BAD-ARTIKELEN ZAAK TE KOOP UIT DE OMSTREKEN. GEZ. G. en A. DE BEST Voorstraat 3a - Katwijk aan Zee KATWIJK AAN ZEE. UIT DE RIJNSTREEK. AALSMEER. Gisteren werd deze gemeente bezocht Öoot de lede® van de Coöp. Vereen. „Eigen Tuin' te Haarlem, die per Bus en boot arri veerden. Een groot aantal vrouwen en meis jes maakten eveneens den tocht mede. Onder geleide van den heeren C. Spaargaren D:n., en A. v. Bommel, werden eenige kweekersen alsmede de Proeftuin bij de R. T. W. S. bezocht. De gemeente heeft een 2-tal brochures uitgegeven, waann de koop- en erfpachls- voorwaasrden van «de gronden in den Stom- meerpolder worden omschreven. Zooals be leend. heeft de gemeente groote complexen grond voor bouwterrein gereed liggen, welke ten deele reeds bouwrijp zijn gemaakt. Een reclame. zooal9 de gemeente nu maakt, zakelijk en zeer betrouwbaar, zal een gun stig resultaat kunnen afwerpen. De brochures zijn gratis te bekomen ter hulp-secrctane. De burgemeester met zijn gezin bren gen de vac an tie door te Apeldoorn. Half Augustus eindigt het verlof van den burge meester. Wethouder P. van der Méeris tot dien tijd loco-burgemeester. De heer J. Molenaar alhier kwam met zijn rijwdel in de Weteringstraat in botsing met een auto. Hij liep een ontvelde knie op, terwijl zijn njwrie'l gedeeltelijk werd vernield!. o HAARLEMMERMEER. Nieuwe Oranjevereenigiiig opgericht. In de Beurs te Hoofddorp werd een open- baret vergadering gehouden, die tot doel had om te komen tot definitieve oprichting vaj\ pen nieuwe oranjevereeniging te Hoofddorp. Nadat de heer Smits, die als voorzitter fungeerde het doel en het streven van deze wanjevereeniging nader had uiteengezet, verd tot de behandeling van de ontwerp statuten overgegaan. Nadat verschillende personen hierover het voord hadden gevoerd, werden de statuten goedgekeurd en tot definitief bestuur ge kozen de heeren I. D. Smits, voorzitter. P. Reilker. Dr. Zuijdam, Jac. Molenaar Dzn. en B. Asjes Jr. ESeireiling te Hoofddorp. Vanwege de pas-opgerichte veilingsver- eeniging ..Haarlemmermeer" zal thans ook te Hoofddorp een eierveiling worden ge houden. waarvan een goed succes woidt verwacht. Deze eiTste veiling is b^p.-ïald op kinderdag 25 Juli a s. in de Beurs te Hoofddorp. HILLEGOM. Aanbesteding. De aanbesteding van sausen, witten en schilderen der lokalen van.de openbare bger school had tot uitslag: A. W Brui- Jing f. 1500, J. M. Philippo f. 750, firma Alethorst alleen schilderen f. 290. De gun ning is door B. en W. aangehouden. Door 92 leerlingen van de hoogste klassen der Julianaschool is een school reisje gemaakt. Er is een bezoek gebracht ttn Marken. Volendam, Monnikendam en Broek in Waterland. KATWIJK. Processie. De Aartsbroederschap der H. Familie te Wassenaar en de Parochianen te Katwijk hielden gisteren hun jaarlijksche pelgrims tocht naar Noordwijk ter vereeniging van ie overblijfselen van den H. Jeroen, eerste 'astoor te Noordwijk (856). De pelgrims uit ^assenaar vertrokken vandaar te half 2. egen twee uur was men in de Parochie- erk te Katwijk a. d. Rijn, waar na een orte toespraak door den Z.E.w. heer >astoor Spoorman een Lof werd gecele- reerd om verder te gaan naar Noordwijk. •a een gebed en het zingen van een lied <erd de processie met het Heilig gebeente ehouden waarna de weleerw. heer kape lan van Leipzig de toespraak hield Na de erugkeer in de kerk een Plechtig Lof. De rocessie werd begunstigd door prachtig "eer. KATWIJK AAN DEN RIJN. De haven. Zaterdagmiddag is de verbinding tot sland gebracht van de pas gemaakte ha ven aan den Valkenburgschen weg ten dien de der Zanderij ten Zuiden van Katwijk kor het doorsteken van den dam die de taven van den Rijn nog scheidde. Voor de zen dam lag een sleepboot