Fa. GEBR. DEKKER LAMSVLEESCH S.W. MARSMAN H.H. ROOKERS! Banketbakkerij - Fa. P. C0RBA - Lange Mare 62 WESTLANDER Burgerwoningen J. H. PHILIPSEN, UIT DE RIJNSTREEK. Jh. Mr. Dr. N. C. DE GIJSELAAR, Verkrijobaar bij de vooraanstaande Sigarenwinkeliers EEN HEERENHUIS Benzine motoren Breuer DUITSCH L. 0. VOORSCHOTEN. HEERENHUIZEN 6ie van onderzoek bestaande uit do heeren Uitten bogaard. Varekamp en Paardekoo- per, en zal voor de leden ter visie worden gelegd. 5. Voorstel wijziging uitbreidingsplan. Bij do besprekingen wijst de heer Varekamp op het feit dat reeds een begin is gemaakt met den aanleg van den ingang van het Oranjepark. De voorzitter zegt.dat dit voor risico is vaD de ondernemers, waarna het uitbreidingsplan wordt goedgekeurd. 6. Voorstel wijziging verordening bepa- ÜDg rooilijn. De voorzitter deelt mede dat deze wijziging betreft een gedeelte Rijns- burgerweg en dé Rijsjes, waartoe reeds was besloten, doch de Inspecteur voor Volk» gezondheid wil daaraan toevoegen den Lage- co Hooge Morscbweg. Deze wijziging wordt na enkele bespie- king goedgekeurd. 7. Aanvraag ontslag van den heer C. Kenes als lid van de commissie tot wering van schoolverzuim; wordt verleend. 8. Vaststelling vergoeding L. O.-wet 1920, Bijz. Scholen voor 1996. De vergoeding wordt, na voorlezing van de betreffende bedragen vastgesteld op f. 24.38 pot leerling. De vergoeding voor vervolgonderwijs 19-26—27 wordt vastgesteld op: per leerling f. 30.12 met handwerkonderwijs, en cp L 21.42 zonder handwerkonderwijs. 9. Vaststelling vergoeding voor assistente Bijz. School Morsch. De vergoeding wordt vastgesteld op f. 375. 10. Subsidieaanvraag Oranje-Vereeniging. De heer Van Breda vraagt of deze sub sidie wordt berekend naar het aantal kin deren, gezien de uitbreiding. De voorzitter antwoordt ontkennend, doch naar aanlei ding van de uitbreiding ia deze subsidie reeds verhoogd. Het gevraagde bedrag van f 400 wordt toegestaan. 11. Subsidie-aanvraag door de Politie Ra dio-Commissie te Hilversum. De voorzitter leest de aanvraag voor en deelt mede dat van deze nuttige instelling reeds éénmaal gebruik gemaakt is mefr j groot succes, reden waarom B. en W. voor stellen een subsidie van f. 10 toe te staan. De heer Bakker acht, afgescheiden v«n het groote nut, de instelling subsidie, een zekere speculatie op do gemeentekassen. Kiikssteun is gewenschter! De voorzitter zegt, dat, Rijkseteun twijfelachtig schijnt, d.virom dit verzoek tot de gemeenten. Het voorstel van B. en W. wordt goedge- keitrd. 12. Aanvraag bestuur Bijz. School Ende geest erstraatw eg om gelden voor school banken. De vraagde bijdrage van f. 300 \ordt toegestaan. Rondvraag. Do heer v. Breda vraagt of het niet gewenecht is een gedeelte van de Endegeesterlaan, nabij ,,het Witte Huis" te bestraten,. In het najaar en des vinters lijkt het daar veel op een modder poel. De voorzitter antwoordt dat die weg in onderhoud behoort bij de gemeente Lei den, en hij kan daaTom geen wijziging in den toestand brengen. De heer v. d. Burg vestigt de aandacht op een zeer hinderlijk geplaatste lantaarn paal in diezelfde laan. Daar de verlichting wed in onderhoud is bij Oegstgeest, zegt de voorzitter ver andering toe. Hierna wordt de openbare vergadering gestoten tot behandeling reclames school geld. Gistermiddag is de