Paviljoen Bioscoop BEN HUR KATWIJK-AAN-ZEE UIT DE RIJNSTREEK. UIT DE OMSTREKEN. WV ACADEMIE DE DANSE ROCCO DUBOIS Burgerlijke Stand v. Lelden. STAATSLOTERIJ. HOOFDPIJN CARTER'S INFILLS ALPHEN. Zaterdagmorgen kwam een motor rijder afkomstig uit Groningen, rijdende langs de Gouwe in de richting Gouwsluis doordat de hen tegen komende 15-jarige ■van E. alhier de fietskunst nog niet vol doende meester wa9 zoodanig in botsing dat beiden over den grond werden geslin gerd. De jongen weTd bij den machinist van het'stoomgemaal D. H. bewusteloos bin nengedragen. Na door dr. F. v. N. te zijn behandeld, daar zijn bovenlip was ge scheurd, kon de motorrijder zijn reis ver volgen, terwijl van E. later op den dag per auto naar zijn woning in de Hoorn werd vervoerd. Door onze plaatsgenoot A. K. werd bij de politie alhier aangifte gedaan van mis handeling van G. v. L ALKEMADE. Burgerlijke Stand. Geboren: Joseph, z. van G. J. M. Fang- mafln en A. van Beried. Sophia Maria, d. van H. van der Hoorn en C. Braak. - Petrus Nicolaas Geraidus, z. van G. N. Kui per en A. M. van der Meer. Gehuwd: Johannes Wolvers jm. 22 j. met Cornelia Adrian a van Haestregt jd._25 j. Petrus Hendrikus van der Geest jm. 2S met Maria Wilhclmina Elisabeth Ludlage jd. 25 j. Overleden: Cornelia Hendrika Maarschalk, echtgenoote van D. Zoetemelk 39 j. BOSKOOP. Rijkstuinbonwschool. Voor het toelatingsexamen voor de Rijks tuinbouwschool alhier slaagden: F. Barendsz, J. L. Fledderus, F. J. Groo- tendorsl, M. v. Kleef. A. G. J. Osnabrugge, L. U. Schorlingbuis. allen te Boskoop; W. N. Benoist, A. Borsje, B. W. Cock, O. Mun ters, H. E. de Roo, B. Slothauber, G. H. Verhoef. C, P. J- de Vries, R. A. W. de Vries, E. v. d. Wal, allen te Den Haag; L. A. Haafkens, L. J. Ingwersen, C. P. Odé, J. Pelser, P. J- de Roock, J. J. A. Terheggen, C Thim, allen te Amsterdam; J. M. Iler- waarden, J. T. B. M. Schupper, beiden te Rotterdam; A. v. Munster, J. H. Stolk, bei den te Rijswijk (Z.-H J. H. v. Doome te Delft; P. Rond, J. Peletier, G. E. A. Schroth A. WeijeT, allen te Gouda; J. J. Barenbrug, te Arnhem; M. J. H. Dirks, Hilversum; C. Heijman te Heemstede; H. Imhoff te Gro ningen; M. Boerma te Winsum; C. G. Mul der te Leeuwarden; F. Posthumus te Apel doorn;. L. A. R. v. Eerde te Haarlem; J. C. Buis te Vlaardingen; C. P. H. Dommisse te Maassluis; J. Heij te Ermelo; N. Hansen te Alphen; C. Kammeraat te Woubrugge; H. B v. d. Berg, J. C. v. d. Berg v. Saparoea, beiden te Zutpen; J. W. B. Eggink te Woer den; F. J. Streefkerk te Oudenbosch; W. Kroiss te Strauburg (Ned. Beieren); S. Mie- loch te Poznan (Polen); F. Vxeedenburg te Pasoeroéan (Java). HAZERSWOUDE. Burgerlijke Stand. Geboren: Maria Theresia, d. van J. J. Verhorik en A. M. W. Gordijn. Arnoldus Johannes Maria, z. van A. Th. de Ruyter en A. W. van der Meij. Johannes Pieter, z. van C. van den Bosch en J. J. Schmal. Herman, z. van W. Muller en P. Meirik. Overleden: P. van der Holst, echtg. van Th. van Wetten. Ondertrouwd: J. Duindam 33 j. en G. van Leeuwen 25 j. C. Staring 25 j. en A. Ver- bree 25 j C. Hooftman 25 j. en P. van Soest 19 j. J. Teeuw 26 j. en M. J. Tiele 22 jaar. Met ingang van 1 Jan. 1929 is tot on derwijzeres aan de school