Ds. KERSTEN en Ds. ZANDT UIT DE RIJNSTREEK. KATWIJK AAN ZEE. UIT DE OMSTREKEN. TANDHEELKUNDE ALPHEN. Door baldadige personen werd van tweetal rijwielen staande in de Juliana j2at de banden stuk g&sneden. Van een ander werd bij de politie aangifte ge- Onze plaatsgenoot de beer R. K. W. «eis slaagde te Woerden voor het ^'examen H.B.S. met 5-jarigen cursus. Gevonden voorwerpen: 1 kosteloos ielplaatje, 1 fantasie zakdoek, 1 sril- armband, 1 bruin handtaschje met jioud o.a. eenige badgoederen, 1 zilve- manchetknoop, 1 br. lederen dames- jtemonnaie met inhoud en 1 belasting- itje. Inlichtingen politiebureau Juliana- Dinsdag a-s. hoopt de Ohr. Nat. Werk jnsbond een speldjesdag te houden ter -{rijding van de T.B.C. welke collecte gaarne aanbevelen. De opbrngst van de 'busjes van het bouw-comité der Ned.-Herv. Kerk over i maand Mei bedroeg f. 304.45%. Onze plaatsgenoot de heer S. werd [teren wegens overtreding van de verma- kheidsbelastamg dezer gemeente door Haagsche politierechter veroordeeld bot boete subs. 5 d. hechtenis. Zooals ons reeds eerder vermeld is, was S. rbahseerd wegens het ten gehoore bren- van radiomuziek in zijn zaak, zonder urvan aangifte te hebben gedaan en de huldigde vermakelijkheidsbelasting te doen. r.t r ALKEMADE. GEMEENTERAAD. doop grond Langeweg Verbouwing imbtwoning gemeentesecretaris De watervoorziening De weg RijpweteringHoogmade. De Raad dezer gemeente vergaderde xmiddag te 2 uur. Voorzitter de buf^e- ester. Tegenwoordig alle leden. Na ope- der vergadering met het gebruikelijke woTden de notulen van de vorige ver ing gelezen en onveranderd goedge- Aan de orde komt een voorstel van en W. om over te gaan tot verkoop van perceel grond aan den Langeweg te lofarendsveen, nabij de Fransche brug Nieuwe-Wetering aan den heer N. Bak- Hzn. te Roelofarendsveen. De voorzitter mede dat na gevoerde onderhandel ïn- met den heer N. Bakker deze bereid is gemeente te koopen een perceel ad Ier grootte van 392 M2. en wel tegen prijs van 5.50 per M2. Vele voorberei de werkzaamheden zijn noodig geweest dit voorstel in den Raad kon_worden richt en nu vraagt N. Bakker om ont- ;en te worden van dezen koop daar hij sdeeliger gTond kan koopen. B. en W. :nen met deze handelwijze geen genoe- nemen. In geheime vergadering wor- hierover breedvoerige debatten gevoerd, heropening van de zitting wordt met 6 4 stemmen besloten aan den heer N. ier Hzn. te berichten dat deze van den af kan mits hij in de kas van de ge- ftte stort een bedrag ad f. 500. Mocht hij toe niet bereid zijn, dan neemt de Raad dat hij het land heeft gekocht overeen- üg de voorwaarden bij raadsbesluit ge- Vervolgens wordt z. h. s. aangenomen voorstel van de commissie en van B. en om over te gaan tot verbouwing van de Woning voor den gemeente-secretaris, it door den heer Los de vraag was ge- of tot openbare aanbesteding onder de stenen zal worden overgegaan, hn de orde komt een voorstel van B. en tot het verleenen van eervol ontslag aan brugophaler B. Paauw wegens opheffing zijn betrekking. en W. stellen den Raad voor aan B. ■'•'Jw eervol ontslag te verleenen uit zijne rikking en wel gerekend te zijn ingegaan Mei 1929, terwijl zij bij wijze tan gra al» nog zijn wedde wenschen uit te be ft gedurende het geheel© jaar 1929. De de Vette vindt het voorstel van B. en wel wat te royaal en spr. is bang dat enkort ook andere personen bij den zullen aankloppen wegens bewezen «ten. heer De Jong licht het voorstel van en W. nader toe. Wanneer men weet de vader van B. Paauw gedurende 35 ft deze brug heeft bediend en Paauw 23 jaren dan vindt spr. deze gratifi- S® zeer billijk. Z.b.s. wordt het voor- van B. en W. aangenomen, den heer Schoenmaker wordt aange- drt een strook grond ter grootte van ^2. en wel tegen den prijs van f. 8 1 M*2. Aan het K.