slager D. v. d. P. rit Katwijk met zijn auto in botsing geko men met een smidsknecht van de firma K. alhier, ter plaatse van de kruising De Kempen aerstraatTerweeweg. De smid werd van zijn rijwiel geslingerd en bekwam een bloedende wond aan zijn hoofd. Dt. Timmermans die direct ter plaatse was, beeft den man ter behandeling mede geno men met zijn auto. RIJNSBURG Zooals reeds per advertentie in dit blad is bekend gemaaid, is door den heer P. Oudshoorn, alhier aan den Vliet, een nieuwe zaak in auto's, rijwielen en radio- onderdeelen geopend. Het perceel waarin reeds jarenlang het bedrijf werd uitgeoefend, was langzamer hand te klein geworden, en naar een radi cale oplossing is toen gestreefd door afbraak tan de oude zaak en opbouw van 'n nieuwe. Door verplaatsing van het woonhuis naar boven kreeg men de beschikking over veel meer ruimte, zoodat men thans een grooten winkel, een werkplaats en een stalling voor auto's verkreeg, die aan alle oischen vol doen. In de ruime uitstalkasten kan men keuze maken uit de groote sorteering arti kelen, die men aldaar kan verkrijgen, ter wijl verder de winkel, werkplaats en stal ling modern zijn ingericht In- en uitwendig maakt het gebouw een weiverzorgden indruk, zoodat het in alle op zichten een sieraad is voor de omgeving. SASSENHEIM. Burgerlijke Stand. Geboren: Theodorus Johannes, Z. v. H. L. v. d. Horst en G. Haver. Hubreom. Z. v. H. Luijk en E. A. Birkhoff. - Christina Petronella, D. r. P. Vis en Oh. Westerbeek Gehuwd: Andries Kreeft jm. 27 j. en Ly- dia AJida Durieux jd. 25 j. Vertrokken: E J. Komog, n. Drieber gen. A. v. Beek, n. Lisse. M. W. Mei man, n. Heemstede. H. J. Th. v. Duin, n. Heemstede. L. A. Durieux, n. HiFle- gom. Gevestigd: J. J. C. v. Leeuwen, v. Alke- made. O. J. van Goozen, v. Woubrugge. S. Bosman, v Heerenveen. A. H. Balk, v. Ede. D. C. C. E. Blom, v! Woerden. J. Oh. C. Nieuwveen, v. Voor hout. A. Baas, v. Zevenhoven. A. v. d. Maden, v. Oegstgeest Door het Architectenbureau Lohmann en Ponsen alhier is aan de fa. Gebrs. van Nieuwkoop opgedragen het bouwen van een woning aan den Menneweg, voor den heer W. Smit alhier. De Winkelbeurs mag zich in een druk bezoek verheugen en de winkeliers zijn, in meer of mindere mate, tevreden Heden avond is zij voor het laatst geopend. De winkeliers in de Floris Schouten straat, die grootsche plannen koesterden tij dens de volksfeesten, hebben deze. ter ver krijging van een geheel, opgegeven en doen nu mede aan den étalagewedstrijd. Er is echter nog genoeg te zien en te hooren in die straat. Woensdagavond 7 uur geeft de zangvereeniging „Oefening kweekt Kunst" daar een concert, afgewisseld door muziek nummers; verder zal o.a. op zeer origineele wijze een radio-uitzending plaats hebben. "7 ,Pe afd\ Sassenheim van „Het Groene Kruis" organiseert een moedercursus in het Raadhuis. De cursus, die 10 Sept. aanvangt en 21 September (10 lessen) eindigt, is kos teloos voor vrouwen en meisjes boven 18 jaar. toegankelijk. Aangifte bij dr. P. Ie Grand. VOORSCHOTEN. De melkprijs is met ingang van heden met 1 cent per liter verhoogd en gebracht op 16 ct. per Liter. WARMOND. De Koninginne-feesten. Tweede dag. Woensdagmorgen was onze Dorpsstraat in een waar feestterrein herschapen. De heldere Oranje-zon bestraalde de vele vroo- lijk wapperende vlaggen