FILMAVOND OUDE COURANTEN COACH KOK Mej. C. DiKSHOORN BIJVERDIENSTE. BEKENDMAKING. VISSCHERIJ-BERICHTEN. RADIO-PROGRAMMA. LAND- EN TUINBOUW. UIT ONZE STAATSMACHINE VRAGENRUBRIEK. GEMEUBILEERDE KAMERS Opleiding L.O.; Conversatie enz. Bilderdijkstraat 17 Zuurstofinhalator KOSTHUIS. Hedenavond 7 uur Opening Wed. J. J. VAN WENT j Essex 6 Cyl. Consumptietenten te huur met inventaris. JAC. H. BENGSCH, Café Hillegersberg 61 liiiiniiiiiiiiiiiiniiiiiiiinMmiMiiiiMiiimMiiiiiiiiiiiMiniiiMniiMiiiiiiiiiiiiiiiiiiioniniiiiiiiiiiiiiii Pakken Oude Couranten verkrijgbaar a f. 0.25 per 5 K.G. BUREAU LEIDSCH DAGBLAD Hiïïiil WERKSTER NOORD WIJK AAN ZEE. Eet Oranjefeest Hedenmorgen werd alhier het feest inge vet met koraalnraziek van den toren der groote kerk. De harmoniekapel Cres cendo" verzorgde dit muzikale gedeelte. Zeer velen verzamelden zich in de Hoofd straat om van dit nummer getuige te zijn. Daarna opende de heer C. v. Zeist, voor zitter van de Oranje-Vereeniging dezen dag. Spreker memoreerde in 't kort wat er aan de oprichting der vereeniging vooraf ging, nn ongeveer 12 dagen geleden. Als men ziet wat er nn reeds tot stand werd gebracht, mag men zeggen, dat er ge werkt is, waarvoor spreker hulde brengt aan de overige bestuursleden. Het is heden wel niet de juiste dag ter herdenking van Ben verjaardag van H. M. de Koningin, maar toch wil men het feit vieren. Een volgend jaar zal de O. V. de herdenking 'doen plaats hebben op 31 Augustus. Spre ker hoopt dat men dezen dag waardig zal vieren in dank aan God, Die de Koningin in gezondheid spaarde Hij spreekt den wensch uit dat we nog jaren Haar zegenrijk bestuur mogen ondervinden. „Crescendo" speelde hierna het Wilhel mus. De voorzitter deelde verder nog roede, liat de zang is uitgesteld tot hedenavond zeven uur. Hedenmiddag zal H. K. H. Prinses Juliana wederom Haar villa aan den Bou levard alhier betrekken. SASSENHEIM. JE HEER H. BADER. De heer H. Bader, die hedenavond in een zpoedeischende vergadering van den ge meenteraad gehuldigd zal worden in ver band met zijn 25-jarig jubileum als raadslid is een vooraanstaand persoon in de R.K. partij-beweging. 1 September 1903 deed hij zijn intrede als lid van den raad; zijn benoeming tot •wethouder als opvolger van den heer Roest volgde op 4 September 1923. Met zijn medewerking als wethouder zijn groote werken tot stand gebracht oa. Oost haven en Teylingerlaan. Op strikt onpartijdige wijze heeft hij Steeds op de bres gestaan voor de belangen van de ambtenaren en voor de verbetering der volkshuisvesting door de oprichting van de Woningbouwvereeniging „Vooruitgang", waarvan hij het voorzitterschap bekleedt. In 1927 werd hij benoemd tot lid van de Provinciale Staten. In verband met de Volksfeesten zal het postkantoor alhier Donderdagmiddag na 2 uur alleen geopend zijn voor den telegraaf- en telefoondienst De avondbestelling zal niet uitgevoerd worden. Tot predikant der Geref. Kerk alhier fc in de vacature-ds. Boeyenga, beroepen ds. P. N. Kruijswijk te Vlissingen. VALKENBURG. De Oranjefeesten. Het programma voor de feestelijkheden op Donderdag a.s. is aldus vastgesteld; Hard- loopen met hindernissen voor jongens van 1316 jaar; Ezelstaartsteken voor meisjes van 1316 j.; Ringsteken op de fiets voor dames en heeren vanaf 16 jaar; Vogel- •chieten voor allen vanaf 16 jaar; Tonnen- dans voor dames vanaf 16 jaar; Ringsteken met Paard en Tilbury- Bij voldoende deel name zal men 's avonds om acht uur een Lichtstoet houden. Ook voor de schoolkin deren wordt e'en schoolfeest gehouden. Zij «zullen goed onthaald worden, mogen