H. M. PIERROT - Horlogemaker BALANS-OPRUIMING in onze afd. Uurwerken en Luxe artikelen, Profiteer v.d. koopjes die wij in Uurweiken brengen Bij Vorst UIT DE RIJNSTREEK. MAARSMANSSTEEG 14 - TELEFOON 1293 Zaterdagmiddag 3 uur begint onze jaarlijksche WEKKEN PER TELEFOON. D? Fraxische telefoonabonné kan voor laan van een nieuw insevoerde faciliteit ge bruik maken, door met hei telefoonkantoor oveTeen te komen hem te wekken op welken tijd hij ook wenscht, door hem op te bellen. BS GEVONDEN DRIJVERS NIET VAN DE LATHAM AFKOMSTIG. Volgens de laatste berichten zijn de bij de Noordkaap gevonden wrakstukken niet van de Latham afkomstig. ERNSTIG SPOORWEGONGELUK IN CHINA Op het station Soeke op den spoorweg PekingKalgan kwamen twee personen treinen met elkaar in botsing De locomo tieven en de eerste wagens van beide treinen werden in elkaar gedrukt Er zouden 19 personen gedood en 38 gewond zijn. EEN TOCHT VAN DE LOS ANGELES. Het luchtschip Los Angeles is te Tampa aangekomen en ging in de St Josephsbaai aan de Paloka voor anker Het luchtschip was op zijn reis boven Westelijk Florida doo; mist en tegenwind ongeveer 12 uuj opgehouden. DE SCHOLIERENSTAKING TE HAMBURG. De stakende leerlingen der technische scholen hielden een vergadering, welke door honderden leerlingen, benevens door een aantal oud-leerlingen, werd bezocht. In de daar gehouden redevoeringen werd vooral de griel naar voren gebracht, dat de studeerenden al te zeer als scholiereD be handeld werden. Een resolutie werd in stemming ge bracht. Met groote meerderheid stemden de leerlingen der hoogere scholen voor machi nebouw, eleclrotechniek en scheepsbouw voor voortzetting der staking. Vóór staking stemde ook het meerendeel der aanwezige studenten der mijnbouw- school. Daar echter twee derden van de leerlingen dezer school niet aanwezig wa ren, zal voor deze afdeeüng een nieuwe stemming plaats vinden. Aan de studenten, die voor hun eind examen staan, werd in een afzonderlijke resolutie toegestaan, zich van deze staking afzijdig te houden, ten einde examen te kunnen doen. Vóór deze stemming had het schoolbe stuur, hetwelk ten deze den steun heeft van den Hamburgschen senaat, den stakers doen weten, dat de strengste maatregelen legen hen zouden getroffen worden, indien zij beden niet ter school verschenen Zou den zij echter wel op het appèl verschij nen, dan kon over de grieven van gedach ten gewisseld worden. Desondanks werd tot voortzetting der staking besloten. 8 DOODEN BIJ BRAND IN EEN BIOSCOOP. Naar uit Moskou gemeld wordt is tijdens een voorstelling in een bioscoop Ie Weihai- tvei brand uitgebroken. Door het vallen van brandpnde balken werden 9 personen ge dood: 14 personen werden gewond. De brand was door kortsluiting ontstaan. RECLAME. 5374 wordt de huid ruw en schraal en springen lippen en handen stuk. Men verzacht en geneest dit met 1)009 30 en 60, tube 80 ct. PUROL ALPHEN AAN DEN RIJN. Burgerlijke Stand. Geboren: Gerrit, z. v. T. Zekveld en N. do Haan. Arnoldus Aart, z. v. W. G. van der Vlist en E. Klok. Johanna, d. v. N. J. van Vliet en T. Vink. Marius Jan, z v. H de Bruin en G. Ram. Theodora Petronella, d. v. M. Nieuweboer en M. G. Plauw. Anna Alida, d. v. H. de Groot en M. M. Westerhoven. Jan, z. v. B. A. Wille en J. G. v. Leeuwen. Hendrik Eelke, z. v. E. J. de Vries en H. Schellinger- houd. Elbertus Jacobus, z. v. J. Hoger- vorst en C. Boot. Overleden: G. van Heiningen, echtge- noole van Th Spreij, 65 j. (overl. te Apel doorn), P. van der Hoogt, echtgenoot ynn H. A. van Gog, 68 j. L. M. Duiker jd. 4 m. J. van der Maal jm. 68 j. Gehuwd J. van Rijn jm. 24 j. en J. G. H. M. D. Visser jd22 j. Ingekomen van: Rotterdam, Alberdina M. de Rooij, zonder, Bloemhofstraat 27; Sa8senheim, Adriana Zoutman, zonder Oranjestraat 63; Eindhoven, C. Zoutman, ffciziger, Oranjestraat 63; Maasland, Pleuntje Beunink, dienstbode, Hoogedijk 11; Helft, G. Verkerk, scheepsklinker, Tuin straat 23; Capelle a. d. IJssel, L. I. van Zwienen, scheepsm-kn., Steenstraat 19; Schaesberg, H W. Roozenboom, electro- technicus, Stationsstr. 