-K. Kerkbestuur van Jc-Wetering worden de benooddgde gel- beschikbaar gesteld voor den bijbouw cen derde leslokaal ten behoeve van K-K. bijz. lagere school te Oude-Wc- [Ll De wijziging van de begrooting best dienstjaar 19281929 wordt na «Noting door den voorzitter z.h.s. goed aard. Een drietal reclames schoolgeld door den Raad afgehandeld over- ^omstig voorstel van B. en W. Tot de "-somen stukken behoorden o.a. het van den toestand der gemeente 1823 en het verslag van hetgeen met 'rikking tot verbetering van de voïks- lasting in deze gemeente gedurende riaar 1928 is verricht. Beide verslagen 'rin ter visie gelegd voor de leden. Aan K-K. Schoolbestuur var Oud-Ade dat ^erz°ek tot den Raad heeft gericht tot 'ftibaarstelling van een bedrag ad voor kosten aanschaffing van leer- den enz. verband met de invoering bet zevende leerjaar wordt goed- *2 beschikt. Evenzoo wordt goedgunstig B beschikt op het verzoek van J. B. Veens- wijk te Oud-Ade om bij eventueele verple ging van zijn vader in een Krankzinnigen gesticht in deze verpleegkosten bij te dragen. Adhaesie wordt betuigd aan het adres van den Raad der gemeente Stad-Hardenberg gericht aan de Tweede Kamer der Staten- Generaal inzake de opheffing der belasting kantoren ten plattelande. Voorts deelt de voorzitter nog mede. dat op 15 Juli e.k. ten Provinciehuize verslag zal worden uitge bracht inzake het beroep ingesteld tegen het besluit van den Raad dezer gemeente d.d. 27 Febr. 1929 door het R.K. Kerkbestuur van St. Petrus Banden waarbij de gevraag de medewerking werd geweigerd tot uitbrei ding der R.K. Bijz. school te Nieuwe-Wete ring. B. en W. zullen deze zitting bij wonen. Rondvraag. De heer Rietbroek brengt dank aan B. en W. voor de wijze waarop zij de water voorziening in deze gemeente hebben ter hand genomen. Spr. hoopt dat indien weder om gebrek aan water zal komen B. en W. met de waterdistributie weer een aanvang zullen maken. Voorts vraagt de heer Riet- broek hoe het staat met de garantie van Warmond, betreffende de electrificatie on der Oud-Ade. De voorzitter zegt hiermede nog gewacht te hebben totdat definitief bekend is waar het kabelhuisje komt te liggen. Eerst heden morgen is hiervan do teekening binnen gekomen, zoodat de voorzitter zich met het R.-K. Armenkantoor te Amsterdam kan verstaan. De heer Rotteveel was in de veronderstelling dat B. en W. nog steeds bezig waren met de watervoorziening, want enkele personen, die geen regenput heb ben zitten zonder water. De voorzitter deelt in een uitvoerig betoog mede, hoe de watervoorziening is geregeld en wat de oorzaak is geweest waarom er niet mee doorgegaan werd. De heer de Koning vraagt hoe het staat met de plan nen voor den bouw van een aantal wo ningen door de Woningbouwvereeniging. De voorzitter zegt dat de oorspronkelijke plannen in Den Haag zijn afgekeurd. In overleg met architect en inspecteur der volksgezondheid zijn nieuwe plannen ont worpen. Zoodra deze binnenkomen zal een vergadering hiervoor worden belegd. De heer Rotteveel deelt mede, dat in Leimuiden en Rijnzatervvoude een proef wordt genomen met wegenzout tep' einde de stofplaag tegen te gaan. Spr. beveelt dit praeparaat indien dit aan de venvach. tingen beantwoordt sterk aan. want in deze gemeente heeft men veel last van stof. De heer van Dooren zou niets liever zien, dan dat dit zout zoo spoedig mogelijk op den