en eenige honder den deelnemers aan de volksspelen, die hier gehouden zouden worden. Ilier en daar commissieleden met lange lijsten van deelnemers, omgeven door een stoet laatkomers, die nog gaarne aan de spelen willen deelnemen en die daardoor de commissieleden nog heel wat extra werk bezorgden en zelfs één hunner, die veel last van de warmte scheen te hebben, reeds vroeg in den morgen naar zijn vanouds be kend zeempje deed grijpen, om zijn parelend voorhoofd af te wisschen. Circa halftien hadden de morgenspelen een aanvang genomen en vormde het zeer talrijke publiek overal hagen om de kamp plaatsen. Zooals altijd vormde het tobbetje steken de clou van den morgen. Menige deel nemer toch loopt hierbij een nat pak op, wat natuurlijk groote hilariteit verwekt. Het aantal deelnemers was dit jaar wel zeer groot, wat echter begrijpelijk is, daar als eerste prijs een Gazelle-rijwiel was uitge loofd. Heel wat water is er dan ook dien morgen gebruikt, wat een zeer goed ding was voor de doorspoeling van de Warmond- sche waterleiding, maar door den man, die het zoo warm had, zeker nog niet voldoende werd geacht, waaróm hij dan ook na afloop, het steken door meisjes boven de 16 jaar liet herhalen, die voor de heeren heusch niet onderdeden en waarvan er verscheidene, tot de huid toe nat. huiswaarts keerden, ge troost door de wetenschap, dat bij de prijs- uitdeeling eenige nuttige kleedir.gstukken voor hen te wachten lagen. Van twaalf tot één werd gepauzeerd, en tegen halftwee stonden lange rijen versierde tilbury's en rijwielen voor de keuring ge reed. Ditmaal was van de versiering zeer veel werk gemaakt, zoodat zij aan de jury, be staande uit 12 leden van de Oranje-Commis sie, veel hoofdbrekens gaf voor een goede be oordeeling. De uitslag was als volgt: Versiering tilbury's: le prijs met 109 pun ten het paar H. Dijkema en G. Thijssen; 2e prijs met 107 punten het paar An e Leenen en Jaap Dieben; 3e prijs met 66 punten hot paar Marie Thijssen en Jan Landman. Versiering rijwielen: le prijs: Carolien Leenen en Jo Leenen met 106 punten; 2e prijs met 100 punten het paar Maarlje Scha- vemaker en J. v. d. Horst 3e prijs het paar Marie Haverkort en A. .T. Haverkort met 97 punten. Hierop volgden de paren Wilhelmina Kop pers en Petronella Sikking en Betsy Leenen en Jan Leenen, respectievelijk met 95 en 90 punten. Dit kleine verschil in het pun- tenaantal met de prijswinners was dan ook oorzaak, dat één der juryleden voor ieder der 4 laatstgenoemden, nog een prijs be schikbaar stelde. Bij de versierde rijwielen waren zeker vermeldenswaard die der jongedames Ge- rarda Oudshoorn en Leni Schell. die zich „buiten mededinging" hadden aangemeld. Eerstgenoemde, in een wit. elegant vlie genierspakje gestoken, bestuurde op meester lijke wijze haar rijk met bloemen versierde aluminiumkleurige aeroplaan, waarin haar rijwiel was gemetamorphoseerd. terwijl mej. Leni Schell. gekleed als een licht geel vlin dertje, zich op een bed van groen en bloe men bewoog. Den ontwerpers en vervaar digers van deze smaakvolle, artistieke ver sieringen. mevrouw Kieken en den heer Ehrenfelt, komt hiervoor zeer zeker een woord van lof toe. Precies 2 uur marcheerde de Harmonie de Dorpsstraat binnen en vingen kort daarop de ringrijderijen aan. Een aardig gezicht was het die