46; Woerden, Chrisliaan Lardé, winkelbediende, Juliana- straat 28; Den Helder Margaretha M. L. Jansen, onderwijzeres, Noordeinde 28; Heerlen. J. C. de Vries, klerk Rijksbelastin gen, Conradslraat 11. Vertrokken naar: Boskoop, Guurtje de Jong, zonder, Hooftstraat 17; Nijmegen, aan boord, J. Versteeg, schipper; Raadhuisstraat 163: Reeuwijk. Klazina L. van Leeuwen, I zonder. Rietveldschepad 2; Oegstgeest, C. J. Hoogendoorn en gezin, schilderskn Con- cordiastraat 27; 's Gravenhage, Spui 14, J. van Rijn, melkslijter. Gnephoek 10; 's Gra venhage. Spui 144, A van Rijn, zonder, Gnephoek 10: 's Gravenhage, Spui 144, I Antje C. van Rijn zonder. Gnephoek 10; s Gravenhage. Spui 144. Johanna G. H. M. u. Visser, zonder. 's Molenasrsbuurt 7: Bar- woutswanrder N Noorlander. arbeider, Gnjpensteinstraal 8. j Onze plaatsgenoote mej. S. de Boer slaagde te Utrecht voor het diploma boek houden en a- v. vanwege ..Mercurius". Voor de op 24 25 en 26 dt-zer alhier te houden Pluimveetentoonstelling schijnt een bijzondere belangstelling te bestaan; reeds Woensdag waren niet minder dan ruim 400 inschrijvingen binnen gekomen Naar wij vernemen worden de voor deze tentoon stelling beschikbaar gestelde prijzen Zater dag a.s. geëtaleerd in de etalage van de fa. de Vries' zaadhandel Raadhuisstraat alhier. Op initiatief van de Chr. Oranjever- eeniging en Wilhelminavereeniging was ook in onze gemeente gisterenavond een radio avond georganiseerd ter gelegenheid van de muziekuitvoering in de groote kerk te 's-Gravenhage voor de herdenking van het 50-jarig verblijf van H M de Koningin Moeder in Nederland waarvoor in de Ned.- Herv. Kerk Julianastraat door den exploi tant van de radiocentrale den heer W. den Hertog Azn een ontvangtoestel was aange bracht. Zooals te verwachten was was het kerkgebouw geheel bezet. Onder de aan wezigen merkten wij o.m op onzen burge meester den heer Dr H. J. Lovink die een kort inleidingswoord tot de aanwezigen richtte en voorts de verschillende raadsleden en besturen van bovengenoemde vereeni- gingen. Door de Rederijkerskamer ..Tot Nut en Genoegen" werd Woensdagavond in de bovenzaal van het hotel „De Vergulde Wagen" opgevoerd het tooneelstuk „Baron van Eïaberniks" blijspel in drie bedrijven van Otto Schwarz en G. Lengbach De zaal was zeer goed bezet. De voorzitter de heer D v. Dien opende dezen avond met een kort welkomstwoord. Over het algemeen werd goed gespeeld en leverde het geheel een geweldig lachsucces op. De avond werd besloten mpf een zeer druk hal terwiü het Duo v. d. Mild voor het muzikale gedeelte zorgde. BODEGRAVEN. RECLAME. Burgerlijke Stand. Geboren: Neeltje Adriana, d. van C. van Dam en A. van Dam Jacoba Theresia, d. van P. Verleun en G. Nederlof Willy Gij9berlha. d. van J. Bok en D. Uithol. Ondertrouwd: J. P. van den Berg, 22 jaar en J. van der Werff. 27 jaar. Getrouwd: K. Koemans. 49 jaar en C. Jacobi, 47 jaar J. van Duinkerken. 