allen spelletjes doen om mooie prijzen, terwijl voor elk kind een troostprijs is. Burgerlijke Stand. Getrouwd: J. Korpershoek en M. Vooijs van Katwijk aan Zee. VOORSCHOTEN. Burgerlijke Stand. Geboren: Hendrika, d. van J. Gips en G. H. van den Hoek; Leentje Francina, d. van D. Verhaar en C. van Nieuwkoop. Ondertrouwd: A. de Romijn en G. Vlaan deren. Gehuwd: H. Schippers en M. J. de Graaf. Maandagmiddag omstreeks twaalf uur heeft nabij de Hoflaan een aanrijding plaats gehad tusschen een motorrijder afkomstig uit Alphen a. d. Rijn en de electrische tram die omstreeks twaalf uur den overweg pas seert. De motorrijder werd evenals e'en knaap van 14 jaar van den motor geslingerd. De jnotor was zwaar beschadigd. De motor rijder klaagde over pijn in zijn been. WARMOND. Alhier bestaat het plan om, ingaande 1 October a.s., een cursus te openen voor jongelui, die de lagere school doorloopen hebben. In een nader bekend te maken loka liteit zal onderwijs gegeven worden in de vakken: boekhouden, handelsrekenen, Ne- derlandsche taal en handelscorrespondentie, aardrijkskunde, lezen en Engelsch. De duur van den cursus zal 3 jaar zijn, elk jaar, van ongeveer October te beginnen, gedurende 6 maanden. Met het onderwijs zullen zich be lasten de heeren Burcksen, De Vries, v. d. Zalm en Zorn. De schoolgeldregeling is als die van soortgelijke inrichtingen. ZOETERWOUDE. Na de gisteravond gehouden bespreking betref!etude één of meer Wilhelmina-Vereeed ging en ter plaatse, waarbij een tiental per sonen het vóór en tegen naar voren brachten, wera bij hoofdelijke stemming algemeen aan één vereeniging de voorkeur gegeven. Tot de oprichting daarvan werd overgegaan. De contributie werd op één gulden gesteld, waar na circa 40 personen als lid toetraden. Een voorloopig bestuur wwd gekozen, dat een definitieve bestuursverkiezing zal voor bereiden. IJMUIDEN, 11 Sept. 1928. TISCHPRIIZEN. Tarbot per K.G. f. 1.80-0.38; Griet per kist van 50 K.G. i. 4519; Tongen per K.G. f. 2.501.30; Groote Schol per kist van 50 f. 4440; Middelschol per kist van 50 K.G. I. 3534; Zetschol per kist van 50 K.G. f. 32 28; Kleine Schol per kist van 50 K.G. f. 24—2; Schar per kist van 50 K.G. f. 14.50 4.50; Roggen per 20 stuks f. 20-7; Vleeten per stuk f. 2.201.40; Pieterman en Poon tjes per kist van 50 K.G. f. 11.501.60; Groote Schelvisch per kist van 50 K.G. 1. 3422.50; Middel Schelvisch per kist van 50 K.G. f.2816; Kleinmiddel Schelvisch per kist van 50 K.G. f. 16.5010; Kleine Schelvisch per kist van 50 K.G. f. 103; Kabeljauw per kist van 125 K.G. f. 6039: Gullen per kist van 50 K.G. f. 154.90; Lengen per stuk f. 1.4S0.55; Wijting per kist van 50 K.G. f 52.40; Koolvisch per stuk f. 1.300.17; Makreel per kist van 50 K.G. f. 13.50—11.—. Aangekomen 18 Stoomtrawlers: IJm, 108 met f3142; IJm 74 mét f1868; IJm. 176 met f 1562; T.Tm. 197 met f.2875; IJm. 110 met f.2575; TJm. 330 met f.2024; IJm. 93 met f 1720; I.Tm. 22 met f. 2448; IJm. 32 met f.1773, IJm. 57 met f.2241; IJm. 61 met f 2200 IJm. 153 met f. 1444; IJm. 147 met f. 1538; IJm. 191 met f. 1773: IJm. 28 met f 3311; IJm. 29 met f 625; IJm. 165 met f. 483; VI 9 met f. 1853 en de log gers: KW 99 met f. 282; KW. 172 m. f. 2101 besomming en de KW. 138 met 391; KW. 153 met 314 kantjes pekelharing. VOOR WOENSDAG 12 SEPTEMBER. Hilversum, 1071 M. 10.0012.00: Jaar beursconcert door het Kling-Trio 12.30 2.00: Lunchmuziek door het Trio VeThey 2.002.30: Gramofoonmuziek 2.304.00 Kindermatinee in het Kurhaus te Scheve- ningen 4.005.00: Maak het zelf? Door Mevr. Schaake Verkozen 6.007.45: Con cert door het Omroep-orkest o. 1. v. Nico Treep. S. L. Wertheim, altviool 8.15: Aan sluiting van het Kurhaus te Scheveningen. Solistenconcert o. 1. v. Prof. Schneevoigt Josef Lhevinne-piano. In de pauze gramo foonmuziek 10.15: Persber. Huizen, 340.9 M. Na 6 uur 1870 M. (Uit sluitend NCRV.