Robeer ze ■vandaag/ FOTO-ALBUM JOH. GEI JTENBEEK Melangeprijs en blikverpakking - alles weer het oude LANGS GLIBBERIGE WEGEN 69ste Jaargang LEIDSCH DAGBLAD, Zaterdag 3 November 1928 Derde Blad No. 21056 BOUWKUNSTIG SCHOON. A PLAKT UW REISFOTO'S GEMENGD NIEUWS. 20 voor 30 EGYPTIAN FEUILLETON. TEEKEN UW GEVEL. I. Geachte lezer en beminnelijke lezeres. We willen U eens een gewetensvraag stel en... Kent ge uw eigen uis? „Maar natuurlijk" zult ge zeggen, „hoe zou ik mij eigen huis niet kennen?". Zoo, zoo. Welnu, dan nemen we even de proef op de som. Neem eens een vel papier, en teeken eens in ruwe lijnen den gevel van uw woning. Het hoeft geen teekening te zgn, cue aan artistieke eischen beantwoordt. Ge kunt niet teekenen, zegt ge? Ook niet noodig! Ge behoeft alleen maar enkele, des noods onbeholpen l\jnen te zetten, en dat kunt ge toch wel waarbij de onderlin ge afmetingen van muurvlak, ramen en deur ©enigszins tot hun recht komen. Maar nu moet ge niet eerst stilletjes even gaan kijken en dan teekenen; noen, éérst gaan teekenen en dan kjjken. Er zullen velen zijn, die na de eerste lijnen deemoedig bekennen: „Daar breng ik niets van terecht". Anderen zullen doorzetten en in de troostende verbeelding verkeer en, dat hun ondernemen „schitterend" is, tot ze met hun schets naar buiten loopen en mis troostig hun kunstproduct verscheuren. Er zullen er natuurlijk ook zijn, die een vrij nauwkeurig beeld van het gevelvlak ont werpen, maar het zullen de weinigen zijn. De honderden, die zich vergissen en on machtig zijn, behoeven zich daarover nog niet te verontrusten. Zonder in eenig op zicht aanleg voor bouwkunstig teekenaar te hebben, is het hun mogelijk, hun tekort aan te vullen. De meeste menschen kijken heel slecht uit hun oogen, en juist van datgene, waarmee w\j dagelijks omgaan, vormen wjj ons maar een heel flauw beeld. Er is in ons waarnemen een soort van traagheid. Tenminste in ons bewuste waarnemen. Duizenden malen heb ben wjj het beeld van onzen huisgevel in ons opgenomen, maar wij deden het als slaap wandelaars. Zelden of nooit gaven wij ons met bewustheid rekenschap van de lijnen en de onderlinge proporties. En toch heeft zich in ons onderbewuste leven gewoonlijk wel een heel juist beeld van een en ander gevormd. Het gebeurt soms m den droom, dat men zijn huis of het uit-of inwendige van zeker gebouw, laten we zeg gen: de Pieterskerk, of zelfs een straat met ai haar kleine wendingen en haar gebouwen, b.v. de Breestraat nauwkeurig voor ziph ziet. Maar de krachten van het onderbewuste lijn nog veel sterker. Iemand was jaren geleden voor een paar lagen in een voor hem totaal onbekende streek. In zijn bewuste herinnering kan hij zich vaag nog enkele dingen daaruit voor stellen. Maar plotseling droomt hij er van en ziet heel duidelijk in details de woning waar hc destijds logeerde voor zich, of hij ziet een of ander landschapsbeeld en hij weet dat hij het precies zag als voor tien of twintig jaar her. Het is op ander terrein precies zoo. Iemand boerde voor het eerst op een concert liet vioolconcert van Beethoven. Hij was er op- gelogen over. Maar na het verlaten van de concertzaal kon hij zich geen noot meer herinneren, 's Nacht-s droomde hij er van en hoorde opnieuw groote gedeelten in zijn droom. Bij het ontwaken was hij alles weer kwijt. Toen leende hij even een partituur, neuriede enkele gedeelten even door en teekende de hoofdmotieven even aan. Nu vergeet hij ze nooit meer. En als hij na dien tijd een concert bezoekt, en hij hoort een hem onbekend stuk, dat hem interesseert, dan maakt hij steeds in cijferschrift een paar no tities om bewust iets van het stuk vast te houden. Kinderen op lagere en middelbare scholen leeren hun aardrijkskunde het best, door niet