der Amsterd. oallast-mij die. doordat er ijzerdra ad in den schrQef geraakte en men de boot niet ten J 'e meester was omdat de schroef niet k°n draaien, eenige oogenblikken in een letelige positie verkeerde. Het liep gelukkig >est af. Het water in den Rijn zoog zooda- J\g weg dat meerdere schepen in den ijn door de zuiging werden losgerukt, en 1 niettegenstaande de haven enkele hon- en meters verder is. Diefstal. Hir'5 ^PITia zijn crocusbollen Pur- >nh-aU ^iran^Hlorn en Queen of the Blue vreemd De bollen vertegenwoordigen iAl-Waa van f 1180 Do P°litie hceft dG ïtcaor-11!. °aderz°ek. Handelaren worden ge- P -chuwd deze bollen niet te koopen. Ruim gesorteerd in alle voorkomende Kousen, Tennishemden en Riemen, Tricot- ondergoederen en Lingeries Tevens ruim 40 jaren bestaande 9015 geschikt voor alle doeleinden. KATWIJK-AAN-ZEE. Autorit Ouden van dagen. Zooals uit een advertentie in dit blad blijkt, is er veel animo voor den tocht van Ouden van dagen. We vernamen dat reeds ruim 50 personen, vrouwen en mannen, zich hebben aangemeld om den tocht mede te maken. De laatste paar avonden van de vorige week heeft men bij enkele goedge- zinden wat geld opgehaald om de kosten van dezen tocht te bestrijden en tevens de oudjes nog een of meer verrassingen tc be reiden. Doch er is nog meer noodig. Zij die daarin willen voorzien, verzoeken wij de advertentie te lezen in het blad van heden. Groote drukte op het strand. Zaterdag was er reeds een zeer groote drukte van vreemdelingen te constateeren. Ons vermoeden, dat het gisteren nóg veel drukker zou loopen werd ten volle bewaar heid. Er was een overweldigend aantal be zoekers! Op het strand wriemelde het, oude ren en jongeren van allerlei slag en het getal in der haast opgezette zonnetenten was niet te tellenl Auto- en fietsen-garages waren den geheelen dag geheel bezet en het mocht verbazing wekken dat in de toch al drukke Voorstraat, met deze invasie, al les zonder ongelukken en groote stoornissen afliep. Het getal duinkaarten dat uitgereikt is, overtreft reeds dat van het vorige jaar en nu moet Augustus er zelfs nog bij komen. Ook alle kerken waren gistermorgen uit stekend bezet. In den Haag slaagden voor 'i M U.L.O diploma de jongeheeren D. Kruijt en A. de Bert; de jongedames T. den Dikken C. Par- levliet en E. B Ivobus, allen leerlingen der Chr. School voor M U.L.O hoofd de heer W. B Hofman alh'.t-T. Verschillende pers. waren zoo welwillend voor de Autorit „Ouden van Dagen" hun auto gratis beschikbaar te stellen. Gaarne ziet het comité nog ten spoedigste, meerdere toezeggingen tegemoet. 9078 Het Comité: JOH. PRONK. HERM. PAR- LEVLIET, JER. VARKEVISSER, D. C. VAN LEEUWEN en D. v. d. BOON. NOORDWIJK. Gistel-middag ontstond alhier in d« duinen nabij bet Radiostation brand. Door het flink optreden van omwonenden en de spoedig aanwezig gealarmeerde brandweer, kon de brand met schoppen zand worden gebluscht. Hel vermoeden is, dat er kwaadwilligheid in het spel is. De politie stelt een serieus onderzoek in. Do brand heeft pl.m. 1 HA aangetast. NOORDWIJK-BINNEN. Tot gemachtigde in het Kiescollege der Ned. Hervormde Gemeente alhier, is gekozen de heer J. Kloos. Ten nadeele van den heer K. alhier, werden eenige te veld staande tulpenbollen on#reema. De politie stelt een onderzoek in. Met ingang van heden is de melk met 1 cent per Liter verhoogd, zuodat deze thans 16 cent per L. bedraagt. SASSENHEIM. Niei-officieele ingebruikneming der Zweminrichting. Eenige dagen geleden vermeldden we, dat de zweminrichting dit seizoen met gereed zou komen en dus met in gebruik kon wor den genomen. We konden toen niet ver moeden dat een week later in de inrichting naar hartelust gezwommen zou worden. Het bassin