voor Geref. schoolonderwijs op het Dorp benoemd, mej H. M. Vos van Oost wol de (Oldambt). ROELOFARENDSVEEN. De heer G. Th. Berens, kommies bij '«Rijks Directe Belastingen is in gelijke iunctie overgeplaatst naar Helmond. OUDE-WETERING. Afscheid oud- en installatie nieuw hoofd der school. Vrijdagavond waren vele ouders van leer- leerlingen naar de bijzondere Christelijke school gekomen om tegenwoordig te zijn bij het afscheid van hel hoofd den heer C. P. van der Bie en de installatie van 't nieuwe hoofd der sohool, den heer P. M. Opstlan- der, voorheen onderwijzer te Apeldoorn. Onder de genoodigden merkten wij op het gemeentebestuur van Alkemade, vertegen woordigd door den burgemeester, wethouder P de Jong en den gemeente-secretaris, den inspecteur van het Lager Onderwijs, den heer Baak, de hoofden der Christelijke Scho len te Nieuwe-Wetering en te Leimuiden, het hoofd deT school te Apeldoorn, waar de heer Oostlander het laatst werkzaam was geweest en nog vele vrienden. De leider van dezen avond was ds. Brouwer, predikant te Oude-Wetering. Nadat hij was voorgegaan in gebed en eenige geestelijke liederen waren gezongen, opende ds. Brouwer de bijeenkomst met een .woord van welkom tot de leden. Spreker noemde het een gelukkige ge dachte van het bestuur om een hoofd der school in een vergadering met do ouders te installeeren, omdat de band tussohen ouders, kinderen en sohool, daardoor weer meer wordt gesterkt. De voorzitter gaf eerst een inleiding over de opvoeding van het kind door do ouders, door het hoofd der school en het onderwij zend personeel, daar bij den nadruk er op leggend, dat de opvoeding niet begint wan neer het kind naar school gaal, doch dat de opvoeding naar zijne meening moet begin nen reeds bij de geboorte. Wij zijn, aldus spreker, mede-arbeiders Gods. zoodat wij al onze krachten moeten inspannen om die betiteling zooveel mogelijk waardig te zijn. Hierna richtte hij het woord tot den heer en inevr. Van der Bie. Spr. bracht aan beiden dank voor hetgeen zij in het belang van het onderwijs hebben gedaan, want de heer Van der Bie was een onderwijzer in hart en Bol. Naast zijn vele werkzaamheden ails hoofd der school wist hij nog tijd te vinden om zijn zieke leerlingen op te zoeken en daarbij versnaperingen uit te reiken. Door deze daad alleen heeft hij getoond een warm hart te hebben voor de jeugd. Zich tot het nieuwe hoofd wendende wenschte hij aller eerst den heer OostlandeT geluk met zijne promotie. Spr. hoopte, dat de heer Oostlan der vruchtbaar zal mogen werken voor de school, hem wijzende op het verantwoorde lijke ambt. dat hem te wachten staat. Hier na werd het woord gegeven aan den heer Van der Bie, die dank bracht aan allen voor de sympathie in de zes jaren van werken te Oudewetering, ontvangen. Een bijzonder woord van dank richtte spr. tot het onderwijzend personeel, zijn trouwe helpers en helpsters, tot den heer Van der Wijngaard, die zooveel in het be lang van de administratie van de sohool heeft gedaan, aan den heer Meyer, voor zitter van het schoolbestuur en aan ds. Brouwer. Spr. sprak de beste wensohen voor de school uit en gaf de verzekering, dat hij Oudewetering nimmer zou vergeten. Hierna