-uitzendingen) 12.30 I.45: Concert. Mej. L. Lauenroth, piano. Mej. M. Scager, viool. Mevr. J. v. Anraad, cello 5.006.00: Kinderuurtje, o. 1. v. Mej. B. v. d. Veer. Mej. C. J. A. Gelderman, zang 7.308.00: Aanbieding van een tijdseinklok d. NCRV., door Joh. W. Brugman 8.00: Concert. Spr.: Mr. R. v. Maare: Middenstand recht en organisatie. A. v. d. Voort en Mej. H. Scheffelaar, Kloots, viool. Mevr. E. Nol- thenius, piano. Daventry, 1600 M. 10.35: Kerkdienst II.20: Gramofoonmuziek 12.20: Balladen- concert (sopraan, bas, bariton) 12.50: Dansmuziek 1.202.20: Orkestconcert 3.103.35: De „St. Leger". Uitz. van Town Moor. Doncaster 420: Licht klassiek con cert (viool-piano) 5.35: Kinderuurtj© б.20: Dansmuziek 6.40: Tuinbouwpraatje 6.50: Nieuwsber. 7.05: Dansmuziek 7.20: Actue'lle causerie 7.35: Brahms pianomuziek 7.45: Lezing: Cornwall 8.05: Max Sdhulz, cithervirtuoos 8.20: ..King Lear", van Shakespeare 10.20: Nieuwsber. 10.40: Balladenconcert. W. Ajello, sopraan. D. Wise, viool 11.20 12.20: Dansmuziek. Parijs „Radio-Paris", 1750 M. 12.50 2.10: Klassieke kwartetten 4.055.05: Orkestconcert 8.5011.20: Galaconcert. Orkest en solisten. Langenberg, 460 M. 12.351.10: Mei- chanische muziek 1.252.50: Orkest concert 6 056.50Concert voor viool en piano 8.20: Zwitsersche avond. Prof. Bernoulli, declamatie. F. Loef fel, bas bariton Landlerkapel Zwahlen. Berner Jodlerclub. Orkest van Bern. F. Hirt, viool. B. Maisch- hofer, piano. (Uitz. van Bazel). Daarna tot 12.20 Dansmuziek. Königswusterhansen, 1250 M. (Zeisen) 12.205.20: Lezingen 5.20—6.20: Or kestconcert 6.208.05: Lezingen 8.50: Zwitsersche avond. Orkestconcert 10.50 12.20: A. Guttmanns Ufa-symphoniker en L. v. d. Sande. bas. Hamburg, 395 M. 4.35: Voorlezing 5.20: Orkestconcert 6.20: Dansmuziek 8.20: Zwitsersche avond. Orkestconcert en solisten. Daarna tot 11.20 Dansmuziek. Brussel, 509 M. 5.20: Dansmuziek 6.50: Orgelconcert 8.35: Gramofoon muziek 8.50—11.20: Galaconcert. PLUIMVEE, VOOR EN TEGEN DEN HAAN. Al meermalen hebben wij kunnen lezen, dat de haan, eerstens onmisbaar voor den fok, aan den geheelen toom verder een eigenaardige gang en levendigheid mee deelt, die gemist wordt zoodra hij aan den toom, zelfs van de levendigste dieren, ont breekt. Een toom, al bestaat hij uit een aantal van de meest eerstklassige hennen, gelijk van kleur, model en teekening maar zon der haan schiet dus in het oog van den ken ner te kort. Hij behoort er bij en kan slechts noode gemist worden. Er moeten wel be paalde redenen bestaan om zijn ontbreken te vergoelijken. Voederbezuiniging, moge lijke hinder door kraaien, kunnen aanlei ding geven het zonder haan te doen. Een goede haan houdt ook een vrij rondloopenden toom bijeen, voorkomt het afdwalen van huis. Maar hiervoor behoeft de stadskippen- houder niet te vreezen en er dus niet voor te zorgen, dat een aanvoerder aanwezig is. Toch geeft een haan in de ren zelfs vrijwel de toon aan. Een andere reden om geen haan er bij te houden, bestaat in het feit, dat het veeren- pak der hennen soms volkomen onbescha digd moet blijven, bijvoorbeeld als de hen nen op een tentoonstelling moeten uitko men. Het ie een minder aangename, maar helaas onvermijdelijke ervaring, die men van den haan, juist van den besten, den krachtigsten en vungsten opdoet. Vooral