Firma W. Th. A. BERGERS P. H0GEND00RN ZOON gerieflijk huis REIZIGER IJzeren Schouw j7de groot IG. VAN DONGEN Fruith. „Het Duo" tot de onaangename ontdekking dat zijn fiets verdwenen was. Hij heeft van dezen jiefstaJ aangifte gedaan bij de politie. Ten nadeele van de aannemers De J. fD r. L. te Zwanenburg alhier, is in een (jer laatste nachten een aanmerkelijke Dirtii steenkolen ontvreemd, die was opge slagen bij de losplaats aan den Linderdijk ddaar. Van den heer J. P. aan den Aal- imeerderdijk alhier dreef 's nachts een roeiboot weg en is vermoedelijk in de Ringvaart aangevaren en gezonken. Men Leeft de riemen drijvend gevonden op eeni- ^en afstand van de plaats, waar de boot Ban den wal gemeerd lag. HILLEGOM. Na een officieuze vergadering van de raadsleden en een bijeenkomst van genoo- ji*den in het Gemeentehuis is een comité ran ongeveer 20 personen gevormd, het- Vplb plannen zal beramen voor een feeste den intocht van den nieuwen burgemees- er mr. D. F. Pont, op Dinsdag 20 Novem- jer a.s. Voorzitter van dit Comité is de jeer G. J. Mathot, secretaris de heer mr. jr j Gerritsen en penningmeester de heer 11 de Groot. Het Departement van 't Nut heeft een edenvergadering gehouden ter vaststelling ran de jaarverslagen en jaarrekeningen. De laat-ste waren door een commissie no nnen en in de beste orde bevonden. De oorzitter complimenteerde den penning- oeester voor zijn mooi werk. De periodiek iftredende bestuurs- en commissieleden rerden herkozen, terwijl in de vacature regens bedanken van den heer K. Velt- ,uis als bestuurslid de heer H. de Wilde is ;ekozen. RECLAME. besloten Dansclub kunnen nog eenige Dames en Heeren zich. aansluiten, evens ook in een clubje (gegoeden stand). Inlichting en inschrijving aanstaande aterdogavond van 910 4 uur in boven genoemd jEotel. 4991a H. J. VISSER, Leeraar in Moderne Dansen. School Rapenburg 13, Leiden. Tel. 933. KATWIJK-AAN-ZEE. Begrafenis A. Ouwehand. Gistermiddag had de ter aardebeslelling rats van hel stoffelijk overschot van den i de Zaan te Wormerveer zoo tragisch om et leven gekomen A. Ouwehand. Er was zeer groote belangstelling. Sadal de kist in de groeve was neerge- llen trad ds. Pras naar voren, die het iwrd richtte tot de familie' en vrienden aj den overledene en de vele bolangstel- Inden. Uit de groote schare hier op den dooden ger bijeen blijktvwel, zeide spr., dat er Ir bijzonders te doen is. 1 En ja, het is iets gansch bijzonders wat vandaag hier in zoo groote getale kaen brengt, want het geldt hier de bijzet- b van het stoffelijk overschot van een (»Eeman en vader die in een oogenblik uit i midden werd weggenomen. Nog slechts enkele dagen geleden, las hij :ir hel laatst met zijn echtgenoote den |25en Psalm, den nadruk leggend op het p vers: „Rondom Jeruzalem zijn bergen: |lr64 Is de Heere rondom zijn volk van nu lan tot in eeuwigheid". Niemand vermoedde dat dit de laatste h'al zou zijn dat ze samen in Gods Woord tonden lezen. Spr wees hierna de familie op den vrede |ie rondom Jeruzalem is en Jezus Christus Jen Vredevorst, wiens bloed op het Kruis 'an Golgotha vergoten, verzoening geeft foor onze zonden. Spr wees ook in dit verband op debroos- eid des levens van iedereen en maande der aan, te gaan tot Hem van wien ge- i'Sd is, dat Hij is: Wonderlijk, Raad, porke God, Vader der Eeuwigheid, Vrede- Vst, bij Wien uitkomsten