is voldoende uitgegraven en het wachten is op den baggermolen die de vereischte diepte moet aanbrengen. De wal, die de inrichting van de Sassenheimer sloot scheidt, is doorgestoken, zoodat het water kan toestroomen. Met het warme weer gingen velen naar het terrein Frankrijk om daar in de sloot te gaan zwemmen. Het is immers gemeente terrein en bestemd voor de zwemsport, dus zal het zwemmen daar wel toegelaten wor den. Toen men daar kwam was de portier- kassier-badmeester reeds m uniform in junctie Hij vroeg voor den toegang tot het terrein de luttele som van 10 et., waarvoor men van de inrichting mocht gebruik ma ken. \e\en maakten reeds van deze gelegen heid gebruik en er werd volop gezwommen, gedoken en zelfs polo gespeeld. De inrich ting is er dan ook uitstekend voor geschikt. Gistermiddag was de inrichting geopend van 2V*57s uur en het was tamelijk vol. De toegang naar de inrichting is door de Willem Wassen aarlaan en als is de weg nog niet ir orde, een tegelpad foopt tot vlak b'.j de in richting. Er staat voldoende water in het hassip en al is de bodem in het diepe bassin wat ongelijk, dit is slechts tijdelijk, zoodra de baggermolen gearriveerd is, ia dit bezwaar weggenomen. Wij verwachten dat velen in dit seizoen van de inrichting gebruik zullen maken. Zou het niet mogelijk zijn, voor dit sei zoen nog abonnementen verkrijgbaar te stellen voor een billijken prijs, rekening houdende met de primitieve kleedgelegen- heid? En is het tarief van 10 ct. niet te hoog, vooral voor de jongere liefhebbers der zwemsport? We weten wel dat dit tarief tijdelijk is, maar met een billijk tarief wordt propaganda gemaakt voor de inrichting en voor de zwemsport. Naar wij vernemen zal er 's avonds van 7,/a9 uur gelegenheid zijn tot zwemmen. Eerste plechtige H. Mis. Gisteren heeft de weleerw. lieer W. Westerhoven in de parochiekerk van St.- Pancratius alhier zijn eerste plechtige H. Mis opgedragen. Voor deze gelegenheid is, zooals ook bij de vorige, door het feest comité Zaterdagavond de jonge priester op luisterrijke wijze ingehaald. Reeds om vijf uur werden de parochianen door het gelui der vier klokken er aan herinnerd, en het feestcomité begon met de stoet op te stollen. Zoowel bij de ouderlijke woning als aan den ingang van het kerkplein waren eere poorten en versieringen aangebracht, en heel veel ingezetenen hadden hun woning met de vlag getooid. Omstreeks hallacht naderde de lange stoet het kerkgebouw, alwaar een haag van bruidjes was opge steld, welke de neomist voorgingen naar de pastorie. De harmonie welke de stoet met het blazen van marschen voorging, zette op het kerkplein in „Aan U, o Koning der eeuwen", hetgeen door allen met ontbloot hoofd werd aangehoord. Hierna werd voor het Lof een welkomst lied gezongen. Zondag om half elf droeg zijn eerwaarde zijn Eerste plechtige H. Mis op. Op het altaar waren buiten de assistenten vele studievrienden tegenwoordig. Door de zeereerw. heer pastoor Thus werd do nieuwe priester en diens familie toege sproken. Het was den spr. weder een groote vreugde een der zonen van de parochie tot het ambt van priester le mogen zien opge leid. Het zijn de vruchten van een jaren lange met toewijding gemaakte studie waarvoor spr. God dank brengt. Moge de verdere loopbaan van dezen nieuwen wer ker nog vele vruchten voor Christus' kerk afwerpen. Spr. besloot met dank aan de parochianen voor hun medeleven met de priesters. Een treffend en heerlijk moment dezer plechtigheid, was het uitreiken der H. Communie aan de Moeder en familie. Door het zangkoor werd op voortreffelijke wijze ten gehoore gebracht de driestem mige Mis „Lauda Sion" van Kuiper, en aan het slot werd een feestcantate gezongen, waaronder