alleen de kaart te bestudeeren, maar door zelf veel schetskaartjes te teekenen. Dan moeten zij zich bewust rekenschap geven van wat zjj opmerken. Wie in 't algemeen een leerboek bestudeert, doet dit het beste met de pen in de hand, door uittreksels tema ken. Het doet er misschien niet veel toe of bij die uittreksels bewaart, de hoofdzaak is, dat hij zich door meer dan aan dachtig lezen alleen in de stof heeft verdiept. Hierdoor verliest men iets aan tijd, maar men wint aan kracht en gehalte. U hebt wel begrepen, dat dat voorstel om uit uw geheugen den gevel van uw huis te teekenen niet meer dan een aanloop was. Velen zullen er in artistiek opzicht niet veel bjj winnen, als ze ook na nauwkeurige waarneming hun woning kunnen teekenbn. Maar er is in onze goede stad van Leiden nog zooveel meer te zien dan ons eigen huis. Leiden geniet de reputatie heel rijk aan bouwkunstig schoon te zijn. We hebben dit misschien honderden malen gehoord; we meenen het zelf gezien te hebben; we zijn er zelfs grondig van overtuigd. Maar heb ben we werkelijk dat architectonisch mooi zóó in ons opgenomen, dat het een ziels- tezit is geworden? Loopen we niet meestr- al onverschillig aan zooveel interessante plek jes voorbij? Kijk eens hoe beter men iets kent, hoe meer men het waardeert. En nu willen wij trachten Uw liefde voor onze stad en ook ons eigen peil van waar deering door deze rubriek op te voeren. We zullen trachten, goed uit onze oogen te kijken, en onze artikelen verluchten met foto's. En verder zullen we ook laten uit komen, hoe in verschillende tijdperken der historie de stijlopvattingen zich hebben gewij zigd In alle uitingen van den menscheiijken geest is een zekere evolutie merkbaar, die uit de bouwkunst wel het meest spreekt. Wat nader bewrezen dient te worden. RECLAME. IN EEN MET ZUURVRIJ CARTON GROOTE SORTEERING BIJ FOTOHANDEL BREESTR. 79 386 EEN FANTASTISCH FEEST. Musicus en veilingmeester. Bij een musicus in het Noordelijk stads gedeelte van Rotterdam is eenigen tijd ge leden een man gekomen, die meedeelde M. de G. te heeten en caféhouder in Vrijen ban te zijn. Hij vertelde, dat hij bestuurs lid was van een vereeniging, welke bin nenkort een fantastisch feest zou geven, welk feest opgeluisterd moest worden rnet muziek. Hij was er op uitgetrokken, om 4 musici te engagperen en daartoe Was hij naar den muzikant G. in den Haag gegaan. Die had hem evenwel geen strijkje kunnen leveren, maar hij had hem den Rotterdammer aan bevolen. Deze zei, dat hij voor f. 65 een strijkje zou kunnen leveren. De bezoeker zei, dat de vereeniging f. 80 had uitge trokken op de begrooting en dat men ook f. 80 zou betalen. De musicus was hiermee natuurlijk bijzonder ingenomen en vroeg, of zijn bezoeker een kopje thee lustte. Van het eene kopje thee werden het er vier of vijf en toen werd het etenstijd. De vrouw van den musicus, die zich mis schien al een nieuwen hoed had gedroomd, dank zij het ..snabbeltje" van haar man, vroeg den caféhouder, of hij lust had ,,een aardappeltje mee te prikken." De bezoeker stelde dit aanbod zeer op prijs en men ging aan tafel. De bezoeker bracht hulde aan de kookkunst van de gastvrouw, maar knoopte er een beschou wing aan vast over de hoedanigheid van de opgediende spercieboontjes. welke in de contrijen van Vrijenban in een veel betere kwaliteit te krijgen zouden zijn. Het ge sprek liep daarna over de groentenleelt in het algemeen en die van de spercie boontjes in het bijzonder. De musicus liet zich daarbij ontvallen, dat hij altijd wel agrarische neigingen had gehad, temeer omdat hem de landbouw op den duur voor- deeliger leek, dan de muziek. De bezoeker zei. dat hel een met het ander best te combineeren zou zijn en dat hij in Vrijnban het beroep van musicus