Vitrage en Allovers KIN6 UIT DE OMSTREKEN. KATWIJK AAN ZEE. ENORME SORTEERING!! KEUZE ZEER GEMAKKELIJK BOSKOOP. Onze plaatsgenoot T. J. Kaptein, slaagde te 's-Gravenhage voor bat examen Schoen- hars teller, Diploma A. HAZERSWOUDE. Coop. Boerenleenbank „HazerswoudeKoudekerk". Dezer dagen werd door de Coöp. Boeren- letmbank ..HazerswoudeKoudekerk", de 30ate Algemeene Jaarvergadering gehouden in calé T. de Bruin te Koudekerk. De vergadering werd geleid door den heer P. F. Veelenturf, voorzitter van het Bestuur. In zijn openingswoord wees deze er op. dat wij heden het zesde lustrum der Bank her denken. Met genoegen constateerde hij-, dat de Bank telkenjare in groei en bloei toe neemt, waarvoor hij dan ook heden nog een woord van hulde wil brengen aan degenen die eens het initiatief tot stichting van deze zoo nuttige instelling hebben genomen. Nadat de notulen der vorige jaarvergade- ring waren gelezen en goedgekeurd, werd de Rekening en Balans over 1928 behandeld. Hieruit slippen wij aan dat in 1928 aan H spaargelden werd gedeponeerd een bedrag RjJ van f- 767.753.91 en terugbetaald een bedrag van f. 691.157.87. Aan voorschotten werd gegeven een be drag van f. 2-14.200. en afgelost een bedrag van f. 203.578. In rekening-courant werd ontvangen een bedrag van f. 919.266.86 en uitgegeven een bedrag van f. 929.198.19. Van de Centrale Raiffeisenbank te Utrecht werd in rekening-courant ontvangen een bedrag van f. 531.177.98 en gestort bij deze 3 instelling een bedrag van f. 554.058.21. I Ontvangen rente van voorschotten en van voorschotten in rekening-courant f. 41.187.94 Uitbetaalde rente van spaargelden en depo- silo's f. 34.384.89. De Balans laat ons zien dat het bedrag der uitstaande voorschotten per 31 December 1928 f. 553.592.— bedroeg. I Hel tegoed in rekening-courant beliep per 31 December 1928 een bedrag van f. 462.792.26, terwijl de Bank in rekening- i courant schuldig was een bedrag van 1. 32.785.80. Het otlaal bedrag der gedeponeerde spaar- gelden bedroeg op dien datum 1. 962.496.37. Het winstsaldo bedraagt na diverse af- schrijvingen een bedrag van f. 2.862.84. Na eenige toelichtingen werd de Rekening en Balans met algemeene stemmen goedge- keu rd. I Hierna werden de aftredende bestuurs leden, de heeren P. F. Veelenturf en Ant. van Egmond mei 86 van de 89 uitgebrachte stemmen herkozen. Vervolgens werd aan den kassier gE'Iegen- |heid gegeven tot het uitbrengen van zijn uit- fgebreid jaarverslag. Hierin werd ook een overzicht van de afgeloopen vijf jaren ge geven. Met verschillende cijfers werd aange toond de gestadige uitbreiding en bet steeds machtiger Worden der Bank. Als een bewijs dat de Bank aller sympathie en vertrouwen heelt, deed de kassier uitkomen dal het be drag aan spaargelden gedurende de laatste vijf jaren was toegenomen met een bedrag van rond f. 350.000.— en een vermeerdering vap 357 spaarbankboekjes. Na enkele huishoudelijke besprekingen, werd de vergadering door den voorzitter op de gebruikelijke wijze gesloten. Het bouwen van een burgerwoonhuis voor rekening van den heer D. van Klaveren alhier is opgedragen aan fJ. Hortensius, met selwerk, J. Buitenhuis, timmerwerk en A. Bogerman schilderwerk. Het Kinderkoor „Looft den ne'er" al hier, hoopt op Hemelvaartsdag deet te nemen aan hel ringconcours te Sassenheim. Als verplicht nummer wordt gezongen „Daar ginder al over de beide" van A. Dijserink en als vrij nummer: „De twee Jagers", van H. Blattmacher. KOUPEKERK. Dcj collecte in de Ned.