„af"! één woord VIRGINIA ARDATH AGENDA. JIT DE RIJNSTREEK. UIT DE OMSTREKEN. BUITENLAND. Zaterdag» Foyer Stadszaal: Ver. Oudleerlingen M.S.G. Jaarfeestviering. 73/« uur. Nutszaal: Lezing over het schoenbedrijt 8 uur nam. Vrjje Evang. Gem.: Bijeenkomst te 8 uur nam. Zondag. Ned. Leger des Heils (Beestenmarkt 34)*: Bijeenkomsten te 10 uur voorm. en te half- vier en halfacht nam. Vrije Eveng. Gem.: Samenkomsten le 10 uur voorm. en 7 uur nam. Stadsevangelisatie (Morschweg 69): Sa menkomst te 8 uur nam. Zomerlust: Concert Harmonie Werkmans Wilskracht. 8 uur. Haandag. ï,In den Vergulden Turk": Buitengew. Ledenvergadering Mu9» Sacrum. 8V« uur. Leidsche Schouwburg: Ver. Rolt.Hof- stad-looneel „Het Proces van Mary Dugan". 8 uur. Stadszaal: Ontspanningsavond voor mili tairen. 8 uur nam. Dagelijks. „Casino-bioscoop". Hooge woerd: Voor stellingen te 8 uur. Woensdag- en Zaterdagmiddag van 2 tot 4 uur kinder- en familie-matinée. „Luxor-theater", Stationsweg: Bioscoop- en Variété-voorstellingen. Dagelijks te 8 uur. 's Woensdags en 's Zaterdags matinée te 2 uur. „Trianon-Theater", Breestraat: Bioscoop- en Variété-voorstellingen. Dagelijks te 8 uur. 's Woensdags en Zaterdags familiematinee. Do avond-, nacht- en Zondagsdienst der apothoken wordt van Maandag 10 Sept. tot en met Zondag 16 Sept. waargenomen door de apotheek van den heer W. Pelle, Korfc- Itapenburg 12, telef. 694. De geneeskundige Zondagsdienst tc Leiden wordt van Zaterdagavond 8 uur tol Maan dagmorgen 8 uur waargenomen door de doctoren Bruining, Horst en Poortman. Te Oegstgeest wordt deze dienst dan waargenomen door dr. Varekamp, tel. 1916. De Oegstgeeslsche apotheek, De Kompe- naerstraat 4, tel. 274, is dag en nacht ge opend. HAZERSWOUDE. Ned.-Herv. Kerk: Voorm. halfelf, ds. A. D. Meeter, van Leidennam. 7 uur, ds. Luuring. Geref. Kerk: Voorm. halfelf en nam. halfacht, ds. Van der Heyden, van Wasse naar. HILLEGOM. Ned.-Herv. Kerk: Voorm. 10 en nam. 5 uur, ds. Mulder. Geref. Kerk: Voorm. 10 en nam. 6 uur de heer E. G. van Teylingen, theol. cand. Chr. Geref. Kerk: Voorm. 10 en nam. 5 uur, leesdienst. KATWIJK AAN DEN RIJN. Ned.-Herv. Kerk: Voorm. halftien en nam. 6 uurt ds. Bollee Geref. Kerk: Voorm. halftien en nam. 6 uur, ds. Meijering. LISSE. Ned.-Herv. Kerk: Voorm. 10 uur, ds. P. Pras van Katwijk-aan-Zee; nam. 5 uur, ds. G. van Dijk Azn. Geref. Kerk: Voorm halftien en nam. 4 uur, dr. Th. Ruys Jr. Ohr. Geref. Kerk: Voorm. 10 en nam. 6 uur, ds. S. van der Molen. Geref. Gem,: Voorm. halftien en nam. 4 uur, ds. H. A. Minderman. Ned. Prot. Bond: Voorm. kwart over tien, prof. dr. B. D. Eerdmans van Leiden. NOORDWIJKERHOUT. Ned.-Herv. Kerk: Voorm. 10 uur, ds. 6. van Dijk Azn., van Lisse. SASSENHEIM. Ned. Prot. Bond: Voorm. halfelf, >rof. dr. L. Knappert, van Oegstgeest. VOORSCHOTEN. Ned.-Herv. Kerk: Voorm. 10 en nam. 5 uur, ds. H. P. Fortgens, WARMOND Ned.-Herv. Kerk: Voorm. 10 en nam. 0 uur, dr. J. J. Woldendorp. WOUBRTTGGE Ned.-Herv. Kerk: Voorm. 10 uur, ds. De Bruin, van Alphen; nam. 7 uur, ds. J. F. Lij sen. Geref. Kerk: Voorm. 10 en nam. 7 uur, preeklezen. ZWAMMERDAM. Ned.-Herv. Kerk: Voorm. 10 en nam. 7 uur, ds. Kloots. Geref. Kerk* Voorm. 