werd de thee rondgediend. .AHereeTst werd daarna het woord gevoerd door den inspecteur van hel Lager Onder wijs, die gaarne gevolg heeft willen geven aan de uitnoodiging. Spreker richtte een kort woord tot het scheidend hoofd, want binnonkort hoopte hij met den heer Van der Bie in Leiden nog nader kennis te ma ken. Vervolgens gaf hij aan den heer Oost lander eenige nuttige wenken voor de toe komst, er daarbij vooral op wijzend, dat het nieuwe hoofd de school van Oudewetin? naar Leiden, maar op den voorgrond moet stellen de liefde voor zijn vak. al zou hij ook zijn heele leven in Oudewetering moe ten blijven. Verder zegde spr. gaarne zijn medewerking toe, want de inspectie maakt riet graag opmerkingen, doch zij tracht het onderwijs op de scholen zoo goed mogelijk te doen zijn Hierna sprak de burgemeester namens het gemeentebestuur. een woord van af scheid tot den heer Van der Bie en een woord van welkom tot het rneuwe hoofd. Het onderwijs op deze school, aldus spr., staat op een hoog peil en daarom hoopt spr. dat het peil door het nieuwe hoofd nog meer verhoogd zou worden. Verschillende heeren voerden hierna nog het woord^ waarna het nieuwe hoofd een woord van dank sprak en gaarne zijn volle medewerking toezegde. Vervolgens sluiting met gebed. WADDÏNXVEEN. Tot tijdelijk onderwijzeres aan de O. L. school aan het dorp is benoemd mej. Scheers uit Gouda. Tot voorzitter van de R. K. Centrale alhier is benoemd de heer G. Éi Streng, tot secretaris en penningmeester resp. de heeren J. H. Mulder en J. Prenger. Mej. D. Ketting alhier is tijdelijk aan gesteld als onderwijzeres aan de. bijzondere 6chool aan de Oranielaan vanwege de Ver eeniging voor Ghr." Nat.. Schoolonderwijs. —-"In de vacature van' gemeentewerkman- straatmaker is voorzien door de tijdelijke benoeming van J. de Jong te Lèxmond. - Een 2-jarig kind van don heer G. aan de Noord kade trok in een onbewaakt oogen- blik Vrijdag een pot kokende koffie over zich heen De kleine bekwam ernstige brandwonden. Medische hulp moest onmid dellijk worden ingeroepen. ZWAMMERDAM. Ds. H. Cramer, predikant hij de Rem. (Geref) gemeente alhier, komt voor op een viertal ter beroeping van een predikant hij die gemeente te Gouda, vacature ds. Tjal- sma. Op bedoeld viertal komt eveneens voor onze vroegere predikante, mej. ds. F. W. Rappold, thans te Dokkum. De veehouder J. V. alhier kwam in zijn land te vallen en kreeg daaTbij zoo'n hevige trap van een koe in zijn zijde dpt hij met kon loopen Mede door de pijn die hij leed. werd geneeskundige hulp van dr. Schr. ingeroepen, die inwendige kneuzing constateerde. RECLAME. -I-LEEaWARDEfl'^ 8208 AALSMEER. Bij de alhier plaats gehad hebbende aanbesteding, door den bouwk. W. Maarse Jr., voor het bouwen van een huis met schilderswerkplaats voor rekening van den beer A Piet Wzn., werd het laagst inge schreven door: A. v. d. Zwaard alhier voor f. 2270 metselwerk; P. J. Vierbergen alhier voor f.2388 timmerwerk; Gebrs. H. en J. Prins alhier voor f.397 loodgieterswerk; C. Hart, Haarlem, voor f. 5592. massa. HAARLEMMERMEER. Mej. v. d. S., aan den Leimuiderdijk alhier, viel van een in beweging zijnde melkauto van den heer C. Het achterwiel van de zware auto