R.S.STOKVIS EN ZONEN OokU INGEZONDEN. LAND- EN TUINBOUW. RECHTZAKEN. SPORT. VRAGENRUBRIEK. RADIO-PROGRAMMA. (Builen verantwoordelijkheid der Redactie). Copie van al of niet geplaatste stukken wordt niet teruggegeven. KLACHT OVER DE LEUVENSTRAAT Mijnheer de Redacteur! Beleefd verzoek ik U opname van het navolgende in Uw geëerd Blad. De toestand van het onbestrate gedeelte der Leuvenstraat, het gedeelte dus langs de slootkant is op het oogenhlik zoo, dat daar geen wagens ot karren meer over kunnen rijden. Zelfs de groenteman en de melk boer wagen zich daar niet meer met hun handkarren, omdat zij de kans beloopen met hun gerij in den sloot terecht te ko men. liet gevolg hiervan is, dat het trot toir langs de huizen voor rijweg wordt ge bruikt. Afgescheiden van de verbodsbepa ling hieromtrent, brengt dit rijden op het trottoir een dubbel gevaar met -zich mede. Eerslens is het gevaar niet denkbeeldig, dat jonge kinderen, die plotseling uit een huis te voorschijn komen, worden overreden en ten tweede is dit trottoir ook al in zulk een désolaten toestand, dat dc ruilen der huizen niet veilig zijn tegen voorwerpen, die van de sterk schuddende karren vlie gen. Hel wordt dan ook meer dan tijd, dat de galen >n het zandpad gaten, die soms zoo diep zijn, dat gasbuizen bloot komen te liggen alsmede de galen in de sehociing der sloot, worden gedicht Een jaarlijksche schouw door de gemeente over dit particuliere terrein zou m.i. niet overbodig zijn. U mijnheer de Redacteur mijn harlelijken dank voor dc verleende plaatsruimte. Hoogachtend, H. «ENDRIKSEN, Leiden, Ü2 April 1929. KONINGINNEDAG. Mijnheer de Redacteur. In het Leidsoh Dagblad van j.t. Vrijdag 19 April heb ik een ingezonden stuk gelezen „Koninginnedag te Leiden", geteekend K. P. Nu kom ik u vriendelijk verzoeken het vol gende in uw veelgelezen blad te willen op nemen. Bjj voorbaat mijn dank. Geachte Redactie. Meerdere malen is in tiet bestuur der L. Ch. O. V. besproken het komen tot een betere viering van den Ko ninginnedag. Verleden jaar April bssloot het bestuur cm een vergadering uit te schrijven om de Leidsche Vereenigingen op te roepen tot on derlinge bespreking aangaande de feestvie ring op Koninginnedag. Op die vergadering zijn spijkers met koppen geslagen en zoo kwam door middel vaa de L. Chr. O. V. een betc-re feestviering van den Koninginnedag tot stand. Dat Comfté heeft voortgewerkt en het resul taat is, dat onze goede stadi Leiden heeft ge kregen een vereeniging Koninginnedag. Op do j.I. gehouden vergadering ter tafel ge bracht de feestviering voor den aanstaanden 31 Augustus en daar kwam ook in bespreking een avondfeest. Toen heb ik als mijn meening uitgesproken, dit uit te stellen lot het vol gende jaar, dan kon de L. Chr. O. V. daar rekening mede houden, want, heb ik daaraan toegevoegd, als de vereeniging Koninginne dag eên avondfeest organiseert met de Leükche Vereenigingen. behoort in de eerste plaats daarbij de L. Chr. O. V. Mijnheer de Redacteur, is dit nu zeer on pas ot gevaarlijk, zooals dei geachte schrijver K. P. dit noemde? Ook vraagt de geachte schrijver waarom de L. Chr. O. V. op den 3den October des avonds ook een feestavond organiseert, dit is tooh ook schade voor de 3-October-V ereeniging. Geachte Redactie, absoluut geen schade, want het wordt op zoo'n tijd gegeven dat er haast niets te doen is, 's avonds 79 uur. Dan moet de .geachte schrijver niet uit het oog verliezen, dat de