10 en nam. 7 uur, de heer W. v .d. Kerk, cand. te Meppol. NED. HERV. KERK. Drietal: Te 's-Graveuhage (vac. Troel- stra): J. Nauta, te Sexbierum; L. Poot, te Haarlem, en I. Voorsteegh, te Gouda. Te Charlois (vac. D. A. van Haselen): M. G. Gerritsen, te Amersfoort; J. H. Buimnfc, te Rheden, en J. K. F. Mantz, te Wolfaarts- óijk. Beroepen: Te Wassenaar: S. Ybema, Hrkcrsmilde. Te Lage Zwaluwe: Th. G. Tornon, cand. te VGravenhage. Te Nuenen: E. A. J. Plug, te Someren. Te Winschoten (Evangelisatie): R. J. D. Beere- kamp, to Molkwerum. Te Oostermeer: H. J. van Deelen, te Adorp. Bedankt: Voor Ridderkerk: J. Enke laar, te Ouderkerk a. d. IJssel. OETF rr.RKEN. a wee tal: Te Siddeburen: P. Boes. te Beetgum, en J. Los, te Oudega W. CHR. GEREF. GEMEENTE. Beroepen: Te ZierikzeeW. Byleveld, te Haarlem. ALPHEN. Drie inbraken in één nacht. Vrijdagnacht werd in onze gemeente op niet minder dan drie plaatsen ingebroken. Ten kantore van den gemeente-secretaris zijn de dieven door opschuiving van een raam binnengekomen, zij hebben alles over hoop gehaald en een bedrag van pl.m. f. 200 ontvreemd. Voorts brachten de langvingers eveneens door opschuiving van een raam een bezoek aan de woning van den heer A. W. F., directeur der N.V. Handelsraad, waar eveneens alles werd nagesnuffeld en een bedrag van f. 10 werd medegenomen. Ten slotte trachtten zij hun slag te slaan bij den heer J. A. B.. bewoner van de villa „Sonnehoek", waar zij toegang poogden te verkrijgen door het uitsnijden van een ruit uit een der serredeuren. Hier werden zij echter blijkbaar in hun werk gestoord en voor zoover kon worden nagegaan, wordt niets vermist. Tot op heden is van de dader9 geen spoor bekend. De bloemententoonstelling. De oificieele opening. Zooals reeds vermeld, had gisteren en heden de tentoonstelling van bloemen (Flo- ralia-tentoonstelling) vanwege de vereeni- ging „Alphen Vooruit" plaats in het gymnas tieklokaal van de christelijke H. B. S. aan de Stevinstr. De tentoonstelling werd gis termorgen te circa 10 uur geopend door den burgemeester dr. II .T. Lovink in tegenwoor digheid van de wethouders onzer gemeente, het bestuur van genoemde vereenigmg, ver schillende particulieren en de pers. Spreker gaf zijn voldoening te kennen over de schit terende wijze waarop de planten waren ge plaatst en over de vele en vlot verloopen werkzaamheden, die het bestuur aan deze tentoonstelling en vooral ook de jury heeft gehad. De zaal waarin thans de planten zijn geplaatst leent zich bijzonder voor deze ten toonstelling. Tn het algemeen is er vooruit gang te constateeren bij het opkweeken van de planten door de respectievelijke kweekers en kweeksters, zoodat de vereeniging Alphen Vooruit'' haar naam met eere draagt. Ook de deskundigen zijn over het opkweeken en de verzorging der planten zeer tevreden Spreker zette in het algemeen uiteen hoe nuttig voor de kinderen en ook voor de ouderen het opkweeken van planten Is, waarmede niet alleen de liefde voor de planten grooter wordt maar ook de zorg en netheid in het algemeen wordt ontwik keld, wat reeds is te merken aan de pu blieke plantsoenen, daar de vernielzucht steeds minder wordt. Voorts gaf Spreker als zijn wensch te kennen dat steeds met meer vreugde het doel van de vereeniging zal worden nagestreefd en dat ook vanwege d? gemeente meer steun voor het. doel der vereeniging zal worden ondervonden en dat een volgend jaar het aantal der deelnemers en deelneemsters nog grooter moge zijn, zoodat alsdan moge blijken, dat het lokarfl waarin thans de tentoonstelling wordt ge houden to klein zal zijn. Tenslotte sprak spreker woorden van dank aan het bestuur van de H.B.S. voor de welwillendheid om dit lokaal af