bij de zware en middelzware rassen, die zich doorgaans kenmerken door een donzig en los gevederte, komt door het treden van den haan vaak een kale plek op de schouders en den rug van de hen voor, waardoor het dier alle belijning en aantrekkelijkheid verlies. Onder de hennen van zoo'n toom komt er dan meestal eene (soms meer) voor, die het vreeselijk moet ontgelden en die heet dan nog wel de favoriet van den haan! Nu is de hardheid, de weerstand der veeren, zelfs bij eigen zusters, zeer verschillend en treft het nu dat de favorite tevens broos, los en teer van veeren is, dan wordt zoo'n beest soms als het ware ontoonbaar. Meermalen blijft het daar met bij, maar wordt het rugvel ge scheurd en ontstaat er een vrij groote en soms diepe wond. Wat vreerad is, schijnen zich daar ter plaatse weinig bloedvaten te bevinden en nog minder gevoelszenuwen, althans de wond bloedt weinig en de hen schijnt er heel weinig van te voelen. Zoo gebeurt het dan ook wel, dat men de ver wonding pas veel later ontdekt, als er reeds een begin van genezing is ingetreden. Er ligt een roof over de wond en houdt men dan het beschadigde dier van den haan af, dan geneest alles merkwaardig gauw en dekt zich dan weer met een laagje nieuwe veeren. Ontdekt men de verwonding direct nadat ze heeft plaats gehad, dan zou men ook het losgeraakte vel kunnen hechten, hetzij met een paar steken zijden draad of wel met een hechtpleister, die dan later af geweekt moet worden. Wie er dus in de eerste plaats op staat totaal onbeschadigde hennen te bezitten, geeft ze dan geen haan tot gezelschap. Bij de lichtere en bij de dwergmassa komt het zelden of nooit tot beschadiging, omdat daar de hanen veel lichter van stuk zijn en ook alles bij hen vlugger van 9tapel loopt Sommigen hebben wel eens gemeend dat de beschadiging, hiervoren bedoeld, speciaal door de scherpe of zelfs niet-scherpe sporen van den haan veroorzaakt werd. Dat zulks niet zoo is bewijzen de meermaals voorko mende verwondingen, gemaakt door jonge hanen, die nog geen sporenontwikkeling hoegenaamd bezitten. Ook het afnemen van de sporen bleek geen voorbehoedmiddel voor dit onaangename verschijnsel te wezen. Of de leg voor- of nadeel ig beïnvloed wordt door den haan? Of het broedsch- worden er door verhaast wordt? Op deze beide vragen heeft de ondervinding dit ant woord te geven: de invloed is niet merk baar. Of eieren van kippen zonder haan langer kunnen bewaard worden? Het schijnt vast te staan dat een bevruchte kiem spoe diger tot bederf aanleiding geeft dan een niet-bevruchte. Verder heeft men bevonden dat van een koppel kippen zonder haan ten slotte een of meer der hennen allures gaan aannemen, die op hanewerk wijzen, iets dat in het oog van den liefhebber weerzinwekkend is. Daarom, zoo maar eenigszins mogelijk, den haan er bij! Verdrag Intellectueele Toenadering tusschen Nederland en België. Dit deeer dagen in Staatsblad No. 266 ge publiceerd verdrag gaat uit van den weder- zijdschen wensch om de intellectueele be trekkingen tusschen Nederland en België te begunstigen en te bevorderen, inzonderheid door de uitwisseling van hoogleeraren en door de vestiging van twee beurzen, één vanwege de Nederlandsche regeering ten behoeve van een Nederlander, die zijn studiën in België wenscht voort te zetten of aldaaT onderzoekingen wil doen en één vanwege' de Belgische regeering ten behoeve van een Belgisch onderdaan tot hetzelfde doel in Nederland. Om dit doel te bereiken wordt ingesteld een vaste technische commissie, welke in opdracht heeft het bestudeeren van vraag