zijn, ook tegen h dood. Vervolgens sprak de boekhouder der fa. van de mij. ..De Nijverheid" waar Ouwe hand in dienst was. Deze dankte allen voor de betoonde be langstelling en ds. Pras voor zijn woorden van troost de familie van den overledene toegesproken. Spreker schetste daarna den overledene als een ijverig en accuraat mensch die zich met volle toewijding aan de hem opgelegde taak gaf. Met een enkel woord van troost aan den diep bedroefden vader eindigde spreker. De kist was bedekt met twee kransen. De bazaar ten bate van „Dierenbe scherming" wordt heden geopend. De Ge meentezaal is daartoe in een Warenhuis in 't klein herschapen en voor de liefhebbers is er behalve andere attracties ook gelegen heid om zich te goed te doen aan pen heer lijk bordje poffertjes van „Epskamp". Zeer vele artikelen zijn geschenken, voor dit schoone doel beschikbaar gesteld. De firma van Nelle schenkt gratis voor deze vereeniging thee en het geld wat daar van inkomt is voor de kas van „Dierenbe scherming", meer speciaal voor het Leid- sche Dierenasyl. RIJNSBURG. Het winstcijfer van de Veilingsvereen. „Flora" bedraagt niet f. 13.600, zooals gisteren abusievelijk gemeld, doch f. 31.656.12. SASSENHEIM. Gemeenteraad. Installatie van den heer A. Wamaai Gemeente- correcting. Na opening der vergadering legt de heer Warnaar de veTeischte eeden af, waarna de voorz. hem met de benoeming feliciteert en hem welkom heet. De heer Warnaar dankt voor de woorden tot hem gericht Vervolgens wordt overgegaan tot de be handeling der begrooting. De heer v. Zonneveld opent de vele be schouwingen die hij gewenscht acht, daar deze opbouwend kunnen werken. Hij heeft enkele opmerkingen omtrent de inkomsten. Tot dusver zijn in de goede jaren werken uitgevoerd, waarvoor zeer goed geleend had kunnen worden. De laatste jaren zijn werken uitgevoerd, die de schuldenlast der gemeente aanmer kelijk verhoogen en deze schuldenlast ver zwaart de rekening aanzienlijk. Kan dit zoo blijven? De verwachting is dat de inkomstenbelas ting iels minder op zal brengen, en inplaats van verlagen zullen we moeten verhoogen, en daar dit niet gewenscht is. wil hij den gasprijs niet verlagen. De prijs is hier abso luut niet te hoog. Indien de belasting mee valt kunnen we altijd nog verlagen. Bezuiniging zouden we bijv. kunnen zoeken door van de pensioenbijdrage, de be trokkenen zelf 6 1/2 pCt. te laten betalen en de kindertoeslag te doen aanvangen bij het 3e kind. Misschien is er nog meer te be zuinigen daar lot eiken prijs belastingver- hooging voorkomen moet worden, met het oog op de vestiging in deze gemeente. De heer Speelman betreurt het, dat op post onderhoud van wegen geen post van f. 5000 is uitgetrokken voor trottoirs. Vcrdpr wil spr. aanmerking maken op een raadsbesluit, dat Woensdag 11 Januari 1928 genomen is inzake een motie tot invoering. Winkelsluiting op Zondag. Bij de behandeling van deze motie heeft o.m. onze voorzitter aangeraden, haar aan te houden, omdat de Raad niet voltallig was. doch niettegenstaande dezei raadgevingen besloot men toch, de motie te behandelen, hetgeen spr. betreurt Spr. bepleit vervolgens de wenschelijk- heid de kom der gemeente te' doen verfraaien en stelt dan voor de hervormde school te koopen, teneinde er t. z. t een plein van te maken, omdat wij toch een parkeerplaats voor onze auto's noodig