ging haar over een been, dat gedeeltelijk verbrijzeld werd. Dr. Schreu- dcr verleende de eerste hulp, waarna zij per ziekenauto van don gemeentelijken ge neeskundigen dienst naar de Maria-slich- ting te Haarlem werd overgebracht. Te Hoofddorp is thans definitief op gericht de vereeniging „Bad- en Zwemin richting Hoofddorp". Het bekende doel van deze vereeniging is de oprichting en in standhouding van een badhuis en zwemin richting aldaar. Naar ons wordt gemeld, zal vanwego de eiervoilingvereeniging „Ons Belang" le Nieuw-Vennep in deze gemeente bij vol doende deelname in dezen winter aldaar een cursus worden gegeven in hoenderteelt, meer in het bijzonder betreffende het fok ken, huisvesten en de verpleging. Ook ligt het in het voornemen van het bestuur dezer actieve vereeniging om bin nenkort een filmavond te organiseeren. Tot onderwijzeres aan de St. Anna- school te Vijfhuizen (hootd de heer J. J. L. Dieben) is met ingang van -f October a.s. benoemd mej. A. E. A. M. Willeman te Aalsmeer. Ongenood» gasten hebben zich 's nachts door inklimming toegang verschaft tot de woning van den timmerman V. nabij Ben- nebroek in Haarlemmermeer. Het geheele huis werd doorsnuffeld. De dieven zijn ver moedelijk in hun werk gesloord geworden, want er werd niets vermist. In denzelfden nacht werd bij den heer R. een transporlrijwiel ontvreemd. De politie stelt een onderzoek in. De nieuwe brug nabij Vijfhuizen alhier is door een motorvaartuig van schipper v. T. uit Hillegom zoodanig aangevaren, dat de ijzeren constructiebalken geheel werden ontzet, zoodat een belangrijke restauratie daarvan het gevolg zal zijn. Met dit werk zal ongeveer -f weken gemoeid zijn. Gedu rende dien tijd zal het verkeer ter plaatse door middel van een pont worden onder houden. HILLEGOM. Door B. en W. dezer gemeente is be sloten den bouw van hot Openbaar Slacht huis op te dragen aan de firma Van der Poll te Bodegraven. De Gemeentelijke Zweminrichting zal met ingang van 8 October a.s. gesloten worden. Tot onderwijzer met hoofdakte aan de Tulianaschool alhier is benoemd de heer G. Braak Hekkeer le Emmer-Erfscheider- veen, die de benoeming met ingang van 1 Januari a.s. heeft aangenomen. KATWIJK AAN DEN RUN. Schietwedstrijd. Zaterdag 1.1. werd, begunstigd door mooi weer, de eindwedslrijd gehouden der Kat- wijksche Burgerwacht. 35 leden namen aan dezen wedstrijd deel. Geschoten werd op schijf Burgerwacht lelling 110, afstand 100 M., houding 2 series knielend. 2 liggend en twee staand. De uitslag was als volgt: Klasse A, No. 1, R. Trousselot 270 punten, No. 2 J. Baai- bergen 266 p. No. 3 H. P. Bloot 261 p.; No. ■f E. Schoneveld 253 p.; No. 5 C. v. Leeuwen 2L2 p.; No. 6 Jac. Bloot 230 p.; No. 7. P. Slingerland 226 p.; No. 8 J. Slingerland 218 p.; No. 9 Jer. Varkevisser 217 p. Klasse B. No. 1 C. J. Minnee 242 p.; No. 2 J. de Krcpk 237 p.; No. 3 H. de Boer 235 p.; No. 4 L. J. v. d. Valk 234 p.;. No. S Jac. Meijer 232 p No. 6 Ant. Ingwersen 224 p.; No. 7 Nic. Oudshoorn 185 p.; No. 8 Joh. v. d. Gug- ten 183 p.; No. 9 S. Minnee 177 p.; No. 10 A. Parlevliet 120 p. Klasse C, No. 1 R. Var kevisser 240 p.; No. 2-F1. Schaap 234 p.. No. 3 A. Slingerland 22fi p.; No. 4 A. den Hol