T. DEN DÜLK J VAN BEELEN's VAN ALPHEN banketbakkerij )uinoord 16 - tel. 214 Een Piano, Orgel, Gramofoon of Fadio w. a. gouw Borstraat 64-66, katwijk a. zee Banket, Nergens Beter! Jelieve Uw Banketletters en Banket- laven vroegtijdig op te geven. Wichtig onze ttlel en wij weten zeker, dat Dv kens dan terstond bepaald aal zijn. 2611 Bij het hoofdstuk „Handel en Nijverheid" eitle de heer Meerhurg nog eens voor een Jres om de Regeering te verzoeken verbe- iring te brengen in het Post- en Telegraaf- antoor, dat niet meer aan redelijke eischen oldoet. B. en W. zijn ten opzichte van dit punt iligent, aldus de voorzitter. Inzake arbeidsbemiddeling drong de heer Duyn aan op meer wisseling van per- meel, wat volgens den voorzitter be- aarlijk in het algemeen kan geschieden, en W. zullen niettemin een nader on- irzoek instellen. Sa nog verschillende andere punten te ikben besproken, kwam men tot de in- jnslen van den gewonen dienst inzake de duinen werd met name door wethoudlr Ouwehand op het groote lang van het bezit daarvan voor de bad- aats gewezen. B. en W. zijn ook op dit int diligent De heer Hueting vroeg of de 65 opcenten de personeele belasting, waaraan de veel oolere opbrengst is te danken, niet weer 50 kunnen worden teruggebracht. De voorzitter zeide, dat de bedoelde hoo- re opbrengst, niet alleen te danken ge- eest is aan de verhooging der opcenten, eer aan de verhoogde taxatie. Men zou bij verlaging het vermenigvul- gingscijfer moeten verhoogen. Daarvoor voelde de Raad blijkbaar nog inder, zoodat ook dit punt niet verder erd besproken. Ten slotte het was weder elf uur ge erden werd de begrooting vastgesteld: gewone inkomsten en uitgaven op 185.049,561,/, de kapitaaldienst: inkom- f. 177.223; uitgaven f. 171.604,67; batig Ido f. 5618,33. Toot den post onvoorziene uitgaven is (getrokken f. 14.466,49',/j, terwijl als sluit- de plaatselijke directe belasting is ge aaid op f. 16.300. Hierna bracht de voorzitter nog ter tafel in de vorige vergadering aangenomen [luit om aan de Maatschappij O.N.DA. or den bouw van woningen een terrein or f. 70.000 te verkoopen, mits de Maat- happij een bedrag van 20 pCt dezer som randeert. De Maatschappij had nu bericht bezwaar gen deze laatste voorwaarde te hebben, en W stelden voor toch tot verkoop den grond over te gaan, waarmede de iad zich zonder hoofd stemming veree gde. Daarop kwam ter tafel het voorstel tot dere aanwijzing van de plaats, waarop 't uwe Raadhuis zal verrijzen, i heer Van Duyn stelt voor om dit punt le houden tot de volgende vergadering, dus besloten. lij de rondvraag vroeg de heer De Jong het waar was, dat de hoofdopzichter op October een 8-ta! losse arbeiders had ont- gen, zonder den vastgestelden opzegier- n in acht te hebben genomen en of deze rklieden nu nog een week loon zal wor- uitbetaald. )e voorzitter antwoordde, dat de hoofd- [ichler in dezen geen fout had gemaaakt dat geen extra loon kan worden uitbe- st lid. laarna sluiting met dankgebed. KATWIJK AAN DEN RIJN. Woensdag had de feestelijke avond uls van het R. K. Zangkoor „St. iliae". Voor het eerst weid deze avond in het rochiehuis gehouden. De zeereerw. heer itoor Spoorman, voorzitter, opende de enkomst met een hartelijk welkom, namelijk aan de dames die thans voor eerst op dit feest konden tegenwoordig Een programma van 12 