hebben en boven dien zou het de kom der Gemeente zeer ver fraaien. De havenuitbreiding zou spr. niet willen zoeken in het afbreken van de huizen „Amerika" want dit zou steeds een halve maatregel zijn. De sneeuw moet 's wintefs terder opge ruimd worden, betoogt de heer S., dat is veel economischer. Verder noemt hij de tram een verschrik king. Het oude vervoermiddel moet verdwij nen. In hel Gooi heeft men dezelfde kwestie. Hij wijst op het gevaar van de uilgelaten sloom, voor de passeerende auto's. Er wordt wel gezegd dat op de nieuw aan te leggen weg geen tram wordt toegelaten, maar wan neer komt die weg. Niemand weet het. De heer Verklei frappeert het, dat de op brengst de belastingen niet gunstiger is. De cijfers houden geen verband met de aanwas der bevolking De post onvoorzien is zj. te laag geraamd, evenals vele andere posten. Ook het grondbedrijf levert verlies: hij wenscht daarover eenige inlichtingen. Hij is tegen gasprijsverlaging. Uit de bedrijven mag wet winst in de gemeentekas vloeien. Hij is tegen oprichting en exploitatie van een zweminrichting van gemeentewege, dat is altijd te duur; door do hooge eischen die gesteld worden. De heer Bisschops is tevreden met den al- gemeenen toestand. We gaan steeds vooruit op verschillend gebied. Hij is in 't algemeen niet voor gemeente-exploitatie, maar ajj de Zweminrichting acht hij dit noodzakelijk. Hjj breekt een lans voor de middenstanders nier ter plaatse, om zooveel mogelijk van hen te betrekken. De werkverscballing is een mooi ding, maar er zjjn enkele bezwaren. Hiji wenscht bijv. rioleering aan te besteden. Daar bij kunnen we voorwaarden stellen, om de werkloozen te werk te stellen. De heen Van Breda heeft enkele bezwaren tegen B. en W. De heer Speelman heeft er reeds op gewezen. Zoo bjjv. over de motie inzake Zondagsluiting. Deze motie is meh een meerderheid aangenomen, maar van de uitvoering hoort men niets. Veie winkeliers zonden dit toejuichen maar zelf kunnen ze niets aitvoeren, door den onwil van enke len. Hjj heeft vroeger gevraagd een confe rentie te beleggen met de schoolbesturen om normen vast te stellen. Dit is toegezegd maar ook dit is nog niet gebeurd. Hjj hoopt dat het alsnog gebeuren zal. Hg komt nu tot het schooltoezicht. Hjj is voer een schoolarts, hoewel in dezen raad moeilijk een meerderheid te vindeD zal zjjn. Het is een dringende noodzakelijkheid en straks zat bij voorstellen hieromtrent doen. Ons 6choone dorp, zooals de heer Speel man steeds zegt, kon wel wat verfraaid wor den. Hij vraagt hoe het staat met de fort- muren van Bernard us, en wij6t op oude muren en schuttingen. Om zoo ver te gaan, om oude gebouwen aan te wijzen durft hg niet, maar laten B. en W. bun aandacht eens aan een en ander schenken. Wanneer de heeren v. Zonneveld en Ver klei) inzake de belasting gelijk hebben, moe ten we met openbare werken voorzichtig zijn. In de laatste vergadering hebben we een man aangesteld bij het gnsbedrgf. Moeten we daar nret inkrimpen? Spr. gelooft dat men daar eikaar in den weg loopt. Ook hij heeft wat over de tram te zeggen. Hg wil in het geheele dorp laten bellen, zouals nu is het gevaarlijk. Inzake de zweminrichting dacht hjj dat de bezwaren van den heer Verklejj reeds van de baan waren, daar tot stichting be sloten is. Het is geen,luxe, maar een nood zakelijkheid. Hjj hoopt dat B. en