naai GEMENGD NIEUWS. KERK- EN SCH0QLN1EUWS. FAILLISSEMENTEN. WETENSCHAPPEN. In October één dag alles gratis STAATSLOTERIJ. ganisaties zijn de heeren nir. D. J. W. J. Kluiver, Raden lias mr. Soeripto, ir. Hein ven Essen, P. J. E. Rhemrev, P. Ong Ki Hmvp en Olmar Said als leden van het hoold- bestuur afgetreden. Na gehouden verkiezing is het hoofd bestuur thans als volgt samengesteld: Raden Mas mr. Soeripto, president; A. M. van Oyen, vice-president, jhr. van Nispen tot Sevenaer, algemeen secretaris, J. F. E. Einaar, le secretaris, Olma Said, 2e secre taris, P. Ong Ei Hong, le penningmeester, J. J. Visser en C. Braun, commissarissen. De eere-voorzilter Raden Mas Noto Soeroto wtdde speciaal aan de aftredende heeren mr. Kluiver, ir. von Essen en Rhemrev eenige hartelijke woorden van waardeering over do toewijding waarmee zij de zaak van het Nederlandscb-lndonesisch Verbond, welke ook hem zoo na aan het hart, iigt, hebben ge diend. PROEFGESPREK DEVENTER—BANDOENG Te Deventer is Dinsdag een welgeslaagd proefgesprek met Bandoeng gevoerd. De draadlooze dienst functioneerde uitstekend. De hoofdredacteur van het „Dev. Dagbl." sprak met zijn collega van de „Preanger Bode". Het gesprek kwam uitmuntend over. R.-K. WON1NGBOUWVEREENIGINGEN IN HET BISDOM HAARLEM. De R.-K. Bond van Woningbouwvereenigin- gen in het bisdom Haarlem, hield in Amster dam de jaarlijksche algemeene vergadering. Medegedeeld werd, dat de commissie, die is ingesteld om te onderzoeken hoe particu lier kmwkapitaal te verkrijgen is, tot de evertuiging gekomen is, dat de middelen, die in bet door de oommissie opgemaakte rapport zfjn aangegeven, gefaald hebben. Het getal aangesloten vereenigingen be draagt 22, naar aanleiding waarvan werd op gemerkt, dat het wenschelijk zal zjjn propa- ganda te voeren voor aansluiting der res- teerende 40 vereenigingen, die nog in het bisdom bestaan. De secretaris, de heer A. J. H. Angenent, bracht vervolgens verslag uit over de ges ties van den bond gedurende de afgeloopau drie jaren. Besloten werd dit verslag in druk te doen verschijnen en aan de woningbouwvereeni- gingen toe te zenden Inplaats van den heer Boomgaard, die als bestuurslid had bedankt, werd gekozen de heer Lombart uit Ledden. Tot voorzitter werd gekozen de heer Velt, die deze functie reeds tijdelijk had waarge nomen. VERBOND VAN NATIONALISTEN. Op 1 October is te Amsterdam opgericht bet Verbond van Nationalisten, met als hoofd zetel Amsterdam. Als orgaan zal 6 October verschijnen De Nieuwe Vaderlander, een blad vcor nationaal staatkundigen en economi- schen opbouw. Het doel dezer vereeniging is: Ie in rui men kring de gedachte ingang te doen vin den of te versterken, dat do ware vrijheid voor de individuen in een tijd als dozen in het algemeen alléén bestaanbaar is bij een krachtig bewind, in het bijzonder op den grondslag van het Koningschap van bet Huis var Oranje; en 2e de werkelijke bestrijding van het orde-ontwrichtende streven der socia listen communisten en hunne geesttrawan ten. De Centrale Raad der Veroeniging is sa mengesteld uit Dr. van dar Myle, voorzitter-; C. J. M. van Eysdem Jr., secretaris; P. T. van Munnekrede, penningmeester en J. L. Chr. var Beeten. Dezer dagen is den Minister van VVa- terstaat voorgesteld een belangrijke wijziging te