lander 206 p.; No. 5 G. v. d. Does 195 p.; No. 6 J. Schuitemaker 188 p No. 7. C. Hoek 188 p.; No. 9 C. Braun 167 p.; No. 10 J. Teunissen 160 p, No. 11 B. v. Duivenbode 150 p.; No. 12 K. v. d. Oever 142 p.: No. 13 M. v. d Oever 140 p.; No. 14 Nic. Schuite maker 124 p. De algemeene rozenprijs voor de meeste rozen, behaald in de slaande series, be haalde de heer R. Trousselot met 3 rozen. De klasse rozeprijs in A voor de meeste rozen in de slaande en knielende series te zamen behaalde de heer J. Baal hergen met 5 rozen. De klasse rozenprijs in B. werd gewonnen door G. J. Minnee met 3 rozen; de klasse rozenprijs in C. won Fl. Schaap niet 2 rozen. De prijs voor het laagste aantal punlon zonder dat er in alle series le za men een poedel geschoten was, kreeg de heer Joh. v. d. Guglen. De troostprijs voor het grootste aantal poedels „verwierf" de heer A. Parlevliet met 6 poedels. De prijzen hestonden uit luxe voorwerpen. Na den wedstrijd kwam men in de cantine voor de prijsuitreiking bijeen, alwaar de commandant de schutters feliciteerde met het behaalde succes. Het is voor het be stuur aangenaam, dat ook deze wedstrijd zoo'n vriendschappelijk verloop heelt gehad. Spr. voelt zich op de erste plaats verplicht een hartelijk woord van dank te richten tot een der leden door wiens toedoen het, zon der eenig bezwaar der kas van de Burger wacht, mogelijk is geweest dezen wedstrijd te kunnen houden. Hadden we niet zoo'n offervaardig lid, dan zou van het houden van dergelijke wedstrijden geen sprake ziin. En in dit verhand wijst spr. er op, dat er. evenals vorig jaar, ook nu weer gevaar dreigt dat de gemeente-subsidie verminderd zal worden, omdnl de afd. Katwijk van den B. V. Landstorm subsidie aangevraagd heeft. Een opwekkend woord wordt gesproken om op 17 Nor. in November aan de alge meene bijeenkomst der Burgerwachten bij gelegenheid van de viering van het tienjarig beslaan der Burgerwachten, deel te nemen. Voorts om deel te nemen aan de oefening met buks in de a.s. wintermaanden en te gelijk aan den bukswedstrijd, waarvoor be reids mooie prijzen zijn toegezegd. Na nog mededeeling van enkele huishoudelijke aangelegenheden, wordt overgegaan tot het uitreiken der prijzen. Behoudens dan bin nen enkele dagen proeven van schietvaar digheid zullen worden afgelegd, is het sei zoen voor oefening weer afgeloopen. KATWIJK AAN ZEE. De Paviljoen-Bioscoop. Zaterdagavond even zeven ure, werd al queue gehaakt voor den ingang van het Paviljoem alwaar om 8 uur de film „Ben Hur" vertoond zou worden. Velen moesten teleurgesteld worden we gens gebrek aan plaatsruimte. Verschillende bloemstukken van diverse belangstellenden, sierden het podium bene den voor het doek. Aangevangen werd met het Gemengde Nieuws Toen kwam „Ben Hur" en al dadelijk heer9chte er in de eivolle zaal een adem- looze stilie, die alle 12 bedrijven door voort duurde. RECLAME. 