voordrachten en agslukjes. was voor dezen avond samen- 'teld en voor versterking van den in- edigen mensch was ook voldoende ge- De feeststemming zat er dan ook >edig in. De avond was voor het zangkoor Prachtavond die een tot weerziens noo- tfe. De Z.E.w. heer pastoor sprak het slot- ord. LISSE. De Christ. Hist. Kiesvereeniging hield '«avond een ledenvergadering voor het Wellen van de groslijst voor de a ver engen voor leden van de Tweede Kamer. belangstelling was niet groot. O.m. •d een besluit genomen, de propaganda r de Afd een9 goed ter hand te nemen, wat meer medeleven te krijgen van de en. NOORDWIJK. Burgerlijke Stand. Geboren: Johannes Laurenlius Nicolaas, z. van P. van Bohemen en J. J Angevaare. Ondertrouwd: Gerrit Hendrik Medemblik, 25 jaar en Petronella Dorothea Cornelia van Kan, 25 jaar. Getrouwd: G. A. Kleinpenning, 24 jaar, te Zevenaar en P. A. M. Fornara 22 jaar te Noordwijk. Gevestigd: W. A. C. Vermeulen, kappers bediende, van Zutphen, Oude Zeeweg 80 M. Nienhans. dienstbode, van Schijndel, Wil- helminastraat 31 A. de Klerk, naaister, van Barendrecht, Dr. Mr. W. v. d. Bergh- stichting Klei Wed. S van Wezel, van Leiden, Wilhelminastr. 15 T. de Jong, dienstbode, van A'dam. Wilhelminastr. 13 W. C. van Eek, volontair Politiebureau van Gothen, Gooweg 9 J. Smit. huis houdster. van den Haag, Wilheiminastr. 22 C. W. Duyndam. landarbeider, van Noord wijkerhout. Molenstraat 41 Vertrokken: C. W. van der Klugt, dienst bode. naar Noordw.hout Leidschevaart M. Karrer. idem. naar Wassenaar. Hofweg 6 W. Bijlevelt en fam., naar Haarlem Heerenwee 269. Huize „Zeelandia" R. Schulz. keukenmeid, naar R'dam, Zwarte- paardelaan 88a H. Westbroek, slagers knecht. naar Driebergen. Fraai 69 Joh. Vierhuis, kellner, naar den Haag. Stuyve- eantplein 29 J. Zwartveld, slager, naar Amsterdam. Orteliusstr. 66 J. van der Stoel, huishoudster, naar idem. idem Th Hogepes en fam schippersknecht, naar Katwijk aan Zee, Varkevisscherstraat 57 C. A M. van WichenSchaal, naar Lisse, Kanaalstraat 29 a M. C. H. Stokman, reli- gieu9e, naar Oldenzaal, StAnthoniusklooster A. Slaghuis, kappersbediende, naar Luzern Pilatusstrasze 7 H. M. van Veen. dienst bode, naar Leiden, de Laat de Kanlestr. 1 L. Krumme, idem, naar den Haag. Juliana v. Stolberglaan 88 P. A. M. Fornara (geh. met G. A. Kleinpenning)) naar Zevenaar, Zuiderlaan D. 193. Gevonden voorwerpen: Een huissleu tel, een zwarte heerenportemonaie inhoud ongeveer f. 13, een heerenportemonnaie in houd ongeveer f. 2.50 en twee rozenkran sen. Inlichtingen over bovenstaande voor werpen worden verstrekt aan het politie bureau te Noordwijk-Binnen uitsluitend des Zaterdags van 121 uur. NOORDWIJKERHOUT. Het voorstel van de R. K. Midden- standsvereeniging om vanaf 15 December, 's avonds halfnegen te 9luiten, wordt thans door de R. K. winkeliers aanvaard. De winkeliers van andere gezindten zijn van meening. dat ook hun oordeel gevraagd had dienen te worden. Alles is buiten hen om overlegd en besproken. Daarom willen ze vooralsnog een afwachtende houding aannemen. Donderdagavond had in de Ned. Herv. Kerk een vergadering plaats van stemge rechtigde leden. Als notabelen werden her kozen de heeren Nic. Mens en G. Muse gaas. Wegens de geringe opkomst der leden, moest de verkiezing van een ouder ling en twee diakenen worden uitgesteld. In eon vergadering van R.