wonderwel zou kunnen uitoefenen naast dat van druiven-plukker. De gastheer kwam hiertegen op. Zijn aspiraties reikten hoo- ger, dan wat het ambt van druiven-pluk ker hem in uitzicht zou kunnen stellen, hoe hoog hij ook voor de druiven zou moeten klimmen en hoe zeer een hangen de druiventros ook als symbool van het geluk beschouwd zou kunnen worden. De bezoeker zei. dat hij hem wel zou kunnen helpen aan de betrekking van veilingmeester. Musicus en veilingmeester zouden heel goed gecombineerd kunnen worden: overdag kon hij dan de koopers en 's avonds de muzikanten dirigeeren Nadat in de woning van den musicus nog heel wat toekomstmuziek had geklon ken is de gast verdwenen. Bij het afscheid bleek, dat hij geen geld bij zich had en de musicus gaf hem f. 1.50 mee. welkt» later zou worden afgerekend. De dag van het fantastische feest brak aan en verstreek, maar de beloofde auto, waarmee het strijkje naar Vrijenban zou worden gebracht, is niet verschenen. Den volgenden dag is de musicus op eigen ge legenheid naar Vrijenban gereisd en daar bleek, dat de caféhouder M de G. vol slagen onbekend was. dat het feest alleen in zijn fantasie beslaan moet hebben en dat er geen betrekking van veilingmeester vacant was. Diep teleurgesteld is de musicus van zijn ervaringen meedeeling gaan doen op het politiebureau. Daar zoekt men nu naar den caféhouder. VERDRONKEN. De aan boord van de stoomboot „Jans sen II" te Rotterdam werkzaam zijnd© Th. Steegh, oud 24 jaar, ongehuwd, is gisteren van de loopplank tusschen twee schepen in de Maas gevallen en verdronken. Door de drift in de rivier is de man vermoede lijk onmiddellijk onder water getrokken, zoodat geen hulp hem Von bereiken. KIND UIT EEN DERDE VERDIEPING GEVALLEN. Gisteren is het twee-jarig zoontje, van M. in een onbewaakt oogenblik uit een j raam op de 3de verdieping van de ouder lijke woning aan de Maashaven No. 28 te Rotterdam gevallpn. Het kind viel op een plat van de eerste verdieping. Buren brachten den stumper, die een riiibpen ge broken had en een hoofdwond had beko men naar den hulppost van den Genees kundigen Dienst, waar vandaan het kind naar het ziekenhuis aan den Coolsingel werd overgebracht. RUIM 7000 GULDEN GEVONDEN. In een woniüg, toehehoorende aan de gemeente Alkmaar en staande aan de Laat aldaar, welke eenigen tijd heeft leeg ge staan, nadat de laatste bewoners, het echt paar Cosino, is overleden, heeft Donder dag een jong schildersgezel op een plank in een alkoof een blikken sigarenkistje ge vonden .waarin men een ander kistje met bankbiljetten vond, tot een totaal bedrag van ruim 7000 gulden In een apart zakje, dat gesloten was in 2 andere zakjes, vond men nog 13 gouden tientjes, zoodat in to taal 7172 gulden is gevonden Bij dit geld was een briefje, waarop stond: Voor Neel. Verder vond men geen aandirding. De directeur van gemeentewerken heeft het geld gedeponeerd in een kluis bij den gemeente-ontvanger, in afwachting van de uitspraak wien dit geld zal toekomen. INBRAAK IN EEN JUWELIERSZAAK. In den nacht van Donderdag op Vrijdag hebben inbrekers zich toegang verschaft tot een winkel, waarin gouden en. zilveren sieraden en horloges worden verkocht, n de Eerste Anjeliersdwarsstraat te Amster dam. Zij zijn vermoedelijk, na een paar ijzeren pijlen te hebben verwijderd, door een tuimelraam binnengeklommen. Zij heb ben de étalage schoon leeggehaald en nog RECLAME. ARDATH LONDON meer uit den winkel meegenomen. Een groot deel van den inventaris, bestaande uit gouden en zilveren sieraden, is verdwe nen e-n de buit is dan ook aanzienlijk. Nu is een juwelierszaak in den .Tordaan wel niet zoo groot, als een in de Kal verstraat, maar goud is kostbaar e-n de waarde van het gestolene loopt in de duizenden. De daders waren niet