Het Strafproces tegen Salomon Liebermann Vraagt hei Uw tandarts! KUNST EN LETTER Voor de Amsterdamsche Rechtbank. (Vervolg van gisteren). In de middagzittiog van gisteren wordt allereerst gehoord de getuige J. J. Wolt man, ex-directeur en eigenaar van de Veen- dammer Hypotheekbank. Deze verhaalt van de verschillende onder handelingen die gevoerd zijn over den ver koop van de a an deel en in de V eend a mm er Hypotheekbank. Bij de bespreking van de laatste onderhandelingen, welke gevoerd hebben tot de overdracht van aandeelen en activa op 25 Juni 1927, merkt de ge tuige op, dat eerst aan het einde der on derhandelingen overeengekomen was den geheelen koopprijs te betalen in activa van de Veendammer. Het voorstel daartoe zou gedaan zijn door Liebermann. De president: Was Liebermann aanwe zig op de vergadering van aandeelhouders in de Veendammer op 25 Juli 1927 1 De getuige: Hij heeft toen niet deelge nomen aan de vergadering. Hij zat in de serre, grenzende aan de kamer waarin het nieuwe bestuur van de Veendammer Hypo theekbank vergaderde. Hij heeft dus wel gehoord wat er dien avond 'besproken is. De president (tot den verdachte)Hoe is het gegaan met de benoeming van het Nieuwe bestuur van de Veendammer Hy potheekbank 1 De verdachte: Daar heeft mr. Van Gigh voor gezorgd. Die had mij beloofd een 'be stuur te zullen samenstellen bestaande uit eerste-klas menschen. De president: De Veendammer kreeg u «overgelaten De verdachte Ja. mr. Van Gigh zou zelf bok commissaris worden van de Veen dammer. De "presidentIs 't. waar 1 De verdachteEerst op het laatste mo ment heeft mr. Van Gigh gezegd dat hij later wel eens de functie van commissaris zou bekleeden. De president: En toen i6 hij het nooit geworden. De getuige J. J. Woltman Ik herinner mij positief, dat Liebermann zelf mij de namen heeft opgegeven van de leden van het nieuwe bestuur. De verdachte: Dat raakt kant noch war. Do president: Is het waar, meneer Lie bermann, dat u na de installatie van het nieuwe bestuur van den directeur A. O. Möhring effecten van de Veendammer hebt gekregen en medegenomen. De verdachte: Ja, ik wist niet beter dan 'dat er geen plaats voor was. De president: Wat hebt u er toen imee gedaan 1 De verdachte: Ik heb ze gekocht- De president: En nog wel onder uw eigen naam, nietwaar Het geld is ten goede ge komen aan de Discontobank! De officier van justitie, rar. D. Reilingh" Wzn. vraagt de«n getuige Woltman of Lie bermann hem ooit heeft medegedeeld van plan te zijn de Veendammer weer te ver- koopen. De getuige: Nooit. Ik wist niet beteT, dan dat Liebermann de oprichting voorbe reidde van de Atlas Hypotheekbank. Wel wist ik, dat hij de beleggingsmaatschap pijen van de Veendammer Hypotheekbank wilde verkoopen. De president: Bent u daarmee accoord gegaan De get.Ja, ik heb zelfs voorgesteld om met de overdracht van de aandeelen te wachten totdat de Atlas Hypotheekbank zou zijn opgericht. Maar daar wilde Lie bermann niet van hooren. De officier van justitie (tot den getuige) Voor den rechter-commissaris heeft u her haalde malen verklaard dat u en Lieber mann tot overeenstemming kwamen om trent den prijs der aandeelen, door de be rekening van het disagio dat op de pand brieven rustte. Houdt u dit nog vol De getuige: Dat wil zeggen; deze calcu latie was van Liebermanm afkomstig. Ik kon Liebermann trouwens niet zeggen tegen welken koers hij de pandbrieven moest verkoopen. De verdachteWat de getuige daar ver telt, zijn pure verzinsels. De president (tot den getuige): In iedtr geval houdt u vol, dat het denkbeeld om