-Herv. Kerk ge houden voor de inwendige zending heeft opgebracht f. 36.88. RECLAME. 1 Bjj de bereiding van i pepermunt 2 worden geen kunstmid. j delen toegepast van. 1 daar de flfne, origineels I smaak -> 1698 AALSMEER. Bij-K. B. ré te rekenen van 1 Januari j j.1. benoemd tot rijkslandbouwconsulent de heer ir. C. Koeman, alhier. HAARLEMMERMEER. Aanbesteding. De uitslag van de gehouden aanbesteding van het bouwen van een woonhuis voor den heer Alb. Eveleens tc Aalsmeer (archi tect C. van Damme te Hoofddorp) is als volgt; Perceel J. Metselwerken: A. van der Zwaard Pz.. Aalsmeer, f. 3640; P. van der Zwaard Az., .Aalsmeer, f. 3340. Perceel 2, timmerwerken: C. J. Bol, Aals- meer, f.2990; A Biesheuvel voor 1 en 2, Aalsmeer, f 6949. Perceel 3, lood- en zinkwerken: fa. Van Iperen, Aalsmeer, f.359. Perceel 4, schilderwerk: C. Pannekoek, Uithoorn, f.593; J. J. Lammens, Aalsmeer, f. 562. Massa: A. Biesheuvel, Aalsmeer, f. 7777; Rood en Mik, Hoofddorp, f. 7585. Gunning aangehouden. Het bouwen van een woonhuis met schuur voor den heer C. M. Ahieiden te Aalsmeer, architect C. van Damme te Hoofd dorp. is gegund aan de laagste inschrijvers Rood en Mik te Hoofddorp voor f.4646. Een zeldzaam jubileum. Op 29 April a..9 hoopt het echtpaar L. SilvisDe Koekoek te Vijfhuizen alhier z'n 60-jarige echtvereeniging te herdenken. De oudjes zijn voor hun leeftijd (de man is 82 en de vrouw 81 jaar oud) nog kras en flink. Het zal dit geacht echtpaar bij ge legenheid van hun diamanten huwelijks feest zeker niet aan belangstelling ont breken. Broedmachine met kuikens verbrand. Een paar voorbijgangers zagen bij den landbouwer K. aan den Aalsmeerderweg alhier rook uit het dak van de landbouw- schuur opstijgen. Zij waarschuwden K., die op het erf aanwezig was en* begaven zich met hem in de schuur, waar bleek, dat een broedmachine, waarin zich een honderdtal kuikens bevond, in brand stond. Met emmers water slaagde men er in dep brand te blusschen. De broedmachine ver brandde, terwijl ook de kuikens in de vlam men omkwamen. KATWITK. De heer J. Raadsveld, hoofd der Otto Baron v. Wassenaer v. Catwijck-school heeft om gezondheidsredenen tegen 15 Juni ontslag aangevraagd. Wij geven voor slechts 8 dagen Prima Leidsche Kaas 50 cent p. 5 ons 2V» ons Cadeau; belegen Edammer 40 plus a 50 cent; 20 plus 40 cent per 5 ons. 1782 Beleefd aanbevelend: ,HET KAASHUIS" Burgerdijkstr. 9 NOORD WIJKERHOUT. Raadsagenda. De raad dezer gemeente vergadert a.s. Vrijdagavond, te 7 uur, mot de volgende agenda: 1. Ingekomen stukken. 2. Voorstel van B. en W. tot ondershand- sche verhuring van een gedeelte „Kerke- land", n.l. perceelen I, II, III van G. v. d. Putten 3. Vaststelling comptabiliteitsbesluit in verband met den bouw van een nieuw Raadhuis. 