te staanden heer De "Wijs, den heer en mevr. De Waal en verdere bestuursleden voor de vele werkzaamhe den aan de wethouders en verdere winke liers en particulieren, die verschillende prijzen voor deze tentoonstelling beschik baar hebben gesteld. Hierna verklaarde spreker deze tentoonstelling voor geopend. Direct na de opening werden verver- schingen rondgediend. De bekroningen werden als volgt vastgesteld: Volwassenen voor inzending Coleus- le prijs Mej. A. van Keeken; 2e pr. P. Westerbring; 3e pr. H. Verboom; 4e pr. Mej. D. van Leeuwen; 5e pr. Mej. A W. de Vries. Asp. Sprengeri; le pr. Mej. H. de Knijff; 2e pr. Mej D. van Leeuwen. Asp. Plum, le pr. P. Sprijt; 2e pr. H. Roest; 3e pr. H. Stapper. Tradecs- cantia: le pr. K de Pijper; 2e pr. Jo Goed hart; 3e pr. G. Zwaan; 4e pr. Jo Vellekoop. Chrysant: le pr. J. van Wermeskerken. Knol Begonia: le pr J. C. Burger; 2e pr. D. G. van Straten. Hang Geranium: le pr. M Bossemeijer. Terus Tremula: le pr. Mej. A de Knijff: 2e pr. Mej. Schellekens; 3e pr. Mej. Plante. Geranium: le pr. H. Hoogendoom; 2e pr. R. Plomp; 3e pr. Nelly van Fulpen; 4« pr. D. G. van Straten; 5e pt W. Roest; 6e pr. Mej. H. van Hofwege*. Dahlia; 3e pr. Mej. F. Los. Fuchsia: L. Goe man, Eore Prijs; le pr. R. Plomp; 2e pr. Mej. M. v. d. LindenPlomp; 3e pr. Mej. Ga. Plomp, ie pr. Mej. Bossemeijer; 5e pr. R Plomp. Varens: le pr. J. Grossat 2e pr. H. Baart; 3e pr. Mej. II. van don Berg; 4e pr Mej A den Hertog Bd. Begonia: le prijs J. Lammers; 2e pr. N. Rook; 3e pr. W. Baart; 4e pr. H. Verboom; 5o pr. W. van Ëgdom. Heliotroop: 3e pr. D. G. v. Straten. Petunia: 3e pr. J Verkerk. Margriet; 3e pr. H. van den Berg. Kinderen: Eereprijs: Nelly van Wermes kerken, Margriet; Jan Beukers, Geranium. Eerste prijs: Nellie Kroon, Knolbegonia; Mien Fulpen, Fuchsia; Ali'Vreeswijk, Plu mosus. Nelly van Wermeskerken. Helio troop; Mien Fulpen. Begonia; Neeltje van Veen, Knol-begonia, Niesje Boogaard. Co- leus; Hannie Verkloij, Tradescantia; Daan den Oudon, Varen; Pieter Plomp, Gera nium; Simon Schellingerhout, Margriet; G. Busselman, Petunia; Jan Doornbos, Fuchsia; B. A. van Ees, Geranium; Klaas Hoogervorst, VarenPieter Plomp, Begonia. Tweede prijsMarie Domburg, Heliothr.; Adriana van Gemeren, Tradescantia; Hui- bertje de Vos, Coleus; Wilhelmina Snel, Dahlia; Marie van Melle. Varen; Martina de Waal, Knol-begonia; Gerritje de. Graaf, Chrysant; W. Drop. Geranium; Martinus Bosloper, Margriet; Jan Arie Pauw, Spren geri; Jan Blink, Fuchsia: Ebezerendus Lekx Plumosus; Arie Lagendijk, Petunia; Gidion van Melle, Geranium. Derde prijs: Pleun Stehouwer, Varen; Lucy Kuijk, Tradescantia; Margaretha v. d. Berg, Varen; Lydia Alewijn, Coleus; Wim Batelaan, Knol begonia; Arie Penders, Ge ranium; C. van Buitenen, Geranium; Jan van Otteloo, Petunia; Piet Wigbers, Helio troop; Mane van Gijzel. Dahlia; Marie Blij- leven. Begonia; Jacoba Rijnsburger, Coleus; Luik Koopman, Chrysanth; Daan den Ouden. Margriet; Joh. Ponsioen, Sprengeri; Jacobus Doeland, Fuchsia; Nico J. Heij, Plumosus Vierde prijs: Lucy Kuijk, Coleus; Marie Bordewijk, Fuchsia; Dina G-eertman, Varen; Marinus Heemrood, Sprengeri; Jan Wester weel, Petunia; Steven Noorlander, Begonia; Nelly Blijleven, Plumosus; J. F. Egberts, Petunia; A. Groen, Fuchsia; Pieter Njjhof, Tradescantia; E. J. Vis, Geranium; L. G. van Buitenen. Coleus. Vijfde prijs: A-li A. Zeypveld, Fuchsia. RECLAME. J.A/KNETEMANN. BOUW Cn APCHITECTENBUQEAU. ADVIEZEN .TAXATIE ONT WEBPEN. fIBEGItOOTINGENl - I HAUBJTSIAAN a TEL Z49D OEGSTGEE5T 7068 ZOETERWOUDE. Raadsaqenda. Vergadering op Donderdag 20 Sept. 192%. des voorm. 