weg werd gebracht. De heer Heemskerk bespreekt den weg Rijpwetering-Hoogmade. Spr. geeft toe, dat deze weg reeds veel is opgeknapt, doch zou gaarne zien, dat een paar vluchtheuvels in den weg werden aangebracht, ten einde het passeeren met auto's gemakkelijker te maken. -Vooral bij avond is de toestand nog zeer gevaarlijk. De voorzitter voelt hier wei nig voor. De weg is door dc Provincie voor Tfrofórf ij tuigen afgesloten. Bovendien is het gedeelte, gelegen onder Woubrugge net zoo smal, zoodat een afdoende verbetering niet te krijgen is. De heer De Jong, wethouder, zegt, dat het hem zeer veel genoegen doet, dat de heer Heemskerk dezen weg bespreekt, want in de vergadering van B. en W. heeft hij a-eeds meermalen dezen weg ter sprake gebracht en aangedrongen op verbetering. De voorzitter zegt, deze zaak nog nader te zullen onderzoeken. De heer De Vette vraagt naar de reden, dat de schoeiing in het Zuiden van Roelofarendsveen geheel wegzakt. De voorzitter kan de juiste reden niet opgeven, hoogstwaarschijnlijk is de bodem ter plaatse te slap. Binnenkort zal met de herstelling worden begonnen. De heer Rietbroek vestigt de aandacht van den voorzitter op het snel rijden met aulo's. Voorts ondervinden de tuinders zeer veel last van visschers, die van den Za terdag op den Zondag komen visschen. De voorzitter zegt, dat de politie hierop nauw lettend toeziet. Hierna sluitmg. Donderdagmiddag had er aan den Goudscherijweg, door roekeloos hard rijden met een motorrijwiel een ongeluk plaats. Zekere P. uit deze gemeente, wilde eens probeer en hoe hard de motor loopen koD, doch had daarbij het ongeluk, dat het rijwiel in versch grint wat op denkweg lag, terecht kwam, waardoor het rijwiel slipte. P. viel van het rijwiel, en kwam met zijn hoofd tegen een boom terecht, waar door hij een hersenschudding opliep, en bewusteloos bleef liggen. Geneeskundige hulp was spoedig aan wezig. o HAZERSWOUDE. Chr.-Kist. Kiesvereeniging. In het lokaal „Salvatori'' heeft mr. dr. Veldhoen, Ned. Herv*. predikant te Voorburg, op uitnoodiging van de Chr. Hist. Kiesver. alhier, een politieke rede gehouden. De o> komst was gering. In zjjn openingswoord sprak de voorz., de heer C. A. van Dam, daarover dan ook zijn teleurstelling uit. Nadat ds. Veldhoen was voorgegaan :n ge bed, werden de beginselen der Christelgk Historische partij uitvoerig besproken en naar voren gebracht, en verschillende vragen van den dag behandeld. Met een aansporing om straks bij de verkiezing te stemmen op de lijst der Chr. Historischen, besloot spr. Door eenige aanwezigen werden vragen gesteld, welke op duidelijke wijze werden be antwoord. waarna de vergadering door den voorz. werd gesloten. Ds. Veldhoen eindigde met dankgebed. Raadsagenda. De Raad dezer gemeente komt op Dinsdag 25 Juni 1929 des voormiddags te 10','2 uren, (Zomertijd) bgeen. Onderwerpen ter behandeling: 1. Ingekomen stukken. 2. Beëediging van het nieuw inkomende raadslid J. W. van Vliet. 3. Voorstel tot het aangaan van een over eenkomst van geldleening" met het Algemeen Burgerlijk Pensioenfonds. 4. Voorstel het nieuw aangelegde wegje aan den Rjjndgk waar da Bouwvereeniging langs gebouwd heeft „Zonneveldstraat" te noemen. 5. Voorstel tot bepaling van het voor schot op de vergoeding ingevolge artikel 101 der Lager Onderwijswet aan de Chr. U.L.O. school (Dorp). 6. Voorstel tot vaststelling van het sup pletoir-kohier hondenbelasting dienst 1929. 7. Ontslagaanvrage van A. Plaisier als brugophaler Gemeenewegsbrug. 8. Benoeming brugophaler als voren, voor dracht D. van Vliet. 