RADIO-PROGRAMMA. KUNST EN LETTEREN. FAILLISSEMENTEN. UIT DE RIJNSTREEK. KERK- EN SCHOOLNIEUWS. SPORT. J. J. K. Ooms, bracht hulde aan GuDther, tot wien ook de heer F. E. Eyken, die iD 1921 dit nummer heeft gewonnen, een mooie toespraak hield, hein daarbij aan biedende een gouden speld, voorstellende de ..Diamond Sculls'', die hi.i indertijd van den eersteD kampioen Ooms had gekregen. Ook werd Gunther nog een gouden das speld, in den vorm van een roeiriem, bezpt met een diamant, aangeboden. De vertegenwoordiger van de roeivcr- eeniging ,,De Maas" uit Rotterdam bracht nog de hulde over van burgemeester Droogleever Fortuyn aldaar. Kransen en bloemen werden vervolgens in grootcn getale den eersten Nederland- schen roeier en diens coach aangeboden en daarna kregen de vele gasten gelegenheid hem met een handdruk to coraplimcn- teeren. Ook ie Leiden gehuldigd. Op zijn reis naar Amsterdam is Gunther onze Sleutelstad niet onopgemerkt gepas seerd. Toen het bekend was dat li ij hier zou nasseeren met den trein die te 7.39 uit Rot terdam te Leiden stilhoudt, maakten de be sturen van „Njord" en „Die Leythe" zich op om Gunther een ovatie te brengen. Zij waren reeds bijtijds met vele leden der beide rccivercenigingcn op het perron aan wezig En toen de trein eenige minuten te laat men had hom in Rotterdam en Delft ook een korte hulde gebracht bin nen liep, werd de roeier met „hoera's" en „lang zal hij leven" ontvangen. Vanwege „Die Leythe" werd hem een krans aangeboden. Rij het vertrek van den trein werd hij zoolang nagewuift totdat de trein uit het gezicht verdwenen. Dr. Van Iterson. de voorzitter van „Die Leythe" ging mee naar Amsterdam om daar de huldiging bij te wonen. ZEILEN. DE WEDSTRIJDEN VAN „HET BRASEMERMEER". Eindelijk weer zesmetero aan den start. Voor de a.9. Zaterdag en Zondag U' hou den internationale zeilwedstrijden uitgaande van de zeilvereeniging „Met Brasemermeer" zijn de volgende inschrijvingen reeds be kend Regenboogklas9C „De Lcede", eig. Doedes, den Haag; stuurman W. Z v. d. Mey. Lei den; Lies. eig. P. Chiefer, Amsterdam; stuur man, O. Nathan, Amsterdam; „Brasemer meer" eig. en stuurman, H Nathan, Amster dam-. Aviola, eig. en stuurman C. A. Schoenmaker, den Haag; Hollandia, eig. en stuurman C. van Staveren. Oude-Wetering; Dolfijn eig. en stuurman. H. H. Garbrecht, Amsterdam; „Jan", eig. en stuurman. H. Veldhuizen, te Rotterdam; Holland, eig. en stuurman. T. P. Bos, uit Alphen aan den Rijn; Meteor, eig en stuurman. Marx. uit Alphen aan den Rijn. (3 Mcter-klassc- „Lou" (voormalige „De Ruyler"). eig. G. Proehl, Amsterdam, stuur man H Nathan, Amsterdam; Kemphaan, eig. en stuurman. II. J. Pluvgers. te Rotter dam. 45 M2.-klasse Benati II. eig. en stuur man Fencga, Heemstede; Walta, eig. en 9tuurman, Picter Bon. Heemstede; De Loes. eig. en stuurman D. Veen, Amsterdam. Slerklasse: Aldebaran. eig. J. Dorsman; ..Sirius", F. de Lange; „Poolster". C. J. W. v. d. Schoot; „Alcar", H. .f. Boomsma. Heerenjf^len Kikker IV, VV. H. Weber; Hanny, J. C. Streng; Kever: Crommelin; Dandy: J. de Brey; Duvel: A. J. Tendeloo; Daphnia: J. M. Bolhe; Mieke: T. Bakker; Gollywog: W. Everts; Figretto: D. Rutgers; Bruinvisch: Troostenburg de Bruin; Kare- kiet: E R. Zweep, J. Jesse-. Had je me maar: Borgerhof Mulder. 