solo-coupletten voor bariton, tenor en sopraan, welke schitterend gezon gen werden. Van de receptie werd weder door velen gebruik gemaakt. Door het feestcomité werd hij deze gelegenheid '^n kelk als geschenk der parochie aangeboden. Als slot werd om 8 uur een kort danklof opgedragen, waarna den parochianen, feestcomité en allen rlank gebracht werd voor de luister aan dit feest gegeven. Een vrachtauto die in botsing kwam met de stoomtram, werd zoodanig bescha digd, dat zij naar een garage gesleept moest worden. Persoonlijke ongelukken kwamen niet voor. Tof. predikant bij de Ger. Kerk alhier js beroepen df. Kuiper van Oud-Loos- dreckfc. WASSENAAR. Geslaagd te Den Haag voor het M U.L.O.-examen: M. Schouten, alhier. ZOETERWOUDE. Schoolreisje. Vrijdag maakten de leerlingen der O. L. Schooi hun jaarljjksch uitstapje naar Noord wijk aan Zee. Heerlijk werd genoten van strana en duin, en zeer voldaan keerden allen \s avonds huiswaarts. Een woord van dank aan degenen, die dcor hun bijdrage dit uitstapje mogeijjk maakten en a3n hen, die dien dag hun hulp hebben geboden. Naar aanleiding van het Raadsverslag dezer gemeente, meldt de heer N. Roos alhier ons, dat met „een hoofd der school naar \7iens opgave omtrent school verzui- meij een onderzoek is ingesteld", niet hot Hocld der openbare lagere school bedoeld wordt. VALKENBURG. Burgerlijke Stand. Overleden: Y. Meurs 56'j. De opbrengst van de inzameling voor de Generale Kas bedroeg f. 54, Zaterdagavond, terwijl de Harmonie ons op enkele muzieknummers vergastte, tui melden twee kleine jongens van de loopplank naar het Eilandje. Rappe handen grepen de beide jeugdige baders en brachten hen spoe dig op het droge. Met den sohrik en een nat pak liep allee gelukkig zonder onhei len al. VEUR—LEIDSCHENDAM. In verband met de oncenigheid in de aid. van de S.D.A-P- heeft de voorzitter de heter Wiegel zijn functie neergelegd. Een aangekondigde1 (eestavond, welke zou worden gehouden in verband met de plaats gehad hebbende Kamerverkiezing is afge- lascht en «te feestcommissie is ontbonden. Geref. Kerk. Bedankt voor Oldenbroek Ds. H. J. Kouwenhoven alhier. Bij het gehouden examen vanwege de Vakschool voor Meisjes te Den Haag zijn geslaagd voor diploma-kinderverzorgster, mej. J. Buijs. voor getuigschrift 3-jarige schoolopleiding mej. J. S. Bouree. VOORSCHOTEN. Auto-ongeval. Zondagmorgen is een vrachtauto van den melkhanaelaar v. d .S. uit Leiden nabij den overweg van de spoorlijn aan den Rijndijk dcor onbekende oorzaak aan het rijden ge gaan, en vanaf den straatweg een sloot in gereden. Heden zal de auto uit de sloot worden gesleept. Voorzoover was na te gaan, ging 70 Liter melk verloren. in staat van taillissemenl is verklaart H. J. Briedé, Papelaan 56; met als cura tor Mr. E. Heijmans te Den Haag. -Or- ALPHEN. Auto gekanteld en in de sloot terecht gekomen. Zaterdagmorgen mooslen een tweetal auto's, een personenauto en een vrachtauto geladen piet een 6-tal koeien op het Goud- scherijpad elkander passeeren. Daar de weg ter plaatse zeer smal was, haalde do vracht auto flink uit en bleef daarna stilstaan tot de andere auto was gepasseerd. De bestuur der van de vrachtauto, die daarna wilde wegrijden en direct vol gas gal, had hierbij het ongeval, dat zijn wagen weggleed en ip de langs genoemden weg gelegen sloot te recht kwam. Zoowel de wagen, bestuurder en een mede-inzittende, die een eindje mede mocht rijden alsmede het zesial kopien ge raakten allen kopje onder in hel waler. Met veel moeite mocht het gelukken de bestuur der en de mede-inzittende behouden op het droge te brengen, terwijl de koeien zelf uit het water kropen en op een aan den over kant der sloot liggend stuk weiland rustig gingen grazen. De auto