zoo beleefd een spoor achter te laten. INBRAAK. Bij den caféhouder H. te Halfweg is in gebroken en is een bedrag van f. 500 be nevens een gouden horloge en ketting ge stolen. Uit den coöperatieven winkel Hol land heeft men een waarde van f. 30 geid en artikelen meegenomen. AUTO-ONGEVAL. Gistermorgen reed te Hoevelaken op den Rijksstraatweg tusschen Amersfoort en Apeldoorn, een vrachtauto, welke bestuurd werd door den chauffeuv L. B. uit Apel doorn De vrachtauto moest op een gegeven oogenblik uitwijken voor een particuliere auto en den bakker S., die op de fiets ge zeten was. Door deze maenoeuvre kwam de vrachtauto op den berm van den weg terecht, maakte een slag om en sloeg on dersteboven dwars op den weg Persoon lijke ongelukken hadden wonder boven wonder niet plaats. De weg was meer dan een uur versperd. POGING TOT DOODSLAG. Gisteravond is in de Tougelschestraat te Eindhoven een poging tot doodslag ge pleegd. De 19 jarige fabrieksarbeidster H. T. leefde sedert Augustus van haar man gescheiden in een kosthuis in de Haven straat te Eindhoven Gisteren was haar echtgenoot de 25 jarige mijnwerker B. van M uit Hoerlerheide naar Eindhoven gc komen en hij had haar opgewacht, toen zij van haar fabriek naar haar kosthuis ging. Wegens het ongewoon lang uitblijven van de vrouw waren drie kostgangers, die in dezelfde woning in de Havenstraat in pen sion waren, naar haar gaan zoeken, temeer waar een van de drie van M. tevoren ra een van de omliggende straten had zien loopen. Zij troffen v. M. aan in de Tongel- schestraat in haar gezelschap. Op eenigen afstand verwijderd loste van M. drie scho. ten, waarvan er een den 25-jarigeD H. Doek trof. Onmiddellijk daarop nam van M. de vlucht, achtervolgd door de drie kost gangers. Na eenige straten doorkruist te hebben waren zij van M uit het oog ver loren De gewonde werd op last van dr. Goyarts naar het ziekenhuis overgebracht en daar opgenomen. Hoewel ernstig, is zijn toestand niet levensgevaarlijk, het schot was op het borstbeen afgeschampt. In den nacht hebben zich rechercheurs onder leiding van den commissaris van po litie naar Heerlerheide begeven om den dader op te sporen. De vrouw bleek drie jaar getrouwd t© zijn geweest, doch was wegens mishande ling van haar man gescheiden. OVERVAL VAN GEMASKERDE BANDIETEN. Donderdagnacht omstreeks 12 uur klopte iemand aan de deur van den landbouwer H v. d. Braken te Oploo welke persoon vroeg om water voor zijn lantaarn. an den B. opende de deur en word plotseling aangegrepen door een gemaskerden ban diet, die hem onder bedreiging met een re volver sommeerde zijn geld af te geven. Tegelijkertijd sprong nog een drietal ban dieten de woning binnen, van wie één ge wapend was met een geweer. Een dezer greep de vrouw van v. d B. vast en de beide anderen braken daarop met bun werktuigen alle kasten en Iaden open en haalden zelfs het bed geheel overhoop. Meegenomen werde ongeveer honderd gul den en de gouden sieraden der vrouw. Toen de bejaarde lieden wat van den schrik bekomen waren, zijn ze de buren gaan waarschuwen en dezen hebben direct de politie met het feit in kennis gesteld. Van de daders is tot nog toe geen spoor ontdekt. Evenwel hebben Donderdag en kele personen ter plaatse een oude auto gezien, waaruit een drietal personen kwam die nu juist geen preftigpn indruk maakten. Het was een ouderwefscbp wagen met ge broken ruit. Of dpze personen evenwel iets met 't geval hebben uit te staan, is niet. bekend. OVERREDEN EN GEDOOD. Gistermorgen is de rangeerder C Wen- nckers te Gendrinecn, topn hij op bet. em placement stond te pntcn. van een hoopje sintels gerrloden Hij kwam op de tramrails terecht en werd door een tram overreden en gedood Dp man was 38 jaar oud en vader van zeven