16 M2-klasse: Contramino, eig. en stuur man. J. H. Voorhoeve. Damesjollen- Anny, mej. Albert; Mieke, mej. Roozen; ram: mej. de Vlieger; Bruin visch: mej. Troostenburg de Bruin. Omtrent de inschrijving der buitenland- sche-schc-pen is nog niets bekend. De prij zen bestaan uit verschillende fraaie kunst voorwerpen en medailles. WATERPOLO. DE ZIJL II—ZIAN II. De gisteravond gespeelde competitie wedstrijd De Zijl II—Zian II is door de Hagenaars met 6—0 gewonnen. De wedstrijd Zijl IIIL. Z. C. V is niet doorgegaan. haar naam ontleende, eenigszins verloren, zoodat een naamsverandering gewenscht werd. Van dien tjjd dateert de naam S. D. 0- (Samenspel doet Overwinnen). Van 1921 af nam S. D. O. deel aan de competitie's van den N.K.B., maar nooit heeft zjj het tot een kampioenschap kunnen brengen. Beperkt spelers-materiaal, en wei nig geschikte reserve's waren daarvan wel de voornaamste oorzaken. Tooh heelt S. D. 0., klein als zrj was .menig seizoen een belang rijke rol gespeeld in haa.r afdeeling en vaak heeft zij een hartig woord meegesproken over de bezetting der eerste plaats. Haat grootste successen behaalde z\j buiten da competitie. Verschillende malen eindigde zij cp seriewedstrijden als no. 1, en zoo staat o.m. op de A.L.O.-medai-lle haar naam gegrift- In de Leidsche korfbalwereld heeft S.D.O. een bescheiden rol gespeeld, maar zij heeft dat gedaan op een wijze, waardoor die be scheidenheid haar als een kenmerkende deugd kon worden aangerekend. Dat zij niet op het eerste plan is gekomen weid, naast bet spelersgebrek, ook veroorzaakt door het feit, dat meer dan eens vooraanstaande spelers en bestuursleden bezweken voor de grootere sportieve voordeelen, die aan het lidmaat schap eener le klasse club zijn verbonden, waarvoor zij S. D. O. in. den steek lieten. Maar toch is S. D. O. steeds haar plaats met eere blijven innemeu. Zij heeft goede spelers geleverd voor Leiden's stedentwaalf- tallen, zij heeft naar de Leidsche korfbal- ccmmissie's afgevaardigden gezonden, dia over een helder oordeel toonden te be schikken. Daarom betreuren wij in hoogo mate, dat Leiden's tweede-klasser, door gebrek aan leden, haar bestaan heeft geëindigd. S. D. O/s opheffing zal in de Leidsche korfbalge- m eens chap een ruimto achterlaten, dio slechts noode zal worden aanvaard. L. K. C. „FLUKS". De Leidsche korfbalclub „Fluks" maakt een moeilijke periode door. Vertrek naar elders, enz is oorzaak dat het ledental belangrijk is gedaaJd, waardoor de vrees niet ongegrond is dat Fluks het volgend seizoen geen tweede twaalftal in het veld zal kunnen brengen en bovendien fce weinig goede reserves zal hebben voor het eerste. „Fluks" verkeert dus in gevaar cn ondor leiding van voorzitter Schneider stelt het bestuur thans alles in het werk om de drei ging te ontloopen. Er zijn loden noodig, menschen, die iets voelen voor de mooie korfbalspovt en bereid zijn de oude club te steunen. Daartoe dient een oproep in de advertentiepagina's van dit Blad van mor gen en daartoe strekken ook deze regelen, waarin wij gaarne do sport van mand en bal in ieders warme belangstelling aanbe velen VOOR WOENSDAG 10 JULI. Hilversum, 1071 M 10.0010.15: Mor genwijding 12 152.00: Concert door het AVRO-Kwinfet 2.002.30: Gramo- phoonmuziek 2.303.30; Kurhaus te Scheveningen. Kinder-matinée door Henri Nolles 3.304.30: Concert door het AVRO-Kwmtet 5.006.00: Lezing door J .1. A. do Ridder over: Automobielen 6.017.45: Concert door het Omroeporkest. Sophie BothHaas 'sopraan! 