Oranje-Vereeniging ook de historische dagen herdenkt, dus ook den 3 October-dag en dan geeft zij uiting aan wat God aan onze goede stad Leideu in 1074 gedaan beeft, dus dan treedt onze Vereeni ging aanvullend op. Dus geen schade, maar wel de helpende hand bieden; daarom zpu wjj met do 3-October-Vereenigmg altijd gcede vrienden. Nu het laatste gedeelte. De schrijver zegt: er is maar één optocht-dag en dat is de ge ijkte 3 October. Geachte Redactie, dit is ook gezegd toen jaren geleden de Maskeradedag door de stu denten werd gegeven. Alles stroomde naar Leiden om dien optocht te zien en te aan schouwen. Daarna kwam de 3-Octoher-Veree- niging. organiseerde een optocht, eerst klein naar de kas en vereeniging groeiden steeds mooier en grooter, totdat Eet heden het glanspunt is van den dag. Zoo ging het ook met het vuurwerk. Eerst veel sissers en vuurpijlen, nu er geld is een machtig vuurwerk. Geachte Redactie ik hoop, dat het zoo ook zal gaan met onze pas opgerichte vereeni ging Koninginnedag. Eerst alles kleia en nie tig, maar naar de vereeniging groeit en bloeit steeds beter en mooier, totdat ook later de menschen mogen zeggen; De Koninginne dag is toch inaar een mooie en gezellige feest dag geworden. U dankend voor de plaatsruimte, teeken ik met de meeste ^hoogachting L. BOEKKOOI. DE VOORSCHRIFTEN TOT UIT VOERING VAN ART. iq DER VLEESCHKEURINGSWET iqig. Op vragen van het Tweede Kamerlid K. ter Laan: 1. Heeft dc minister kennis genomen van de uitspraak van den Iioogen Raad, waarbij is bepaald, dat dc termijn, bedoeld in art. 47 van de Vleeschkeiiringswet, geacht wordt te zijn ingegaan op 24 September 1926, zoo dat de inrichtingen, bedoeld in art. 199 van genoemde wet. tot 24 September 1931 van de bij algemecnen maatregel van bestuur gestelde eischen zijn vrijgesteld? 2. Is de minister van oordeel, dat, terwijl de voorschriften reeds in het Koninklijk besluit van 6 Juni 1921 zijn neergelegd en aan deze voorschriften reeds op 31 Mei 1927 voldaan had moeten zijn, het niet in het belang der volksgezondheid kan worden geacht, dat andermaal een uitstel van 2l/a jaar wordt verkregen? 3. Is de minister niet van meening, dat dit uitstel de uitvoering van in verschillende gemeenten bestaande plannen tot stichting van een slachthuis zal belemmeren. 4. Is de minister voorts niet van meening dat door zulk een uitstel ook een billijkheid zou worden begaan tegenover degenen, die reeds thans belangrijke uitgaven voor de verbetering hunner slachtplaatsen hebben gedaan, terwijl zij, die de wettelijke voor schriften trotseerden, daarvan nu weer voor geruimen tijd zouden worden vrijgesteld? 3. Acht de minister geen termen aanwe zig om door middel eener wetswijziging te bereiken, dat alsnog binnen redelijken tijd aan de voorschriften van het Kon. besluit van 10 Juni 1926 zal zijn voldaan? heeft de minister van arbeid, handel en nijverheid geantwoord: 1. De ondergeteekende beantwoordt deze vraag bevestigend. 