Eveline booth. een afvallige engelsche liberaal? zweedsche oceaanvlucht LAATSTE BERICHTEN. onderaardsche brand. merkwaardig verkeersongeval. ongeval met een spaansche militaire auto vliegongeval. auto en trein. RECHTZAKEN. brandstichting. het afscheidscollege. van prof. windisch. brand in een dames-modezaak. tjalkschip gezonken. auto van den dijk gereden de koninklijke familie. Het Strafproces tegen Salomon Liebermann het bioscoopconflict in het zuiden. zestarig meisje overreden en gedood. VRAGENRUBRIEK. MARKTBERICHTEN. WEERBERICHT. Barometerstand. (liülte pijltje geeft den stand aan ran jiddag 3 uur. dunne pijltje zeelt den stand aan van "jiiddaz 3 uur. jlermiddag 3 uur: 755. Eenmiddag 3 unr: 759. telegrafisch weerbericht. j waarnemingen in den morgen vaD 7 Juni, medegedeeld door liet Jij Ned Met Instituut te De Bildt. cgite stand: 760.7 te Lacoruna. stand: 735.1 te Blaavandshuk. .wachting tot den avond van 8 Juni: lot zwakke. Westelijke tot Zuidelijke E aanvankelijk afnemende bewolking. E; of geen regen. Weinig verandering Er-feratuur. LUCHTTEMPERATUUR, l-.-g Toorm.13 gr. C.. (56 gr. F.). Tuur 's midd.: 14 gr. C. (57 gr. F.). Inrnajn.: 151/» gr. C. (60 gr. F.). flWATERTIJDEN TE KATWIJK-a.-ZEE Voor Zaterdag Itjste stand des voonn.' te 3 u. 44 min. «gate stand des nam. te 4 u. 07 min. WATERTEMPERATUUR. I>£n:inrichting „Hooge Rijndijk". lnr vcorm.17 gr. C. 1 nr voorm.17i/e gr. C. |::r Dam.: 17% gr- C. Zweminrichting „De Zijl", lnr roorm.: 16 gr. C. liar voorm.: 17 gr. C. |nr nam.: 171/2' gr. C. LICHT OP VOOR FIETSERS e.a. 9.43 n.m. tot 4.12 v.m. ■nchermd en onbeschermd gedeelte; [warenleveranties; 9. De commerciali- van het onbeschermde gedeelte der f'.ten; 10. De verlenging van het Vplan tot 1 September a.s en de in |:i treding van het plan-Young. 1 het rapport toegevoegde aanhang- ibben betrekking op: 1. het Bank- t(maatschappelijk kapitaal, bedrijfs- zuivere winst); 2. Voorwaarden tot Mug van het moratorium; 3. de ver- der Duitsche jaarbetalingen onder iilende schuldeischers; 4. Het vraag- l«r Belgische marken, welks regeling Lielijk wordt geacht voor de in wer- |";ding van het plan-Young; 5. de or- ü'iecommissie tot verzekering van den |r.ag van hel Dawesplan naar het Toung. JlJS 7 Juni (V. D.). Hel „Journal" hedenmorgen als zijn meening, dat Ickele regeering afbreuk zat doen aan zooveel moeite en met zooveel hoop rad gekomen overeenstemming tus- f de deskundigtn. De regeeringen kun- 1 thans niet meer aan de eind-eon- ier deskundigen onttrekken dn zul- 'n moeten bevestigen en completee- l^paalde beslissingen zijn de regee- nog voorbehouden, zooals bijv. het Hen van den datum van het inwer- l'-'eden van het plan-Ysung. 1 "Wringen moeten voorts hun ver- I'! tot de te stichten internationale J"' 'leggen. Men doet in verband hier- Iwds mededeeling van een conferentie 'rekken regeeringen, die in de tweede I'm Juli te Den Haag zou plaats vin- DE DUITSCHE SCHULD ÖJJN, 7 Juni. (Wolff). De Duitsoh- fcehe kerken-commissie heeft ter ge- j:»i van den tienden verjaardag van l'fidrjg van Versailles een publicatie l*jil doen zien, waarin op gewezen f at door het dictaat van Versailles r? Duitsche volk onmetelijke verliezen *jiei cn economisch gebied zijn be- en de Duitschers tot oorlogsmisda- gestempeld. De publicatie sluit |T*Mrden: de waarheids- en rechtvaar- ■n van alle volken en kerkgenoot- nroet er op staan dat deze aan 7'.