stoet van versierde rijwielen, vlug achter elkaar den ring trachtende te be machtigen, wat echter niet zoo heel gemak kelijk bleek te zijn. Het behoeft niet gezegd, dat dit spel van den meer modernen tijd zeer veel publiek trok, maar toch blijft het ouderwetsche ringsteken met tilbury's haar bekoring behouden. Het is een vermaak, Hat hier thuis hoort en in die oude Dorpsstraat met haar lage. met vlaggen getooide huisjes, buitengewoon tot haar recht komt De vele belangstellenden, die bij eiken gestoken ring de sleeksler toejuichten, schijnen er blijk baar ook zoo over le denken en daarom wen- 9chen wij van harte, dat het aantal deelne mers, wat in de laatste jaren iets terugliep, weder zal toenemen. Circa halfvijf waren de prijswinnaars van het ringsteken bekend en werd met de mu ziek voorop, waarachter de commissieleden met de deelnemers, omstuwd door drommen van toeschouwers, een tocht door het dorp gemaakt, waarna de prijswinnaars en pu bliek zich op het Raadhuisplein vereonigden om de prijsuitdeeling bij te wonen. Na een korte toespraak door den burge meester werden door hem de prijzen uitge deeld. De uitslagen waren als volgt: Blaastrappen: 1ste pr. Willy Versluis, 2e pr. Bets Duinhoven, 8e pr. Greta van der Heijden. 4e pr. Joh. Thijssen, extra prijs Grietje Sieders. Tonruiteren: lsle pr. Nico Hekker, 2e pr. Wim Welsing, 3e pr. Jan Hassing. 4e pr. Hein van der Geest, extra prijs Schilto Schel tens: Stoeltjeswisselen: 1ste pr. Mary v. Leeu wen, 2e pr. Rika v. d. Struis, 3e pr. Annie Kerkvliet, -Ie pr. Nelly Moerkerk, extra prijs Annie Schaart. Tobbetjesteken: l9te pr. A. J. Haverkort, 2o pr. L. van Winsen, 3e pr. G. Versluis Jr., 4e pr. G Versluis Pzn., 5e pr. J. v. d. Voort, oxtra prijs C. v. d. Vooren. Ringsteken tilbury's: 1ste prijs A. C. Onderwater en G. Versluis. 2e pr. K. Star en K. v. d. Struis, 3e pr. Pietje van Rijn en Jacob v. Rijn, 4e pr. Marie Berg en Q. On derwater. Ringsteken met rijwielen: 1ste pr. Mien Versluis en Cornelia Versluis, 2e pr. Marie Haverkort en A. J. Haverkort, 3e pr. Maaxtje Schavenmaker en Jo van der Horst. 4e pr. Mina van den Burg en Cor Kerkvliet. De prijswinnaars voor versiering werden reeds hiervoren vermeld. De Harmonie maakte zich zeer verdienstelijk door tus- schen de gebruikelijke fanfares toepasselijke wijsjes te spelen. Onder anderen was 't zeer toepasselijk, toen de gezusters Leenen. wier fietsen met bloeiende hei waren versierd en die zich tegen het warme zonnetje met een dito parasolletje hadden gewapend, de trappen van het Raadhuis beklommen om den door hen gewonnen eersten prijs in ont vangst te nemen, de muziek inviel met ,,Ik heb een bloemetje geplukt al op de hei". Bij het bestijgen der trappen door dc vliegenier ster en het naar boven zweven van hel vlindertje, die nog een extra prijsje in ont vangst moesten nemen, werd zeer op zijn plaats ingevallen met ..Er kwam een vogel gevlogen", terwijl bij liet uitreiken van het likeurstel en de bowlpot zeer spontaan klonk „Geef mij nog een drupske". Nadat door den penningmeester der Oranje-Commissie in den vorm van bons voor consumptie aan de smachtende tonen der muziek was voldaan, kreeg de heer Schuilenga het woord en reikte op een wijze, zooals alleen hij dat kan. de 16 prijzen uit aan de 16 dames-tobbe tjes- steeksters. Hierna