-K. bloe- mistarbeiders, trad aJs spreker op, de heer Dekker, hoofdbestuurder van den bond ,,St. Deus Dedit". Op duidelijke wijze werd het „collectief arbeidscontract" uit eengezet en het advies van het hoofdbe stuur werd opgevolgd om het thans geldige contract, ongewijzigd te aanvaarden. Als vaandeldrager werd benoemd de heer A. Duivenvoorde Jaczn. NOORDWIJK AAN ZEE. Het onlangs alhier opgerichte Chr. Muziekgezelschap „De Echo der Duinen" zal deze week een aanvang maken met de repetities. Tot directeur is benoemd de heer H. van der Veld te Leiden. OEGSTGEEST. In ons verslag van de IJsclub Oeget- geest is een fout gemaakt die wij gaarne herstellen. Bij de rondvraag zegt de heer Donk, in zake het sluiten van een ongevallenverze kering voor de leden, het zeer gewenscht te achten dat „alle afdeelingen van den Z- H. Bond" samen werken: dit moet zijn: „alle provincies van ons land." RIJNSBURG. Het artikeltje van een onzer mede werkers over de Rijnsburgsche veilingen in ons Blad van Dinsdag j.1. in de rubriek „Land- en Tuinbouw", bevatte enkele on juistheden, welke helaas aan on9 waak zaam oog zijn ontgaan. Zoo onderstelde de schrijver o.m.. dat de omzetten van „Flora" en „Bloemlust" tezamen het millioen wel zouden overschrijden, leder ingewijde weet, dat alleen Flora meer dan f. 1.200.000 om zette. Aan de heirokken veilingsbesturen onze verontschuldigingen. SASSENHEIM. Burgerlijke Stand. Gehuwd: Nicolaas van der Meg, 39 j. en Petronella Felicia van der Aart, 32 j. Frans Swagers, 29 j. en CornelÏ3 Johanna Staring. Als ds winter komt met de lange avonden maakt het U dan thuis gezelliger en schaft U aaQ- Het is het klaverblad van 4 en brengt Sjluk in Uw woning. Wij leveren U franco uuis met volle garantie, vanaf 1438 f. 5. per maand VRAAGT NOG HEDEN CATALOGUS BIJ Gevestigd: A. van Vliet, Hoofdstraat 30a van Alphen aan den Rijn; AL Uithoven, Zand- slootkade 27 van Voorhout; C. G. M. Schoo, geb. van Gulik, Menneweg 55 van Amster dam, mej. E. Verhoef, Rijksstraatweg 153 van Meerkerk. Vertrokken: mej. G. G. van Berkel, van Klinkenberg 13 naar Voorhout In het „Bruine Paard" werd de Valken. heide-film vertoond. De zaal was goed jeaet, evenals 's middags voor de kinderen. Deze film, die werd ingeleid door den inspecteur der stichting, gaf ons een overzicht van het leven o* Valkenheide. Een jongen komt op de slichLing en we zien hem ach tereen voL gons opgroeien tot een nuttig mensch in de maatschappij, en ten slotte zien we dat hjj als getrouwd man wederom de stichting be zoekt .In de pauze was gelegenheid zich op te geven voor een jaarlijksche vaste bij drage. Ds. Krijkamp sprak het slotwoord. De orgelbespeling door den heer de Keuning, was, misschien door het ongunstige weer, minder goed bezocht; wat te betreuren is, daar de ten gehoore gebrachte composi ties op meesterlijke wjjze vertolkt werden. Hopen we, dat er weder spoedig een orgeL bespeling plaats heeft, en dat dan de op komst grooter is. VOORHOUT. Winkelsluiting. Met afwijking van het bepaalde in arti kel 191 der Algemeene Politieverordening, mogen de winkeliers alhier hun winkels voor het publiek geopend hebben van des .morgens 7 uur tot 's avonds 11 uur: a. van 29 November tot en met 6 De cember; b. van 17 tot en met 24 December. Tot notabelen der Ned.