8.018.15: Gramophoonmuziek -L 8.15: Kurhaus to Schevcningen. Solisten-Concert. Het Resi dentie-Orkest. Na afloop- Persber. Daarna: Dansmuziek 12 00: Sluiting. Huizen, 336,3 M. Na 6 uur 1852 Meter Ui tri. NCRV-Uitzending 11.00—11.30: Ziekendienst 12.301.45: Concert. Vo cale solisten. Piano-soli 1.452.30: Gra- mophoonmuziek 2.304.30- Concert. In strumental solirien 4.305.00: Gramo phoonmuziek 5.006.00: Kinderuurtje 6.00G.30: Guitaar soli 6.307: Lc-< zing over: Onze sociale verzekering 7.007.30* Lezing over: Mijn Jordaner-; tjès 7.30: Concert. Oratorium-vereen., vocale solisten, orkest. In de pauze: Cau serie door den voorzitter der NCRV. Na af loop: Per9ber. Daventry, 1554 M 10.35: Kerkdienst 11.05: Lezing 11.20: Gramofoonmu- ziek 12 20: Balladen-concert. Marv Kay, alt. Percy Bilsbury, tenor 12.50: Gra« mophoonmuziek 1.202.20: Orkestcon- eerl 3.50* Lezing 4.05 Dansmuziek 5.05: Orgelconcert 5.35: Kinder uurtje 6.20 Muzikaal Intermezzo 7 05: Piano-recital 7.20: Lezing 7.45* Lezing 8.05: Vaudeville. Mr. Flotsam en Mr. Jetsam. Dansorkest 9.35: Lezing door H G Wells 10.10: Kamermuziek. Strijk- ensemblo 11 3512.20: Dansmuziek. Parijs „Radio-Paris", 1744 M. 12 50: Gramophoonmuziek 1.25: vervolg van 12.50 4.05: Orkest Solisten 6.55: Gra mophoonmuziek 8.55; Opera-concert, Orkest en solisten. Als gevolg hiervan hebben eenige leden zich gewend tot het hoofdbestuur, daar dit besluit is genomen met politieke oogmer ken niet in het belang van school en kind, aan revisie behoort te worden onderworpen. Het bovenstaande werd uitvoerig behan deld in een gisterochtend gehouden bijeen komst van vooraanstaande Stompwijksche leden, terwijl tevens uitvoerig werd be sproken de ondeskundige leiding en dubbel zinnige houding van den afdelingsvoor zitter. Burgerlijke Stand. Bevallen: M. C. van Rijn. geb. Leliveld z. M. A. Nieuwenbroek, geb. v. d. Burg. z. Ondertrouwd: L, Kranenburg en X. van Els wijk. Getrouwd: N. A. Hoeks en M. C. van Veldhuizen Overleden: G. W. van Rijn v. 29 jaar. In de vacature van voorzitter van den raad van toezicht der Coöp. boerenleenbank, ontstaan door vertrek van den heer N. W. de Groot is benoemd de heer L. C. Stynman Uit de Vliet is opgehaald het lijk van een pasgeboren kind, hetwelk reeds in verre staat van ontbinding verkeerde. De heer H. J. Kouwenhoven, predikant bij de Geref. gemeente is geplaatst op het tweetal te Wageningen. Tot kassier-boekhouder bij de Iicht- bedrijven is benoemd de heer M. J. J. San ders te Arnhem no. 1 van den voordracht. In den raad van Stompwijk was alleen een stem uitgebracht op no. 2 van den voordracht de heer A. Hellemons te Boxtel. RIJNSBURG. Goede plant voor de teelt. Bjj den heer W. Oud water alhier prijkt een aardbeienplant, die aan één stengel niet minder dan elf rjjpe vruchten draagt, 't Schijnt dus wel een goed aardbeienjaar te zjjn VEURLEIDSCHENDAM. Bevallen: C. E Koelman geb. van Ooslen z. M. C van Beek geb, Brandsma z. Getrouwd: J. P. Smits en P. M. Demeyer. OverledenA. Ouwendijk v. 44 jaar. RECLAME. H. P. H. KEEREWEER BEGRAFENISSEN Tel. e«Jl AUTO-TRANSPORT Aalmarkt 16. CREMATIE 4762 BELGISCHE LITTERATUURPRIJS. De jaarlijksche Belgische regeeringsprijs voor Nederlandsche letterkunde ten bedrage van 10.000 francs is toegewezen aan Achiel Mussche, leeraar aan de Rijkskweekschool voor onderwijzers le Gent, voor zijn dicht bundel: De twee Vaderlanden. De jury was samengesteld uit Stijn Streuvels, Frans De- backer .Alfred Hegenscheidt, Frank Bauer en Arthur Cornette. Uitgesproken: C. J. van der Zeeuw, te Leiden. P. IC. Koorsteeg 16, R.-c. mr. A S. Rueb, cur. mr. I. H. C. Slotemaker. A C. M. van Beukering en C. J. M. van Beukering le Leiden, Cobethstraat R.