26. Waar het uitstel van betrekkelijk korten duur zal zijn, ziet de ondergeteekende daarin geen onbillijkheid tegenover hen, die reeds aan de wettelijke eischen voldoen en acht geen termen aanwezig om bijzon dere wettelijke maatregelen te bevorderen, waardoor de inrichtingen, bedoeld in artikel 19 van de Yleeschkeuringswet 1919 (Stbl. no 524), die nog niet in overeenstemming met de wettelijke eischen zijn gebracht, vóór 24 September 1931 aan de voorschriften van het Koninklijk besluit van 10 Juli 1926 (St.bl. no. 233) zullen moeten voldoen. Het uitstel, dat uit het arrest van den tHoogen Raad voortvloeit, behoeft evenmin als de aanvankelijke overgangstermijn een belemmering te zijn voor den bouw van gemeentelijke slachthuizen. RECLAME. H. P. H. KEEREWEEFt BEGRAFENISSEN 'T.l edi auto-transport Aulmarkl 16 CREMATIE 4762 RECLAME. Uw schoeisel dient bij reparatie van PRIMA grondstoffen Ie worden Toorr.ien. - Ge zult bij ons tevreden zijn. '2698 Lederh. en Schoenm. „DE CENTRALE", Haarl.str. 74. KANTONGERECHT TE LEIDEN A van der P. uit Katwijk was in verzet gekomen tegen een uitspraak van het Kan tongerecht alhier terzake dat hij een 14- jarigen jongen arbeid had laten verrichten. Verd. had toen gezegd, dat het kind dat slechts spelenderwijs had gedaan en niet de geringste geldelijke vergoeding had ge noten. Na verhoor van den verbalisant Jonker vroeg de Ambtenaar bevestiging van het vonnis. Terzake van overtreding der leerplicht wet werd G. M. K., huisvrouw van P. N. alhier na verhoor van het schoolhoofd, den heer Karstens overeenkomstig den eisch van het O. M. veroordeeld tot f. 4 boete subs. 4 dagen hechtenis. In de zaak tegen A. J. K.. vuurwerkfabri kant te Leiden werden als getuigen gehoord twee ambtenaren van Bouw- en Woningtoe zicht, dc heeren Yoorbach en van Hieie. alsmede de verbalisant B. van der Veen, die verklaarden, dat zij vóór den Stadhuisbrand zich ervan overtuigd hadden, dat er geener lei vergunning krachtens de Hinderwet ver leend is, waardoor van geen overtreding sprake zou kunnen zijn. Huns inzien is voor dit gebouwtje, waarin dc werkzaamheden werden verricht, nimmer Hinderwetsvergun ning verleend. Nadat mr. Romeijn aan de getuigen eenige vragen had gesteld en nogmaals had be toogd. dat het gevaar stellig niet grooter is geworden dan in den tpesland, waarvoor de vergunning is verleend, eischte de Ambte naar van het O. M. een boete van f. 60 subs. 20 dagen. Wegens hel niet Ier voorgeschreven plaatse aanwezig zijn van de verbandkist werd een zelfde straf geëischl. Uitspraak over 14 dagen. G. G.. kistenfabrikant le Leiden had bui ten de uren aangegeven op de arbeidslijst door een vijftal arbeiders werk laten ver richten in do uren, waarin gerust moest worden. Volgens een hunner. A. Oudshoorn was dit te wijten aan de felle vorstperiode. Ver dachte zpide bovendien, dat hij den getuige daarvoor verantwoordelijk heeft gesteld, en dit den verbalisant heeft medegedeeld, zoo dat het hein verwondert, dat niet de getuige, maar hij zelf is verbaliseerd. Eisch f. 4 of 2 dagen. Uitspraak over 8 dagen A. K uit Soeslerberg had volgens het verbaal, met een auto door Leiden gereden, zonder dal hij in het bezit was van een gel dig rijbewijs. Eisch f.10 of 10 dagen. Uitspraak f.5 of 3 dagen W B M uit Den Haag had te Katwijk door te hard rijden een aanrijding veroor zaakt, waardoor een meisje niet ernstig werd verwond. Eisch f. 40 of 10 dagen. Uitspraak over 8 dagen. VOETBAL. LEIDSCHE VOETBALBOND. R.C.L. naar het kampioenschap! Ondanks de ongunstige weersgesteldheid en de bijna wintersche koude heeft de Zon dag voornamelijk in de le en 2e afdeeling ons wat dichter bij de kampioenschappen gebracht, 't Duizelt ons als we pogen dc uitslagen te ontleden. Indien 'n enkele an dersom gevallen was, zou er minder reden ge weest zijn orn van verrassingen te spreken' dan nul Bijna zonder uitzondering waren do uitslagen dan ook van belang. Vooral in de le