HIMBO BON Openb. Vrijwillige Verkooping. HERNIEUWD PALTHE - ALMELO RuimGeld beschikbaar Heerengracht 94 Openb. Verkooping. Actieve Personen Café-Vergunning LEESBIBLOTHEEK. KAMERS VRIJ. Auteursbiljetten. Tafel- van Vergelijking HOFFIEehTHEE Sigaar j Flinke Bijverdienste BOVENHUIS Opleiding tot Onderwijzeres OPROEPING. puur vloeibaar SilvikrinHaarwater Shampoon Notaris GRüNDEMANN, ie Oudewetering, zal op Woens dagen 21 en 28 November 1928, telkens voorm. 10 nur, in Café Sneeboer te Leimniden in het openbaar verkoopen: Het fraai gelegen WOONHUIS en erf, met grooten tuin, aan den Dorpsweg te Leimuiden no. 66, Kadaster Sectie A nos. 615 en 616, groot 29 90 Are Het huis is voorzien van Electrisch licht. Het geheel is ook zeer ge schikt voor het Tuindersbedrijf. Vrij van huur te aanvaarden terstond na de toewijzing. Betaling der kooppenningen op 9 Januari 1929. Inlichtingen verstrekt voor noemde Notaris. Zie biljettenl 900 is de beste! |6ijilemeutt winkeliers vtrKrjjgbaar 4663 Is Uw costuum indien U dit door ons laat ONTVLEKKEN en OPPERSEN. 4486 Desgewenscht direct gereed. K. Rapenburg 6, Tel. 47. roor EERSTE HYPOTHEEK op huizen, tuinen, land en schepen, rente van at 4 3/4 en voor Tweede Hypotheek; ook voor CREDIETEN (Handels-, bedrijfs-, landbouw- en bouwcrediei Kantoor VERGOUWEN, Heerengrachf 63, Leiden. Spreeknni 912. 937 Hoofdkantoor: Leiden - Telef. 1972. 4484 Notaris WAGEMAKER, te Noordwijk, zal op Woensdagen 31 en 28 November 1928, tel kens des voormiddag? elf nar, in het Café „Centraal" van den heer VERBREE te Rijnsburg in hel openbaar veilen en ver koopen: De Bonwmanswoning „Rhijns- onver" met stalling, bloem- bollenschuur met stellingen, varkensschuur en wasch- schuur. zoomede een woon huis met schuur, en diverse perceelen nitmnntend Weiland-en weg, waarvan het grootste gedeelte, als zandland, bijzonder geschikt voor de bloembollencultuur; onder Noordwijk, in do Klei, aan den verkeersweg Noord wijkKatwijk aan Zee, ter grootte van 10 hectaren, 87 aren 40 centiaren, in 13 per- ceelon. Nadere inlichtingen, veilings- notitiën en kaarten ie bekomen ten kantore van genoemden Notaris en van Notaris BREED VELD. Groenmarkt 11, Dordrecht. 945 2-6 Gevraagd die hun vrjjen tijd pro ductief willen maken door zich te interesseeren voor den verkoop van Muziek instrumenten (geen radio etc.) Br. met inl. onder No. 961 bur. v. d. Blad. Te koop: een in goeden 9taat zijnde omgebouwde FORD AUTOBUS Aantal personen 15. Ver zwaarde maat banden Ook geschikt voor vrachtwagen W HAASNOOT, Slnisweg 81, Katwijk a. Zee. 1446 Te hnnr of te koop gevraagd: Liefst buitenzaak Om. Leiden, Den Haag. Haarlem Brieven Bur van dit Blad onder No 6682a. Op 1 November bestond onze leesbibliotheek uit meer dan 6000 deelen Hollandsche ro manlectuur, jongens- en meis jesboeken. - De nieuwste werken ter lezing. Leesgeld 7V» cent per deel en per week. Knipkaart voor 12 deelen 75 ct. C. VAN LEEUWEN LOKHORSTSTRAAT Recht over de Pieterskarkgr. 379 In klein rusthuis bij tram ie Wassenaar, zijn voor tijde lijk of doorloopend eenige Condities vanaf f. 3.50 p. dag. Inl geeft Mevr. OVERVOORDE te Wassenaar. 1434 Te imm, wegens vertrek, een groot Oude Singel 72a, met aparten opgang 1 Dec te aanvaarden. Te bevragen: Haarlemmer straat No. 131. 