de geheele koopsom te voldoen in activa voor de „Veendammer", van Liebermann afkomstig is geweest De getuige: Ja. dit gebeurde op grond van het feit, dat het voor Liebermann te moeilijk was destijds zijn bezittingen te realiseeren. De president (tot den verdachte)Goed. Maar wat nu betreft de Atlas Hypotheek bank. Vondt u het in orde dat de hypothe ken van de Veendammer werden overge bracht in de Atlas Hypotheekbank 1 De verdachte: Waarom niet? Ik geef toe, op het eerste gezicht lijkt het zwendel, maar dat is het niet. Het is alleen geen Hollandsche manier van zaken doen. In het buitepland heb ik verschillende fusies op deze wijze tot stand gebracht. De president: Wij zijn hier inderdaad niet gewend aan een dergelijke manier van zaken doen. Is het. niet bij u opgekomen dat u de pandbriefhouders benadeelde door uw optreden De verdachte: In 't geheel niet. Er be stond immers een belangengemeenschap tusschen de Veendammer en de Atlas Hy potheekbank. De president: Maar inmiddels zal u dan toch wel gebleken zijn, dat uw manier van zaken doen nu niet bepaald in staat is ge weest de positie van de pandbriefhouders rooskleuriger te maken. De officier van justitie (tot den getuige): [Wa9 het 't plan dat de pandbriefhouders van de Veendammer hun pandbrieven kon den inruilen tegen pandbrieven van de Atlas Hypotheekbank met een even groote nominale waarde, wanneer, zij slechts een zeker bedrag aan geld bijbetaalden. De getuige: Daar heb ik nooit van ge hoord. Ik meende dat het aantal pand brieven van de Atlas Hypotheekbank even redig zou zijn met den koers van de pand brieven der Veeendammer. De verdachte vraagt daarop aan de ge tuige Woltman of deze op de vergadering van 25 Juni 1927 gehoord heeft wat er in de serre, grenzende aan de kamer waarin de vergadering gehouden was. besproken weid. De getuige: Dat heb ik niet ftehoord. De verdachte: Evenmin heb ik kunnen hooren wat er in de kamer werd besproken. De president: Maar u behoefde dat ook niet te hooren. want u wist het. Bovendien hield mr. v. Gigh daar voor u een oogje in 't zeil. Maar, meneer Liebermann. hoe wilde u doen met de hypotheken.? De verdachte: Mijn plan was de hypothe ken af te lossen en er dan nieuwe hypothe ken op te nemen. De getuige' W. maakt een veelbeteekenend gebaar en zegt dat deze verklaring de reinste krankzinnigheid is. De president: Ik zou alleen nog wel wil len we'ten of u werkelijk zooveel geld bezat? De verdachte: 0 ja. Ik bezat in 1927 vijf en zestig millioen francs, dus op z'n minst vier millioen gulden. De president: Dan begrijp ik niet goed waarvoor u dan nog de twee millioeh noo- dig hadt van de Veendammer. De verdachte: Voor mijn zaken. De president: Maar op uw manier van zaken doen zoudt u met hel kapitaal dat u bezat, minstens een winst hebben kunnen maken van vijf en twintig millioen. Uw zaken moeien toch wel heel groot zijn ge weest, wanneer u behalve de vier millioe'n die u bezat, ook nog de twee millioen van de Veendammer noodig hadt? De verdachte: Ik heb ook groote zaken geu daan. De president: Maar toen uw bezittingen te Brussel in beslag worden genomen, vond men slechts een waarde van zeventien ton. «Hadt u dan zoove'el onkosten gehad? De getuige mr. Salm: Wij hebben geen spoor ontdekt van de vijf en zestig millioen francs. De president (tot den verdachte): Hadt u ondervinding van het plaatsen van pand brieven in het buitenland? Mei dunkt dat dit voor iemand die een internationale hypo theekbank wil stichten, zooals de Atlas Hypotheekbank, een eerste eisch is. De verdachte: Och. meneer de