<he volk opgelegde beschuldiging E'dJg mogelijk wordt weggenomen. F®? deze wjjze kunnen de betrekkin- |*®ten de volken verbeteren. De keT- ^*®ie acht het gewenscht den dag I Juni 1929 als een treurdag te be- L ALE (New York), 7 Juni. Het ge- Ij^gen van Evangeline Booth, de pile van het Leger des Heils in k schijnt ten gevolge van het haar a Sleden overkomen auto-ongeluk, kn'jKto Het linkeroog werd n.l, a tet rechter is thans zeer zwak. DE UITWISSELING DER LATERAANVERDRAGEN. ROME, 7 Juni. (V.D.). Door de uitwisseling der Lateraanverdragen is thans een einde gekomen aan het geschil dat bijna 60 jaar lang heeft bestaan tusechen het Vatioaan en oen Italiaanschen Staat. Hedenmorgen be trad Mussolini voor de eerste maal den grond van het Vaticaan, teneinde daar met den Staatssecretaris van het Vaticaan, Kardinaal Gasparie de 11 Februari j.l. geteekende ver dragen uit te wisselen, toen Mussolini het door koning Victor Iramanuel geteekende en gezegelde stuk overhandigde, teneinde het den Paus ter teekening voor te leggen, terwijl hij het zelf door Paus Pius XI ge teekende stuk in ontvangst nam om het door koning Victor Immanuel te doen ondertee kenen. Mussolini werd verwelkomd door Monseig neur Nardone en door leden van de pause lijke garde. De Duce met zjjn gevolg werd de eeretrap opgeleid naar de congregatie- zaal. Mussolini werd daai' begroot door Mgr. Borgonini. Duca. Mussolini werd naar de werkkamer van Kardinaal Gasparie geleid. De overdracht-ceremonie duurde slechts kort. Het protocol bevatte de bevestiging van de ratificatie en de uitwisseling der verdra gen. Daarna werd Mussolini weer naar buiten geleid. o LONDEN, 7 Juni. (Reuter). Gisteren' deed het klaarblijkelijk op goeden grond berus tend gerucht de rondte dat de advocaat Jowilt die voor de liberalen gekozen i9 te Preston, benoemd zou zijn tot advocaat! generaal in de Labour-regeering. De conser- batieve bladen drijven hier eenigszins den spot mee en vragen zich af welke indruk deze afvalligheid moet maken. „Deze steen, aldus de „Daily Telegraph", zal de vijver in beroering brengen." BBRGHN. 7 Juni (V. D.). Gemeld wordt, dat men daar de laatste voorbereidingen heeft getroffen voor de lusschenlanding van de Zweedsche Oceaanvliegers Ahrenberg en Floden. die daar morgenochtend tegen elf uur worden verwacht op hun vlucht naar Amerika. Het is nog niet zeker of Ahren berg langs de kust ot over het hooggebergte van Stockholm naar de Noordsche kust zal vliegen, Voor het geval, dat Ahrenberg aan de laatste route de voorkeur mocht geven, zijn op de stations van den bergspoorweg speciale weerobservatoria ingesteld. Van Borgen zuilen de Zweden waarschijnlijk morgenmiddag tegen hal [twee naar Amerika starten. De start zal draadloos worden uit gezonden. STADSNIEUWS. LONDEN'. 7 Juni (Reuter). Ten gevolge van een ooderaardschen brand aan da Theemskade waren gisteravond duizenden telefoonverbindingen gestoord en ging het licht op straat uit. Vooral in de dagblad bureaus veroorzaakte dit vee! ongerief, daar men noch met 't binnen- noch met huiten- land kon telefoneeren. De oorzaak en de omvang van den bTand zijn tot dusver on bekend NEW YORK. 7 Juni. (Ned. Tel. Ag.), fn de Amsterdam-Avenue veroorzaakten spelende kindeTen een ernstig verkeersongeval, dat groolc opschudding veroorzaakte, fn afwe zigheid van den chauffeur klommen n.l. eenige kinderen op een vrachtauto en zetten dezen in beweging. Met steeds toenemende snelheid reed de auto de hellende straat af, vloog tegen een tramwagen op en slingerde dezen tegen een daaTachtcT komenden tram wagen Veertig personen werden daarbij gewond, verscheidene ernstig. MADRID, 7 Juni (V. D) Te Villa San- jurjo, in Spaan«eh Marokko, ontplofte een groot benzine-depot, tengevolge waarvan brand ontstond. Een militaire vrachtauto, bezet met militairen, die in groote vaart naar de plaats van den brand reed ten einde assistentie te verleenen. stortte van een helling naar beneden. Twee officieren en 21 soldaten werden zwaar gewond. WASHINGTON, 7 Juni (Ned. Tel. Ag.). Bij een snelheidsproef is een geheel uit metaal vervaardigd vliegtuig in de Polomac-rivier gestort Een der inzittenden werd gedood, de zes andere gewond. PARIJS. 