4. Voorstel van B. en W. om aan inge nieur Alph Siebers te Rotterdam opdracht te geven tot het maken van een uitbreidings plan. 5. Voorstel van B. en W. tot vaststelling eener instructie voor den gemeente-opzichter 6. Voorstel yan B. en VV. tot het geven van een bijdrage aan het instituut „Stad- en Landschap van Zuid-Holland". NOORDWITK AAN ZEE. Ter aanvulling van ons bericht van gisteren kunnen wij berichten, dat van het 6-jarige zoontje van den heer v. D., hetwelk doordat hij op een der tramwagens was ge klommen en er afviel werd aangereden, het rechter onderbeentje werd afgereden. liet beentje moest bij aankomst in het zieken huis direct worden geamputeerd. Dat dit treurige ongeval voor de jeugd een ernstige les moge zijn, daar het nog ipaar helaas te veel voorkomt, dat jongens op tramwagens klimmen. SASSENHEIM. De bollenvelden. Het koude weer werkt den groei dor bloembollen zeer tegen. Al bloeien de cro- oussen en staat hier en daar een akker narcissen in bloei en beginnen de vroegste hyacinthen te kleuren, het ware is het toch niet. Alles wacht op een mild regen tje en zachter weer. De vorstschade zal, wat de zandgrond betrefte wel medevaUen, hoewel er nog niet veel met zekerheid te zeggen is. Een voordeel heeft de strénge winter en de langdurige koude en droogte gebracht, het riet is zoo van de bollen droog op de schelft gebracht en het onkruid ré niet ge groeid en groeit nog niet. Er is dos min der werk te verrichten geweest. Aanbesteding. Door de bouwkundigen J. P. Ouds'ioorn en Zn,, alhier is aanbesteed het bouwen van eeo landhuis met garage, enz. te Stel lendam. Ingeschreven werd als volgt: T. de Roude, Ouddorp f.24850: Gebr. Boelaars, id. L 24300; P. van Nieuwendijk, idi f. 24490: Jan van Es, Stellendam f. 24000 M, Langbroek. Middelharnis f. 22540; O» Spec, Sonamelsdijk f. 22520, A. van der Doel, id. f 22740; W van der Welle, Stadt a. h. Haringvliet f. 22390; L. van Koppen Stellendam en A. v. Wijk Goeree, f. 22338; C. Smeets Achthuizen f. 20950; L K. Kor. teweg, Ooltgensplaat f. 209CO; J. F. Mas- selman en Joh. Korteweg, id. f. 90890. Burgerlijke Stand. GeborenAlbertus Gerardus, Z. v. P. van der Kroft en M. J. van Grieken. Hermina Antonia Johanna, D. v. H. van der Voort en M. Haver. Mary Dorothea, D. v J. van der Meer en J. M. H. Olden. Henricus, Z. v. H .J. Bader en A M. S. van Ruiten. Overleden* Alida van der Weijden, 76 j. wed. v. Th. Kniest. Geerfcruida Schaap, 45 j. echt. v. W A. 6luijmer. Gehuwd: Johannes van den Noulapd,.27 j. en Petronella Johanna Juffermans, 24 j. JohaD Adam Tuynman, 23 j. en Jacoba Wolvers, 22 j. GevestigdC. H. A. de Vriea, Hoofdstr. 204, van Hillegom. T. Verbree, Zuilhof straat 11, van Voerhout. J. van der Beot cd gezin, Charbonlaan 21, van Warmond. W. E. Ciggaar en gezin, Wasboekerlaan 26, van Alkemade. W. van Oosten en gezin, Zuiderstraat 25, van Leiden. M. Meeuwissen en gezin, ZaDdslootkado 55, van Lisse. Vertrokken: Mej. M .M Oostveen, van Hoofdstraat 176, n. Voorschoten. M. A. O. 't Hooft geb van Ec.k, van Wilheltraina- laan 4, n. Ginneken. A. van Egmond en gezin, van Hoofdstraat 186, n. Leiden. G. J. Ouwehand en gezin, v. Zuider straat 25, n. Warmond. F. Hockx, t. Tijloostraat 30, n. Leiden. Mej. A. A. E. ten Bosch, van Weltevreden 12, n. Lei den. J. Tuynman geb. Wolvers, van Zuiderstraat 9, n. Voorhout. De heer B. D, Kapteijn on mevr. J. KapteünVermaat hopen 17 April a.s. hun gouden huwelijksfeest te herdenken. VOORHOUT. Jubileum Coop. Boerenleenbank. De Coöp. Boerenleenbank of Raffcisen- bank jubileerde. 