti sche oefeningen worden uitgevoerd. Gepoogd wordt nog de medewerking te verkrijgen van de burgerijvereeniging uit de Haarlemmermeer. Er is in landstorrakringen voor dezen landdag zeer veel belangstelling. De afdee- ling Alphen aan den Rijn zal als gast den landdag meemaken, evenzeer als de Bos- koopsche Burgerwacht. In verband met den te houden landdag, is, gelijk reeds werd meegedeeld, een pro paganda-avond georganiseerd voor de af- deeling Boskoop van den Bijzonderen Vrij willigen Landstorm te houden op den avond van 5 September. Ook voor <fezen avond is het programma vrijwel klaar. Deze propaganda-vergadering zal worden bijgewoond door den heer mr. dr. K. J. Frederiks, chef van de afdeeling Binnen- landsch Bestuur, als vertegenwoordiger van Z E. den Minister van Binnenlandsche Za ken en Landbouw, benevens door verschil lende andere autoriteiten. De heer dr. T. H. .T. Vos, lid van de lie j Kamer der Staten-Generaal. zal daar als i spreker optreden. Voorts is de medewerking verkregen van de Chr .Gymnastiekvereeniging „Hercules". Mevr. KooteGerrese, declamalrice, van Rotterdam, zal voordrachten houden, ter wijl de bekende humorist aan den vleugel, Jac. Dulreau, van Rotterdam, den avond zal opluisteren met zijn amusant cabaret- programma. Ieder, die met het doel van de B. V. L. instemt, is daar welkom. Laten alle jonge mannen. die gediend hebben en bereid zijn om, als 't moet, het wettig gezag te steunen, zich dien avond als lid aanmelden. Opening nienwe Raadhuis. Naar wij uit goede bron vernemen, zal de opening van het nieuwe raadhuis plaats hebben op Woensdag 4 September. Z. Excel, de commissaris der Koningin ir. deze provincie zal bij deze plechtigheid tegenwoordig zijn. Teraardebestelling wijlen D. Groenenberg. Onder zeer groote blijken van belangstel ling, had gisterenmiddag op de algemeene begraafplaats de begrafenis plaats van wijlen den heer D. Groenenberg, in leven bedrijfs leider van de Coöp. brood- en verbruiksver. „Vooruitgang" alhier. Aan de groeve werd het woord gevoerd door den weleenv. heer W G. de Jonge, en den heer J. Akerboom, voorz. der coöp., welke laatste spreker den overledene herdacht als een hoogst bekwaam en ijverig man, die in de 20 jaren dat hjj de leiding had van de Coöp., deze tot groote® bloei had gebracht. De overledene, die den leeftijd van 49 jaren had bereikt stond ook bg de burgerij in hoog aanzien. Zeer onder den indruk verliet een ieder den doodenakker. Het onlangs alhier opgerichte dames koor „Hosanna" behaalde Woensdag op het concours te Ouderkerk a. d. IJsel, een le pr. in de 4e aïd.r terwijl bet Kinderkoor „Klein Hosanna" een le pr. in de 3e afd. verwierf. RECLAME. SKlinkt Uw instrument hard KM[ of scherp? Misschien ligt dit V I aan de intonatie- Is wellicht 1 lil de speelaard te zwaar7 Wij* raJtw. n i in I— onderzoeken BEWIDER AMSTERDAM BOTTERDAM ARNHEM BREDA UlCi', it HAZERSWOUDE. Bij het overgangsexamen der Land- bouwhuishoudschool te Alphen a. d. Rijn, werd uit onze gemeente bevorderd mej. G Rijnsburger Bij de gehouden vorkooping van eeo burgerwoonhui6, hetwelk in bod was ge- braoht op f. 4400 en afgemijnd op f. 10, ie kooper geworden de heer W. van Klaveren Jbzn. voor f. 4410. Do vereeniging Trouw Schoolbe zoek" maakte met de teerlingen der drie hoogste klassen der openbare schoot per autobus va-n de firma Buitelaar van Wad dingsveen, een uitstapje naar Bergen N.-H. Alkmaar, Haarlem en Egmond aan Zee. Dat, door groot en klein van d, mooien tocht genoten werd,behoeft eige lijk wel niet vermeld te word nu. Ds. Khiel van Echt-eld, heeft het t, roep naar de Ned.-Herv. Kerk alhier gesnornen. Bij de gehouden controle over rijn merken 1928, werden door den kom® der directe belastingen. Vergezeld door c gemeenteveldwachter Plaizier, twaalf sonen gesnapt, welke niet van het eischic merk waren voorzien. 