7 Juni (Ned. Tel Ag.). Op een spoorwegovergang in de nabijheid van Tou louse is een vrachtauto door een sneltrein gegrepen en volkomen vernield De drie inzittenden werden gedood. De rechtbank te Assen veroordeelde heden M. d. H., verpleegde te Veenhuizen, thans gedetineerd wegens brandstichting in een der gebouwen aldaar, overeenkomstig den eisch van hel OM. tot vier jaar gevange nisstraf. (Vervolg van Stadsnieuws). Na beëindiging van het afscheidscollege van prof. Windisch heeft hedenmiddag na men:- de theologische faculteit prof. dr. B. D. Eerdmans den scheidenden hoogleeraar toegesproken; namens de theologische fac. van Leidsche studenten sprak de heer H. Faber, die prof. Windisch een fraai be werkte uitgave van „Fruins' verspreide be richten aanbood. Ten slotte werd nog het woord gevoerd door ds. Eldering uit Rotterdam namens de Moderne studieclub. Hedenmorgen is brand uitgebroken in ie dames-modewinkel „liaison Chic" te Vlis- singen. De winkel is geheel uitgebrand. Er kwamen geen persoonlijke ongevallen, voor. Gisteravond te ongeveer tien uur is door den opkomenden storm tussohen den vuur toren bjj Enkbuizen en het Krabbersgat ge zonken het tjalkschip „De Hoop", geladen met schelpen, komende van Terschelling met bestemming naar Valkenburg (Z.H.). Schipper R. Kok en zijn knecht J. Hof wisten zich na veel inspanning in de sloep te begeven en werden na anderhalf uur op gepikt door den'motorbotter Uk. 39, schip per G. Bakker, on te Enkhuizen binnen gebracht. Hedenmorgen omstreeks half twaalf reed do heer v. Kalmphout uit Abooude met zijn auto naar Amsterdam. Op de Weesperzijde ter hoogte van de Asphaltfabriek „Vesuvius" vloog een wiel van de auto. waardoor de lieer Van K. het voertuig niet meer in zpn macht had. De auto reed van den ter plaatse vrij lioogen dijk en bleef ernstig beschadigd aan den voet van den dijk liggen. De heer Van K. kreeg eenige verwondingen aan gelaat en ledematen. H. M. de Koningin vertrok hedenmorgen te 11 uur per auto naar Soestdijk. Wij kunnen thans mededeelen, dat het voorgenomen bezoek van de Koningin, ver gezeld van Prins Hendrik en Prinses Juliana aan Groningen en de Academie aldaar, bij gelegenheid van het lustrum der Universi teit, zal plaats vinden op 1 Juli a.s. II. M. zal te 10.19 uur op het staken aan komen en zich vervolgens onmiddellijk naar het Stadhuis begeven waar zij door B. en W. en den Raad officieel zal worden ont vangen. Hierna zal de Koningin den ver schillenden corporatiën en vereenigingen ge legenheid geven in een défilé langs hst Stadhuis Hare Majesteit hun hulde aan te bieden. Daarna volgt een rijtoer door de stad. Na het noenmaal ten Gouvernemenls- huize zullen de vorstelijke personen zich in den namiddag naar. de Academie hegeven waar een ontvangst in de aula zal plaats hebben en de thee zal worden gebruikt. Des avonds zal een maaltijd plaats hebben ten Gouvernemenlshuize. Den volgenden dag. 2 Juli, zal de Ko ninklijke Familie een tocht door de provin- cio maken. Het vertrek zal plaats hebben tc 9.30 uur in den voormiddag. De roule is ais volgt: Zuidhorn. Grijpskcrk. vervolgens naar den