werd later gelicht. Hoewel de bestuurder geen uitwendig letsel kreeg, klaagde de man over pijn in zijn buik. Eindexamen en promotie Landbcnwhnishondscbool. Voor hel eindexamen slaagden de navol gende dames, t.w. mej. PI. den Ouden, T. Belgraver, f. Jongenburger N Schmall, M. Boot, T. Drepth. E. den Hertog, \V. Vis, al hier en L. Wienljes le 's-Gravenhage, terwijl bij het overgangsexamen werden bevorderd de dames: J. v. Diep, M. v. Tol, P. van Vliet, B. Kapteip, B Sneep, L. Domburg. N. v. Muiswinkel en A. Westerbrink, A. den Her- log, allen alhier en mej, L. Koster te £wam- merdam, F. de Groot te Bodegraven, J. Kroes I tc Woubrugge, G. Verboom te Ter-Aar enG. Rijnsburger te Hazerswoude. Teraardebestelling Joh. Vlasman. Onder zeer groote belangstelling vond heden de teraardebestelling van den heer Vlasman, wethouder dezer gemeente, plaats. Aanwezig waren o.a. B. en W., alle raads leden, Ds. Maan, em. predikant, kapt. Landheer en Kapelaan Helgers. Onder de bloemstukken was o.». een krans van het gemeentcbstuur. Onze plaalsgenoote mej. J, de Jeu werd benoemd tot onderwijzeres aan de chr. school te Barneveld Gld. Bij de te Wassenaar gehouden natio nale schietwedstrijden wist onze plaatselijke schielver. ..Nederland en Oranje een 5den prijs te veroveren in de afd. korps buks. Zooals wij verleden week reeds ver meldden had de heer K. bij de politie aan gifte gedaan wegens de vermissing of ont vreemding van een tweetal koeien. Inmid dels mocht liet de politie gelukken ifeze te Capeile a. d. IJssel aan te houden. Tol lijdelijk onderwijzer te Schoon hoven werd benoemd onze plaatsgenoot C. van 't Riet. Door het overlijden van den weihou der (jen heer Joh. Vlasman zal naar wij vernemen de aangekondigde raadsvergade ring op 23 dezer niet doorgaan, terwijl voorts naar wij vernemen in de raadsvacature die hierdoor is ontstaan, de heer S. L. H. Boeren als zijn opvolger is aangewezen. De autobestuurder de heer v. D., die blijkbaar het stuur even kwijt raakte, reed Zondagmiddag in de Hooftstraat eerst rake lings langs een lantaarnpaal en een boom om daarna een derde boom dwars door mid den te rijdenl De bestuurder en inzittenden kwamen met den schrik vrij, doch de aulo werd beschadigd. Door een defect aan de stuurinrichting kwam Zaterdagavond een vrachtauto van den houthandel van de fa. S. bij het afrijden van de Aarbrug in botsing met een wielrijd- ster en een boom. De wielrijdster kwam er met den schrik vanaf, doch haar karretje had hei zwaar te verantwoorden gehad en was zwaar beschadigd, terwijl ook de aulo schade bekwam. Door een woonwagen werd tijdens het passeeren van een auto van het sigaren magazijn „Over de Post" in de Juliana- straat Zaterdagmiddag een zonnescherm af gereden Getrouwd: W. Bruin, 41 j. en C. Z. Guide- mond 28 j. D. Polderman 21 j. en K. v„ Harskamp 23 j. Overleden: Margaretha Hoogerdijk, 8 at, De heer H. Vogelenzang de Jong, Rijks veldwachter brig. tit. alhier, is geslaagd voor het examen brigadier. - In de afgeloopen week werden aan de bad- en zweminrichting 950 heeren-, 1080 dames- en 373 volksbaden genomen. De gemengde zangvereeniging „Zang zij onze Leus" behaalde op het concours te Zeisl een len pr. in de eere-afd., terwijl „De Kleine Stem", onderafd. van „Zang zij onze Leus een 2en pr. in de le afd. verwierf. In aansluiting op ons bericht, omtrent het vermissen van de schillenkar van de wed. J. v. Zunderen, zij medegedeeld, dat genoemde vrouw wederom in het bezit van haar wagen is gekomen. De wagen was mee genomen naar Reijneveld en aldaar in een sloot gegooid. Do opbrengst van de gehouden sjoel- avond in het veilingsgebouw, ten bate v.in de reeds geplaatste muziektent van de Chr. rnuziekvereeniging „Concordia" heeft circa f. 100.