5757a Aan de „Plantsoen" Bew. Schooi kan een KWEEKE- LIN6 geplaatst worden Aan melding aan bovengenoemde school tusschen 912 en 24 uur. 6668a BEL OP 802 OF HAAL BREESTRAAT 109 10265 Allen die iets te vordere; hebben van-, schuldig rij, aan-, of in bewaring hebbea voor de nalatenschap va; wijden Mejuffrouw THERESlï JOHANNA DOLLE, gewoon; hebbende te Leiden, Haarlem, merstraat 207, en overleden li Rijpwelering op 18 October 1928, worden verzocht daar- van opgave-, betaling of af. gifte te doen vóór 15 Decent ber a.s. te Leiden, Onde Rijn No. 8, ten huize van C. W LrNDENHOFF, 1441 Executeur-Test Wat daartegen Hoe dikwijls is mij die vraag in mijn praktijk al niet ge steld. Wie er belang bij heeft het antwoord te lezen, geef ik den raad, het navolgende nauwkeurig te lezen. U moet dan weten, dat de toestand, zooals die hierboven is afgebeeld, vrij algemeen wordt veroorzaakt door een stil staan der haarvoeding en om dit duidelijker te maken wil ik U een vergelijking geven. Een gebroken arm, welke in een gipsverband gedurende meer dan 6 wekeD algeheele rast heeft, lijkt na genezing afgestorven te zijn. Pas na massage en vermeerderde plaatselijke voeding (toevoer van bloed) keert de oude kracht terug. De haarwortel, die door roos en vergrooling der vetklie- ren in zijn deelnamo aan het leven wordt belemmerd, lijkt als de arm In het gipsverband, eveneens spoedig dood te zijn; het haar valt uit, wordt niet hernieuwd en vrij spoedig is de hoofdhuid geheel kaai. Hel is duidelijk, dat In de eerste plaats de belemmering moet worden opgeheven om genezing mogelijk te maken en de haarwortels in staat te stellen, opnieuw haar te produceeren. Als tweede phase in de genezing der verzwakte en bijna uitgeputte haarwortels is de voeding en versterking van belang. Deze voeding is echter geen kleinigheid. Waar de arm uit hst gipsverband gemakkelijk bereikbaar is, is het con tact met den haarwortel buitengewoon moeilijk. Dit was dan ook de klip, waarop alle onderzoekingen en proeven gedurende vele jaren schipbreuk leden. Meer dan één geleerde van naam stond, ondanks een diepgrondige studie, machteloos tegenover het probleem: Hoe de verzwakte haarwortels tot nieuwen groei te brengen. Een volkomen genezing van de haarkwalen door een alleszins bruikbaar preparaat werd pas mogelijk door de uitvinding van Silvikrin. Volgens hel procédé van dr. Weidner, dat in alle landen gepatenteerd is, worden door oplossing van gezuiverd men- Dr. Ratjen heeft dit resultaat met Silvikrin bereikt. Hij deelt mede, dat de dame 23-3-'27 bijna geheel kaal tot hem is gekomen en op 27-2-'28 een prachtigen blonden haardos had verkregen. schenhaar de daarin aanwezige haarcellen afgescheiden en als voedingsstoffen voor de gebrekkige en ziekelijke haarwortels aangewend. Na talloozen proeven is het dr. Weidner gelukt deze natuurlijke voedingsetoffen in een houdbare vloeistof te brengen, welke gemakkelijk door de hoofdhuid wordt opge nomen. Deze vloeistof bevat dus voedingsstoffen voor het haar, de haapwortels en de haarvormende weefsels en geneest tegelijk de verhoorning van de hoofdhuid en de toegangswegen tot den haarwortel. Door deze geniale uitvinding van dr. Weidner heeft men eindelijk den weg gevonden om haaruitval, roosvorming, vergrooting der vetklieren en zelfs jarenlang bestaande kaalhoofdigheid te genezen. Het gehalte aan haarvormende voedingsstoffen en de aanwezigheid van atomische zwavel maakt Silvikrin tbt het eenige natuurlijke geneesmiddel voor de meeste haar kwalen en heeft de