Zeedijk te Zoutkamp waar in oogenschouw zal worden genomen do proe ven van landaanwinning aan den Zeedijk. Vervolgens wordt via Zoutkamp naar Vier huizen gereden waar een proeve van den- zolfden soort aan den aldaar nieuw nongc- legdcn Zeedijk zal worden bezichtigd Daarna gaat het via Ulrum, Leens. Wehe, Baflo. Warffum. Usquert en Uithuizen op den Borgh Menkema aan waar het noen maal zal worden gebruikt. Hierna gaat de tocht naar Eppenhuizen, Loppersum. Gar- relsweer en Ten Boer. Omslreeks vijf uur 'smidlags is men in Groningen lerug waar onmiddellijk naar hel station wordt gereden. UIT EEN RAAM GEVALLEN. Gisteravond viel het 11-jarig meisje van de familie G. P K„ wonende Lindelaan Ie Heemstede, toen zij een raam op de eerste verdieping wiide sluiten uit het raam, met haar hoofd op de afraai Do dokier. direct ontboden, constateer te behalve hoofdwonden, ook een lichte her senschudding en oordeelde het noodig haar do laalste II H. Sacramenten te doen toe dienen. Voor de Amsterdamsche Rechtbank. Terwijl dc. belangstelling uiterst gering, zoo niet nihil mag heefcen, treedt op dezen tweeden dag van het strafproces tegen Sa lomon Liebermann als eerste getuige de accountant A. C. Möhring voor het hekje. Möhring is naar men weet in ver band met de ,,Veendammer"-affaire in hooger beroep door het Amsterdamsche Gerechtshof veroordeeld tot een jaar «m drie maanden gevangenisstraf, met aftrek van zes maanden preventieve hechtenis; zijn cassatieberoep is 27 Mei j.l., overeen komstig den eisch van den procureur-gene raal, verworpen. Op vragen van president mr. Huysn.-.a deelt get. mede, dat hij tien jaar geleden voor het eerst met Liebermann in kennis was gekomen. Kort na de oprichting van de „Discontobank voor C-redietinstellin- gen'' werd get. belast met het bijhouden der boeken van deze bank. De „Disconto- bank" deed weinig zaken en wat zij deed, droeg altijd een zeer speculatief karakter. Liebermann was de eenige machthebber in deze Bank. In Februari 1927 kwamen voor het eerst de plannen met de „Veendammer' ter sprake en op het laatst van Mei d.a.v. vroeg Liebermann aan get. of hij direc teur der „Veendammer" wilde worden. Die functie zeid-e hij zou slechte van korten duur zijn, aangezien de bedoe ling was om de ,,Veendammer" onder te brengen in de Atlas Hypotheekbank1'. Get. zou dan in laatstgenoemde bank de leiding der administratie krijgen. Begin Juni hoorde get. dat een deel van den koopprijs der 960 Woltman-aandeelen in ds „Veendammer" voor een deel betaald zou worden met de hypotheek op Scala", doch de week vóór 25 Juni hoorde get. dat de geheele koopprijs in activa der „Veen- dammer" zou worden voldaan. Bijzonder heden wist get. niet, de regeling van een en ander liet hij over aan Liebermann e* Van Gigb. Op 25 Juni had de bekende ver gadering te Hilversum plaats, waar het oude bestuur der „Veendammer" aftrad en de nieuwe functionarissen gekozen werdei>, nl. Möhring als directeur en mr. Korten- oever, baron van Boecop en Spanjersberg als commissarissen. Pres.„Kon Liebermann goed hooren wat er op die vergadering omging V' Get.