-Herv. Gem. zijn herkozen de heeren P. G. Kooijman en G. K. Spierenburg. VOORSCHOTEN. Gemeenteraad. Verhooging voorschot Voorschotensche Bouwvereeniging Wijziging Alg. Politie-verorde- ning en nieuwe wijziging in 't zicht Voorzitter: de heer E. Vernède, burge meester. Afwezig met kennisgeving de heer D. Limburg. Na opening der zitting worden de notulen der vorige vergadering door den waarn. secretaris voorgelezen en onveranderd vast gesteld. Voor kennisgeving worden aangenomen eenige missiven van Ged. Staten o.m. be treffende goedgekeurd teruggezonden raads besluiten en een mededeeling dat door de gemeente voor den keuringsdienst van wa ren f. 55.61 te veel is betaald, wal met het volgende bedrag zal worden verrekend. In verband met een schrijven van den Minister van Staat, Commissaris der Ko ningin in Zuid-Holland betreffende de be grooting 1929 worden B. en W. gemachtigl de verlangde wijzigingen, welke van admi nistratieven aard zijn. aan te brengen. De begrooting zal niet noemenswaardig ver anderen. Medegedeeld wordt dat voor de immuni- catie tegen roodvonk zich hebben opgege ven, O. L. school (Dorp) 51, O. L. sehool (Rijndijk) 16. R. K. Jongensschool 70, R. K. Meisjesschool 62, R. K. Bewaarschool 26 en Chr. school 6 leerlingen, totaal 231 leer lingen. In handen van B. en W. worden gesteld om hierop nader te adviseeren een verzoek van het bestuur van de vrijwillige burger wacht te Voorschoten om over 1929 een subsidie te ontvangen van f. 150 en een verzoek van het bestuur van de afdeeling Voorschoten van de Z. Holl. Vereeniging Het Groene Kruis" om over 1928 een bij drage te mogen ontvangen van f. 350 voor tuberculose bestrijding. Alvorens tot de benoeming van een lid over te gaan van de plaatselijke schoolcom missie (vac. W. Waardenburg) wenscht een lid bespreking der aanbeveling van de schoolcommissie. De openbare zitting wordt geschorst. Na heropening der zitting wordt tot stem ming oveTgegaan. De voordracht luidt: 1. J. Sluiter; 2. G. J Yperlaan. Gekozen werd G. J. Yperlaan met 9 stem men. Onder overlegging van een schrijven van de Gezondheidscommissie zetel Katwijk stellen B. en W. voor de onbewoonbaar ver klaring van perceel Leidscheweg 217 op te heffen. Intusschen is bericht ingekomen dat ook het laatste pand hersteld is zoodat voor het einde van het jaar deze panden weer be woonbaar zullen zijn Dit laatste pand moet nog worden nagezien. Het voorstel betref fende percpel Leidscheweg 217 wordt goed gekeurd. Naar aanleiding van een ontvangen schrijven stellen B. en W. voor aan de Chr. H. B. S te Leiden een bijdrage te verleenen van f. 443.47. waar deze school in 1926 door 6 leerlingen uit Voorschoten is bezocht. Al dus goedgevonden. Het volgende voorstel van B. en W. luidt het voorschot aan de Voorschotensche Bouwvereeniging te verhoogen van f. 78 000 tot f. 82.250 Door de geringe afmetingen der woningen komt het gewenscht voor, schuurtjes bij te bouwen voor de berging van tuingereedschappen en brandstoffen. De weekhuren zullen daardoor verhoogd worden met f 0.20 per week. De heer L. J. van Leeuwen gaat accoord met het bijbouwen van de schuren maar wenscht de afmetingen grooter; zij zijn bij zonder klein Hij geeft al» maat aan 2 maal 2 25 M. De voorzitter maakt den heeT L. J. v. Leeuwen er op attent dat niet de gemeente, maar de bouwvereeniging