W. hg den raad zal komen jaet de plannen. Wat aanbesteding betreft, is hg het eens met den heer Bisschops, duurder wordt het nooit. De heer Van der Voet wijst op de vele verordeningen. Hij is er voor, ze maar in tc trekken, daar ze tocli met nageleefd worden. Is het niet mogelijk de lantaarnpalen die in het trottoir slaan, te verwgderen, en de lantaarns aan de huizen te bevestigen; dat geeft ruimte. Verder wjjst hjj op de wiel renners die speciaal Zondagsmorgens hier door vliegen, is daar niets tegen te doen. Verder zgn er vele jeugdige personen, die auto rjjden, zonder daartoe bevoegd te zgn. De heen Schraina is het niet eens met den heer Van Zonneveld omtrent de gasprgs- verlaging. De Winst moet verdeeld worden over alle verbruikers. Zeker ,de tram is een prae-historisch ding maar voorziet 5n een behoefte; de bussen zijn vaak alle vol. Hij wijst op enkele gevallen bij de werk- verschalling. Er zijn er geweest die een inkomen hadden van f. 20f. 30, ja zelfs f. 10 per week en te werk gesteld werden, terwijl anderen, huisvaders, afgewezen wer den. In verband hiermede wenscht hij een klachtencommissie. De voorz. is dankbaar voor de hulde en ook voor de kleine duwtjes, die het college van B. en W. ontvangen hebben. Dank zij de welvarende inwoners het tegenwoordige en ook het toekomende geslacht profiteert Er is niet zoo heel veel geleerd. De plannen die in bewerking zijn, zullen zeker leenin gen vragen, maar daaraan is niet te ont komen. Wat de zweminrichting betreft deze zal zichzell wel dekken, dat is de algemeens gedachte. Het besluit inzake de zweminrich ting, is reeds genomen. Het is voorloopig slechts zweminrichting en een badhuis is nog toekomstmuziek. De bezuinigingen door den heer v. Zonne- eld aangehaald, he'bben onze sympathie niet. Wat den gasprijs betreft, verleden jaaT is deze door den raad gevraagd en we meen den good te doen door de verlaging voor te stellen, daar het verbruik zeker zal tor'- nemen. De laatste jaren is veel uitgebreid, wat uit de winst is betaald geworden. Het jigt niet in de bedoeling op de begrooting de winst van .de bedrijven ie brengen. Mis schien dat dit later mogelijk is. De gasregu- lateur bij het m aanbouw zijnd Raadhuis levert meer gas at. dan de gashouder. Er wordt nu reeds geklaagd over te weinig druk vooral tegen 12 uur. Wat de financieels verhouding tusschen Rijk en gemeente betreft, hierover is nog niet vtel te zeggen. Alleen staat vrijwel vast, dat de ingezetenen iets meer zullen moeten betalen. De heer Speelman klaagt er over dat de f. 5000 niet voor de trottoirs zijn uitge trokken. De een dringt aan op bezuinigen en de ander heelt wenschen. We probeeren zoo veel mogelijk ieder tegemoet te komem. Al staat het niet op de begrooling, we denken er aan en als het kan gebeurt het. Wat de Zondagssluiling betreft, de vrijheid moet af en toe aan banden gelegd worden; we willen de auto's ook aan banden leggen, maar die ziin ons te vlug af. Het wachten is nu op de rijkswet, die' aanhangig is. De winkelslui ting (9 uur) is door den raad zelf tot een doode letter gemaakt. Laten we wachten tot den Haag gesproken heeft. Nu de verfraaiing van ons dorp. Het is particulier terrein en we slaan er machteloos tegenover. Het dorpsplein is niet gelukkig gekozen. Wat de tram betreft: we wachten reeds 3 jaar op een beslissing. B. en W. achten