9. Wijziging begrooting dienst 1929. 10. Voorstel tot verhooging jaarwedde brugophaler Oostbrug. BOSKOOP. Naar Marken! De leerlingen van de 2 hoogste klassen der Ned. Herv. School, hebben onder lei ding van het personeel der school een reisje gemaakt naar het eiland Marken. Begunstigd door het prachtige zomer weder, is dit tochtje dat vol afwisseling was, doordat van boot, trein eD tram af wisselend gebruik werd gemaakt, een heer lijk en leerrijk uitstapje geweest, dat nog lang in de gedachten van de jongens en meisjes zal blijven. In een door de bewoners van de Nieuwstraat gehouden vergadering is be sloten om over te gaan tot het oprichten van een buurtvereeniging. Het bestuur bestaat uit de heeren T. v. d. Berg, voorz. C. Loef, seor. en A. Moonen, penningm. Het ligt o.m. in de bedoeling om op ver jaardagen van leden van ons Koninklijk huis, de straat een feestelijk aanzien te geven. Aan den Zwarteweg geraakte een vrachtauto uit Gouda van den weg, en kwam gedeeltelijk in de sloot terecüt. Door personeel van den motorhersteller v. d. Meer, alhier, is de wagen gelicht. Aan de Ned.-Herv. School alhier is tot tijdelijk onderwijzeres benoemd, mej. J. Grosman uit Amsterdam. Dinsdag 25 Juni, n.m. 8 uur zal de Ohr. Muziekvereeniging „Concordia" een concert geven in den tuin van den heor J. W. v. d. Willik, aan den Koninginne weg. RIJNZATERWOUDE. 6 Ir Voor do twee vacatures voor onderwij zeres aan de o.l. school alhier hebben zich in totaal 12 sollicitanten aangemeld. TER-AAR. Benoemingen. In de alhier gehouden vergadering van dn Raad werden ter voorziening in de vaca tures v. d stembureau benoemdin stom- district III, wegens overlijden van den heer -A.. Hartveld, bott voorzitter Jdh. van Vliet. Benoemd tot lid vacature Van Vliet, de heer S. van der Geest, In het hoofd- stembureau werd benoemd tot lid de heer H. G. Vis. Benoeming 2 leden van 'de LichtcommissieHiervoor werden aange wezen de heeren Hoogervorst en Kroon deze voor de vacatures Van den Boogaard en Kammeraat. Op aanvragen van B. van Rossenberg eb Hij man om afschrijving wegens hondenbelasting, wordt goedgevon den, deze aanslagen met de helft te ver minderen. Burgerlijke Stand. Geboren: Christ.ina Agatiha. D. v. J. J. Valentijn en Wilh. Bouwmeester. OndertrouwdFranciscus Jac. Fransen 20 j. en O. Pieterse 20 j. GehuwdRoelof Martinus van der Meer 21 j. en Ida Petronella Jaequelïna Wil- le-ms 23 j. WADDINXVEEN. In verband met het groote aantal zie ken, dat den laatsten tijd in een der zieken huizen verpleegd wordt en waarvoor door heeren doktoren vervoer per auto wordt voorgeschreven, besloot de gemeenteraad onlangs voor rekening der gemeente een zieken-auto aan te schaffen. Thans hebben Ged. Staten dezer provincie den desbetreffenden begrootingspost goed gekeurd. Alhier doen zich weer een paar ge vallen van roodvonk voor. Aan de Carosseriebouwfabriek ..Ver heul" alhier is door den dir.-gen. der Poste rijen opgedragen het maken van 20 pakket postauto's voor verschillende plaatsen. ZWAMMERDAM. De collecte ten behoeve van den Gew. Dienst, alhier langs de huizen gehouden, heeft opgebracht de som van f. 11,71. De melkprijs alhier is door de slijters met 1 ct, per liter verhoogd, zoodat thans 13 ct. per liter wordt genoteerd. 