-c. mr. dr W Fick, cur. mr. P. E. Briët. W. van Egmond Thzn te Rijnsburg. Smitsteeg 32, R.-c. mr. A. S. Rueb, cur. mr. L. J. Gelderman te Leiden. ALPHEN. Aanvragen tot het bekomen van een kosteloos rjjwielbelastingmerk kunnen, wan neer men zich niet op de gewone kantoor uren kan aanmelden, vanaf 15 Juli tot 1 Augustus ook worden aangevraagd iederen Dinsoag- en Donderdagavond van 79 uur. Onze plaatsgenoot J. de Groot werd aan óe Technische school te Haarlem bevorderd in de afd. weg- en waterbouwknnde van de le tot de 2e klasse. o BOSKOOP. „Nos Jungunt Rosea". Alhier heeft een vergadering plaats gehad met de Boskoopsche leden van bovenge noemde vereeniging, waarin de heer G. A. v. Rossem als waarnemend voorzitter op trad. De bedoelingvan deze vergadering was, om meer contact te krijgen met de Boskoopsche leden, om daardoor ook groo tere deelname le verwachten aan de rozen- tentoonstelling. dié dit jaar van 1921 Juli te 'sGravenhage gehouden zal worden. Nadat door verschillende hoeren het woord was gevoerd, werd ten slotte door alle aanwezigen besloten om hunne medewer king le verleenen. Bouwvergunning, B en W. hebben aan het bestuur der centrale bakkerij alhier, vergunning ver- leend tot het bouwen van 5 arbciderswonin- gen aan de Nieuwstraat ten behoeve van het personeel der bakkerij. Concert harmonie „Excelsior". Zaterdagavond gaf de harmonie „Excel sior" een in alle opzichten goed geslaagd concert in den tuin van den heer J. W. v d. Willik aan den Koninginneweg Het met zorg gekozen programma werd keurig en correct uitgevoerd. De belangstelling was, mede met het oog op den Zaterdagavond, enorm. Gevonden: Een kindercape en een zwarte boodschappentasch. Inlichtingen ter secretarie. De huisvrouw van den lieer II. kwam in hare woning van de trap te vallen Zij brak een sleutelbeen en moest door buren opge holpen worden daar zij ernstige kneuzingen had opgeloopen. Medische hulp was spoedig aanwezig. NED. HERV. KERK. Beroepen: Te Oldebroek (vac. S. Goverl9l, A. Luteijn, te Genemuiden. Aangenomen: Naar 's-Gravenhage. (Ver. van Vnjz. Hervormden), W. G. Reddingius, te Dokkum. Bedankt: Voor Oldebroek. A. F. P Pop, te Vaassen Voor Opende de heer II. J. Drost, cand. te Driebergen Voor Parrega c a. ds. B. S. Dijkstra te» Sloten (Fr.) GEREF. KERKEN. Beroepen: Te Aduard S. J. Popma le Nieuwendam. Aangenomen: Naar Doornspijk ds. T. Sop te Glanerburg. Beroepen: te Draglen vac. J C. Hak man), G Staal, te Gulemborg, en (vac. J. H. Kuiper) B. Bouma. te Dirkshorn Te Nieuwe Pekela, H. Th v Munster, te Lol- lum Te Altevcer (bij Iloogeveen). L. Zwaan, cand. te Den Helder. GEREF. GEMEENTEN. Aangenomen: Naar Utrecht. M. Heykoop, cand. te 's-Gravenhage. Bedankt: Voor Reitsum, D. Feenslra, te Borger. CHR. GEREF. KERK. Tweetal: Te Harderwijk: J. P. Mevering te Zwijndrecht en P. J. de Bruin te Veenen- I daal. 1 ATHLETIEK. DE LEIDSCHE ATHLETIEKKRING. 2e Competitie-avond, Vrijdag a.s. om 8 uur 's avonds heeffc achter „Pomona" de tweede competitie- avond plaats van dep L. A. K. Verwerkt worden dan de nummers: 400 eD 1500 M. hardloopen, kogelstooten en hoogspringen. DE DRIE STEDENONTMOETING De drie-steden-wedstrijd Delft—Gouda Leiden zal dit jaar plaats hebben te Gouda en wel 18 Aug. a.s. o DE INTERNAT. 4-DAAGSCHE AFSTANDSMARSCHEN. Aan den 4-d. Intern, afstandsmarsd), ui (geschreven door den „Ned. Bond van Lichamelijke Ontwikkeling", welke gehou den zal worden op 23. 