8236 JAN PIETERSZ. C0ENSTRAAT 34 - LA BATE - TELEFOON 71909. „UITSLUITEND TOOR DE BETERE BRINOEN". Privé-Lessen, Besloten Clubs voor iederen leeftijd, eerstheginnenden en meergevorderden^ tiGf Dagelijks inschrijving van 10 nur v.m. tot 9 uur n.m. Prospectus op aanvrage Met buitengewone belangstelling volgden alle aanwezigen den levensloop van den telg der Hebreen, en in de laatste twee bedrij ven waarin episoden uit Jezes omwandeling op aarde op het doek verschenen. leefde men geheel mede. De beelden verschenen prachtig helder op het doek. Gedurende de voorsteling bespeelde de heer Klaus uit '-Gravenhage de piano. Heden, morgen. Woensdag en Donderdag avond zal dezelfde film vertoond worden, wel oen bewijs dat do openingsvoorstelling voor publiek en ondernemer een succes is geweest. Was het aantal Leerlingen der Kat- wijksche Teekenschool vorig jaar 82, thans zijn de lessen aangevangen met 100 leer lingen. Heden Maandag, Dinsdag. Woensdag en Donderdagavond zal 8273 vertoond worden Bespreek Uw plaatsen vroegtijdig le Rang 0.90. 2e Rang 0.70 en 3e Rang 0.46 LISSE. Inbraken. In oen nacht van Zaterdag op Zondag j.l. werd alhier op drie verschillende plaat sen in bewoonde villa's ingebroken, terwijl op een vierde plaats een poging daartoe werd aangewend. Behalve een gouden en een zilveren Hor loge, een regenjas en een rijwiel, wordt nog een vrij groot bedrag aan geld vermist. De dader ol daders hebben zeer brutaal huisgehouden, daar alles is opengebroken en doorzocht is geworden. Uit alles blijkt, dat'hier beroepsmannen aan hel werk zijn geweest. Vermoedelijk heeft de diefstal na middernacht plaats ge had. NOORDWIJK-BINNEN. Met ingang van heden is de melk alhier met 1 cent per Liter verhoogd, zoodat deze thans 16 cents per Liter bedraagt. NOORDWIJK AAN ZEE. Ons dorp is weder in winterslaap ge huld. Bijna alle badgasten ziin vertrokken. In verschillende villa's en pensions worden de ramen van iuiken voorzien tot het vol gende seizoen. SASSENHEIM. Zaterdagavond gaf de muziekvereni ging „SI. Ambrosius" een concert in de tent aan de Charbonlaan. Het corps was dezen avond voor het eerst getooid met uniform petten. Jammer dat aan dit concert weinig bekendheid was gegeven, zoodat er vooral hij den aanvang weinig publiek was. terwijl het gebodene zeker wel meer Dublitk ver diend had. Ds. P. N. van Kruiswijk van Vlissin- gen heelt voor het beroep naar de Geref. Kerk alhier bedankt. VOORSCHOTEN. Burgerlijke Stand. Geboren: Antoon, Z. van J. van Berkel en W. M. Kortland Elizabeth Helena, D. van W. A. Westgeest en M. J. Burgmeyer Joris, Z. van A. Solleveld en A. Waltman Johanna Nicoletta Jacoba. D. van N. J. Smit en J. de Jong. Gehuwd: P. van der Luit en M. W de Graaf ZOETERWOUDE. De minister van Waterstaat heeft naar aanleiding van een verzoek van B. en W. beslist, dat H. M. Starrenburg alhier, met wien ter zake geen overeenstemming is verkregen, behoudens zijn recht op schade vergoeding, verplicht is te gedoogen de in standhouding van twee waterleidingen in een aan hem toebehoorend perceel water. Verder is bepaald, dat de gemeente er zorg voor moet dragen, dat de bedoelde waterlei dingbuizen zich op een diepte van len minste 858 c.M. onder den bodem van het water zullen blijven bevinden. ONDERTROUWD: J. C. E. Metselaar wedn. en C. v. Mastrigt jd. C. de Korte jm. 25 j. en M. C. v. Zeist, wed. 24 j. M. Keveliag jm. 25 j. eu M. Schimmel jd. 20 j.B. Schroder jm. 32 j. en P. Kelderman jd. 23 j.; J. M. v. d. Heiden jm. 2 6j. en E. Rijnsburger jd. 25 j. I. Boom wedn. 46 j. en J. P. v. d. Nat jd. 45 j. H. C. Blansjaar jm. 25 j. en N. de Graaf jd. 24 j. I. Louwrier jm. 26 j. en M. Arnoldus jd. 21 j. E. Midderham jm. 27 j. en F. Beumce jd. 26 j. (NI f t - O f f I c i e e 1). 