dankte de voorzitter, de heer Oudshoorn, de beide muziekkorpsen voor hun prettige medewerking, het publiek en de deelnemers voor hun aanwezigheid, dc collectrices voor hun bemoeiingen inzake het inzamelen der bijdragen bij de ingeze tenen en voorts wees hij er op. dat al het werk van de Commissieleden, waarvan de penningmeester, de heer Langelaar, het grootste deel op zijn schouders nam, ten eenenmale tevergeefs zou zijn, wanneer niet alle ingezetenen hun medewerking gaven. Na een woord van lof voor de prachtige ver siering en algemeene deelneming hieraan, vertrok een ieder huiswaarts om een weinig den inwendigen mensch te gaan versterken, om daarna de feestviering tot laat in den nacht voort te zetten. Derde dag. De derde dag der Warmondsche Oranje feesten is van oudsher de dag der harddra verij. In den vroegen morgen reeds deed de lucht het ergste vreezen, doch Pluvius heeft zich onzer ontfermd en ook de derde dag is wat liet weder betreft een dag van gezel lig feestvieren en gezond vermaak geworden. Voor de groote harddraverij waren de vol gende 20 paarden ingeschreven: No. 1 Marie P van D. v. Stralen, Den Haag, 345 Meter; 2. Catriena R van Hennink, Amsterdam, 335 M.; 3. JaDet Harvester van C. Prins Wasse naar, 330 M.; 4. Harold van Prinsze, Zaan dam, 330 M.; 5. Marreese van B. v. d. Burg, Den Haag, 325 M.; 6. Kanoza van Pronk, Rotterdam, 315 M.; 7. Oplooper van N. v. Leeuwen, Wassenaar. 325 M.; 8 Mignon v. Bakker, Haag, 290 M.; 9. Miss Zelda Peter van S. v. d. Oord, Haarlemmermeer, 350 M.; 10. Prinses Olga van D. de Vlieger, Haarl.- meer, 315 M.; 11. Vumas, M. v. Leeuwen, Wassenaar, 310 M.; 12. Patrick Duluth. van D v. Stralen, Haag, 340 M.; 13. Heldine. van J. Tuis, Bodegraven, 325 M.: 14. Oscar, van H. Riethoven, Leiden, 290 M 15. Minni H., van C. J. L. Bakker, Haag. 300 M.: 16. Ka pitein de Bruane, van N. de Groot, Nootdorp, 320 M.; 17. Prinses Duluth. van A. v. d. Kroon, Abcoude, 310 M.; 18. Idylle, van Pronk, Rotterdam, 315 M.; 19. Leopold, van C. v. Cassel, Voorburg, 290 M.; 20. Qui Vive, van D. de Vlieger, Haarl.meer, 305 M. De nummers 3, 7 en 11 waren niet ver schenen. In de eerste twee ritten werden zonder een kamprit geslagen de Nos. 1. 5, 6, 8. 12, 14, 15, 17 en 19. Van de acnt overblijvende paarden bleven na zeer spannende ritten, doch eveneens zonder dat één kamprit noo- dig was. over: Prinses Olga, Kaptein de Bruane. Miss Zelda Peter en Idylle. Deze vier kwamen voor de prijzen in aanmerking en na prachtige ritten, waarbij nu ook de derde rit de beslissing moet brengen, werd de uitslag: 1ste prijs f. 250 Mis9 Zelda Peter, 2de pr. f. 100 Prinses Olga, 3de pr. f. 50 Idylle, en 4de pr. f. 15 kapt. de Bruane. Na afloop reikte burgemeester Schölvinek met een toepasselijk woord de prijzen uit, waarna met „Warmonds Fanfare" voorop, de enorme menschenmassa, welke met span ning deze schitterend geslaagde draverij had gevolgd, een rondgang door het dorp maakte. Over den toestand der baan waren de deelnemers niet zoo goed te spreken al9 vorige jaren, wat in hoofdzaak gezocht wor den moet in het leggen van een telefoonka bel, waardoor de rechterzijde zoo'mul is ge worden dat ook het rijwielpad, vroeger zoo mooi, thans onberijdbaar is. Van bevoegde zijde werd ons echter mede gedeeld. dat ten spoedigste hierin