bouwt. IndieD de schuurtjes nog grooter moeten worden, zal de huur nog hooger zijn en dit is be zwaarlijk. De heer L. J. van Leeuwen zegt, dat de verhooging der huren hoogstens f. 0.05 per week kan bedragen. De voorzitter deelt mede dat de prijs der schuurtjes niet hoog is en indien zij apart moesten worden aanbesteed men veel duur der uit zou zijn. De gemeente-opzichter heeft ook een berekening gemaakt. De heer J. Braggaar gaat met de meening van den heer van Leeuwen mee dat hij ze gaarne ook grooter had gezien maar vindt verhooging der huren ook een bezwaar. Nadat de heer J. A. Mens, wethouder en de voorzitter nogmaals de heeren hebben beantwoordt wordt de verhooging toege staan. waarbij aanteekening zal worden ge houden dat de heer L. J. van Leeuwen er tegen is. De vergoeding ex. art. 101 der L. O. wet 1920 voor het R. K. Meisjes Pensionaat wordt vastggsteld op f. 33.19. In de nieuwe Alg. Politieverordening zijn weggevallen in art. 22 de woorden „zonder vergunning van B. en W." Vooral met het oog op antennes voor de radio, reclame uithangborden voor winkeliers en dergelijke, stellen B .en W. voor deze wijziging alsnog aan te brengen. Hierdoor zal dit artikel dan luiden: „Het is verboden, zonder vergunning van B en W., iets in, op, aan of over openbare wegen te planten, le plaatsen, te hangen, vast te hechten, te hebben of te doen ver blijven, enz." Aldus goedgevonden. De heer L J. van Leeuwen maakt aan merking op de redactie van art. 23 d. Toen dit artikel werd behandeld is besloten, dat glasscherven niet gebruikt mochten wor den en in dit artikel is sprake van tenzij op een hoogte van ten minste 2 M. boven den beganen grond. Besloten wordt dit punt aan te houden, daar hiervoor een nieuwe redactie moet worden voorgesteld. Aldus g< °dgevonden. Enkele besluiten comptabiliteit worden zonder hoofd, stemming genomen. Waar niemand bij de rondvraag het woord verlangt wordt de zitting gesloten en gaat de raad in besloten zitting ter behan deling reclames schoolgeld. WARMOND. Vergadering van de Warmondsche IJsclub. Alhier word in het hotel „De Stad Rome" de derde vergadering in deze maand gehouden van de Warmondsche IJsclub. Aan de bestuurstafel hadden plaats genomen de heeren H. van Hulst en P. Sikkmg. Beide heeren in de vorige vergadering benoemd, hadden hun benoe ming aanvaard, terwijl de 8 overigen voor hun benoeming hadden bedankt. De heer Van Hulst opande de vergade ring met een hartelijk welkom aan de aan wezigen, zijn spijt betuigende dat de oud- voorzitter, de heer Alb. Oudshoorn niet in zijn plaats deze vergadering leidde, ter wijl hij tevens gaarne gezien zou hebben, dat de andere oud-bestuursleden zich ach ter de groene tafel geschaard hadden. In de eerste plaats wenschte spreker hun een woord van hulde te brengen voor al hetgeen zij als bestuursleden voor de War mondsche IJsclub hadden gedaan, verder riep hij de medewerking van alle aanwezi gen in, teneinde deze vergadering een vlot en zakelijk verloop te doen hebben. Ingediend was een candidatenlijst, be vattende 9 namen, te wetenH. C. A. M. Schölvinck, L. H. de Nie, G. Onderwater, W. van Noort, Joh. Uit denboogaard, C. Stemman, L. Oudshoorn, L. van Noort en K. Oudshoorn, aan welke lijst uit de ver gadering geen candidaten werden toege voegd. Uit de nu volgende stemming