brengen in bet plan, betreffende de ver beter»; van den R-ijksweg Amsterdam- Utrecht Het aanhangige plan, welks uitvoering cir ca tien jaren zou vorderen, sluit in zich den bnuw van een aantal kostbare kunstwerken. Volgens de thans voorgestelde wijziging zou volgens bet „Volk"' de nieuwe weg AmsterdamUtrecht worden geleid via Laren. Deze weg zou dus, wat het eerste ge deelte betreft, geheel samenvallen met den nieuwen, verbreeden rijksweg Amsterdam Amersfoort Bjj Laren zou de weg naar Utrecht dan in Zuidelijke riohting afbuigen en via de Vuursche loopen. Deze oplossing biedt het groote voordeel, dat geen kunstwerken noodig zijn, terwijl de aanl&g in twee jaar gereed zou komen, het geen een belangrijke besparing in kosten en tfld beteekent NEDERLANDSCH STOOMSCHIP IN NOOD. Do bemanning nog aan boord. Het Amerikaansche stoomschip „Ameri ca", van New-York naar Bremerhaven, seint draadloos, dat het midden in den Atlanti- schen Oceaan stoomt naar het Nederland- sche stoomschip „Celaeno", dat in nood ver keert, gedurende een storm, en zinkende is. De „Celaeno" behoort aan de „Maat schappij Zeevaart" te Rotterdam en was van Rotterdam naar Boston hestemd. Op 30 September bevond het schip zich 430 mijl west van Scijly. Volgens Lloyd is het Nederlandsche s.s. „Celaeno" zinkende op 46 gr. 10 m. N.B. en 34 gr 30 m. Wh- Een der berichtgevers van het „Hbld." te Rotterdam meldt: Voor zoover op het oo'genblik bekend is, zijn de „Baltic", „Laurentic" en „America" onderweg om assistentie te verleenen. De bemanning van de „Celeano" (ongeveer 30 koppen) die 25 Sept. van Rotterdam naar Boston is vertrokken, bevindt zich nog aan boord. Een nader bericht meldt nog. dat het schip schade heeft verkregen door slecht weer, maar nog drijvende is. De „Celaeno" heeft kolen in. Een telegram van hedenmorgen door den kapitein van de „Celaeno'" naar de reederij afgezonden, meldt dat het schip de reis lanrzaam voortzet, en dat men met eigen middelen zal trachten de schade voorloopig te herstellen. VERGIFTIGINGSONGEVALLEN TE DELFT. Vijf verpleegsters bewusteloos. In de buitenafdeeling van het St. Joris Gasthuis te Delft hebben zich gisterochtend onder de verpleegden eenige lichtere en een zwaarder geval van vergiftiging door kool- monoxyde voorgedaan. Hieromtrent meldt Vaz Dias: Door nog niet geheel opgehelderde oorza ken kon de schoorsteen van de centrale ver warming den rook en gafken van de stook inrichting der centrale verwarming niet voldoende afvoeren. Dientengevolge geraakte de stookruimte vol koolrnonoxyde gas, dat door de vloeren naar boven trok. Op de ver dieping gelijkvloers waren vijf slaapkamer tjes van verpleegsters van het gesticht. Toen de verpleegsters tegen halftwaalf gewekt zouden worden, kreeg men geen ge hoor en bij het openen der kamertjes wer den zij bewusteloos in haar bedden gevon den. Onder leiding van den waarnemenden directeur van het gesticht, dr. Bruin, werden de pogingen om de levensgeesten van de be- wustelooze verpleegsters op te wekken aan gevangen. Gistermiddag te halfvier was zulks bij vier van de vijf verpleegsters ge lukt. De toestand van de vijfde is nog beden kelijk. DE MUIDERTOL GAAT VERDWIJNEN. Vermoedelijk binnen enkele dagen. Naar wij vernemen, aldus de „Tel." staat het tham wol vast dat de Muider- tol