26 jaar en A. Kortenoeven, 25 jaar. Gevestigd: L. F. v. d. Bc-Tg. kapper, van Utrecht E. Wortman. bakkersknecht van Woerden C. van Dam. dienstbode van Zwammerdam P. J Jacobi en gezin, los werkman van Zwammprdam H. J. Ver douw, dienstbode van Hekendorp K. G. G Veldhuyzen, zonder beroep van Zwam merdam A. A. M. Kaptein. zonder beroep van Zwammerdam W Vermeulen, los werkman van Leiden J. M. Ruigrok, zon der beroep van Delft. Vertrokken: C Jacobi. zonder beroep naar Boskoop P. C. van Velzen. zonder beroep naar Ouderkerk a. d Amstel M. C. van Dam. boerenknecht naar Zegveld A. M. Smit dienstbode naar den Haag B. Bru- sik, boerenknecht naar Reeuwijk. Loop der bevolkinn. Op 1 Januari 1928 bedroeg de bevolking van. Bodegraven 3039 mannen en 3271 vrouwen totaal 6310 personen. Zij vermeerderde in 1928 door geboorte met 76 mannen en 70 vrouwen totaal 146 en door vestiging met 221 mannen en 262 vrouwen, totaal 503 Totale vermeerdering derhalve 649 personen. Zij verminderde in 1928 door overlijden met 31 mannen en 22 vrouwen, totaal 33 en door vertrek met 262 mannen en 329 vrou wen. totaal 591. Totale vermindering derhalve 644 pers. De bevolking is derhalve toegenomen met 4 mannen en 1 vrouw en bestond op 1 Januari 1929 uit 3043 mannen en 3272 vrou wen. totaal 6315 personen. In 1928 werden als levenloos aangegpven 5 kinderen, waar van 3 van hel mannelijk en 2 van het vrouwelijk geslacht. Er werdpn 48 huwelijken gesloten en 2 echtscheidingen ingeschreven. Gevonden voorwerpen: een rijwiel- handbescheTmer en een handvat Inlichtin gen worden verstrekt ter gemeentesecretarie.' Woensdagavond vergaderde onder presidium van de heer P M. Smit de Anti- Revolutionaire Kiesvereeniging. Na openingswoord en notulen werd be handeld de candjdaatstelling voor de Twe"ede Kamer Uit een voordracht werd door de aanwezigen gestemd. Afgevaardigd werden naar den Kamerkieskring Leiden de heeren P. Batelaan. J. Burgraaf, W. J. v. d. Boon en C. v, d. Veer. Gestemd werd voor 18 bestuursleden van dezen Kamerkieskring. Uitvoerig werd gedi9cuseerd over een reglementswijziging betreffende de plaats der propaganda-commissie in de organisatie. Te 's-Gravenhage slaagde onze plaats genoot de heer H C. Ooms. voor het diploma boekhouden van de Federatie „Mercurius". De Chr. Nationale Werkmansbond or ganiseerde in het Volkslokaal een goed ge organiseerde en geslaagde bazaar. Er was te kust en te* keur te koop en allerlei attrac ties verhoogden de aantrekkelijkheid. Er heerschte dan ook een gezellige drukte. Naast de bazaar was een loterij georgani seerd. met als hoofdprijs een slaapkamer ameublement Deze prijs werd gewonnen door A. van Wensveen, een jongen van 10 jaar. In den loop van 1928 passeerden door de Rijnbrug en sluizen alhier in totaal naar de richting Woerden 11.551 schepen met een tonnenmaat van 48 798 ton, terwijl naar de richting Leiden passeerden 11 442 sche pen met een totale tonnenmaat van 482 478 Op 2 en 9 Januari zijn de jaarlijksche onderlinge schietwedstrijden van de Bode- graveneche Burgerwacht gehouden. De uit slag was als volgt* Eerste klasse: H. Göbel 114 punten, A. 5386 Veeienturl 112, K. G. Bos 112. Nic. Bos 110, J. E. Kraay 109, G. v. d. Werken 108. Tweede klasse: K. Punselie 116 punten, J v. d Poorte 109, J J. de Vries 109, R. G. Kauling 106, J. Pfaulh 100. Derde klasse: P. van Wensveen 108 pun- pen, N. van Leeuwen 107, E. van Wensveen 105, C. Boerefijn 104, C. van Wensveen 104, J Groenendijk 99, J. J. Dubbeldam 95. P. Domburg 94. Bij den radiohandelaar Riechers werd reeds gedurende geruimen tijd telkens wat uit de werkplaats vermist. Dan dit onder deel, dan weer wat anders, zoodat dielstal vrij zeker was Toch kon men den dader nret ontdekken, totdat na lange nasporingen de rijksveldwachter De Haardt een nieuwe radio-installatie ontdekte, die kennelijk uit gestolen onderdeelen van de fa. Riechers was opgebouwd en door deze ook werden her..end. Toen was (le dader spoedig ge vonden. Dit bleek een jeugdige boerenarbei der te zijn. die als heel fatsoenlijk bekend stond. Bij het naar huis gaan werd hij ge arresteerd en voor den