9.30 uur (zomertijd) ten raad- huize. Agenda: 1. Ingekomen stukken. 2. Vaststelling van het eerste suppletoiré kohier der Hondenbelasting over 192a. 3. Voorstel van B. en VV. tot wgziging der begrooting, dienst 1923. 4. Als voren tot voorloopiga vaststelling der gemeenterekening, dienst 1927. 5. Aanbieding der gemeentebegrooting, dienst 1929. 6. Voorstel van B. en W. om de opcenten op de hoofdsom der Personeele Belas ting te verminderen van 120 tot 100. 7. Als voren tot vaststelling der vergoe dingen als bedoeld in art. 101, eerste en negende lid der Lager-onderwjjswet 1920, over 1926. 8. Als voren tot het verleenen van een voorschot op de vergoeding als bedoeld in het tiende lid van artikel 101 der Lager-onderwijswet 1920, over 1928, aan het bestuur der R.-ï. School aan den Hoogen Rijndijk. 9. Als voren tot vaststelling van het ge projecteerde uitbreidingsplan langs den Vrouwen- en den Vlietweg. 10. Als voren om in te trekken de raads besluiten van 9 Febr. 1927, waarbij de bouwverordening gewijzigd wordt en met intrekking van vorige rooilijn- besluiten de rooilijnen langs de wegen worden vastgesteld. 11. Als voren om te besluiten tot ver breeding en bestrating van den Vron- wenweg vóór de 50 woningen 12. Als voren om te besluiten tot het plaatsen van straatlantaarns voor de verlichting van de Rijnegommerstraat. 13. Rondvraag. RECLAME. 7057 Chiefwhip Ook met kurk en goud. L0ND0N DE ALGEMEENE TOESTAND. De ontruiming van het be zette gebied Uit de Vol- k en bond sc om missiën. Over de besprekingen van bet bezette gebied wordt thans van officieuse Duitsche zijde gemeld Nadat van Fransche zijde op betreurens waardige wjjze, bijzonderheden over de ver trouwelijke besprekingen zijn gepubliceerd, kan vastgesteld worden, dat de Fransche wenschen betrekking hebben op een uit breiding der in het Verdrag van Locarno gevornide organisatie. Het gaat daarbij om eeu Franscb voorstel tot vorming van een commissie van verzoening en vaststelling. Een dergelijke commissie komt slechts iu aanmerking, nadat de volledige ontruiming van bet Rijnland is volbracht De Duitsche tegenvoorstellen zullen zich moeten uit strekken tot den duur en de bevoegdheden van een dergelijke commissie en verder tot de kwestie van de gedeelten van het gebied van beide partijen, ten aanzien van welke klachten bij deze commissie zouden kunnen worden ingediend. Een tweede complex vau vragen beeft betrekking op de benoeming vau een commissie van ïinancieele deskun digen om de herstelkweatie te bespreken binnen het kader van het Dawesplaa. In de gehouden bijeenkomsten heeft de vertegenwoordiger van België, naar van goea 'ingelichte zijde wordt medegedeeld, er op gewezen, dat een oplossing van de Rijnlana- kwestie voor de publieke opinie in België niet aannemelijk geacht kan worden zonder dal tegelijkertijd de kwestie geregeld wordt van de terugbetaling van de in oorlogstijd doo de Duitsche ik zettingsautoriteiten in België uitgegeven tu iKbiljetten ter waarde van zeven milliard goudmark. In den iaat- sten tijd heeft de Belgische regeoriug reeds zeer dikwijls deze kwestie aangeroerd. Bij de komende onderhandelingen zal dit even wei niet meer geschieden, daar er van andere zijde op gewezen is, dat dit een vraagstuk tusschen