7 Maart jl. was het 25 ja ren geleden, dat onze Coöperatieve Onder linge Spaar- en Voorschotbank voor Land en Tuinbouw werd opgericht. Door omstan digheden was echter de feestelijke viering van het zilveren jubileum verschoven tot Dinsdag en Woensdag 9 en 10 April. Er heerschte een feeststemming in ons dorp. Hier en daar bolde Hollands drie kleur in den wind, voor het Patronaatsge bouw prijkten palmen en andere groen- ver9iering, bloemenmanden zag men weg brengen en tegen receptie-tijd reden auto's af en aan. Uit de notulen van 1904 lezen we. dat da eerste vergadering om le komen tot een Spaar- en Voorschotbank,werd gehouden op 7 Maart van gendcfiid jaar in het Sta- tionskoffiehuis. Ingevolge een tevoren in BI. Cultuur ge nomen besluit en opdracht was reeds op 8 Februari 1904 voor notaris Frijlinck te War mond de eigenlijke oprichtingsakte verleden, waarin compareerden de heeren P. Berbee Frzn., bloemist. Corn. We9terbeek. bloemist, Joh. v. Dobbelen, hoofdonderwijzer, Len. Prins, zonder beroep en Petrus Warmer dam, bloembollenkweeker. allen wonende toen te Voorhout en deel uitmakende van de Al?. Ver. v. Bloembollencultuur. De oprichtingsvergadering op 7 Maart werd gepresideerd door den heer P. Berbee Frzn., voorzitter van BI. cultuur, welke ver gadering behalve door een groot aantal ge- noodigden, ook werd bijgewoond door de Hoogeerw. heeren W. J A. Bots z.g. pastoor alhier. Aengenent en Aalberse. professoren aan het Seminarie Ilageveld, toen nog hier gevestigd. In die vergadering traden onmiddellijk 57 personen als lid toe en wérd als eerste kas sier gekozen de heer P. Berbee, die een sa laris zou genieten van f.100. Tot leden van den Raad van Toezicht werden benoemd do heeren J. van Dobbelen, L. Vestcr en C. Prins Lzn., en tot leden van het Bestuur da heeren C. Westerbeek, L. Prins Lzn., P Warmerdam Jr., J. v. d. Hulst en II. P. Groenewegen. Den volgenden dag werd de Bank ge opend. De eerste inlage, groot f. 1000 was van pastoor Bols zg. Later hebben in den Raad van Toezicht nog zitting gehad de heeren C. Colijn (voor zitter), en J. Zuilhof en in het Bestuur H. P. Groenewegen, G. Damen, J. Langeveld (kassier), Jac. Westerhoven, J. P. van Schie. Thans, op den dag van het jubileum, be slaat de Raad van Toezicht uit de volgende heeren: L. v. d. Poel, voorz., Dr. Tl. A. G. Bots, secr., en G. Hoogervorst en het Be stuur uit; W. van der Laan, P. N. VesLr (kassier), S. P. Warmerdam, directer, L. H. Prins Lzn., P. L. v. d. Hulst en L. v. d. Geer. Om met een enkel cijfer de vlucht te tee kenen, welke de Bank in haar 25-jarig be staan genomen heeft, kan gewezen worden op de balans van 1905, die aan inlagen vermelde een bedrag van f. 30.000, terwijl op de balans van 1928 dat bedrag is ge groeid tot ruim anderhalf millioen gulden- Was het aantal spaarboekjes in 1904 nog slechts 70, in bet afgeloopen boekjaar was dat getal geklommen tot ruim 500. Cijfers, die