binneD enkele dagen zal zijn afge schaft. Dinsdagmiddag heeft n.l. een laat ste bijeenkomst plaats gevonden tusschen den minister van Waterstaat, den heer Van der Vegte, en het bestuur van het hoogheemraadschap van den zeedijk be oosten Muiden. In die bijeenkomst zijn beide partijen tot definitieve overeenstem ming gekomen. Waar echter deze zaak een financieele aangelegenheid betreft, behoeft zij de goedkeuring van den minister van Financiën. Het wachten is dus slechts op het laatste woord van den heer De Geer, dat elk oogenblik kan worden tegemoet gezien. EEN BEROOVING OP DE ZUIDERZEE. Een juffrouw betrapt. In den naoht van Dinsdag op Woensdag is de salonboot ,,Jan Nieveen", die van Amsterdam naar De Lemmer voer, in rep en roer gebracht. Een juffrouw ontdekte plots dat haar beurs met geld ontrold was, zij wilde weten wie de schuldige was en baar bezit terug ontvangen. Toevallig het was een geluk voor de bestolene was aan boord een recher cheur van de Am&terdamscbe politie, die, zoo is nu eenmaal een rechercheur, onmid dellijk een onderzoek instelde en na korten tijd een medereizigster als de zakkenrol- ster ontdekte. Zij had de juffrouw het geld afgenomen e>n de beurs, als onwelkome herinnering aan haar snood bedrijf, in zee geworpen. De snoode juffer had korte vreugde van haar bezit, dat zij, dank zij des recher cheurs scherpzinnigheid, weer aan de recht matige eigenares had af te staan. BRAND. Gisterennacht is te Naaldwijk brand uitge broken in een tuinschuur van de firma Zwem- stra, waarin sich een stoomketel vaD de cen trale verwarming bevond- Een partij bloem bollen tot een waarde van 4 k 5000 gulden, eoD partjj peren en tuinboüwgereedschappen, gingen verloren. Verzekering dekt gedeel telijk de schade. De bloembollen en peren waren niet verzekerd. UIT DEN TREIN GESPRONGEN. Een Amsterdamsch meisje G. B., dat te Bloemendaal in betrekking is, wilde uit den trein stappen, toen doze reeds weer in beweging was en kwam daardoor te vallen. Bewusteloos werd het meisje opgenomen. Een ontboden geneesheer, die de eerste hulp verleende achtte overbrenging naar het ziekenhuis noodzakelijk. VERDRONKEN. Eergisteren wilde de 14-jarige P. de W. in de Ooster9ingelgracht te Amsterdam vuil gaan opvisschen. Daartoe heeft hij zich in een bootje begeven, doch niemand heeft be merkt, dat hij te water gevallen is. Omtrent vier zag zijn oom een pet in het water drij ven in de nabijheid van het leege bootje. De reddingsbrigade en de politie werden ge waarschuwd, doch eerst na urenlang dreg gen gelukte het om kwart voor zeven uur bet lijk op te halen. Dinsdagmorgen omslreoks elf uur is de 95-jarige bioemistknecht J. Peters, uit Amsterdam, door tot nog toe onbe kende oorzaak van bet achterbalccm van een tramtrein van de E. S. M. gevallen juist toen de tram over de Dujkersloot reed die de verbinding vormt tusschen de Amster- damsche vaart en de Polanenkade te Half weg. De man viel in hel water dat daar nogal snel stroomt en is onmiddellijk gezon ken. De tram stopte dadelijk en men is aan het dreggen gegaan. Eerst na ongeveer tien minuten is men er in geslaagd het lijk op te halen. Dr. Kuipers die dadelijk ter plaatse was heeft de kunstmatige ademhaling toe gepast, doch niets mocht baten. Het lijk is daarop naar de ziekenbarak te