verbetering zal worden gebracht. Tot laat in den nacht heerschte er een gezellige echt Warmondsche feestvreugde in het dorp. welke gelukkig door geen wanklank werd gestoord WADDINXVEEN. Gemeenteraad De gemeenterekening 1927 vastgesteld Verschillende sub sidie n. Aanwezig alle leden. Voorzitter de burge meester, de heer P. A. Troost. Na opening door den voorzitter worden du notulen der vorige vergadering onveranderd vastgesteld. De voorzitter doet o.a. mededeeling van een ingekomen schrijven van Gedep. Staten, waarin wordt medegedeeld, dat Ged Staten een eventueel besluit van den gemeenteraad om een mogelijk tekort over eenig boekjaar der vereeniging voor ziekenhuisverpleging alhier, uit de gemeentekas te dekken, niet zullen goedkeuren Wordt beslo! n van het R.-K. Kerkbestuur alhier een klein hoekje grond te koopen voor het stichten van een transformalorgebouwtjc op de Zuidkade, zulks in verband met de uitbreiding van het electriciteitsnet daar ter plaatse. Aan H. Sinteur zal met ingang van 15 September a.s. een vaste aanstelling als ge meentewerkman worden gegeven. Op voorstel van B. en W. wordt besloten de voormalige dokterswoning aan den Kerk- weg, thans bewoond door den heer J. H. F. Schwartz, weer voor den tijd van een jaar aan dozen te verhuren voor do som van f. 700.—. De rekening dezer gemeente over het dienstjaar 1927 wordt vervolgens voorloopig vastgesteld met een batig saldo van f. 55.598.41. Eveneens worden onveranderd vastgesteld de balans en winst- en verlies rekening der woningbouwvereniging Wad- dinxveen over het afgeloopen jaar. Wordt besloten thans over te gaan tot het of verven van de nieuwe openbare school aan de Brug. Komt aan de orde het verzoek van den heer M. Verzijden alhier om een brug te mogen slaan over de Alpherwatering, achter zijn pakhuis en deze brug vervolgens te verbinden met den Iverkweg. B. en W. ad- viseeren den raad dit verzoek, behoudens eenige te stellen voorwaarden, toe te 9taan. Na eenige op- en aanmerkingen wordt het voorstel van B. en W. besloten. Wordt besloten aan den heer D. J. Oudijk alhier te verkoopen een klein strookje grond aan de Oranjelaan naast het terrein waar op door hem thans een tweetal woningen worden gebouwd; aan den heer J. Schouten te Gouda 190 meter gevelbreedte van het bouwterrein aan den nieuwe weg Zuidkade- Kanaaldijk; aan den heer S. J. van Vliet 16 meter gevelbreedle aan dien weg; en aan den heer K. Glasbeek 400 Ms achter zijn eigendommen aan de Oranjelaan. Het spreekt vanzelf dat thans het bouwterrein aan den nieuwen weg Zuidkade-Kanaaldijk zeer inkort. Wordt besloten een tank aan te schaf fen voor berging van teer aan de gasfabriek en een vast recht in te stellen voor gaever- bruikers, hetwelk hierop neerkomt dat voor hen die daarvan gebruik kunnen maken gas wordt geleverd tegen 5 ct. pe*r M3. na be taling van een vast bedrag per jaar. Aan de vaktoekcnsohool alhier wordt voor 1929 een subsidie verleend van f. 34. Wordt besloten aan het burgerlijk arm bestuur over 1929 een subsidie te verleen e*» ran f. 112ö<X Het punt subsidie voor de burgerwacht tot een bedrag van f. 50 per jaar doet in een oogenhlik de politieke tegenstellingen onder het stof uitkomen. Nu blijkt mee het eens een keer niet eens met elkander to zijn, dat wil zeggen de S.D.A.P.ers met de andere raadsleden. In den geest werden do leden gevoerd door geheel Europa en werden de handelingen van vooraanstaan de socialisten en die dor kapitalisten onder de loupe der rechtvaardigheid bekeken. Ten slotte werd besloten do subsidie te verleen en. Hierop sluiting. Weet U, dat het merk gefabriceerd worden nit de ijjnfte Tabakken der nienne Oogst. Vandaar de stijgende verkoop. 