eleclrificatie gewenscht. Door samensmel ting van de Brockway en de Sleutelstad zul len de tarieven verhoogd worden. We heb ben een en ander reeds onder de oogen ge had. We moeten aandringen op de uitspraak van de Kroon. Over de inkomsten heeft de heer Ver- kley enkele opmerkingen gemaakt. Het is niet te ontkennen, dat door de N.V.'s de inkomsten dalen. Er komen steeds nieuwe N.V.'s bij. Maar dan moet dividend-belasting betaald worden. Verleden kreeg de gemeente hiervan f. 1700.heden morgen ontvingen we bericht dat het dit jaar f. 2200.zal bedragen. Wat het grondbedrijf betreft, dit staat zoo onder controle van Ged. Stalen dat ondanks de winst er verlies geboekt moet worden. Als het bedrijf nu gelikwi- deerd moest worden, zou het park vrij zijn. Aanbesteden al of niet blijft voor B. en W. een moeilijk onderwerp, zonder een be sliste uitspraak van den raad. Onze meening is, dal het voor de werkloozen gewenscht is, in eigen beheer uit te voeren. Confe rentie met de schoolbesturen zooals de heer van Breda wil, achten B en W. nutteloos. De schoolbesturen declareeren wat zij wil len. Als dit door een conferentie opgelost kan worden zijn wij er voor. Op het oogen blik is het zoo, dat men er van ziet te halen wat er van te halen is. Spr. gelooft niet dat Sassenheim op het cr.genblik rijp is voor het instituut school artsen. De heer van Breda licht zijn idee nader too, waaruit blijkt, d3t de onderwijzers de kinderen zullen aanwijzen, die onderzocht moet worden, wat op kosten van de ge- an-ente zal geschieden. Het personeel van hel gas- en waterbe drijf bestaat uit 3 vaste en 1 losse arbeids krachten. Eén van het vaste personeel gaat vertrekken. De werkzaamheden breiden zich steeds uit en we moeten ons voorbe houden met een nieuwe voordracht te komen. De opmerking inzake de verordeningen is juist. Ook spr. zegt boter geen wet, dan een die niet toegepast wordt. Vóór evenwel de winkelsluiting streng toegepast wordt, wenschte spr. een besliste uitspraak van den raad. De klachtencommissie voor dc werkloo zen beslaat reeds. Het blijft moeilijk- om in deze allen ter wille te zijn. Weth. Warnaar zegt dat getracht wordt zooveel mogelijk werkloozen te helpen, maar we moeten het productieve in het oog houden. Voor het geld dat we besteden moet iets gepresteerd worden. Hierover zijn veel harde woorden gevallen, m.i. evenwel niet hard genoeg. Komt er een commissie dan zal de zaak voor de werkloozen zeker verslechteren. Hierna wordt gepauzeerd. Dc heer v. Zonneveld komt terug op eenige zaken Volgens hem had de voorz. niet mogen zeggen dat de scholen halen wat er te halen is. De voorz. neemt niet graag iets terug. Hij had ook kunnen zeggen: Ze trekken en rukken maar aan de gemeentekas. U moet bedenken dat ik voor de deur van de ge meentekas sla. Ik ben van meening dat er aan de wet van 1920 eenige uitwassen zijn, die verdwijnen moeien en geloof dat er veel te royaal wordt geleefd. Als voorbeeld noemt hij de aanvraag om schrijfmachines. Er zijn geen wettelijke bepalingen die dergel i'ke aanvragen belemmeren. Op deze manier heb ik niets te veel gezegd. De heer Speelman zegt dat de heeren hem verkeerd begrepen hebben over de mo tie. Het gaat niet over de motie maar over de daad. Die motie is doorgedreven ondanks de raad niet voltallig was. Er waren 3 leden afwezig. Hij is voor Zondagssluiting