Halfweg over- gebracht, liet moet uitgesloten worden ge acht dat het hekje van de tram zou open gevallen zijn. daar de hekken slechts met eenige moeile naar omhoog kunnen worden opengeschoven. Vermoed wordt dat de man die veel met de tram rijdt, zich te ver over het hek zal hebben gebogen en dat hij door de bocht die de tram daar neemt, er uit is geslingerd. Te Zijdewind gem Oude Niedorp is het 3-jarig zoontje van N. Ursura in de Ring vaart geraakt en verdronken. TASCH VERMIST. Een gezelschap, dat met een auto te Am sterdam uit rijden was geweest en daarbij verschillende café's had bezocht, heeft bij de politie aangifte gedaan dat een tasch wordt vermist met een gouden schakelarm band, een gouden horlogearmband, een face k main met gouden ketting en een ivoren vaporisator, gezamenlijk tot 'n waarde van ongev. f. 400. 't Gezelschap weet niet of 't de tasCh in den auto of in een café heeft laten liggen. RAT IN DE WIEG. In een gezin te Amstelveen kwam naar het „Hbld." meldt, de moeder tot de ont dekking dat zich in de wieg van het kind van 6 maanden een groote rat bevond. Het dier dat ijlings de vlucht nam. had het kind in het oor en in de kin gebeten, en de speen van de zuigflesch afgeknaagd. INBRAAK. Door een vensterruit uit te snijden heb ben dieven zich toegang verschaft tot het kantoor en de woning van notaris Lienaerts le Merkelbeek. In het kantoor hebben zij al les overhoop gehaald. Uit een brandkast heb ben zijn ongeveer f. 1200 ontvreemd. Een Lips-brandkast was onaangeroerd gelaten maar de sleutels zijn verdwenen. In het woonhuis wordt weinig vermist. Uit de ga rage werden verschillende bescheiden ont vreemd en een rijwiel meegenomen. De ongenoode gasten schijnen op hun gemak het werk volbracht te hebben. Dezer dagen werd ten huize van den heer F, aan de Wilhelminakade te IJmuiden, tij dens afwezigheid der bewoners, ingebroken. Bij een door den bewoner ingesteld onder zoek is thans gebleken, dat de ongenoode gasten eenige gouden en andere waardevolle voorwerpen o.m. een aantal gouden munten hebben medegenomen. Van den de(n) dader(s) nog geen enkel spoor. NA DE MALVERSATIES TE DOETINCHEM. De secretaris van Doetinehem, de heer R. J. de Vneze, heeft een adres tot de Koningin gericht met verzoek, het Raadv besluit, waarbij hij in zijn functie is ge schorst, le vernietigen, op grond van 6trijd met de wet en met het algemeen belang. Een verzoek van gelijke strekking is aan de Koningin verzonden door het bestuur van de Centrale van hoogere gemeente ambtenaren. DE ONBEWAAKTE OVERWEG. Eén slachtoffer. Gisteren is te GlaneTbrug, naar het V. D.-bureau meldt, iemand uit Lonneker op den onbewaakte® overweg bij den Zwarte- weg door een uit Enschedé komende loco motief gegrepen. De man was terstond dood. De ongelukkige laat vrouw en kin deren achter. GEVAARLIJK! Bij het haarwasschen met benzine is freule de Zanties de Frymerson op haar slaapkamer in de villa van haar vader te Posterholt (L.) bijna verbrand. Zij stond met haar hoofd te dicht bij een petroleum lamp, waardoor de baren bij het overgieten vlam vatten. Zij bekwam ernstige brand wonden aan hoofd en armen. DEN NEK GEBROKEN. Het 12-jarig zoontje van F. v. D. te Best zou per fiets met een kan wat melk gaan halen. Even later vond men den jongen met gebroken nek