bleek, dat 40 geldige stemmen waren uitgebracht. Een volstrekte meerderheid dus van 21, welke do heeren K. en L. Oudshoorn niet be haalden. De overige 7 waren dus gekozen. Alleen op de vergadering aanwezig, waren bereid hun benoeming te aanvaarden. In de nu volgende tweede vrije stem ming werden 49 geldige stemmen uitge bracht, waarvan de heer K. Oudshoom 27 6temmen op zich vereenigde, die dus met volstrekte meerderheid was gekozen. Aan genoemden heer, die niet aanwezig is, zal van zijn benoeming mededeeling worden gedaan. Nadat de nieuwbenoemde bestuursleden aan de bestuurstafel hadden plaats geno men werd de vergadering eenige oogen- blikken geschorst, teneinde het bestuur in de gelegenheid te stellen een voorzitter uit hun midden te kiezen. Na heropening deelde de heer Van Hulst mede, dat de heer Schölvinck tot voorzitter gekozen is en deze verder de leiding van de vergadering op zich zal nemen. De heer Schölvinck nu het woord ver gende dankt het afgetreden bestuur voor het hetgeen dit in het belang van de IJs club heeft meenen moeten te doen. Spre ker betreurt dat een en ander zoo geloo- pen is, hij wil hier echter niet op terug komen, maar hij rekent op algeheel© sa menwerking, tot bloei van de ijssport in het algemeen en die van de Warmondsche IJsclub in het bijzonder. Bij de rondvraag vraagt de heer H. J. de Groot of de functie van districtscom missaris van den Z.H.IJ.B. wel vereenig- baar is met het voorzitterschap der War mondsche IJsclub en herinnert aan het feit, dat indertijd de heer Schölvinck, die ook zitting had in het bestuur zich daaruit heeft teruggetrokken, waarop door den voorzitter wordt geantwoord, dat noch het reglement van de IJsclub, noch dat van den Ijsbond het samengaan van deze functies belet Toentertijd was een conflict gerezen tusschen de Warmondsche IJsclub en den Bond en naar aanleiding hiervan had spre ker op eigen initiatief als bestuurslid van de Warmondsche IJsclub bedankt. Hoewel dit punt niet op de agenda voor komt acht de voorzitter het noodzakelijk, dat in deze vergadering 2 afgevaardigden voor de bondsvergadering worden benoemd en stelt voor, dat dit jaar 2 bestuursleden bedoelde vergadering als afgevaardigden zullen bijwonen. De heer Meddens kan zich met dit voor stel niet vereenigen, daar dit punt niet op de convocatie heeft gestaan, ware dit wel geschied dan waren anderen, die n deze benoeming meer belang stelden dan in de bestmrrsverkiezing miasohien wel ter vergadering gekomen. PIANO- en 0RGELHANDEL Katwijk aan Zee 2642 Door directen import uit le klas Buitenlandsche Fabr. zijn wij in staat het BESTE te leveren tegen den LAAGSTEN PRIJS De heer Haverkort leest uit het regie- ment het desbetreffende artikel voor, waar uit blijkt, dat voorstellen, welke niet op de convocatie zijn vermeld, niet in behan deling genomen kunnen worden. Dit reglement, dateerende van 1903, schijnt sindsdien gewijzigd te zijn daar van de bestuurstafel dit artikel in gewijzigden vorm wordt voorgelezen en waarmede het bestuur gerechtigd wordt voorstellen over te nemen, die tijdens de vergadering wot- den gedaan. Het bestuursvoorstel wordt nu in stem ming gebracht en met 28 stemmen voor, 13 tegen en 7 blanco aangenomen. De heer G. Uitdenboogaard vraagt ophel dering inzake gratis verzekering doorben Bond. Uit een