445c STAATSLOTERIJ. Trekking van Maandag 1 October 1®2S. 60 Klasse 9e LIJst. Hooge priizeo: 15069 2000. 842 8015 1000 12545 15399 400. 5173 8397 9874 149S6 14992 200. 449 2036 2752 3470 5646 56S6 5730 12302 198I3 f 100. Prllzen van 70 158 230 273 276 416 535 861 1341 1516 1770 1779 1798 2242 2245 2682 2694 2905 2921 2940 3089 3132 3! 62 3370 3451 3546 3571 3615 3639 3679 3690 3720 3831 3893 3925 4151 4313 4449 4452 4456 4637 4681 4706 4S22 4845 4902 4924 4931 4985 5142 5222 5242 5313 5331 5333 5451 5468 5700 5807 5911 5969 6118 6333 6346 5364 6448 6478 6510 6597 6649 6655 6S2! 6879 6906 7200 7208 72S9 7322 7535 7553 7658 7664 7704 7716 7772 7086 NOII 81». 8398 8444 8514 8725 r,07S 9259 9364 9560 9771 9788 9800 16061 IO074 10078 10146 1017? 10187 10632 10748 10864 11086 11229 11348 11410 11435 11812 11859 11897 11918 11985 12019 12133 12289 12294 12546 12400 12512 12744 12813 12039 13021 13145 13158 13192 13295 13327 13443 13452 13482 13848 14179 14389 14507 14643 14671 14682 14695 11709 14821 14852 14960 15107 15'09 15122 15238 15410 15484 15520 15719 15846 15880 15944 15969 15973 15996 16035 16074 16107 16223 16225 1624S 16362 16374 16549 16657 16726 16809 16835 16870 16920 17247 17277 17313 17501 17818 17890 17970 18014 18052 18129 18154 18183 18186 18240 18375 18376 1546! 18484 18588 18789 18790 18867 18983 19090 19191 19202 19234 19290 19347 19385 19432 19458 19459 19480 19481 19718 19760 19856 19873 19943 19962 19995 20C53 20254 2028b 2034S 20506 20735 NIETEN: 1071 2298 3151 3669 4294 4808 5176 5558 6362 6816 7459 7891 8813 9976 10674 11504 12170 12884 13424 14585 14891 15748 16050 16474 17040 18003 18245 18806 19316 19533 20042 18 23 64 110 193 247 272 336 351 360 445 453 560 565 615 638 601 731 724 777 805 820 837 855 872 912 948 995 1104 1105 1130 1145 1183 1192 1477 1710 1885 2126 2448 2748 3045 3273 3384 3811 4017 4160 4296 4510 4745 4999 5190 5593 5830 6077 1184 1208 1590 1732 1889 2127 2482 2761 3083 3284 3411 3846 4078 4164 4300 4529 4750 5004 5203 5602 5845 6104 RECLAME. SPOEDIG ...VERDWENEN Carter's Kleine Lever Pillen, zuiver plantaardig, laxeeren zonder onaangename nawer king. Verwijderen de giftige stoffen uit hel lichaam, die dat vervelende, pijnlijke gevoel in het hoofd veroorzaken. Zij zijn volgens dokters recept samengesteld en kunnen door oud en jong worden gebruikt. Bij Apoth. en Drog., in roode kokertjes van 75 ct en f2.25. Import. Fa. B. MEtNDERSMA, Den Haag. 3 8001 6310 6384 6528 6538 6932 6913 7190 7199 7438 7461 7566 7590 7779 7793 7950 7972 8285 8262 8422 8446 8720 8748 896.5 8968 9293 9308 9532 9630 9984 10025 10246 10289 10694 10740 10037 11053 11180 11195 11287 11300 11450 11463 11540 11550 11916 11945 12120 12193 12469 12475 12599 12612 12817 12825 12985 13047 13250 13251 13536 13543 13797 13823 14014 14055 14168 14183 14320 14349 14512 14544 14636 14744 15054 15063 15475 15490 15553 15571 15815 15823 15976 15978 16193 16194 16446 16450 10610 16630 17059 17066 17261 17270 17548 17576 17848 17873 18072 18121 18277 18434 18466 18666 18677 18850 18851 19128 19190 19323 19342 19564 19586 19721 19731 19857 19866 20010 20054 2016. 