president. Als ik er meer ondervinding van gehad had, dan zou ik nu niet hier staan. Ik heb geen boos opzet gekoesterd, maar slechts te' veel vertrouwd op mijn raadgevers. Ter sprake komt dan het z.g. kassierscon tract met de borgtochten. De president merkt op, dat het kassiers contract door het nieuwe bestuur van de Veendammer was onderteek end, hoewel dit destijds nog niet in functie was. De verdachte stemt dit toe. Hii heeft zelf dit kassierscontract mede-geleekend. De president: Dan blijkt daar toch uil, dat al van te' voren vaststond, wie de be stuursleden zouden worden van de Veen dammer Hypotheekbank. Wat kunt u ons vertellen omtrent den borgtocht van Van der Toorn? De verdachte: Er heeft inderdaad een borgtocht van Van der Toorn bestaan. De president: Maar de Veendammer heeft dezen borgtocht toch nooit gekregen. De verdachte: De borgtocht was ook niet voor de Veendammer, maar voor mij be stemd, of liever voor de Discontobank. Daarop woidt gehoord de getuige' A. Smits, die accountant is geweest van de Veendam mer Hypotheekbank. Deze getuige heeft de onderhandelingen bijgewoond omtrent den verkoop van de aandeelen in de Veendammer. Aanvankelijk was er gesproken over de betalincr der koop som voor de helft in contanten cn voor de andeTe he'lft in activa van de Veendammer. Daarna werd plotseling gezegd, dat de ge heele betaling zou geschieden in hypo theken. Op vragen van den president deelt de ge tuige mede zich verzet te' hebben tegen de laatste overeenkomst, daar hij begreep, da.t een dergelijke transactie ongeoorloofd was, wanneer er geen behoorlijke tegenwaarde voor de Veendammer tegenover stond. De' president: Hebt u uw bezwaar ook kenbaar gemaakt aan Liebermann? De getuige: Zeker. Deze heeft mij toen gesproken over den borgtocht van v. d. Toorn. De verdachte: Dal is niet waar. Als ik ge weten had, dat de accountant bezwaren had tegen de vorgenomen transactie, zou ik er niet eens mee begonnen zijn. De' president (tot den verdachte): Maar u hebt toch aan den getuige Smits een aan slagbiljet in de oorlog9winstbelasting van Van der Toorn vertoond, met de bedoeling hem ervan te overtuigen, dat Van der Toorn voor een belangrijk bedrag goed was De verdachte: Ik heb de oorlogswinstbe- Iastingbiljetten van Van der Toorn nooit in mijn bezit ge'had. Mr. Schürmann bewaarde ze op z'n bureau. D? get. J. J. Woltman zegt zich niet meer te kunnen herinneren of de getuige Smits in het bijzijn van Liebermann ziin bezwa ren heeft kenbaar gemaakt. Nadat nog enkele vragen zijn gesteld om trent bijzonderheden van ondergeschikte be- teekenis. schorst de president omstreeks vijf uur de zitting tot Vrijdagmorgen tien uur. RECLAME. 5993 Deze zal U bevestigen, dat voor de verzorging van Uw tanden naast Odol slechts Odol-tandpasta in aanmerking kan komen, want Odol- tandpasta is het resultaat van weten schappelijke studie en van een 30- jarige ondervinding. Odol-tandpasta helpt de substantie van Uw tanden in stand houden, reinigt ze intensief en werkt antiseptisch. Er is geen betere tandpastadanOdol-tandpasta. LAWN-TENNIS. DE INTERACADEMIALE WEDSTRÏTDEN te NOORDWITX. Utrecht, Leiden of Delft? Nu het interacademiale tennislournament op de banen van de Noordwijksche Sport vereniging voor hel grootste deel achter den rug is, wordt het duidelijk, dat het ook ditmaal voornamelijk zal gaan tusschen Utrecht, Leiden en Delft. Aan het einde van den tweeden dag was de stand: gewonnen verloren Utrecht 14 3 Leiden 17 5 Delft 13 6 Zoowel in hel.enkelspel als in hel dubbel spel moeten de concurrenten elkaar