kinderren. GEHEIMZINNIGE VERDWIJNING VAN AUTO'S. Werk van op een goedkoop reisje beluste jongelieden? Woensdagmiddag deed dp heer Rie- mersma te Leeuwarden, bij de politie aan gifte dat zijn auto. dien hij een oogenblik onbeheerd langs den weg had laten staan, was ontvreemd Ken onderzoek bracht aan het licht, dat de wagen met een leege ben zinetank onbeheerd te Meppel was terug gevonden Evpn later bleek echter, dat daar ter plaatse eveneens «en auto. die men een oogenblik onbeheerd lanes den weg had laten staan, was or.lvrpomd De burgemees ter verzocht radiografisch inlichtingen. In- tusschen ervoer ook een reiziger uil deze gemeente, die te Heerenveen vertoefde, en Door R. L. de W. 27) „Zullen we op het terras gaan?" vroeg hij. Zij knikte en zocht een rustig hoekje uit, waar zij gingen zitten Beresford bestelde koffie en nam daarna den draad van het gesprek weer op, waar ze hem hadden afgebroken. „Ja. u kunt hel wel doen," zeide hij. „Wat doen?" vroeg zij „Boven bij me komen om met me te praten „Maar begon ze. Ik ben uw patiënt en u hebt me s»?han- dï'ijk verwaarloosd." Maar, ik begrijp er niets van Als u ge- wijd had Zij brak haar zin af en ver- v°'?(le toen weer: ..Ik ben aldoor hier ge weest." ..Maar u hebt zich van uw verantwoorde- 'ikheid afgemaakt," hield Beresford gürn- 'schend vol „Gestel ik was u als een hondje a-lMerna geloopen. dan zoudt u hoog=t\vaar- ^hijnlijk uw Samaritisme wel betreurd heb ben ..Maar dat zijn twee uitersten?" zeide zij. ,'•-^3 u nu eens opgaf hoeveel uur van e :,''n dag u mijn gezelschap zoudt kunnen v?rdragen." zei hij „met andere woorden, -'me op rantsoen z'i glimlachte. .Ik dacht, dat u mij ont- *eek." zeide ze heel openhartig Jk u ontwijken?" Ongeloovig keek hij" aar aan. Er was iets in zijn stem Jat haar bjoed naar de wangen joeg. Zij knikte ..Ja heusch. Ik had heel graag eens een praatje mei u gemaakt. Ik ben hier geheel .alleen Vindt u dat niet gek?" Opeens keek zij hem aan Hij schudde ontkennend zijn hoofd. ,,'t Komt door u." „Door mij?" „Ja, door dat. wat u in Trent beweerde," antwoordde ze vrojlijk ..Herinnert u zich niet, dat u gezegd hebt. dat iemand den moed moest hebben, zich niet aan vormen te storen? Nu. de dingen hadden hun hoogtepunt bereikt ik had het gevoel, dat, bleef ik nog één dag langer in Lenden, ik zou beginnen te schreeuwen, daarom ver zocht ik een dokter mij voor één week Fol kestone voor te schrijven Ik telegrafeerde aan een gewezen gouvernante, om hier bij mij te komen pn toen ik kwam, vond ik een telegram van haar. waarin stond, dat zij last van rheumatiek had en en ik besloot toch te blijven Als lante het wist. werd ze er bepaald ziek van, te meer. waar ik mijn kamenier ook roet mee wilde hebben." ver telde ze verder lachend Beresford zich zijn eigen ondervinding herinnerend, wat Mrs Crisp's conversatie betrof, was voikomen bereid medelijden te voelen met ieder, wiens lot het was gere geld in haar nabijheid te leven ..Naar alle waarschijnlijkheid i9 mijn re putatie nu totaal weg: tenminste bij de andere gasten." zeide ze glimlachend. ..Bedoel! u. dal het mijn schuld is?" Ze knikte ..Ik dacht, dat fortuin je in staal stelde je eigen wetboek te maken." Zij wierp een vluchligen blik op hem, als ■wilde zij zien. of iets achter zijn woorden verborgen lag. „Niemand kan zijn eigen wetboek ma ken zeide ze bedaard Hij vertelde haar hoe verbijsterend het f-eit werkte, dat zij hem kende „Ik zou kunnen rookpn als een schoor steen. 