7206 Leden van de Tweede Kamer der Staten-Generaal zijn voornemens ZATERDAG 29 JUNI A.S. des avonds te halfzeven uur, te spreken ter uiteenzetting van Het Staatkundig Gereformeerd Beginsel, in de GEMEENTEZAAL. GEEN DEBAT. "206 GEEN VRAGEN. AALSMEER. De Zonnestraal-collecte. Dinsdag en Woensdag a.s. zal in deze gemeente de jaarlijksche ,,Zonnestraal"-col- lecte worden gehouden. Een aantal vooraan staande personen, waarbij enkele dames, verklaarden zich weer bereid voor dit schoone doel bestrijding der t.b.c zitting te nemen in een comité, dat <Te col lecte zal organiseeren en leiden. Gezien de groote offervaardigheid der ingezetenen, kan worden voorzien, waar het nu inzonderheid cm zulk een voor ieder sympathiek doel gaat verbetering der volksgezondheid dat de bijdragen ruim zullen toevloeien en Aalsmeer een klinkend bedrag zal kunnen storten in de kas van het „Zonnestraal' verpleegfonds. Op Woensdag 3 Juli zal ter G. A. V. weder een veiling worden gehouden van pyrethrum en andere vaste planten. Mon sters moeten op den 2dcn Juli worden in gezonden. o HAARLEMMERMEER. De Raad van deze g6meente komt in openbare vergadering bjjeen op Donderdag 27 Juni a.s .dss namiddags te 2 uur. De heer J. Roggeveen, onderwijzer nan de openbare lagere- en uloschool te Hoofddorp, heeft als zoodanig wegens irjne benoeming in gelijke betrekking te Haarlem eervol ontslag aangevraagd met ingang van 1 September a.s. KATWIJK. Burgerlijke Stand. Geboren: Dirk, z. van A J de Vries en H. M. Bakker Anton, z. van A. Spieren burg en J. Hoek Petrus Gcrardus, z. van P. H. van Paridon en W. Boogaards N'eellje, d. van P. van der Spek en C. Schaap Aafje. d. van P. van Duijn en K. den Haas Marinus, z. van M. van Klaveren en D. Sip. Overleden: Jacob van Beelen, 5 j. z. van J. van Beelen en A. van Duijn Arie Teunis Guijt, 17 j., z. van T. Guijt en A. Guijl. Onderlrouwd: M van Duijn en A. J. van der Plas G. van Duijn en K. Jon ker H. van Duijvenbode en N. van der Plas M. J. Wagenaar en W. van Klaveren. Getrouwd L. J. Lange en W. M. v. d. Valk M. Aandewiel en N. v. d. Boon J. Kulk en M. v. Velzen G. Bouw man en P. v. Duijn Bij hel Bureau voor Arbeidsbemidde ling zijn thans ingeschreven 23 werk zoekenden, zijnde: 9 Grondwerkers; 1 Met selaar; 1 Timmerman; 9 Losse arbeiders, 2 Kuipers; 1 Varensgezel. Geplaatst wer den 2 grondwerkers. KATWIJK-AAN-ZEE. Inplaats van den heer P. Sideriu=, die benoemd is lot hoold der Centrale zevende leerjaarsschool alhier is benoemd lol hoofd der tweede Hervormde School alhier met ingang van 1 Oct. a.s dc hee, A Seinstra, hoofd eener school te Franeker. De gebouwde huizen in hel nieuwe dorpsdeel, dat den nagm van Zuiderkwar tier heeft, zullen binnen enkele dagen alle bewoond zijn. Door den heer N. Boezaart, Sluisweg 39 was op 8 Juni j.l. een papegaai de kooi ontvlucht. Hedenmorgen werd het dier in blakcnden welstand gevangen door den heer I. S. v. D., Tramstraat. Lorre kwam dus weer op z'n slokje terug! KATWIJK-AAN-ZEE. Eiken Maandag en Woensdag houdt HARTOGS spreekuur v. 103 uur VOORSTRAAT 4 b. d. Boulevard. Taiiei: Kunsttanden vanai 1.2pijnloos trekken inbegrepen. Plombeeren v.at f. 2.60. Onbreekbare gebitten met voortdnrende garantie. 6190 KATWIJK AAN DEN RIJN. Tot onderwijzer aan de Otlo Baron v. Wassenaer v. Calwijckschool ie benoemd de heer A. Huisman te Dordrecht. Nu men met het graven der haven aan den Valkenburgerwe? gereed was. moest de graafmachine naar het duin gebracht wor den. Deze volgde hiervoor den Valkenb.weg, den Molentuinweg en den Wassenaarschen- weg. Tegen een dergelijk gewicht en rups banden blijkt zelfs de beste weg niet be stand te zijn. Behalve dat de Molentuinweg erg beschadigd is. zijn ook meerdere scheu ren ontstaan in den Bitumwog Later za! de machine, die 6000 K,G. weegt, nog eens terug moeien komen. De ingang der Achterkerkweg bij de R.K. begraafplaats is. vooral door het ma ken van een inrij naar de