klasse werd er met groote hardnekkig heid gekampt. Merkwaardigerwijs troffen de beide kampioenscandidaten ploegen uit la gere regionen zoodat verwacht mocht wor den (zooals wij reeds Zaterdag voorspelden) dat er aan deze-1 of gene zijde slachtoffers zouden vallen. Dit is ook inderdaad ge schied! Er raakte er één „los" en R. G. L. heeft, dank zij de „welwillende" medewer king van den concurrent L. M. C., zich zoo goed als zeker van het kampioenschap ver zekerd. Onderstaand staatje geeft den stand: gsp. gew. gel. vrl. pnt. v.t. R.C.L. 14 H 2 1 24 6428 L. M. G. 15 11 1 3 23 68—32 R. C. L. behoeft dus nog slechts één wed strijd te winnen om definitief kampioen te zijl. De andere concurrenten in de 2d klasse n 1. L. F. C. Ill en Lugdunum III zetten den strijd echter hardnekkig voort. Geen van beiden struikelde in deze spannende nek-aan nek-race, zoodat de eindspurt de beslissing zal moeten brengen. Beide wonnen resp. met 50 en 41 zoodat ook in dc-i onderlinge positie geen wijziging kwam. Voorts vond in deze afdeeling de wedstrijd S. D. O. IA. S. C. IV plaat9 waarbij de A. S. C.'ers zich van hun beste zijde lieten zien en S. D. O. met 52 klopten. Ook R.C.L. II deed zooals wij verwachten maar de overwinning 10 pleit zeer zeker voor Victoria I dat met den moed der wan hoop probeerde een puntje machtig te wonden. Voor de 3e klasse slechts één wedstrijd n.l. S. D. O. IIA. S. G. V en ook hier een over winning voor dei rood-zwarten. De uitslag 23 geeft de spanning genoeg weer. Oook voor de 5e kl. speelden slechts twee vereenigingen n.l. Lugdunum VIA.S.C. VI. Dei jeugdige A. S. C.'ers konden het niet bolwerken en gingen met 52 ten onder. Voor de Zaterdagmiddagcompetitie speelde S. L. F. II zijn laatste wedstrijd n.l. tegen Fides Pacta II 11. Den geheelen wedstrijd is S. L. F. in de meerderheid geweest, maar de F. P.-keeper bleek in topvorm te zijn en behoedde zijn club voor een groote nederlaag. Ru9t ging in met 10. Spoedig na de hervatting maakte Fide9- Pacta gelijk, maar hoe S. L. F. zich ook inspande, de keeper der gasten bleef onver murwbaar. Het einde kwam met een verdeeling der punten en ge'zien dezen uitslag zou het 2e elftal der Lichtfabrieken kampioen zijn (zijn wij goed ingelicht dan is F. Pacta II niet opgekomen tegen A. R. C. II en moet dus 2 veTlies-punten hebben). In iede'r geval is nu reeds de bezetting der 2e plaats zeker en hebben beide elftallen in deze competitie een flink figuur gemaakt. ALPHEN—A.S.C. Aanstaanden Zondag wordt le Alphen een vriendschappelijke wedstrijd gespeeld tusschen Alphen en A.S.C. DE KAMPIOENSCOMPETITIE. Naar wij vennemen, aldus de „Sport kroniek" hebben de voor de kampioenschap pen in aanmerking komende clubs zich ac.coord verklaard met de voorwaarden, door hel N V.B.-bestuur gesteld voor het geval een geheele kampioenscompetitie zou wor den vastgesteld Het is dus te verwachten dat hot Bondsbestuur besluiten zal de karapioenwedstrijden inderdaad op deze wijze te doen spelen. Voor Zondag 28 April a.s. is de eerste wedstrijd reeds vastgesteld, nl. Velocita? P.S.Y te Groningen. NEDERL. TEUGDELFTAL TEGEN BELGIE Naar gemeld wordt is het Ned. jeugd- elftal, dat voor den aanvang van België Nederland op 5 Mei le Antwerpen tegen het Belgische jeugdelftal (leeftijdsgrens 18 jaar) zal uitkomen, als volgt samengesteld: doel: Smolders (Be-Quick); achter: van Renesse (H.F.C., aanvoerder) en Koldewijn (Hercules); midden: de Leeuw (Willem