en levenloos in een ondiepe sloot langs den weg. BOODELIJK MIJNONGELUK. In een kooi van Staatsmijn „Maurits" verloor de 25-jarige Duitscher R. Leijk het evenwicht en viel naar beneden De man was vrijwel onmiddellijk dood tengevolge van de opgeloopen kwetsuren. De bekende impresario Jos. Sehürmann vertelt van een toumée met den wereldbe- roemden Franschen acteur Constant Co- quelin door Italië de volgende anecdote: Een voorstelling van Cyrano de Berge rac zou worden bijgewoond door Humbert I, den toenmailigen koning van Italië. Om kwart voor achten stond men Zijne Majes teit in de vestibule op te wachten, doch de koning verscheen maar niet. Het werd acht uur, halfnegen, negen uur. Nog nie mand. Eindelijk, tegen halftien, verscheen de vorstelijke bezoeker. Bent u de impressario? Hoever zijn ze met het stuk? We moeten nog beginnen. Men heeft op Uwe Majesteit gewacht. Daar hebt u dom aan gedaan. Tc Had me erop verheugd, dat het ongeveer afge- loopen zou zijn. Zoo'n pretje is het niet. NED HERV KERK. Drietal: Te Amsterdam, W. J. Kei ler, te Nieuwkoop; C. J. Schweitzer, te Workum; en A. Altena, te Rijnsburg. Beroepen: Te Kralingen, E. van Meer te Wageningen; te Middelburg (Vrijz. Herv.), W E. Reddingius te Dokkum, te Ten Boer (toez.), Oh, de Beus, cand. te Wassenaar Bedankt: Voor Lage-Vuursche, A. O. Enkelaar, te Hasselt (Ov.) GEREF. KERKEN. Beroepen: Te Antwerpen, J. C. Houtzagers te Reeuwijk; te Scharerjdijke (Z.), R. Haitsma te Oldekerk (Gr.); te Puttershoek, A. Scheel© te Kapelle-Bieze- linge; te Westbroek, C Vonk, cand. te Nieuw-Loosdrecht; te Genemuiden, E. L F. Nawijn, cand te Groningen. Aangenomen: Naar Geesteren-Gel- selaar, E. I. F. Nawijn, cand. te Gronin gen. Bedankt: Voor Baarland, Genemui den, Haulerwijk, Maastricht, Overschild, SellingeD eD Zweeloo, E. I. F. Nawijn, oand. te Groningen 1 voor Arnhem, K Dijk te 's-Gravenhage-West; voor Goënga-Sij- brandaburen, J. B. Beumee te 2de Exloer» mond. OUD-GEREF. GEMEENTEN. Beroepen: Te Hekelingen, Joh. Wander, oefenaar te Nieuw-Beijerland. EOLL. KERK TE ROUBAIX (N.Fr.) De heer J. Rijks, predikant van de Hoi- landsche gemeente te Roubaix in Noord- Frankrijk, zal hier te lande eenige spreek beurten vervullen tot steun van deze eenige Hollandsche kerk in Frankrijk. Ds. R, hoopt o.a. op te treden in Am sterdam, Alkmaar, Amersfoort, Arnhem, Deventer, Groningen, Haarlem, Hengelo, Leide®, Lensden. Loosduinen en Utrecht. Op Woensdag 21 November aj. zal de heer R. voor de Radio spreken over het ont staan, werken en leven van die gemeente en de Hollanders, die in Noord-Frankrijk wonen. Bedoelde gemeente bestaat bijna 70 jaar en neemt als Hollandsche gemeente «en bijzondere plaats ra onder de buitenland- sche Protest, gemeenten. Ze is echter arm, maar doet zelf wat ze kan. ALGEM. SECRETARIAAT DER VRIJZINNIG CHRISTELIJKE JEU GD CENTRALE. Dezer dagen is het algemeen secretariaat der V.C.J.C.officieel geopend in een ruim huis, Brigittenstraat 16, Utrecht. Met een korten dienst werd het huis in gebruik genomen. Namens den raad van advies sprak prof. dr J. Lindeboom, na mens het kampwerk dr. L. J. van Holk, namens den V.C-S.B. J. Droogleever For- tuijn, namens den V.C.J.B. P. Brakman, namens den Bond van Vrijzinnig Christe lijke Jongerengroepen (De rijzende Kerk) B. Schouwink