erkenning van medische autoriteiten: Silvikrin geneest en voorkomt roosvorming, jeuken overdadige afscheiding der vetklieren, verharding der hoofdhuid en der haarvormende weefsels. Het voedt den haarwortel en wekt op natuurlijke wijze nieuwen haargroei op, zelfs bij volkomen kaalhoofdigheid. Deze eigenschappen zijn door de meest vooraanstaande doctoren en professoren onderzocht en proefondervindelijk bewezen. Volkomen openbaarheid over Silvikrin heeft alle geheim zinnigheid van begin af uitgesloten en geleid tot de groote populariteit, welke Silvikrin nu geniet. Alleen van doeï- looze, onvruchtbare middelen houdt men de bereiding angstvallig geheim. Het publiek wordt hiervan niet alleen maar al te vaak de dupe, maar, wat nog erger is, de schade door zulke middelen aan de hoofdhuid berokkend i9 veelal niet te overzien. De erkenning van de hooge wetenschappelijke waarde van Silvikrin door de medische wereld is voor talrijke pro- Prof. Polland schrijft over een door hem behandeld geval: ,,Tot het 20ste Jaar rijkelijke haargroei, dan zeer spoedig haarverlies. daarna een haast volkomen kaal hoofd. Het geval zag er hope loos uit, ook omdat reeds verschillende gebruikelijke behande lingen absoluut faalden, maar een zeer zorgvuldige behandeling met Silvtkrin onder mijn eontrole had een overweldigend succes I) Haarverlies. 2) Haarverzorging. Fig g. De haarvolheid is nog bijna normaal. Toch wordt reeds rooa aangetroffen, terwijl men bij het kammen haaruitval bemerkt Fig. b heeft zich nit a ontwikkeld, doordat de aangewende midde len haarwaters, eosroetiques, z.g, haargroeimiddelen den haar wortel prikkelden en uitputten en den ziektetoestand der hoofdhuid slechts verergerden. Fig. c en d vormen zich noodzakelijkerwijs uit a en b, aangezien de eenmaal ingetreden verzwakking van den haarwortel niet werd genezen en de haarwortel werkeloos wordt Slechts een voedingsstof, welke levende, actieve haarcellen bevat, tol den haarwortel kan doordringen en deze aan den haarwortel kan afstaan, is in staat hier redding te brengen. In geval a zal een enkele SilvikriD maandbehandeling den haar- bodem zuiveren en vruchtbaar maken Bij geval b zullen een of twee kuren -tit doel bereiken, terwijl gevallen als c en d een langer durende nauwgezette behandeling volgens voorschrift van Prof. Lipiiawsky vereieehen. 1416 Wanneer dames zich tot het gebruik van onduleer- of frisoertang en kam bepalen en de heeren slechts kam, borstel en water aan wenden, dan leidt dit vrij spoedig en onver biddelijk tot een catastrophe voor het haar Het kapsel 19 niet houdbaar, hei haar ziet er dof en onaanzienlijk uit. Het besmeren van het haar met vet verstopt de poriën. Haarverzorging mag men alleen in dat ge val zeggen, wanneer het middel de haren ook werkelijk „verzorgt", d.w.z. ze voedt en de huid hygiënisch schoon houdt Gebruik voor dagelijksche verzorging slechts Silvikrin-Haarwater en wasch Uw hoold eens per week met Silviknn-Sham poon. Deze preparaten bevatten de werk zame Silvikrin, de natuurlijke voeding voor Uw haar. Dan behoeft U zich ook nooii een verwijt ie maken, want dan verzorgt U Uw haar op de eenige doelmatige wijze en houdt U het prachtig, glanzend en geurig haar tot op hoogen leeftijd. fessoren en doktoren een aansporing geweest systematische proeven bij haaruitval en kaalhoofdigheid te nemen. Prof. Polland, Prof. Friedenthal, Prof. Dr. Lipiiawsky, Prof. Abel, Dr. Prins