ID, Pols (G.V.V.) en Rieken (Vitesse); voor: Van Rossum (H.B.S.), Duif (Vitesse), v. d. Vaart (H.D.VS.), N.N. en Graafland (H.B.S.) WATERPOLO, i NEDERLANDSCHE ZWEMBOND De competitie begint op 9 Juni. Voor de Leidsche zeventallen luidt de competitie-indeeling als volgt: Dames, 2e klasse A: A.D.Z. II, H.D.Z. n, Thetis en L.Z.C. Heeren, l9te klasse A: D.J.KL.Z.C., U.Z.C.. Het IJ Res.. 1ste klasse B A.Z. LI, Dolfijn n. i L.Z.C. II; Neptune II. 3e klasse A: D. W. R., Haarlem. Zian De zal. Res. 3e klasse A: H.P.C. II. L.Z.C. Ill, I Zian II, de Zijl II. i De aanvang der competitie is bepaald op 3 Juni. HOCKEY. NEDERLANDBELGIë (dames). Voor dezen, Zaterdag te houden wedstrijd is het Nederlandsche dames-elftal nis volgt samengesteld: Doel: L. Mookhuysen (H. O. C.). Achter; M. Rollin Couquerque 'H. O. C en -S Josselin de Jong (Rood Wit). Midden: II. Hees (Hilversum/. A. Eilcrs (Amsterdam) en C. Oostenrijk Togo). Voor: N. Hofland ('t Gooi), A Cassa (Am sterdam), T. Leeuwenberg (Rood Wit), M. Canters (Anrhem) en L. Polano II. O. G.) Het Belgisch team ziet er als volgt uil: Doel: Edith Addams. Achter- Jc-nny Addams en v. d. Willigen Midden: Baudoux. Kuhnen en Guyot. Voor: Itlner, Gaesens, Ghaye, Regoult en Dcrycfcman. RECLAME. BILTARTEN. NEDERLANDSCHE BILJARTBOND. In de le Amsterdam gehouden jaarver gadering is een commissie benoemd, die de bestuurscandidalen zal aanwijzen. Alleen de heer Pijper stelt zich niet meer beschik baar. De samengestelde commissie beslaat uil de heeren dr. Swaab en Pin to (K.R.A.S.), Presburg (Rembrandt), Honsdrecht en Pijper (Amsterdam). Van Leeuwen (De Maasstad), De Foetjacg'er (D.E.S.) De volgende algemeene vergadering zal weder le Amsterdam worden gehouden. Bij de verkiezing hondsorgaan verkreeg ,/Dc Biljartwereld" 911 stemmen, tegen ..De Carambole" 124, zobdat eerstgenoemd blad is herkozen. WIELRENNEN. DEN HAAG—BRUSSEL. De uitslagen van den rit Den Haag— Brussel luidt: 1. M. Valentein uit SI. Willebrord (on afhankelijk) in 3 uur 44 min. 28 sec.; 2. L. J. van den Bos (amateur) uit Enschedé in 3 uur 50 min. 29 sec.; 3. Is. Mechant (Belgisch veteraan) uit Antwerpen in 3 uur 52 min. 3 sec.; 4. W. A. Koper uit Blerik; 5. A. van der Stuift uit Antwerpen; 6. J. van Kuyen uit Den Haag; 7. A. Polak uit Den Haag, 8. J. Snoek uit Den Haag (nieu weling). Het clubklassement is als volgt; 1. Ant- werpsche Veteranen Antwerpen; 2. Baronie uit Breda; 3. Sparla uit Den Haag; 4. Laeken Sportief Brussel; 5. Het Oosten En schedé; 6. Kampioen, Scheveningen DUIVENSPORT. P. V. „HET OOSTEN". Wedvlucht vanaf Tilburg op Zaterdag 20 April. In concour_s 132 duiven. De duiven werden gelost om halftwee met Noord-Wes tenwind. De prijzen zijn als volgt behaald: P. DegenaaT lste, 2e, 21ste pr.; H. II. Tieleman 3e, 16e, 17e, i8e, 20ste pr.; J. W. Wolter9 4e, 6e, 14e, 19e, 22ste, 26ste pr.; II. v, d. Vecht 5e, 9e, 13e pr.; E. J. Eeijgensteijn 7e, 12e,25ste pr.; B. J. Slimmers 8ste, lOo pr.-, A. Sloeke 11e, 24ste pr.-. A. H. Kerkhofs 15e, 23ste pr. De eerste duif is geconstateerd le 3 uur, 24 min. 32 sec.; de laatste te 4 uur 2 min. 23 sec. „STEEDS SNELLER" (Noordwijk) Bovengenoemde vereen, hield een wed vlucht vanaf Roozc-ndaal. Afstand plm. 80 K.M. Hiervoor waren prijzen beschikbaar ge steld welke werden gewonnen door de vol gende leden le prijs J. v d. Berg, 2e J. Rakhorsl. 3e Th. Steenvoofden, ie J. Rakhorst, 5e Th. Steenvoorden, Re J. Rakhorst. 