en vindt het dom van de menschen om op Zondag te werken, maar hij is tegen dwang. Wat de pensioenbijdrage betreft is spr. het niet met den heer v. Zonneveld eens. Het gaat ons nog goed en er is geen enkele re den voor. Op Ter Leede is alles alweer ver kocht, dus daar komt uitbreiding. Spr. wil de tram niet weg hebben, maar een electrische tram, dan gaat de autobus van zelf weg. Den heer Van Breda 6pijt het dat B. en W. niet veel verwachten van een conferen tie met de schoolbesturen. Hij wil. aanra den probeer het eens. De voorzitter zegt, dat de onbillijkheid schuilt in het feit, dat we hier een kleine openbare 6chool hebben, zoodoende zijn de kosten hoog. Op voorstel van den heer Van der Voet zal de winkelsluiting gehand haafd worden. Hierna ging* men over tot behandeling der begTooting gas- en waterbedrijf. Besloten wordt met 1 Juni den gasprijs te verlagen, tenzij het B. en W. voorkomt, dat het niet kan. De winst van het waterbedrijf wordt ge reserveerd voor de aflossingen die in 1930 zullen aanvangen. De heer Verkleij wil de winst bestemmen voor uitbreiding. Beslo ten wordt, na breedvoerige besprekingen, dat B. en W. met voorstellen zullen ko men, tot uitbreiding naaT Klinkenberg. De begrooting grond- en woningbedrijf wordt na enkele opmerkingen omtrent het sport park goedgekeurd. Alsnu komt de gemeentebegrooting aan de orde. Op voorstel van den heer v. Breda, wordt een post verhoogd met f. 200 voor school- hygiëne. Het bouwen van een stal op bet woonwagenkamp lokte nog al eenige be spreking uit. De beer Speelman verdedigde' het voorstel. De kosten zijn zoo hoog niet, daar afbraak gebruikt wordt. De post blijft gehandhaafd. Er zal van de Zuiderstraat tot do Was- beekerlaan en voor Ter Leede trottoir ko men. Er wordt hierover met rijk gecorres pondeerd. Ook de Teylingerlaan schijnt een beurt te krijgen, hierover wordt gecor respondeerd met Ged. Staten. Na nog enkele opmerkingen wordt de be grooting vastgesteld. Nabij de Klinkenbergerbrug kwamen van de richting Sassenheim twee auto's, juist toen de tram passeerde. Eén der auto's wilde de ander passeeren, maar zag door den neerslaanden stoom niet, dat van de richting Leiden een auto naderde. Deze werd aangereden en door den schok ook de auto, die gepasseerd was. De materieele schade aan de drie auto's is zeer aanzienlijk. Persoonlijke ongevallen kwamen niet voor. In de garage van den heer J. Ph. is een zoo goed als nieuw damesrijwiel ge vonden. Tot dusver heeft zich de eigenares nog niet aangemeld. ALS iedere VOETSTAP eene MARTELING is DIRECT baatl Pédicure specialist I Bieestiaat 173, Telef. 1320 LEIDEN. 10011 inrichting dag. geopend v. 16 uur v m tot 7 uur a m. Is Haar ol te Koop gevraagd P" 1 Maart voor klein gezin, i centrum stad of Bovenwoning, bevatt. ongev. gamers. Huur f. 500.- 'sjaars ür- Bur. v. d. Blad No. 5018a Wed. M. van der Bent L A Schapensleeg. - Tel. 729 I •'Wit „adverteert" zij met een prijs, maar iedereen begrijpe goed, i ze steeds gemakkelijk kan, wat ook een ander i'oet. d-e-z Ben!60 wor(B meermalen I P aatst, wanneer het voor r>f j ..K 1 e i n B e d r ij f" °odxakelijk blijkt. 750 MORGEN VRIJDAG! In „DIE SCELTISCH" Tel. 624 Reuzen aanvoer van Stoof- en bak> en Gerookte Paling, Schol, Schelv., Tong, Tarbot, gebenkte en geweekte Stokviscta. Inmaakharing 4 ct., 25 et. 350 et. 3 ct. - Gem. haring 3 at. 18 c., 8 et. 42 c., 15 et. 75 c. Let op 't adres: 6002a A. GERRITSEN, Haarl.ete. 87. Vereche an gebakken Spiering. HOLL. DUINKONIJNEN i. 1.por etnk. Kleinere f. 0.80 per etnk, le soort. 