„Hij zat in de serre en daar werd druk gepraat Ik denk wel dat hij moeilijk beeft kunnen toeluisteren!" Voorts deelt get. mede dat na de aan deelhoudersvergadering een bestuursver gadering is gehouden, waarvan notaris Sterkman de akten opmaakte. Get. kon portée van zijn handelingen (het bewerk stelligen der overdrachten) niet overzien en daarom maakte hij bezwaren tegen Li*, bermann. „Wees genietzei deze, „de Bank is al weer verkocht aan Schim van der Loeft' Dan brengt de president de „Atlas", plannen ter sprake. Get. deelt mede, dat het plan was, do „Atlas Hypotheekbank" op to richten met een kapitaal van twee millioen gulden. Eén millioen was er en daarnaast zou de „Veendammer" aan de Discontobank geld fouirneeren om de „Atlas" aan bedrijfska pitaal te helpen; er zouden n.l. hypothe ken uit de Oostzee-provincies komen, ja, de Bank zou werken over de geheele we reld Vandaar dat al gesproken werd van „waereldhypotheekbank". (Gelach). Liebermann maakt gedurende dit verhoor geen enkele opmerking, wel luistert hij aandachtig toe. Af en toe bladert hij in papieren, die op een tafeltje liggen, dat te zijnen behoeve voor de verdachtenbank is geplaatst. Als de president de kwestie der borg tochten ter sprake brengt, zegt Möhring alleen een borgtocht van Van der Toorn te hebben gezien onder het kassier9contract. President: „Was er niet nog een tweede borgtocht van Van der Toorn, waarbij deze toezegde, bereid te zijn, de aandeelen van de „Veendammer" voor 21/* millioen van de „Discontobank" over te nemen?" Get.: „Daar weet ik niets van". Pres. „In elk geval begrijpt u wel dai een borgtocht alleen waarde zou hebben, indien deze in de brandkast van de „Veen dammer" was gedeponeerd!" Uitvoerig verdiept de president zich dan met get. over de wijze, waarop Liebermann zich de kasmiddelen der „Veendammer" heeft toegeëigend. De Rechtbank slaat hierna meer dan een uur stil bij de kwestie der aflossing van hypotheken; over en weer worden dorre getallen-reeksen genoemd, wat tot gevolg heeft dat de belangstelling, voor zoover daar dan sprake van is, geheel inzinkt. Op de publieke tribune verveelt men zich. ^an uit de zaal lijkt het of een der voor de orde wakende veldwachters is inge dut De belangstelling loopt eenigszins op als het door Möhring genoten salaris ter sprake komt. Get. zegt dat, indien de bemoeiingen met de „Veendammer" zouden slagen, hij f. 5000 zou krijgen. Dit js dan ook geschied, later, in Augustus 1927. heeft get. nog maals f.5000 ontvangen en in September d.a.v. weer f. 15000 alles van Liebermann. Pres.: „Het ziet er naar uit, meneer Liebermann, dat die f. 15000 als belooning waren bedoeld!" Verd.: „Ik heb nooit aan het geven van eenige belooning gedacht, meneer de presi dent. Mijn bedoeling was kasgeld voor de „Discontobank" te geven". Hcusch gelooft u me. ik spreek niet zoo veel maar (Gelach). (Wordt vervolgd). Nader wordt gemeld dat met ingang van heden ook alle bioscopen in Tilburg in ver band met het bekende conflict gesloten zullen worden. Te Eindhoven worden alle bioscopen heden eveneens gesloten. Gisteravond was de 6-jarige Gret-ha L. te Treebeek bij Heerlen in de Spoorstraat aan het spelen. Zij geraakte onder de auto van den heer G. en werd op slag gedood. Den bestuurder treft geen schuld. o Voor het diploma van den Schoolraad met den Bjjbel ia geslaagd de heer J. Gal- jema, Hillegom, zonder aanteekening. Naar wij vernemen, is dezer dagen door de Nederlandsche Maatschappij tot het ver lichten van Mijn bouwkundige Werken te Heerlen boormateriaal naar Hengelo (O.) ver- )vGerd tot het daar doen van boringen naar zont. Vannacht is door du Haagsche politie op heeterdaad betrapt de 42-jarige timmer man W. S.. dio zich toegang had verschaft met een valschen sleutel tot het pakhuis van den hoedenwinkel Weimarstraat 162. S., die een bekende inbreker is, wilde zich met 4 hoeden verwijderen, maar eon agent pakte hem bij de kraag. S. wordt aan dc justitie overgeleverd. De gewone audiëntie van den minister van Defensie zal op Maandag 10 Juni e.k. niet