stukken. welke de intellectueele betrekkin gen tusschen deze beide landen raken en die verder het recht hebben zal om voor stellen te doen. welke deze betrekkingen kunnen ontwikkelen. Die commissie bestaat uit een Nederlandsche en een Belgische afdeeling, de eerste zételende in den Haag, de tweede in Brussel. Nader zal nog woró^ overlegd uit hoeveel leden, welke door ministers tot wier departementen de Kuq, sten en de Wetenschappen behooren be noemd worden, deze twee commissies zullen bestaan. De benoemingen, welke bij her kiesbaarheid telkens voor drie jaar duren, moeten door de re'geering van het andere land worden goedgekeurd. De leden geniet^ als zoodanig geen honorarium, wel preses tiegeld en vergoeding der reis- en verblijf, kosten. Wanneer beide deelen der commis. sie samen vergaderen, komen de personeel? uitgaven ten laste van ieder land afzonder, lijk; de uitgaven van materieelen aard tea laste van het recipieerende land. Voorzitten dezet commissies zijn ambtshalve de trokken ministers, terwijl de commissie kunnen worden uitgebreid met een niet-lii secretaris en met personen, welke met de bestudeering van bepaalde onderwerp^ worden belast. Deze commissies zijn dub beltal lig. zoowel het Nederlandsch als hei Fransch is toegelaten. Bovendien zal een uitwisseling van hooj. leeraren plaats vinden, ook lectoren kome: daarvoor in aanmeTking. Zooveel mogelijk zullen twee hoog leer aren worden uit?-, noodigd om elkander gedurende een gehee' studiejaar te vervangen of voor een dee! daarvan. Het door de'ze hoogleeraren le geven onderwijss zal ook kunnen bestaan in een beperkte reeks van lessen of in lezingen over een bepaald onderwerp. Dit onderwip zal ook gegeven kunnen worden door per sonen. die geen deel uitmaken van 't onder, wijzend personeel, doch behooren tot een wetenschappelijke instelling of genootschap of door hep, die bekendheid velrworven heb, ben door hun intellectueelen arbeid. Men ziet, er wordt een ruime keuze gelaten. Hot wil men nu tot een keuze geraken? Da beide ministers zullen ieder in hun l.and hoogleeraTen. geleerden en kunstenaars van naam uitnoodigen om kenbaar te maken of zij bij voorkomende gelegenheid genegen zouden zijn om een cursus of een 9erie lezin, gen te houden aan één der universiteiten m het andere land. Er wordt dan een lijst ofc genaaakt van die hoogleeraren met de doof hen opgegeven onderwerpen. Zulk een lip! geldt voor drie iaar-. ze kan nader aangevu:] worden door de Technische Commissie in het eigen land en moet worden goedg* keurd door die' van het andere land. Deza beide deelen de lijsten mede aan de univeri siteiten in hun landen, welke personen kum] nen aanwijzen, die zij wenschen te onb vagen. Ieder jaar vindt een pkfoo-vergad* ring der beide commissies plaats, die de aaih vangen. Ieder jaar vindt een pleno-vergade- voor het volgend jaar opmaakt, de Ncde> landsche commissie voor de Nederlandsch* hoogleeraren; de Be'lgische voor hun hon«- geleerde landgenooten. De kosten der tnt- wisseling komen ten laste van het land d>i uitzendin" Er kan ten aanzien van dit bei drag een verrekening plaats vinden. Verder vestigen beide re'geeringen een beurs, het bedrag nader in gemeen- schappelijk overleg zal worden bepaald tea behoeve van een afgestudeerde, een student een geleerde of een kunstenaar van naam, die zijn studiën zou willen voortzetten aan een universiteit in het andere land of in dat land (wetenschappelijke) onderzoekingen oi andere werkzaamheden wenschte te ver richten. De voorwaarden, waaraan de vesti ging van die beurs is verbonden, worden