en vele andere geleerden hebben hel zonder voorbehoud over den grooten vooruitgang in de genezing der haarziekten, door Silvikrin verkregen. De algemeen heerschende haarziekten en kwa len, vaak het gevolg van ondeugdelijke middelen, deden de noodzakelijkheid inzien, ook voor een juiste verzorging van een nog gezonden haar- bodem, toepasselijke preparaten samen te stellen. Met het pure Silvikrin als grondstof zijn thans ook verkrijgbaar: Silvikrin-Shamphoon en Silvi krin-Haarwater. Silvikrin-Shampoon is het aangewezen middel voor dl noodzakelijke wekelijksche haarwassching. Het daarin aan wezige Silvikrin versterkt de groeikracht van het haar en voorkomt verhoorning en overmatige vetafscheiding. Silvikrin-Haarwater, dagelijks bij het opmaken van hel haar gebruikt, vrijwaart U tegen roos en licht haareuvel et maakt het haar prachtig zijdeachtig glanzend. Silvikrin-Shampoon en Silvikrin-Haarwater waarborget onberispelijk, geurig haar tot op hoogen leeftijd. Onderstaand schema verduidelijkt U de werking der dril preparaten: ala voedin(T6prepara3t voor di haarvormende weefsels bij haaralt val, kaalhoofdigheid, gebrekklgi hoargToel en sterke roosvorming voor de dagelijksche verzorginj van het haar, ter voorkoming vai haaruitval, roosvorming en ver harding der hoofdhuid. haarwaschmlddel vrij van soda borax, samengesteld uit de zuiver ste grondstoffen. Onderzoek alle dingen en behoud het Over het leven van ons hoofdhaar, zijn ziekten en ge- breken is een interessant boekje verschenen, getiteld „Ons Hoofdhaar". Dit bevat waardevolle raadgevingen vooi onderhoud en verzorging van het haar en de hoofdhuid Ook de vinding van Dr. Weidner is daarin uitvoerig be schreven. Wanneer elkeen wist, wat er in dit boekje wordl verteld en de raadgevingen zouden worden opgevolgd, dan behoorden kale of dun behaarde hoofden spoedig tot de uitzonderingen. Wie met zijn haargroei niet tevreden is, aan roos vorming of haaruitval de voorloopers der kaalhoof digheid lijdt en vooral hij, bij wien het beruchte „maantje" zich reeds begint te vertounen, dient dit boekje te kennen en een groote proef met Silvikrin te nemen Een monster, hetwelk in een paar dagen ver bruikt zou zijn, is doelloos, omdat men daarvan geen resultaat kan zien. (In werkelijkheid begint de ge nezing echter reeds met de eerste toepassing). Om he gebruik doelmatig te doen zijn, is een grootere proef vereischt Wij stellen daarom een groot pakket Silvi krin-Shampoon beschikbaar, hetwelk toereikend is voor zes hoofdwasschingen en voegen er een monster haar water bij. Beide preparaten bevatten het pure Silvikrin- Stel de inzending van onderstaanden bon niet uit. Uitstel is altijd afstel. Volgens Prof. Pol land is de verwaarl oozing van een beginnend haaienvel en de vertraging in de genezing het grootste gevaar voor den haarbodem. Laboratorium Silvikrin, 104 Schiekade, R'dam. Als lezer van het „Leid9eh Dagblad" verzoek ik om toezending van: 1. Hel Boekje: Ons Hoofdhaar 2. Een groot pakket Silvikrin shampoon voer zes heoldwesschingen 3. Een monster Silvikrin haarwater 4. Attesten van Doctoren en dank betuigingen van gebrnikers. Als vergoeding voor de kosten van verzendin! sluit ik hier 30 cis. in postzegels bij. Naam Plaats Straat Als brief met 71J2 ets. frankeeren. Geen geld Insluiten. Duidelijk schrijven s.v.p. (tl) V

Leidsch Dagblad | 1928 | | pagina 18