Nieuwe Zanderij, van gemeentewege door bestrating flink verbeterd Later zal zeer waarschijnlijk al daar ten Noorden der weg nog een trottoir worden aangelegd. Ter voorkoming van storing wordt vanwege de Z. H. T M. de telefoonleiding die thans bovengrondsch was. vervangen door een kabel onder den grond Wel zullen hierdoor op verschillende plaatsen de stra ten moeien worden opgebroken doch daarna zal men er dan ook voor langen tijd af "zijn. Met hel gedeelte Katwijk aan Zee tot aan de Tol is men ongeveer gereed, waarna vol gende week het traject Katwijk-ZeeKat wijk a. d. Rijn aan de beurt komt. Naar wij vernemen, za! de Chr. Hist, raadsfractie trachten te bewerkstel ligen dat de heer J. Dubbeldam wordt be reid gevonden het weihouderschap, vacature Kruyt, Ie aanvaarden. Behalve dat de leerlingen van de hoog ste klassen der R.K School een schoolreis organiseeren zullen de leerlingen der school voor Geref. onderwijs, daarin gesteund door velen die zich voor dit doe! interesseeren, oen schoolreisje maken. LISSE. Bij beschikking van den min. ran Binnenlandsche Zaken en Landbouw is met 1 Juli benoemd tot technisch ambte naar aan de Landbouwhoogeschool te Wa- geningen J. D. Bakker alhier, thans tijde lijk als zoodanig werkzaam, met bestendi ging van zijn werkzaamstelling bij het on der voornoemde Ifoogeschool ressorteerende Laboratorium voor bloembollenonderzoek te Lisse. St.ct. No. 118 bevat de gewijzigde Statuten der X. V. Bloembollencultuur Export Maatschappij Guldemond Zn., al hier. RIJNSBURG. Bloemenhandel. Een tamelijk groote aanvoer met een groote verscheidenheid van bloemen was het gevolg van de zonnige dagen dezer week. Do prijzen zijn tot heden nog maar matig. Pioenen varieeren van f. 4.60 tot f. 6.50, vooral de soort Duchesse de amour is gevraagd Pyrelhrums varieeren van f. 0.40 tot f.0 65. de kwaliteit is niet best. Witte anjers gaan van f.010 lot f.013. id. rood,: f 0 40 tot f. 0.46, Juliaantjes f. 0 08 tot f.013. Papavers f. 1.30 lot f 6 30. Da mast f. 5 tot f. 7 per 100 bos. blauwe astprljes f. 0.12 tot f 0 16. eroole margrieten f. 0.60 tot f. 1.30, idem kleine f.0 10 tot f. 0.12. korenbloemen f0 80 tot f. 1.05, cam panulas f. 0.65 tot f. 1.10. SASSENHEIM. Raadsagenda. De Raad 'dezer gemeente komt Maandag avond halfacht in openbare vergadering bjj- een. Aan de orde is: 1. Ingekomen stukken. 2. Verslag en rekening bedrijven over 1928. 3. Vaststelling max'mumvtrgoeJing voor Lager Onderwijs over 1928. 4. Herziening heffing Haven- en Kade- gelden. 5. Wijziging begrootingen 1928 en '29. 6. Verkoop bouwterrein van voormalige boerderij Kerklaan. 7. Sluitingsuur café's. WASSENAAR. In den nacht van Woensdag op Don derdag werd de brandweer gewaarschuwd, omdat de hemel in de omgeving van de water leiding hel rood was gekleurd. Het bleek, dat in het duin achter den watertoren een groote massa vuil was gedeponeerd en in brand gestoken. De brandweer bluschte bet vuur, terwijl de politie de bedrijvers tracht op te sporen. Aan den Dejjl kwamen een auto en een motorfiets door verkeerd uitwijken met elkaar in botsing, zoodat beide voertuigen schade opliepen. St.-ct. No. 118 bevat de statuten der N V. Garage „Nieuw Wassenaar", alhier. Door B en W. is het makeD van een persleiding ten behoeve van de rioleering gegund aan de laagste inschrijfster de N V. Aannemingmaatschappij v.h. C. de Ruiter te Haarlem voor de som van f. 27180. WARMOND. Geslaagd voor het examen gemeente administratie der Ned Ver. voor Gemeente belangen de heer H. C. A. M. Schölvinck. alhier. 3—2

Leidsch Dagblad | 1929 | | pagina 7