en voor de afdeeling V.O. S.B. B. van Leeuwen. De afdeeling Utrecht van den V.G.S.B krijgt in het nieuwe huis een afdeelingskamer, terwijl ook voor de kampjongene en kampmeisjes een clubka mer is ingericht. Georganiseerd zijn thans ongeveer 800 studenten, 4000 jongeren, 4 6000 kamp jongens en kampmeisjes en tal van jeugd clubs, wier organisatie thans ter hand ge nomen is en wier ledental vele duizend tallen gaat bedragen. GEEN BRUIDJES MET PAGEHAAR. In de laatst gehouden kerkeraadsverga- dering der Gereformeerde Gemeente te Rotterdam (kerk Boezemsingel, predikant ds. G. H Kersten) is besloten, geen huwe lijke® meer kerkelijk te doen bevestigen paartjes „waarvan de bruid zonder zich het haar heeft laten af- noodzaak snijden." „DE DAGERAAD". Het hoofdbestuur van de vrijdenkersver- eeniging ,,De Dageraad" deelt mede, dat het in verband met oppositie, waarmede het te kampen heeft, Zondag 30 Sept. de getrouwe afdeelingen in spoedbijeenkomst had bijeengeroepen. Er werden zes oppo- sitioneele afdeelingen geroyeerd. Daar door maken de afdeelingen Den Haag, Rot terdam, Arnhem, Alkmaar, Veisen en Leeu warden geen deel meer uit van het lande lijk verband en is de oprichting eener nieuwe landel. vereeniging te verwachten. Uitgesproken: C. van Noort, wagenmaker te Oegstgeest, Geveretraat 61. R.-c. Mr. A. N. Kuhn. Cu rator Mr. C. J. Goudsmit te Leiden Opgeheven wegens gebrek aan actief: K. J. Blaauw, te Oegstgeest. W. van der Meer, Roelofarondsveen. DE OPGRAVINGEN TE SICHEM. Prof. B6hl over zijn ervaringen. Prof. dr. F. M. Th. Böhl, hoogleeraar in de Hebreeuwsche taal en letterkunde en de Israëlietische Oudheden aan de Leidsche Universiteit, is na op zijn terugreis naar ons land uit Palestina, waar hij in samenwer king met dr. Weiter en andere geleerden van het Duitsche Archaeologisch Instituut in Sichem (Teil el Balata) dezen zomer opgra vingen heeft verricht, eenige dagen te Kon- stantinopel te hebben vertoefd voor het doen van wetenschappelijke nasporingen in een der musea, te Leiden teruggekeerd. Prof. Böhl vertelde, naar de „Msbde" mee deelt: De archaeologische leiding berustte bij dr. Weiter en het opgravingswerk geschiedde op twee plaatsen. Ten eerste daar waar vroeger de stad Sichem is geweest. Hier werd de geheele acropolis (bovenstad) blootgelegd, zoodat men er nu de geschiedenis van het neo- litisch (nieuwstcenen) tijdperk al tot aan het Romeinse he tijdperk toe met vrij groote zekerheid kan nagaan. Het is duidelijk, dat de resulutaten, die men er heeft bereikt, voor de kennis van de geschiedenis van het H Land van het grootste belang zijn. Van groote beteekenis is ook. dat men door de verschillende opgegraven voorwer pen uit het Kanaanitisch en het Israëlietisch tijdperk enz. de ontwikkeling van de verde digingswerken van Sichem, zooals citadel len, muren, stadspoorten, torens, kasemat- ten en dergelijke, van de verschillende pe rioden met groote nauwkeurigheid zal kun nen nagaan, hetgeen van groot belang is voor de kennis van het land Kanaan, vooral in het tijdperk voor en tijdens den intocht der Israëlieten. In de tweede plaats betroffen de opgra vingen het oud-Christelijk tijdperk. Deze opgravingen hadden plaats onder leiding van dr. Alb. Schneider uit Baden en bepaal den zich meer in het bijzonder tot