nog etnige malen ontmoeten, zoodat de uitslag goed beschouwd nog open is. Waar Bryan echter nog achter is en wij de wedstrijden die hij nog te spelen heeft o.a. tegen den Delftenaar Schorel -wel als over winningen kunnen boeken, lijkt het ons liet meest waarschijnlijk, dat Utrecht dit tournament zal winnen, temeer omdat Van Karnebeek en Van Riemsdijk ook tot de sterkere spelers behooren. Bryan kreeg ove rigens gisteren een nederlaag te slikken tegen den Rotterdammer Weber (G4, 62) die ook den Leidenaar Van den Berg (75, 63) en den Delftenaar G Schorel sloeg (62, 75). Utrecht verloor tol dusver 2 enkelspelen en 1 dubbelspel, Leiden 3 en kelspelen en 2 dubbelspelen en Delft 5 enkelspelen en 1 dubbelspel. Rotlcrdam en Amsterdam ontloopen elkaar weinig, maar staan toch te ver achter om een kqns (e hebben. Groningen was door onvolledigheid al bij voorbaat uitgeschakeld en Wagenin- gen kreeg lot dusver niet veel meer dan nederlagen te slikken. De derde dag van dit tournament belooft, zooals gewoonlijk, spannend le zullen worden. Hieronder de uilslagen. Enkelspel: Schell CWageningen) sl. Wes- terhuis (Groningen) 63, 75; Van Karne beek (Utrecht) sl. Staverman (Groningen) 60. G0; Van Rompu (Amsterdam) sl. Staverman (Groningen) 62, 62; Van Karnebeek (Utrecht) sl. Meyer (Wageningen) 6--0, G0; Van Rompu sl. Meyer (Wage ningen) 63, 62; Hollander (Leiden) sl. Holle (Wageningen) 6—3, 62; G. Schorel (Deltt) sl. Schell (Wageningen) G2. 60: Pasteur (Delft) sl. Van Karnebeek (Utrecht) 26. G2. G4; Van Riemsdijk (Utrecht) sl. Van Dijk (Amsterdam) 63, 60: Van den Berg (Leiden) sl. Van Eek (Amsterdam) 62, 6i: Weber (Rotterdam) sl. Van Eek (Amsterdam) 36, 6i, G1. Visser (Rotterdam) s). Van Dijk (Amsterdam) 7-5, G3; Bryan (Utrecht) sl. Van den Berg (Leiden) 6—1, 7—5; P. Schorel (Delft) sl. Hollander (Leiden) 62, 61; Weber (Rot. tcrdani) sl. van den Berg (Leiden) 75, 63; Schut (Leiden) sl. Von Zitzewilz (Rotterdam) G2, 16, 8G; Van Riems dijk (UlrechD sl. P. Schorel (Delft) 64, 6Van Rompu (Amsterdam) sl. Pasteur (Deltt) 6—3, 13—11; Weber (Rotterdam) sl. G. Schorel (Delft) G—2, 7—5: Hollander (Leiden) sl. Visser (Rotterdam) 60, 61; P. Schorel (Delft) sl. Visser (Rotterdam) 62, G2; Schut (Leiden) sl. Staverman (Groningen) G—2, G—0: Van Riemsdijk (Utrecht) sl. Holle (Wageningen) 60, 64; Bryan (Utrecht) sl. Westerhuis (Groningen) G0. G2; P. Schorel (Delft) sl. Van Dijk (Amsterdam) 6—1, 64; Pasteur (Delft) sl. Von Zitzewilz (Rotterdam) ,64, 46, P3; Van den Berg (Leiden) sl. Schell (Wageningen) 6—1. 60; Weber (Rotter dam) sl. Bryan (Utrecht) 64. 62; P. Schorel (Delft) sl. Holle fWa;cr.:r"">n'> 6—2, 6—2. Dubbelspel: Ivarslen en De Ronde (Leiden) sl Van Wcezcnbeek cn Weber i Wagenin gen) 36, G3, G3. Van Herwijnen en Ongkiehong (Leiden) sl. Friedrich en Müller von Czernik (Wageningen) 60, 64; Kremer en Hubrecht (Delft) sl. Friedrich en Müller von Czerniky (Wageningen) 97, 62; Beynes en Teunissen (Rotterdam) sl. Aran Weezenbeek en Weber (Wageningen) 4G, 64. 63. Karsten en De Ronde (Leiden) sl. Vinlcenborg en Heijneker (Utrecht) 26, G3, 64: Van Herwijnen en Ongkiehong (Leiden) sl. Smit en De Vries Reilingh (Amsterdam) G2. G0; Van Berckel en A. Pasteur (Deltt) sl. Kar sten en De Ronde (Leiden) 36, 75. 63; Kremer en Hubrecht (Delft) sl. Van Herwijnen en Ongkiehong (Leiden) 64. 26, 64; Reerink en Meeter (Amsterdam) sl. Beynes en Tennissen (Rotterdam) 3—6, 7—5, 75. Smit en De Vries Reilingh (Amsterdam) sl. Kokschoorn en Van der Goot (Rotterdam) G0. G3; Van Herwij nen en Ongkiehong (Leiden) sl. Kokschoorn en Van der Goot tRolterdam) 64. 