5001a HEI-HAZEN f. 3.25. Fa. D. WARRING ZONEN, Haarl.weg No. 6. - Tel. 622. De Prov. Drentsche en Asser Courant is het eenige DAGBLAD in Drente. Geeft de grootste publiciteit over de geheel» Provincie, Is het officieel orgaaD van het Provinciaal Bestuur, Ge meente Assen enz Komt des Maandags. Woens dags en Zaterdags uit in groo- ter oplage voor de 3 X per week-lezers 1 TER KENNISMAKING met onze overheerlijke Rauwe Rookworst Reclame prijs 70 cent per pond Zaterdag speciale reclame met onze fijne Boterhammenworst per half pond 35 ets. ALLEEN BIJ 740 Spekslagerij en Vleeschhouwerij - Haarl.str. 216 Geen Filialen Iedere Zaterdag Reclamedag NOTABIS- Appelen 10 p. f. 2.— Jonathans f. 2.25, mooie Goudrenetten en Sterappelen, zo&q Druiven en Sinaasappelen, Ananas in bl. 40 ct. Perziken 60 ct. Zalm (Delmonte) 85 ct. 5003a JAC. OOSTENDORP Koordeinde 33, Telefoon 1079. Hendelsdrukkerij in de Rijn streek vraagt, actief vertegenwoordiger Brieven onder No. 4989a aan bet Bureau van dit bla<L Maag-, Rheumatiek-, Zenuwversterkend- en Ontvettingskruiden. SPECIAAL ADRES VOOR KRÜIDENRECEPTEN. Drogisterij J. VRIJENHOEK, Haarlemmerstraat 117, 693 bij de Hartebrug. Flinke te hnnr gevraagd, tot einde Maart. Br letter Z. Boekh. P. .1 VAN DER LINDEN Sr., Alphen a. d. Rijn. 754 Faillissement J. HOFMA te Katwijk aan Zee. Bij beschikking van den E.A Heer Mr. G. SCHOLTENS, Rechter-Commissaris in boven genoemd faillissement is be paald: lo. dat de schuldvorderingen moeten worden ingediend voor den 20en November 1928 en 2o. dat de verificatieverga dering zal gehouden worden in het gebouw der Arrgndisse- ments-Rechtbank te 's-Gra- venhage den 8en December 1928 des voormiddags 10 nur. De Curator Mr. A. J. SORMANI. Nieuwe Rijn 64a, Leiden. 753 De Rechter-Commissaris in het faillissement van C. VAN NOORT, wagenmaker te Oegst- geest, beeft bepaald dat de schuldvorderingen bij den cu rator moeleD worden inge diend vóór den 15den Novem ber 1928 en dat de verificatie vergadering zal worden ge houden in een der lokalen van hel Gerechtsgebouw, aan het Korte Voorhout No. 11, te 's-Gravenhage, den lsten De cember 1928, des voormiddags te 10 uur. 727 De Curator Mr. C. J. GOUDSMIT. Breestraal 19, Leiden. Haarlemmerstraat 150-154 756 Wollen Dekens 2 pers 5.90 Gewatteerde Dekens Moltonnen Dekens Tochtdekens 75 c. Plaids en Autodekens Kachelzeilen v.af PJL KOORSTEEG 11 Tel. 22 10 pond gave goudrenet f. 1 50, heel mooi f. 1.95, per 50 p. f. 9; 10 p. gete bellelleur (middel) f. 1.10; winterjannen. berga motten en zoete venen 10 pond 90 ct. Zoele Armgaarders, hooilaars, huismanzoet, ben- derzoet, zoete bellefleuren enz. 10 pond ponsperen f. 1 10. Jodenperen (veel rijpe) 10 pond 1.1 30. 732 Agent van het Leidscb Danblad te Warmond, beveelt zirb be leefd aan voor het Plaatsen van adverteMiën eD hei aan nemen van Abonnementen. Oprechte Haarlemsche Courant (Opgericht in 1856). Verschijnt in 3 editie» Post-Editie - Stads-Editie Kennemer-Editie. Adverteert in de Oprechte Haart Courant, welk blad het koopkrachtig publiek in Haarlem en omlig gende plaatsen fn ruime male bereikt g Snccea verzekerd. 3—2

Leidsch Dagblad | 1928 | | pagina 7