20178 20339 20397 20502 20505 20711 20733 20975 20978 Fouten 5e 1215 1613 1738 1912 2168 2541 2773 30S7 3301 3462 3"70 4083 4201 4319 4542 4753 5042 5263 5637 5876 6189 6421 6571 6998 7237 7476 7610 7831 802 i 8269 8482 8770 9016 9313 9794 10129 10354 10775 11062 11203 11313 11444 11640 11963 12214 12493 126J5 12873 130*2 13266 13560 I3S59 14059 14256 14394 14559 14747 15097 15492 15611 15868 16005 16207 16471 16655 17077 17347 17608 17905 1298 1300 1621 1653 1757 1769 1929 1978 2216 2306 2570 2601 2841 2850 3149 3178 3310 3316 3463 3468 3889 3895 4108 4132 4204 4230 4346 4363 4554 4557 4771 4824 5057 5075 5283 5288 5659 5688 5886 5896 6204 6209 6456 6468 6612 6695 7016 7070 7262 7282 7496 7505 7687 7703 •840 7886 8046 8102 8334 8351 8567 8585 8792 883S 9046 9099 9328 9350 9818 9836 10198 10215 10488 10512 10785 10832 11047 11100 11245 11248 11349 11379 11475 11480 11663 11665 11973 11999 12223 12301 12511 12541 12675 12692 12904 12918 13063 13094 13307 13358 13595 13596 13S72 13879 14095 14100 14259 14262 14425 14434 14560 14564 14808 14910 15179 15200 15503 15504 1561.5 1 5643 15872 15884 16009 16043 16234 16392 16491 16574 16702 16742 17097 17103 17389 17425 17612 17661 17912 17913 1419 1670 1804 1993 2419 2602 2550 3188 3326 3525 3910 4142 4256 4381 4562 4826 5126 5302 5769 6042 6237 6487 6828 7094 7323 7510 7743 7894 8161 8352 8591 8844 9180 9351 0890 10225 10537 10853 11114 11254 11417 11497 11699 12038 12415 12544 12701 12941 13157 13427 13625 13887 14136 14283 14468 14599 14936 15315 15508 15707 15902 16085 16409 16594 16747 17174 17455 17698 17967 1434 1466 1680 1703 1865 1867 2054 2093 2433 2439 2676 2708 2985 3024 3196 3249 3348 3362 3545 3698 3959 3997 4147 4150 4259 4279 4397 4459 4587 4629 4917 4957 5168 5174 5531 5588 5787 5810 6059 6062 6244 625-5 6522 6525 6855 6857 7099 7138 7402 7525 7753 7902 8213 8375 8636 8867 9194 9353 9901 7406 7552 7771 7929 8217 8417 8654 8869 9244 9453 9964 10268 10274 10624 10642 10875 1 0927 11128 11133 11273 11277 11438 11444 11502 11517 11722 11844 12078 12092 12450 12457 12565 12594 12732 12770 12955 12964 13173 13221 13445 13496 13662 13743 13959 13980 14147 14298 14313 14493 14506 14608 14619 14943 14991 15421 15438 15521 15528 15709 15740 15934 15960 16177 16182 16415 16602 16606 16772 16990 17177 17216 17469 17471 17765 17773 18019 18048 18314 18335 18536 18577 18736 18737 18872 18891 19218 19269 19380 19404 19592 19621 19735 19740 19905 19930 20055 20077 20190 202lu 20425 20454 20521 20548 20765 20768 2099! klasse 8e lijst 18347 18370 18610 18615 18755 18780 19005 19062 19270 19291 19411 9460 19652 19704 19795 19812 19935 19947 20082 20102 20243 20275 20483 20486 20550 20597 20884 20918 18378 18387 18625 18658 18793 18823 19071 19125 19308 19318 19490 19520 19711 19720 19826 10831 19950 19958 20155 20161 20284 20293 20490 20495 20646 20670 20919 20952 19023 m.i. 19023 met ƒ78 ONZE TELEFOONNUMMERS DIRECTIE en ADMINISTRATIE 2500 (op 2 lijnenl REDACTIE iSo7 3—2

Leidsch Dagblad | 1928 | | pagina 7