meer spreken dan boekdeelen geschie denis. Dinsdagmiddag werden de feestelijkhe den geopend met een receptie van Raad van Toezicht en Bestuur in de versierde zaal van het Patronaatsgebouw, aan welke re ceptie door vele personen en vertegenwoor digers van Vereenigingen en Zust'er-Ban- ken, zoowel van uit de gemeenten als van daarbuiten, werd deelgenomen. We merkten o.m. den zeereerw. heer pastoor Heytveldt, het gemeentebestuur, vertegenwoordigd door burgemeester en gemeente-secretaris, nota ris ter Haar uit Noordwijk. het Bestuur van de Alg. Ver v. Bioembollencltur, van de Hanze, van de Kweekersbond. van den R.K. Volksbond en vele anderen. Desavonds 7 uur had de feeslbijeen- komsl plaats in de z«sl van het café Boer- haave Op smaakvolle wijze was de zaal en het podium versierd met bloemen en plan RECLAME. 1173 ten. Diverse bloemenmanden had de jubi- leerende Bank ontvangen. Op deze bijeenkomst merkten we o.a. ook op den burgemeester dezer gemeente, en den heer Visser, vertegenwoordiger van de Centrale Bank te Utrecht. Het muzikaal gedeelte van den avond werd, verzorgd door het ensemble der Kin deren uit Leiden. Dan nog had zich een dameskoortje ge vormd, voorstellende de elf provinciën van ons land fn de verschillende klederdrach ten. Dat koortje deed heel den avond ver dienstelijk werk door enkele aardige revue- liederen, ontworpen door den heer Ange- vaare te zingen. De voorzitter van het Feestcomité, de heer Angevaare, opende de feestbijeenkomst en heette allen welkom, meer speciaal den Burgemeester en den heer Visser als afge vaardigde van de Centrale Bank. De geheele avond werd verder gevuld met muziek en zang en met het klimmen der uren steeg ook de vroolijke stemming. In den loop van den avond voerden ver schillende sprekers het woord, en werd achtereenvolgens hulde en dank gebracht aan de oude Bestuursleden en den Raad van Toezicht, die het zware pionnierswerk heb ben verricht en had ook het tegenwoordige Bestuur en Raad vele woorden van waar deering in ontvangst te nemen. Een aardige attentie en verrassing wachtte de oude leden, die van af de oprichting lid van de Bank waren geweest, met name de heeren A. J. Dijsselbloem, P. Meyer Azn., P. Lemmers, Th. Berbee, L. A. Prins Gzn., Jac. Berbee, S. P. Warmerdam, L. P. Zonne veld, K. J. Knoppert, A. Turnhout, A. Knop- pert, P. N. Vfster, G. van Steyn en Chr, Doe9. Bij monde van den heer van der Laan werd deze oudste leden een hartelijk woordje toegesproken on werd hun een kistje sigaren uitgereikt. De Burgemeester hield ten gloedvolle rede, waarin hij het groote werk van Raf- feisen, den Duitscher, die de vader is van het Coöperatieve Boerenleenbankwezen, schelste en daarna stilstond bij het belang rijke sociale werk, dat de Boerenleenbank te Voorhout in al die 25 jaren heeft verricht, waarbij spreker tegelijk wees op de gewel dige vlucht, welke de Bank sedert haar ont staan heeft genomen. Het zou te ver yoerem al hetgéen op dien avond is gesproken hier ook maar in 't kort weer te geven. Alleen mag nog vermeld worden, dat de afgevaardigde der Centrale Bank te Utrecht, de heer Visser, roemde de goede' harmonie en samenwerking tusschen de