7e- C. Caspcrs, 8e J. Rakhorst, 9e J. Rakhorst10e Th. Steenvoorden, lie C. Caspers. 12e C. Cac- pers, 13e prijs Th. Steen voorden. De eerste vogel kwam op het hok 9 uur 35 min. 20 sec., de laatste vogel 9 uur 49 min. 23 sec. RECLAME. hcljii Het stilt de pijn en werkt tegelijkertijd verkwikkend en opwekkend A/kten echt in do ongintdo mrpakking Bj tyoOwtLcrs tn drogisten verkrijgbaar. 2702 Mevr. D. L., te L. Als zij bij u inwoont is u verplicht gedurende zes weken voor verpleging en geneeskundige behandeling zor«T te dragen. De kosten van de eerste vier weken zijn voor uw rekening. J. K., te Z. Na schorsing van de ouder lijke macht wordt het kind toevertrouwd aan den Voogdijraad. Iets van groot belang: alle ..Godesia" en ■■Vaillant" Badkachels zijn voorzien van een automatisch kranen- stel. Zoodra geen water meer toetreedt, wordt de gastoevoer automa tisch afgesloten. Het z.g. „verbranden" van badkachels kan dus bij „Godesia" of ..Vaillant" nimmer voorkomen! N.V. Handelmaatschappij Rotterdam. Ruigeplaatweg 35 Amsterdam. Keizersgracht 313 Den Haag, Alexanderstraat 8 Groningen. Hoornschedijk 3 VOOR WOENSDAG 24 APRIL Ki Hilversum (1071 M.) 10.00—10.15: gen wijding. 12.151.45: Concert het A.V.R.O.-Trio 1.45—3.00. Martihée. 3.004.00: Maak het cursus. 4005 00; Lezing door N ijl and. 5.305.45: Gramophoonn* 5.45—6.15: Tuinbouw-halfuurlje.- 7.15: Concert door het A.V.R.O.-Trs 7.157.45Gezondheids-halfuurtje, -t —10.15: Populair concert door het te? orkest. Jeanne Horsten (cabaretière!1,1 ter Denijs en Han Beuker (syncopal 2 vleugels). 10.15: Persbericht 10.3011,30: Dansmuziek door 't AT. Dansorkest. Huizen (336.3 M. Na 6 uur 1862 MJ sluitend N.C.R.V.-uitzending. 11.00- Korte Ziekendien9t. 12.301.45 concert, vocaal en instrumentaal. j 6.00: Kinderuurtje. 6.006.30: foonmuziek. 6.307.00: Fransch voor beginners. 7.007.30: Cl over Petrus Dathenu9 7.308.00: serie over nieuwe boekenwerken. - Uitzending. Orkestconcert en Daarna persberichten. Daventxy (1562 M.) 10.35: Kerkdia 11.05: Voor de huisvrouw. 11.20 6 foonmuziek. 12.20 Balladenta sopraan, bariton). 12.50: Gramor ziek. 1.202.20: Orkestconcert Voor de scholen. 3.15: Muziek Gcdichtenvoorlezing 3.50: Licht concert. Wilson strijkkwartet. 5.® cerlorgelbespreking. 5.35: Kind 6.20: Muziek. 6.35: Nieuwsb 6.50- Tuinpraatje. 7.00 M 7.05: Liederen van Schumann voor 7.20: Lezing. 7.35: Muziek. Sportpraatje. 8.05: Pianoconcert. „De vliegende Hollander", opera in van Wagner. 9.20: Nieuwsber Lezing: Broadca9ttalks. 9 50: ber. 9.55: ..De vliegende Hollands en 3e acte). 11.2512.20: Dansm Parijs „Radio-Paris" (1741 M.) 2.10. Concert „Les Nations", Cou 4.055 05: Orkestconcert. 6 Gramofoonmuziek. 8.2511-10 ce9 dc Jeanne d'.Arc" Daarna orkf"" Laugenberg (462 M.) 9.35 en 1^ mofoonmuziek. 12.251.50: 0r» eert. 5.055.50: Orkestconcert. „S. L. Y.", opera in 3 acten van Ferrari. Daarna tot 11.20 Dansmu Zeesen (1649 M.) 11.20—4.20: 4.205.20: Orkestconcert. Lezingen. 7.50: Orkestconcert- Persberichten en tot 11.50 Dansm Hamburg (391.6 M.) 1.50: Ork 3.35: Kamermuziek, viool, cello 4.20: Fluitconcert. 5.20: Op eert. 7.50: Koorconcert, met medf van solisten en declamatie. K1* uitzending van buitenlandsche stsö Brussel (511.9 M.) 5.20: Trio-co 6.50: Gramophoonplaten. -y menten uit „De Groothertogin van sfein" van Offenbacht. Met het oog op de invoering zomertijd in Engeland, Frankrijk moeten de aangegeven uren I landen één uur worden vervroegd-

Leidsch Dagblad | 1929 | | pagina 10