Duitschland en België alleen is, dat in geenerlei verband staat met de ont ruiming van het Rijnland. Briand's houding te Genève is in den Fransehen ministerraad volledig goedgekeurd en in volmaakte overeenstemming z(jn de politieke richtsnoeren vastgesteld, die Briand te Genève zal volgen by de verdere be sprekingen over de ontruiming van het Rijnland. In de commissies van den Volkenbond is veel gediscussieerd, doch tot besluiten is men bijkans niet gekomen. De vierde commissie heeft de resolutie van prof. Van Eysinga aangenomen, mat weglating van de laatste paragraaf, waarin stond, dat het, gezien het groot aantal nieuwe ambtenaren, gewemscht zou zijn den Volkenbondsambtenaren opnieuw bun ver plichte internationaliteit onder het oog te brengen. Vervolgens is nog gesproken over de hooge salarissen, die sommige ambtenaren dsdeljjk bij hun benoeming ontvangen. BELGIE. De legerwetten aangenomen. De Kamer heeft met 97 stemmen tegen 1 de autoriteiten hadden zich teruggetrokken) het wetsontwerp op de militie en met 93 tegen 7 en 5 onthoudingen het wetsontwerp op het gebruik dor talen in het leger aange nomen. FRANKRIJK. Nienwe ministers benoemd. De ministerraad heeft Laurent Eynac tot minister van luchtvaart en A. Chéron, rap porteur in den Senaat, tot minister van han del benoemd als opvolgers van den bij de vliegtuigramp omgekomen minister Boka- nowski. De oprichting van een ministerie voor de luchtvaart beteekent vooral de vorming van een speciaal organisme met een bevoegd personeel. De nieuwe minister zal volmacht hebben om vliegtuigbouwers uit te kiezen, die de vereischte waarborgen verschaffen voor een maximum aan veiligheid, een maximum van kracht en een maximalen radius van actie der toestellen. De minis teries van oorlog, marine en koloniën zullen nochtans de technische controle behouden over de speciale toestellen, die zij bestellen. Donderdag a.s. zal de ministerraad de be voegdheden van het ministerie voor de luchtvaart vaststellen. Over de benoeming meldt men nog aan de „Msbde.": Chéron, die als minister van handel en nijverheid en posterijen is benoemd, was een der meest aangevallen, maar ook meest markante ministers uit het kabinet van het nationale blok. Als minister van landbouw toen heeft hij blijk gegeven een bewinds man met energie te zijn. Hij was een van de steunpilaren van de nationale unie en zijn positie in den senaat is zeer overwe gend. Hij was daar meermalen algemeen be- grootingsrapporteur. Zijn benoeming is een belangrijke ver sterking van den rechtervleugel van Poin- caré's meerderheid en men kan dan ook allerminst zeggen, dat Poincaré gehoor heeft gegeven aan de aanmaningen van de geheele radicale en een deel der midden- pers om naar links te zwenken en de <vm- centratie op den linkervleugel voor le be reiden. Blijkbaar heeft Poincaré, den aanval van Caillaux ziende komen, zich van den abso- luten steun van den senaat willen verzeke ren, want het lijdt geen twijfel, of in de senaatskringen zal de benoeming buiten gewoon gunstig ontvangen worden. Trou wens dit kabinet slaat nu het record voor wat betreft het aantal senaatsleden, dat er deel van uitmaakt. Ook de benoeming van Laurent Eynac tot luchtvaartminister is geen meevaller voor de radicale oppositie. Eynac behoort wel tot de linker kamerhelft, maar hij is altijd een gematigd radicaal geweest, die de uniepolitiek krachtig heeft gesteund. Met zijn benoeming wordt