24, 25 en 26 Juli a.s. te Nijmegen, zullen evenals het vorige jaar wederom deelnemen: S. M. I. A. Luppes, sergeant W. L. Verschragen, sergeant F. Boogerl. benevens een 18-tal dienstplichli- gen van het 4e Regiment Inf. te Leiden. o NEDERLAND- WEST DUITSCHLAND. De Technische Commissie van de Kon. Ned. Athletiek Unie stelde de volgende ploeg samen voor den a.s. Zondag te Am sterdam te houden wedstrijd Nederland West-Duitschland 100 Meter: v. d. Berge en Benz; reserve I Peters. 15C0 Meter: Zecgers en Wink: reserve De Hen. 5000 Meter: Klaase cn Baars Steinemann 110 Meter hordenloop: Heeg en Spel; reserve Ras. Verspringen: Feters en v. Welsepes; reserve Landrée of De Boer. Polsstokhoogspringerv. d. Zee cd Pas- ma reserve Oirsehot. Speerwerpen: Knol en Meerburg: re serve v. d. Ley. Discuswerpen: Eyskcr en Postma: re serve v. d. Berg. Voor de -too Meter zal een nadere kews worden gedaan uit v. d. Berge, v. d. Burg en Geurts; voor de 800 Meter uit Hooge- j worf, Nieuwland, Zijflander en v. d. Burg. Hedenavond zal op te Werve een selec tie worden gehouden tusschen de hoog springers Bührman, Thesing cn v. d. Most om uit te maken., wie met den reeds defi nitief aangewezen Kamstra op dit nummer zaJ worden afgevaardigdook Hofman komt voor dit nummer nog in aanmerking. De 4 x 100 Meter estafetteploeg bestaat uit Berger, Benz. Van Wel zones cn v. d. Berge: een selectie op tc Werve zal uit maken, wie met Peters reserve zal zijn. De Boer, Both en Schoonheim komen daar voor in aanmerking. ROEIEN. EEN VORSTELIJKE INTOCHT VAN GUNTHER. Een overweldigende huldiging. Een vorstelijke intocht is den kampioen L. H. F. Gunther gisteravond te Amster dam ten deel gevallen. Van het Centraal-Station, waar hij om- j streeks halfnegen met den boottrein aan kwam. werd de winnaar van de Diamond Sculls afgehaald door het bestuur van de roei- en zeilvereeniging „De Amstel" en eenige zijner vrienden, die met hem en dr. Manes, den coach, in open landauers door de stad reden, waar overal dichte hagen van mensehen op de trottoirs geschaard stonden, om Gunther geestdriftig toe te juichen. Voor het huis van den burge meester werd even halt gehouden. De heer W. de Vlugt kwam naar buiten en sprak den held van Henlev toe. hem als hulde een mooie krans overhandigende. Voor het gebouw van de roei- e» zeilver eeniging „De Amstel" op den Amsteldrk was de toeloop inmiddels zóó groot gewor den. dat de politie, met niet te vee! man schappen aanwezig, de opdringende me nigte nauwelijks van voor den ingang van het gebouw kon weren. Toch was er nog net voldoende ruimte vrij, om Gunther en dT. Maues door de stormachtig juichende menschenmassa te laten passeeren, zoodat hij toch nog met het bestuuT van „De Amstel" het met lampions versierde terras van het clubge bouw kon bereiken. Daar wachtte den winnaar van de Dia mond Seulls en diens coach een overwel digende huldiging. Met saluutschoten ingehaald was de ontvangst gelijk die van een vorst. Een onderscheiding, welke de kampioen zeker op prijs zal steller, werd hem toegekend in den vorm van het eerelidmaatschnp der roei- en zeilvereeniging „De Amstel", het welk de voorzittev hem namens de veree niging aanbood. Toespraken, getuigende van den trots, waarmede alleD jegens Gunthor bezield waren, werden in grootcn getale gehouden. Vertegenwoordigers van den Ned. Roei- bond, van de Koninklijke, van den Amster- damscheT) Roeibond. van de verschillende Amsterdamsche zustervereenigingen. zij allen voerder het woord tot den kampioen en boden hem bloemen en souvenirs aan. De dochter van onzen eersten Nederland- schen winnaar der Diamond Sculls, wijlen VOETBAL. VRIENDSCHAPPELIJKE WEDSTRIJD. Woensdagavond 7 uur speelt het Leidsch Politie-Elftal tegen de L. F. C.