den Hei ligen Berg der Samaritanen (Gerizim). Hier werden blootgelegd de fundamenten van een" christelijke kerk uit de vierde eeuw fhet bv- zantijnsche tijdperk^. Alles wal bier gevon den werd. is prachtig bewaard gebleven. Voor de oud-christelijke archaeologie uit het zantijnsche tijdperk). Alles wat hier gevon- vingen dan ook van groot belang te zijn ge- pracht- weest. Onder andere werden hier volle mozaïeken blootgelegd. Prof. Böhl zeide, dat hij er in geslaagd is een groot aantal der gevonden voorwerpen naar ons land te kunnen overbrengen, welke dezer dagen kunnen worden verwacht. On der deze voorwerpen bevinden zich kruiken, bronzen en andere wapenen en oorlogswerk tuigen, huishoudelijke voorwerpen, alsmede een Israëlietisch wierook-altaar. een en an- der voor de kenners van de Joodsche ge schiedenis van groot gewicht. Ten slotte deelde prof. Böhl nog mede, daf het in de bedoeling ligt, den volgenden zo mer het opsporingswerk voort te zetten. RECLAME. 8415 (N i e t - O f f i c i e e 1). 448e STAATSLOTERIJ. Trekking van Woensdag 3 Oclobor 1928» Se Klasse 11 o Lijst. Uoozo prijzen: 5206 1000. 11280 ƒ400 245 6302 7103 11209 2758 16537 18306 19900 ƒ200 f 2031 3123 5747 S463 9067 16S51 17524 19825 Prijzen vao 70 220 308 419 472 1030 1168 1218 1274 2028 2049 2280 2355 3297 3359 3919 3973 4131 4450 5.375 5390 5566 5629 6219 6366 7400 7426 8127 8151 8544 8763 9436 9471 9712 97S0 10335 10358 10934 10973 11630 11646 12065 12153 12678 12691 12698 12805 13091 13206 13232 13630 13632 13924 14221 14323 14514 148S5 15087 15115 15158 15176 15347 15424 15487 15554 200 797 1520 2153 2838 3493 4257 4716 5464 58S3 6852 7822 8283 9139 9592 212 954 1592 2162 2912 3573 4276 5G38 5479 6094 6978 7842 8353 9163 9593 9965 100S9 10495 10615 11172 11227 11717 11789 12530 12648 12933 13018 13429 13473 14115 14156 14757 14760 1681 2170 3026 3705 4278 5106 5523 6119 7155 7964 8467 9176 9631 10164 10766 11402 11818 13089 1352J 14164 14769 1741 2263 3265 3745 4412 5275 5534 6127 7205 8112 8495 9366 9690 10327 10825 11580 J1869 575 747 1440 1459 2129 2152 2750 2816 3472 3476 4061 4190 4564 4617 5397 5410 5709 5S11 6603 6844 7600 7785 8175 8271 8803 9473 9835 10403 10984 11661 12248 12848 13384 8874 9506 9893 10443 11140 11687 12273 12924 13388 14023 14052 14529 14703 15131 15145 15620 15630 15670 15706 15749 15801 15831 15994 16257 16439 16577 16640 16667 16789 16821 16878 16919 16951 17007 17032 17096 17163 17214 17301 17331 17362 17437 17493 17573 17646 17650 17731 17759 17762 17813 17858 17880 18409 18047 18164 18165 18234 18392 18398 18395 18478 18544 18622 18685 18698 18733 118820 18845 18899 19445 19485 19492 19604 19670 19674 196S0 19736 1985-5 19903 19966 20101 20210 20291 203ÖO 20323 20356 20361 20512 20533 20609 20618 20738 20769 20858 20936 NIETEN: 11 101 160 199 201 204 213 256 281 324 332 370 399 403 412 415 440 476 480 4S5 4S6 512 542 550 570 613 621 623 651 652 659 664 669 706 713 745 767 790 824 854 862 905 907 908 919 929 955 1005 1010 1032 1034 1058 1095 1102 1171 1202 1237 1297 1370 1445 1464 1480 1482 1492 1501 1503 1571 1581 1597 1615 1618 1630 1709 1711 1755 1758 1773 1790 1828 1839 1930 1932 1990 2096 2155 2200 2360 2388 2389 2398 2400 2432 2437 2446 2534 2566 2571 2617 2636 2651 2668 2683 2702 2753 2768 2848 