een technicus aan het hoofd van hel nieuwe departement geplaatst die reeds gedurende vijf jaren het vliegwezen als onderstaatssecretaris heeft gedirigeerd. SPANJE. Vrijlating van gearresteerden. Een aantal gearresteerden is weer vrij gelaten. De rust heet overal verzekerd. ITALIË. Een enquêtecommissie» ▼oor de Italia, In verband met de ramp van het lucht, schip Italia, dat deel uitmaakte van de lucht» vloot, en de verdwijning van een gedeelte der bemanning, is een enquêtecommissie onder leiding van admiraal Cagni benoemd om de oorzaken op te sporen, die tot het verlies van het luchtschip geleid hebben en alle feiten vast te stellen, welke in verband slaan met de ramp, haar gevolgen en da reddingswerkzaamheden. ALBANIË. Tnrksche eischem Naar men nit Konstantinopel meldt, eisebt Turkije van de Albaneesche regeetring ver goeding van de civiele lijst en de eigendom, men van de onttroonde Ottomaansche dy- nastie en voorts 18 miljoen franken goud, dia zich in de Albaneesche regeeringskassen moeten bevinden. Tot de eigendommen, die de Turken op- eischen, behooren ook de petroleumveiden van Selinitza, waarop een Italiaansche onderneming concessie heeft verkregen. Naar men weet, heeft Albanië tot aan da Balkanoorlogen defel van het Ottomaanschq rijk uitgemaakt. BUITENLANDSCH GEMENGD. DE CYCLOON IN WEJ5T-INDIÊ. Wegens stoornis in de verbindingen weel men nog weinig van de gevolgen der cy. ctoon die West-Indië teisterde. Het eerste bericht spreekt van tenminst» 100 dooden en 500 ingestorte huizen. Da cycloon, die zes uur lang met een wind sterkte van 160 K M. per uur gewoed heeft is in de richting San Domingo-Haiti verder gegaan. De- Amerikaansche scheepvaart is uit Key West gewaarschuwd. De Englsche minister van koloniën heeft drie officieele berichten ontvangen van da eilanden beneden den wind, meldende: le, De orkaan passeerde 12 Sept. over het Zui den van het eiland Antigua, zware schade aanrichtend aan de regeeringsgebouwen, 't telefoonnet en de huizen; de verbindingen met de andere eilanden der kolonie zijn verbroken. Er zijn geen slachtoffers. 2e, Een felle orkaan heeft gewoed op de eilan den beneden den wind. Er zijn nog geen bijzonderheden ontvangen van de eilanden Dominica, St. Kitts. Newis en Montserrat. 3e. Een orkaan van buitengewoon geweld heeft 12 Sept. op het eiland Dominica ge woed. Het is nog onmogelijk de schade vast te stellen, die, naar men vreest, aanzienlijk is. Alle aanlegplaatsen zijn vernield. Langs de kust is groote schade aangericht. Alle verbindingen binnenslands zijn verbroken. Het Amerik. departement van marine heeft een reeks oorlogsschepen aangewezen, om zich gereed te houden voor een hulp actie in het orkaangebied in West-IndiS. Het meteorologisch station te Havana meldde, dat de orkaan zich in W.N.W.- richting beweegt en een snelheid van 160 K.M per uur bereikt heeft. Hij zal ver moedelijk hedenochtend de Bahama eilan den en in den komenden nacht de kust van Florida bereiken. HET VERMISTE VLIEGTUIG TERECHT. Het Fransche zeeviiegtuig, dat Donder dag met een catapult van het Fransche stoomschip ,,Ile de France" was wegge- sohoten, is terecht. Het is 23 mijl ten Z W. van Bishop Rock in het Kanaal aangetrof fen en door een stoomboot op sleeptouw genomen, daar het niet meer opstijgen kon. De bestuurder en zijn twee helpers zijn ongedeerd. Nader blijkt, dat de vliegers zwaar we«r 3—1 i

Leidsch Dagblad | 1928 | | pagina 2