evenals de wijze van uitbetaling door de regeering van ieder land vastgesteld. De regeerin? wijst de verkrijgers dier beurs aan op voorstel van de onder haar ressorteerendö afde"eling der Technische Commissie, terwijl de regeering van het andere land die aan wijzing jnoet goedkeuren. Ofschoon natuurlijk ook tegen dit verdrag bezwaren ingebracht werden, is dit toch een begin, dat toegejuicht kan worden, omdat intellectueele toenadering een factor van be- teekenis is in de onderlinge verhouding def volken. Abonné, te L. Uw vragen zijn be deli caat dan dat wij u hierop zouden kunDeri antwoorden. Wendt u even tot een advo caat, die n dit alles kan mededeelen. Mej. v. Ii, te L. Het weerbericht geldt^ tot den avond van den dag, volger da op dien, waarop het in ons Blad vermeld staat. Uw tweede vraag zal dezer dagsn worden beantwoord. met volledig pension beschik baar (ook voor korteren tijd). Adres: Plantage 5 (ingang Plantsoen), Telef. 44. 9647a Leerares Engelsch M.O. HEEFT HAAR LESSEN HERVAT. 9600a Degene, die in laatst van April of begin Mei 1.1. bovenge noemd apparaat (zuurstof- cylinder met inhalator) in bruikleen heeft gehaald in het Bt. Elisabethgesticht, Leiden, wordt verzocht zoo spoedig mogelijk adres of nadere in lichting te zenden aan P. VAN TOL, Instrumentmaker, Hooi gracht 54, alhier. 6757 Donderdag 13 September 8 uur namiddag - Stadsgehoorzaal „HET MIJNBEDRIJF" onder- en bovengrondsch te Heerlen Muziek, Musica enz. Militairen toegang vrij. Niet-Militairen f. 0.25 Voor een jongmensch, 18 jaar, wordt gezocht een eenvoudig, degelijk Christelijk Brieven met volledige inlich tingen aan Boekhandel Fa. JAN HAAN, Groningen, onder No. 6288. 6760 Oude gerenommeerde firma zoekt wederverkoopers en agentessen voor zeer gemak kelijk te plaatsen artikel bij menden en kennissen. Brieven onder letter H. Advert.-Bureau EVERHARD, Naarden. 6763 van een Winkel in Kruidenierswaren Comestibles en aanverwante artikelen Depót Broodfabriek CERES", Bij aankoop van 1 galden ter kennismaking een prima „CERES" BORING ONTBIJTKOEK J k 20 cent Cadean9625a BELEEFD AANBEVELEND, Van Oldenbarneveldstraat 24. Gevraagd, voor directe in diensttreding 9602a LEERLING-MONTEUR om verder opgeleid te worden voor de afdeeling accumula toren-reparatie, automobiel- dynamo-ankerwikkelarij en magneet-reparatiën. Oud-leer lingen van „De Ambachts school" te Leiden genieten de voorkeur. Techn. Bur. „Electra" Onde Varkenmarkt 3, Leiden. Te koop, wegens aanschaf fing nieuw model, (2 port.), in uitstekenden staat, in-, zoowel als jitwendig, com pleet met richtingaanwijzers, schokbrekers, kofferrek, asch- bakjes, geblindeerde wielen, schijnwerper, looplamp, stop licht, stootplaten met matten op h-eeplank etc. Proefrit toe gestaan. Prijs netto f. 1100 Brieven Bur. van dit Blad onder No. 6777. Ook stoelen en tafels afzonderlijk te huur. 9607a NOORDEINDSPLEIN Gevraagd tegen 1 October a.s. bekend met patisserie. „In den Vergulden Turk'' 6739 Gevraagd: een nette van goede getuigen voorzien; zelfstandig kunnende werken. Witte Singel 84. 9606a De Burgemeester van Oegst- geest maakt bekend, dat het Raadsbesluit dd. 6 dezer tot Herziening van het plan van uitbreiding dd. 20 December 1910 en goedgekeurd door H.H. Gedeputeerde Staten dd. 23 Ja nuari 1911, met uitvoerige kaarten en grondteekeningen overeenkomstig art. 31, 6e lid der Woningwet, gedurende veertien dagen voor een ieder ter inzage ligt ter Gemeen'?- secretarie. 6750 De Burgemeester VAN GRIETHUIJSEN. Oegstgeest, 11 September 192S, J

Leidsch Dagblad | 1928 | | pagina 10