— bedragen. LEIDERDORP. Onze plaatsgenoote mej. S. Dorjjpaal slaagde te Leiden voor het diploma costuura- naaien. Voor het diploma Huishoudkunde slaag de to Leiden ouze plaatsgenoote, mej. G. v. d. Sijs. Voor het diploma Costumière slaagde te Leiden onze plaatsgenoote mej. L. v. Varik. ROELOFARENDSVEEN. Kindshcidoptocht. Gistermiddag had wederom in ons dorp de traditioneele kindsheidsoptocht plaats. Da stoet was niet zoo groot als andere jaren; da warmte zal hieraan evenwel niet vreemd vin geweest, want het viel vooral voor de kleineren niet mee een tocht te moeten maken van het zuiden naar het noorden van d* Veen en dan nog terug naar aa school. Het plaatselijk muziekgezelschap zorg de er voor, dat de moed er in bleef. Onder de vele groepen merkten we o.a. op enkele nonnetjes, missionarissen, monniken, een I'aus omgeven van kardinalen. Ook de zouaven ont braken niet op het appèl. Zeer mooi was de nagemaakte boot door enkele kinderen ge dragen ,die voor moest stellen de boot waar mede priesters en religieuzen naar de mis siën vertrekken. Enkele negertjes liepen met busjes rond om gedurende den tooht door hot dorp nog wat geld te verzamelen ten bate van de missie. Het geheel trok dan ook veei belangstelling en de zelatricen kunnen dar. ook met voldoening op dezen welge slaagden missie-optocht terugzien. BOSKOOP. Burgerlijke Stand. Geboren' Hendrika, D v. A Haasjes tn M. Ringenier, Jansje, D. v. J. Ramp en K. Zwanenburg. Dirk, Z. v. G C Appel en L A. Ooslerwjjk. Ondertrouwd: J. v. <j. Laan en L. L. v. d. WADDINXVEEN. Onze vroegere plaatsgenoot de heer C. Verboom, Ihane te Apeldoorn, slaagde voor het van Staatswege afgenomen examen candidaat-gerechte-deuraarder. Lijst van onbestelbare brieven, waar van do afzenders onbekend zijn: 1. Raad van Arbeid, Utrecht; 2. idem, idem; 3. idem, idem, 4. mej. J. Verkaaden, Boekoop. Een 9-jarig zoontje van de wed. M. alhier geraakte bekneld tus3chen ecp dicht vallend afsluithek van de Ilooge Brug. Het kind werd spoedig bevrijd doch bleek een snijwonde aan het linkerbeen te hebbeu. Dr. Paul moest (e hulp worden ggroepen. ITet kind is door omsiandere naar huis ge bracht. In de carrosseriefabrick van den heer V. had een ongeval plaat- De werkman v. L geraakte in een cirkelzaag waardoor twee vingers ernstig verminkt weiden. De man ia naar de Goudsche wijkverpleging gebracht waar dr. Montagne hem verder be handelde. Onze plaatsgenoot rijksveldwachter brig. lit. H. van Ilarn, slaagde voor briga dier rijksveldwachter. Alhier zijn 4 personen geverbaliseerd Ier zake zwemmen in de Gouwe. De politie zal streng toezien. Men zij gewaarschuwd I Het waren geen Waddinxveeners, maar Gouwenaars. De werkman 0., had in de meubelfa briek van den heer M. het ongeluk met zijn hand in een ventilator van do verversching te geraken. Twee vingers werden stukge slagen en ernstig verwond moest hij zich" nnder doktersbehandeling stellen, terwijl hij zijn arbeid geruimen tijd niet zal kun nen waarnemen. Een automobilist geraakte aan den Noordeinderweg door een verkeerde stuur- wending te water. De man is door omwo nenden gered en van droge kleeren voor zien. De wagen moest later met een kraan- wagen weggetrokken worden. WOUBRUGGE. Een Deenscb gezagvoerder tar koop vaardij droeg aan de scheepswerf firma Boot alhier op, zijn zeevaartuig te vergrooten en to restaureeren en heeft tijdens dien her houw zich hier met zijn zoon gevestigd- Ook voor deze gemeente zal dn Kgkson- vanger. deze weken vóór Augustus, voor degenen, die op de kantooruren geen gele- genneid hebben, Dinsdag en Donderdag van 79 uur zjtting houden voor het verkrijgen van een kosteloos rijwiel bewijs. 8—3

Leidsch Dagblad | 1929 | | pagina 7