0 WOUBRUGGE. GEMEENTERAAD Verslaq toestand L. O. Vaststellen bediijlsrekeuingen Aflossing gtlf. leening Overeenkomst met de N.T. „Be Dageraad" Gemeenterekening - Rondvraag. De Raad dezer gemeente kwam giste? des v.m. 9.30 uur in openbare verbaden bijeen. Afwezig weth. Boot met kenmsgeri er. de heer De Vette. De voorz., de heer Boddens Hosang, o| de vergadering, met gebed, waarna tulen van de vorige vergadering worden lezen en na een opmerking van den Van Ruitem .betreffende de lantaarns op Groenewoudsche Kade, vastgesteld. Punten van behandeling: 1. Mededeoiingen. Medegedeeld wordti a. door Ged. Staten, b\j besluit d.d. 24 Juni 1929 het bedrag, dat op grond m wet van 24 Mei 1897 aan deze zal worden uitgekeerd, is vastgesteld f. 4365,65y2. b. door den Minister van Onderwijs is bedrag, hetwelk op grond van art. 97 L.O. wet over het jaar 1927 zal woi vergoed aan de R.K. school te Hoogmade bepi op f. 6881,30; aan de Chr. school te Ki brugge op f. 7388,35. c. dat Ged. Staten bij besluit van 18 Juli 1929 hebben goedgekeurd de raadsl sluiten, d.d. 27 Juni 1929 tot wijziging af- en overschrijding der begrootingen en 1929. Worden voor kemnisgeving aangenomen. 2. Ingekomen stukken. Ingekomen ii le. het verslag van den toestand van lager onderwijs over 1928. Hieruit blij dat in de samenstelling van de Plaatseli Ccmm. van Toezicht geen verandering kra dat 30 kinderen uit andere gemeenten de scholen bezoeken 6n dat de soho' door 380 kinderen worden bezocht, verslag vermeldt voorts, dat de lokalen de Openb. school no. 1 en 2 niet void) aan de eischen door de wet gasjeld, min de inrichting daarvan. Over het s!| Icopen jaar, werd geen schoolbezoek a! legd. De schoolgeldheffing heeft plaat; had volgens verordening door den K« vastgesteld. Op de Openb. school no. 11 staat het systeem „spaarzegels" en de I lingen maakten een schoolreisje naar S terberg. De bibliotheek van de Openb. scf no. 2, bevat slechts oude en verood' boeken. De bibliotheek van de Chr. scl verkeert in goeden staat en de leerlisi van die school maakten een schoolrf: naar Katwijk. De bibliotheek van de school wordt uitgebreid, terwijl het pi neM met een verplichte leerkracht vermeerderd door toename van het aü leerlingen. Do voorz. vraagt of een van de b*j over dit verslag het woord verlangt, heer Tondu vraagt verlof het betroki verslag alsnog een dag ter inzage te ooi hebben. Geen van de heeren is er t< waarna het voor kennisgeving wordt gc-nomen. 2c. De rekening en verantwoording ontvangsten en uitgaven over 1928 rat Gf-zcndheidscommissie te Alphen a. d, B. en W. stellen voor deze rekening te keuren. Conform besloten. 3e. De raming van ontvangsten en gaven over het dienstjaar 1930 van noemde Commissie. De gemeente Wonbrn™ zal moeten betalen een bedrag van f.47i De heer Van Ruiten informeert naar werkzaamheden van deze Comm., en voornamelijk op de veel voorkomende vailing van slootem en greppen. De voorz. antwoordt den heer Van R®1 uitvoerig tot aller genoegen, terwijl de Tondu alsnog wenscht op te merken dat Comm. menigmaal wordt gebruikt ona een en ander aan het rollen te brengen 4e. een schrijven van T. Verzaal te brugge, betreffende de hem verleende vergunning. De voorzitter stelt voor schrijven bij de rondvraag te behan® Alzoo besloten. De heer De Vette komt ter vergad®j 3. Voorloopige vaststelling van ds dröfsrekeningen 1928. B. en W. stellen voor de rekening® bedrijven, welke bij de leden gecirca hebben .voorloopig vast te stellen. Hst terleidingbedrijf sluit voor den gr dienst in baten en lasten, met een r van f, 9758,63' en voor den Kapitaa met een bedrag van f. 115S7,35Vc- De rekening van het Eleetricilelsb'-j sluit de gewone dienst met een bedrai f. 27.356.845. de kapitaaidienst met®1 drag van f. 16.519 91 De voorz. meent de tolk der verf' te zijn. wanneer hij huldo brengt heeren Kammeraat en de Groot voo' I kranig werk. Algemeene instemminf De rekeningen worden zonder "^1 stemmen voorloopig vastgesteld. 4. Voorste] tot aflossing van een f®

Leidsch Dagblad | 1929 | | pagina 6