'drinken als een tempelier en leven als een Turksche pacha." legde hij uit. ,,en alles voor niets. Dat is de macht van weer kaatste grootheid." Zij lachte ongeloovig „Maar er is een keerzijde aan de me daille." ging hij door. ..Populair Ie worden is iets. maar het ïe blijvpn is moeilijker. Ik zal er voor moeten werken." „Werken, waarvoor?" vroeg ze met opge trokken wenkbrauwen. „Het aanbod om Ie rooken zal roet her haald geen drank zal meer geschonken worden, tenzij dat ik doe. wat van me ver langd wordt: de heele bende aan u voor stellen." ...Mr, Beresford!" riep zij uit. „Wat een onmogelijk idee." „Maakt u zich maar niet ongerust." haastte hij zich haar gerust te stellen, fk heb niet het minste of geringste plan'iets zoo krankzinnigs uit te halen." ..Krankzinnig!" ..Er zijn hier precies negen-en-derl.ig mannelijke wezens zonder wettig aanhang sel." legde hij uit. ..Ik heb ze heel precies geteld Wat leeftijd betreft varieeren ze tus schen de zeventien pn zevenlig Gestel, we nemen aan ge'ijke rechten dan zou dat be- teekenen dal ik u eens in de veertien da gen zou spreken, terwijl ik hoop. het veer tig maal por dag te doen „U is heusch al even dwaas als Lord Dre- with.lachte ze even blozend. „U moet heel lief voor mij zijn." ging hij door, „anders laat ik de heele kudde op u i af Binnen drie dagen ben ik de meest on populaire gast hier in Folkestone Zij, d;e me hun sigaren en sigarelten opdrongen, zullen roeping gaan voelen om me te door steken Ik durf nooit meer iets eet- of drink baars te accepteeren, uit angst van vergif tigd te worden ..Ik begrijp mannen niet!" zeide zij met een ver af zijnde blik in haar oogen ..Ik zou graag een contract met u sluiten," zeide hij Even zwegen beiden droomerig keek zij steeds recht voor zich uit. Beresford rook'e vergenoegd. „Een contract?" vroeg ze op eens. zich naar hem toekeerende. „Als u mij belooft, iederen morgen met mij te gaan wandelen, zal ik niemand aan u voorstellen." Even scheen ze het voorstel te overwe gen, haar hoofd een beetje op zij. een glim lach in haar oogen „Van twee kwaden moet men het beste kiezen," opperde hij. „Ik ben maar alleen, zij met hun negen en-dertigen." „Goed." lachte ze. ik stem toe, maar u moet er voor zorgen, dat ze niet lastig worden." „Als 't blijkt noodig (e zijn, schaf ik me een mitrailleur aan." „Mannen vind ik vreeselijk," kondigde Lola aan. schijnbaar tegen een muscb, die vlak bij haar op een struik was gaan zit ten. Beresford rookie zwijgend door hij vond, dat de opmerking geen antwoord van hem noodig had. Dien morgen had hij haar in de hall op gewacht en samen waren ze langs de „Leas" gaan wandeleD. Beresford ving woe dende blikken op van anderen, die ook ge wacht hadden. „Was dat niet erg onbeleefd," vroeg zij zich glimlachend tot hem wendend. „Volstrekt niet. Als ik aan de negen-en- dertig artikelen van het mannelijk geslacht in het Imperial Hotel denk, ben ik het vol komen met u eens." „Gelukkig, dal 't er geen veertig zijn." Even wierp ze van onder haar wimpers uit een blik op hein. „Misschien worden 't er dat nog wel," merkte hij onverstoorbaar op. ..Maar het veertigste artikel is vastbesloten, van het tegenwoordig onuvnhlik te profiteeren." „Waarom zegt u misschien?" „Ik dacht aan tante Caroline." luidde het antwoord ..Zij zou verbaasd staan als zij hoorde, dat u gedurende een heel half uur mijn gezelschap kon verdragen." „Waarom?" „Och, Drew en ik werken haar altijd op haar zenuwen, zoo het.schijnt We spreken een andere laai en leven feitelijk in een ar.derp wereld dan de hare „En lorh is u beiden zoo verschillend?" „Zoo verschillend van elkaar als elk op zich zelf weer verschillend is van tanie Caroline. Drew neemt den schijn aan. alsof hi' iüe gpvoel gabannen heeft." „En u?" vroeg ze Ik heb alles gebannen, behalve mijn ge voel," zeide hij. haar glimlachend aan kijkend „En toch is Lord Drewilh zij aarzelde. ..Zoo gevoelig als een opera ster. die zich door een plaatsvervangster overschaduwd ziet worden (Wordt vervolgd). 5

Leidsch Dagblad | 1928 | | pagina 9