63; Vinkenberg en Heincker (Utrecht) sl. Ree- rinck en Meeter (Amsterdam) 62. 61; Karsten en De Ronde (Leiden) sl. Beynes en Teunissen (Rotterdam) 61, 75. OM DE DAVIS-CUP. Te Kopenhagen werden gisteren de beide eerste enkelspelen tusschen Denemarken en Tsjecho-Slowakije voor de derde ronde om de Davis-cup gespeeld, waarvan de uitsla gen waren Ulrich (Den.) sl. Koreluh (Tsj.-S.) •4—6, 5—7, 6—1, 6—2, 6—2; Menzel (Tsj.-S.) sl. Hendriksen (D.) 97,62,63 De stand is dus thans 11. VOETBAL. LUGD. COMB.—K. N. G. 4—3. Een Lugd. 2- en 3-c.omh. speelde gister avond achter Pomona" tegen een elftal bestaande uit personeel der Kon. Ned. Grof smederij, waarin zeven N. V. B.-spelers uit Leiden meespeelden. Met rust was de stand gelijk (33). Na de rust wist Philippo (Lugd.) zijn club de leiding te geven, 4—3. Ondanks hardnekkige pogingen der K. N. G. bleet de stand onveranderd. Scheidsrechter Heusden leidde dezen aardigen wedstrijd goed. SPARTA SLAAT FEITENOORD. Feijenoord, de door half Nederland reeds als landskampioene aangewezen ploeg is gisteravond door haar stadgenoote Sparta niet 10 geslagen, waardoor de kansen van Philips hooger dan ooit zijn gestegen. Van hel begin af gooiden beide elftallen zich met enthousiasme in den strijd en ont wikkelde zich een technisch hoogstaand spel met de thuisclub iets in de meerder heid. Een kwartier voor het einde was de score nog blank; toen greep de Feijenoord- doelman naast een kopbal van Formenoy en werkte het leer in de louwen, met wel ken stand het einde kwam. De stand is thans: gesp. ge\v. gel. verl pnt. doelp. P. S. V. 6 4 2 S 19—8 Feijenoord 7 4 3 8 13—9 Go Ahead 6 3 3 6 15—9 Sparta 5 2 1 2 5 45 Velocitas 6 1 1 4 3 323 o KORFBAL. DEETOS—NAaS. De laatste wedstrijd om het kampioen schap van Nederland: DeetosNads, welke a s. Zondag te Dordrecht wordt gespeeld, zal plaats vinden op het terrein der Dordrecht- sclie Football Club. Des avonds zal Deetos otficieel als kam pioen van Nederland worden gehuldigd. ALGEM. VERGADERING. De jaarlijksche Algemeene Vergadering van den Neder]Korfbal Bond zal dit jaar plaats vinden in de sociëteit Amieitia te Amersfoort op Zondag 14 Juli. SCHIETEN. RECTIFICATIE-UITSLAG PROVINC. SCHIETWEDSTRIJD. Na ingekomen reclames is de uitslag van dezen wedstrijd aldus gewijzigd: Aid. B I (korps K. S. O.) Hoogste korps- schutter: Loting tusschen J. Allewijn, R'dam en R. H. v. Wijk. R'dam en Ph. Jongeneel te Bodegraven, allen 59. Afd. B III (vrije baan K. S. 0.) de Nos. N 3, -4, 5 en 6 worden resp. 4, 5. 6 en 7. N 7 wordt nu 3: L. de Wit, Leiden 108; 1 x 36; 2 x 35. PAARDENSPORT. DE DERBY-RACE. Ten aanschouwe van circa 200.000 be langstellenden is gistermiddag te Epsomde jaarlijksche Derby-race gehouden. Er wa ren 26 deelnemers, waarvan de favorieten waren Gay Day, Cragadour, Hunters Moon en Mr. Jinks. De uitslag werd: 1. Trigo van den stal Barnet, gereden door Marshall, 2. Walter Gay van den stal Woolavington, gereden door Fox, 1*/ï lengte achter, 3. Brienz (stal Somerville) 2 lengten. De weddenschappen luidden voor Trigo 331, voor Walter Gay 1008 en voor Brienz 501. HET EEUWFEEST VAN TOON1 Gistermiddag huldigde in <je Gem. Universiteit minister Waszii sterdam's wethouder Ketelaar bevordering van Toonkunst, waad buitenlanders gewaagden van hj deering. De voorzitter, jhr. mr. dr. van reikte vervolgens met een kort de nieuw-benoemde leden van een oorkonde uit. Namens de jury deelde dr. Wagenaar mede, di 'bij wie 169 inzendingen waren i: den prijs van f. 2500 had toegeke inzending onder het motto: „N