2882 2900 2904 2916 2931 2978 3010 3020 3021 3034 3044 3057 3061 3085 3084 3098 3142 3215 3263 3292 3401 3486 3579 3584 3617 3657 3671 3702 3713 3755 3826 3923 3985 4077 4092 4109 4238 4269 4305 4308 4323 4356 4395 4403 4404 4421 4516 4523 4527 2538 4583 4608 4610 4625 4630 4656 4665 4691 4715 4777 4778 4792 4807 4815 4863 4930 4942 5035 5145 5169 6197 5248 5287 5311 5312 5317 5327 6332 5345 5359 5370 5392 5418 5461 5473 5491 5569 5601 5615 5689 5694 5719 5721 5736 5749 5780 5794 5805 5818 5822 5862 5866 5957 5980 6096 6097 6141 6200 6227 6242 6252 6282 6336 6346 6367 6434 6481 6521 6576 6582 6604 6610 6617 6629 6640 6691 6737 6783 6800 6804 6833 6863 6885 7010 7038 7055 7071 7095 7106 7156 7160 7184 7238 7248 7251 7285 7291 7293 7312 7328 7344 7491 7503 7545 7564 7586 7614 7641 7653 7672 7678 7728 7761 7799 7803 7869 7876 7896 7907 7922 7947 7953 7958 7960 7962 7963 7968 7990 8033 8038 8048 8071 8077 808J 8159 8168 8215 8242 8264 8332 8350 8443 8556 8559 8596 8611 8647 8675 8698 8721 8724 8729 8784 8841 8849 8858 8900 8911 8936 8999 9028 9062 9096 9138 9158 9170 9201 9211 9213 9325 9359 9365 9371 9405 9419 9459 9542 9622 9629 9707 9749 9791 9839 9841 9904 9937 9949 9974 10010 10047 10068 10094 10100 10118 10149 10234 10271 10523 10553 10587 10620 10657 10738 10788 10S33 10804 10822 10838 10882 10970 109S2 10988 11002 11055 11120 11148 11166 11169 11197 11324 11334 11370 11381 11437 11501 11597 11586 11682 11666 11688 11692 11760 11769 11817 11905 11941 11923 11943 12107 12174 12205 12213 12237 12332 12335 12359 12369 12387 12402 12439 12463 12466 12468 12569 12645 12660 12717 12738 12834 12947 12952 13010 13030 13074 13149 13347 13413 13431 13460 13476 13491 13600 13748 13779 13S04 13810 13821 13868 14112 14114 14128 14165 14191 14209 14365 14367 14300 U407 14521 14542 14584 14602 14628 14631 14655 14664 14830 14913 14938 14949 14982 15009 15134 15175 15209 15269 15303 15314 15377 15392 15414 15445 15476 15519 15703 15704 15730 15735 15744 15781 15S29 15S34 15841 '5854 15876 15909 16021 16032 16042 16064 16099 16116 16260 16315 16331 16418 16432 16467 16539 16604 16625 16629 16634 16693 16812 16825 16S42 16862 16S77 16894 16900 16901 16908 16923 16924 16925 16926 16950 16985 17037 17170 17175 17199 17240 17266 17511 17522 17553 17569 17575 17689 17699 17726 17732 17746 17942 17946 17949 17962 17995 18212 18223 18272 18276 18301 18552 18580 18581 1S582 185X6 18678 18687 18S43 18862 18863 '8900 18954 18976 19001 19037 19118 19124 19160 19180 19216 19253 19363 19418 19443 19452 19463 19479 10484 19515 19578 19610 «9612 J0625 19634 10743 19776 19800 19870 19892 19920 19934 19970 19975 20030 20036 20078 20098 20108 20147 20230 20249 20251 20324 20341 20349 20369 20379 20400 20448 20459 20461 20472 20477 20555 20561 205S7 20558 13349 13714 13975 14238 14552 14701 15068 15351 15628 15804 15911 13357 13732 14110 14275 14582 14727 15104 15364 15698 15819 16008 16173 16319 16516 16528 16698 16784 17102 17507 17658 17660 17901 17531 18116 18174 18463 18480 18644 18671 18876 19105 19312 !0 20668 20670 20704 20712 20785 20804 20817 20877 20S97 20957 Foulen: 5e klasse 10e lijst. 5923 m.x. 5920; 9545 mji 9S5S. 17060 17072 17340 17374 17643 17821 18007 18307 18643 18SJ54 19075 19257 B—S

Leidsch Dagblad | 1928 | | pagina 10