plaats hebben. C. van den B Jr. te L. Als u een be hoorlijke betrekking heeft, zouden we u niet durven raden deze op te zeggen, om bij de door u genoemde maatschappij in dienst to gaan, ook al lijkt de positie iets beter, in ieder geval niet zonder een behoorlijk con tract. Dergelijke maatschappijen werken-nog al eens met tijdelijk personeel. Onze infor maties waren echter niet ongunstig. K. D. den O. te L. Sla voor omschrij ving en andere bijzonderheden van het door u genoemde standbeeld een goede encyclo paedic op. Daar kunt u er alles van vinden. Het zou buiten het bestek van deze rubriek gaan hot hier Ie vertellen. In de Leeszaal en Bibliotheek „Re.uvens", Breestraat zult u wel tetecht kunnen. Abonné te L. Wij durven u niet te voorspellen dat uw a.s. man bij solliciteeren voor een betrekking op technisch gebied, zonder speciale relaties veel succes zal heb ben. Op 50-jarigen leeftijd neemt men niet gaarnel voor 't eer9t werkkrachten aan. Een zaak beginnen, waar zich daartoe een behoorlijke gelegenheid voordeed zou misschien op dien leeftijd nog beter zijn. Maar zonder eenig bedrijfskapitaal komt men daarmee ook al niet ver. LEIDEN, 7 Juni 1929. Veemarkt. 748 Run deren, 271 Kalveren, 338 Schapen. Prijzen: 47 stieren 230425; 241 kalf- en melk koeien 220400, handel vlug; 187 vare- korien 170290, handel stroef; 273 vette ossen 175460, 62100 ct. (schoon a. d. haak), handel matig; 5 pinken. 50 vette kalveren 65135, 115135 ct.; 221 nuch tere kalveren 917; 338 veile schapen 34 52, handel vlug-, -4878 lammeren 924; 703 magere varkens 3070; 40 Londensche varkens 7276 ct. per K G. levend gew.; 90 zouters 7883 ct. per K.G. levend gew., handel matig; 720 biggen 1626, handel vlug; 2 paarden; 1 ezel. 12 bokken en gei ten 3—16. Kaasmarkt. Aangevoerd 146 partijen. Besteed werd voor: le soort Goudsche Kaas van f. 43 tot f. 46.50; 2e soort Goudsche Kaag van f.34 tot f.42; le soort Leidsche Kaas van f. 43 tot f. 47.50 2e soort Leidsche Kaas van f. 3542 per 50 K.G. Handel matig. Aan de Stadswaag gewogen: 99 par tijen 3000 stuks, 33134 K.G. BODEGRAVEN. Uitslag eierenveiling B P. K. V. Aanvoer 20.900 stuks kipeieren, prijs f. 5.20 tot f. 6.30; 3987 stuks eenden eieren, prijs f. 4.60 lot f. 5.30. BOSKOOP. Coöperatieve Vereeniging „De Boskoopsche Veiling". Veiling van 6 Juni. Rozen 1e kwaliteit: Ophelia 3054; Golden Ophelia 6996; Marcel Rouyer 120150;' Ifadley 80162, Claudius Pernet 100141;' Columbia 53117; Butterfly 6791; Mac Keiler 103125; Willi. Kordes 160—200;' Elle Poulsen 40GO; Mme Jules Bouché 7090; Rosalandia 5287; Pauls-Scarlet 107121; Gemengde rozen 1633 ct. per bos. Diversen: Lathyrus 1020) Pioenen 3451; Violieren dubb. 6092; Pyrethrum 615 ct. p. bos. Clematis, Prins Hendrik per lak 41Rhodondendrons per kop 46 cent. HAARLEMMERMEER. Graanbeurs. Donder dag was de aanvoer op de graanbeurs te Hoofddorp .als volgt: Tarwe oude f. 11 a f 31.50; Rogge f. 11 a f. 11.25; Gerst cheva lier f. 11.50 a f. 12; Haver f. 10.25 a f. 10.75) Witte Duiveboonen f.5 a f. 16; Groene' erw ten f. 14.50 a f.16; Karwij f.42 a f.43) i Blauwmaanzaad f. 33 a f. 34; Kanariezaad f. 19 a f. 21. Alles per 100 IC G ROELOFARENDSVEEN, 6 Juni. Sla f. 0.60 1.70 per 100 krop. Aardbeien 1729 ct. per doosje. Peulen f. 3.70—4.50. Snijboonen f. 6.106.20, idem slek f. 3.20 per 10 pond. VEUR. Eietenveiling Café „liet Wapen van Veur". Aangevoerd 15.098. 13892 Kip peneieren f. 5.85—6.70; 1201 Eendeneieren f. 5.506.40 54 Kippen f. 0.751.90; 3 Eenden f.0.50: 11 Konijnen f. 0.70—3.30; 12 Duiven f. 0.150.37. 3-1

Leidsch Dagblad | 1929 | | pagina 3