Voorhoutsche Bank en de Centrale, teT- wijl hij een bijzonder lofwuord sprak tot den Kassier, die te Utrecht bekend stond om zijn nauwgezetheid en ijver. Door een der sprekers werd ook hulde gebracht aan het feestcomité, het meest aan den ceremoniemeester, den heer Angevaarp. Te ongeveer 2 uur 's-nachts werden de feestelijkheden beëindigd. Voldaan en te vreden over hetgeen was genoten en ge vierd gingen allen huiswaarts. VOORSCHOTEN. GEMEENTERAAD. Een ioonkwestie Het vermenigvuldiging»- getal der Gem. Ink. Belasting van 1.3 verlaagd tot 1.2. Voörzitter de he-er E. Verarde, burge meester. Afwezig met kennisgeving de beer J. F. de Kleermaeker. Na opening der openbare zitting worden de notuleD der vorige vergadering voorge lezen en onveranderd vastgesteld. Voor kennisgeving werden aangenomen de ingekomen stukken w.o. 'n mededeeling waarbij do gemeente wordt gemachtigd een gemeenschappelijke regeling te tTeffen met de gemeenten Katwijk, Oeg6tgeest, Stompwijk, Veur en Valkenburg aangaande geneeskundig schooltoezicht. Op een vraag van den heer L. J. van Leeuwen, in 'n vorige vergadering gedaan, wordt meegedeeld dat de burgerwacht in Voorschoten 110 leden telt. Aan het bestuur vrb het Groene Kruis m Voorschoten wordt van 617 Mei a.s. kosteloos de be schikking gegeven over het Gymnastieklo kaal van de openb. lag. school, voor het houden van een mocdercursus. Door P G. de Jong'h, meteropnemcr-in- casseerder bij de bedrijven werd om loons- verhooging gevraagd. Bij do vaststelling der loonen in 1927 is de Jongh gebracht in de 3e klasse, hulp-vakliedeD f. 17f. 25 per week. Er bestaan volgens B. en W. geen termeD hierin verandering te bren gen. Zij stellen echter voor met ingang van 1 Januari 1929 op f. 27 dat is f. 2 meer dan de aangenomen schaal en f. l.ÖO meer dan hij thans verdient, hierdoor zou hij «en loon genieten dat tusschen het maximum ad f. 25 der hulp-vaklieden en het maximum ad f. 30 der vaklieden in staat. Na een uitvoerige discussie, waaraan wordt deelgenomen door de heeren J. Brag- gaar, D. Limburg, L. J. van Leeuwen, don voorzitter, C. Eggink Sr. en J. A Mens, wordt het voorstel aangehouden tot een volgende vergadering. Naar aanleiding van eon schrijven van den pensioenraad, wordt het salaris ala aanplakker van C. van Meurs Sr. vanaf l Januari 1921 vastgesteld op f. 13 per jaar. Dooi den heer A. J. Coljée is toestem ming verzocht tot het tijdelijk bewonen van een perceol Waar een bewoonbaar - verklaring niet kon wordon gegeven «u «le bouwverordening geen tijdelijke bewooD- baarverklaring kent, stellen B. en W. voor afwijzend te beschikken. Op een vraag van een der leden wor it j geantwoord dat teeen A. J. Coljee proces- i verbaal is opgemaakt, omdat hij het per- ceel toch beeft betrokken. Het voorste! van I B. en W. wordt goedgevonden- 4 Aan het R.