6518 De» Sigaren zijn verkrijgbaar in de prjjzen van 5, 6, 7. I, 10, 12 eents eni, inVorstenlanden en Sumatra Dekblad. Engros bij de Oude Vest 163. TE HUUR, TE LEIDEN Dacoetastiaat 22, bev. Ves tibule, gang, keuken, euite, tuin, en boven: 4 kamers Huur I. 37.50 p m Dagelijks te bezichtigen. Te bevr. DE iONGH'S Woningbureau, Uegstgeest, Tel 2489. 6438 Te koop (wegens ouderdom van den schipper): een goed onderhouden ijzeren Nu de winteravonden weer aankomen zijn wij zoo vrij U onze prijsnoteering van onze Koek- en Banketsoorten aan te bieden 6475. per ons Bokkepootjea 20ct. luliaantjes 20 ct. Crtme-nootjee 20 ct. Moorkopjes 20 ct. Tango's20 ct. Advocaatwaleltjee 20 ct. Vruchtenbanket 20 ct. Paleisbanket 20 ct. Congonito's 20 ct. Eoninginnebrood 20 ct. per ons Taaie Bitterkoek 18 ct. Wees permoppen 18 ct. Wellingtons 18 ct. Haantjes 18 ct. Am. stengels 18 ct. V. Sprits 16 ct. Perriecwets 16 ct. Hokkagalets16 ct. Zandschelpjee 16 ct. Gondsche moppen 16 et. Arnh. meisjes Krakelingen Coré'e Pitmoppen Hernhutters Janhagel Boierrondjes Kransjes L. Allerhande per ons 16 et 16 ct. 18 ct. 14 ct. 14 ct. 14 ot. 14 ct. 14 ct. 14 ct Ons Reclame Allerhande kost slechts 26 ct p. pond Groote sorteering fantasie- koekjes 24 ct p. ons Notenbanket 22 ct. p. ons Congoledes 22 ct p. ene Diverse soorten sohnimpjes 24 ct. p. ons. Gebakjes 8 c. p. it. Slagroomwalels 12 c. p. st. Neemt U vooral eens proef met onze VRUCHTEN-Cake het is iets aparts slechts 18 ct. p. ons TE HUUR: 5496 srnouden ijzeren 6438 groot 28 ton, met complete in ventaris en in het ruim be- wegert. Eiken dag te bezichti gen, behalve 's Zondags Adres JAC. VAN DAM, Sand-Am- bachtstraat 548b, 's-Graven- zande. 6460 bevattende 6 kamers, keuken, kelder, 150 M. tuingrond met voortuin, A f. 6.50 per week, gelegen aan den Vrouwenweg, 5 minuten buiten Leider. Te bevragen op het werk en Hooge Rijndijk F. 144, Zoeter- wnude. Tel. 2239 (Leiden). 2 cylinder viertact 8 P.K. 4 cylinder viertact 21 P.K. in luxe uilvocring, met electr. installatie, ver beneden fa brieksprijs, uit voorraad lever baar. - Techn. Bureau VAN DDUREN Msro 40, Tel. 1089. 6433 Aanvang van den cursus ter opleiding voor de akte Duitsch L.O., Donderdag 13 September 's avonds 6.30 nur, in hel ge bouw der Kweekschool, Stille Rijn 2—3. 9235a A. J. ANES JAC v. WEEREN LEERAREN M O. te hanr op te koop, met tuinen op het Zuiden, vanaf f. 550 huur en f. 7000 koopsom. Te bevragen: VAN DRUNEN, Oranjekade 3. 6311 V.af heden verkrijgbaar prima kwaliteit LAMSVLEESCH Aanbevalend, 6479 Havenplein I - Telef. 157 KORT RAPENBURG 4 LEIDEN TEL. 2014. Afd. Fijne Vleeschwaren 6482 per ons Ham 35 Schouderham 25 Blaasham 35 Rookvleesch 40 Saucisse de Boulogne 35 Cervelaat worst 35 Gehakt 25 Berliner leverworst 25 Sak-Mrr.hp smeerworst .20 Roasibeef 35 Pekelvleesch 28 °arijzer boterhammenworst 20 Gekookte rookworst 25 ^mineri worst 25 3—2

Leidsch Dagblad | 1928 | | pagina 7