Sonans", een compositie voor koor, getiteld „Weinlese". Bij op de enveloppe bleek, onder luid ap inzender te zijn dr. Rudolf Menge Vervolgens deed de secretaris i schappij, dr. Cronheim, voorlezinj ingekomen brief van den heer Heel, waarin deze mededeelde, ter beschikking te stellen voot onder beheeT van het ToonkuJ van welks rente aan talentvolle j stenaars. steun verstrekt zal kud den. De heer van Beresteyn hadl ning in zilver en brons ter beschi steld voor diegenen, die zich t.a,vj schappij bijzonder verdienstelijk 1 •maakt. Als blijk van belangstelling in leum van Toonkunst had H. K. Juliana door haaT kamerheer d deelen, dat zij een aantal dezer m, goud had laten vervaardigen schikking van het bestuuT der M had gesteld. Eenstemmig had h besloten, de eerste medaille toe aan het buitengewoon verdien Nolthenius. Een telegram van ge was ingekomen vail Z. K. H. Prin Namens een aantal vriende- van Beresteyn bood de heer Heel den heer en mevr. Berestey den kunstschilder Tholen geschild van den heer van Beresteyn aan deze ontroerd dankte Daarna bestond er gelegenhe^ stuur der Maatschappij tot Bevo Toonkunst te feliciteeren. Behalv' minister Waszink en den Amste wethouder Ketelaar merkten wij aanwezigen op den oud-GouveT raai van Ned.-Indië Foek, de Boissevain. den burgemeester va den heer Fockema Andraeae, d heer van H. M. de Koningin-\ vele bekende figuren uit de mu Het eerste feestconcert is gisle~ nemend geslaagd. Aan dr. Wille berg is de pas ingestelde medaill J PROGRAMMA AFSCH CONCERT RUSSISO NATIONAAL ORKEST Het GrooURussisch Nationaal mannenkoor en dansgroep, zal Juni een afscheidsconcert geven (bij slecht weer in de zaal) va zorg". Het programma bevat om, w Eluchen (Russische fantasie), Tsc (Andante cantabile), Michailows ven uit Centraal Rusland) enz., ren door het Groot Russisch Na !kest onder leiding van A. Mie bas-soli van Eugen Emeljanoff: (Rimsky-Korsakoff), Flohlied (M Voorts liederen van Triodin (Brei Abt (Serenade). Werstowsky (Li" Onbekende uit de Opera „Askol enz., ten gehoore te brengen doo nenkoor onder leiding van E. Balalaika-soli van Elisabeth Wol das van Monti en Valse Caprice reloff; nationale dansen, o.a.: T jarendans, enz. Aan den vleugel: Leonid Zanr TIJDSCHRIFTE NOVA. Een lange reeks, grootendeel Lelijke verhalen, wordt geopenJ tien, het noodlottige getal", ee: uit Indië door E. van Lidlh de Aan de serie interessante i views is ditmaal de actrice Enn Leeuwe toegevoegd. De intervie: mond Visser, die met behulp va foto's een mooi beeld geeft van tooneelspeelster. G. Zaïsman Jr. deerende woorden aan Louis D wien tevens een mooie foto is 1 In „Beauty" vertelt een A correspondent van een viervo view met Amerikaansche films die haar ineening ten beste gev het behoud der vrouwelijke sch halve veel mooie filmfoto's bev rolprentgebied nog interessant over Berlijn, het Europeesch Ho Een bizonder boeiend verhaal Oliver Curwood is opgenomen, Phillips Oppenheim met een „story" vertegenwoordigd is- vertelt geestig vanzijn droeve o] gen met een woonschip en een illustreerde „weekend van het water" geeft een voorproefje zomersche genoegens. De redt ten slotte een badnummer a attractie belooft te worden. Een aardig lentenummer van oen" ligt op onze schrijftafel, bekende schrijvers afs Jan Feit van Loon, die ook teekeningen dr. D. van Gulik en Henri v. schenken bijdragen en Willy Sna Mennc teekenden er voor. Tw lagen in kleurendruk verhoogen kelijkheid. Een aardig nummer 1 laten zal de aandacht te trejfJL ganda te maken voor de A.N.»

Leidsch Dagblad | 1929 | | pagina 10