courantenverslag meent spr. gezien te hebben, dat voot deze verzeke ringen betaald moet worden. Door den voorzitter wordt hierop geant woord dat doze verzekeringen nog in een stadium van voorbereiding zijn, definitief staat nog niets vast. In een volgende verga dering wordt hierop teruggekomen. Niets meer aan de orde zijnde wordt de vergadering gesloten. In de Donderdag gehouden bestuursver gadering werden de bestuursfuncties als volgt verdeeld: H. C. A .M Schölvinck, voorzitter; H. v. Hulst, 2e voorzitter; L. H de Nie, lsto secretaris; W. v. Noort, 2e secretaris; G. Onderwater, penningmeester; L. van Noort, K. Oudshoorn, P. Sikkmg, C. J. Stijnman en Joh. Uitdenboogaard, baancommissa rissen. Bnrgerlijke Stand. Geboren: Anna Maria, d.v. A. Breedjjk en A. M. Jansen Cornelia Antonia, d.v. C. J. Witsenburg en J. M. v. d .Meer Engeli- na Jeanette Anna Eliza, d.v. O. R. Lampa en J. E. Spierings Reinier Theodorus, b.v. Theodorus J. de Vroomen en S. J. Zand bergen Dirk, z.v. L. de Man en H. C. Hakkenberg Leonard us Theodorus, z.v. A. L. H. Richard van Gelder en E. G. Hel ven- stern Johanna Geertraida, d.v. EL van Schie en C. Brugman. Gehuwd: W. J. van Niekerk, oud 27 j. en J. A. P .de Haas, oud 24 j. P. Koning, 24 j. en J. P. Koelman, 22 j. M. H. Jan* ser^ 27 j. en A. H, v. d. Gevel, 22 j. Overleden: W. EL Heemskerk, oud 71 3. Gevestigd: D. de Jong en gezin, geko men van Katwyk; Ma. Kniewasser, gekomen uit OostnrijkA .J .van Lier en gezin, geko men van NederL Oost-Andië; Jannetje de Koekkoek, gekomen van Amsterdam; Maria Cornelia Heemskerk, gekomen uit Oegstgeest; T. D. Gooeen gekomen van Bloemendaal; Maria M. Schavenmaker, gekomen van Haar lem; E. Vosman, gekomen van Haarlem; M. Stroombergen, gekomen van Lisse; J. J. Noordenneer, gekomen van Wassenaar; J. van Moorsel, gekomen van Noordwijker- hout; M. P. Daalmaen, gekomen van Zoeter- woude; M. C. Schaart, gekomen van Bussura; R. Roodhev gekomen van Zeist; M. den Hol lander, gekomen van Leiderdorp; M. G. van Stijn, gekomen van Leiden. Vertrokken: A. T. Brouwer, naar Wate ringen, C. J. Schleeper, naar Almelo; J. Duinhoven, naar Lisse; A. G. Veldhoven, naar Lisse; J. Veerman, naar Ooltgenspiaat; J. A. M. Bakker, naar Eindhoven; H. A. van Wijk, naar 's-Gravenhage; J. J. Woldendorp en gezin, naar Stedum; M. Wilbrink, naar Stedum; M. H. v. <L Berg, naar Woubrugge; D. Huskens, naar Apeldoorn; C. L. Sc drama, naar Wassenaar; J. Hoogendoorn en gezin, naar Bennebroek; A. F. M. Paardenkooper, naar Vlijmen; N. A. Lommerse, naar Leimui- den S .P. van Rijn, naar Noordwijkerhout; J. F. KoelemaD, naar Sassenheim; J. Jansen, naar Zandvoort; H .F. G laas er, naar 's-Gra venhage; F. L. Quint, naar Eindhoven; P. Verbeek en gezin, naar Leiden; F. T. ArooL dussen, naar Haarlem; J. A. Barends, naar Leiden; K. Ouweneel en gezin, naar NederJ. Oost-Indië. WASSENAAR. De Wassenaarsche IJsvereeniging kwam in Café Beijersbergen bijeen ter verkiezing van een drietal bestuursleden. Medegedeeld werd, dat de heer D. T. Ruys het eerelidrnaatschap van de vereeniging had aanvaard. Daarna werd verslag uitgebracht van de vergadering van den Z.-H. ijsbond. Tot bestuursleden werden gekozen de hee ren J. Stijnis, A. Homan en C. J. Knijnan* burg. RECLAME. BANKETBAKKERIJ 2660 NIEUWE RIJN 62 TELEFOON 78 3—3

Leidsch Dagblad | 1928 | | pagina 11