burgemeester geleid, waar hij aanvankelijk pertinent ontkende, doch ten slotte door de mand viel. Fen ge houden huiszoeking leverde goede resultaten op. Ook heel wat werktuigen voor verkeerde doeleinden werden gevonden. Met een val- sche sleutel verschafte het jongmensch zich toegang tot de werkplaats van de fa. Rie chers Hij bleek nog meer valsche sleutels te hezillen. Voorloopig is hij nog op vrije voeten ge steld, nadat proces-verbaal was opgemaakt. BOSKOOP. Woensdagavond heeft de Chr. Zang- vereeniging „Hosanna"' met afd kinder koor „Klein Hosanna" onder leiding van haren directeur den heer J< van Beek uit Woerden in de Ned. Herv. Kerk een uit voering gegeven. Het zeer ruime kerkgebouw was geheel bezet, met een aandachtig gehoor. Het met zorg gekozen programma werd keurig af gewerkt, zoodat ieder die aanwezig is ge weest een genotvollen avond heeft gehad. In verband met de alhier ten'huize van de familie Jonge jan gepleegde diefstal met braak is door de politie aangehouden de timmerman S. uit deze gemeente Na opgemaakt procesverbaal is deze ter beschikking gesteld van den Officier van Justitie te 's Gravenhage en in het Huis van Bewaring ingesloten. HAZERSWOUDE. Geref. Zendingsboni, Du Hulpvcrleening van de Gereformeerden Zendingsbond heeft ten huize van den pen ningmeester haar jaarvergadering jaar 1928 gehouden. Nadat de voorzitter het samenzijn op de gebruikelijke wijze had geopend en de in houd der busjes wa9 geteld, werd het woord gericht tot de ijverige cpijectanljus G. van Pijlen, Joh. de Bruin en J, van Rijssel en hun dank gebracht voor al den ijver en toe wijding, waarmede zij in het afgeloopen jaar wederom hun werk hadden verricht. Een bedrag van f. 119.17 werd door hen bij eengebracht. hetgeen ten bate komt van de Geref. Zending. De voorzitter sprak den wensch uit dat voor 1929 wederom met de zelfde liefde het werk door hen zal wor den voortgezet, en schonk hun met een toe passelijk woord als blijk van waardeering een keurig boekwerk, hetgeen dankbaar werd aanvaard. Daarna werden de belangen der zending besproken, en een en ander door het bestuur geregeld, waarna het samenzijn door den heer Zwemstra met dankgebed werd gesloten. In de Geref. Kerk alhier werd een zen dingssamenkomst gehouden vanwege de classis Leiden, onder leiding van ds. H. W. Bouwman, deputaat der zending le Leioen Nadat gezongen was Ps 67 vrs. 3 ging Z.Eerw voor in gebed, las 2 Thes. 5 van vers 1 tot 10 en sprak een kort Inleidend woord. Hierop verkreeg de Javaan Raden J Nimpoens het woord om te spreken in het belang der zending. Spr. bepaalde de tal rijke aanwezigen eerst bij de zeden en ge woonten en het godsdienstig leven der Ja- vaansche bevolking om daarna mei hetrek- king tot 't werk der zending onder die be volking te wiizen op den hoofdd'enst hulp dienst, medi9chen dienst en schooldienst van dit zoo rijk gezegend werk. Door een koor werden onder leiding van den heer D Pels ter afwisseling eenige zen dingsliederen gezongen. Aan het einde sprak ds. Bouwman een slotwoord en sloot de vergadering met dank gebed. Naar wij vernemen bestaat er Dins dag 15 Januari a.s des namiddags tussuhen 3 en 5 uur gelegenheid den -burgemeester dezer gemeente den heer J. van der Meu ten. ten zijpen huize aan den Ryndiik, geluk te wensehpn met zijn 25-jarig ambts jubileum als burgemeester. KOUDEKERK. Loop der Bevolking. Ingekomen: van Oudewater, A. de Waal en L. H. van Baren; van Alphen a. d. Rijn M Vergunst. van Katwijk, J. M Cats; van Ammurzoden, L. Struik en gezin; van Monnikendam P. K. Koopmans en gezin; van Arnhem, J M. Joosten. Vertrokken naar: Alphen ad. Rijn, H. A. Munnik en gezin; naar Gendt, W. A. Peters en gezinnaar Alphen