-K. Par. kerkbestuur uordt medewerking verleend voor dc aanschaf fing van leermiddelen. Door de aid. Voorschoten der Holl. Mij. van Landbouw is om subsidie gevraagd voor cou cursus Landbouw huishoudkunde. Besloten wordt gedurende 5 uur per week gratis ccn verwarmd en verlicht lokaal be schikbaar te stellen. Besloten wordt de perceelen Papelaan 78 i'ii 80 onbewoonbaar te verklaten. Wet houder C. Eggink Sr. deelt mede dat bet de bedoeling van den eigenaar is, wan neer de tegenwoordige bewoner een ander huis heeft, deze buizen af te breken. De onbewoonbaarverklaring van hot laatste perceel aaD den Steenenrauur wordt opgehevoD op advies van do Gezondheids commissie, waarbij echter zal worden mee gedeeld dat nog enkele verbeteringen zullen moeten worden aangebracht. Naar aanleiding vaü een schrijven van R. en W. van Leiden, inzake eon cutbu9 Electrotechniek voor onderwijzers, wordt besloten f. 25 en het gymnastieklokaal der O. L. school beschikbaar te stellen op 12, 10. 26 April en 3 Mei. Het vermenigvuldigingsgetal der Gem Inkomstenbelasting wordt van 1.3 terugge bracht op 1.2, zoodat deze belasting ieta naar benedeD gaat. Vervolgons worden enkele besluiten comp tabiliteit genomen. De voorzitter deelt mede dat tot nog toe voor de werkver schaffing f. 5221.35 ie uitbetaald en dit reeds boven de raming is. De heer J. Braggaar brengt B. en W. dank voor hun houding tegenover de wer- keloozen tijdens de felle koude. Nadat het kohier hondenbelasting is vastgesteld tot een bedrag van f. 638, wod- den bij dc rondvraag door dep heer Braggaar en de heer J. J Dijkman enkele vracren gesteld en beantwoord. Hierna in besloteD zitting reclames schoolgeld. Bezoek Commissaris der Koningin. De Minister van Staat, CommiBsaris der Koningin in de provincie Zuid-Holland is voor nemens op Vrijdag 12 April a.s., des namid dags omstreeks 2 uur een bezoek aan deze geen] en te te brengen. In verband hiermede wordt den ingezetenen verzocht de vlaggen uit te steken. De burgemeester dezer gemeente maakt bekend, dat het Bpreekuur van het Consultatiebureau voor zuigelingen vanaf 11 April a.s. gehouden zal wordeD op eiken Donderdag van 9—10 uut v.m. in het Gym nasticklokaal van de Omrbarc School. WARMOK.J Burgerlijke Stand. Geboren: Adrianus Lamberlus, zoon van Adrianus Cornelia de Vogel en J. E. W. v. d. Valk. Willemina Antonia dochter van W. de V09 en W C. A. Wille. Agatha Pieternella dochter van A. van Es en W. F* Hardijzer. Ondertrouwd: J. A. Tijnman 23 j. en J. Wolvers 22 .j Overleden: Jacobus Arnoldus Kerkvliet, 81 j. Gevestigd: J.a van Leeuwen van Koude* kerk. Ja. Ca. v. d. Schuur van 's Graven- hage. Ca Ma. Ja. Mens van Leiden. P C. Scholts van Amsterdam. R. B. Sueters van Arnhem. LG. van Leeuwen van Roosendaal en Nispen. Vertrokken: R. de Ruiter naar Leiden.—* A. W. de Groot en gezin naar Leiden. Ca. Ma. E. Bos naar Leiden. Ge Baks naar Rijswijk. - P. Vlugt naar Leiden. E. Fokkens naar Loenen. J. Fokkens n. Loosdrecht. Wed. G. Romein en gezin naar 's Gravenhage. Ca. Ma. Kroon naar Voorschoten. Aa. Groen in 't Woud naar Alphen a. d. Rijn. D. de Ruiter naar Bergambacht. P. E. J. Bottelier naar Wassenaar. WASSENAAR. Z.Ecx. de Minister van Staat, Commis- ^aric der Koningin in deze provincie, zal Vrij dagmiddag om treeks half vier een officieel bezoek brengen aan dezo gemeente. ZOETERWOUDE. Gedurende het jaar 1928 werd door hel gemeentelijk waterleidingbedrijf afgeleverd 37560 M3. drinkwater tegen 32989 M3. in 1927. RECLAME. 1763 s-a

Leidsch Dagblad | 1929 | | pagina 7