-Veteranen een vriendsch. wedstrijd op het L. F. C.- terrein. o KORFBAL. S. D. O. Naar wij vernemen, is de vereeniging S. D. O. met ingang van deze maand ontbonden. Ir October 1920 werd S. D. O. opgericht door ambtenaren der Stedelijke Lichtfabrie ken, aie hun vereeniging den naam S. L. F. gaven. Eenige jaren later ging de relatia van S. L F., met het bedrijf, waaraan zjj Langenberg, 475 M. 7.508.50: Orkest- concert 10.3512.10: Gramophoonmu ziek 12.1512.55: Muziekuitzending voor scholen 12.55: Gramophoonmuziek 1.252.50- Concert. Orkest en solist 5.556.50: Orkest-concert 8 208.50: Ergens in West-Duitschland 8.50: Vroo- 1 ijk programma. Daarna tot 12.20: Concert. Orkest. Zeesen, 1649 M. 6.1011 05: Lezingen 12.20:1.15: Gramofoonmuziek 12.46— 0 20: Lezingen 5 206.20: Concert 6208.50 Lozingen 8 50: Solistencon cert. Cello en piano 9.20: Piano-recital 9.50: Zang. Barilon. Daarna tot 12.50: Dansmuziek. Hamburg, 372 M. 4 35: Zang en decla matie 5.20: Concert voor 2 piano's 6 20: Dansmuziek 8 20: Orkest-concert 10.35- Orkestconcert. Erussei, 512 M. 5.20: Concert 6.50: Gramophconmuzipk 8.35: Orkestconcert 9.20: Orkestconcert. 33 GEMEENTERAAD. Verschillende besluiten. De raad vaD Stompwijk kwam onder voorzitterschap van den burgemeester in openbare zitting bijeen. Het nieuw gekozen lid de heer A. Waayer legt de vereischte eeden af en neemt met een woerrd van welkom door den voorzitter zitting. Tot lid van het B. A. wordt gekozen de heer J. van Maren. De rekening van het B. A. over 1928 wordt na eenige discussie goedgekeurd. Een wijziging in de gemeente-begrooting 1928 wordt goedgekeurd. Voorstel tot onbewoonbaar verklaring van de perceelen V eenestraat 104110. De heer SchmaJl vraagt of er voor deze menschen woningen beschikbaar zijn. De heer Verheyen heeft vernomen, dat het klachten regent bij de gezondheidscom missie; deze huizen hadden reeds 10 ja*r terug moeteD worden opgeruimd (en zeker nog wel een 200, verslaggever). De ge meente zal zelf moeten gaan bouwen. De voorzitter en de heer Willemse be stlijden de idee bouwen door de gemeende het oprichten van woningbouwverenigin gen ie h.i. juister. Het voorstel wordt daarna zonder hoofdelijke stemming aan genomen. B' sloten wordt de nieuwf straat aan den Vliet te noemen T^Oingfre-truat en te on derzoeken of de mogelijkheid bestaat den Broekwcg te herd>.»pen in Tedingnrlaan Burgerlijke Stand. Door de politie is tegen eenige jongelui proces-verbaal opgemaakt wegens opzette lijke vernieling van glasruiten aan de Dorpstraat alhier De heer P. A. Colijn, burgemeester de zer gemeente, heeft zich lot in het laatst van deze maand met verlof huiten de ge meente begeven De heer E. Guldemond, oudste wethouder zal gedurende dien tijd de functie waarne men. o LEIDERDORP. Burgerlijke Stand. Geboren: Arie, zoon van P. den Hollander en M. Slegtenhorst. Getrouwd- G. Tromp en J de Groot. Overleden: Gerardus Overdevest. 11 mnd. WADDINXVEEN. Burgerlijke Stand. Geboren: Arendje, d. van J de Jong en L. C. Becquet Machtilda, d. van H. C. Kooijman en M. Poot Frens, z. van D. Zwart en N. Zantingh Willem Johannes, z van W P. Groenc-veld en P. J van den Berg Crristine, d. van F. Alblas en M. Vet. Overleden- Th van Vliet. 27 jaar A. Hofman, 3 jaar. Gehuwd: D. van den Berg en N Heeren.

Leidsch Dagblad | 1929 | | pagina 7