a. d. Rijn. P. Versloot; naar Voorburg, W. A. van Be- zooijen en gezin en K. P. Schellinghout. LSIMUIDEN. Gedurende de maand December werd aan keurloon ingevolge de vleeschkeurings- wet, in totaal een bedrag van f.87 ont vangen. De burgemeester dezer gemeente is van zijn verlof teruggekeerd en heeft zijn ambts bezigheden hervat LEIDSCHENDAM. Overreden en gedood. Gistermorgen is de ongehuwde boeren knecht J. O. van een met mest beladen driewjeligen wagen gevallen. De man kwam onder de wielen terecht en is aan de beko men verwondingen zonder tot bewustzijn te zijn teruggekeerd, overleden. RIJNZATERWOUDE. Jaarvergadering Rijnza erwoudsche 1* lnim vee-Vereeniging. De Rijnzatenvoucl&che Pluimvee-Vereeni ging hield in het café van J. W, de Boer te Kijnzaterwoude haar jaarvergadering. Aanwezig 38 leiien. De voorzitter de heer C. van Tol opende deze vergadering, heette alle aanwezgien 1 hartelijk welkom, en sprak er zijn voldoe ning over uit dat de opkomst zoo schitte rend was. Daarna verzocht hij den secre taris don heei Visser de notulen voor te lezen van de vorige jaarvergadering, weJke zonder op of aanmerkingen, onder dank zegging aan den secretarie worden goed gekeurd. Hierna volgt verslag van den pen ningmeester den heer Dorrepaal, waaruit blijkt, dat er in 9 maandeD van 1 AprL 1828 t/ra 31 Deo, 1928 257000 eieren geveild zi.in. De totale veilingsinkomsten bedroo- gen f. 15787.12 Er blijkt eeD batig saldo te zijn van f. 195. Hiervan staat als reserve fonds f. 100 op de spaarbank en f. 95 is door het bestuur voorbehouden voor diverse uitgaven. Volgt het jaarverslag van den secretaris, waaruit blijkt, dat het ledental nog steeds toeneemt en thans 85 bedraagt. Daarna volgt verkiezing van twee aftre dende bestuursleden en wel de heeren C. van Tol en S. J. Visser, welke beide met bijna algemeene stemmen worden herkozen en hun benoeming aannemen. Vervolgens doet de voorzitter mededeeling dat het be stuur besloten heeft om voorloopig als proef een half jaar voor 3 pCt. te veilen. Indien blijkt dat zulks rendeeren kan, bluft men voor 3 pCt. veilen. Dan heeft een gratis verloting onder de leden plaats van pluimveeartikelen, be staande uit voederbakken, drinkbakken enz. De heer Compeer dankt het bestuur voor de wiize waarop het de belangen der ver- eenieing in het afgeloopeD jaar behartigd heeft. Nadat de voorzitter den heer Kroes dank he^ft gezegd voor zijn accuraat financieel beheer, sluit hij de vergadering. ROELOFARENDSVEEN. Oprichting R.-K. Volksbond. Donderdagavond had in de Pancratiuszaal alhier een tweede vergadering plaat6, ten einde te komen tot oprichting van* e«o af- deeling van den R.K. Volksbond. De neer Gortzak opende de bijeenkomst met een woord van welkom tot de leden. Spr. zette hierna in het kort uiteen wat de Volksbond zich voorstelt voor zijne leden in de toekomst te doen. Hij noemde o.a. het houden van le zingen, de werkverschaffing, invali-diteits- €o ongevallenwet, kortom allee wat tot verhef fing der stoffelijke belangen der leden kan dienen. Hierna gaf hij het woord aan den spreker van dezen avond, den heer Ange- nent uit Amsterdam, bestuurslid van het Cen traal Verband. Spr. besprak hierna den organisatorische^ vorm vao den R.K. Volksbond- Het werk van deü Volksbond is volgens spr. meer ge richt op het individu, daarbij geheel en al rekening houdende met de plaatselijke om standigheden. Er gaat van de Volksbond uit een opvoedende kracht, en de Volksbond houdt nauw verband met de kerk. Overal zijn gevestigd afdeelingen, die weer onder, ge-bracht zijn m de gewestelijke afdeelingen. Daar boven staat de Centrale Raad met een centraal bestuur. Ook is de volksbond aan gesloten bij het ft.K. Werkliedenverbond. Spr. weidt vervolgens in den breede 'erover uit, dat onze tegenwoordige tijd zoo'n behoefte Heeft aan een vredig en rustig leven. De voornaamste taak van den Volksbond is het aankweeken van liefde en solidariteit Eeu langdurig applaus volgde op de rede van den heer Angenent Van de gelegenheid tot» het stellen van vragen werd door sommi gen gebruik gemaakt en de gestelde vragen werden door den voorzitter en door den spre ker op bevredigende wijze beantwoord. Hierna gaven zich ruim 50 personen als lid op, zoo dot de volksbond hier in deze plaats defini tief is opgericht Hierna kre-eg oog het woord de geestelijke adviseur, die allereerst! de vergadering geluk wensch te met de op richting van den volksbond. Binnenkort zaï een ledenvergadering worden be.egd, waarin een definitief bestuur zal worden gekozen met vaststelling van statuten, huishoudelijk reglement eo werkprogram. Na een woord van dank te hebben gebracht aan den spre- kor van dezen avond en aan de leden voor hun opkomst, sloot de voorzitter de verga dering. Vergadering IJsclub. Donderdagavond hield de ijsclub „Ijsver maak is ons genoegen" hare jaarvergadering ten huize van den heer Van Ruiten. De voor zitter, de heer W. van der Zwet, opende de vergadering met een woord van welkom en herdacht in zeer waarderende woorden het overleden medebestuurslid deo heer J. Verhaar. De rekening van den penningmees ter den heer Klein, sloot met een batig saldd van f. 100,92. De rekening werd door de commissie nagezien en in orde bevonden. Daarna volgde bestuursverkiezing. De hee ren W. van der Zwet en M. Turk, die perie- diek moesten aftreden werden wederom her kozen. Vervolgens kwam aan de orde het hou den van Qpn feestavond. Algemeen werd goedgevonden wederom een feestavond te organiseeren en wel op Dinsdag 15 Januari a.s. in het cafó van den heer Van der Geest B\j de rondvraag werd nog gewezen op het iQsgevaar hier in do plaats vooral voor da jeugd. Gemeend werd dat het bestuur zicb in verbinding moet 6tellen met de ijsclub Werk verschaffing alhier, om te verzoeken bij ijs- gelegenheden, vooral met het; oog op den polder, waarschuwingsborden en teekenen te doen plaatsen op gevaarlijke punten. Ook zon dit van veel nut kunnen zijn voor van elders komende personen. Gemeend werd dat deze werkzaamheden nuttiger werkverschaf fing zjjn dan het maken van brandbjjten, wel ke voor groot en klein gevaarlijk moeten ge- noemd worden. De voorzitter zeide met het gesprokene ge heel te kunnen meegaan en de<?d toezegging mot het bestuur van Werkverschaffing een en ander te bespreken. Na behandeling nog van een paar huishoudelijke zaken, werd deze ver. gadering door den voorzitter met een woord van dank gesloten. WADDINXVEEN. Het zielental dezer gemeente bedroeg op 31 Dec. jl. 6926, tegen 6829 op 31 De cember 1927. Als een bewijs van de drukke scheep vaart door de Gouwe, die deze gemeente doorsnijdt, moge dienen dat door de Hooge Waddinxveensche brug in 1928 meer dan 63000 schepen passeerden. WOUBRUGGE. Op Maandag 21 Januari a.s. zal we derom de gelegenheid worden opengesteld tot kostelooze inenting of herinenting en wel ten huize van Dr. Lath om half twee en in het gemeentelokaal te Hoogmado om half drie. RECLAME. 1006 Losse nummers van ons Blad zijn behalve aan ons bureau ook verkrijgbaar bij de Firma A. HILLEN. Breestraat 154* Firma A. HILLEN, Stationsweg, W. G. J. VERBURG, Sigarenhandel Heerenstraat 2, Fa. A. SOMERWIL Azn.Hoogew. 24 Firma A. J. H. WITTENBURG, Haarlemmerstraat 2, A. M. VAN ZWICHT, Kiosk Prinsessekade, en bij JOH. HOGERVORST Haarl.str. 128 en des Zaterdags bij A. H. v. d. VOOREN, H. Rijndijk 74. 8-8

Leidsch Dagblad | 1929 | | pagina 11